ĮSPĖJIMAS! Net negalvok pirkti dar vieno moteriško rūbo ar aksesuaro, kol to neperskaitei
"KĄ TAVO APRANGA
PASAKO APIE TAVE?"

(Tik tau gali nepatikti ​tai, ką perskaitysi...)

ATSISIŲSTI ŠIĄ KNYGĄ DABAR »

“PAGALIAU kažkas apie tai pradėjo kalbėti!“
pasakė viena moteris, perskaičiusi šią knygą.

 
♛ Knygoje atskleidžiamos mažai kam žinomos paslaptys, kaip netinkama apranga tiesiog SUGRIAUNA moters grožį, moteriškumą ir gerą nuotaiką.
 
♛ Taip pat, knygoje bus atskleisti 5 MITAI APIE APRANGĄ, kuriais vadovaujasi didžioji dalis moterų... ir dėl to negali pritraukti tinkamo vyro, ar sukurti gražių, harmoningų santykių.
 
♛ Negana to, aptarsime ir tai, jog NETEISINGAI PASIRINKUSI APRANGĄ, kiekviena moteris ilgainiui tampa nematoma, negeidžiama ir labai nelaiminga (Užuomina: kiekvienas jūsų rūbas ar aksesuaras – tai slaptas signalas aplinkiniams!).
 
♛ Kalbėsime ir apie tai, jog mados pasaulis, kurdamas „trendus“ (tendencijas), kuo toliau, tuo labiau veda moteris visai į kitą pusę, nei jų moteriška prigimtis!
 
♛ Taip pat, šios knygos viduje rasi vieną YPATINGĄ DOVANĄ – audio įrašą, kurio pagalba tavo negatyvus vidinis balsas apie save IMS KEISTIS. Tau terekia klausyti šio įrašo, kartoti ten esančius žodžius ir netrukus pajusi, kaip pabudusi meilė sau suteikia daugiau pasitikėjimo savimi ir gyvenimo džiaugsmo!
 
♛ Knygoje pabaigoje rasi ypatingą paslaptį, kaip kiekviena moteris (norinti atrodyti moteriškai) turi rinktis rūbus ir papuošalus. Šią paslaptį man atskleidė viena išmintinga moteris (prisipažinsiu, iš pradžių nebuvo visiškai aišku, tačiau išbandžiusi praktikoje, supratau, kad tai veikia 100%!)
 
♛  Ir visai nesvarbu, ar esi liekna, ar šiek tiek apvalesnė... ar gali sau leisti brangius rūbus, ar turi skaičiuoti... ar tau 20 metų, ar 60... šioje knygoje GARANTUOTAI atrasi daug vertingų dalykų!

Ši nemokama knyga atskleis daugybę MOTERIŠKOS APRANGOS PASLAPČIŲ...

Užsisakykite paspaudus šį mygtuką: