Moteriai, kuri kada nors norėtų MESTI SAVO DARBĄ... ir užsiimti mylima, bei pelninga veikla!

Šiais laikais, kai internetas atvėrė tiek neįtikėtinų galimybių, kiekviena, net patirties neturinti moteris, gali lengvai susikurti papildomą pajamų šaltinį ir prisidėti 300, 500 ar 600 eurų per mėnesį prie savo asmeninių pajamų!

Štai 7 ŽINGSNIAI, kurie padės tai padaryti praktiškai...


ATVIRAS LAIŠKAS apie tai, kaip
savo naują veiklą paversi pinigais.
Rūta (42), Šokolado
Sielai bendraįkūrėja.
Antradienis, 14:20 val.

Jeigu svajoji užsiimti savo mylima veikla, kuri neštų PASTOVIAS pajamas, tai bus vienas svarbiausių laiškų, kokį tik esi skaičiusi!

Ar kada nors pagalvojai, kaip būtų puiku, jei…

 • galėtum mesti stresą keliantį darbą ir vis tiek patenkintum savo, bei savo šeimos poreikius…
 • galėtum užsiimti širdį džiuginančia veikla ir iš to gautum pakankamai pinigų…
 • taptum finansiškai nepriklausoma nuo savo vyro ir galėtum nusipirkti viską, apie ką seniai svajojai, ir nereikėtų už nieką atsiskaityti ar jaustis kaltai...
 • būtum pati sau direktorė, galėtum dirbti laisvu grafiku ir atostogauti tada, kada pati nori…

Visa tai pasiekti yra kur kas paprasčiau, nei galvoji!

Šiuo metu yra tiek daug galimybių, jog kiekviena net ir patirties neturinti moteris gali lengvai savo idėją paversti pajamomis, patenkinančiomis visus poreikius!

Aš puikiai žinau, jog daugumai moterų pradžiai užtektų papildomų 300… 500… ar 600 Eur ir jos daug LAISVIAU bei SAUGIAU jaustųsi! Netrukus suprasi, kad tai yra pasiekiama daug lengviau, nei galvoji!

Kai turi reikalingus įrankius, bei teisingą informaciją, viskas labai paprasta. Būtent apie tai šiandien ir pakalbėsime, tad pasilik su mumis.

Ir net jei šiuo metu neįsivaizduoji, kokia papildoma veikla norėtum užsiimti, pasilik su mumis, kadangi paslaptys, kurias atskleisime, yra universalios, net jei ir esi visiškoje pradžioje.

Didžiausia problema tokia, jog moterys NEŽINO, ką tiksliai daryti ir nuo ko pradėti, kad jų idėjos taptų realybe ir pradėtų nešti pinigus.

Vaikystėje mūsų niekas nemokė, kaip reikia prasimanyti pinigų. Mus išmokė tiesiog susirasti darbą ir visą gyvenimą kam nors tarnauti, nekreipiant dėmesio, jog kiekviena diena yra lyg kančia, o pinigai maži.

Todėl, jeigu dabar pat neieškosime atsakymų, kaip pradėti savo veiklą, vėliau gali būti PER VĖLU.

Šiai dienai didžiulės konkurencijos nėra, tačiau tai ilgai netruks. Vis daugiau ir daugiau žmonių pradeda pastebėti galimybes, todėl tie, kas startuoja dabar, įgauna neįtikėtinai didžiulį pranašumą prieš kitus!

Dabar yra pats geriausias laikas pradėti užsiimti mėgstama veikla.

Mes gyvename tokiu laikmečiu, kuriame gausu įvairiausių galimybių, todėl jokiu būdu negalime jų praleisti!

Interneto amžiuje pasiekti potencialius klientus yra labai paprasta. Be to, dauguma moteriškų veiklų, kurios galėtų Tave aprūpinti finansiškai, nereikalauja pradinių investicijų.

Viskas yra daug paprasčiau nei prieš 20 metų!

Anksčiau nebuvo reikiamos informacijos ir tokių galimybių, kokias turime dabar, todėl norint pasiekti potencialius pirkėjus reikėjo įdėti labai daug darbo: paruošti skelbimus, juos atspausdinti, iškabinti ir tikėtis, kad kas nors Tau paskambins. Visa tai užimdavo daug laiko ir buvo brangu.

