Kaip pažadinti tikrąsias
MOTERIŠKAS 
GALIAS ir
atrasti
savo IŠSKIRTINUMĄ?

Mieloji, šiandien norime papildyti vieną labai svarbų Šokolado sielai straipsnį apie 6 moteriškumo lygius, kurį rasi paspaudus čia.

Tai, apie ką čia kalbėsime, yra ne apie vyrus, vaikus ar pinigus.... Bet ir ne apie grožį, jaunystę ir sveikatą (nors tai, kas bus atskleista, visus šiuos dalykus stipriai įtakoja!).

Šis straipsnis skirtas išskirtinai tik toms moterims, kurios nori pažadinti savo tikrąją moterišką galią, pažinti mus supantį subtilųjį pasaulį ir išeiti iš nuobodžios rutinos, savo kasdienybę paverčiant magiška!

Moteris, kuri žino šias paslaptis, tampa IŠSKIRTINE ir YPATINGA. Tokių moterų šiais laikais labai mažai. Tos, kurios visa tai žino, sugeba pripildyti savo dieną džiaugsmu ir staigmenomis (beje, pabaigoje atskleisime ir efektyvius įrankius, kurie padės visas šias žinias pritaikyti praktiškai!)

Tačiau apie viską nuo pradžių...

Gyvenimas man davė labai daug įvairių patirčių. Jau nuo 15 metų ėjau podiumu gimtąjame mieste, o vėliau patyriau, ką reiškia būti modeliu Europoje ir Amerikoje.

Tris metus praleidau dirbdama prabangiame kruiziniame laive ir turėjau galimybę pažinti įvairių tautybių žmones, o taip pat kelis kartus apiplaukti pasaulį.

Vėliau gyvenimas man leido patirti, ką reiškia atvykti į Holivudą su keliais šimtais dolerių kišenėje, išsinuomoti kambarį prasčiausiame rajone, kur nuolat slankioja narkotikų prekeiviai bei prostitutes… ir visiškai nusivilti "Amerikietiška” svajone.

Šiaip ne taip gavusi darbą bare, labai sunkiai dirbdavau ir vos sudurdavau galą su galu… Tokia buvo mano pradžia, kuri tęsėsi ilgiau nei metus.

Tačiau… PAŽINAU IR KITĄ PUSĘ:

 • Turtingas vyras, didžiulis namas ir prabangus automobilis...

 • Nenusakomo grožio vandenynas, filmų žvaigždės ir besaikis apsipirkinėjimas...

 • Nesibaigiantys verslo pietūs, privatūs lėktuvai, limuzinai ir nuolatinis vyrų dėmesys...

 • Ir, atrodytų, visų svajonių išsipildymas…

Gyvendama labai prabangų gyvenimą, turėdama beveik neribotus kiekius pinigų, taip pat MOKIAUSI ĮVAIRIOSE KALIFORNIJOS MOTERIŠKUMO, GROŽIO IR SVEIKATOS MOKYKLOSE.

Per tuos metus aš atradau daugybę neįtikėtinų dalykų, kurie man padėjo išlikti jauna, gražia, seksualia ir energinga.

Taip pat buvo etapas, kai galvojau, jog tuštumą manyje turėtų užpildyti pagalba skurstantiems Afrikos vaikams.

Ilgainiui, pamačiusi, jog Holivudo gyvenimas manęs neužpildo, beveik pusei metų buvau išvykusi gyventi į Afriką, kur apsistojau primityviose bendruomenėse be jokios civilizacijos.

Tai buvo didžiulis iššūkis, kadangi ten galėjai būti ne tik sudraskyta laukinių žvėrių, bet ir patirti, ką reiškia skorpiono įgėlimas.

Iš tiesų, ten vykau galvodama, kad pagalba skurstantiems Afrikos vaikams mane užpildys kaip moterį… Deja...

Taip pat buvo etapas, kai galvojau, jog mane turėtų užpildyti vyrų dėmesys.

Nusprendžiau tapti tos srities eksperte ir net mokiausi viliojimo meno labai garsioje Sheila Kelly įkurtoje “S Factor” mokykloje.

Ilgainiui supratau, kas labiausiai traukia vyrus (ir tai toli gražu nėra seksas), ko jiems reikia ir šalia kokios moters jie trokšta būti… Ir visai nesvarbu, ar tas vyras Bahamų kazino savininkas, ar garsus aktorius.

Aš puikiai pažinau vyrus, tačiau jų dėmesys ilgainiui pradėjo varginti ir net erzinti.

Galvojau, jog būdama geidžiama ir tapusi moterimi - svajone, dėl kurios varžosi vyrai, pajusiu pilnatvę ir būsiu laiminga.

Deja, tuo metu aš buvau tik alkana moteris, bandanti iš vyrų gauti tai, ko nesugebėjau duoti sau pati…

Bet... nuo savęs nepabėgsi

Bėgau pati nuo savęs.

