Kaip tapti seksualia ir geidžiama moterimi, kurią kasdien iš naujo norėtųsi pažinti, suvilioti ir stačia galva įsimylėti?

Atviras laiškas nuo Rūtos B. (42),
Šokoladas Sielai įkūrėjos
Sekmadienis, 14:29 val.

Jeigu nori ilgam išsaugoti savo moterišką grožį, išlaikyti vyrų dėmesį ir sveiką seksualinę sritį, tai bus vienas svarbiausių laiškų, kokį tik esi skaičiusi!

Štai kodėl:

Mokslininkai jau seniai įrodė, kad moters sveikata, vidinis žavesys ir nuotaika labai priklauso nuo jos HORMONŲ PUSIAUSVYROS.

Ypač nuo estrogeno lygio.

Tai moteriškas hormonas, kuris, anot mokslininkų, vienareikšmiškai lemia, kaip greitai moteris sensta, kiek raukšlėjasi jos veido oda ir kiek ji yra patraukli vyrams.

Taip pat, hormonai yra atsakingi už kiekvienos moters nuotaiką, sveikatą, bei sekso norą.

Moterys, kurių hormonų lygis normalus, būna labai moteriškos ir patrauklios. Jų judesiai plastiški ir grakštūs.

Vyrai į jas atkreipia dėmesį ir jaučia, kad jos turi kažką, kas labai stipriai traukia...

Hormonų įtaką moters grožiui ir gyvybingumui galima aiškiai pamatyti atėjus MENOPAUZEI.

Prasidėjus menopauzei, moters hormonai dramatiškai išsibalansuoja.

Kadangi moteriškas hormonas estrogenas atsakingas už odos standumą, moters oda labai greitai (vos per metus ar net greičiau) susiraukšlėja, ją ima kankinti lengva depresija.

Po menopauzės dauguma moterų, JEI NIEKO NESIIMA, tampa akivaizdžiai susenusios ir nelaimingos...

KODĖL HORMONAI IŠSIBALANSUOJA?

Hormonų išsibalansavimas yra natūralus procesas. Taip jau sutverta gamtos.

Pavyzdžiui, moteriškas hormonas estrogenas lemia troškimą pasimylėti. Vyrai jaučia šią moters energiją.

Gamtoje viskas vyksta tam, kad moteris galėtų ir norėtų susilaukti kūdikio.

Vėliau (susilaukus kūdikio ar pasibaigus reprodukciniam amžiui) hormonai išsibalansuoja, kadangi gamtos misija įvykdyta.

Gamta tarsi sako: „Na, mieloji, Tu jau savo padarei, tad Tau tiek energijos, grožio ir vyrų dėmesio nebereikia, tad pradedame mažinti hormonų kiekį...“

Mažėjant estrogenui, moteris pradeda beveik nebenorėti sekso, kadangi estrogenas yra atsakingas ir už makšties lubrikaciją sekso metu.

Ši problema ne tik mažina libido, bet ir sukelia skausmą sueities metu, tad nieko keisto, kad skausmingas seksas nesibaigia griausmingu orgazmu.

Be to, dėl sumažėjusio estrogeno kiekio plonėja makšties sienelės, tad į šį organą sekso metu priteka mažiau kraujo, o tai lemia susijaudinimo stoką ir skausmą sueities metu.

Gamta moterims tikrai negailestinga, tačiau tai nereiškia, kad turime pasiduoti...

TODĖL REIKIA GAMTĄ APGAUTI!

Tam, kad grožis ir sveikata nepasitrauktų anksčiau laiko, gamtai reikia nuolat įrodinėti, jog intymi sritis Tau VIS DAR REIKALINGA IR AKTYVI... kitaip tariant, reikia turėti daug seksualinės energijos!

Pavyzdžiui, jeigu moteris išlaiko seksualinę sritį aktyvią, ji lyg pasako „aš dar galiu susilaukti vaikų, dėl to man reikalinga hormonų pusiausvyra ir moteriška energija" (taip pat lygi veido oda, grožis, gyvybingumas ir moteriškumas).

