Kaip pažadinti tikrąsias
MOTERIŠKAS 
GALIAS ir
atrasti
savo IŠSKIRTINUMĄ?

Tai, apie ką čia kalbėsime, yra ne apie vyrus, vaikus ar pinigus.... Bet ir ne apie grožį, jaunystę ir sveikatą (nors tai, kas bus atskleista, visus šiuos dalykus stipriai įtakoja!).

Tai skirta išskirtinai tik toms moterims, kurios nori pažadinti savo tikrąją moterišką galią, pažinti mus supantį subtilųjį pasaulį ir išeiti iš nuobodžios rutinos, savo kasdienybę paverčiant magiška!

Moteris, kuri žino šias paslaptis, tampa IŠSKIRTINE ir YPATINGA. Tokių moterų šiais laikais labai mažai. Tos, kurios visa tai žino, sugeba pripildyti savo dieną džiaugsmu ir staigmenomis.

Šių paslapčių užuomazgos mano gyvenime gimė vienoje grožio mokyklų, kur 80 metų tailandietė mokė grožio išsaugojimo paslapčių (beje, ji pati atrodė 20-30 metų jaunesnė!). Pas ją mokiausi net du metus.

Ši moteris buvo pirmoji, kuri man perdavė suvokimą, kaip gamta gali įtakoti moters grožį. Ji mokė mane, kaip panaudoti vandenyne ir miškuose slypinčią energiją ir save “pamaitinti”.

Mokytoja buvo labai logiška ir kiekvieną savo teiginį pagrįsdavo įvairiais moksliniais tyrimais apie tai, kaip veikia ląstelės, kaip jos atsinaujina, kur dingsta moters grožis, kodėl ji sensta ir t.t. Pas ją mokytis buvo labai įdomu ir vertinga.

Tačiau, tai buvo tik užuomazgos... nes ji nekalbėjo apie subtilųjį pasaulį.

Vėliau įvairūs moteriškumo seminarai bei mokytoja iš Rusijos man padėjo sudėti visus taškus ant “i” ir labai praplėtė mano suvokimą apie energijas, esančias aplink mane.

Visu tuo su tavimi dalinuosi tik todėl, kad pati šiuo metu esu užsidegusi šiais atradimais ir matau neįtikėtinus rezultatus savo gyvenime.

Tai yra viena iš mano mylimiausių temų, iki kurių man taip pat reikėjo užaugti.

Ilgą laiką aš dirbau su kitais dalykais: nemeile sau, žema saviverte, seksualumu, santykių problemomis ir kitais šių dienų moteriai aktualiais aspektais, kol vieną dieną pajutau, jog atėjo laikas susipažinti su mane supančia aplinka.

Man atrodė, kad aš visada jutau ryšį su gamta, bet pasirodo, tai buvo tik labai paviršutinis suvokimas.

Jaučiau stiprų norą sužinoti daugiau apie stichijas ir su jomis susidraugauti. Dauguma moterų net nesusimąsto, ką joms tai gali duoti... anksčiau nesusimąsčiau ir aš.

Jeigu moteris žinotų, kam jai tai duota, ji net negalvodama į tai pasinertų...

Kai gyveni įsisukusi rutinoje ir aplink nebematai grožio, labai sunku priimti, kad gyvenimas gali būti kitoks. Daug harmoningesnis ir gražesnis.

Dažniausiai stichijas mes žinome iš horoskopų, rytų išminties ir gamtos sukeltų katastrofų. Šįkart kalbėsime apie tai, kaip moteris gali susidraugauti su stichijomis ir gauti jų neįkainojamą pagalbą!

Stichijos – tai pirmieji moters pagalbininkai. Ryšys su jomis dovanoja moteriai užsipildymą energijos resursais.

Visais laikais buvo žinoma, kad moterys turi stebuklingų galių ir gali ne tik pasikrauti energija iš gamtos, bet ir užmegzti ypatingus santykius su jas supančia aplinka.

Senovėje moterys kreipdavosi į stichijas pagalbos ir palaikymo. Jos prašydavo stichijų suteikti jėgų, užpildyti energija save ir artimuosius. Moteris, esanti ryšyje su gamtos stichijomis, prišaukdavo į gyvenimą gausą, gydydavo vaikus ir mylimuosius.

Kiekvienoje iš mūsų slypi šios žinios ir atmintis. Tai buvo natūraliai perduodama iš kartos į kartą, todėl tau, Mieloji, reikia tik prisiminti, kaip pasukti šią stulbinančią jėgą į save ir savo troškimus.

Stichijos nėra super mistiški ar ezoteriniai elementai, tai paprasčiausi moters draugai, su kuriais tiesiog privalu susipažinti. Susidraugavusi su stichijomis moteris pasijunta stipresnė, gražesnė ir geidžiamesnė.

Ji neišvengiamai pajunta daugiau pilnatvės, daugiau energijos bei išmoksta sau padėti atgauti jėgas, kai yra pavargusi. Tam, kad tai nebūtų tik tušti žodžiai, mes skyrėme laiko ir sukūrėme atskirą praktikų rinkinį, pavadinimu...

“STICHIJŲ MAGIJA. Kaip pažadinti tikrąsias savo moteriškas galias?”.

Šios galingos praktikos yra skirtos gražiai, prabangiai ir patraukliai šių dienų moteriai, kuri trokšta ne tik patirti didesnį jėgų antplūdį, bet ir pajusti ypatingą ryšį su ją supančiomis jėgomis.

