ATSKLEISTA! Mažai kam žinoma paslaptis, kaip kiekviena mama, vos per 32 minutes, gali ENERGETIŠKAI APSAUGOTI SAVO VAIKĄ nuo nelaimių, praradimų, netinkamų draugų ar sveikatos problemų… ir to pasekoje sustiprinti tarpusavio ryšį...

(Beje, nepriklausomai nuo to, kiek vaikui metų!)

SVARBU perskaityti kiekvienai mamai, kuri dėl savo vaiko jaučia nerimą, stresą ar net baimę... kuri bijo prarasti tarpusavio ryšį ir savo priekaištais sugadinti santykius... kuri dažnai pergyvena, kad tik jam kažko nenutiktų!

Kiekviena mama žino, ką reiškia nerimauti dėl savo vaiko. Jos galvoje kasdien sukasi panašios mintys:

 • ar adaptuosis darželyje-mokykloje...
 • ar jam viskas gerai, ar parėjo namo...
 • ar nesusidės su netinkamais draugais, kurie jį “išves iš kelio” ir apgaus...
 • ar sugebės susirasti gerai apmokamą darbą ir tinkamą antrą pusę...
 • ar jam negresia pavojus...
 • ar nesulauksiu skambučio iš ligoninės-policijos...
 • ar jo neprarasiu kokio nelaimingo atsitikimo metu...

Visa, kas susiję su vaikais, yra be galo jautru kiekvienai mamai.

Prie visų šių minčių, kurios sukasi kiekvieną dieną, dažna iš mūsų dar ir kaltina save, kad neskiria vaikui pakankamai dėmesio ir laiko... arba graužiasi, kad neteko kantrybės ir “pratrūko”.

Noriu pasakyti, kad tu ne viena!

ruta-ir-ema-miskePrieš aštuonerius metus, kai gimė duktė, mane pradėjo kamuoti nerimas, dėl jos gyvenimo, sveikatos ir ateities.

Aš maniau, kad taip nutinka daugybei moterų ir nerimas yra tiesiog neatsiejamas “mamos” palydovas.

Tikriausiai tai yra tiesa, bet dabar aš esu įsitikinusi, kad “įtampų” susijusių su vaiku GALI BŪTI, KUR KAS MAŽIAU.

Aš nebuvau tikra ar mano sprendimai susiję su motinyste yra teisingi... o tikrai "gera mama" pasijausdavau retai.

Vietoj jausmo, kad esu gera mama, dažniau jausdavau kaltę, kad vis kažko “nedadarau”, o nerimas buvo kasdieninis mano palydovas.

Galvojau, kad jai paaugus, visa tai baigsis ir gyventi bus ramiau. Bet jai augant, prasidėjo kitas, ne mažiau įtemptas etapas, kuriame vietos nerimui ir baimėms buvo dar daugiau.

Bendraudama su kitomis mamomis, aš suvokiau...

kad taip jaučiasi dauguma mamų... ir visai nesvarbu kokio amžiaus yra vaikas.

 • Jei jis paauglys – kyla baimės, kad nesusidėtų su blogais draugais, neįniktų į rūkymą ar alkoholį, kad nenukentėtų mokslai, ir kad nuolat kylantys konfliktai nesuardytų tarpusavio santykių.
 • Net jei vaikas ir suaugęs, mamos ir toliau dėl jų pergyvena. Jos bijo, kad jiems pradės nesisekti, kad neužteks pinigų, ar kad susiras netinkamą antrą pusę.

Man 38 metai, tačiau mano mama ko gero ir dabar nerimauja dėl mano sveikatos, santykių ar anūkės auklėjimo.

Būtent dėl to...

Šiandien pakalbėsime apie tai, ką turi daryti kiekviena mama, kuri nori išmokti energetiškai apsaugoti savo vaiką... kad galėtų ATSIPALAIDUOTI, bei NUSIRAMINTI...

Ir tai nebus tik sausos teorinės žinios, kurios “pasimeta” iškilus gyvenimiškoms situacijoms.

