Kokios nematomos jėgos STABDO daugumą moterų ir jų šeimas nuo geresnio, turtingesnio bei laimingesnio gyvenimo? (nustebsi - tik 1 PASLAPTINGAS dalykas!)

Mieloji, šiandien atskleisime labai svarbią paslaptį, kuri STABDO daugumą moterų ir jų šeimas nuo geresnio, turtingesnio bei laimingesnio gyvenimo. TU NUSTEBSI, kokią įtaką ši paslaptis turi tavo santykiams su vyru, bendravimui su vaikais, finansinei padėčiai, sveikatai, bei VISOMS kitoms tau svarbioms gyvenimo sritims.

Viską perskaičiusi sužinosi, kaip pasinaudoti slaptu, mažai kam žinomu įrankiu ir atverti neįtikėtinas duris į turtingesnį gyvenimą, harmoningesnius santykius bei gerą sveikatą.

Mes suprantame, kad ši tema nebus labai populiari, nes ji nėra skirta eilinei moteriai. Dauguma moterų visa tai tiesiog ignoruoja, nes dar nėra pasirengusios apie tai kalbėti.

Tačiau...

Visa tai, ką čia atskleisime yra paremta faktais žymiausių visų laikų psichologų ir patvirtinta moksliniais tyrimais.

Net jeigu daug dirbi su savimi, su savo emocijomis, lankai seminarus, klausai moteriškų praktikų, skaitai knygas, tobulėji, o gyvenimas vis tiek nesikeičia taip, kaip norėtum, labai tikėtina, kad yra dar kažkas, kas „kiša tau pagalius į ratus“... būtent apie tai dabar ir kalbėsime!

Moteris, nežinanti šios paslapties, dažnai susiduria su panašiomis problemomis:

 • Jai trūksta energijos. Vakare vos užtenka jėgų užbaigti dienos darbus ir kristi į lovą.
 • Ji neranda gyvenime vietos ir dažnai jaučiasi pasimetusi, lyg be „pagrindo po kojom”.
 • Dažnai paskęsta liūdesyje ir nemato gyvenimo prasmės.
 • Dirba nemėgstamą darbą, tačiau bijo kažką keisti.
 • Negali sukurti darnių, harmoningų santykių ir jaučiasi tarsi suktųsi užburtame rate.
 • Pritraukia nevykusius ir neįdomius vyrus.
 • Ją ir jos vaikus kamuoja ligos. Tokios moters vaikai susižeidžia dažniau ir neturi stiprios energetinės apsaugos.
 • Ji negali sukurti šeimos arba vyrai, su kuriais bando sukurti santykius, ją palieka ar suserga įvairiomis ligomis.
 • Ją persekioja finansinės nesėkmės ir šeima negali išbristi iš problemų, susijusių su pinigais.

Todėl...

...jeigu nori gyventi ryškų ir pilnavertį gyvenimą, kuriame turėtum prasmingą ir džiuginančią veiklą...

...jeigu nori jaustis ir atrodyti moteriška, patraukli bei vaikščioti gatve spindėdama pasitikėjimu savimi…

...jeigu nori sutikti gerą vyrą ir sukurti tvirtą bei laimingą šeimą...

...jeigu nori turėti pakankamai pinigų, kad galėtum realizuoti savo troškimus...

...jeigu tave kamuoja energijos trūkumas, bei sveikatos problemos...

Ši tema kaip tik tau, tad pradėkime!

MOTERIS, NORI JI TO AR NE, PRIKLAUSO SAVO GIMINEI. Jei ji galvoja, kad yra protingesnė ir geresnė už savo giminę… arba kad giminės jai išviso nereikia… ji UŽKERTA sau kelią į didžiulį energijos šaltinį, nuo kurio priklauso jos gyvenimo kokybė.

Jei nėra giminės, nėra šaknų, nėra sparnų... Juk ir medis negali ignoruoti savo šaknų, nes kitaip jis negaus reikalingų medžiagų ir energijos... Todėl natūralu, kad be susijungimo su gimine ir savo šaknimis, geresnių rezultatų nesulauksime.

