Atskleista: didžiausias visų laikų MELAS APIE TAVO SANTYKIUS SU VYRU…

Moterys, kurioms sunkiai sekasi sukurti darnius santykius, daro VIENĄ DIDŽIULĘ KLAIDĄ... jos dar vaikystėje patikėjo labai grėsmingu melu, kuris ilgainiui sugriauna net ir pačius gražiausius santykius.

Pasirodo, kad šis MELAS beveik visas poras priveda prie santykių griūties! Anot statistikos, VOS KELETAS porų sugeba tam nepasiduodi ir sukuria išties gražius, harmoningus bei meile paremtus santykius.

Kaip vienas garsus Lietuvos psichologas rašė savo straipsnyje, „šis [melas] pražudė ne vieną santuoką“.

Šiame straipsnyje tau bus atskleista VISA TIESA APIE VYRŲ IR MOTERŲ SANTYKIUS, tačiau iš anksto įspėju, jog kai kam tai gali būti ne itin malonu.

Aiškinsimės, kodėl vyrai pasikeičia ir pradeda moters nevertinti… kodėl aštrėja konfliktų ar daugėja nepasitenkinimų… kur dingsta meilė ir kaip ją susigrąžinti…

Taigi, šis svarbus straipsnis tau bus labai vertingas…

 • jei dabartiniai santykiai nesiklosto taip, kaip norėtum, ir jūs dažnai konfliktuojate...
 • jei pradedi naujus santykius ir nori, kad jie nenuvažiuotų į duobę…
 • jei ilgus metu esate kartu, tačiau santykiai atvėsę (gyvenate beveik kaip kambariokai ir jus sieja tik nuobodūs buitiniai dalykai)…
 • jeigu šiuo metu esi vieniša ir ieškai partnerio…
 • jei neseniai išsiskyrei ir nesupranti, ką padarei ne taip...

Prieš pradėdami kalbėti apie didžiausią visų laikų santykių melą, jo šaknis ir pasekmes, turime aptarti du santykių etapus, kuriuos pereina VISOS poros.

Šiuos etapus aprašė daugybė garsių psichologų ir santykių ekspertų, tad tai nėra paslaptis.

1 etapas – EUFORIJA

Iš pradžių atrodo, kad jūsų santykiai yra fantastiški. Vyras rūpestingas, mylintis ir atidus. Jums taip gera kartu. Toks jausmas, kad skaitote vienas kito mintis ir turite daug bendrų temų. Tu jautiesi suprasta ir mylima.

Viskas atrodo be galo gražu, tačiau viską paanalizuokime detaliau…

Helena Fisher, daktarės mokslo laipsnį turinti santykių eksperė, jau 20 metų tyrinėjanti proto veiklą įvairiuose poros įsimylėjimo etapuose, padarė išties unikalių atradimų.

Svarbi išvada, nustatyta tiriant įsimylėjusių žmonių smegenų veiklą, tokia: smegenys išskiria tam tikrus hormonus, kurie SUMAŽINA neigiamą kito žmogaus vertinimą.

Jeigu smegenų sritis, atsakinga už neigiamą žmogaus vertinimą, yra sumažinama, tampa aišku, kodėl pradinėje santykių stadijoje kitas žmogus tampa viso gyvenimo centru ir nematome jokių jo trūkumų (palikti indai ar numestos kojinės verčia tik nusijuokti).

Šiuo etapu smegenys išskiria didesnį kiekį dopamino, oksitocino ir kitų chemikalų, kurie atsakingi už gerą savijautą, malonumą, energiją ir motyvaciją. Būtent todėl dauguma porų per tą laiką susijungia stipriau – per bendrą gyvenimą, vaikus, vedybas ar paskolas…

Juk toks ir yra evoliucijos tikslas – sujungti vyrą ir moterį, kad jie kuo greičiau susilauktų palikuonių.

Kai tai įvyksta, laimės hormonų smegenyse pradeda mažėti. Tarsi gamta sakytų: „Na štai, mano darbas atliktas, dabar turite vienas kito trauka pasirūpinti patys.“

Pamažu trauka pradeda mažėti, rožiniai akiniai palengva nusiima ir prasideda santykių važiavimas ŽEMYN.

Štai čia ir pakiša koją didžiausias santykių melas, apie kurį netrukus pakalbėsime.

Dabar aptarkime kitą etapą...

2 etapas – NUSIVYLIMAS

Būnant kartu laimės hormonų pradeda mažėti.

Praėjus šiek tiek laiko, viskas pamažu pasikeičia ir santykiai taip puikiai nebesiklosto. Iš kažkur atsiranda nepagarba, kaltinimai, pykčiai ir nesutarimai. Meilė dingsta, pradedate vienas kitą erzinti, visai nebesusikalbate. Imate ginčytis dėl įvairių smulkmenų. Prasideda trintis.

Augančios nuoskaudos ir maži santykius lydintys nepasitenkinimai yra tarsi termitai name. Jie pamažu dauginasi ir tyliai valgo gražų namą, kol galų gale jis sugriūna.

Apie neįtikėtinus įrankius, kurie padės su šiomis situacijomis susitvarkyti pačiu lengviausiu būdu, kalbėsime vėliau, tačiau dabar svarbu suprasti, jog tai yra etapas, kai pamažu imama suvokti, kad kitas žmogus nėra toks tobulas, koks atrodė iš pradžių.

Taigi, konfliktų ir kaltinimų vis daugėja, intymumo mažėja, ryšys dingsta ir žmonės pradeda vienas kitą užknisti.