NORINT IŠLAIKYTI AKTYVIĄ SEKSUALINĘ SRITĮ, SEKSAS YRA PUIKI PRIEMONĖ, TAČIAU...

Daugybė 30-ties sulaukusių moterų pradeda nebenorėti sekso.

Tai vyksta dėl tų pačių hormonų išsibalansavimo. Kiekviena sueitis jai būna nemaloni ir skirta pamaloninti vyrą arba, kaip dauguma sako, „kad namuose būtų ramu“.

Ir tuomet užsisuka užburtas ratas: hormonai išsibalansuoja, tad moteris nebenori sekso. Ji sunkiai susijaudina, yra sausa ir jai skauda. Atsiranda daug įvairių ginekologinių problemų...

Tačiau susiduriame ir su kita problema.

Dauguma vyrų nežino, kaip elgtis su moterimi. Neišlaukia, kol ji susijaudins ir sušlaps.

Paveikti pornografijos, klaidingai mano, kad moteriai labiausiai patinka tiesiog būti dulkinamai.

Pamiršta, jog moteriai reikia daug daugiau laiko, kad ji susijaudintų ir atsivertų...

Todėl MOTERIMS REIKĖJO SURASTI IR KITŲ BŪDŲ SIEKIANT PALAIKYTI AKTYVIĄ SEKSUALINĘ SRITĮ!

Palaikyti aktyvią seksualinę sritį galima ir kitais būdais:

 • MAGIŠKUOJU NEFRITO KIAUŠINIU
 • MOTERIŠKOMIS SEKSUALINĖMIS PRAKTIKOMIS.

NEFRITO KIAUŠINIS - prieš 5000 metų atrasta moteriškos Sveikatos, Grožio ir Jaunystės paslaptis, kuri garantuotai padės pagerinti tavo seksualinį gyvenimą ir išspręsti beveik visas intymios srities problemas!

Skirta kiekvienai moteriai, kurią nuolat kamuoja įvairios intymiosios srities problemos... kuri sekso metu nejaučia beveik jokio malonumo... kuri bijo per greit pasenti ir tapti nebeįdomi nei savo, nei kitiems vyrams...

Plačiau apie Nefrito kiaušinį, paspaudus čia!

Toliau...

MOTERIŠKOS SEKSUALINĖS PRAKTIKOS...

Taip pat specialiai darbui su seksualine sritimi mes sukūrėme atskirą penkių praktikų rinkinį (be to, keturias praktikas išskirtinai darbui su Nefrito kiaušiniu) „SEKSUALUMO MAGIJA. GRAŽI IR NEPAMIRŠTAMA“.

Šios praktikos - tai ypatingas įrankis, kuris padės ilgus metus išlaikyti savo seksualumą, grožį, bei sveiką intymią sritį.

Beje, šios praktikos, kartu su Nefrito kiaušiniu - NEMOKAMOS!

Tai yra praktikų rinkinys, skirtas IŠSKIRTINAI DARBUI SU SEKSUALINE SRITIMI!

Šis praktikų rinkinys sukurtas taip, kad Tavo seksualinė sritis būtų aktyvi, susibalansuotų hormonai ir galėtume apgauti gamtą, išlaikydami savo grožį, sveikatą bei moteriškumą papildomus 10 ar daugiau metų!

VISAS ŠIS RINKINYS ORIENTUOTAS Į SEKSUALINĖS SRITIES AKTYVINIMĄ IR ŽADINIMĄ.

Seksualinė energija – tai stebuklinga moters jėga, kurią pasitelkusi gali ne tik išlaikyti savo grožį, jaunystę ir sveikatą, bet ir susikurti tokį gyvenimą, kokio trokšti! Iš įvairių tantros mokymų yra žinoma, kad seksualinė energija – tai kartu ir kūrybinė jėga, kurią tinkamai pakreipus gyvenimas gali tapti nuostabus!