Taigi, didžioji paslaptis, apie kurią šiandien kalbame – ENERGETINIS SUSITAIKYMAS IR SUSIJUNGIMAS SU SAVO GIMINE!

Nesinaudoti giminės energija yra tas pats....

...lyg stovėti prie sveikatos ir finansinės gausos krioklio, tačiau neištiesti rankų jo pasisemti!

Pabandyk įsivaizduoti… už tavęs stovi tavo tėvai ir seneliai. Už jų – tavo proseneliai ir pro pro seneliai… už jų – dar daugiau tavo giminės žmonių... Nesuskaičiuojama begalė kartų... Pabandyk suvokti, kiek turėjo ateiti žmonių su įvairiausiais likimais, sunkumais ir džiaugsmais, kol atsiradai tu!

Už tavęs stovi didžiulė galia... per amžius sukaupta patirtis... kuri laukia, kada į ją atsisuksi. Tavo protėvių energija gali tave „pamaitinti“... Susijungusi su gimine, tu galėsi naudotis jos sukaupta patirtimi, žiniomis ir energijos resursu. Tai tarsi tau saugoto lobyno atvėrimas...

Ir visiškai nereiškia, jog reikia pradėti skambinti savo giminaičiams kiekvieną dieną, juos lankyti ar vežti dovanas. Mes kalbame apie energetinį susijungimą ne su keliais giminės žmonėmis, o su VISA GIMINE iki pat jos šaknų!

Mieloji, šiandien tu esi tokia būtent todėl, kad pagrindus tavo asmenybei ir atėjimui į šį pasaulį pastatė ankstesnės kartos.

Kviečiame tave pajausti, jog tu esi ne viena, kadangi už tavęs slypi didelė ir stipri protėvių energija, kuri pasirengusi tau padėti.

Įsivaizduok, kad visą tavo gyvenimą ši energija buvo šalia tavęs, bet tu nebuvai pasirengusi į ją atsisukti ir ja pasinaudoti. Tavo protėviai visada yra ir buvo pasirengę palaikyti tave bei pašalinti sunkumus, iškilusius tavo gyvenime.

Moteris be savo giminės energijos yra kaip medis be šaknų!

Todėl labai sveikinu, kad susidomėjai šia tema ir apie tai skaitai...

Mes įpratome galvoti, jog gyvenime esame vienos. Mūsų artimiausi giminės yra tėvai. Kartais net su jais nepavyksta palaikyti gerų ryšių. Na, o ką jau kalbėti apie prosenelių arba pro-prosenelių vardus…

Kažkodėl šiandieninėje visuomenėje nėra priimta atsisukti į savo giminę ir padėkoti jiems už tai, kad davė mums gyvenimą. Juk vis dėl to mumyse teka jų kraujas.

Tačiau dabar, kai išsiaiškinome ryšio su gimine svarbą, turime pakalbėti ir apie kitą pusę...

TAMSIOJI GIMINĖS PUSĖ

Išmintingieji XX a. psichologai atskleidė nemažai faktų apie tam tikrus pasikartojimus, keliaujančius iš kartos į kartą. Tirdami savo klientus, jie įsitikino, kad tos pačios problemos, kurių nepajėgė išspręsti mūsų protėviai persidavė mums.

gimines tamsioji puseKartais neįmintos mįslės būna lengvos ir paprastai sutvarkomos, bet gana dažnai savižudybės, mirtys, yrančios santuokos ar finansinės nesėkmės reikalauja kur kas rimtesnio dėmesio bei įrankio. Beveik visi įvykiai, kurie mūsų protėviams sukėlė skausmą, su kuriuo jie nepajėgė susitvarkyti, buvo perduota spręsti mums.

Visa tai vyksta nesąmoningai. Tad neatkreipus dėmesio į šią svarbią vietą, galima lengvai nugyventi daugybę metų net neįtariant, jog gyvename ne savo gyvenimą ir diena iš dienos sprendžiame praeičiai priklausančias problemas.

Tai ne tik mūsų tėvų, bet ir tetų bei dėdžių, kurie buvo šalia formavimosi etapu, palikimas. Taigi, tavo pirmoji užduotis yra peržvelgti praeityje buvusius įvykius ir suvokti, kurie iš jų buvo perduoti tau.