Aš perskaičiau daugybę įvairių auklėjimo knygų, tačiau, kad ir kiek buvau prikaupusi “teorinės” informacijos, iškilus sudėtingai situacijai, nespėdavau tuo pasinaudoti ir toliau “sukausi" tame pačiame nerimo – kaltės - baimių rate.

Turbūt kiekviena iš mūsų žino, jog jausmai ir emocijos užplūsta greičiau, nei sugebi pasinaudoti psichologinėmis žiniomis.

Tačiau, kai atradau kai ką stebuklingo, viskas pradėjo keistis!

ruta-banionyte-sokoladas-sielaiGalbūt jau skaitei mano istoriją, ar matei vieną iš LNK laidų ir žinai, kad savo gyvenime mačiau labai daug...

Ieškodama savo moteriškumo ir laimės užėjau į begalę įvairių gyvenimo “kambarių”, kuriuose turėjau savas pamokas ir iš kurių pasiėmiau atitinkamas patirtis.

Ir modelio karjera Europoje ar Amerikoje, ir atvykimas į naują šalį vos su keliais šimtais dolerių kišenėje, ir nusivylimas “Amerikietiška svajone”, ir darbas Los Andželo kavinėse, vos suduriant galą su galu...

O taip pat ir kita pusė...

Kiti gyvenimo “kambariai”, sukaupta patirtis ir išmoktos pamokos:

ruta-prie-juros-e1474910639340turtingas vyras, nenusakomo grožio vandenynas, filmų žvaigždės, nuolatinis apsipirkinėjimas, nesibaigiantys verslo pietūs, kabrioletai, privatūs lėktuvai, limuzinai, nuolatinis vyrų dėmesys, prabangios kelionės Havajų salose, privatūs vakarėliai Las Vegase ir Holivude su tokiomis žvaigždėmis kaip Celine Dione, Šonas Koneris...

...ir, atrodytų, visų svajonių išsipildymas…

Beje, patyriau ir tai, ką reiškia beveik pusės metų savanorystė laukinės Afrikos gentyse.

afrikaTai buvo puiki patirtis, vedanti į gilesnį savęs, kaip moters suvokimą, o taip pat puiki proga patyrinėti kaip augina vaikus civilizacijos neįtakojamos moterys.

Daug baimių ir nerimų dėl vaikų mums "įdėjo" aplinka, arba mūsų pačių tėvai... ir dauguma jų, neturi jokio realaus pagrindo.

Afrikos gentyse, kurias man teko pažinti, moterys kur kas labiau pasitiki supančia aplinka ir kur kas mažiau nerimauja dėl savo vaikų (įvertinant tai, kad ten yra laukinė gamta, pilna laukinių žvėrių).

Tačiau, tai dar ne viskas...

Didžiausias mano iššūkis...

Atėjus motinystei, susidūriau su dar didesniais iššūkiais.

Aš nežinojau kaip auginti vaiką, kad jausčiausi “pakankamai gera” mama, ar kad manęs nekamuotų tiek daug įvairių baimių ir nerimo, apie kurias kalbėjome prieš tai.

Tačiau, visa laimė, jog po visų savo ilgų gyvenimo patirčių ir kelionių, jau buvau pradėjusi domėtis ir kitais, kiekvienai moteriai, be galo svarbiais dalykais...

Viena prancūzų tantros mokytoja mane išmokė pažinti energetinį pasaulį, kuris pažadino mano moteriškumą, padėjo atskleisti seksualumą ir supažindino su kiekvienoje moteryje slypinčiomis galiomis.

Vėliau turėjau galimybę mokytis iš vienos rusės, kuri savo konsultacijų metu, man nuolat akcentuodavo, jog motinos meilė labai svarbi vaikui ir mokydavo kaip ja “apdovanoti” mano mažąją mergytę. Ji man daug pasakojo apie “apsaugančius” marškinėlius, kuriais vaizduotėje mokiausi aprengti savo artimuosius.

Dar vėliau, mano mokytoja ir draugė, raganė, mokė mane kaip užkalbėti daiktus ir amuletus, tam tikrų ritualų pagalba.

Taigi, mano galvoje sukosi daugybė padrikų žinių, atkeliavusių iš įvairių pasaulio moterų ir kultūrų, kurias aš iki šiol mokausi įsinešti į lietuvės moters kasdienybę.

