ŠOKOLADO SIELAI PARDUOTUVĖ


IŠSKIRTINIAI VIDEO KURSAI 
(gausite elektroniniu formatu iškart po užsakymo!)


Visoms prekėms galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!


PLAČIAU APIE PRODUKTUS:

Išparduota, tačiau netrukus bus atidaryta rezervacija...

JAU ŠIANDIEN... IŠMESK SAVO PAGALVĘ!

Mano Los Andželo grožio mokytoja per pirmąją pamoka mums pasakė „IŠMESKITE SAVO PAGALVES... jei norite džiaugtis jauna ir švytinčia veido oda, bei akivaizdžiai pristabdyti veido senėjimo procesą!“...

ŠTAI KODĖL JI TAIP PASAKĖ:

Sužinoti daugiau...

NAUJIENA!

MOTERIAI, KURI NORI JAUSTIS LAIMINGESNĖ IR POZITYVESNĖ KIEKVIENĄ DIENĄ!

PAGALIAU! Šis dienoraštis bus tikra dovana kiekvienai moteriai kurią kartais aplanko bloga nuotaika ar nusivylimas… kuriai trūksta pasitikėjimo ir meilės sau… kuri nori į gyvenimą žiūrėti pozityviau, tačiau ne visada išeina… kuri nežino ko nori iš gyvenimo ir dažnai blaškosi… kuriai atsibodo rutina ir norisi išbandyti kažką naujo!

SUŽINOTI DAUGIAU...

IŠPARDUOTA.

OriginaIi GRAŽIOS ODOS paslaptis iš senovės Kinijos karališkosios šeimos moterų... kurią dabar naudoja daugybė Holivudo žvaigždžių!

Jeigu nori SUSTANGRINTI veido odą ir užkirsti kelią raukšlėms... jeigu nori atsikratyti PAPILKĖJIMO ir turėti SKAISTESNĘ veido odą... tokiu atveju tai bus vienas svarbiausių straipsnių, kokį tik esi skaičiusi!

Rezultatai tokie neįtikėtini, jog modeliai, aktoriai, TV asmenybės, muzikantai ir jų makiažo specialistai neabejoja, kad ši priemonė geba sumažinti veido patinimą, išlyginti raukšles ir panaikinti pajuodusius paakius (beje, tam reikia skirti vos 5 minutes ryte).  

Šiandien ir tu gali pasinaudoti šia paprasta grožio paslaptimi ir atrodyti dešimt ar dvidešimt metų jaunesnė nei tavo bendraamžės… sustangrinti veidą užkertant kelią raukšlėms, pašalinti papilkėjimo, pajuodusių paakių, bei nuovargio žymes!

Ši paslaptis atkeliavo ir iki mūsų dienų. Kai kur tai vadinama „maža Holivudo paslaptimi“.  

Skaitykite visą istoriją...


Kaip tapti moterimi, kuri yra NEPAVALDI LAIKUI?

„Šiais laikais kiekviena, kuri žino teisingą kryptimį, turi teisingas žinias ir nepasitiki tuščiais, bet gerai išreklamuotais grožio produktais, gali labai lengvai atrodyti 10-15 metų jaunesnė ir gražesnė!“

Plačiau apie kursą...

SVARBU kiekvienai moteriai, kurią nuolat kamuoja įvairios intymiosios srities problemos... kuri sekso metu nejaučia beveik jokio malonumo... kuri bijo per greit pasenti ir tapti nebeįdomi nei savo, nei kitiems vyrams...

Pagaliau! Kinija atskleidė prieš 5000 metų atrastą moteriškos sveikatos, grožio ir jaunystės paslaptį.

Sužinoti daugiau...

KAIP ATRAKINTI SAVO PASITIKĖJIMĄ SAVIMI?

Sužinoti daugiau...

Kaip SULIEKNĖTI ir išlaikyti NORIMĄ SVORĮ visam gyvenimui?

Šiame kurse kalbame ne apie augančio svorio pasekmes, o TIKRĄSIAS PRIEŽASTIS ir būdus su jomis susitvarkyti lengviausiu keliu, kuris nekelia jokio streso ar įtampos.

Sužinojusi tai, apie ką kalbėsime kurse, tu nepatikėsi, kaip puikiai galima jaustis metant svorį. Tam nereikia jokių valios pastangų, tam nereikia jokio savęs alinimo ar draudimo.