Taip SANTYKIAI NEIŠVENGIAMAI PRADEDA ŽLUGTI.

Šiais laikais moterys vis daugiau ir daugiau prisiima „vyriškų vaidmenų“, jos gyvena prieš savo natūralią prigimtį ir tai atneša skaudžias pasekmes.

Kai poroje dingsta poliariškumas, santykiai tampa nuobodūs, RUTININIAI ir palengva MIRŠTA.

Moterys tvarko finansus, kuria planus, kontroliuoja šeimos kryptį ir santykius. Jos gimdo vaikus, rūpinasi šeimos pinigais, namų ruoša ir vaikų sveikata. Moterys užsiaugino vyrišką kiautą ir bando išgelbėti pasaulį.

Moteriška jėga prarandama, o vyro susidomėjimas bei trauka blėsta.

Jei pora NEŽINO, KĄ DARYTI šiuo etapu, ji renkasi iš dviejų pačių populiariausių sprendimų…

 • Tyliai KENTĖTI ir susitaikyti, kad santykiai bus paremti „egzistavimu“ ir buitimi.
 • Skirtis ir susirasti naują žmogų.

Yra ir TREČIAS VARIANTAS, tačiau mažai kam žinomas. Netrukus jį aptarsime.

Noriu prisistatyti. Aš esu Rūta Banionytė, „Šokolado Sielai“ įkūrėja. Gyvenime turėjau daugybę įvairiausių santykių, tad puikiai žinau, ką reiškia gyventi priėmus tiek pirmąjį – „egzistavimo“ – sprendimą, tiek antrąjį – skyrybas.

Pirmu atveju moteris nuo vyro labai atitolsta, nustoja su juo mylėtis, kalbėtis ir jie tampa kambariokais, turinčiais tik keletą bendrų buitinių dalykų.

Antru atveju viskas vėl nuo pradžių: euforijos etapas, o tada – nusivylimas. Taip galima pragyventi visą gyvenimą, ieškant „to vienintelio“ ir nesukuriant nieko gražaus.

VISOS poros pereina tuos pačius etapus, tačiau niekas to sąmoningai nepastebi.

Štai čia poroms ir pakiša koją DIDŽIAUSIAS VISŲ LAIKŲ MELAS APIE SANTYKIUS!

Apie jį netrukus pakalbėsime, tačiau pirmiausia noriu tau atskleisti kai ką labai svarbaus...

Harvardo universiteto mokslininkai atliko analogų neturintį tyrimą, kuris tęsiasi jau 80 metų. Neįtikėtina, tačiau pagrindinė išvada TELPA Į VIENĄ SAKINĮ (ir yra susijusi su tavo santykiais)!

Tai, ką sužinosi, gali transformuoti visą tavo gyvenimą, tad būtinai perskaityk!

Jau KETVIRTASIS šio Harvardo universiteto atliekamo tyrimo vadovas Robertas Waldingeris sako:

„Harvardo universiteto mokslininkų atliekamas tyrimas apie suaugusiųjų vystymąsi, ko gero, yra ilgiausias kada nors atliktas suaugusiųjų gyvenimo tyrimas. Šio tyrimo iniciatoriai net ir pačiame beprotiškiausiame sapne nebūtų įsivaizdavę manęs čia stovinčio po 80 metų ir pasakojančio jums apie tyrimo rezultatus.

Nuo 1938 m. stebėjome 724 žmonių gyvenimus. Metai iš metų vyko apklausos apie jų darbus, šeimą, gyvenimą ir sveikatą. Niekas dar nežinojo, kaip pasisuks jų gyvenimai. Vieni tapo fabriko darbininkais, teisininkais, mūrininkais, gydytojais, vienas – net JAV prezidentu.

Apie 60 iš pradėtų tirti 724 vyrų vis dar gyvena ir toliau dalyvauja tyrime. Daugelis iš jų 90-mečiai. Šiuo metu pradedame tirti daugiau nei 2 000 šių vyrų vaikų. Aš – ketvirtasis tyrimo vadovas.

Norėdami susidaryti aiškesnį jų gyvenimo vaizdą, siunčiame ne tik klausimynus. Apklausiame juos namuose. Gauname medicininius įrašus iš gydytojų. Stebime jų kraują, nuskaitome smegenis, kalbamės su jų vaikais.

Taigi – ką mes sužinojome? Kokios yra tūkstančių puslapių informacijos, surinktos stebint šiuos gyvenimus, išvados?“

Būtina pabrėžti, kad tokio lygio tyrimai yra be galo reti. Dauguma panašių projektų baigiasi po dešimtmečio, kadangi daugelis žmonių pasitraukia iš tyrimo, baigiasi lėšos arba tyrėjai tiesiog numiršta ir niekas darbo nebetęsia.

Taigi, prie kokių išvadų prieita atlikus vienintelį pasaulyje tokio lygio tyrimą?

Ne, atsakymas nėra pinigai ar šlovė, kaip daugumai gali pasirodyti. Pagrindinė žinutė, kurią jie gavo iš šio 80 metų trukusio tyrimo, yra kokia:

GERI SANTYKIAI DARO MUS LAIMINGUS IR SVEIKUS. TAŠKAS“

Pasirodo, kad geri santykiai laimę gyvenime lemia labiau nei pinigai, IQ ar net genai.

Taip pat buvo pastebėta, kad…

Tie žmonės, kurie 50-ies buvo labiausiai patenkinti savo santykiais, sulaukę 80-ies buvo fiziškai SVEIKIAUSI!

