Visoms prekėms galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!


PLAČIAU APIE PRODUKTUS:

JAU ŠIANDIEN... IŠMESK SAVO PAGALVĘ!

Mano Los Andželo grožio mokytoja per pirmąją pamoka mums pasakė „IŠMESKITE SAVO PAGALVES... jei norite džiaugtis jauna ir švytinčia veido oda, bei akivaizdžiai pristabdyti veido senėjimo procesą!“...

ŠTAI KODĖL JI TAIP PASAKĖ:

Sužinoti daugiau...

OriginaIi GRAŽIOS ODOS paslaptis iš senovės Kinijos karališkosios šeimos moterų... kurią dabar naudoja daugybė Holivudo žvaigždžių!

Jeigu nori SUSTANGRINTI veido odą ir užkirsti kelią raukšlėms... jeigu nori atsikratyti PAPILKĖJIMO ir turėti SKAISTESNĘ veido odą... tokiu atveju tai bus vienas svarbiausių straipsnių, kokį tik esi skaičiusi!

Rezultatai tokie neįtikėtini, jog modeliai, aktoriai, TV asmenybės, muzikantai ir jų makiažo specialistai neabejoja, kad ši priemonė geba sumažinti veido patinimą, išlyginti raukšles ir panaikinti pajuodusius paakius (beje, tam reikia skirti vos 5 minutes ryte).  

Šiandien ir tu gali pasinaudoti šia paprasta grožio paslaptimi ir atrodyti dešimt ar dvidešimt metų jaunesnė nei tavo bendraamžės… sustangrinti veidą užkertant kelią raukšlėms, pašalinti papilkėjimo, pajuodusių paakių, bei nuovargio žymes!

Ši paslaptis atkeliavo ir iki mūsų dienų. Kai kur tai vadinama „maža Holivudo paslaptimi“.  

Skaitykite visą istoriją...


Kaip tapti moterimi, kuri yra NEPAVALDI LAIKUI?

„Šiais laikais kiekviena, kuri žino teisingą kryptimį, turi teisingas žinias ir nepasitiki tuščiais, bet gerai išreklamuotais grožio produktais, gali labai lengvai atrodyti 10-15 metų jaunesnė ir gražesnė!“

Plačiau apie kursą...

Naujoji mūsų knyga „ŠOKOLADAS SIELAI“ jau visuose knygynuose...

Šioje knygoje bus atskleista daugybė gyvenimo paslapčių: apie vyrus, moteriškumą, seksualumą, pasitikėjimą savimi, savirealizaciją, pinigus, grožį, jaunystę ir meilę sau. Čia nerasi sausų ir nepatikrintų teorinių žinių. Tai mano gyvenimo istorija, kuria nusprendžiau pasidalyti su tavimi.

Sužinoti daugiau...
shadow-ornament

sokoladas-logo-v2

Susisiekite +370 4444 0789

El. paštas info@sokoladassielai.lt