O dabar vos per 15 min. gali publikuoti savo pranešimą internete, susisiekti su reikiamais žmonėmis ir sulaukti potencialių klientų žinutės ar skambučio.

Viskas taip paprasta, kad dabar pat nepradėjusi savo veiklos, praleisi didžiausią savo gyvenimo galimybę tapti finansiškai nepriklausoma, laiminga ir laisva moterimi!

Tačiau jeigu pasidomėtume statistika, kiek idėjų sužlunga, publikuojami skaičiai mus labai nuviltų.

Dauguma verslų žlunga per pirmuosius veiklos metus.

Kokia pagrindinė to priežastis, jei ekonomika auga, internetas klesti, o žmonės išalkę naujų ir kokybiškų produktų bei paslaugų?

Remiantis atliktų tyrimų duomenimis, pagrindinė priežastis – PINIGŲ TRŪKUMAS.

Taip, būtent pinigų trūkumas. Pinigai bet kokioje veikloje yra lyg kraujas žmogaus kūne. Nei kraujo, nei pinigų negali trūkti. Jeigu pinigų neužtenka apmokėti sąskaitas, susiduriame su didelėmis problemomis.

Kas lemia šias nemalonias problemas?

Nesugebėjimas pateikti savo produkto ar paslaugos taip, kad ŽMONĖS SUSIDOMĖTŲ IR ĮSIGYTŲ!

Štai kodėl dauguma pradedančiųjų taip greitai patiria nuostolius. Jie tiesiog nemoka pristatyti savo prekių ar paslaugų taip, kad atkreiptų dėmesį, išsiskirtų ir sudomintų žmones.

Trumpiau tariant, pradedantiesiems tiesiog trūksta žinių, KAIP PRITRAUKTI PIRKĖJUS.

Būtent todėl, prieš imdamiesi bet kokios veiklos, privalome žinoti keletą neįtikėtinai svarbių paslapčių!

Mes turime žinoti, kas iš tiesų atsakingas už tai, kad žmonės susidomėtų ir įsigytų mūsų prekes ar paslaugas.

Ši stebuklinga pajamas nešanti sritis vadinasi INTERNETINIU MARKETINGU.

Marketingas yra atsakinga už tai, kiek žmonių susidomės ir investuos į Tavo produktus ar paslaugas Tai nėra sudėtinga. Tereikia tik gerų PAGRINDŲ (kuriuos, pasirodo, sudaro vos 7 žingsniai). Būtent jie tau padės sukurti arba išplėsti savo veiklą ir suteiks galimybę gauti nuolatines pajamas!


 • Jeigu galėčiau savo vaikams duoti vieną sugebėjimą, tai būtų marketingo įvaldymas. Su šiuo sugebėjimu, jie galėtų būti sėkmingai bet kurioje srityje visam savo likusiam gyvenimui.

  Name Howard Ruff Vienas sėkmingiausių finansų patarėjų Amerikoje.

Moterys mums dažnai parašo apie savo kuriamus nuostabius produktus ar teikiamas paslaugas, tačiau dažniausiai dauguma jų skundžiasi tuo pačiu dalyku:

Per mažas klientų susidomėjimas siūlomu produktu ar paslauga.

Trumpiau tariant, PER MAŽAI PIRKĖJŲ. Atėjo laikas padėti moterims išspręsti šią problemą!

Tam, kad galėtume padėti puikių idėjų turinčioms moterims, tačiau nežinančioms, nuo ko pradėti, į pagalbą pasikviečiau Mindaugą Šebelskį, internetinio marketingo ekspertą, kuris rūpinasi ir paties „Šokolado Sielai“ marketingu.

„Šokoladas sielai“ yra vienas greičiausiai augančių moteriškumo projektų Lietuvoje. Per neįtikėtinai trumpą laiką „Šokoladas Sielai“ tapo toks populiarus neatsitiktinai.