Tiriamiesiems sulaukus 80-ties, buvo peržvelgta jų medicininė istorija. Norėta išsiaiškinti, kas nulėmė gerą jų sveikatą. Vienintelis dalykas, kuris juos jungė, buvo ne choleterolio lygis ar kraujo spaudimas… o tai, kiek patenkinti jie buvo savo santykiais.

 • Taip pat tyrimas parodė, kad VIENATVĖ ŽUDO. Ne mažiau nei alkoholis ar cigaretės!

„Žmonės, kurie atsiskyrę nuo kitų daugiau, nei patys to norėtų, yra ne tokie laimingi, gyvenimo viduryje jų sveikata suprastėja, anksčiau susilpnėja smegenų funkcija ir jie gyvena trumpiau nei tie, kurie nėra vieniši“, – teigia dabartinis tyrimo vadovas.

 • Kita svarbi pamoka yra ta, kad svarbiausia ne santykių kiekis, o jų KOKYBĖ. 

„Tyrimas atskleidė, kad gyvenant santuokoje, tačiau nuolat konfliktuojant ir nebejaučiant meilės, galima patirti daug DAUGIAU ŽALOS SAVO SVEIKATAI NEI IŠSISKYRUS.“

Tai puikiai įrodo, kodėl moteris, esanti prastuose santykius su vyru, taip greitai vysta, sensta ir dažnai serga.

Kyla klausimas…

 • Jeigu GERI ir ARTIMI SANTYKIAI yra pagrindinė geros sveikatos ir laimingo gyvenimo priežastis, kodėl tiek daug moterų šioje srityje jaučia nuolatinį nepasitenkinimą?
 • Kodėl tiek daug moterų jaučiasi nelaimingos, nemylimos ir nematomos?
 • Kodėl tiek daug porų kenčia ir galų gale išsiskiria?

Štai čia ir prieiname blogų santykių šaknis… ir DIDŽIAUSIA VISŲ LAIKŲ SANTYKIŲ MELĄ…

Vėliau aptarsime, KĄ REIKĖTŲ DARYTI kiekvienai moteriai, norinčiai sukurti išties gilius, TIKRA meile paremtus santykius, tačiau kol kas grįžkime prie mūsų klausimo – koks yra didžiausias visų laikų melas apie santykius?

Dauguma mergaičių augo svajodamos apie tokius santykius kaip pasakose. Riteris, įveikęs daug kliūčių, pagaliau ją suranda ir jie „ilgai bei laimingai gyvena“.

Pasakos, kurios užsibaigia vestuvėmis ir „laimingu gyvenimu“, yra didžiausias visų laikų MELAS.

Nuo pat mažens mums peršama mintis, kad santuoka bus kažkokio vargo pabaiga, po kurio viskas eisis tobulai. Jeigu taip nėra, vadinasi, pasirinkome netinkamą žmogų, todėl reikia ieškoti naujo.

Šis MELAS PRAŽUDĖ DAUGYBĘ PORŲ!

Pasakos yra vienas galingiausių programavimo įrankių visoje istorijoje. Jos yra skaitomos prieš miegą, kai pasąmonė yra pati atviriausia.

Mes visos KLAIDINGAI suvokiame, kad sutikusios žmogų ir su juo susituokusios būsime laimingos visą gyvenimą. Būtent todėl visos mergaitės savo vestuvių dieną laiko didžiausiu gyvenimo tikslu.

TAI YRA DIDŽIAUSIAS MELAS su skaudžiomis pasekmėmis!

Jeigu po vestuvių jie ilgai ir laimingai gyveno, vadinasi, santykiai po to eisis SAVAIME. Mes neturime nė minties mokytis santykių paslapčių ir tikimės, kad viskas vyks savaime.

 • SAVAIME jis supras tavo poreikius…
 • SAVAIME jis žinos, kaip tu jautiesi…
 • SAVAIME jis supras, kodėl tu supykusi…
 • SAVAIME tave gerbs ir mylės…
 • SAVAIME santykiai bus paremti nuolatine meile ir darna…
 • SAVAIME vienas kitą suprasite ir palaikysite…

Moterys TIKISI, kad bus kaip pasakoje.

Net ir garsioji Kim Kardashian, nutraukusi santuoką po 72 DIENŲ, rašė: „Tai tiesiog ne tokia pasaka, kurios taip ieškojau.“

Suaugusios moterys, suaugę vyrai... visi patikėjo gražia pasaka, kad vienas kitą sutikę ir įsimylėję gyvens ilgai ir laimingai.

Tačiau tai yra melas. Visos poros pakliūna į duobę. IŠIMČIŲ NĖRA!

VISOS POROS PEREINA TUOS PAČIUS ETAPUS. Skirtumas tik vienas: kaip kiekviena pora tai sprendžia?

Jau kalbėjome, kad vienos poros pasirenka tyliai kentėti, o kitos – skirtis ir susirasti naują žmogų. Nė vienas iš šių sprendimų neduos norimų rezultatų.

Pirmu atveju visą gyvenimą kentėsi ir grauši save iš vidaus (yra teorijų, kad dėl tokių santykių moteriai gali išsivystyti netgi vėžys).

Kitu atveju po daugelio metų, pagalvojusi apie savo gyvenimą, gailėsiesi, kad taip ir nesugebėjai sukurti gražaus ryšio su vyru… kad neturi, į ką atsiremti… kad taip ir likai viena, niekam nereikalinga…

Tačiau yra trečias, mano manymu, pats teisingiausias sprendimas.