Tau reikia teisingų žinių, kurios natūraliai vestų į tavo idealų svorį! Būtent apie tai ir kalbame naujausiame kurse.

Skaityti daugiau...

Sužinoti daugiau...

Kaip kurti santykius jei nori jaustis MYLIMA, MATOMĄ, bei IŠGIRSTA? (10 žingsnių)

Dažnai tenka girdėti iš moterų, kad jos santykiuose nori RYŠIO, būti MATOMOS, IŠGIRSTOS ir SUPRASTOS.

Tačiau vyrams būna neaišku, kaip tai padaryti. Jos sėdi prieš savo mylimąjį ir sako: „Man trūksta dėmesio“„nejaučiu tarp mūsų ryšio“„mūsų santykiai prasti“, bet kai ateina laikas įvardyti, ko moteris nori iš tikrųjų, tampa visai neaišku.

Vyras nesupranta, ko nori moteris, o moteris nemoka įvardyti, ko trokšta.

Santykiuose ima rastis vis daugiau ir daugiau NEPASITENKINIMO, kuris ilgainiui nuveda ir prie skyrybų.

Štai kodėl sukūrėme kursą, kuriame išsamiai kalbame APIE INTYMAUS IR ARTIMO RYŠIO KŪRIMĄ.

Sužinoti daugiau...

KAIP ELGTIS PIRMAISIAIS SANTYKIŲ MĖNESIAIS, KAD JIS PAMESTŲ DĖL TAVĘS GALVĄ?

Jeigu esi 18-25 metų ir tau kyla daug klausimų apie santykius su vaikinais (kurių negali užduoti savo mamai), šis išsamus kursas bus vienas svarbiausių, kokį tik gali turėti!

Šiame kurse atskleista tai, ką kiekviena mergina turėtų žinoti apie pirmuosius santykių mėnesius, kad vaikinas pamestų dėl jos galvą!

Sužinoti daugiau...

KĄ KIEKVIENA MOTERIS TURĖTŲ ŽINOTI APIE SEKSĄ...

Į kursą sudėjome visas žinias, kurias įgijome pas garsius mokytojus visame pasaulyje, ieškodami atsakymų į mums rūpimus klausimus (Kur dingsta aistra? Ką reiškia būti gera/u meilužiu? Ar reikia vaidinti nepasiekiamą? Ką daryti, kad jis nenueitų pas kitą? Kaip gauti meilės ir pajusti ryšį?).

Tai ką atradome pakeitė mūsų požiūrį į intymų gyvenimą. Jeigu tu, esi su vyru jau ne vienerius metus, ir jauti, kad intymumas tampa pareiga, aistra dingsta, o jūs tolstat vienas nuo kito - būtinai pasidomėk mūsų naujausiu kursu, kurį galima išklausyti "online".

Mes dažnai galvojame, kad aistra sugrįš ir tai tik prastas etapas, bet tiesa yra tokia, kad ir šioje srityje mums reikia daug ko išmokti. Ypač jeigu norim, kad pasibaigus pirmiesiems metams, mūsų seksualinis gyvenimas ir toliau žydėtų. Daugeliu atvejų žinios gali transformuoti santykius. Pasinaudok, šia proga dabar.

Plačiau apie seksualinį kursą čia.

Sužinoti daugiau...

GERŲ SANTYKIŲ PASLAPTYS: kaip kurti gražius santykius su savo vyru, kad visada jaustumeisi mylima ir išskirtine?

Šį kursą paruošiau remdamasi ne tik savo patirtimi, bet ir garsių psichologų, santykių ekspertų bei tantros mokytojų išmintimi. Šis kursas – bene vienintelis toks išsamus ir atviras visoje Lietuvoje. Tai yra santykių su vyru PAGRINDAS, kurį turėtų žinoti kiekviena moteris.

Sužinoti daugiau...

SLAPTAS MOTERIŠKUMO KODAS.

Šiais laikais moterys vis daugiau ir daugiau prisiima „vyriškų vaidmenų“, jos gyvena prieš savo natūralią prigimtį ir tai atneša skaudžias pasekmes. Pagaliau bus atskleistos 7 MOTERIŠKUMO SAVYBĖS, kurios transformuos tavo santykius ir gyvenimą... 

Sužinoti daugiau...

Video kursas: Kaip PAMILTI SAVE ir nustoti griauti sau gyvenimą?

