VISA TIESA APIE POROS
SANTYKIUS IR SEKSĄ!

Nuo: Rūtos, Šokolado sielai įkūrėjos
Šeštadienis 16:21 val.

Moterys, kurioms sunkiai sekasi sukurti darnius santykius, daro VIENĄ DIDŽIULĘ KLAIDĄ... jos dar vaikystėje patikėjo labai grėsmingu melu, kuris ilgainiui sugriauna net ir pačius gražiausius santykius.

Pasirodo, kad šis MELAS beveik visas poras priveda prie santykių griūties! Anot statistikos, VOS KELETAS porų sugeba tam nepasiduodi ir sukuria išties gražius, harmoningus bei meile paremtus santykius.

Kaip vienas garsus Lietuvos psichologas rašė savo straipsnyje, „šis [melas] pražudė ne vieną santuoką“.

Šiame straipsnyje tau bus atskleista VISA TIESA APIE VYRŲ IR MOTERŲ SANTYKIUS, tačiau iš anksto įspėju, jog kai kam tai gali būti ne itin malonu.

Aiškinsimės, kodėl vyrai pasikeičia ir pradeda moters nevertinti… kodėl aštrėja konfliktų ar daugėja nepasitenkinimų… kur dingsta meilė ir kaip ją susigrąžinti…

Taigi, šis svarbus straipsnis tau bus labai vertingas…

 • jei dabartiniai santykiai nesiklosto taip, kaip norėtum, ir jūs dažnai konfliktuojate...
 • jei pradedi naujus santykius ir nori, kad jie nenuvažiuotų į duobę…
 • jei ilgus metu esate kartu, tačiau santykiai atvėsę (gyvenate beveik kaip kambariokai ir jus sieja tik nuobodūs buitiniai dalykai)…
 • jeigu šiuo metu esi vieniša ir ieškai partnerio…
 • jei neseniai išsiskyrei ir nesupranti, ką padarei ne taip...

Prieš pradėdami kalbėti apie didžiausią visų laikų santykių melą, jo šaknis ir pasekmes, turime aptarti du santykių etapus, kuriuos pereina VISOS poros.

Šiuos etapus aprašė daugybė garsių psichologų ir santykių ekspertų, tad tai nėra paslaptis.

1 etapas – EUFORIJA

Iš pradžių atrodo, kad jūsų santykiai yra fantastiški. Vyras rūpestingas, mylintis ir atidus. Jums taip gera kartu. Toks jausmas, kad skaitote vienas kito mintis ir turite daug bendrų temų. Tu jautiesi suprasta ir mylima.

Viskas atrodo be galo gražu, tačiau viską paanalizuokime detaliau…

Helena Fisher, daktarės mokslo laipsnį turinti santykių eksperė, jau 20 metų tyrinėjanti proto veiklą įvairiuose poros įsimylėjimo etapuose, padarė išties unikalių atradimų.

Svarbi išvada, nustatyta tiriant įsimylėjusių žmonių smegenų veiklą, tokia: smegenys išskiria tam tikrus hormonus, kurie SUMAŽINA neigiamą kito žmogaus vertinimą.

Jeigu smegenų sritis, atsakinga už neigiamą žmogaus vertinimą, yra sumažinama, tampa aišku, kodėl pradinėje santykių stadijoje kitas žmogus tampa viso gyvenimo centru ir nematome jokių jo trūkumų (palikti indai ar numestos kojinės verčia tik nusijuokti).

Šiuo etapu smegenys išskiria didesnį kiekį dopamino, oksitocino ir kitų chemikalų, kurie atsakingi už gerą savijautą, malonumą, energiją ir motyvaciją. Būtent todėl dauguma porų per tą laiką susijungia stipriau – per bendrą gyvenimą, vaikus, vedybas ar paskolas…

Juk toks ir yra evoliucijos tikslas – sujungti vyrą ir moterį, kad jie kuo greičiau susilauktų palikuonių.

Kai tai įvyksta, laimės hormonų smegenyse pradeda mažėti. Tarsi gamta sakytų: „Na štai, mano darbas atliktas, dabar turite vienas kito trauka pasirūpinti patys.“

Pamažu trauka pradeda mažėti, rožiniai akiniai palengva nusiima ir prasideda santykių važiavimas ŽEMYN.

Štai čia ir pakiša koją didžiausias santykių melas, apie kurį netrukus pakalbėsime.

Dabar aptarkime kitą etapą...

2 etapas – NUSIVYLIMAS

Būnant kartu laimės hormonų pradeda mažėti.

Praėjus šiek tiek laiko, viskas pamažu pasikeičia ir santykiai taip puikiai nebesiklosto. Iš kažkur atsiranda nepagarba, kaltinimai, pykčiai ir nesutarimai. Meilė dingsta, pradedate vienas kitą erzinti, visai nebesusikalbate. Imate ginčytis dėl įvairių smulkmenų. Prasideda trintis.

Augančios nuoskaudos ir maži santykius lydintys nepasitenkinimai yra tarsi termitai name. Jie pamažu dauginasi ir tyliai valgo gražų namą, kol galų gale jis sugriūna.

Apie neįtikėtinus įrankius, kurie padės su šiomis situacijomis susitvarkyti pačiu lengviausiu būdu, kalbėsime vėliau, tačiau dabar svarbu suprasti, jog tai yra etapas, kai pamažu imama suvokti, kad kitas žmogus nėra toks tobulas, koks atrodė iš pradžių.

Taigi, konfliktų ir kaltinimų vis daugėja, intymumo mažėja, ryšys dingsta ir žmonės pradeda vienas kitą užknisti.

Taip SANTYKIAI NEIŠVENGIAMAI PRADEDA ŽLUGTI.

Šiais laikais moterys vis daugiau ir daugiau prisiima „vyriškų vaidmenų“, jos gyvena prieš savo natūralią prigimtį ir tai atneša skaudžias pasekmes.

Kai poroje dingsta poliariškumas, santykiai tampa nuobodūs, RUTININIAI ir palengva MIRŠTA.

Moterys tvarko finansus, kuria planus, kontroliuoja šeimos kryptį ir santykius. Jos gimdo vaikus, rūpinasi šeimos pinigais, namų ruoša ir vaikų sveikata. Moterys užsiaugino vyrišką kiautą ir bando išgelbėti pasaulį.

Moteriška jėga prarandama, o vyro susidomėjimas bei trauka blėsta.

Jei pora NEŽINO, KĄ DARYTI šiuo etapu, ji renkasi iš dviejų pačių populiariausių sprendimų…

 • Tyliai KENTĖTI ir susitaikyti, kad santykiai bus paremti „egzistavimu“ ir buitimi.
 • Skirtis ir susirasti naują žmogų.

Yra ir TREČIAS VARIANTAS, tačiau mažai kam žinomas. Netrukus jį aptarsime.

Noriu prisistatyti. Aš esu Rūta, , „Šokolado Sielai“ įkūrėja. Gyvenime turėjau daugybę įvairiausių santykių, tad puikiai žinau, ką reiškia gyventi priėmus tiek pirmąjį – „egzistavimo“ – sprendimą, tiek antrąjį – skyrybas.

Pirmu atveju moteris nuo vyro labai atitolsta, nustoja su juo mylėtis, kalbėtis ir jie tampa kambariokais, turinčiais tik keletą bendrų buitinių dalykų.

Antru atveju viskas vėl nuo pradžių: euforijos etapas, o tada – nusivylimas. Taip galima pragyventi visą gyvenimą, ieškant „to vienintelio“ ir nesukuriant nieko gražaus.

VISOS poros pereina tuos pačius etapus, tačiau niekas to sąmoningai nepastebi.

Štai čia poroms ir pakiša koją DIDŽIAUSIAS VISŲ LAIKŲ MELAS APIE SANTYKIUS!

Apie jį netrukus pakalbėsime, tačiau pirmiausia noriu tau atskleisti kai ką labai svarbaus...

Harvardo universiteto mokslininkai atliko analogų neturintį tyrimą, kuris tęsiasi jau 80 metų. Neįtikėtina, tačiau pagrindinė išvada TELPA Į VIENĄ SAKINĮ (ir yra susijusi su tavo santykiais)!

Tai, ką sužinosi, gali transformuoti visą tavo gyvenimą, tad būtinai perskaityk!