Buvau labai priklausoma nuo kitų nuomonės, nesugebėdavau sukurti gražių santykių, o keliaudama po pačias gražiausias pasaulio vietas, pajusdavau tik labai trumpalaikį džiaugsmą.

Kad ir kur pasaulyje būdavau, vis tiek neatrasdavau vietos, kurioje jausčiau, jog mano viduje ramu.

Pasirodo, nuo savęs tikrai nepabėgsi…

Pavargusi nuo “paviršinio” gyvenimo ir nevykusių laimės paieškų, pradėjau domėtis gilesniais dalykais, kurie ilgainiui atvedė mane į moteriškumo kelią bei kitus dalykus, apie kuriuos čia ir kalbėsime…

Visa tai pasakoju tik todėl, kad pamatytum, jog aš nesu ta moteris, kuri perskaitė kelias dvasines knygutes ir dabar dalinasi nepatikrintomis žiniomis apie moterišką laimę ir moteriškumą. Viskas, ką aš pasakoju, ateina iš mano asmeninės patirties.

MOTERIŠKUMO KELIAS...

Trys metai Tantros mokymų, moterų seminarai Anglijoje, Olandijoje ir kitose šalyse padėjo man atverti moteriškumą (nes iki tol, nors ir atrodžiau atrodžiau moteriška, vis tiek elgdavausi labai vyriškai, niekada neverkdavau, viską darydavau pati ir niekam neleisdavau manimi pasirūpinti, nes nepasitikėjau pasauliu ir žmonėmis).

Vėliau, jau grįžus į Lietuvą (ir palikus visą Kalifornijos prabangą), gyvenimas pradėjo mane sukti šiek tiek kita linkme... iš pradžių motinystės... o vėliau - MOTERIŠKUMO KELIU.

Aš gyvenime išbandžiau viską ir buvau priversta atsisukti į save, išsiaiškinti tikrąsias bėgimo nuo savęs priežastis bei pasukti MOTERIŠKUMO KELIU…

Iš tiesų, MAN JAU NEBEBUVO KUR TOLIAU EITI… į visus savo “svajonių kambarius” jau buvau užėjusi ir nebežinojau, ko dar galėčiau norėti.

Aš jau nebegalėjau sau sakyti tokių dalykų, kaip:

“jei turėčiau daugiau pinigų, būčiau laiminga”...

jeigu galėčiau keliauti, būčiau laiminga”...

“jeigu galėčiau pirkti brangiausius rūbus, būčiau laiminga”...

“jeigu galėčiau gyventi prabangiame name ar važinėti prabangiu automobiliu, būčiau laiminga”...

“jeigu susilaukčiau vaiko, būčiau laiminga”

NES AŠ ŽINOJAU, KAD VISA TAI NETIESA.

Aš turėjau viską ir vis tiek nesijaučiau nei laimingesnė, nei gražesnė, nei labiau pasitikinti savimi…

O dabar savo pasaulio suvokimu, moteriškomis praktikomis bei kitais įrankiais aš dalinuosi Šokoladas Sielai svetainėje, kurią aplanko daugiau nei keturiasdešimt tūkstančių moterų kiekvieną mėnesį.

Išleisti moteriškų praktikų rinkiniai jau padėjo tūkstančiams Lietuvos moterų atrasti moteriškumą, pakelti pasitikėjimą savimi bei pagerinti santykius šeimoje.

Šalia visų moteriškų praktikų, aš atradau ir dar vieną magišką įrankį, kuris pažadino mano seksualumą bei išgydė visas moteriškas ligas. Tai Kinijoje prieš 5000 metų atskleista sveikatos, grožio ir jaunystės paslaptis.

Tačiau šiandien kalbėsime apie kur kas gilesnius dalykus, nei grožis, vyrai ar pinigai... Kalbėsime APIE TIKROSIOS SAVO MOTERIŠKOS GALIOS ATRADIMĄ!

Šių dalykų, apie kuriuos kalbėsime, užuomazgos gimė vienoje grožio mokyklų, kur 80 metų tailandietė mokė grožio išsaugojimo paslapčių (beje, ji pati atrodė 20-30 metų jaunesnė!). Pas ją mokiausi net du metus.

Ši moteris buvo pirmoji, kuri man perdavė suvokimą, kaip gamta gali įtakoti moters grožį. Ji mokė mane, kaip panaudoti vandenyne ir miškuose slypinčią energiją ir save “pamaitinti”.

Mokytoja buvo labai logiška ir kiekvieną savo teiginį pagrįsdavo įvairiais moksliniais tyrimais apie tai, kaip veikia ląstelės, kaip jos atsinaujina, kur dingsta moters grožis, kodėl ji sensta ir t.t. Pas ją mokytis buvo labai įdomu ir vertinga.

