EKSKLIUZYVINĖS „ŠOKOLADO SIELAI“ ŽVAKĖS

Jeigu ieškai išskirtinės žvakės, kuri padėti sukurti jaukią namų aplinką grįžus vyrui iš darbo... arba padėtų sukurtų jaukią atmosferą pačiai su savimi... su Šokoladu sielai neįmanoma suklysti, kadangi į savo žvakę sudėjome geriausią, ką galėjome rasti:

  • Natūralus SOJŲ VAŠKAS (be parafino ar dirbtinių dažų). Tai reiškia - švari ir nepavojinga tavo šeimos žvakė!
  • Natūrali medvilnės dagtis, kuri puikiai dega ir nekelia pavojaus sveikatai.
  • Neįtikėtinas vanilės aromatas, kuris ramina, suteikia saugumo jausmą bei slopina pyktį ar kitas neigiamas emocijas. Kaskart uždegus šią žvakę, kambaryje įsivyraus didesnė harmonija ir ramybė!
  • Kalnų krištolo kristalas žvakės viduje (kuris laikomas vienu labiausiai žmogaus energiją harmonizuojančių akmenų). Tai reiškia, kad ši žvakė ne tik pakels tavo nuotaiką, bet ir pagerins namų energetiką, įneš daugiau harmonijos.
  • Medinis arba cinko lydinio dangtelis, kad apsaugotume žvakę nuo greito išsikvėpimo. Jis išsaugos žvakės gerąsias savybes daug ilgiau, nei bet kokioje kitoje žvakėje.
  • Itin prabangus JUODOJO MARMURO indelis, kuris tavo namų dizainą perkels į kitą lygį. Tai sukurs išskirtinį prabangos pojūtį kiekvienuose namuose. Puikiai tinka dovanai net ir patiems išrankiausiems pirkėjams!
  • Stilingas baltojo stiklo indelis, papuoš tavo namus ir puikiai tiks kasdienai.
  • IŠSKIRTINĖ 100% PINIGŲ GRAŽINIMO GARANTIJA, kuri suteikia pilną saugumą, jog tavo pirkinys bus išskirtinės kokybės ir garantuotai liksi patenkinta!

✓ 1 variantas: IŠSKIRTINĖS PRABANGOS JUODOJO MARMURO ŽVAKĖ, VARDU „PRABANGA

Pradėdami tyrinėti žvakių indelius, supratome, jog yra daugybė pasirinkimų: skaidrus stiklas, matinis stiklas, keramika, marmuras ir t. t.

Žvakė turi ne tik maloniai kvepėti ir nekenkti sveikatai, bet ir papuošti namus.

Norėdami sukurti žvakę, KURI TAVO NAMŲ DIZAINĄ PERKELTŲ Į KITĄ LYGĮ, pasirinkome pačią brangiausią medžiagą indelio gamybai – JUODĄJĮ MARMURĄ.

Tikras juodasis marmuras yra sunkus, neįtikėtinai stilingas ir suteikia žvakei išskirtinį prabangos pojūtį. Tai yra nepamainoma dovana tiek vyrui, tiek moteriai. Visi, kurie prisiliečia prie šio kūrinio, aikteli iš nuostabos, kokį neįtikėtiną pojūtį tai sukuria!

Juodasis marmuras skirtas kiekvienai moteriai, kuri nori į savo namus įsinešti dalelę išskirtinės prabangos.

„Šokolado sielai“ ekskliuzyvinė juodojo marmuro žvakė ateina kartu su išskirtiniu cinko lydinio dangteliu, kurie kartu apsijungę sukuria harmoningą prabangą.

Tokio lygio žvakė puikiai tinka dovanoms bet kokiai progai. Tokių žvakių gamyba yra astronomiškai brangi, tad jų turime labai mažą kiekį!

Tačiau tokia ypatinga žvakė gali būti per brangi degti kiekvieną dieną, tad jai pasirinkome ir kito tipo indelį...

✓ 2 variantas: STILINGA BALTOJO STIKLO ŽVAKĖ NAMŲ JAUKUMUI IR ROMANTIKAI, VARDU „ELEGANCIJA“

Kiekvienai dienai „Šokolado sielai“ moterims sukūrėme itin stilingą baltojo stiklo žvakę su tikro medžio dangteliu!