TREČIAS ŽINGSNIS, VEDANTIS Į SANTYKIŲ KŪRIMĄ IR TIKRĄ RYŠĮ, NEPRIKLAUSOMAI NUO TO, KOKIAME SANTYKIŲ ETAPE DABAR ESI (net jei ir didžiausioje duobėje!).

 • Įvaldyti GERŲ SANTYKIŲ PASLAPTIS (kurių yra vos keturios!).

Kaip sakė 23 knygų autorė profesorė Peper Schwartz, „dažnai poros savo santykiams įjungia autopiloto režimą. O jūs puikiai žinote, kas nutinka lėktuvui, jei jis būna autopiloto režime per ilgai. Jeigu santykiai važiuoja autopilotu, poros pradeda elgtis nepagarbiai ir tampa kambariokais, bendradarbiais ar nepažįstamaisiais.“

Būtent todėl ta pora, kuri tobulėja, domisi santykiais, bando naujas technikas, įgyja naujų žinių, mokosi, kaip spręsti konfliktus, kaip komunikuoti… VISADA PUOSELĖS DAUG GERESNIUS SANTYKIUS (ir kaip jau išsiaiškinome – daug laimingesnį bei sveikesnį gyvenimą).

Štai kas nutinka įvaldžius santykių paslaptis!

Jedas Diamonas, vienas garsiausių vidutinio amžiaus tarpusavio santykių ekpertų, parašęs daugybę knygų santykių tema, išskyrė dar vieną įkvepiantį poros etapą.

„PORA, KEIČIANTI PASAULĮ.“

Straipsnio pradžioje aptartas Harvardo universiteto mokslininkų atliktas tyrimas puikiai įrodė, kad geri santykiai, ryšys ir vienas kito palaikymas yra svarbiausias sėkmingo ir laimingo gyvenimo pamatas. Tokia pora išties keičia pasaulį (tai gali pasireikšti ir vaikų auklėjime, ir socialiniuose projektuose, ir bendro verslo bei karjeros srityse).

Deja, dauguma porų niekada taip ir nesugrįžta į meilę ir neturi galimybės pereiti į kitą lygmenį. Štai kodėl taip svarbu įvaldyti gerų santykių paslaptis.

Jeigu gerai pagalvotum, KITO KELIO NET IR NĖRA. Jeigu neišmoksi, kaip kurti gražius santykius, gyvenimas bus pasmerktas nelaimei...

Galbūt tau kyla klausimas, ar tikrai su kiekvienu vyru gali pereiti į aukštesnius santykių etapus?

Deja, ne.

Jeigu moteris žino ir pasitelkia gerų santykių paslaptis (apie kurias netrukus kalbėsime), o vyras vis tiek išlieka abejingas ir nieko nedaro dėl moters, tuomet, kad ir kaip skaudu pripažinti, santykiai gali būti pasmerkti.

Tačiau labiau tikėtinas toks scenarijus: moteris, pasitelkusi santykių paslaptis, labai greitai savo vyrą paskatins keistis ir jis PATS SAVO NORU pradės rodyti daugiau dėmesio bei meilės nei kada nors anksčiau.

Dažnai moterims nepatinka, kad jos pirmos turi ką nors daryti. Jos sako: „Kodėl vyrai negali ko nors imtis?“

Gali. Ir imsis. Tačiau pirmą pokyčių impulsą turi duoti moteris.

„Tačiau aš jau viską išbandžiau“, pasakys moteris

Galvojimas „aš jau viską išbandžiau“ gali būti būti didžiulė klaida.

Jeigu paskutinius 10 metų nestudijavai santykių paslapčių ir nevažiavai pas geriausius santykių ekspertus, gali būti, kad dar tikrai visko neišbandei.

Gali būti, kad išbandei tik tai, ko išmokė mamos, močiutės, draugės ar nevykę žurnalai. Labai tikėtina, kad tie žmonės, iš kurių mokeisi, patys nieko nežinojo apie santykius ir pasiliko „egzistavimo“ etape.

„Šokoladą Sielai“ mes kuriame ne pirmus metus ir sulaukiame labai daug laiškų, kuriuose moterys guodžiasi savo santykiais.

Štai ką moterys dažniausiai rašo:

 • vyras visai manęs negirdi;
 • vyras neberodo dėmesio;
 • sekso metu skauda, tad bandau to išvengti;
 • nebejaučiu jam jokios aistros;
 • labai dažnai konfliktuojame dėl smulkmenų;
 • elgiamės vienas su kitu lyg kambariokai;
 • mūsų niekas nesieja, tik buitiniai reikalai;
 • jis niekur nenori keliauti, tik sėdi prie kompiuterio;
 • šalia jo nesijaučiu graži ir geidžiama;
 • kaip vyras jis labai apsileido;
 • turiu laikyti visus keturis namų kampus ir rūpintis šeimos finansais;
 • jis man nerodo jokios pagarbos;
 • jis labiau paiso savo mamos, o ne mano nuomonės;
 • skiriamės ir vėl taikomės.

Kiekviena iš tų moterų nori patarimo, kaip elgtis ir spręsti iškilusias problemas.

Gavus tokį laišką man visada būna labai skaudu, kadangi aš žinau, jog keliais sakiniais NEĮMANOMA išspręsti mūsų gyvenime įsišaknijusių problemų.