Robert Waldinger, Harvardo universiteto tyrėjas

Jau KETVIRTASIS šio Harvardo universiteto atliekamo tyrimo vadovas Robertas Waldingeris sako:

„Harvardo universiteto mokslininkų atliekamas tyrimas apie suaugusiųjų vystymąsi, ko gero, yra ilgiausias kada nors atliktas suaugusiųjų gyvenimo tyrimas. Šio tyrimo iniciatoriai net ir pačiame beprotiškiausiame sapne nebūtų įsivaizdavę manęs čia stovinčio po 80 metų ir pasakojančio jums apie tyrimo rezultatus.

Nuo 1938 m. stebėjome 724 žmonių gyvenimus. Metai iš metų vyko apklausos apie jų darbus, šeimą, gyvenimą ir sveikatą. Niekas dar nežinojo, kaip pasisuks jų gyvenimai. Vieni tapo fabriko darbininkais, teisininkais, mūrininkais, gydytojais, vienas – net JAV prezidentu.

Apie 60 iš pradėtų tirti 724 vyrų vis dar gyvena ir toliau dalyvauja tyrime. Daugelis iš jų 90-mečiai. Šiuo metu pradedame tirti daugiau nei 2 000 šių vyrų vaikų. Aš – ketvirtasis tyrimo vadovas.

Norėdami susidaryti aiškesnį jų gyvenimo vaizdą, siunčiame ne tik klausimynus. Apklausiame juos namuose. Gauname medicininius įrašus iš gydytojų. Stebime jų kraują, nuskaitome smegenis, kalbamės su jų vaikais.

Taigi – ką mes sužinojome? Kokios yra tūkstančių puslapių informacijos, surinktos stebint šiuos gyvenimus, išvados?“

Būtina pabrėžti, kad tokio lygio tyrimai yra be galo reti. Dauguma panašių projektų baigiasi po dešimtmečio, kadangi daugelis žmonių pasitraukia iš tyrimo, baigiasi lėšos arba tyrėjai tiesiog numiršta ir niekas darbo nebetęsia.

Taigi, prie kokių išvadų prieita atlikus vienintelį pasaulyje tokio lygio tyrimą?

Ne, atsakymas nėra pinigai ar šlovė, kaip daugumai gali pasirodyti. Pagrindinė žinutė, kurią jie gavo iš šio 80 metų trukusio tyrimo, yra kokia:

GERI SANTYKIAI DARO MUS LAIMINGUS IR SVEIKUS. TAŠKAS“

Pasirodo, kad geri santykiai laimę gyvenime lemia labiau nei pinigai, IQ ar net genai.

Taip pat buvo pastebėta, kad…

Tie žmonės, kurie 50-ies buvo labiausiai patenkinti savo santykiais, sulaukę 80-ies buvo fiziškai SVEIKIAUSI!

Tiriamiesiems sulaukus 80-ties, buvo peržvelgta jų medicininė istorija. Norėta išsiaiškinti, kas nulėmė gerą jų sveikatą. Vienintelis dalykas, kuris juos jungė, buvo ne choleterolio lygis ar kraujo spaudimas… o tai, kiek patenkinti jie buvo savo santykiais.

 • Taip pat tyrimas parodė, kad VIENATVĖ ŽUDO. Ne mažiau nei alkoholis ar cigaretės!

„Žmonės, kurie atsiskyrę nuo kitų daugiau, nei patys to norėtų, yra ne tokie laimingi, gyvenimo viduryje jų sveikata suprastėja, anksčiau susilpnėja smegenų funkcija ir jie gyvena trumpiau nei tie, kurie nėra vieniši“, – teigia dabartinis tyrimo vadovas.

 • Kita svarbi pamoka yra ta, kad svarbiausia ne santykių kiekis, o jų KOKYBĖ. 

„Tyrimas atskleidė, kad gyvenant santuokoje, tačiau nuolat konfliktuojant ir nebejaučiant meilės, galima patirti daug DAUGIAU ŽALOS SAVO SVEIKATAI NEI IŠSISKYRUS.“

Tai puikiai įrodo, kodėl moteris, esanti prastuose santykius su vyru, taip greitai vysta, sensta ir dažnai serga.

Kyla klausimas…

 • Jeigu GERI ir ARTIMI SANTYKIAI yra pagrindinė geros sveikatos ir laimingo gyvenimo priežastis, kodėl tiek daug moterų šioje srityje jaučia nuolatinį nepasitenkinimą?
 • Kodėl tiek daug moterų jaučiasi nelaimingos, nemylimos ir nematomos?
 • Kodėl tiek daug porų kenčia ir galų gale išsiskiria?

Štai čia ir prieiname blogų santykių šaknis… ir DIDŽIAUSIA VISŲ LAIKŲ SANTYKIŲ MELĄ…

Vėliau aptarsime, KĄ REIKĖTŲ DARYTI kiekvienai moteriai, norinčiai sukurti išties gilius, TIKRA meile paremtus santykius, tačiau kol kas grįžkime prie mūsų klausimo – koks yra didžiausias visų laikų melas apie santykius?

Dauguma mergaičių augo svajodamos apie tokius santykius kaip pasakose. Riteris, įveikęs daug kliūčių, pagaliau ją suranda ir jie „ilgai bei laimingai gyvena“.

Pasakos, kurios užsibaigia vestuvėmis ir „laimingu gyvenimu“, yra didžiausias visų laikų MELAS.

Nuo pat mažens mums peršama mintis, kad santuoka bus kažkokio vargo pabaiga, po kurio viskas eisis tobulai. Jeigu taip nėra, vadinasi, pasirinkome netinkamą žmogų, todėl reikia ieškoti naujo.

Šis MELAS PRAŽUDĖ DAUGYBĘ PORŲ!

Pasakos yra vienas galingiausių programavimo įrankių visoje istorijoje. Jos yra skaitomos prieš miegą, kai pasąmonė yra pati atviriausia.

Mes visos KLAIDINGAI suvokiame, kad sutikusios žmogų ir su juo susituokusios būsime laimingos visą gyvenimą. Būtent todėl visos mergaitės savo vestuvių dieną laiko didžiausiu gyvenimo tikslu.

TAI YRA DIDŽIAUSIAS MELAS su skaudžiomis pasekmėmis!

Jeigu po vestuvių jie ilgai ir laimingai gyveno, vadinasi, santykiai po to eisis SAVAIME. Mes neturime nė minties mokytis santykių paslapčių ir tikimės, kad viskas vyks savaime.

 • SAVAIME jis supras tavo poreikius…
 • SAVAIME jis žinos, kaip tu jautiesi…
 • SAVAIME jis supras, kodėl tu supykusi…
 • SAVAIME tave gerbs ir mylės…
 • SAVAIME santykiai bus paremti nuolatine meile ir darna…
 • SAVAIME vienas kitą suprasite ir palaikysite…

Moterys TIKISI, kad bus kaip pasakoje.

Net ir garsioji Kim Kardashian, nutraukusi santuoką po 72 DIENŲ, rašė: „Tai tiesiog ne tokia pasaka, kurios taip ieškojau.“

Suaugusios moterys, suaugę vyrai... visi patikėjo gražia pasaka, kad vienas kitą sutikę ir įsimylėję gyvens ilgai ir laimingai.

Tačiau tai yra melas. Visos poros pakliūna į duobę. IŠIMČIŲ NĖRA!

VISOS POROS PEREINA TUOS PAČIUS ETAPUS. Skirtumas tik vienas: kaip kiekviena pora tai sprendžia?

Jau kalbėjome, kad vienos poros pasirenka tyliai kentėti, o kitos – skirtis ir susirasti naują žmogų. Nė vienas iš šių sprendimų neduos norimų rezultatų.

Pirmu atveju visą gyvenimą kentėsi ir grauši save iš vidaus (yra teorijų, kad dėl tokių santykių moteriai gali išsivystyti netgi vėžys).

Kitu atveju po daugelio metų, pagalvojusi apie savo gyvenimą, gailėsiesi, kad taip ir nesugebėjai sukurti gražaus ryšio su vyru… kad neturi, į ką atsiremti… kad taip ir likai viena, niekam nereikalinga…

Tačiau yra trečias, mano manymu, pats teisingiausias sprendimas.

TREČIAS ŽINGSNIS, VEDANTIS Į SANTYKIŲ KŪRIMĄ IR TIKRĄ RYŠĮ, NEPRIKLAUSOMAI NUO TO, KOKIAME SANTYKIŲ ETAPE DABAR ESI (net jei ir didžiausioje duobėje!).

 • Įvaldyti GERŲ SANTYKIŲ PASLAPTIS.