Visos tos žinios , kurias aš surinkau keliaudama per gyvenimą gali labai pasitarnauti kiekvienai mamai, kuri susiduria su kalte, nerimu ar baimėmis dėl savo vaiko...

Būtent iš to ir gimė 3-jų praktikų rinkinys „STEBUKLINGA MAMA! Ryšys. Meilė. Apsauga.“

Tai nėra fizinis CD. Praktikos prieinamos elektroniniu variantu (MP3). Jas galima lengvai atsisiųsti į savo kompiuterį, ar klausyti telefone.

Tai yra specialiai paruošti audio takeliai, kuriuos klausant, vaizdinių ir garsų pagalba, tu būsi vedama į visai kitokią vidinę būseną, nei esi dabar.

Klausydama šių įrašų, ir pasinaudojusi savo vaizduote pastebėsi, kaip nerimas ims blėsti... kaip tavo baimės palengva ims mažėti... kaip tavo mintys, kad kažkas blogo gali nutikti tavo vaikui, ims nykti... ir kaip vaikas įgauna vis didesnę tavo apsaugą!

Pavyzdžiui, visai nesenau mano mergaitė susirgo ir aš buvau labai sunerimusi. Pusę dienos praleidau nerimaudama, bet kai ji užmigo, atsisėdau šalia ir glostydama jos galvelę klausiausi mūsų sukurtų praktikų. Ilgainiui aš pajutau, kad viskas tik į gera.

Mintyse apgaubiau ją meile ir šviesa, o tada tiesiog leidau sau jausti per rankas plūstančią mano meilės energiją. Kitą rytą, ji pabudo jausdamasi kur kas geriau, o aš labai džiaugiausi, kad turiu nuostabius įrankius, kurie veikia kur kas efektyviau nei nerimas ar vaistai.

 • Praktikos man padėjo kur kas lengviau priimti gyvenime susidarančias situacijas. Jų dėka manyje apsigyveno visiškai nauji jausmai, kurių aš anksčiau nebuvau pažinusi. Iš aš pajutau kur kas daugiau ramybės, nei iki šiol.
 • Aš taip pat kur kas lengviau susitaikau su savo mergaitės nesėkmėmis. Kai imu iš jos per daug tikėtis ir “spausti” savo pusėn, praktikos man primena, jog tai “išskirtinė” būtybė, turinti savo gyvenimo misiją. Tai labai svarbu, kadangi visuomenė mums siūlo tai pamiršti ir “įsisprausti” į lūkesčių rėmus.
 • Viena mano draugė nesenai pasakojo, kaip jos nuolatinis “pergyvenimas” ir “tūpčiojimas” griovė jos santykius su paaugliais vaikais. Praktikų pagalba ji “nurimo”. Ji ėmė kur kas labiau gerbti vaiko pasirinkimus ir tokiu būdu tapo jiems kur kas artimesnė.

Mūsų vaikai tai patys didžiausi brangakmeniai ir kiekviena mama nori sukurti kuo laimingesnį ir saugesnį gyvenimą savo vaikui.

Kiekvienoje iš mūsų gyvena mama stebukladarė, kuri pasinaudojusi tam tikrai įrankiais gali padėti savo vaikui.

Nuoširdi mamos meilė vaikui yra pati stipriausia apsauga... ir pati stipriausia pagalba!

Taigi, dalinuosi su tavimi nuostabiu įrankiu, kuris padės tau pasijusti kur kas moteriškesne ir stipresne moterimi nei iki šiol.

Tu pajusi kaip pamažu keičiasi tavo požiūris ir šių paprastų žingsnelių pagalba ims vykti dideli dalykai. Keisis ne tik tavo būsena, bet ir santykiai su vaiku.

Šių praktikų NAUDA:

 • Šių praktikų pagalba atsiras daug didesnė ramybė dėl savo vaiko ateities ir sumažės tokie jausmai, kaip nerimas ar baimė. Vaikui daug maloniau augti šalia ramios, stiprios, pasitikinčios gyvenimu moters, o ne tokios, kuri dėl visko priekaištauja, gąsdinasi ir stresuoja.