Mes kasmet keliaujame į įvairius seminarus, pas geriausius santykių bei tantros mokytojus, kurie moko, kaip išlaikyti ryšį, aistrą, meilę vienas kitam… ir nepamesti to rutinoje.

Vieno viską išsprendžiančio patarimo tiesiog nėra.

Būtent todėl skyriau laiko peržiūrėti tai, ką sužinojau per paskutinius 10 metų apie santykių kūrimą… permąsčiau, kokias klaidas darydavau pati… ir pagaliau sukūriau išsamų vaizdo kursą santykių tema.

GERŲ SANTYKIŲ PASLAPTYS: kaip kurti gražius santykius su savo vyru, kad visada jaustumeisi mylima ir išskirtine?

Šį kursą paruošiau remdamasi ne tik savo patirtimi, bet ir garsių psichologų, santykių ekspertų bei tantros mokytojų išmintimi. Šis kursas – bene vienintelis toks išsamus ir atviras visoje Lietuvoje.

Tai yra santykių su vyru PAGRINDAS, kurį turėtų žinoti kiekviena moteris.

 • Kursą pradėsime nuo 3 pačių didžiausių moterų daromų klaidų.

Jos yra tokios populiarios, kad, mano manymu, beveik 100 % moterų jas daro kiekvieną dieną! Jeigu darai bent vieną – tai jau yra didžiulė žala santykiams. Dauguma moterų daro VISAS tris!

Aš pati jas dariau. Žlugdžiau santykius to net nežinodama...

 • Kurso metu kalbėsime apie 4 STULPUS, kurie yra būtini kuriant santykius.

Šie stulpai yra visa ko pagrindas. Jeigu bent vieno stulpo nebus, santykių pilis anksčiau ar vėliau SUGRIUS. Būtent todėl tiek daug porų ir išsiskiria. Būtent todėl tiek daug porų gyvena nuolatinėje įtampoje ir konfliktuodamos.

Žinodama šiuos 4 santykių stulpus, turėsi stiprius pagrindus, ant kurių galėsi kurti naujus arba esamus santykius. Tai yra kryptis, kuri tarpusavio meilę ir pagarbą AUGINS, o ne žlugdys.

Jeigu nori išspręsti savo santykių problemas, visus atsakymus rasi šiame kurse! Jį skiriu visoms moterims, kurios mums rašo laiškus ir nori geriau suprasti, ką daro ne taip.

Daug kalbėsime apie VYRŲ PSICHOLOGIJĄ, tad jeigu nesupranti savo partnerio, čia rasi tai, ko visą laiką trūko…

Šis kursas toks vertingas, kad jį norėsiu padovanoti ir savo dukrai, kai ji paaugs (dabar jai 10).

Tai yra visa ko PAGRINDAS. Tai yra tos žinios, kurių man trūko visą gyvenimą. Tai yra tos žinios, kurios leis suprasti, kas yra „egzistavimas“, o kas yra meilė.

Moterys dažnai rašo, jog baiminasi, kad jas paliks. Jeigu žinosi šias santykių paslaptis, galiu garantuoti, kad vyras NET NETURĖS TOKIŲ MINČIŲ. Labai mažai moterų tai žino, tad tu tampi išties išskirtine ir vienintele. Kiekvienai moteriai tai suteikia daug SAUGUMO ir pasitikėjimo savo vyru.

Taip pat dar keletas neįtikėtinų dalykų, kuriuos sužinosi:

 • Tikroji priežastis, kodėl mes įsimylime kitą žmogų.
 • Visa tiesa, kaip mes pasirenkame savo partnerį ir kodėl iš pradžių jis mums atrodo lyg nusileidęs iš dangaus. (Beje, tai nėra atsitiktinumas.)
 • Ko mes IŠ TIKRŲJŲ norime iš santykių? (Tai padės geriau suprasti save ir savo partnerį.)
 • Kaip mes prisirišame prie vyro?
 • Kaip spręsti iškilusius KONFLIKTUS, kad jie santykius kurtų, o ne griautų? Vienas mokytojas buvo pasakęs, kad skyrybos ateina tada, kai būna vienu ar dviem konfliktais per daug. (Prisimink, kad kitas tavo konfliktas gali būti ir paskutinis.)
 • Penki dalykai, kurių NEGALIMA DARYTI konfliktuojant, nes jie žudo tarpusavio meilę ir ryšį (tačiau juos tikrai kiekviena darome).
 • Gerų santykių PAGRINDAS, be kurio konfliktai aštrės, dažnės, o nepasitenkinimas vienas kitu tik augs.
 • Kodėl seksualinis poros gyvenimas greitai atvėsta ir kaip jį išsaugoti?
 • Kaip negatyvios emocijos užnuodija santykius ir ką su jomis daryti?
 • Viena santykių paslaptis, kuri per 10 min. padės sustiprinti ryšį ir išspręs pusę konfliktų.

Šis kursas elektroniniu formatu prieinamas JAU DABAR, tad ten esančiomis žiniomis gali pradėti naudotis JAU ŠIANDIEN.

Kurso trukmė – 2 val. 40 min. tad viską peržiūrėsi per vieną vakarą! Kursas prieinamas internetu, tad jį gausi IŠKART!

Vaizdo medžiagoje pateikiama koncentruota, be jokių pagražinimų tiesa apie vyro ir moters santykius. Lietuvoje iki šiol dar nebuvo nieko panašaus.

Kiekvienais metas mes kartu su vyru vykstame į porų seminarus, kurie mus sustiprina ir suteikia daugybę vertingų žinių.