Kaip sakė 23 knygų autorė profesorė Peper Schwartz, „dažnai poros savo santykiams įjungia autopiloto režimą. O jūs puikiai žinote, kas nutinka lėktuvui, jei jis būna autopiloto režime per ilgai. Jeigu santykiai važiuoja autopilotu, poros pradeda elgtis nepagarbiai ir tampa kambariokais, bendradarbiais ar nepažįstamaisiais.“

Būtent todėl ta pora, kuri tobulėja, domisi santykiais, bando naujas technikas, įgyja naujų žinių, mokosi, kaip spręsti konfliktus, kaip komunikuoti… VISADA PUOSELĖS DAUG GERESNIUS SANTYKIUS (ir kaip jau išsiaiškinome – daug laimingesnį bei sveikesnį gyvenimą).

Štai kas nutinka įvaldžius santykių paslaptis!

Jedas Diamonas, vienas garsiausių vidutinio amžiaus tarpusavio santykių ekpertų, parašęs daugybę knygų santykių tema, išskyrė dar vieną įkvepiantį poros etapą.

„PORA, KEIČIANTI PASAULĮ.“

Straipsnio pradžioje aptartas Harvardo universiteto mokslininkų atliktas tyrimas puikiai įrodė, kad geri santykiai, ryšys ir vienas kito palaikymas yra svarbiausias sėkmingo ir laimingo gyvenimo pamatas. Tokia pora išties keičia pasaulį (tai gali pasireikšti ir vaikų auklėjime, ir socialiniuose projektuose, ir bendro verslo bei karjeros srityse).

Deja, dauguma porų niekada taip ir nesugrįžta į meilę ir neturi galimybės pereiti į kitą lygmenį.

Štai kodėl taip svarbu įvaldyti paslaptis, kuriančias gerus santykius ilguoju laikotarpiu!

Jeigu gerai pagalvotum, KITO KELIO NET IR NĖRA. Jeigu neišmoksi, kaip kurti gražius santykius, gyvenimas bus pasmerktas nelaimei...

Galbūt tau kyla klausimas, ar tikrai su kiekvienu vyru gali pereiti į aukštesnius santykių etapus?

Deja, ne.

Jeigu moteris žino ir pasitelkia gerų santykių paslaptis (apie kurias netrukus kalbėsime), o vyras vis tiek išlieka abejingas ir nieko nedaro dėl moters, tuomet, kad ir kaip skaudu pripažinti, santykiai gali būti pasmerkti.

Tačiau labiau tikėtinas toks scenarijus: moteris, pasitelkusi santykių paslaptis, labai greitai savo vyrą paskatins keistis ir jis PATS SAVO NORU pradės rodyti daugiau dėmesio bei meilės nei kada nors anksčiau.

Dažnai moterims nepatinka, kad jos pirmos turi ką nors daryti. Jos sako: „Kodėl vyrai negali ko nors imtis?“

Gali. Ir imsis. Tačiau pirmą pokyčių impulsą turi duoti moteris.

„Tačiau aš jau viską išbandžiau“, pasakys moteris

Galvojimas „aš jau viską išbandžiau“ gali būti būti didžiulė klaida.

Jeigu paskutinius 10 metų nestudijavai santykių paslapčių ir nevažiavai pas geriausius santykių ekspertus, gali būti, kad dar tikrai visko neišbandei.

Gali būti, kad išbandei tik tai, ko išmokė mamos, močiutės, draugės ar nevykę žurnalai. Labai tikėtina, kad tie žmonės, iš kurių mokeisi, patys nieko nežinojo apie santykius ir pasiliko „egzistavimo“ etape.

„Šokoladą Sielai“ mes kuriame ne pirmus metus ir sulaukiame labai daug laiškų, kuriuose moterys guodžiasi savo santykiais.

Štai ką moterys dažniausiai rašo:

 • vyras visai manęs negirdi;
 • vyras neberodo dėmesio;
 • sekso metu skauda, tad bandau to išvengti;
 • nebejaučiu jam jokios aistros;
 • labai dažnai konfliktuojame dėl smulkmenų;
 • elgiamės vienas su kitu lyg kambariokai;
 • mūsų niekas nesieja, tik buitiniai reikalai;
 • jis niekur nenori keliauti, tik sėdi prie kompiuterio;
 • šalia jo nesijaučiu graži ir geidžiama;
 • kaip vyras jis labai apsileido;
 • turiu laikyti visus keturis namų kampus ir rūpintis šeimos finansais;
 • jis man nerodo jokios pagarbos;
 • jis labiau paiso savo mamos, o ne mano nuomonės;
 • skiriamės ir vėl taikomės.

Kiekviena iš tų moterų nori patarimo, kaip elgtis ir spręsti iškilusias problemas.

Gavus tokį laišką man visada būna labai skaudu, kadangi aš žinau, jog keliais sakiniais NEĮMANOMA išspręsti mūsų gyvenime įsišaknijusių problemų.

Mes kasmet keliaujame į įvairius seminarus, pas geriausius santykių bei tantros mokytojus, kurie moko, kaip išlaikyti ryšį, aistrą, meilę vienas kitam… ir nepamesti to rutinoje.

Vieno patarimo, kuris viską išspręstų, tiesiog nėra.

Būtent todėl skyriau laiko peržiūrėti tai, ką sužinojau per paskutinius 10 metų apie santykių kūrimą… permąsčiau, kokias klaidas darydavau pati… ir pagaliau sukūriau išsamų vaizdo kursą santykių tema.

GERŲ SANTYKIŲ IR SEKSO PASLAPTYS: kaip kurti gražius, darnius ir intymius santykius su vyru, kad jaustumeisi mylima, matoma ir išskirtinė?

Šį kursą paruošiau remdamasi ne tik savo patirtimi, bet ir garsių psichologų, santykių ekspertų bei tantros mokytojų išmintimi. Šis kursas – bene vienintelis toks išsamus ir atviras visoje Lietuvoje.

Tai yra santykių su vyru PAGRINDAS, kurį turėtų žinoti kiekviena moteris.

Visą šį kursą sudaro 4 dalys:

 • DARNIŲ SANTYKIŲ KŪRIMAS IR EFEKTYVUS KONFLIKTŲ SPRENDIMAS
 • INTYMAUS IR ARTIMO RYŠIO KŪRIMO PASLAPTYS
 • KĄ KIEKVIENA TURĖTŲ ŽINOTI APIE SEKSĄ
 • KĄ KIEKVIENAS VYRAS TURĖTŲ ŽINOTI APIE MOTERĮ, JOS EMOCIJAS, SEKSĄ IR SANTYKIUS?

1 DALIS: DARNIŲ SANTYKIŲ KŪRIMAS IR EFEKTYVUS KONFLIKTŲ SPRENDIMAS


 • Šią kurso dalį pradėsime nuo 3 pačių didžiausių moterų daromų klaidų.

Jos yra tokios populiarios, kad, mano manymu, beveik 100% moterų jas daro kiekvieną dieną! Jeigu darai bent vieną – tai jau yra didžiulė žala santykiams. Dauguma moterų daro VISAS tris!

Aš pati jas dariau. Žlugdžiau santykius to net nežinodama...

 • Pirmoje dalyje kalbėsime apie 4 STULPUS, kurie yra būtini kuriant gražius ir darnius santykius.

Šie stulpai yra visa ko pagrindas. Jeigu bent vieno stulpo nebus, santykių pilis anksčiau ar vėliau SUGRIUS. Būtent todėl tiek daug porų ir išsiskiria. Būtent todėl tiek daug porų gyvena nuolatinėje įtampoje ir konfliktuodamos.

Žinodama šiuos 4 santykių stulpus, turėsi stiprius pagrindus, ant kurių galėsi kurti naujus arba esamus santykius. Tai yra kryptis, kuri tarpusavio meilę ir pagarbą AUGINS, o ne žlugdys.

Jeigu nori išspręsti savo santykių problemas, visus atsakymus rasi šiame kurse! Jį skiriu visoms moterims, kurios mums rašo laiškus ir nori geriau suprasti, ką daro ne taip.

Daug kalbėsime apie VYRŲ PSICHOLOGIJĄ, tad jeigu nesupranti savo partnerio, čia rasi tai, ko visą laiką trūko…

Tai yra visa ko PAGRINDAS. Tai yra tos žinios, kurių man trūko visą gyvenimą. Tai yra tos žinios, kurios leis suprasti, kas yra „egzistavimas“, o kas yra meilė.

Moterys dažnai rašo, jog baiminasi, kad jas paliks. Jeigu žinosi šias santykių paslaptis, galiu garantuoti, kad vyras NET NETURĖS TOKIŲ MINČIŲ. Labai mažai moterų tai žino, tad tu tampi išties išskirtine ir vienintele. Kiekvienai moteriai tai suteikia daug SAUGUMO ir pasitikėjimo savo vyru.