KLAUSYKITE ŠIŲ PRAKTIKŲ ĮVADO:

ŠTAI KOKIA NAUDA LAUKIA MOTERS, KURI PRADĖS DIRBTI SU ŠIOMIS PRAKTIKOMIS IR SAVO SEKSUALINE SRITIMI:

 • Moters, kuri daro praktikas, VEIDAS IR KŪNAS VISADA ATRODO JAUNIAU IR GRAŽIAU nei daugumos jos bendraamžių. Klasės ar giminės susitikime žmonės stebisi ir net šiek tiek pavydžiai slapta klausia savęs, kaip jai pavyksta...
 • Tokios moters SVEIKATA gerėja, o irzlumas ir nepasitenkinimas mažėja. Senovės Kinijos dao meistrai jau seniai pastebėjo, kad moters seksualinė energija yra gydanti energija. Be seksualinės energijos tiek moters intymioji sritis, tiek visas kūnas pradeda labai greitai vysti ir sirgti, todėl moteriai, kuri rūpinasi savo sveikata, yra TIESIOG PRIVALOMA daryti šias praktikas.
 • Tokios moters oda tampa švelnesnė, balsas malonesnis, judesiai minkštesni, mažėja kūno plaukuotumas. Moteriai, atliekančiai seksualines moteriškas praktikas, išsiskiria daugiau moteriškų hormonų, dėl kurių jos kūnas ilgainiui tampa daug moteriškesnis.
 • Šalia tokios moters vyras pradeda neišvengiamai keistis ir LABIAU JĄ VERTINTI. Tokia moteris vibruoja tokiu dažniu, kuriam sunku atsispirti. Vyras pradeda iš naujo suprasti, kad šalia jo – tikras
 • Moteris gerina ir harmonizuoja bendrą šeimos klimatą. Paskutiniais psichologų surinktais duomenimis, įrodyta, kad už bendrą šeimos klimatą yra atsakinga moteris. Nuo jos nuotaikos priklauso ir visos šeimos nuotaika. Jeigu moteris nelaiminga ir pavargusi, šeimoje harmonijos nėra. Prisimink, kaip žydėjai ir džiaugeisi gyvenimu. Juk tada ir vyras, ir vaikai žydėjo ir džiaugėsi kartu su tavimi…
 • Moteris daug LENGVIAU SUSITAIKO SU SAVO AMŽIUMI ir besikeičiančiu kūnu. Ji tai priima kaip natūralų procesą, kuriuo galima pasidžiaugti. Ji lengviau ištveria hormonų svyravimo laikotarpius neprarasdama gyvenimo džiaugsmo (PMS, nėštumas, periodas po gimdymo, menopauzė).
 • ĮSPĖJIMAS vienišoms moterims: moterį, kuri daro seksualines praktikas, labai greitai ima supti tiek vyrų, kad jai gali būti sunku išsirinkti tinkamą. Taip pat tikėtina, kad vėl į akiratį sugrįš buvę vyrai (ypač tie, kurie išėjo pas kitas), tad turi būti atsargi! Tu tapsi ne ta moterimi, kuriai reikia vyro, o ta, kurios reikia vyrui!
 • Moteris pradeda MAŽIAU GĖDYTIS SAVO KŪNO ir lengviau susitaiko su įvairiais „trūkumais“. Pažvelgus į veidrodį, atsiranda didesnis dėkingumas ir savęs priėmimas.
 • Moteris ĮGAUNA VIS DAUGIAU PASITIKĖJIMO SAVIMI, kuris padeda kiekviename gyvenimo žingsnyje: tiek darbe, tiek bendraujant su kitais žmonėmis.
 • RYŠYS IR ARTUMAS SU VYRU sužydi naujomis spalvomis. Moteris, daranti praktikas, yra atviresnė savo vyrui, todėl gali pakviesti jį į daug intymesnį susitikimą. Tai sukuria tokį ryšį, kuris yra TIK JŪSŲ.
 • Seksualinis gyvenimas suskamba NAUJOMIS MELODIJOMIS... net jeigu seksas ir dingęs iš Tavo gyvenimo. Tokia moteris tampa geidžiamesnė. Ją norisi glostyti ir mylėti. Seksas nebebūna greitas ir skausmingas. Tokia moteris daug lengviau ir greičiau susijaudina ir patiria didesnį malonumą.
 • Moteris jaučia didesnį stabilumą ir nebėra taip stipriai veikiama įvairių emocijų. Ji tvirtai stovi ant žemės ir nėra taip stipriai veikiama aplinkinių ar artimųjų.
 • Moteris IŠLAIKO vyro susidomėjimą ilgus metus. Atskleisiu paslaptį: vyras visada nueina pas tą moterį, kuri turi daugiau energijos. Jeigu užsisukai įkyrioje rutinoje, kur nebėra džiaugsmo, o seksualinė energija mirusi, vyrui nebėra iš kur pasisemti jėgų, todėl jis pradeda žvalgytis į kitas…
 • Seksualinė energija, kurią Tu pažadinsi pasitelkusi praktikas, yra tobula moteriška esencija, kuri padės Tau suspindėti iš vidaus ir prisipildyti saldžiausio moteriško nektaro. Tavyje pabus tikrasis seksualumas, kurio neįmanoma nuslėpti.
 • Tokia moteris įgauna vis daugiau jėgų pakeisti nemėgstamą darbą, o prabudusi vidinė intuicija padeda suprasti, kokia veikla ją džiugintų. Moteris, susijungusi su savo seksualumu ir moteriškumu, pasitiki gyvenimu ir puikiai jaučia, kas jai geriausia ir kas ją labiausiai džiugina. Ji nebesijaučia kaip DARBINIS ARKLYS ir atsipalaiduoja...
 • Moteris įgalina savo vyrą DAUGIAU UŽDIRBTI. Vyro finansinė padėtis tiesiogiai priklauso nuo moters. Ji maitina jį savo moteriška seksualine energija, kurią jis po to naudoja savirealizacijai ir moters globai.