Paskutinis Šveicarijoje vykęs seminaras mums kainavo daugiau nei 5000 Eur, tačiau buvo vertas kiekvieno sumokėti cento!

Kiti seminarai kainuodavo po 2000–3000 Eur. Jeigu suskaičiuotume, tikėtina, kad šioms paslaptims surinkti per paskutinius penkerius metus išleidome daugiau nei 30 tūkst. Eur.

Mums santykiai yra didžiulis prioritetas. Geri santykiai yra mūsų gražaus gyvenimo PAGRINDAS. Jeigu užmirštame išmoktas pamokas ir paliekame santykius autopilotui (pvz., per daug pasineriame į darbus), labai greitai viskas pradeda važiuoti žemyn.

Daugėja konfliktų ir prasideda trintis.

Kai suprantame, kokius principus užmiršome, santykiai vėl tampa harmoningi, mes vėl pradedame mylėti.

Turėdami šiuos įrankius, galime išlipti iš bet kokios santykių duobės. Tai suteikia daug saugumo ir pasitikėjimo vienas kitu.

Pagalvok, kiek būtų verti santykiai, kuriuos puoselėdama jaustumeisi išties įvertinta ir mylima? Kai mylimas vyras niekada negalvotų apie kitą moterį, kadangi puikiai žinotų, jog tu jam esi vienintelė visame pasaulyje...

Kiek būtų vertos paslaptys, kurios užpildytų visas turimas spragas apie santykius ir aiškiai pamatytum, kur yra tavo didžiausios klaidos bei kaip jas išspręsti...

Galbūt tai taip pat būtų 30 000 Eur, kuriuos mums patiems teko investuoti, kad gautume šias žinias…

Galbūt tu esi taip nusivylusi santykiais, kad būtum linkusi sumokėti ir 100 000 Eur, kad tik viskas pagaliau išsispręstų ir susitvarkytų...

Juk nuo gerų santykių priklauso VISA tavo gyvenimo kokybė. Juk nuo santykių kokybės, kaip įrodė Harvardo universiteto mokslininkų atliktas tyrimas, tiesiogiai priklauso netgi tavo SVEIKATA... o tai neįkainojama!

Tačiau šis kursas tikrai nekainuoja 30 000 Eur.

Jis netgi nekainuoja 5000 Eur, kuriuos mes sumokėjome už savaitės mokymus Šveicarijoje.

Investicija į šias unikalias žinias bus išties simbolinė, tačiau apie tai vėliau. Dabar, noriu tau pristatyti kokias DOVANAS gausi kartu su šiuo kursu šiandien...

Moteriai, kuri nori pradėti savo veiklą ir padidinti mėnesines pajamas… tačiau NEŽINO, NUO KO PRADĖTI!

Kiekviena moteris, kuri nori sukurti meile ir pasitikėjimu paremtus santykius, turėtų turėti susikūrusi bent minimalią finansinę bazę. Nė vienai moteriai nepatariu būti 100 % finansiškai priklausomai nuo vyro. Tai labai gadina santykius.

Moteris turėtų turėti savo veiklą ir savo pinigų. Tai jai suteiks daugiau stabilumo ir pasitikėjimo savimi.

Šiais laikais, kai internetas atvėrė tiek neįtikėtinų galimybių, kiekviena, net patirties neturinti moteris gali lengvai susikurti papildomą pajamų šaltinį ir prisidėti 300, 500 ar 600 Eur per mėnesį prie savo asmeninių pajamų!

Būtent todėl, kartu su santykių paslaptimis, mes tau padovanosime vaizdo kursą „7 žingsniai, kaip savo naują veiklą paversti pinigais“.

Šios dovanos vertė – 45 Eur. Tau ji bus NEMOKAMA!


5 žingsniai, kaip PAMILTI SAVE ir NUSTOTI GRIAUTI SAU GYVENIMĄ.

Jeigu moteris nemyli savęs, vyrui ją mylėti bus labai sunku. Net sutikus gerą ir mylintį vyrą, moteris gali jaustis NEVERTA tos meilės ir pati nesąmoningai griauti santykius.

Tam, kad tai neįvyktų, padovanosime tau unikalų kursą 5 žingsniai, KAIP PAMILTI SAVE IR NUSTOTI GRIAUTI SAU GYVENIMĄ“.

Išklausiusi šį kursą gausi ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įrankių, kurie pakels tavo pasitikėjimą savimi ir meilę sau.

Taisyklė paprasta:

-Tiek, kiek myli save, tiek tave myli ir kiti...

-Tiek, kiek vertini save, lygiai tiek tave vertina ir kiti...

-Tiek, kiek myli save, lygiai tiek tave mylės ir vyras...

Jeigu nori gražių santykių, šis kursas bus didžiulė pagalba tavo kelionėje.

Šios dovanos vertė – 45 Eur. Tau ji bus NEMOKAMA!


„SANTYKIAI, KOKIŲ VISADA NORĖJAI!“. Praktika, kuri atgaivins net ir pačius šalčiausius tarpusavio santykius bei sugrąžins meilę ir tarpusavio supratimą.

Jeigu santykiuose su vyru, šiuo metu yra daugiau konfliktų, nei meilės… daugiau nuoskaudų, nei gražių prisiminimų, ši praktika bus didžiulė dovana tau ir santykiams.

Kiekviena moteris žino, kad ilgalaikiai santykiai nėra vien tik džiaugsmas, laimė ir meilė.