Taip pat dar keletas neįtikėtinų dalykų, kuriuos sužinosi:

 • Tikroji priežastis, kodėl mes įsimylime kitą žmogų.
 • Visa tiesa, kaip mes pasirenkame savo partnerį ir kodėl iš pradžių jis mums atrodo lyg nusileidęs iš dangaus. (Beje, tai nėra atsitiktinumas.)
 • Ko mes IŠ TIKRŲJŲ norime iš santykių? (Tai padės geriau suprasti save ir savo partnerį.)
 • Kaip mes prisirišame prie vyro?
 • Kaip spręsti iškilusius KONFLIKTUS, kad jie santykius kurtų, o ne griautų? Vienas mokytojas buvo pasakęs, kad skyrybos ateina tada, kai būna vienu ar dviem konfliktais per daug. (Prisimink, kad kitas tavo konfliktas gali būti ir paskutinis.)
 • Penki dalykai, kurių NEGALIMA DARYTI konfliktuojant, nes jie žudo tarpusavio meilę ir ryšį (tačiau juos tikrai kiekviena darome).
 • Gerų santykių PAGRINDAS, be kurio konfliktai aštrės, dažnės, o nepasitenkinimas vienas kitu tik augs.
 • Kodėl seksualinis poros gyvenimas greitai atvėsta ir kaip jį išsaugoti?
 • Kaip negatyvios emocijos užnuodija santykius ir ką su jomis daryti?
 • Viena santykių paslaptis, kuri per 10 min. padės sustiprinti ryšį ir išspręs pusę konfliktų.

Pirmos dalies trukmė – 2 val. 40 min.

Vaizdo medžiagoje pateikiama koncentruota, be jokių pagražinimų tiesa apie vyro ir moters santykius. Lietuvoje iki šiol dar nebuvo nieko panašaus.

Kiekvienais metas mes kartu su vyru vykstame į porų seminarus, kurie mus sustiprina ir suteikia daugybę vertingų žinių.

Paskutinis Šveicarijoje vykęs seminaras mums kainavo 6000 Eur, tačiau buvo vertas kiekvieno sumokėti cento! Kiti seminarai kainuodavo po 2000–3000 Eur. Jeigu suskaičiuotume, tikėtina, kad šioms paslaptims surinkti per paskutinius penkerius metus išleidome daugiau nei 30 tūkst. Eur.

Mums santykiai yra didžiulis prioritetas. Geri santykiai yra mūsų gražaus gyvenimo PAGRINDAS. Jeigu užmirštame išmoktas pamokas ir paliekame santykius autopilotui (pvz., per daug pasineriame į darbus), labai greitai viskas pradeda važiuoti žemyn.

Daugėja konfliktų ir prasideda trintis. Kai suprantame, kokius principus užmiršome, santykiai vėl tampa harmoningi, mes vėl pradedame mylėti.

Turėdami šiuos įrankius, galime išlipti iš bet kokios santykių duobės. Tai suteikia daug saugumo ir pasitikėjimo vienas kitu.

Pagalvok, kiek būtų verti santykiai, kuriuos puoselėdama jaustumeisi išties įvertinta ir mylima? Kai mylimas vyras niekada negalvotų apie kitą moterį, kadangi puikiai žinotų, jog tu jam esi vienintelė visame pasaulyje...

Kiek būtų vertos paslaptys, kurios užpildytų visas turimas spragas apie santykius ir aiškiai pamatytum, kur yra tavo didžiausios klaidos bei kaip jas išspręsti...

Būtent tai tau ir duos pirmoji kurso dalis.


2 DALIS: INTYMAUS IR ARTIMO RYŠIO KŪRIMO PASLAPTYS


 • Antroji dalis - kaip kurti intymų ryšį, jei nori jaustis MYLIMA, MATOMĄ, bei IŠGIRSTA? (10 žingsnių)

Dažnai tenka girdėti iš moterų, kad jos santykiuose nori RYŠIO, būti MATOMOS, IŠGIRSTOS ir SUPRASTOS.

Tačiau vyrams būna neaišku, kaip tai padaryti. Jos sėdi prieš savo mylimąjį ir sako: „Man trūksta dėmesio“, „nejaučiu tarp mūsų ryšio“, „mūsų santykiai prasti“, bet kai ateina laikas įvardyti, ko moteris nori iš tikrųjų, tampa visai neaišku.

Vyras nesupranta, ko nori moteris, o moteris nemoka įvardyti, ko trokšta.

Santykiuose ima rastis vis daugiau ir daugiau NEPASITENKINIMO, kuris ilgainiui nuveda ir prie skyrybų.

Štai kodėl šioje dalyje išsamiai kalbame APIE INTYMAUS IR ARTIMO RYŠIO KŪRIMĄ.

Savo žinias sudėjome į 10 aiškių ir paprastų ŽINGSNIŲ, kuriais vadovaudamasi moteris išmoks kurti artimus santykius su vyru ir pradės jaustis mylima, matoma ir išgirsta!

Dažnai mes galvojame, kad žinome, kaip sukurti intymumą ir artumą santykiuose, bet tai netiesa. Dauguma mūsų tenkinasi labai pusėtinais santykiais ir bijo kažką keisti.

Dažai intymumą maišome SU SEKSU, bet tai – toli gražu ne tas pats. Šiais laikais dauguma porų užsiima seksu be jokio intymumo, nejausdami širdies ryšio ir pasitenkinimo.

Paviršinius santykius vyras gali sukurti su bet kuo, tačiau intymų ir artimą ryšį – tik su SAVO išrinktąja.

Jeigu moteris žino, kaip kurti santykius, poroje atsiranda laimė, džiaugsmas ir patikimumas. Tokie santykiai turi nuostabią ateitį.

Moteris vyrui tampa išskirtine, su kuria jis turi specialų slaptą ryšį, kokio niekada nesukurs su jokia kita!

Aptarkime tai, ką sužinosime šioje dalyje:

 • Pirmas žingsnis – apie tai, kaip poroje iš tikro susikuria INTYMUS RYŠYS IR ARTUMAS.

Čia kalbėsime apie tai, ką kiekviena pora PRIVALO padaryti, jeigu nori vienas nuo kito neatitolti.

Šis žingsnis bus kritiškai svarbus toms poroms, kurios įsivažiavo į rutiną ir tokį tempą, kuriame visai nebejaučia ir nebemato vienas kito.

 • Antras žingsnis skirtas moterims, kurios NESIJAUČIA MYLIMOS.

Tai yra nepaprastai svarbus žingsnis, be kurio santykiuose dingsta kažkas labai svarbaus... ir moteris pradeda vysti lyg nelaistoma gėlė!

 • Trečiasis žingsnis skirtas moteriai, kuri DAŽNAI JAUČIASI NEIŠGIRSTA.

Šį žingsnį dažna pora užmiršta ir santykiai, tarpusavio supratimas po truputį nyksta iš jų gyvenimo.

 • Ketvirtasis žingsnis skirtas pakviesti savo vyrą KALBĖTI APIE JAUSMUS IR EMOCIJAS.

Aptarsime, kaip paskatinti vyrą kalbėti apie jausmus ir emocijas, be jo gynybinės reakcijos ar išsisukinėjimo.

Kiekviena, kuri išbandys šį žingsnį, sulauks neįtikėtinų rezultatų, pvz., savo vyrui išsakiusi nepasitenkinimą ar priekaištą, sulauks ne pykčio, o apkabinimo ir supratimo!

 • Šis žingsnis skirtas tam, kad tavo vyras jaustųsi SUPRASTAS ir IŠGIRSTAS.

Dauguma moterų nemoka sukurti šio jausmo savo vyrui, todėl jis pradeda to ieškoti kitose!

Kiekvienam vyrui tai yra be galo svarbu, tad jeigu į jo akiratį ateina moteris, kuri žino šį žingsnį, vyras natūraliai pradeda krypti į jos pusę.

Būtent todėl tai yra neįtikėtinas įrankis kiekvienai moteriai, kuri siekia savo vyrui būti išskirtine ir tarpusavyje turėti slaptą ryšį, kurio jis neras su jokia kita moterimi.

 • Šeštasis žingsnis bus didžiulė pagalba moteriai, kuri nori GERIAU PAŽINTI SAVO VYRĄ

Vyrams tai yra neįtikėtinai sunku kalbėti apie jausmus ir savo vidinį pasaulį (dėl visų vaikystėje „vyrai neverkia“ pasakymų).