Tai suteiks namams jaukumo ir tiks prie bet kokio dizaino! Tokio stiliaus žvakės gamyba yra daug pigesnė nei juodojo marmuro, tad tinka kiekvienos dienos jaukumo kūrimui.

ABI žvakės yra sudarytos iš prieš tai aptartų svarbiausių sudedamųjų dalių: natūralaus sojų vaško, tikros medvilnės dagties, turi viduje energiją gerinantį kalnų krištolo kristalą, su vanilės aromatu bei išskirtiniais dangteliais.

Galima užsisakyti kiekvieną atskirai arba abi kartu...

Kai darėme žvakių analizes, radome, jog pačios kokybiškiausios savitu stiliumi pasižyminčios žvakės kainuoja ir po 60 Eur, ir po 80 Eur! (Pvz., Baies, Lafco ar Alexandra Mysoor žvakės.)

O prabangių žvakių kainos siekia ir 200 Eur, ir net 300 Eur! (Pvz., Nest, Jo Malone ar Cire Trudon žvakės.)

Nors mūsų žvakės ir patektų į kokybiškų bei prabangių kategoriją, tačiau jų kainos bus prieinamos kiekvienam!


Balto stiklo, sojų vaško ir vanile kvepianti žvakė „ELEGANCIJA“ už išskirtinę kainą - 49.90€ vos 24.95€

Juodo marmuro, sojų vaško ir vanile kvepianti žvakė „PRABANGA“ už išskirtinę kainą - 79.90€ vos 39.95€

Abi išskirtinės žvakės, užsisakius kartu, kainuoja 129.80€ vos 54.95€

UŽSISAKYTI DABAR!Pasirinkimus matysite kitame puslapyje

Kurdami „Šokolado sielai“ žvakę nuo pat pradžių kėlėme sau vieną svarbų klausimą: JEIGU TURĖTUME SUKURTI PAČIĄ GERIAUSIĄ ŽVAKĘ, KOKIA JI BŪTŲ?

Tyrinėdami žvakes, atradome daug įdomių ir net šiek tiek šokiruojančių dalykų, kuriuos aptarsime šiame straipsnyje. Pavyzdžiui,

-Kodėl kai kurios žvakės yra pavojingos žmogaus sveikatai (ir tai įrodyta!)?

-Kodėl kai kuriose šalyse tam tikro tipo žvakės yra UŽDRAUSTOS!

-Kodėl gamintojai renkasi tam tikras medžiagas, nors žino, kad jos pavojingos sveikatai?

-Ką kiekviena moteris turėtų žinoti apie žvakes, norėdama priimti gerą sprendimą!

-Kokia galėtų būti geriausia pasaulyje žvakė ir kaip tai patikrinti?

Tačiau pradėkime nuo pradžių...

Akivaizdu, kad kiekviena žvakė turi šiuos pagrindinius 4 elementus:
-vašką
-dagtį
-kvapą
-indelį

Ieškodami savo žvakei išskirtinumo, radome ir dar du labai svarbius žvakės elementus (niekad nepagalvotum!), tačiau apie juos vėliau.

Siekdami sukurti geriausią pasaulyje žvakę, pradėjome tyrinėti medžiagas, iš kokių žvakės yra gaminamos. Pasirodo, žvakių žaliavų yra išties nemažai ir viskas atsimuša į pagrindinį dalyką...

Kokį?

Taip, tai – KAINA!

Vienos žaliavos yra labai pigios, dėl to itin populiarios ir mėgstamos gamintojų. Kitos – daug brangesnės (kartais net 5 ar 10 kartų!), todėl ne tokios populiarios.

Pavyzdžiui, natūralus sojų vaškas yra daug brangesnis (ir sveikesnis!) nei parafinas. (Spėkite, kurį pasirinkome bandydami sukurti savo žvakę? Apie tai toliau…)

Aptarkime kiekvieną žvakės sudedamąją dalį ir kodėl pasirinkome vienas arba kitas žaliavas. O pabaigoje kviesime tave nuspręsti, ar mums pavyko sukurti neįtikėtiną žvakę, ar ne...

Taigi, pirmoji itin svarbi žvakės dalis – vaškas.

✓ KODĖL PASIRINKOME NATŪRALŲ SOJŲ VAŠKĄ?
(O ne bičių, kokosų ar parafiną)

Prieš aptariant, kodėl pasirinkome būtent sojų vašką, aptarkime, kodėl nepasirinkimo kitų populiarių medžiagų...