Šalia džiaugsmo, yra ir skausmas... šalia meilės, yra ir pykčiai… šalia tarpusavio supratimo yra ir nepasitenkinimas ar priekaištai…

Kai santykiai pakilimo etape - viskas atrodo vyksta savaime, tereikia gyventi ir mėgautis. Tačiau, ką daryti tuo metu, kai santykiai atšąla, intymumas išblėsta, o tu jautiesi įskaudinta, nesuprasta ir nematoma?

Būtent tais etapais, ši praktika bus didžiulė dovana, kadangi ji ne tik nuramins tavo sužeistą širdį, bet ir sugrąžins santykiuose prigesusią meilę.


„VILIOJANTI IR GEIDŽIAMA BE PASTANGŲ”. Ši praktika pažadins tavyje slypinčią seksualinę energiją, kurios pagalba jis su tavimi norės likti amžinai!

Mieloji, jeigu kada nors svajojai būti geidžiamiausia moterimi kambaryje ir žinoti tikrojo seksualumo paslaptis, ši praktika bus tau viena svarbiausių visame rinkinyje.

Dauguma nuostabių, gražių ir patrauklių Lietuvos moterų nežino apie seksualinę energiją slypinčią jose.

Seksualumas visuomenėje yra siejamas su geidulingu seksu, aptemptais rūbais ir jaunyste. O tai tokia netiesa....! Moters seksualumas – tai jos grožio, gyvybingumo ir sultingumo šaltinis. Moteris, kuri turi seksualinės energijos, ne tik veda iš proto vyrus, bet ir jaučiasi labiau pasitikinti savimi bei moteriška. Tokia moteris yra paslaptinga, patraukli ir svaiginanti.

Senovės išmintis teigia, jog moters gimda – tai ypatingas moteriškos energijos centras. Jeigu šis centras yra gyvas ir jautrus, moteris sugeba užpildyti vyrą ypatinga energija.

Tu gali dėti absoliučiai visas pastangas, kad jį suviliotum savo išoriniu grožiu, tačiau, jeigu vyras nejaus, jog tu turi moteriškos energijos, santykiai ilgai netruks ir tavo širdis bus sužeista.

Mieloji, pasinaudojusi rytų pasaulio paslaptimis bei mūsų siūlomu įrankiu, tu tapsi tokia moterimi, kuri galės užpildyti vyrą neįkainojama moteriška energiją... ir jis norės pasilikti su tavimi amžinai. Į jaunas merginas vyrai dažnai atkreipia dėmesį dėl to, kad jos turi daugiau šios ypatingos seksualinės energijos. Joms tai tiesiog duota gamtos tam, kad pritrauktų vyrą ir pagimdytų vaiką.

Jeigu esi vyresnė nei 30 metų, šios energijos pas tave natūraliai pradeda mažėti.

Tačiau, jeigu pradėsi atlikinėti šią nepaprastą praktiką, tavyje pabus seksualinė energija, nesvarbu kokio amžiaus tu bebūtum. Mieloji, atlikusi praktiką vos keletą kartų, tu pastebėsi, kaip tavo veidas atsipalaidavo, akys pradėjo spindėti, o vyrai, jausdami tavo vidinį švytėjimą, ėmė kitaip į tave reaguoti...


“MENAS BŪTI KARALIENE”. Didinga praktika moteriai, kuri nori daugiau pasitikėjimo savimi ir pagarbos.

Didinga praktika moteriai, kuri nori daugiau pasitikėjimo savimi ir pagarbos. Moteriai, kuri yra pavargusi nuo kasdieninės rutinos, ši praktika bus tikra atgaiva. Jos pagalba, tu pabudinsi savyje tikrą karalienę. Karalienė plaukia per gyvenimą aukštai iškėlusi galvą, pasitikinti savimi ir ori.


Nesitikėk, kad santykiai taps geri ir gražūs savaime... 

Santykiai turi būti kuriami kiekvieną dieną. Tam reikia tik tinkamų žinių ir krypties. O visa tai gausi šiame kurse.

Tu gali tapti pavyzdine pora, kuria žavisi aplinkiniai. Net jeigu dabar esate duobėje ir negalite vienas į kitą žiūrėti, šiame kurse rasi visus atsakymus, kodėl taip nutiko ir ką daryti, kad galėtumėte viską pradėti iš naujo.

Net jeigu santykiai vis dar labai gražūs ir aistringi, tačiau po truputi pradeda lįsti trūkumai... po truputį kai kas pradeda erzinti, šis kursas tau yra tiesiog BŪTINAS!

Būtinas tam, kad žinotum, kaip tvarkytis su tais dalykais ir be problemų pereiti į kitą santykių lygmenį.

Mano manymu, šio kurso vertė yra mažiausiai 500 Eur.

Prisimink Harvardo universiteto mokslininkų atlikto tyrimo išvadą: GERI SANTYKIAI DARO MUS LAIMINGUS IR SVEIKUS. TAŠKAS.“ Nėra nieko svarbiau už gerus tarpusavio santykius.

Norėjau šią medžiagą padaryti prieinamą visoms, tad ją jau dabar gali gauti už mažą dalelę to, ką mums teko sumokėti, kad visa tai tau sukurtume.

Tačiau, šio kurso kaina tikrai nesiekia 500 Eur...

Nė pusės tos sumos, tad yra mažesnė nei 250 Eur...

Šio kurso kaina šiandien – vos 195 Eur.

