VISA TIESA apie Šokoladą Sielai!

Laiškas nuo: Rūtos Banionytės (39),
ŠokoladasSielai.lt įkūrėjos. Sekmadienis, 22:21 val.

ruta-banionyte-sokoladas-sielai

"Ir net kai gyvenimas davė VISKĄ, apie ką gali svajoti moteris: sėkmingą modelio karjerą, dideles sumas banko sąskaitoje, galimybę neriboti savo išlaidų... gyvenimą prabangiame name Los Andžele (JAV), ar daug įtakingų draugų..., vis tiek nesijaučiau MOTERIŠKA, LAIMINGA IR UŽSIPILDŽIUSI!"

Jau nuo 15 metų ėjau podiumu gimtąjame mieste, o vėliau patyriau, ką reiškia būti modeliu Europoje ir Amerikoje.

Tris metus praleidau dirbdama prabangiame kruiziniame laive ir turėjau galimybę pažinti įvairių tautybių žmones, o taip pat kelis kartus apiplaukti pasaulį.

Į Holivudą su keliais šimtais dolerių...

Vėliau gyvenimas man leido patirti, ką reiškia atvykti į Holivudą su keliais šimtais dolerių kišenėje, išsinuomoti kambarį prasčiausiame rajone, kur nuolat slankioja narkotikų prekeiviai bei prostitutes… ir visiškai nusivilti "Amerikietiška” svajone.

Šiaip ne taip gavusi darbą bare, labai sunkiai dirbdavau ir vos sudurdavau galą su galu… Tokia buvo mano pradžia, kuri tęsėsi ilgiau nei metus.

Tačiau… PAŽINAU IR KITĄ PUSĘ:

beveik 10 metų džiaugiausi tuo,
ką gali pasiūlyti pinigai...

  • Turtingas vyras, didžiulis namas ir prabangus automobilis...
  • Nenusakomo grožio vandenynas, filmų žvaigždės ir besaikis apsipirkinėjimas...
  • Nesibaigiantys verslo pietūs, privatūs lėktuvai, limuzinai ir nuolatinis vyrų dėmesys...
  • Ir, atrodytų, visų svajonių išsipildymas…

Gyvendama labai prabangų gyvenimą, turėdama beveik neribotus kiekius pinigų, taip pat MOKIAUSI ĮVAIRIOSE KALIFORNIJOS MOTERIŠKUMO, GROŽIO IR SVEIKATOS MOKYKLOSE.

Per tuos metus aš atradau daugybę neįtikėtinų dalykų, kurie man padėjo išlikti jauna, gražia, seksualia ir energinga.

Ir tada vėl pavargau. Viskas buvo nusibodę, buvo nelengva sugalvoti ką dar nusipirkti ar kokiu būdu pažadinti džiaugsmą ir susidomėjimą gyvenimu…

ruta b - namai JAV

Namai Los Andžele, JAV

TAČIAU..., kad ir kaip bebūtų keista..., o gal labiau liūdna..., PINIGAI NIEKADA NEATNEŠĖ NEI DŽIAUGSMO, NEI VIDINIO UŽSIPILDYMO, NEI MEILĖS SAU...  NEI DAUGIAU MOTERIŠKUMO!

Nesakau, kad buvau nelaiminga, bet aš iš tiesų galvojau, kad toks gyvenimas bus mano svajonė, kurioje aš sužydėsiu. Deja realybė buvo kitokia. Aš nebežinojau kaip man pasijusti geriau.

ruta-banionyte-ferari

Taip pat buvo etapas, kai galvojau, jog tuštumą manyje turėtų užpildyti pagalba skurstantiems Afrikos vaikams.

Ilgainiui, pamačiusi, jog Holivudo gyvenimas manęs neužpildo, beveik pusei metų buvau išvykusi gyventi į Afriką, kur apsistojau primityviose bendruomenėse be jokios civilizacijos.

Tai buvo didžiulis iššūkis, kadangi ten galėjai būti ne tik sudraskyta laukinių žvėrių, bet ir patirti, ką reiškia skorpiono įgėlimas.

Iš tiesų, ten vykau galvodama, kad pagalba skurstantiems Afrikos vaikams mane užpildys kaip moterį… Deja...