KODĖL NEPASIRINKOME BIČIŲ VAŠKO?

Bičių vaško žvakės yra puikios, tačiau labai neišvaizdžios.

Bičių vaškas visai netinkamas aromaterapinėms žvakėms gaminti.

Praradę žvakės aromatą ar išvaizdą, niekada negalėtume sukurti geriausios pasaulyje žvakės, todėl šio tipo vaško greit atsisakėme.

KODĖL NESIRINKOME PARAFINO?

JAV žemės ūkio ministerijos duomenimis, deginamos parafino žvakės į aplinką išskiria tokius sveikatai pavojingus teršalus, kaip benzenas, toluenas ir ketonai. Toksinai siejami su didesne astmos, vėžio, apsigimimų rizika.

Pasirodo, jog kvėpuoti degančio parafino garais – tai beveik tas pats, kas kvėpuoti išmetamaisiais garais iš dyzelinių variklių.

Pagalvok, parafinas yra šalutinis naftos produktas! Gaminant žvakes jis išbalinamas įvairiais cheminiais tirpikliais. Paskui pridedama dirbtinių kvapiklių, kad žvakės degdamos skleistų malonų aromatą.

Kvapiosios medžiagos labai dažnai dirgina kvėpavimo takus ir mažina uoslės jautrumą. Ypač toksinės medžiagos pavojingos mažiems vaikams, kurie namuose nori viską paliesti ir paragauti.

Amerikietė Meghan Budden 2017-aisiais pasidalijo įspėjimu, kai nuo kvepiančios parafino žvakės jos kūdikiui nosytėje rasta suodžių žymių! Moteris pasakoja palikusi kelioms valandoms degančią kvapnią žvakę ir mažylis prisikvėpavo žvakėje esančių toksinių medžiagų dalelių, kurios nusėdo jo kvėpavimo takuose.

Masinėje gamyboje beveik visada naudojamas parafinas dėl to, kad jis yra daug kartų PIGESNIS nei kitos žaliavos.

Taip pat spalvoti dažai suteikia žvakei išskirtinumo, tačiau, deja, dažniausiai būna sintetiniai, pagaminti iš naftos subproduktų ir turintys kancerogeninių medžiagų.

TAIGI, KODĖL PASIRINKOME DAUG BRANGESNĮ SOJŲ VAŠKĄ?

Kadangi tai daug sveikiau tiek mums, tiek gamtai!

Sojų vaškas gaminamas iš sojų pupelių – natūralaus ir atsinaujinančio šaltinio, kurį daugelyje regionų augina vietiniai ūkininkai.

Iš sojų vaško pagaminta žvakė dega daug švariau ir yra visai nepavojinga sveikatai. Natūralus sojų vaškas tinka net ir alergiškiems žmonėms.

Sojų žvakės paprastai tarnauja daug ilgiau nei to paties dydžio parafino žvakės. Taip pat kadangi šios žvakės dega lėčiau, kvapas išsiskiria pamažu, tad nėra stipraus ir nosį erzinančio kvapo bangos.

Naudodami sojų vašką, remiame žemę dirbančius ūkininkus, o ne didžiules naftos korporacijas.

Beje, yra žvakių ir su kokosų vašku. Šį variantą išties svarstėme, tačiau dar neradome tinkamos technologijos, kuri tvirtai išlaikytų vašką indelyje ir transportuojant neišsilietų. Kai gavome kokosų vaško pavyzdžius, pakraupome, jog visas indelis buvo aplietas vašku, o iš pačios žvakės nieko nelikę. Dėl to kol kas atsisakėme šios idėjos ir pasilikome prie sojų vaško.

Kita žvakės dalis – tai dagtis.

✓ KODĖL PASIRINKOME BRANGESNĘ –
TIKROS MEDVILNĖS – DAGTĮ?

Dagtis yra itin svarbi žvakės sudedamoji dalis.

Deja, labai daug masinės gamybos žvakių gamintojų naudoja dagtis su švino siūlu, kuris žvakei leidžia puikiai degti, tačiau skleidžia žmogui itin pavojingas medžiagas.

Tyrimais patvirtinus švino, kadmio ir cinko šerdies dagčių pavojingumą dėl žvakei degant išmetamų į orą pavojingų metalo mikrodalelių (kurios įkvėptos yra iškart pasisavinamos organizmo), JAV tokios žvakės buvo uždraustos, tačiau daugelis pasaulio šalių jas dar tebegamina.