Investavusi į savo santykius, tu pagaliau turėsi aiškią kryptį ir efektyvius įrankius, kurie padės išspręsti bet kokį konfliktą.

Jeigu dabar neužsiimsi savo santykiais, pagalvok, kas bus vėliau...

Kaip jausiesi po daugybės metų, žinodama, jog galbūt buvo kažkokių paslapčių, kurių nepasiėmei... jog galėjai sukurti išties gilius ir užpildančius santykius, tačiau to nepadarei?

Pagalvojusi apie savo ankstesnius santykius, suprantu, kad tada dariau labai daug klaidų. Nežinojau nė vienos iš šių paslapčių, tad teko daug kentėti ir lieti ašaras. Visiškai nesupratau, kodėl vyrai taip elgiasi, nors tu jiems visą save atiduodi...

Tik vėliau išsiaiškinau, kad ne vyrai buvo prasti, o aš nežinojau santykių paslapčių, kaip kurti darnius santykius.

Remdamasi šiame kurse išdėstytomis žiniomis tu sutaupysi labai daug laiko ir nervų. Leisk man tau padėti tapti išties laiminga moterimi. Jeigu šių paslapčių nežinosi, daužysi galvą į sieną vis nesuprasdama, kodėl tau taip nesiseka sukurti darnių santykių.

Galbūt jau laikas atversti naują santykių puslapį dabar...?  Leisk tau padėti ir padaryti kai ką išties neįtikėtino...

Užsisakyk šį kursą šiandien ir iškart gauk 50% nuolaidą!

Užsisakius šį unikalų video kursą šiandien, tau iškart bus pritaikyta 50% NUOLAIDA!

Investicija į save ir savo santykius šiandien 500 Eur 195 Eur TIK 97 Eur

Paskubėk užsisakyti dabar, kadangi pasiūlymo laikas ribotas!

Šios žinios padės sukurti neįtikėtinus santykius, pereiti sunkiausius etapus ir išlipti iš giliausių duobių. GALIME TAI GARANTUOTI!

Išbandyk šio kurso medžiagą 60 dienų BE JOKIOS RIZIKOS.

Šios žinios negali neveikti. Jas tereikia pritaikyti ir pradėti džiaugtis neįtikėtinais rezultatais.

Užsisakyk šį kursą šiandien be jokios rizikos. Bet kada, per 60 dienų, galėsi susigrąžinti sumokėtus pinigus.

Pagalvok, kas blogiausio galėtų nutikti, jeigu nuspręsi investuoti į savo santykius dabar?

VIENINTELIS VARIANTAS – sužinojusi visas gerų santykių paslaptis, nuspręsi, kad nenori jų bandyti praktiškai. Jokių problemų. Tokiu atveju parašyk mums laišką ir mes tau sugrąžinsime VISUS sumokėtus pinigus, be jokių klausimų.

Visą riziką prisiimame sau!

Tačiau daug tikresnis toks variantas: pradėjus taikyti šias neįtikėtinas paslaptis, santykiai TRANSFORMUOSIS ir tu tapsi išties laiminga, mylima bei mylinti moteris, kelianti aplinkinių pavydą.

Nejaugi visą gyvenimą taip ir iššvaistysi puoselėdama prastus arba „pakenčiamus“ santykius? Nejaugi tikrai tai yra toks santykių pavyzdys, kurį nori rodyti savo vaikams? Jeigu ne dėl savęs, tai dėl savo vaikų turi pradėti taikyti šias gerų santykių paslaptis.

Norime to ar ne, tačiau mūsų vaikai VISKĄ kopijuoja ir to pagrindu kuria savo gyvenimą. Tu kopijavai savo mamą, tavo mama kopijavo močiutę ir t. t. Jeigu jų tarpusavio santykiai nebuvo pavyzdiniai... jeigu nematei tarpusavio šilumos ir meilės, menkai tikėtina, kad be papildomų žinių pavyks sukurti ką nors kitokio.

Todėl kviečiu pasirūpinti savo santykiais jau dabar.

Rūta

P.S. Prisimink, kad laimę ir gerą sveikatą gyvenime lemia ne kas kitas, kaip GERI SANTYKIAI. Jeigu patikėsi didžiausiu melu, kad santykai turi eitis savaime, anksčiau ar vėliau įkrisi į tokią duobę, iš kurios dauguma porų nebeišlipa.

Didžiausia problema, kad mūsų niekas nemokė, kaip kurti darnius santykius. Norėdama peržiūrėti visą kurso medžiagą užtruksi vos 2 val. 40 min. ir žinosi daugiau nei 99 % visų porų. Tu tapsi IŠSKIRTINE moterimi!

Žinoma, gali šio kurso dabar ir nežiūrėti… tačiau vėl užklupus konfiliktui, kai vėl jausiesi įskaudinta, pažeminta ir nemylima, prisimink, kad yra įrankių, galinčių padėti tai išspręsti!

P.P.S. Primenu, kad visą riziką dėl šio kurso prisiimame sau. Tu turėsi 60 dienų susipažinti su visa medžiaga ir net išbandyti tai praktiškai. Jeigu nematysi jokių rezultatų, tiesiog parašyk mums ir mes tau be jokių klausimų grąžinsime visus sumokėtus pinigus. O kursą ir su juo gautas vertingas dovanas galėsi PASILIKTI SAU. Tai bus dovana už tavo pasitikėjimą.

Investuok į savo santykius jau šiandien ir pamatysi, kad viskas aplink pradės keistis!

Užsisakyti kursą dabar

sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas info@sokoladassielai.lt