Šis žingsnis padės atverti savo vyro vidinį pasaulį (ko jis tikriausiai nebus padaręs nė vienai moteriai).

 • Tai yra tavo SLAPTAS RAKTAS į intymų ryšį ir artumą.

Pasinaudodama šiuo žingsniu, galėsi atrakinti beveik bet kurio žmogaus širdį!

Jeigu pažįsti nors vieną žmogų, šalia kurio pabuvus aplanko malonūs ir šilti jausmai, gali būti, kad jis naudojasi būtent šia paslaptimi, kurią netrukus galėsi sužinoti ir tu.

 • Kalbėsime, kaip išvengti PAVIRŠUTINIŲ SANTYKIŲ, kai visai nesuprantate vienas kito...

Šiame žingsnyje kalbėsime apie tai, kokią didžiulę klaidą daro daugybė porų ir po to kenčia dėl paviršutinių santykių, nepatenkintų poreikių ir ryšio nebuvimo.

Dažnai mes įsivaizduojame, ko reikia mūsų partneriui, tačiau, žengus šį žingsnį, labai tikėtina, kad tiek vyrui, tiek tau bus tikra naujiena, kas kiekvienam iš jūsų yra svarbu.

 • Devintas žingsnis būtinas kiekvienai porai, kitaip ateis į tokį tašką, kai jis pasakys „pati rūpinkis savimi ir savo poreikiais.“

Šis žingsnis yra neįtikėtinai svarbus kiekvienos poros gyvenime.

Jeigu to nedarome, vyras vis mažiau ir mažiau nori ką nors dėl mūsų daryti, kol prieinamas toks taškas, kai jis pasako: „Pati rūpinkis savimi ir savo poreikiais.“

Kad taip nenutiktų, privalome atkreipti didžiulį dėmesį į šį žingsnį. Nesmagu sakyti, bet vyrams šis žingsnis toks svarbus, kad jeigu moteris jį užmiršta, vyrai yra linkę labai greitai to ieškoti pas kitą!

 • Kalbėsime apie seksualines paslaptis ir tikrąjį intymumą!

Čia kalbėsime apie tai, kodėl moterys, kai pasimyli su savo vyru, vis tiek nejaučia ryšio ar intymumo. Šiame žingsnyje kalbėsime apie kūniško ryšio kūrimą.

Ši dalis yra labai lengva, aiški ir suprantama. Šios dalies trukmė - šiek tiek daugiau nei 1 valanda! Šiame kurse perduoti tik pačios svarbiausios paslaptys, kaip kurti artimą ryšį ir intymumą, kad jaustumeisi mylima, matoma ir išgirsta. Užtruksi vos 1 valandą ir gausi neįtikėtinus įrankius visam gyvenimui!


3 DALIS: KĄ KIEKVIENA TURĖTŲ ŽINOTI APIE SEKSĄ


Daug metų aš turėjau labai prastą seksualinį gyvenimą. Daug kartų apsimetinėjau, kad jis geras. Nežinojau kaip jį pataisyti ar apie tai pasikalbėti, nes labai bijojau įžeisti partnerio jausmus.

Aš nemėgstu pasiduoti ir prieš 6 metus nusprendžiau, kad nenoriu susitaikyti su pusėtinu seksualiniu gyvenimu, blėstančioms aistromis ir apsimetinėjimais lovoje.

Labiausiai ko norėjau - tai su vyru pajausti meilę ir artumą, kuris taip gražiai aprašytas tantrinės knygose.

Žiniasklaida ir porno industrija mums suformavo mums labai neteisingą požiūrį į seksą. Toks seksas, kuriuo mes esame įpratę užsiimti, vietoj to, kad mus su partneriu suartintų, sukuria tik įtampas.

Vyras pergyvena, kaip jis pasirodys prieš moterį, moteris nori būti karšta ir pergyvena kaip pasirodys prieš vyrą... ji nespėja susijaudinti, jis per daug skuba... jai sunku patirti orgazmą, o jis jau baigė... ir vietoj to, kad pora suartėtų, prasideda spektaklis, kuris nieko gero neduoda.

Ieškodama atsakymų į visus šiuos klausimus ir norėdama pakeisti savo seksualinį gyvenimą, išleidau tikrai daug pinigų. Važiavau pas mokytojus, kurie turėjo autoritetą pasaulyje ir galėjo mane išmokyti visų šitų dalykų. Paskutinis seminaras, kuriame aš buvau viena, man kainavo apie 2000 eur. 

Visa tai, ką sukaupiau iš įvairių šalių ir mokytojų, adaptavau Lietuvės moters gyvenime ir sudėjau į 10 LABAI PAPRASTŲ ŽINGSNIŲ.

Visi šie žingsniai bus pateikti labai paprastai, žaismingai ir suprantamai. Išklausiusi šį kursą, tu turėsi tobulus įrankius, kurie padės transformuoti seksualinį gyvenimą iš pagrindų!

Kurso trukmė - daugiau nei 2 valandos. Jis prieinamas elektroniniu variantu jau dabar!

Seksas yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis apie kurią daug nekalbame. Galbūt dabar tu neturi daug problemų, arba galvoji, kad ta sritis yra visai „pakenčiama“ ir nieko labai keisti nereikia.

Noriu pasakyti kai ką labai svarbaus: jeigu nieko nedarysi šiandien... nepradėsi rinkti žinių, nepradėsi keisti savo požiūrio... nepradėsi dirbti su savo seksualiniu gyvenimu... 

IR SU LAIKU JIS TIK BLOGĖS!

Pirmus metus mums gamta duoda daug aistros, geismo, tačiau labai greit tai baigiasi.

Ilgainiui jūs norėsite vienas kito mažiau, ryšio jausite mažiau... ir galų gale tapsite lyg kambariokai, gyvenantys kartu, tačiau neturintys jokio intymaus ryšio. Visa tai galima pakeisti, tačiau turi šia tema susidomėti dabar.

Tiesa tokia, jog čia laimi tik tie, kurie šioje srityje MOKOSI IR TOBULĖJA.

Siūlau kaip galima greičiau susidomėti seksualumo tema ir integruoti visas šias vertingas žinias į savo gyvenimą.

Peržiūrėjusi šį kursą, tu įgysi labai vertingos informacijos ir TURĖSI AIŠKIĄ KRYPTĮ, kaip mylėtis ir būti su vyru, kad tu pajaustum malonumą ir taptum nepamirštama meilužė. Aš žinau, kaip tai transformavo mano gyvenimą ir labai noriu, kad tai transformuotų tavo.


4 DALIS: IŠSKIRTINĖ DALIS VYRAMS APIE MOTERS EMOCIJAS, KONFLIKTUS IR SEKSĄ


 • Šioje dalyje - KO VYRAI NEŽINO APIE MOTERIS?

Iš tūkstančių moterų laiškų išaiškėjo 5 svarbiausi dalykai, kuriuos kiekviena moteris norėtų, kad vyras žinotų, tačiau jam nepasako...

Gyvenime sutikau vos keletą, kurie žinojo šias moters paslaptis. Tuos vyrus PRISIMENU iki šiol. Jie skaito moterį lyg atverstą knygą. Apie tokius vyrus moterys pasakoja savo draugėms kaip apie didžiausius gyvenimo stebuklus...

Tokie vyrai dažnai vadinami NAUJOS KARTOS VYRAIS.

Tokie vyrai puikiai žino, kaip elgtis su moterimi, kad užsitarnautų jos meilę, pagarbą ir palaikymą. Jie puikiai žino, ko nori moterys, kas joms svarbu ir kaip joms tai duoti (ne, tai nėra pinigai, prabanga ar statusas).

Gera žinia yra ta, kad kiekvienas vyras gali tokiu tapti!

Vyrams pasisekė, kad jų išvaizda moterims NĖRA pats svarbiausias veiksnys, dėl kurio ji jaučia trauką. Vyrams tereikia žinoti vos keletą svarbių moters psichologijos paslapčių ir ji labai greitai prisiriš prie jo visam gyvenimui…

Iš tikrųjų moterys yra labai paprastos ir lengvai suprantamos.

Priešingai teigiantys vyrai nežino kelių svarbių moters psichologijos principų, kuriuos netrukus ATVIRAI aptarsime.

Pabandyk įsivaizduoti, kaip būtų puiku, jeigu galėtum skaityti savo moterį lyg atverstą knygą. Puikiai suprastum, ko ji IŠ TIKRŲJŲ nori... dėl ko pyksta... ką IŠ TIKRŲJŲ apie tave galvoja ir ko IŠ TIKRŲJŲ tikisi... Įsivaizduok, kaip būtų lengva, jeigu turėtum magišką gebėjimą suprasti, kuo ji gyvena ir kaip jaučiasi.