Tačiau, tai buvo tik užuomazgos... nes ji nekalbėjo apie subtilųjį pasaulį.

Vėliau įvairūs moteriškumo seminarai bei mokytoja iš Rusijos man padėjo sudėti visus taškus ant “i” ir labai praplėtė mano suvokimą apie energijas, esančias aplink mane.

Visu tuo su tavimi dalinuosi tik todėl, kad pati šiuo metu esu užsidegusi šiais atradimais ir matau neįtikėtinus rezultatus savo gyvenime.

Šį straipsnį pradėjome atkreipdami dėmesį į tai, kad jis skirtas toms, kurios nori pažadinti savo tikrąją moterišką galią. Ir tai tiesa, nes šiandien kalbėsime APIE MOTERIŠKUMĄ IR SUSIJUNGIMĄ SU STICHIJOMIS... o šia tema susidomi tik išskirtinės moterys.

Tai yra viena iš mano mylimiausių temų, iki kurių man taip pat reikėjo užaugti.

Ilgą laiką aš dirbau su kitais dalykais: nemeile sau, žema saviverte, seksualumu, santykių problemomis ir kitais šių dienų moteriai aktualiais aspektais, kol vieną dieną pajutau, jog atėjo laikas susipažinti su mane supančia aplinka. Man atrodė, kad aš visada jutau ryšį su gamta, bet pasirodo, tai buvo tik labai paviršutinis suvokimas.

Jaučiau stiprų norą sužinoti daugiau apie stichijas ir su jomis susidraugauti. Dauguma moterų net nesusimąsto, ką joms tai gali duoti... anksčiau nesusimąsčiau ir aš.

Jeigu moteris žinotų, kam jai tai duota, ji net negalvodama į tai pasinertų...

Kai gyveni įsisukusi rutinoje ir aplink nebematai grožio, labai sunku priimti, kad gyvenimas gali būti kitoks. Daug harmoningesnis ir gražesnis.

Dažniausiai stichijas mes žinome iš horoskopų, rytų išminties ir gamtos sukeltų katastrofų. Šįkart kalbėsime apie tai, kaip moteris gali susidraugauti su stichijomis ir gauti jų neįkainojamą pagalbą!

Stichijos – tai pirmieji moters pagalbininkai. Ryšys su jomis dovanoja moteriai užsipildymą energijos resursais.

Visais laikais buvo žinoma, kad moterys turi stebuklingų galių ir gali ne tik pasikrauti energija iš gamtos, bet ir užmegzti ypatingus santykius su jas supančia aplinka.

Senovėje moterys kreipdavosi į stichijas pagalbos ir palaikymo. Jos prašydavo stichijų suteikti jėgų, užpildyti energija save ir artimuosius. Moteris, esanti ryšyje su gamtos stichijomis, prišaukdavo į gyvenimą gausą, gydydavo vaikus ir mylimuosius.

Kiekvienoje iš mūsų slypi šios žinios ir atmintis. Tai buvo natūraliai perduodama iš kartos į kartą, todėl tau, Mieloji, reikia tik prisiminti, kaip pasukti šią stulbinančią jėgą į save ir savo troškimus.

Stichijos nėra super mistiški ar ezoteriniai elementai, tai paprasčiausi moters draugai, su kuriais tiesiog privalu susipažinti. Susidraugavusi su stichijomis moteris pasijunta stipresnė, gražesnė ir geidžiamesnė.

Ji neišvengiamai pajunta daugiau pilnatvės, daugiau energijos bei išmoksta sau padėti atgauti jėgas, kai yra pavargusi. Tam, kad tai nebūtų tik tušti žodžiai, mes skyrėme laiko ir sukūrėme atskirą praktikų rinkinį, pavadinimu...

“STICHIJŲ MAGIJA. Kaip pažadinti tikrąsias savo moteriškas galias?”.

Šios galingos praktikos yra skirtos gražiai, prabangiai ir patraukliai šių dienų moteriai, kuri trokšta ne tik patirti didesnį jėgų antplūdį, bet ir pajusti ypatingą ryšį su ją supančiomis jėgomis.

Taigi, šiek tiek apie kiekvieną stichiją atskirai...

ŽEMĖS STICHIJA

(klausykite audio įrašo)

Išklausyk šį audio takelį apie žemės stichiją paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...


VANDENS STICHIJA

(klausykite audio įrašo)

Išklausyk šį audio takelį apie vandens stichiją paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...


UGNIES STICHIJA

(klausykite audio įrašo)

Išklausyk šį audio takelį apie ugnies stichiją paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...


ORO STICHIJA

(klausykite audio įrašo)

Išklausyk šį audio takelį apie oro stichiją paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...


