Kaip atsitiesti po IŠSISKYRIMO su mylimuoju, net jei atrodo, kad be jo gyvenimas nebeturi prasmės?

Santykiai baigiasi, ir tau dabar neįtikėtinai skaudu!

Galbūt galvojai, kad jis yra „tas vienintelis“, su kuriuo sukursi gražią ateitį. Bendri planai, įsipareigojimai ir staiga – viskas baigta.

O gal jūs kartu buvote ilgus metus, vienas kitą pažinote ir staiga be jokio įspėjimo jam prireikė „pertraukos“...

Ką po galais tu padarei? Juk nebuvo jokių įspėjamųjų ženklų. Iš mylimo vyro, kuriančio kartu ateitį, jis tapo tokiu, kuris nebeturi laiko su tavimi susitikti.

KAS DABAR?

Dalis tavo širdies buvo išplėšta. Kyla įvairiausių jausmų, savivertė nukrito, norisi verkti, negali miegoti, valgyti ar susikoncentruoti. Dabar niekas nebeatrodo taip, kaip anksčiau. Vienintelis dalykas, apie kurį gali galvoti – kas gi buvo ne taip?

Draugės beria patarimus, kad tau reikia išeiti pasilinksminti, prasiblaškyti, tačiau tai neveikia. Emocinis bei fizinis skausmas nepraeina ir nėra, kur nuo jo pabėgti.

Aš puikiai žinau, kaip skaudu užbaigti santykius.

Galiu pasakyti tik tiek:

- PAMIRŠK apie bandymus jį susigrąžinti...

- PAMIRŠK apie bandymus pasikeisti ir tapti „geresne“, kad jis tave įsimylėtų iš naujo...

- PAMIRŠK apie draugių siūlomus variantus eiti ir susirasti kitą...

Iš savo patirties galiu pasakyti, kad nė vienas iš šių dalykų NEVEIKIA.

Apie tai, kaip IŠGYDYTI savo sužeistą širdį ir SUSIGRĄŽINTI prarastą pasitikėjimą savimi, paruošiau atskirą ir labai vertingą kursą pavadinimu „Kaip atsitiesti po IŠSISKYRIMO su mylimuoju, net jei atrodo, kad be jo gyvenimas nebeturi prasmės?“

Šis kursas bus tikra dovana kiekvienai moteriai, kuri eina per šį sunkų gyvenimo etapą!

Kurso trukmė – 1,5 valandos, tad viską lengvai įsisavinsi vos per vieną vakarą ir galėsi pradėti taikyti praktiškai.

Kurse bus kalbama esminėmis temomis, kurios padės atsitiesti (net jei dabar tai atrodo beveik neįmanoma):

  • Aptarsime 3 priežastis, KODĖL TAIP SKAUDA ŠIRDĮ iširus santykiams (kiekvienai itin svarbu suprasti, KAS energiniame lygmenyje vyksta po išsiskyrimo, KODĖL būna taip sunku ir KĄ su tuo daryti!)
  • 2 DIDŽIAUSIOS KLAIDOS, kurias daro beveik visos moterys po išsiskyrimo su savo mylimuoju (ir taip sukelia sau dar daugiau skausmo!)
  • Pagrindinė kurso dalis: 12 PRAKTINIŲ ŽINGSNIŲ, kurie padės IŠGYDYTI savo sužeistą širdį ir SUSIGRĄŽINTI prarastą pasitikėjimą savimi (net jeigu tai tavo pats skaudžiausias gyvenimo išsiskyrimas!)

Šioje dalyje kalbėsime apie tai, ką tiksliai daryti, kai ateina emocinis ar fizinis skausmas, kaip tvarkytis su sielvartu, pykčiu ar baime ir kaip susigrąžinti prarastą VIDINĘ RAMYBĘ bei gyvenimo džiaugsmą!

Tai yra PATIKRINTA 12 žingsnių sistema, kuri tave ĮGALINS, SUSTIPRINS ir ĮKVĖPS naujam gyvenimo etapui.

  • Taip pat kurso metu aptarsime dar vieną neįtikėtinai svarbią temą – KODĖL PASIRENKAME TOKIUS VYRUS, KURIE MUMS KELIA TIEK DAUG SKAUSMO (ir kaip pakeisti savo vidinį pasirinkimo šabloną)

Kviečiame išklausyti šį superkursą be jokios rizikos.

Kaip ir visiems „Šokolado sielai“ kursams, taip ir šiam galioja besąlyginė 365 dienų pinigų grąžinimo garantija. Išklausyk, išbandyk ir jeigu negausi norimo rezultato, jeigu pajusi, kad šis kursas – ne tau, jeigu nesusigrąžinsi vidinės ramybės ir gyvenimo džiaugsmo – tokiu atveju šis kursas tau bus nemokamas!

Kviečiu kuo greičiau atsitiesti ir tapti tokia moterimi, kurią JIS GAILĖSIS PALIKĘS...

Rūta.

P. S. Aš esu turėjusi neįtikėtinai skaudžių išsiskyrimų. Pridariau labai daug klaidų, kurios laikė mane UŽSTRIGUSIĄ ne vienerius metus!

Jeigu tik būčiau žinojusi tuos dalykus, kuriais dalijuosi su tavimi šiame kurse, būčiau daug greičiau susitvarkiusi su emociniu skausmu ir susigrąžinusi vidinę ramybę!

Jeigu tu esi tokiame gyveno etape, kai jis išėjo ir tau dėl to plyšta širdis, jei nežinai, kur dėtis, būtinai jau šįvakar skirk keletą valandų ir išklausyk kursą „Kaip atsitiesti po IŠSISKYRIMO su mylimuoju, net jei atrodo, kad be jo gyvenimas nebeturi prasmės?“

Tai bus geriausia, ką gali dėl savęs padaryti šiuo sunkiu etapu!

sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendrąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas info@sokoladassielai.lt