Taip pat buvo etapas, kai galvojau, jog mane turėtų užpildyti vyrų dėmesys.

Pusę savo gyvenimo aš praleidau remdamasi aplinka ir vyrais, kad pasijausčiau laiminga, mylima ir moteriška. Jeigu ilgesnį laiką negaudau komplimentų ar patvirtinimo iš aplinkos, jog esu reikalinga ir svarbi, tai ilgainiui, aš nebe suprasdavau kas aš esu.

Taigi mano vidinė būsena priklausė nuo daugybės išorinių faktorių, bet niekada nepriklausė nuo manęs pačios…

Net jei visi aplinkiniai kartodavo kokia aš graži, įdomi ar moteriška, viduje vis tiek save kritikuodavau, bei peikdavau. Pažiūrėjusi į veidrodį visada rasdavau prie ko prikibti ir susigadinti nuotaiką.

Nusprendžiau tapti tos srities eksperte ir net mokiausi viliojimo meno labai garsioje Sheila Kelly įkurtoje “S Factor” mokykloje.

Ilgainiui supratau, kas labiausiai traukia vyrus (ir tai toli gražu nėra seksas), ko jiems reikia ir šalia kokios moters jie trokšta būti… Ir visai nesvarbu, ar tas vyras Bahamų kazino savininkas, ar garsus aktorius.

Aš puikiai pažinau vyrus, tačiau jų dėmesys ilgainiui pradėjo varginti ir net erzinti.

Galvojau, jog būdama geidžiama ir tapusi moterimi - svajone, dėl kurios varžosi vyrai, pajusiu pilnatvę ir būsiu laiminga.

Deja, tuo metu aš buvau tik alkana moteris, bandanti iš vyrų gauti tai, ko nesugebėjau duoti sau pati…

Ir tada gimė mintis, jog mane, kaip moterį, turi užpildyti MOTINYSTĖ...

Tada sugalvojau, jog mane galėtų pradžiuginti motinystė ir taip pagaliau įprasminsiu save.

Būtent dėl to viską palikau ir grįžau į Lietuvą.

Pasirodo tai irgi manęs nepadarė laimingesnės. Viduje aš buvau tuščia, nesubrendusi, neužaugusi ir nesaugi. Niekas nepasikeitė, tik “dekoracijos” aplink. Didžiulis nepasitenkinimas buvo mano viduje ir atkakliai lydėjo mane dar kelis metus.

Tai nėra iš knygose perskaityta eilutė. Tai tikra.

Visa tai pasakoju tik todėl, kad pamatytum, jog aš nesu ta moteris, kuri perskaitė kelias dvasines knygutes ir dabar dalinasi nepatikrintomis žiniomis apie moterišką laimę ir moteriškumą. Viskas, ką aš pasakoju, ateina iš mano asmeninės patirties.

Bet... nuo savęs nepabėgsi

Bėgau pati nuo savęs.

Buvau labai priklausoma nuo kitų nuomonės, nesugebėdavau sukurti gražių santykių, o keliaudama po pačias gražiausias pasaulio vietas, pajusdavau tik labai trumpalaikį džiaugsmą.

Kad ir kur pasaulyje būdavau, vis tiek neatrasdavau vietos, kurioje jausčiau, jog mano viduje ramu.

Pasirodo, nuo savęs tikrai nepabėgsi…

Pavargusi nuo “paviršinio” gyvenimo ir nevykusių laimės paieškų, pradėjau domėtis gilesniais dalykais, kurie ilgainiui atvedė mane į moteriškumo kelią bei kitus dalykus, apie kuriuos čia ir kalbėsime…

Tada atradau knygas, bei mokymus, kurie vedė pažvelgti į savo vidų.

Pradėjau lankytis įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Pradėjau gilintis į Tantros paslaptis. Taip pat klausiau daugybės paskaitų, ėjau į įvairias terapijas, kad galėčiau pagaliau priimti save tokią kokia esu!

Ir dirbant su savo vidumi, vidinė būsena, bei pats gyvenimas iš tiesų pradėjo žydėti...