Santykiuose sumažėtų konfliktų dėl nieko… Labai greitai baigtųsi „nelogiškas“ jos elgesys, nesusikalbėjimai ar užslėpti pykčiai. Įlįsti į savo moters galvą ir suteikti jai tai, ko ji iš tikrųjų nori, yra daug lengviau, nei galvoji ir netrukus sužinosi, kaip tai padaryti.

Tačiau pradėkime nuo pradžių…

Štai kaip mums pavyko „įlįsti“ į tūkstančių moterų galvas ir sužinoti slapčiausias jų paslaptis!

Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad šis projektas susilauks tokios daugybės moterų dėmesio.

Įkūrus šį projektą, juo labai greitai susidomėjo didieji internetiniai portalai, TV laidos bei žurnalai. Moterų skaičius pradėjo sparčiai augti ir nutiko kai kas labai svarbaus.

Pradėjome gauti vis daugiau ir daugiau LABAI ASMENINIŲ laiškų, kuriose moterys rašė apie kai ką neįtikėtino:

Jos atvirai rašė, kodėl vyrai jų nesupranta, negirdi, nemato… KO JOS IŠ TIKRŲJŲ NORI IŠ VYRO… kodėl pyksta ir ką jie daro blogai… jos rašė apie savo seksualines problemas, kurių niekada jam negalėtų pasakyti… taip pat apie tai, kodėl taip dažnai kelia isterijas ir neduoda jam ramiai gyventi… 

Per ketverius darbo metus man teko atvirai pabendrauti su keletu tūkstančių moterų. Net ir dabar gauname apie šimtą laiškų per mėnesį, kuriuose moterys išsamiai aprašo savo problemas ir prašo pagalbos.

Moteriai labai lengva kitai moteriai atsiverti ir pasipasakoti apie savo santykius su vyru.  

Tokie atviri laiškai yra tikras lobis, kai nori pažinti moters psichologiją ir jos vidinį pasaulį. Tai yra slaptas moters pasaulis, į kurį savo vyro jos niekada nepakvies.

Jeigu tik vyrai tai sužinotų… jeigu tik galėtų įlįsti į moters galvą taip, kaip tai netyčia pavyko padaryti mums, jų santykiai su moterimis transformuotųsi per naktį!

Moterys iš tikrųjų nėra tokios sudėtingos, kaip vyrai sako. Joms reikia labai nedaug, kad šalia savo vyro jaustųsi laimingos.

Netrukus aptarsime, kaip tu gali sužinoti visas šias neįtikėtinas moterų paslaptis, tačiau galbūt tau kyla klausimas…

KODĖL MOTERYS PAČIOS VISO TO NEPASAKO VYRAMS?

1⃣ Pirma priežastis – BIJO VYRĄ ĮSKAUDINTI. 

Kiekviena moteris žino, kad vyro ego yra labai jautrus, tad bijodama būti palikta ji niekada nepasako visos tiesos.

2⃣ Antra priežastis – moterims atrodo, kad dauguma dalykų turi būti SAVAIME SUPRANTAMI, todėl apie juos nėra ko kalbėti.

Tad moteris iš savo vyro SLAPTA TIKISI ir LAUKIA, kada jis susivoks. Žinoma, taip neįvyksta, nes dauguma vyrų galvoja, kad ir taip viską žino, todėl moteris imasi plano B. 

Štai kaip tai atrodo:

〰 Ar prisimeni tuos momentus, kai ji buvo supykusi dėl nieko… pradėjo kelti isteriją, rėkti, o tu, atrodo, nieko nepadarei?

〰 Ar prisimeni tuos etapus, kai ji buvo dėl visko nepatenkinta, priekabi ir nelaiminga?

〰 Ar yra buvę, kad viską padarai taip, kaip ji sako (ką nors nuperki ar išvykstate į kelionę)… tačiau ji vis tiek nelaiminga ir pikta?

 〰 Ar būna, kad ji yra šalta ir užsidariusi, visai nenori jokio intymumo ar fizinio kontakto?

〰 Ar tenka išgirsti tokius sakinius: „man trūksta dėmesio“... „mes jau seniai niekur nebuvome išėję“... „tu manęs visai nematai“... „mums reikia pasikalbėti“?

Jeigu toks moters elgesys tau pažįstamas, tai yra jos SLAPTAS būdas pasakyti, kad tu dar kažko nežinai... tai yra netiesioginis būdas pranešti, KO JI IŠ TIKRŲJŲ NORI...

Konfliktų, isterijų ar pykčių niekada nekyla šiaip sau. Moteris pyksta ir tampa itin emocinga siekdama kai ką vyrui pasakyti apie save (žinoma, 99% atvejų – nesėkmingai).

Kai vyras suvokia paslaptis, apie kurias šiandien kalbėsime, dingsta nelogiškas elgesys ar konfliktai „dėl nieko“…

90% visų moterų problemų su vyrais galima suskirstyti vos į penkias kategorijas!

Tai reiškia, kad norint tapti NAUJOS KARTOS VYRU reikia sužinoti vos penkis esminius principus ir beveik visos santykių problemos išsispręstų!

Štai kodėl suprasti moterį yra taip LENGVA IR PAPRASTA.

90% konfliktų nebeliktų, moteris taptų laiminga ir toks vyras priklausytų naujos kartos vyrų kategorijai.

Šios penkios moterų paslaptys yra lyg MOTERŲ PSICHOLOGIJOS IR ELGESIO PRINCIPAI, kuriuos kiekviena norėtų, kad vyras žinotų, tačiau negali jam to pasakyti...

Retas vyras tai supranta…

Eilinis vyras niekada nesužinos šių penkių moters psichologijos paslapčių.

Jis kuria santykius AKLAI… būtent dėl to moteris pyksta, konfliktuoja ir tampa itin emocinga… būtent todėl dingsta intymumas, ryšys ir meilė... būtent todėl mylinti moteris pavirsta į tikrą raganą, nuo kurios norisi bėgti.

Moterys nėra nesuprantamos ar nelogiškos.

Tiesiog vyrai nežino moters psichologijos principų. Kai vyras išsiaiškina šias paslaptis, viskas stoja į savo vietas. Moterų elgesys įgauna prasmę, tampa labai LOGIŠKAS ir AIŠKUS.

Kai moteris pikta, NAUJOS KARTOS VYRAS puikiai supranta, kas vyksta su ja… KĄ DARYTI… KĄ SAKYTI… IR KAIP ELGTIS, kad santykiai nežlugtų, o vėl taptų harmoningi ir kupini meilės!

Moters psichologijos principų supratimas yra vienas svarbiausių dalykų vyro gyvenime. Tai yra viena didžiausių trūkstamų dalių eilinių vyrų galvose.

Taigi, kokius 5 PRINCIPUS mes išsiaiškinome iš gautų TŪKSTANČIŲ moterų laiškų?

 • PIRMAS PRINCIPAS susijęs su SEKSU IR INTYMUMU

Kiekvienas vyras lovoje jaučiasi esantis herojus, tačiau, jeigu paskaitytum moterų laiškus, tai suprastum, kaip yra iš tikrųjų.

Dauguma laiškų parodo, kad daugumos porų lovos reikalus gaubia absoliuti tamsa...

Tiesa yra tokia, kad labai mažai vyrų iš tikrųjų supranta moters kūną. Jeigu galvoji, kad tai, ką matei pornografiniame filme, moterims patinka, pagalvok dar kartą. Nė vienai moteriai tai nepatinka, visoms joms skauda, tačiau moterys bijo tai pasakyti.

Net ir garsioji Pamela Anderson, visai neseniai išleidusi knygą apie seksą, vieno interviu metu pasakė: „Ar vyras lovoje su tavimi kada nors elgėsi kaip su pornografijos žvaigžde? VISIŠKAI JOKIO MALONUMO. ABSOLIUČIAI.“  

Garsusis Playboy simbolis ne viename interviu yra atskleidusi, kad niekada nejautė malonumo lovoje, kad taip jaučiasi dauguma moterų, todėl norėdama padėti moterims parašė knygą.

Taip jaučiasi dauguma moterų ir tai patvirtina ne vienas tyrimas. Žurnalas „Women’s day“ rašo, kad „80% moterų turi problemų su orgazmu...“

Mes taip pat gauname daug laiškų, kuriuose moterys skundžiasi šia problema. Jeigu galvoji, kad tavo moteris išskirtinė ir kad tu jau tikrai žinai, kaip reikia elgtis lovoje, vadinasi, uždarai duris tapti išties nerealiu meilužiu ir naujos kartos vyru...

Tiesa yra tokia, jog vyrai TIK GALVOJA, kad apie seksą žino daug.

Ir net jeigu tau atrodo, kad moteris tirpsta nuo tavo prisilietimo, gali būti, jog tai tiesiog graži vaidyba.

CNBC NEWS savo straipsnyje rašo: „Maždaug 80% moterų suvaidina orgazmą norėdamos, kad viskas greičiau pasibaigtų.“

Jeigu moteris nenori sekso... jeigu tenka palaukti, kol tau „duos“ (nesvarbu, dėl kokių priežasčių – vaikai, ligos, stresas)... jeigu ji pati neinicijuoja intymumo... jei siekia, kad viskas greičiau pasibaigtų... labai nesmagu pripažinti, tačiau tai yra SIGNALAS, kad tu kažką darai ne taip.

Jeigu seksas jai būtų malonus, moteris pati tai inicijuotų, ieškotų progų, kaip su tavimi susitikti. Kai ji nori naujos rankinės ar drabužio, visada atranda laiko, energijos, jai neskauda galvos, netrukdo vaikai ir ligos.

Kiekvienas NAUJOS KARTOS VYRAS žino tam tikras paslaptis apie moters kūną... tiksliai žino, kodėl ji gali būti užsidariusi... kodėl taip dažnai yra priversta meluoti ir apsimetinėti.

Tai yra VIENAS SVARBIAUSIŲ PRINCIPŲ, kurį turėtų žinoti kiekvienas vyras. Kiekviena moteris slapta trokšta, kad vyras tai išsiaiškintų. Žinoma, ji niekada jam nesako, nes bijo įskaudinti ir vis tikisi, kad vyras pagaliau viską supras pats.

Tokia proga pagaliau atsirado!

Naujos kartos vyras privalo suprasti, KO LOVOJE NORI MOTERYS ir kaip joms tai duoti. Moteris niekada neatskleis savo slapčiausių troškimų, tad vyras tai turi išsiaiškinti pats.

 • ANTRAS PRINCIPAS susijęs su MOTERS EMOCIJOMIS

Kiekvienas vyras žino, kad moteris turi dvi puses – angelo ir karės.

Vyrai negali suprasti, kaip ir kodėl iš gražios, ramios moters jo mylimoji staiga pavirsta į rėkiančią bobą iškreipta veido išraiška.

Eiliniam vyrui tai atrodo nelogiška, jis kaltina PMS’ą ir tikrai ne save.

Naujos kartos vyras puikiai supranta, kas paskatina tokias moters emocijas ir ką su jomis daryti. Su moters emocijomis mokantis tvarkytis vyras yra iškeliamas ant pjedestalo.

Retas iš tiesų žino, ką moteriai reikia padaryti ir pasakyti, kad ji nusiramintų.

Dauguma TIK GALVOJA, kad žino… moterys rašo, kad jos negali pakęsti, kai vyras pradeda logiškai įrodinėti, jog čia nėra dėl ko pykti… arba aprėkia, trenkia durimis ir liepia jai susitvarkyti… arba tyli ir nieko nesako…

Tai yra nevykusio vyro elgesys.

Todėl laikas išsiaiškinti, kaip tvarkytis su moters emocijomis, ir tapti naujos kartos vyru!

Nė viena moteris nebus laiminga šalia tokio vyro, kuris nesupranta jos emocijų ir nemoka su jomis tvarkytis.

Vienas garsiausių santykių ekspertų Johnas Gothmanas apie moters emocijas yra pasakęs vieną svarbų dalyką:

„Tai, kaip vyras supranta ir tvarkosi su moters emocijomis, nulems visa jo gyvenimą: jo finansinę padėtį, energiją, motyvaciją, psichinę ir fizinę sveikatą, laimę, pasitikėjimą savimi, ryšį su vaikais ir netgi jo gyvenimo trukmę.

Vyro gyvenime nėra jokio kito tokio svarbaus dalyko kaip supratimas ir susitvarkymas su moters emocijomis. Taškas.“

Vyrai, kurie tai supranta ir paskiria laiko išsiaiškinti visą tiesą apie moters emocijas, labai greitai tampa naujos kartos vyrais, kurių nebesinori paleisti.

Dažnai net pati moteris nesusitvarko su savo emocijomis, tad jeigu šalia atsiranda vyras, kuris ją supranta ir jai padeda, šalia tokio vyro ji pradeda jaustis SAUGI.

Deja, šių dalykų pati moteris niekada nepasakys savo vyrui, tad netrukus aptarsime, kaip to išmokti. O kol kas eikime prie kito principo

 • TREČIAS PRINCIPAS susijęs su MOTERS PATRAUKLUMU

Pačios moters patrauklumas vyrams yra didžiulė paslaptis. Jie nesupranta, kodėl jai reikia tiek daug komplimentų… jie negali suprasti, kodėl jos taip ilgai ruošiasi, perka naujus drabužius ir vis tiek neturi ką apsirengti.

Naujos kartos vyrui, žinančiam ši principą, moters elgesys nebėra nelogiškas. Jis žino, kaip su ja elgtis, kad ji jaustųsi gerai (ir per daug neišlaidautų).

Tiesa yra tokia, kad kiekviena moteris turi daug kompleksų, apie kuriuos vyrai nė nenutuokia. Tie, kurie tai žino, moterį palaiko, jai padeda… ir tampa išties išskirtiniais vyrais, apie kuriuos norisi girtis savo draugėms…

Dėl tokio vyro moteris gali padaryti viską!

 • KETVIRTAS PRINCIPAS susijęs su KONFLIKTAIS

Konfliktai santykius arba puoselėja, arba žlugdo. Tai yra kiekvieno vyro pasirinkimas. Yra keletas konfliktų sprendimų paslapčių, apie kurias pakalbėsime vėliau...

Tiesa yra tokia, kad kiekvieną konfliktą galima išspręsti labai greitai (tam yra vos trys taisyklės). Kai vyras visa tai žino, bet kokį konfliktą jis gali užgesinti per keletą minučių.

Moterys yra labai paprastos. Joms reikia tiek nedaug. Tik, deja, labai mažai vyrų tai žino...

 • PENKTAS PRINCIPAS susijęs su VYRO IŠVAIZDA

Kaip jau kalbėjome, vyro išvaizda moteriai nėra pagrindinis veiksnys, dėl kurio ji jaučia trauką. Tačiau yra keletas labai svarbių paslapčių, kurias moteris norėtų, kad jos vyras žinotų. Dauguma vyrų šito nesupranta ir nueina į visai kitą pusę...

Jei vyras nepasirūpina keletu svarbiausių savo išvaizdos dalykų, moteris natūraliai jam pradeda jausti vis mažesnį seksualinį potraukį ir susidomėjimą.

Jeigu šiuo metu esi vienišas ir ieškai moters, tikėtina, jog kai ko apie savo išvaizdą nežinai. Beje, kalbu ne tik apie aprangą. Vyro išvaizdą sudaro daugybė nematomų dalykų, kuriuos moterys jaučia iš tolo.

Vyrai klysta manydami, kad puikiai žino, kas patinka moterims, ir taip patys sau pakiša koją. Jeigu santykiai su moterimis nesivysto taip, kaip norėtum, būtinai turi susidomėti savo išvaizda.

Šie PENKI PRINCIPAI yra svarbiausia, ką turi žinoti NAUJOS KARTOS VYRAS apie savo moterį.

Tai yra lyg raktas į moters širdį ir protą. Žinodamas šiuos dalykus, savo moterį pradėsi skaityti lyg atverstą knygą... Šias paslaptis žinantis vyras moterų akyse tampa tikru supermenu…

Su tokiu vyru ji nori kartu gyventi, turėti vaikų, apie tokį vyrą ji giriasi savo draugėms… ir saugo jį kaip didžiausią turtą. Tokį vyrą moteris labai myli ir palaiko.

O moters palaikymas, anot atliktų tyrimų, vyrui gali būti vienas svarbiausių sėkmingo gyvenimo veiksnių.

Retas vyras, gyvendamas su nelaiminga žmona, pats gali būti laimingas ir sėkmingas.

Dažnai tenka girdėti, kad už kiekvieno stipraus vyro stovi dar stipresnė moteris.