Tam, kad visas šias naudas paverstume realybe, štai kokios praktikos laukia Tavęs rinkinyje...

 • Seksualumą ir kūrybą žadinanti praktika „LAIMINGOS ATEITIES KŪRIMAS“, kuri padės LENGVIAU išsipildyti Tavo norams ir troškimams bei atneš daugiau moteriško skambesio į Tavo gyvenimą...

Dauguma iš mūsų jau žino, kas yra vizualizacijos, praktikos ar traukos dėsnis. Daugelis knygose aprašytų metodų, susijusių su norų išsipildymu, yra geri, tačiau jiems trūksta VIENOS PASLAPTINGOS BEI MOTERIŠKOS DALIES.

Todėl šiandien pristatome naują moterišką būdą pasinaudoti traukos dėsniu ir DAUG GREIČIAU gauti tai, ko nori.

Ši praktika ne tik pažadins Tavo seksualinę energiją, bet ir taps nepakeičiamu įrankiu, padedančiu Tavo svajonėms išsipildyti kur kas greičiau nei iki šiol.

Atlikdama šią praktiką, Tu pabudinsi ir integruosi savo MOTERIŠKOS MAGIJOS GALIAS, kurios įkraus Tavo susikurtą vaizdinį ir padės jam daug lengviau ir su didesne jėga ateiti į Tavo gyvenimą.

TAI YRA RAKTAS, atrakinsiantis duris į viską, ko trokšta Tavo moteriška širdis.

Ir nesvarbu kas tai būtų...

 • ar artimesnis ryšys su savo vyru...
 • ar nauji santykiai...
 • ar trokštama batų pora...
 • ar ypatinga kelionė į išsvajotą šalį…
 • ar didesnis pasitikėjimas savimi ir drąsa imtis naujų dalykų…
 • ar mylima veikla…
 • ar tiesiog trokštama išvaizda ir idealus svoris.