Keletas būdų, kuriais galima išsiaiškinti, kokios programos ir “pamokos” buvo perduotos iš giminės ir jas sutvarkyti…

Todėl labai sveikinu, kad susidomėjai šia tema ir apie tai skaitai...

Mes įpratome galvoti, jog gyvenime esame vienos. Mūsų artimiausi giminės yra tėvai. Kartais net su jais nepavyksta palaikyti gerų ryšių. Na, o ką jau kalbėti apie prosenelių arba pro-prosenelių vardus…

Kažkodėl šiandieninėje visuomenėje nėra priimta atsisukti į savo giminę ir padėkoti jiems už tai, kad davė mums gyvenimą. Juk vis dėl to mumyse teka jų kraujas.

Tačiau dabar, kai išsiaiškinome ryšio su gimine svarbą, turime pakalbėti ir apie kitą pusę...

 • Labai naudinga atlikti savo GIMINĖS MEDŽIO ANALIZĘ (genogramą).

Tai padeda įsivardinti ir pastebėti besikartojančius faktorius, kuriuos ne visada taip lengva pamatyti savo pačių gyvenimuose. Todėl pirmiausia atidžiai peržvelk praeityje buvusius įvykius, kad suvoktum, kurie iš jų buvo perduoti tau.

Kita giminės medžio nauda yra ta, jog tu suvoksi esanti didelės tave palaikančios sistemos dalis. O pasinaudodama tam tikrais įrankiais, išmoksi pasitelkti šią energiją savo tikslams realizuoti.

 • KONSTELIACIJOS.

Galima kreiptis į šios srities profesionalus, kurie, naudodami Berto Helingerio atrastus metodus, sėkmingai padeda susijungti su gimine ir taip išspręsti daugybę ilgus metus jus kamavusių problemų.

 • SUSIJUNGIMO IR SUSITAIKYMO SU GIMINE RITUALAI (NAUJIENA!)

Šokolado sielai komanda, norėdama moterims padėti susijungti ir atrasti ryšį su savo gimine, sukūrė atskirą 3-jų ypatingų praktikų – ritualų rinkinį “SUSIJUNGIMO IR SUSITAIKYMO SU GIMINE RITUALAI”.

KLAUSYKITE ŠIŲ PRAKTIKŲ PRISTATYMO...

Mieloji, nuspręsk šiandien pat, kad nebenori nešti tau nepriklausančios naštos. Tu gali tai padaryti susitaikydama su gimine ir pasinaudodama šiame rinkinyje pateiktais įrankiais. Tau reikės tvirto apsisprendimo, jog nori gyventi geriau ir esi pasirengusi pasikeitimams.

Mes, moterys, esam tokios stebuklingos, kad vos tik nusprendžiame išsilaisvinti nuo nesėkmių, kurios mums nepriklauso, gyvenimas mus palaiko ir atveria mums naujas duris.

Bendrauti su gimine siūlome kaip galima nuoširdžiau. Įsivaizduok, jog tu esi savo giminės vaikas. Tavo giminė, tarsi tėvai, kurie pasirengę padėti savo vaikui vos tik jis to paprašo.

Susijungimo ir susitaikymo su gimine ritualuose tu pastebėsi keletą nekintančių simbolių: takelis, vartai, miestas ir giminės saugotojai. Visi šie simboliai yra parinkti neatsitiktinai. Tai tarsi magiškas kodas, atveriantis kelią į praeitį ir tavo pasąmonės gelmes. Ilgainiui tu pati įsitikinsi, kaip puikiai tai veikia.

Tavo gyvenimas ims keistis iš karto, vos tik tu pradėsi šias praktikas.

Pradžioje gali sulaukti šiokių tokių netikėtumų ar ženklų, jog tavo protėviai atsiliepia ir palaiko tavo sprendimą išgydyti giminės žaizdas bei pakeisti gyvenimo kokybę. Tai gali būti nelaukti skambučiai iš seniai pamirštų giminaičių, ryškūs arba nesuvokiami sapnai. Tiesiog priimk tai, kaip signalą, jog tu pagaliau išjudinai ilgai snaudusią energiją ir ji pradeda reikštis realybėje.

