Vienintelis veido SERUMAS, kurį galiu drąsiai REKOMENDUOTI! (Ir jį tau nupirkome dovanų!)

ATSIPRAŠOME, DOVANOS JAU BAIGĖSI... tačiau apačioje turime tau dar kai ką!

Mieloji, šiai dienai, jeigu reikėtų rekomenduoti geriausią atrastą serumą, rekomenduočiau tau būtent šį! Ji galėjai pastebėti beveik kiekviename mano video apie grožio priemones ar odos priežiūrą. Tai yra vienas iš tų retų produktų, kuris tikrai veikia. Apie tai plačiau šiame vaizdo įraše:


Kadangi jau apsilankei šiame puslapyje, nepaliksime tavęs tuščiomis, net jei ir dovanos baigėsi!

Užsisakyk vieną iš žemiau esančių grožio produktų ir gauk speclialią 20% nuolaidą, su kodu „SERUMAS“ (vesti be kabučių)

  1. Nefritinis veido volelis - tai originali GRAŽIOS ODOS paslaptis iš senovės Kinijos karališkosios šeimos moterų... kurią dabar naudoja daugybė Holivudo žvaigždžių!

Jeigu nori SUSTANGRINTI veido odą ir užkirsti kelią raukšlėms... jeigu nori atsikratyti PAPILKĖJIMO ir turėti SKAISTESNĘ veido odą... tokiu atveju tai bus vienas svarbiausių straipsnių, kokį tik esi skaičiusi!

Rezultatai tokie neįtikėtini, jog modeliai, aktoriai, TV asmenybės, muzikantai ir jų makiažo specialistai neabejoja, kad ši priemonė geba sumažinti veido patinimą, išlyginti raukšles ir panaikinti pajuodusius paakius (beje, tam reikia skirti vos 5 minutes ryte).  

Šiandien ir tu gali pasinaudoti šia paprasta grožio paslaptimi ir atrodyti dešimt ar dvidešimt metų jaunesnė nei tavo bendraamžės… sustangrinti veidą užkertant kelią raukšlėms, pašalinti papilkėjimo, pajuodusių paakių, bei nuovargio žymes!

Ši paslaptis atkeliavo ir iki mūsų dienų. Kai kur tai vadinama „maža Holivudo paslaptimi“.

Skaityti plačiau:

Sužinoti daugiau...

Įvesk kodą „SERUMAS“ ir gauk momentinę 20% nuolaidą!

shadow-ornament

2. JAU ŠIANDIEN... IŠMESK SAVO PAGALVĘ!

Mano Los Andželo grožio mokytoja per pirmąją pamoka mums pasakė „IŠMESKITE SAVO PAGALVES... jei norite džiaugtis jauna ir švytinčia veido oda, bei akivaizdžiai pristabdyti veido senėjimo procesą!“...

Įprasta pagalvė (medvilninė, satininė, flanelinė ir pan.) SUGERIA TAVO VEIDO DRĖGMĘ.

Tarsi su pašluoste valytum vandeniu aplietą stalą. Ji viską į save sugeria. Būtent dėl to atsikėlusios jaučiame odos sausumą, o tai yra viena didžiausių katastrofų, kokia tik gali nutikti tavo jaunystei.

Taip pat, jeigu naudoji brangius kokybiškus kremus, kurie per naktį turėtų drėkinti tavo veido odą, Į NETINKAMĄ PAGALVĘ SUSIGERIA IR VISI TAVO KREMAI.

Miegant ant įprastos pagalvės, plaukai visą naktį trinasi į pagalvę ir tampa atsišerpetoję. Turbūt visos esate pastebėjusios, kad atsikėlus plaukai atrodo matiniai ir negyvi.Negana to, po tokios ilgų metų plaukų „procedūros“ jie PRADEDA SPARČIAU SLINKTI. Pati esu su tuo susidūrusi. Nieko nėra baisiau už plaukų slinkimą.

Skaityti plačiau:

Sužinoti daugiau...

Įvesk kodą „SERUMAS“ ir gauk momentinę 20% nuolaidą!


Arba užsisakykite ABU šiuos grožio produktus su specialia 25% NUOLAIDA!

ABU produktai su 25% nuolaida

Galioja labai ribotą laiką...

shadow-ornament

sokoladas-logo-v2

Susisiekite +370 4444 0789

El. paštas info@sokoladassielai.lt