Tu būsi nustebinta šios praktikos efektyvumu ir jau po pirmų bandymų sulauksi rezultatų.


 • „TIKROJI MOTERS MAGIJOS PASLAPTIS“. Ši praktika padės Tau susijungti su savo moteriška esme ir užsipildyti gyvybine bei seksualine energija, kurios taip trokšta vyrai.

Mieloji, atskleisime Tau svarbią paslaptį: vyras visada labiau domisi ta moterimi, kuri turi daugiau seksualinės energijos.

Aktyvi moters seksualinė sritis kiekvienam vyrui yra tarsi trykštantis šaltinis, kuriam neįmanoma atsispirti.

Galbūt ir Tu savo gyvenime esi sutikusi moterų, kurios nepasižymėjo įspūdingomis išorinėmis savybėmis, tačiau aplink jas nuolat sukosi daugybė vyrų ir buvo visai neaišku, kodėl ši moteris taip traukia priešingą lytį...

Paanalizavusi plačiau įsitikintum, kad tas „kažkas“, kas traukia vyrus, yra jos seksualinė energija ir sveika intymi sritis.

Ir tai tikrai nereiškia, kad ji dažnai užsiima seksu. Tai reiškia, jog gamta šiai moteriai natūraliai dovanojo daug energijos, o vyrai tai jaučia.

Pasitelkusi šią praktiką, Tu taip pat gali tapti paslaptinga ir be galo patrauklia moterimi! Kviečiame pripildyti save ypatingos jėgos, kuri sugrąžins veido spindesį, vyrų dėmesį ir gyvenimo džiaugsmą.


 • „SEKSUALUMO UGNIS MANYJE“. Praktika, kuri padės susigrąžinti artumą su vyru, intymumą ir įžiebs prigesusią seksualinę aistrą.

Mieloji, jeigu seksualinis gyvenimas jau seniai neteikia džiaugsmo, todėl mylitės retai, tai bus viena svarbiausių praktikų visame rinkinyje.

Labai gaila, tačiau dauguma porų, kurios kartu gyvena ilgiau nei penkerius metus, susiduria su mažėjančiu emociniu artumu, malonumo neteikiančiu seksu ir vis dažnėjančiais konfliktais.

Būtent todėl paruošėme Tau šią ypatingą praktiką, kuri tikrai sugrąžins artumą ir intymumą.

Ši praktika pabudins ir sušildys Tavo miegančią intymiąją sritį, o tuomet Tu įgysi jėgų įkvėpti savo vyrą būti švelnesniam ir atidesniam.

Atliekant šią praktiką, pamažu stiprės Tavo ryšys su vyru. Pradėsi labiau jo geisti ir daug greičiau susijaudinsi. Atsiverti intymumui bus kur kas lengviau. Tavo akyse ir kūne įsižiebs ugnies liepsna, kuri pažadins Tavyje tikrąjį jausmingos ir seksualios moters skambesį.


 • Praktika „JOKIOS GĖDOS DĖL SAVO KŪNO!“, kuri padės išsilaisvinti iš gėdos jausmo ir pamilti savo kūną!

97 proc. moterų, pažiūrėjusios į savo nuogą kūną, jaučia nusivylimą. Be meilės savo kūnui moteris negali pasitikėti savimi ar džiaugtis seksualiniu gyvenimu.

Mieloji, ar ir Tu, kaip dauguma mūsų, gėdijiesi savo kūno? Ar ir Tu negali su meile jo priimti, nes matai papildomus kilogramus ant pilvo, celiulitą ant šlaunų, mažą arba suglebusią krūtinę, strijas po gimdymo, pavargusį veidą ar papilkėjusią odą?

Deja, mūsų niekas nemokė, kaip mylėti savo besikeičiantį kūną. Mes buvome išmokytos jį slėpti po drabužių sluoksniais ir tyliai gėdytis.