„Šokolado Sielai“ SĖKMĖS PASLAPTIS:

 • nuostabūs ir kokybiški produktai;
 • neįtikėtinai puikus marketingas;

Savo verslo idėjas mums atskleidžiančios moterys jau turi kokybišką produktą, tad pirmoji sėkmės paslaptis išspręsta.

Lieka tik marketingas. Mindaugas pažadėjo pasidalinti savo paslaptimis, kaip moterys galėtų sėkmingai startuoti su savo idėjomis.

Jis viską paaiškino labai paprastais ir aiškiais 7 ŽINGSNIAIS, kuriais lengvai pasinaudos kiekviena moteris, norinti iš savo naujos veiklos uždirbti pirmąsias pajamas.

„Iš pradžių ir pats dariau daugybę klaidų. Kadangi neišmaniau marketingo pagrindų, viskas, ko tik imdavausi, labai greitai žlugdavo, o aš niekaip nesupratau kodėl. Juk jei siūlau gerą, kokybišką produktą, kodėl jo niekas neperka? Juk geram produktui reklamos nereikia…

Tai buvo didžiulė klaida. Tada dar nežinojau, kad vien gero produkto neužtenka. Reikia kai ko daugiau. Reikia TINKAMŲ markertingo pagrindų (kurie iš tikrųjų yra labai lengvai suprantami ir įgyvendinami).

Pradėjęs mokytis marketingo,  man pagaliau atsivėrė akys!  Iš karto supratau, kodėl ankstesnės mano veiklos žlugo, kur klydau ir ką dabar daryčiau kitaip.“ -pasakoja Mindaugas

Pasirodo, jog kiekviena, pajamas nešanti veikla, remiasi tais pačiais marketingo pagrindais. TAIGI, KOKIE TIE PAGRINDAI?

Čia tas pats, lyg statytum namą. Tikriausiai žinai, kad svarbiausia namo dalis yra tvirti pamatai. Jeigu pamatai netvirti, namas gali sugriūti. Jeigu pamatai tvirti, namas stovės ilgai ir jam bus nebaisios jokios audros.

Būtent taip pat yra ir su marketingo pagrindais. Juos sudaro 7 ŽINGSNIAI, kuriais remiantis bet kokią veiklą ir bet kokią idėją galima paversti pajamomis!

GALBŪT LAIKAS ŠIUOS PAGRINDUS SUŽINOTI IR TAU?

Įsivaizduok, kaip sėkminga, pajamas nešanti veikla gali pakeisti Tavo ateitį. Tu galėtum pati sau vadovauti.

Galėtum pati nusistatyti darbo valandas. Kokį vidinį pasitenkinimą jaustum, galėdama daryti tai, kas išties reikšminga… Jeigu galėtum prie savo asmeninių pajamų prisidėti papildomus 500… ar 1000 Eur per mėnesį.

Galbūt nukeliautum į savo svajonių šalį, nusipirktum drabužių, apie kuriuos jau ilgai svajoji. O gal daugiau laiko ir pinigų skirtum savo grožiui puoselėti?

Visa tai yra įgyvendinama DAUG LENGVIAU, nei gali įsivaizduoti. Pažiūrėkime...

 • 50 eurų kainuojančio produkto ar paslaugos ir VOS 20-ties pirkėjų (pagalvok, kaip tai paprasta, jeigu žinai, ką darai!)…
 • Arba 50-ties pirkėjų, kurie Tau sumokėtų po 20 Eur (dar paprasčiau!).
 • O jeigu Tavo produktas ar paslauga kainuotų 100 Eur, Tau tereikia surasti VOS 10 PIRKĖJŲ per mėnesį ir jau pas tave ateina 1000 eurų!

O jeigu šiandien Tau užtektų ir papildomų 300 Eur per mėnesį? Tuomet tai tampa ranka pasiekiama... kadangi netrukus suprasi, jog surasti 3, 5 ar 8 pirkėjus per mėnesį yra juokingai paprasta!

Nejaugi visą gyvenimą dirbsi tą patį darbą, kurį tikriausiai jau dabar pakeistum, jei nejaustum finansinio nesaugumo?