Susijungus su stichijomis gyventi tampa kur kas lengviau ir įdomiau. Tiesiog neįtikėtina, bet mes tau galime pažadėti, jog vos tik pradėsi daryti praktikas, pasaulis aplink tave prasiplės ir pakeis savo spalvas.

Užmezgusi ryšį su stichijomis, moteris tarsi įgauna naujų ir be galo galingų draugų, kurie lydi ją gyvenimo kelionėje.

Atlikus šias praktikas po keletą kartų, tave supanti gamta atgis ir tu pajusi, kiek daug jėgos ir grožio slypi aplink tave.

Praktikų rinkinį "STICHIJŲ MAGIJA" sudaro 12 takelių (5 įvadai ir 8 praktikos):

 • „PASLAPTINGOJI ŽEMĖS STICHIJA. PAŽINIMAS.“ Praktika, skirta susidraugauti su žeme ir perimti jos tvirtumą, stiprybę, bei gausą.

 • „ĮSIŽEMINIMO JĖGA IR SUSIJUNGIMAS SU ŽEMĖS STICHIJA“ . Praktika, kuri ilgainiui atneš didesnį pasitikėjimą savimi, finansinį stabilumą ir emocinį pastovumą.

 • „GILUS SUSIJUNGIMAS SU VANDENS STICHIJA“. Praktika, skirta susijungti su vandens jėga ir perimti jo spontaniškumą, emocionalumą bei gyvybingumą.

 • Gili pasąmoninė praktika, padedanti išvalyti emocinius ir psichologinius blokus „MOTERIS IR UPĖ. IŠSIVALYMAS“.

 • Praktika, kuri padės užsipildyti moteriška energija bei ištirpdyti susikaupusias nuoskaudas „NEIŠSENKANTI VANDENYNO GALIA"

 • „AISTRINGA, UŽDEGANTI IR JAUDINANTI MOTERIS“. Praktika, kuri padės susijungti su ugnies stichija ir tapti geidžiama, matoma, bei nesuvaldoma!

 • „ŽAISMINGA, KŪRYBINGA IR LAISVA“. Gili pasąmoninė praktika, kuri padės susijungti su ORO STICHIJA ir susigrąžinti į gyvenimą lengvumą bei vidinę laisvę.

Tomos atsiliepimas...

Visas šias praktikas jau dabar galima užsisakyti MP3 formatu ir pradėti klausyti vos per kelias minutes nuo dabar!

Drąsiai galėtume už jas paprašyti ir 30 ar 40€... tačiau norime, kad jas galėtų išbandyti daugybę moterų, kurios pajautė šios temos svarbą ir nori pažadinti tikrąsias moteriškas galias!

INVESTICIJA LABAI MINIMALI, tikrai ne 30 € ir ne 40 €... o VOS 14.75€ 

Tik 1.84€ už 1 praktiką! Mažiau nei išleidi kavinėje už kavos puodelį ir skanėstą... Tokias sumeles mes išleidžiame kiekvieną dieną visiškai nereikšmingiems dalykams... dalykams, kurie neduoda jokios naudos.

GALIME GARANTUOTI, kad šios praktikos bus vertos kiekvieno sumokėto cento (jeigu bus kitaip, parašykite mums ir grąžinsime VISKĄ, ką sumokėjote! Šioms praktikoms galioja 90 dienų, 100% pinigų grąžinimo garantija)

Norint užsisakyti šį unikalų praktikų rinkinį, spausk šį mygtuką:

Po apmokėjimo gausite prisijungimą prie uždaros narystės skilties,
kur galėsite klausyti visų praktikų arba jas atsisiųsti į savo kompiuterį.

Užsisakius šiandien, tavęs laukia dar
viena YPATINGA dovana (14.80€ vertės)!

 • SUSIJUNGIMAS SU AUKŠTESNĖMIS JĖGOMIS. Praktika, kuri suvirpins tavo sielą ir sukurs gilesnį ryšį su mistiniu pasauliu.

Tai yra viena gražiausių mūsų sukurtų praktikų... tikras moteriškų praktikų ŠEDEVRAS...

Klausykite šios praktikos įvado:

Pilna praktikos trukmė: 13:22 min.

Mieloji, ši praktika išties stebuklinga. Pasinėrus į ją, tu per keletą minučių pajusi didingosios egzistencijos meilę, angelų globą ir aukštesniųjų jėgų palaikymą.

Ši praktika padės tau išsiugdyti keletą kiekvienai moteriai svarbių ir reikalingų savybių: tai pasitikėjimas, atvira ir mylinti širdis bei kontaktas su subtiliuoju pasauliu.

Užsisakykite dabar ir gaukite šią ypatingą dovaną:

Po apmokėjimo gausite prisijungimą prie uždaros narystės skilties,
kur galėsite klausyti visų praktikų arba jas atsisiųsti į savo kompiuterį.

Rūta, Šokoladas sielai