Tačiau, po kiekvieno seminaro trūkdavo kažkokių konkrečių įrankių, kurie padėtų išlaikyti tą gerą būseną kiekvieną dieną ir tuo pačiu padėtų judėti pirmyn.

Moteriškų praktikų atradimas...

Vieną dieną, kai jaučiausi labai nusivylusi visu gyvenimu, mano draugė pasisiūlė kartu su ja atlikti vieną moterišką praktiką, kuri vadinosi “Aš karalienė”.

Po šios 10 minučių praktikos man iškart pasidarė geriau. Taip supratau, kad yra moteriškos praktikos, kurios vos per kelias minutes gali pagerinti mano prastą būseną!

Norėjau jų daugiau, todėl pradėjau klausinėti ir aiškintis, kur jas rasti.

Taip atradau naują moteriškų praktikų pasaulį...

Šias moteriškas praktikas dariau KIEKVIENĄ DIENĄ... kai kurios iš jų atkeliavo iš vienos, Rusijoje gyvenančios milijonieriaus žmonos, kitos atkeliavo iš kitų seminarų, kurie buvo lankomi Los Angele, Anglijoje, Olandijoje. Taip pat išsiverčiau ir dariau įvairias afirmacijas (teiginių kartojimus), kurie pakeitė savęs matymą.

Taip gimė ŠOKOLADAS SIELAI...

Šios praktikos - tai mano sielos fitnesas; tam kad išlaikyčiau savo kūną gražų ir gyvybingą ar jį treniruoju, maitinu šviežiu ir gyvu maistu, o tam kad pasirūpinčiau savo vidiniu pasauliu, aš kasdien darau šias trumpas praktikas, kurios kartais pavadinu, savo “Sielos Šokoladu”.

Aš pati šias praktikas dariau keletą metų iš užrašų, knygų arba perrašydavau afirmacijas ant popieriaus. Kartais jomis pasidalindavau su draugėmis iš kurių sulaukdavau pasakojimų apie rezultatus bei teigiamų atsiliepimų.

Visoms moterims patikdavo kasdien atsiversti savo praktikų “meniu” ir išsirinkti kurią būseną norėtųsi susikirti savo viduje.

Šios moteriškos praktikos man davė viską, ko nesugebėjo duoti pinigai ar sėkminga modelio karjera: didesnę meilę savo kūnui..., aukštesnę savivertę..., moteriškumą, seksualumą, bei didesnį vidinį balansą.

Mano draugės labai greit pradėjo klausinėti kaip aš taip pasikeičiau. Nepasidalinti su jomis šiomis praktikomis būdų didžiulė nuodėmė...

Tačiau, joms neužteko tų trumpų ir pavienių praktikėlių, kurias aš joms pravesdavau telefonu arba važiuojant automobilyje, taigi taip gimė pirmi buitiniai įrašai, kuriais mes pradėjome keistis.

Rezultatai buvo stulbinantys! Net mano mama pastebėjo, jog visai kitaip jaučiasi ir viduje susikūrusi nuostabi būsena pamažu ima keisti realaus gyvenimo tikrovę.

Taigi kuo daugiau moterų man pasakojo, kaip džiaugiasi darydamos šias trumpas praktikas, tuo didesnį norą aš jutau, pasidalinti šia dovana su daugiau moterų.

Būtent taip gimė projektas "ŠOKOLADAS SIELAI", kartu su moteriškomis praktikomis ir kitais nuostabiais produktais.

Beje, šiuo projektu susidomėjo net ir LNK žurnalistai...

shadow-ornament

Jeigu esi nauja moteriškumo pasaulyje, pradėk nuo šių dviejų:

MOTERIS, VERTA MILIJONO

SUŽINOTI DAUGIAU...

MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI

SUŽINOTI DAUGIAU...
shadow-ornament

Viskas, ko reikia tavo seksualumui, bei intymios srities sveikatai...

INTYMI PASLAPTIS

Kaip į savo seksualinę sritį susigrąžinti sveikatą, aistrą ir malonumą?

SUŽINOTI DAUGIAU...

SEKSUALUMO MAGIJA. GRAŽI IR NEPAMIRŠTAMA.