Kiekviena mylinti ir palaikanti savo vyrą moteris gali jį pakelti į kitą lygį. Tiek finansiškai, tiek emociškai. Labai ant vyro pykstanti moteris gali sugriauti jo vyriškumą, pasitikėjimą savimi ir finansinę padėtį.

Moterys jau seniai mūsų prašė parengti kursą ne tik joms, bet ir vyrams. Būtent todėl, remdamasi nuolat gaunamais moterų laiškais, nusprendžiau kiekvienam vyrui, kuris yra pakankamai drąsus tai išgirsti, atverti slapčiausias moters paslapčių duris.

Štai kas atskleista šioje dalyje:

 • 5 DIDŽIAUSIOS vyrų klaidos lovoje (dauguma daro visas penkias!)
 • 10 gero meilužio PASLAPČIŲ, apie kurias dar negirdėjai (dauguma vyrų žino dvi arba tris paslaptis!)
 • Ko IŠ TIKRŲJŲ nori moterys?
 • Kodėl moterys, prieš kur nors išeidamos, taip ilgai ruošiasi?
 • Kodėl vieną akimirką ji šypsosi, o kitą – jau yra blogos nuotaikos?
 • Kodėl jos tiek daug pinigų išleidžia kosmetikai ir drabužiams? (Ir ką daryti, kad moteris natūraliai tai sumažintų be jokių konfliktų.)
 • Kodėl moterims reikia komplimentų ir ką jie iš tikrųjų reiškia?
 • 5 patys svarbiausi moters poreikiai, kurių jokiu būdu negalima ignoruoti!
 • Kodėl moteris PRIEKAIŠTAUJA, kad seniai niekur nebuvote išėję, nors vakar pietavote restorane
 • TAMSIOJI MOTERS PUSĖ. Ką su ja daryti?
 • Didžiausios vyrų KLAIDOS, kurias jie daro, kai moterį apninka emocijos.
 • Dėl ko poros pykstasi ir kas iš tikrųjų slepiasi už konfliktų?
 • Kaip meistriškai išspręsti iškilusius konfliktus ir greitai nuraminti moterį?
 • Kas moteriai svarbu vyro išvaizdoje?
 • Kaip rengtis, kai nežinai, ką rengtis?

Tai yra koncentruota, daugiau nei 2 val. trukmės vaizdo medžiagą, kurioje ATVIRAI ir NUOŠIRDŽIAI pasakojama apie visus 5 PRINCIPUS: seksą, emocijas, konfliktus, patrauklumą ir vyro išvaizdą.

Nesitikėk, kad santykiai taps geri ir gražūs savaime... 

Santykiai turi būti kuriami kiekvieną dieną. Tam reikia tik tinkamų žinių ir krypties. O visa tai gausi šiame kurse.

Tu gali tapti pavyzdine pora, kuria žavisi aplinkiniai. Net jeigu dabar esate duobėje ir negalite vienas į kitą žiūrėti, šiame kurse rasi visus atsakymus, kodėl taip nutiko ir ką daryti, kad galėtumėte viską pradėti iš naujo.

Net jeigu santykiai vis dar labai gražūs ir aistringi, tačiau po truputi pradeda lįsti trūkumai... po truputį kai kas pradeda erzinti, šis kursas tau yra tiesiog BŪTINAS!

Būtinas tam, kad žinotum, kaip tvarkytis su tais dalykais ir be problemų pereiti į kitą santykių lygmenį.

Mano manymu, šio kurso vertė yra mažiausiai 500 Eur.

Prisimink Harvardo universiteto mokslininkų atlikto tyrimo išvadą: GERI SANTYKIAI DARO MUS LAIMINGUS IR SVEIKUS. TAŠKAS.“ Nėra nieko svarbiau už gerus tarpusavio santykius.

Norėjau šią medžiagą padaryti prieinamą visoms, tad ją jau dabar gali gauti už mažą dalelę to, ką mums teko sumokėti, kad visa tai tau sukurtume.

Tačiau, šio kurso kaina tikrai nesiekia 500 Eur...

Nė pusės tos sumos, tad yra mažesnė nei 250 Eur...

Šio kurso kaina vos 149.95 Eur

Spausk mygtuką apačioje ir užsisakyk šį mega kursą apie santykius ir seksą jau dabar:

Užsisakyti kursą dabar

Jeigu dabar neužsiimsi savo santykiais, pagalvok, kas bus vėliau...

Kaip jausiesi po daugybės metų, žinodama, jog galbūt buvo kažkokių paslapčių, kurių nepasiėmei... jog galėjai sukurti išties gilius ir užpildančius santykius, tačiau to nepadarei?

Pagalvojusi apie savo ankstesnius santykius, suprantu, kad tada dariau labai daug klaidų. Nežinojau nė vienos iš šių paslapčių, tad teko daug kentėti ir lieti ašaras. Visiškai nesupratau, kodėl vyrai taip elgiasi, nors tu jiems visą save atiduodi...

Tik vėliau išsiaiškinau, kad ne vyrai buvo prasti, o aš nežinojau santykių paslapčių, kaip kurti darnius santykius.

Remdamasi šiame kurse išdėstytomis žiniomis tu sutaupysi labai daug laiko ir nervų. Leisk man tau padėti tapti išties laiminga moterimi. Jeigu šių paslapčių nežinosi, daužysi galvą į sieną vis nesuprasdama, kodėl tau taip nesiseka sukurti darnių santykių.

Galbūt jau laikas atversti naują santykių puslapį dabar...?  Leisk tau padėti ir padaryti kai ką išties neįtikėtino...

Užsisakyti kursą dabar

Šios žinios negali neveikti. Jas tereikia pritaikyti ir pradėti džiaugtis neįtikėtinais rezultatais.

Užsisakyk šį kursą šiandien be jokios rizikos. Pagalvok, kas blogiausio galėtų nutikti, jeigu nuspręsi investuoti į savo santykius dabar?

VIENINTELIS VARIANTAS – sužinojusi visas gerų santykių paslaptis, nuspręsi, kad nenori jų bandyti praktiškai. Jokių problemų. Tokiu atveju parašyk mums laišką ir mes tau sugrąžinsime VISUS sumokėtus pinigus, be jokių klausimų.

Visą riziką prisiimame sau!

Tačiau daug tikresnis toks variantas: pradėjus taikyti šias neįtikėtinas paslaptis, santykiai TRANSFORMUOSIS ir tu tapsi išties laiminga, mylima bei mylinti moteris, kelianti aplinkinių pavydą.

Nejaugi visą gyvenimą taip ir iššvaistysi puoselėdama prastus arba „pakenčiamus“ santykius? Nejaugi tikrai tai yra toks santykių pavyzdys, kurį nori rodyti savo vaikams? Jeigu ne dėl savęs, tai dėl savo vaikų turi pradėti taikyti šias gerų santykių paslaptis.

Norime to ar ne, tačiau mūsų vaikai VISKĄ kopijuoja ir to pagrindu kuria savo gyvenimą. Tu kopijavai savo mamą, tavo mama kopijavo močiutę ir t. t. Jeigu jų tarpusavio santykiai nebuvo pavyzdiniai... jeigu nematei tarpusavio šilumos ir meilės, menkai tikėtina, kad be papildomų žinių pavyks sukurti ką nors kitokio.

Todėl kviečiu pasirūpinti savo santykiais jau dabar:

Užsisakyti kursą dabar

 

Rūta

P.S. Didžiausia problema, kad mūsų niekas nemokė, kaip kurti darnius santykius. Peržiūrėjusi šį kursą, tu ir tavo vyras žinosite daugiau nei 99% visų porų. Jūs tapsite IŠSKIRTINE pora!

Žinoma, gali šio kurso dabar ir nežiūrėti… tačiau vėl užklupus konfiliktui, kai vėl jausiesi įskaudinta, pažeminta ir nemylima, prisimink, kad yra įrankių, galinčių padėti tai išspręsti!

P.P.S. Primenu, kad visą riziką dėl šio kurso prisiimame sau. Tu turėsi daug laiko susipažinti su visa medžiaga ir net išbandyti tai praktiškai. Jeigu nematysi jokių rezultatų, tiesiog parašyk mums ir mes tau be jokių klausimų grąžinsime visus sumokėtus pinigus. O kursą ir su juo gautas vertingas dovanas galėsi PASILIKTI SAU. Tai bus dovana už tavo pasitikėjimą.

Investuok į savo santykius jau šiandien ir pamatysi, kad viskas aplink pradės keistis:

Užsisakyti kursą dabar

Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja arba GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS be jokių klausimų!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!


Užsisakyti kursą dabar

sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendrąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas [email protected]