Spindintys žurnalų viršeliai kasdien formuoja klaidingą vaizdą, kaip turi atrodyti seksuali ir geidžiama moteris. Tai sukelia dar didesnį nusivylimą, nes atrodo, kad vyras būtent tokios moters ir nori.

Iš nemeilės savo kūnui gimsta didžiulis nepasitikėjimas savimi ir lyginimasis su kitomis, kurios atrodo geresnės, gražesnės, protingesnės.

Mieloji, dirbdama su šia praktika, išmoksi ne tik mylėti ir priimti savo kūną, bet ir išgirsti jo poreikius. Daugumai moterų tai padės numesti svorio, kadangi jos nebegalės į save kišti visko, kas papuola po ranka.

Pasitelkus šią praktiką, labai pagerės Tavo seksualinis gyvenimas, kadangi mylimas kūnas trokšta būti liečiamas ir matomas.


 • Praktika, padedanti atsikratyti slegiančio gėdos jausmo dėl savo intymiosios srities: „DŽIAUGSMAS BŪTI MOTERIMI“.

Patyrinėjus statistiką, išaiškėja liūdni faktai: devynios iš dešimties moterų jaučia, kad reikia gėdytis savo intymiosios srities.

Dauguma moterų pripažino, kad niekada nebandė apsižiūrėti, kaip viskas atrodo „ten apačioje“.

Šia vietą ignoruoja dauguma moterų ir apie ją kalba tik tuomet, kai atsiranda įvairių ginekologinių problemų.

Jeigu Tu esi tokia pat moteris, kaip ir aš, kuriai tėvai sakė, jog „ten“ yra nešvaru ir reikia „slėpti“, ši praktika padės išsilaisvinti nuo vaikystėje suformuotų stereotipų.

Pasitelkusi šią praktiką Tu gali pradėti SAVO VIDINĘ TRANSFORMACIJĄ.

Tai procesas, kurio metu išsilaisvinsi iš slegiančio gėdos jausmo. Išmoksi priimti savo intymiąją sritį, kuri yra vartai į Tavo tikrąjį moteriškumą ir seksualumą.

Nustebsi, kaip pasikeis Tavo seksualinis gyvenimas ir vyro požiūris į Tavo kūną, kai išmoksi mylėti ir priimti savo intymiąją sritį.

Šiai praktikai reikės turėti veidrodėlį ir kvepiantį rožės žiedą. Kviečiu Tave kartu patyrinėti, galbūt pirmą kartą iš tikrųjų pažvelgti į ilgai ignoruotą savo kūno dalį ir su meile priimti save tokią, kokia esi, jau dabar.


Visos šios praktikos, pagaliau prieinamos elektroniniu variantu

Tokių praktikų neradau NIEKUR KITUR! Jos gali transformuoti kiekvienos moters gyvenimą. Jos yra neįkainuojamas įrankis.

Savo paieškoms, per visus savo vidinio tobulėjimo metus išleidau daugiau nei 20.000 eurų (įvairiems mokymams, terapijoms, seminarams, video paskaitoms, moteriškumo mokykloms JAV ir t.t.)

Visos šios praktikos ir ŠokoladasSielai.lt yra viso mano darbo su savimi rezultatas.

Jos labai laisvai galėtų kainuoti net ir 150€... ir GARANTUOJU, JOG BŪTŲ VERTOS KIEKVIENO SUMOKĖTI EURO!

Šios seksualinės moteriškos praktikos yra EKSKLIUZYVINĖS, skirtos tik ypatingų moterų ratui, kurios sparčiai žengia moteriškumo keliu!

Investicija į šį, PIRMĄ KARTĄ LIETUVOJE išleistą moteriškų seksualinių praktikų rinkinį, yra tik 150€ 57€!

TAIP PAT NEĮTIKĖTINA DOVANA!