SUŽINOTI DAUGIAU...
shadow-ornament

SVARBU kiekvienai moteriai, kurią nuolat kamuoja įvairios intymiosios srities problemos... kuri sekso metu nejaučia beveik jokio malonumo... kuri bijo per greit pasenti ir tapti nebeįdomi nei savo, nei kitiems vyrams...

Pagaliau! Kinija atskleidė prieš 5000 metų atrastą moteriškos sveikatos, grožio ir jaunystės paslaptį.

Jeigu norėtum pasinaudoti senovės Kinijos išmintimi, kuri padėjo tūkstančiams moterų išlaikyti savo moterišką spindesį, jaunystę ir grožį mažiausiai 10 metų ilgiau nei kitos... o taip pat, atsikratyti daugelio moteriškų problemų ir užmiršti kelią pas ginekologą... tai bus vienas svarbiausių laiškų, kokį esi skaičiusi!

SUŽINOTI DAUGIAU...

Moteriai, kuri nori TIKROS TRANSFORMACIJOS savo gyvenime... DIDYSIS Moteriškumo, Seksualumo ir Intymios Sveikatos komplektas!

arrow

NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA.

Gili pasąmoninė vizualizacinė praktika "NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA.", kurioje yra VISKAS ko reikia mums, kad pažadintume savyje moteriškumą, pasitikėjimą savimi, bei vidinį žavesį, kuriam neįmanoma atsispirti.

Galimybė susikurti save tokią, kokią nori!

SUŽINOTI DAUGIAU
shadow-ornament

ĮSPĖJIMAS! Net negalvok pirkti dar vieno rūbo ar aksesuaro, kol neperskaitei...

Kaip bet kuri, net ir paprastai atrodanti moteris... vien moteriškos aprangos pagalba gali save paversti 10 kartų GRAŽESNE ir MOTERIŠKESNE beveik kiekvienam vyrui žemėje (o taip pat ir sau pačiai!)

PAGALIAU stiliaus taisyklės susijungė su moteriškumu, bei psichologų atliktais tyrimais apie tai, kaip vyrų pasąmonę įtakoja moters apranga... kad kiekvienai taptų aišku KĄ ir KAIP rengtis, kad jaustis gerai, labiau pasitikėti savimi ir atrodyti pasakiškai!

SUŽINOTI DAUGIAU
shadow-ornament

“STICHIJŲ MAGIJA. Kaip pažadinti tikrąsias savo moteriškas galias?”.

Šios galingos praktikos yra skirtos gražiai, prabangiai ir patraukliai šių dienų moteriai, kuri trokšta ne tik patirti didesnį jėgų antplūdį, bet ir pajusti ypatingą ryšį su ją supančiomis jėgomis.

SUŽINOTI DAUGIAU
shadow-ornament

Kas STABDO daugumą moterų ir jų šeimas nuo geresnio, turtingesnio bei laimingesnio gyvenimo? (nustebsi – tik 1 PASLAPTINGAS dalykas!)

Mieloji, šiandien atskleisime labai svarbią paslaptį, kuri STABDO daugumą moterų ir jų šeimas nuo geresnio, turtingesnio bei laimingesnio gyvenimo. TU NUSTEBSI, kokią įtaką ši paslaptis turi tavo santykiams su vyru, bendravimui su vaikais, finansinei padėčiai, sveikatai, bei VISOMS kitoms tau svarbioms gyvenimo sritims.

SUŽINOTI DAUGIAU
shadow-ornament

SVARBU kiekvienai mamai, kuri dėl savo vaiko jaučia nerimą, stresą ar net baimę... kuri bijo prarasti tarpusavio ryšį ir savo priekaištais sugadinti santykius... kuri dažnai pergyvena, kad tik jam kažko nenutiktų!

Mažai kam žinoma paslaptis, kaip kiekviena mama, vos per 32 minutes, gali ENERGETIŠKAI APSAUGOTI SAVO VAIKĄ nuo nelaimių, praradimų, netinkamų draugų ar sveikatos problemų… ir to pasekoje sustiprinti tarpusavio ryšį...

(Beje, nepriklausomai nuo to, kiek vaikui metų!)

SUŽINOTI DAUGIAU
shadow-ornament