Aplink daug visokių kriminalų ir žinių su blogomis naujienomis. Šios praktikos bus ATSVARA visam negatyviam informacijos kiekiui!

 • Moteris, kuri mažiau pergyvena ir stresuoja dėl savo vaikų – daug lėčiau sensta ir ilgiau išlieka graži. Tu padovanosi savo vaikui stiprią energetinę apsaugą ir GALĖSI BŪTI RAMI, nes žinosi, kaip stipriai juo rūpinasi aukštesnės jėgos.
 • Netrukus pastebėsi, jog atsiranda daugiau nuoširdumo jūsų santykiuose ir kaip stiprėja tarpusavio ryšys (ypač aktualu, jei augini paauglį!)
 • Išmoksi lengviau pasitikėti savo vaikais ir jų pasirinkimais. Nustosi juos perdėtai saugoti nuo jų pačių asmeninės patirties ir su daug didesne meile priimsi daromas klaidas.
 • Sumažės kaltės jausmas, kad esi nepakankamai gera mama, nes suvoksi, kiek naujų ir vertingų dalykų tu gali padovanoti savo vaikui.
 • Įgausi daug daugiau kantrybės, stiprybės ir pasitikėjimo savimi, sprendžiant su vaiku iškilusias problemas.

Visa praktikų trukmė - 32 minutės. Štai kas Tavęs laukia rinkinyje...

Gali išklausyti visų jų įvadų...

1. „VIDINĖ RAMYBĖ DĖL SAVO VAIKO ATEITIES".

Praktika, kuri akimirksniu nuramins kiekvienos mylinčios mamos širdį, kai sukyla nerimas ir pergyvenimas dėl vaiko saugumo ar sveikatos.

Norint išklausyti šios praktikos įvadą, spausk apvalų oranžinį mygtuką...

Ši praktika skirta moteriai tomis akimirkomis, kai jai sukyla nerimas, kad vaikui gali kas nors atsitikti… kad gali pablogėti jo sveikata, kad jis susižeis, susiras netinkamus draugus, kad jį apgaus ar kad pasirinks netinkamą gyvenimo partnerį...

Ši praktika nuramins kiekvienos mamos širdį ir suteiks daug didesnį pasitikėjimą aukštesnėmis jėgomis, kurios vaiką visada saugo ir globoja.

Atlikdama šią praktiką, moteris sustiprina vaiko apsaugą ir pati pajunta vidinę ramybę dėl jo ateities.

 2. „MAMOS ŠIRDIS VISADA SU VAIKU“.

Praktika, kuri sustiprins tavo ryšį su vaiku ir įneš daug daugiau nuoširdumo į jūsų santykius… nepriklausomai nuo vaiko amžiaus!

Norint išklausyti šios praktikos įvadą, spausk apvalų oranžinį mygtuką...

Jeigu jauti nerimą, kad tavo ryšys su vaiku silpsta… jeigu atrodo, jog kiekvieną dieną vis labiau vienas nuo kito tolstate… o gal nebeliko nuoširdaus bendravimo... ši praktika bus viena svarbiausių, kokią tik gali atlikti.

Šios praktikos pagalba Tu nukeliausi į šventą širdies erdvę ir iš ten parsineši suvokimą, jog tavo vaikas – tai nuostabi siela, kuri tau buvo patikėta saugoti ir auginti.

Tai padės susikurti nuostabų ramybės ir pasitikėjimo jausmą, kuris sustiprins jūsų tarpusavio ryšį ir abipusę meilę.

Net jei vaikas dar mažas, šią praktiką verta pradėti daryti jau dabar. Jos pagalba įgausi daug daugiau kantrybės ir jį auginti bus daug lengviau.

3. „MAGIŠKAS VAIKO APSAUGOS RITUALAS“.

Praktika, skirta apsaugoti savo vaiką nuo bet kokių nelaimių ir negandų.

Norint išklausyti šios praktikos įvadą, spausk apvalų oranžinį mygtuką...

Mieloji, vien todėl, kad tu gimei moterimi, jau esi stebuklinga.... Tu gali padėti savo vaikams susikurti nuostabią ateitį.