Maždaug po savaitės tu gali pajusti ryškų energijos antplūdį, todėl būtų puiku, jei turėtum išankstinį planą, ką daryti su nauja energijos banga.

Dauguma moterų, susidūrusi su giminės problemomis, pasirenka aukos vaidmenį, nesąmoningai perneša giminės bėdas ir perduoda jas spręsti savo vaikams. Na, o tu gali žengti pro dar vienas duris, prie kurių reta moteris išdrįsta prieiti.

Kokių rezultatų galima tikėtis sutvarkius savo giminės liniją ir su ja susijungus?

 • Įgysi kur kas daugiau energijos, kurią galėsi panaudoti kasdienybėje.
 • Pakeisi savo moterišką likimą ir įgysi galimybę nutraukti daug metų besikartojančias giminės problemas.
 • Atsikratysi negatyvių giminės programų, kurios sąlygoja tavo gyvenimą ir požiūrį į tam tikrus įvykius, kurie persiduoda iš kartos į kartą.
 • Tau bus lengviau atrasti savo pašaukimą.
 • Atversi galimybę sutikti savo svajonių vyrą.
 • Pajusi, jog dabar atsirado naujas resursas sukurti harmoningesnius santykius.
 • Gausi giminės palaiminimą, kuris suteiks tau stiprybės. Tu suprasi, jog už tavęs yra didelė jėga ir tu esi ne viena.
 • Atversi didesnius finansinius resursus.
 • Susijungsi su gimine ir gausi jos palaikymą bei meilę.
 • Turėsi galimybę perrašyti moteriškoje linijoje besikartojantį scenarijų.

Tavęs laukia 3 praktikos – ritualai, kuriose apjungtos pačios efektyviausios technikos, padėsiančios Tau eiti į susitikimą su savo protėviais ir atsiverti tau jų siunčiamai energijai:

1. PRIĖMIMO IR MILŽINIŠKOS PROTĖVIŲ JĖGOS ATVĖRIMO RITUALAS. Praktika, kuri ilgainiui atvers didesnius finansinius resursus ir sukurs daugiau pasitikėjimo savimi.

Klausykite šio ritualo įvado:

Pilna praktikos trukmė: 16:03 min.

Mieloji, ši praktika skirta tam, kad perkeltų tave į kitą erdvę ir nuneštų į ypatingą galios vietą, kur tu susitiksi su gimine ir sugrįši sustiprėjusi bei susijungusi su nauju energijos šaltiniu.

Ši praktika ilgainiui padės susitvarkyti su nemaloniais, bet nuolat pasikartojančiais gyvenimo šablonais, pernešamais iš kartos į kartą. Su giminės priėmimu, palaikymu ir palaiminimu, tu galėsi sukurti trokštamą ateitį.

Praktikos pagalba tu ne tik susijungsi su protėvių jėga, bet ir atsiversi jų meilei bei gausi kasdieninį palaikymą.

Šią praktiką labai naudinga atlikti, kai reikalinga stiprybė ar papildomos jėgos. Atlik ją tuomet, kai tau reikalingas tvirtas užnugaris. Giminės praktikos tau padovanos naują stiprybę, kuri yra visiškai nepanaši į mūsų anksčiau suvoktą tarybinės moters kovą su gyvenimo sunkumais. Ši unikali praktika padės tau pajusti, kas iš tiesų yra energetiškai stipri moteris.

2. IŠSIVALYMO IR RYŠIO SU GIMINE KŪRIMO RITUALAS. Praktika, kuri sujungs su gimine ir suteiks didesnę vidinę stiprybę bei pasitikėjimą gyvenimu.

Klausykite šio ritualo įvado:

Pilna praktikos trukmė: 18:40 min.

Mieloji, ši praktika – tai tavo pagalbininkas, padėsiantis pasijusti tau savo giminės dalimi. Ji nukels tave į ypatingą momentą, kuriame tu pajusi savo giminės rūpestį ir pasididžiavimą tavimi. Tu prisipildysi energija, švelnumu ir savo giminės meile.