Patikrinta 5 žingsnių sistema, kuri padės PAMILTI SAVE ir sustiprinti PASITIKĖJIMĄ SAVIMI...

Sužinoti daugiau...

Moteriai, kuri nori pradėti savo veiklą ir padidinti mėnesines pajamas… tačiau NEŽINO, NUO KO PRADĖTI!

Šiais laikais, kai internetas atvėrė tiek neįtikėtinų galimybių, kiekviena, net patirties neturinti moteris, gali lengvai susikurti papildomą pajamų šaltinį ir prisidėti 300, 500 ar 600 eurų per mėnesį prie savo asmeninių pajamų! Štai 7 ŽINGSNIAI, kurie padės tai padaryti praktiškai...

Sužinoti daugiau...

„NAUJOS KARTOS VYRAS:
5 svarbiausi principai, kuriuos tavo moteris norėtų, kad žinotum, tačiau nepasako..."

Pirmą kartą - išskirtinis video kursas VYRAMS!

Sužinoti daugiau...

KITI MOTERIŠKŲ PRAKTIKŲ RINKINIAI

MOTERIS, VERTA MILIJONO

SUŽINOTI DAUGIAU...

MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI

SUŽINOTI DAUGIAU...

INTYMI PASLAPTIS

Kaip į savo seksualinę sritį susigrąžinti sveikatą, aistrą ir malonumą?

SUŽINOTI DAUGIAU...

SEKSUALUMO MAGIJA. GRAŽI IR NEPAMIRŠTAMA.

SUŽINOTI DAUGIAU...

Moteriai, kuri ieško vyro ir nori sukurti gerus santykius...

TIESIOG NEPAMIRŠTAMA

Slapti moteriški įrankiai, kurie padės sužavėti vyrą, ilgam išlaikyti jo susidomėjimą bei sukurti nuostabius santykius, kokių tu esi verta.

SUŽINOTI DAUGIAU...

NUOSTABU VAIRUOJANT...

MOTERIS BE RIBŲ!

Kaip išplėsti savo VIDINES RIBAS ir lengvai iš gyvenimo gauti viską ko trokšti: meilę, sėkmę, pinigus ar net gerus santykius!

SUŽINOTI DAUGIAU...

NAUJOJI ŠOKOLADAS SIELAI KNYGA

Naujoji mūsų knyga „ŠOKOLADAS SIELAI“ jau visuose knygynuose...

Šioje knygoje bus atskleista daugybė gyvenimo paslapčių: apie vyrus, moteriškumą, seksualumą, pasitikėjimą savimi, savirealizaciją, pinigus, grožį, jaunystę ir meilę sau. Čia nerasi sausų ir nepatikrintų teorinių žinių. Tai mano gyvenimo istorija, kuria nusprendžiau pasidalyti su tavimi.

Sužinoti daugiau...

KITI PRAKTIKŲ RINKINIAI
(elektroniniu variantu)

Kaip į savo gyvenimą pritraukti daugiau pinigų?

Du dalykai, kurie tau trukdo pritraukti daugiau pinigų, tai...

-Tavo pačios RIBOJANTYS ĮSITIKINIMAI...

-Nemeilė pinigams ir nesugebėjimas jais pasidžiaugti!

Visa tai yra LYG NEMATOMOS SIENOS, skiriančios tave nuo geresnio ir turtingesnio gyvenimo. Todėl, norint transformuoti savo finansinę padėtį, tau tereikia šiek tiek padirbėti su savo pasąmone ir atsikratyti kelių senų ir nenaudingų įsitikinimų, kurie nuolat sukasi mūsų galvose ir lemia finansinę padėtį...

SUŽINOTI DAUGIAU...

KAIP SAVO SVAJONES IR TIKSLUS PAVERSTI REALYBE?

PRISTATOME: pasąmoninė vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA“, kurioje yra VISKAS ko reikia, kad tavo norai, svajonės, bei tikslai, taptų realybe daug greičiau nei tikiesi!

SUŽINOTI DAUGIAU...

Subtilesnės energetinės praktikos...

(norinčioms eiti į gilesnį savęs pažinimą)


Štai kokie atsiliepimai mus įkvepia kurti❤

shadow-ornament

sokoladas-logo-v2

Susisiekite +370 4444 0789

El. paštas info@sokoladassielai.lt