Jau kalbėjome apie tai, kaip svarbu PRADĖTI DABAR (ir įgauti neįtikėtiną pranašumą prieš kitus, kurie pradės vėliau!).

Ir net jeigu dabar neplanuoji imtis naujos veiklos, jeigu neturi jokių idėjų, jei nedrįsti ar bijai, visa tai labai greitai išsispręs, kai įgysi vertingų žinių ir stiprius pagrindus!

Taigi, šius 7 internetinio marketingo žingsnius gražiai sudėjome į unikalų ir vienintelį tokį video kursą moterims! (Tiks ir vyrams)

INTERNETINIO MARKETINGO PAGRINDAI. 7 žingsniai, kaip savo naują veiklą paversti pinigais...

Susipažinusi su internetinio marketingo pagrindais, į pasaulį imsi žiūrėti kitaip, pradėsi pastebėti anksčiau nematytas galimybes.

Jeigu šių paslapčių nesužinosi dabar, tuomet kada?

Atsakyk sau, KADA GERIAU SUŽINOTI ŠIAS NEĮTIKĖTINAS PASLAPTIS: ar tada, kai pasitaikys galimybė ko nors imtis, tačiau bijosi to imtis, nes NEŽINOSI, kaip elgtis… ar dabar verčiau skirti kelias valandas siekiant įsisavinti INTERNETINIO MARKETINGO PAGRINDUS ir naujai galimybei pasitaikius tiksliai žinoti, kaip elgtis, o kaip nesielgti.

Šis kursas skirtas moterims, kurios...

 • turi daug verslo idėjų, nori atrasti papildomą pajamų šaltinį ir nebepriklausyti nuo vyro ar darbo… tačiau nežino, nuo ko pradėti;
 • pradėjo savo verslą, jau turi produktą ar paslaugą, tačiau sunkiai sekasi sudominti klientus;
 • turi mėgstama veiklą ir norėtų, kad ji pagaliau neštų komfortiškai leidžiančias gyventi pajamas;
 • augina vaiką ir pradeda ieškoti naujos veiklos, naujo pajamų šaltinio; moterims, kurios galbūt pradėjo vaikščioti į kursus ir ieškoti, ką veikti vaikui paaugus, kad nereikėtų grįžti į tą patį darbą.

Kurse atsakysime į daugybę aktualių klausimų:

 • Jeigu turi idėją, NUO KO REIKIA PRADĖTI?
 • Kokius PAGRINDINIUS klausimus prieš pradėdama privalai sau užduoti? (Vien tai sutaupys labai daug pinigų ir laiko!)
 • Kokios yra didžiausios PRADEDANČIŲJŲ klaidos?
 • Kur ieškoti potencialių klientų ir kaip juos LENGVAI sudominti?
 • Kaip sukurti PATIKIMUMĄ, net jei dar neturi „vardo“?
 • Kaip IŠSISKIRTI iš visų savo konkurentų ir priversti potencialų pirkėją rinktis TIK TAVE? (Ypač, kai naujų produktų ar paslaugų pradės sparčiai daugėti.)
 • Kaip atkreipti potencialių klientų dėmesį, kad jiems būtų sunku ignoruoti Tavo produktą ar paslaugą?
 • KAIP TAPTI MATOMAI? (Kokius žingsnius reikia žengti, norint pasiekti potencialius klientus.)

Ar šie žingsniai tikrai veikia bet kokiai veiklai?

Net jei Tavo idėja yra išties unikali, ji vis tiek turės remtis TAIS PAČIAIS PAGRINDAIS. Pagrindai nesikeičia, nepriklausomai nuo to, kokį produktą ar paslaugą Tu siūlai.

Šių pagrindų anksčiau ar vėliau turės išmokti VISI naują veiklą pradedantys žmonės. Skirtumas tik tas, ar tai bus išmokta sunkiuoju, ar lengvuoju keliu.

Sunkiuoju būdu – per savo patirtį, klaidas, skausmus, bei praradimus.  Ir juokingiausia, kad vis tiek prieitum prie tų pačių pagrindų!