Ši praktika giliai valo tavo fizinį ir energetinį kūną. Tai nuostabus ir labai stiprus ritualas, kuris nuima nuo tavęs negatyvą ir apdovanoja tave nauju bei neįtikėtinai galingu energijos resursu.

Atlikusi praktiką, tu pajusi, jog šiame pasaulyje tu esi NE VIENA. Už tavo nugaros stovi stipri, galinga ir didelė giminė, pasirengusi tau padėti.

3. ŠIRDIES ATVĖRIMO IR MEILĖS RITUALAS. Praktika, kuri išgydys moterišką giminės liniją ir pritrauks daug daugiau meilės bei moteriškos laimės į tavo gyvenimą…

Klausykite šio ritualo įvado:

Pilna praktikos trukmė: 17:18 min.

Mieloji, ši praktika padės tau žengti dar vieną didelį žingsnį link savo laimės ir pasitikėjimo savimi. Praktikos tikslas yra išgydyti giminės upę, kuria teka meilės energija. Ši meilės upė prasideda nuo pirmosios tavo giminės moters ir keliauja iki pat tavęs. Kiekvienoje moterų giminės linijoje pasitaiko nepalankių gyvenimo aplinkybių, dėl to tam tikrose vietose upė susiaurėja ir energija negali tekėti toliau visu sraunumu. Šių dienų moteris gali pasitelkti savo magiškas galias ir išgydyti savo giminės liniją.

Šioje praktikoje pateikiami labai svarbūs įrankiai, kurie gali praplėsti tavo energetinį kanalą ir išvesti tave, o taip pat ir tavo vaikus į visai kitą gyvenimo kokybę.

Moteris gali duoti meilę – pačią nuostabiausią energiją žemėje ir apdovanoti ja pasaulį. Šalia tokios moters pražysta visa aplinka, vyras ir vaikai. O kai duodama meilės energija sugrįžta moteriai atgal, ji suspindi ir pražysta pačiomis nuostabiausiomis spalvomis.

Kai moters širdis uždaryta, ji tėra tik fizinis kūnas, atliekantis paprastus buitinius darbus, kuriuos bet kas gali padaryti. Bet moteris, susijungusi su savo moteriška gimine ir stebuklinga meilės energija, gali duoti kur kas daugiau, nei trumpi meilės epizodai. Ji „išauga” ir tampa neišsenkančiu meilės šaltiniu, teikiančiu besąlyginį palaikymą… Tokia moteris atveria savo galias ir gali mėgautis visiškai kitokiu gyvenimu.

Norint užsisakyti šį unikalų praktikų rinkinį, spausk šį mygtuką:

Užsisakyti dabar!

Po apmokėjimo gausite prisijungimą prie uždaros narystės skilties,
kur galėsite klausyti visų praktikų arba jas atsisiųsti į savo kompiuterį.

Užsisakius šiandien, tavęs laukia dar viena YPATINGA dovana (20€ vertės)!

 • SUSIJUNGIMAS SU AUKŠTESNĖMIS JĖGOMIS. Praktika, kuri suvirpins tavo sielą ir sukurs gilesnį ryšį su mistiniu pasauliu.

Tai yra viena gražiausių mūsų sukurtų praktikų... tikras moteriškos praktikos ŠEDEVRAS...

Klausykite šio ritualo įvado:

Pilna praktikos trukmė: 13:22 min.

Mieloji, ši praktika išties stebuklinga. Pasinėrus į ją, tu per keletą minučių pajusi didingosios egzistencijos meilę, angelų globą ir aukštesniųjų jėgų palaikymą.

Ši praktika padės tau išsiugdyti keletą kiekvienai moteriai svarbių ir reikalingų savybių: tai pasitikėjimas, atvira ir mylinti širdis bei kontaktas su subtiliuoju pasauliu.

Užsisakyti dabar!

Po apmokėjimo gausite prisijungimą prie uždaros narystės skilties,
kur galėsite klausyti visų praktikų arba jas atsisiųsti į savo kompiuterį.


Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja arba GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS be jokių klausimų!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!