Taigi, šiek tiek apie kiekvieną stichiją atskirai...

ŽEMĖS STICHIJA

(klausykite audio įrašo)

Išklausyk šį audio takelį apie žemės stichiją paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...


VANDENS STICHIJA

(klausykite audio įrašo)

Išklausyk šį audio takelį apie vandens stichiją paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...


UGNIES STICHIJA

(klausykite audio įrašo)

Išklausyk šį audio takelį apie ugnies stichiją paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...


ORO STICHIJA

(klausykite audio įrašo)

Išklausyk šį audio takelį apie oro stichiją paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...


Susijungus su stichijomis gyventi tampa kur kas lengviau ir įdomiau. Tiesiog neįtikėtina, bet mes tau galime pažadėti, jog vos tik pradėsi daryti praktikas, pasaulis aplink tave prasiplės ir pakeis savo spalvas.

Užmezgusi ryšį su stichijomis, moteris tarsi įgauna naujų ir be galo galingų draugų, kurie lydi ją gyvenimo kelionėje.

Atlikus šias praktikas po keletą kartų, tave supanti gamta atgis ir tu pajusi, kiek daug jėgos ir grožio slypi aplink tave.

Praktikų rinkinį "STICHIJŲ MAGIJA" sudaro 12 takelių (5 įvadai ir 8 praktikos):

  • „PASLAPTINGOJI ŽEMĖS STICHIJA. PAŽINIMAS.“ Praktika, skirta susidraugauti su žeme ir perimti jos tvirtumą, stiprybę, bei gausą.
  • „ĮSIŽEMINIMO JĖGA IR SUSIJUNGIMAS SU ŽEMĖS STICHIJA“. Praktika, kuri ilgainiui atneš didesnį pasitikėjimą savimi, finansinį stabilumą ir emocinį pastovumą.
  • „GILUS SUSIJUNGIMAS SU VANDENS STICHIJA“. Praktika, skirta susijungti su vandens jėga ir perimti jo spontaniškumą, emocionalumą bei gyvybingumą.
  • Gili pasąmoninė praktika, padedanti išvalyti emocinius ir psichologinius blokus „MOTERIS IR UPĖ. IŠSIVALYMAS“.
  • Praktika, kuri padės užsipildyti moteriška energija bei ištirpdyti susikaupusias nuoskaudas „NEIŠSENKANTI VANDENYNO GALIA"
  • „AISTRINGA, UŽDEGANTI IR JAUDINANTI MOTERIS“. Praktika, kuri padės susijungti su ugnies stichija ir tapti geidžiama, matoma, bei nesuvaldoma!
  • „ŽAISMINGA, KŪRYBINGA IR LAISVA“. Gili pasąmoninė praktika, kuri padės susijungti su ORO STICHIJA ir susigrąžinti į gyvenimą lengvumą bei vidinę laisvę.

Tomos atsiliepimas...

Visas šias praktikas jau dabar galima užsisakyti MP3 formatu ir pradėti klausyti vos per kelias minutes nuo dabar!

Drąsiai galėtume už jas paprašyti ir 55€ ar 45€... tačiau norime, kad jas galėtų išbandyti daugybę moterų, kurios pajautė šios temos svarbą ir nori pažadinti tikrąsias moteriškas galias!

INVESTICIJA LABAI MINIMALI, tikrai ne 55 € ir ne 45€... o VOS 25€!

GALIME GARANTUOTI, kad šios praktikos bus vertos kiekvieno sumokėto cento (jeigu bus kitaip, parašykite mums ir grąžinsime VISKĄ, ką sumokėjote! Šioms praktikoms galioja 60 dienų, 100% pinigų grąžinimo garantija)

Norint užsisakyti šį unikalų praktikų rinkinį, spausk šį mygtuką:

Užsisakyti dabar!

Po apmokėjimo gausite prisijungimą prie uždaros narystės skilties,
kur galėsite klausyti visų praktikų arba jas atsisiųsti į savo kompiuterį.

Užsisakius šiandien, tavęs laukia dar
viena YPATINGA dovana (20€ vertės)!

  • SUSIJUNGIMAS SU AUKŠTESNĖMIS JĖGOMIS. Praktika, kuri suvirpins tavo sielą ir sukurs gilesnį ryšį su mistiniu pasauliu.

Tai yra viena gražiausių mūsų sukurtų praktikų... tikras moteriškų praktikų ŠEDEVRAS...

Klausykite šios praktikos įvado:

Pilna praktikos trukmė: 13:22 min.

Mieloji, ši praktika išties stebuklinga. Pasinėrus į ją, tu per keletą minučių pajusi didingosios egzistencijos meilę, angelų globą ir aukštesniųjų jėgų palaikymą.

Ši praktika padės tau išsiugdyti keletą kiekvienai moteriai svarbių ir reikalingų savybių: tai pasitikėjimas, atvira ir mylinti širdis bei kontaktas su subtiliuoju pasauliu.

Užsisakykite dabar ir gaukite šią ypatingą dovaną:

Užsisakyti dabar!

Po apmokėjimo gausite prisijungimą prie uždaros narystės skilties,
kur galėsite klausyti visų praktikų arba jas atsisiųsti į savo kompiuterį.

Rūta, Šokoladas sielai