Turbūt sutiksi, jog bandydami sukurti kokybišką ir išskirtinę žvakę, privalėjome rinktis tikros medvilnės dagtį! Taip ir padarėme...

Beje, yra žvakių ir su medžio dagtimi. Šios idėjos kol kas atsisakėme, kadangi šis metodas dar nėra pilnai išdirbtas ir su juo kyla daugiau problemų nei naudos (pvz., jei medinė dagtis per plati, stipriai įkaitina žvakės indelį, o tai pavojinga. Arba degant ji pradeda stipriai rūkti, čirškėti…). Kol kas tai nepasirodė geras variantas.

Kita mūsų žvakės dalis – tai aromatas. Jų yra pačių įvairiausių.

✓ KODĖL PASIRINKOME VANILĖS AROMATĄ?

Pirmiausia, svarbu suprasti, jog aromaterapijoje naudojamos medžiagos veikia žmogaus nervų sistemą, mažina stresą, įtampą ir net depresiją. Jos atpalaiduoja ir gydo. Todėl, bandydami sukurti savo žvakę, negalėjome apsieiti be aromato.

Kvapų yra pačių įvairiausių, štai kodėl pasirinkome vanilę:

✓ Manoma, kad vanilės kvapas pasąmonės lygmeniu suteikia saugumo jausmą, išvaduoja iš nerimo ir baimių;

✓ Vanilės kvapas ramina, slopina pyktį, kitas neigiamas emocijas. Jei nusimato rimtas ir atviras pokalbis su vyru ir nori, kad jis tau atsivertų, ekspertai rekomenduoja kambarį iškvėpinti būtent vanile;

✓ Taip pat vanilės kvapas labai dažnai asocijuojasi su saugiais namais, švente ir kelia malonius jausmus. Labai retas kvapas sugeba sukurti tokius jausmus, kaip vanilė!

Būtent dėl šių priežasčių po ilgų tyrimų ir diskusijų, bandydami sukurti geriausią pasaulyje žvakę, pasirinkome būtent vanilės kvapą!

Kitą svarbų elementą – žvakės indelį – aptarsime vėliau.

Pakalbėkime apie tai, ką NETIKĖTAI radome tyrinėdami žvakes. Pasirodo, žvakių pagalba, pridedant vieną slaptą elementą, galima net pagerinti savo namų energinį foną.

Kalbame apie superišskirtinumą, kas yra itin reta žvakių gamyboje – TAI KRISTALAI.

Kai sužinojome, jog kažkas gamina žvakes su TIKRAIS KRISTALAIS, iškart panorome tai integruoti ir į savo žvakę.

✓ KALNŲ KRIŠTOLO KRISTALAS ŽVAKĖS VIDUJE!

KALNŲ KRIŠTOLO KRISTALAS ŽVAKĖS VIDUJE yra didžiulis „Šokolado sielai“ žvakės išskirtinumas.

Pasirodo, kad tinkamai įkomponuoti kristalą į žvakę yra gana sudėtingas procesas. Su šia idėja kreipėmės į skirtingus gamintojus ir, pasirodo, tai – ne kiekvienam įkandama užduotis. Atsiranda problema ne tik dėl tokio tipo žvakės gamybos, bet ir dėl pačių kristalų. Tai nėra paprastas akmenukas, kurį gali bet kur nusipirkti.

Kristalo integracija mums beveik PADVIGUBINO žvakės gamybos kainą, tačiau, keldami savo žvakei aukštus reikalavimus, negalėjome atsisakyti šios idėjos.

Kristalų yra įvairių. Štai kodėl pasirinkome KALNŲ KRIŠTOLĄ: tai yra galingas skaidrios energijos šaltinis bei vienas stipriausių aplinkos ir žmogaus energiją harmonizuojančių akmenų.

Kai kur jis apibūdinamas 4 žodžiais: AIŠKUMAS – NORŲ IŠSIPILDYMAS – RAMYBĖ – BALANSAS.

Jo energija susijusi su proto aštrumu, minčių skaidrumu, kūno ir sielos valymu. Teigiama, kad šis mineralas išvalo galvą nuo negatyvių minčių ir padeda lengviau pasiekti savo tikslus.

