ATVIRAI: ką kiekviena moteris turėtų žinoti apie seksą?

Daug metų aš turėjau labai prastą seksualinį gyvenimą. Daug kartų apsimetinėjau, kad jis geras. Nežinojau kaip jį pataisyti ar apie tai pasikalbėti, nes labai bijojau įžeisti partnerio jausmus.

Aš nemėgstu pasiduoti ir prieš 6 metus nusprendžiau, kad nenoriu susitaikyti su pusėtinu seksualiniu gyvenimu, blėstančioms aistromis ir apsimetinėjimais lovoje.

Labiausiai ko norėjau - tai su vyru pajausti meilę ir artumą, kuris taip gražiai aprašytas tantrinės knygose.

Žiniasklaida ir porno industrija mums suformavo mums labai neteisingą požiūrį į seksą. Toks seksas, kuriuo mes esame įpratę užsiimti, vietoj to, kad mus su partneriu suartintų, sukuria tik įtampas.

Vyras pergyvena, kaip jis pasirodys prieš moterį, moteris nori būti karšta ir pergyvena kaip pasirodys prieš vyrą... ji nespėja susijaudinti, jis per daug skuba... jai sunku patirti orgazmą, o jis jau baigė... ir vietoj to, kad pora suartėtų, prasideda spektaklis, kuris nieko gero neduoda.

Ieškodama atsakymų į visus šiuos klausimus ir norėdama pakeisti savo seksualinį gyvenimą, išleidau tikrai daug pinigų. Važiavau pas mokytojus, kurie turėjo autoritetą pasaulyje ir galėjo mane išmokyti visų šitų dalykų.

Paskutinis seminaras, kuriame aš buvau viena, man kainavo apie 2000 eur. Bet prieš tai mes buvome kitame seminare kartu su vyru Šveicarijoje, į kurį investavome apie 6000 eur.

Visa tai, ką sukaupiau iš įvairių šalių ir mokytojų, adaptavau Lietuvės moters gyvenime ir sudėjau į 10 LABAI PAPRASTŲ ŽINGSNIŲ.

Visi šie žingsniai bus pateikti labai paprastai, žaismingai ir suprantamai. Išklausiusi šį kursą, tu turėsi tobulus įrankius, kurie padės transformuoti seksualinį gyvenimą iš pagrindų!

Kurso trukmė - daugiau nei 2 valandos. Jis prieinamas elektroniniu variantu iškart po apmokėjimo!

Seksas yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis apie kurią daug nekalbame. Galbūt dabar tu neturi daug problemų, arba galvoji, kad ta sritis yra visai „pakenčiama“ ir nieko labai keisti nereikia.

Noriu pasakyti kai ką labai svarbaus: jeigu nieko nedarysi šiandien... nepradėsi rinkti žinių, nepradėsi keisti savo požiūrio... nepradėsi dirbti su savo seksualiniu gyvenimu... 

IR SU LAIKU JIS TIK BLOGĖS!

Pirmus metus mums gamta duoda daug aistros, geismo, tačiau labai greit tai baigiasi.

Ilgainiui jūs norėsite vienas kito mažiau, ryšio jausite mažiau... ir galų gale tapsite lyg kambariokai, gyvenantys kartu, tačiau neturintys jokio intymaus ryšio. Visa tai galima pakeisti, tačiau turi šia tema susidomėti dabar.

Tiesa tokia, jog čia laimi tik tie, kurie šioje srityje MOKOSI IR TOBULĖJA.

Siūlau kaip galima greičiau susidomėti seksualumo tema ir integruoti visas šias vertingas žinias į savo gyvenimą.

Peržiūrėjusi šį kursą, tu įgysi labai vertingos informacijos ir TURĖSI AIŠKIĄ KRYPTĮ, kaip mylėtis ir būti su vyru, kad tu pajaustum malonumą ir taptum nepamirštama meilužė. Aš žinau, kaip tai transformavo mano gyvenimą ir labai noriu, kad tai transformuotų tavo.

Noriu, kad šis kursas būtų prieinamas kiekvienai moteriai, todėl...

Investicija į šį kursą tikrai NESIEKS 2000€, kuriuos mokėjau už paskutinį savo seminarą!

Užsienio mokytojai tokio lygio kursus parduoda ir po 995€...

Gera žinia, kad šiame kurse pateikta medžiaga tikrai nenusileidžia kursams, už kuriuos kiti moka po tūkstantį eurų... Tačiau, daugumai Lietuvos moterų tai būtų tiesiog neįkandama ir padarius tokią kainą, vos keletas moterų galėtų tuo pasinaudoti.

Todėl, investicija į šį kursą TIKRAI NESIEKIA 995€!

Ji net NESIEKIA PUSĖS TOS SUMOS... 497€

Už seminarą Šveicarijoje, kuriame mes buvome kartu su vyru, kaip minėjau, sumokėjome net 6000€ ir tos žinios buvo vertos kiekvieno euro!

Būtent tokio lygio žinias mes perteikėme šiame seksualumo kurse. Ir investicija nesiekia nė mažos dalies tų pinigų ir yra MAŽESNĖ UŽ 200€

Iš pradžių galvojome šio kurso kainą padaryti po 150€, tačiau net ir tokia suma apribotų daugybę moterų nuo tų žinių, todėl nusprendėme, kad kaina turi būti MAŽESNĖ NEI 150€...

Investicija į šį kursą nesiekia 150€ ir šiandien yra vos 39.95€!

Užsisakyk kursą dabar, paspaudus čia:

Užsisakyti kursą dabar

Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja arba GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS be jokių klausimų!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!


Užsisakyti kursą dabar

sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendrąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas info@sokoladassielai.lt