Mes Tau siūlome LENGVĄ BŪDĄ: įgyti marketingo pagrindus ir judėti toliau. Tokiu būdu sutaupysi laiko, pinigų ir netgi nenukentės Tavo grožis (nes nereikės be reikalo stresuoti).

Kurso medžiaga bus atsiųsta patogiu elektroniniu variantu (gausi slaptus prisijungimus). Galiojimo laiko šiems prisijungimams nebus, tad galėsi jungtis tada, kada patogiausia.

Kurso trukmė – beveik 1,5 val. Jeigu eitum mokytis šių paslapčių asmeniškai, sumokėtum daugiau kaip 150 Eur!

Konsultuodamas asmeniškai Mindaugas Tau atskleistų tą pačią informaciją, kurią Tu gali gauti užsisakiusi šį kursą!

Gera žinia ta, jog šie kursai kainuoja gerokai mažiau, 150 eur vos 29.95 Eur!

Kurso medžiaga bus atsiųsta patogiu elektroniniu variantu (gausi slaptus prisijungimus). Galiojimo laiko šiems prisijungimams nebus, tad galėsi jungtis tada, kada patogiausia.

SPAUSK ČIA IR UŽSISAKYK DABAR:

Užsisakyti dabar!

Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja arba GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS be jokių klausimų!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!


VISĄ RIZIKĄ UŽ ŠĮ KURSĄ PRISIIMAME SAU!

Šie 7 žingsniai pasiteisina 100 proc. Jei jie pasiteisino kuriant „Šokoladą Sielai“, pasiteisins ir Tavo veiklai. Pagrindinė sąlyga – išbandyti juos praktiškai.

JOKIOS RIZIKOS! Pasakysiu dar daugiau: jeigu peržiūrėjusi kurso medžiagą pasakysi sau: „Ai, manau, kad tai tikrai ne man“, parašyk mums ir vis tiek atgausi visus sumokėtus pinigus!

Pagalvok: mes prisiimame visą riziką, Tau telieka tik žengti pirmą žingsnelį.

Neturi ko prarasti, o galimybės neįtikėtinos!

Net jeigu kas nors nepavyktų ar nusiviltum, galėsi susigrąžinti pinigus ir judėti toliau.

Plius, pagalvok, kokia iš tikrųjų ši investicija maža:

jeigu tavo produktas ar paslauga kainuoja 40 eurų, vadovaujantis šia sistema, tau reikėtų surasti VOS VIENA PAPILDOMĄ PIRKĖJĄ (taip, vos 1) ir šis kursas tau atsipirks!

Todėl, ši investicija negali neatsipirkti. Būtent todėl mes ir galime suteikti tokią drąsią garantiją ir visa riziką prisiimti sau.

Kviečiame tai išbandyti, o išvadas daryti vėliau!

Užsisakyti dabar!

Rūta

P.S. Šiais, klestinčio interneto laikais, kai žmonės yra ištroškę naujų ir kokybiškų produktų ar paslaugų, užsidirbti papildomus 300, 500 ar 600 Eur per mėnesį yra labai paprasta. Tam tereikia žinoti paslaptis, kaip pateikti savo produktus ar paslaugas, kad ŽMONĖS SUSIDOMĖTŲ IR JUOS ĮSIGYTŲ!

Turėdama tikslias gaires, kaip reikia elgtis, užsiimdama bet kokia veikla galėsi prasimanyti tiek pinigų, kad tikrai patenkinsi visus savo poreikius.

Būtent to ir mokysimės kurso metu.

 

P.P.P.S. Prisimink, investicija tiesiog negali neatsipirkti. Galbūt tau tereikia vieno ar dviejų papildomų pirkėjų, kuriuos GARANTUOTAI padės pasiekti ši 7 žingsnių sistema, ir šis kursas tau bus visiškai nemokamas.

Tai galime garantuoti VISĄ RIZIKĄ PAIMDAMI sau. Jeigu neuždirbsi savo pirmųjų pinigų, parašyk mums ir mes grąžinsime tau sumokėtus pinigus!

Paskubėk užsisakyti, kol dar galioja pati mažiausia kaina!

Užsisakyti dabar!

sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendrąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas info@sokoladassielai.lt