Ši praktika – tai ritualas, kurį privalo žinoti kiekviena moteris, ypač turinti vaikų.  Paprasto, tačiau be galo efektyvaus ir šiek tiek „raganiško" ritualo pagalba, kiekviena moteris sugebės išleisti savo vaiką iš namų su stipria energetine apsauga!

Dažna moteris šį ritualą padaro nesąmoningai… tiesiog norėdama nuo kažko apsaugoti savo vaiką. Kviečiame pradėti tai daryti sąmoningai ir dar su didesne energija ir jėga.

Ši praktika išmokys tave apsaugoti savo vaiką nuo nelaimių, negandų, nesėkmių ir kitų nemalonių dalykų... Jei tau tikrai svarbi tavo vaiko apsauga, tai bus nepakeičiama praktiką, kurią tu gali atlikti dėl savo vaiko.

KIEKVIENOJE iš mūsų pulsuoja „raganiška“ prigimtis, kuri sugeba padovanoti savo vaikui stiprią energetinę apsaugą. Kartais sunku patikėti jog tai tiesa, bet mes vis dėlto siūlome tau pasitikėti savimi ir atverti dar vieną savo savybę, kurią tu iš tiesų esu gavusi kartu su savo moteriška prigimtimi.

Šią praktiką labai svarbu atlikti, kai jautiesi laiminga ir stipri. Tuomet turi daugiausiai galios apdovanoti savo vaikus..

Pasirink kokį nors daiktą, kurį tu nori padovanoti savo vaikui tam, kad jį saugotų motinos širdies šydas.... Jeigu vaikas mažas, galima užkalbėti jam lėlytę arba meškiuką. Na, o jeigu vaikas didelis, savo meilę ir apsaugą gali sudėti į bet kokią jam ar jo šeimai skirtą dovaną.

Šias praktikas jau dabar galite užsisakyti paspaudus šį mygtuką:

Užsisakyti dabar!

Po apmokėjimo gausite prisijungimą prie uždaros narystės skilties,
kur galėsite klausyti visų praktikų arba jas atsisiųsti į savo kompiuterį.


Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja arba GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS be jokių klausimų!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!


Užsisakius dabar, tavęs laukia ypatinga, puikiai šį
praktikų rinkinį papildanti dovana (20€ vertės)!

 • SUSIJUNGIMAS SU AUKŠTESNĖMIS JĖGOMIS. Praktika, kuri suvirpins tavo sielą ir sukurs gilesnį ryšį su mistiniu pasauliu.

Tai yra viena gražiausių mūsų sukurtų praktikų... tikras moteriškų praktikų ŠEDEVRAS...

Klausykite šios praktikos įvado:

Pilna praktikos trukmė: 13:22 min.

Mieloji, ši praktika išties stebuklinga. Pasinėrus į ją, tu per keletą minučių pajusi didingosios egzistencijos meilę, angelų globą ir aukštesniųjų jėgų palaikymą.

Ši praktika padės tau išsiugdyti keletą kiekvienai moteriai svarbių ir reikalingų savybių: tai pasitikėjimas, atvira ir mylinti širdis bei kontaktas su subtiliuoju pasauliu.

Užsisakykite dabar ir gaukite šią ypatingą dovaną:

Užsisakyti dabar!

Rūta, Šokoladas sielai

P.S. jeigu dažnai jauti nerimą dėl savo vaiko... arba bijai, kad jam gali kažkas nutikti, šios praktikos nuramins tavo motinišką širdį. Niekas kitas negali vaikui sukurti tokios stiprios apsaugos, kaip mamos meilė!

Tai ne tik suteiks stiprią apsaugą, bet ir sustiprins jūsų tarpusavio ryšį. Nesvarbu kiek metų tavo vaikui. Tai bus stipri pagalba jo gyvenime!

P.P.S. Tiesiog išbandyk. Tavo sprendimą saugo mūsų 90 dienų pinigų grąžinimo garantija, tad tikrai neturi ko prarasti!

Išbandyk šias praktikas už mažiausią kainą...

Užsisakyti dabar!