Kalnų krištolas savo sudėtimi yra laikomas vienu gausiausių mineralų pasaulyje.

✓ ŽVAKĖS DANGTELIS!

Tai – svarbus kiekvienos žvakės elementas. Dauguma žvakių dangtelio neturi, tad jos kvapas labai greit pradingsta. Jeigu žvakės nelaikome uždengtos, ji labai greit tampa paprasta, eiline, bekvape žvake.

Dauguma gamintojų žvakės dangtelio neprideda į komplektą, kadangi tai stipriai iškelia viso gaminio kainą (vien dangtelis gali kainuoti tiek, kiek visas žvakės indelis!).

Taigi, bandydami sukurti išskirtinę žvakę, turėjome surasti išskirtinį dangtelį, kuris ne tik išsaugotų žvakės savybes ilgiau, bet ir atrodytų stilingai bei papuoštų tavo namus.

Taip pat, didžiulį dėmesį skyrėme žvakių įpakavimui.

✓ KODĖL ŽVAKĖS ĮPAKAVIMAS TOKS SVARBUS?

Pasak JAV nacionalinės žvakių asociacijos, net 78 % žvakių yra perkama kaip dovana, todėl jos pakuotė turi išskirtinę reikšmę.

Mes siekėme sukurti ne tik pačią geriausią žvakę pasaulyje, bet ir ją atitinkamai supakuoti. Baltoji žvakė pakuojama į itin stilingas baltas dėžutes, o juodojo marmuro žvakė – į itin prabangias juodos spalvos dėžutes.

Tokios neįtikėtinos pakuotės nenuvils net ir paties išrankiausio pirkėjo!

Taigi, aš nežinau, ar mums pavyko sukurti geriausią žvakę pasaulyje. Tai gali nuspręsti tik tu!

Tokios neįtikėtinos žvakės nenuvils net ir paties išrankiausio pirkėjo!

GALIME 100% GARANTUOTI, KAD LIKSI PATENKINTA:

Jeigu užsisakius „Šokolado sielai“ žvakę tau kažkas joje nepatiks, MES JĄ NEMOKAMAI PAKEISIME TOS PAČIOS RŪŠIES NAUJA ŽVAKE (arba jei pageidausi, GRĄŽINSIME VISUS SUMOKĖTUS PINIGUS!).

Tai padarysime be jokių klausimų, komentarų ar „blogų jausmų“.

Garantija galioja net jei žvakė bus pilnai išdegusi ir grąžinsi mums tik tuščią indelį. Net jei ją kažkam padovanosi ir žmogus liks nepatenkintas – garantija galioja 100 % visais atvejais!

Prie viso to pridėkime, jog tokio lygio garantija (kaip ir visiems „Šokolado sielai“ produktams) GALIOJA VISAS 365 DIENAS!

Niekur kitur nematėme tokios garantijos, nė vienas gamintojas nesuteiks tau tokio lygio garantijos! (Galbūt nė vienas netiki savo produkto kokybe ir išskirtinumu taip, kaip tuo tikime „Šokolade sielai“!)

Taigi, ar mums tikrai pavyko sukurti išties išskirtinę ir ypatingą žvakę, kviesime nuspręsti tave. Be jokios rizikos ir su neįtikėtinai drąsia garantija.


UŽSISAKYTI DABAR!Pasirinkimus matysite kitame puslapyje

Rūta, „Šokoladas sielai“

P. S. Po ilgų paieškų sukūrėme tau pačias geriausias išskirtinio dizaino žvakes. Viskas buvo ruošta pagal individualų užsakymą. Gali rinktis iš itin prabangaus juodojo marmuro arba stilingo balinto stiklo indelių.

Skyrėme didžiulį dėmesį sveikatai, tad žvakes kūrėme iš natūralaus sojų vaško (be parafino ar dirbtinių dažų), naudojome natūralią medvilnės dagtį ir prie viso to prijungėme vanilės aromatą, kuris ramina ir suteikia saugumo jausmą!

P. P. S. Primename, kad „Šokolade sielai“ galioja išskirtinė 100 % PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA! Garantija galioja net jei žvakė bus pilnai išdegusi ir grąžinsi mums tik tuščią indelį. Štai kaip mes pasitikime savo produktu!

UŽSISAKYTI DABAR!Pasirinkimus matysite kitame puslapyje