 • „ŽYDINTI IR SVEIKA INTYMIOJI ZONA“ – tai keturių fizinių pratimų ciklas darbui su Nefrito kiaušiniu, kuris labai greitai sugrąžins gyvybę, jautrumą ir sveikatą į Tavo moterišką sritį!

Bėgant metams ir pagimdžius keletą vaikų, labai susilpnėja moters intymiosios zonos raumenys. Jie suglemba ir dingsta jautrumas: mylėdamasi su vyru, beveik nieko nejauti.

Dažnai jūsų sueitis būna sausa ir skausminga, o atsipalaiduoti ir susijaudinti darosi vis sunkiau.

Ilgainiui apleidus šią sritį ima kamuoti nerimtos, tačiau dažnos moteriškos ligos.

Moters intymioji zona yra tarsi gėlė, kuri neprižiūrima palaipsniui vysta...

Mieloji, turiu Tave nuliūdinti, bet privalau pasakyti, jog nejausdama šios srities niekada negalėsi visiškai susijungti su savo seksualumu ir suskambėti žavia moteriška melodija...

Kviečiu į nepaprastą kelionę, kurios metu Tave lydės žaismingi pratimai, padedantys sugrąžinti intymiųjų raumenų tonusą ir gyvybę.

Atlikdama šiuos pratimus, su laiku taip ištreniruosi savo raumenis, kad galėsi padovanoti savo vyrui tokius pojūčius, kokių negalės duoti jokia kita moteris. Tu neabejotinai jam tapsi išskirtinė ir vienintelė.

Tavęs laukia net keturi efektyvūs fiziniai pratimai, kurie padės sustiprinti intymiąją sritį ir raumenis.

Šie pratimai yra be galo svarbūs kiekvienos moters gyvenime.

Jeigu moteris jų nedaro, seksualinis gyvenimas tampa monotoniškas ir neteikiantis malonumo, o lankymasis ginekologo kabinete tampa dažnesnis ir nemalonus.

Su vyru nebelieka jokio artumo ir jūs tampate panašesni į draugus, o ne į mylimuosius.

Šiuos pratimus rekomenduojama atlikti su Magiškuoju Nefritu, kadangi jis turi ne tik teigiamą energetinį poveikį, bet ir yra labai galingas įrankis moteriškumui ir seksualumui puoselėti.

Čia atrinkti patys efektyviausi ir duodantys geriausius rezultatus šiuolaikinei moteriai pratimai.

Tai lyg keturi lygiai: nuo lengviausio iki šiek tiek sudėtingesnio. Tuo įsitikinsi pati. Pirmus du galėsi atlikti bet kur, net ir vairuodama automobilį.

Mieloji, jeigu Tau kilo mintis, jog tai gali būti ilga, nuobodi ir varginanti treniruotė, norėčiau Tave nuraminti. Šios treniruotės bus tarsi šokoladas Tavo intymiajai sričiai.

Tai bus išties įdomūs pratimai, kuriuose Tave lydės įkvepianti muzika ir aksominis balsas. Visi keturi pratimai netruks nė dešimties  minučių, tačiau duos labai nuostabių rezultatų.

Atlikdama juos įsitikinsi, kokia sultinga ir žaisminga moteris esi.

Štai kokie pratimai Tavęs laukia:

 • „SALDUSIS BUČINYS“ – tai pirmasis pratimas, pažadinantis Tavo intymiuosius raumenis. Šis pratimas padės sukoncentruoti dėmesį į savo intymiąją sritį, o suplūdęs kraujas atneš daugiau gyvybės. (3.45 min.)
 • Antrasis pratimas „AISTRINGAS PASIVAŽINĖJIMAS LIFTU“ stipriai aktyvina intymiąją sritį ir pamažu moko Tave stebuklingo judesio, kuris netolimoje ateityje suteiks itin malonių akimirkų ne tik Tau, bet ir Tavo vyrui. (4.41 min.)
 • Trečiasis pratimas „TANGO SU NEFRITU“ įtrauks į nekaltą romaną su pačia savimi. (5.49 min.)
 • Ketvirtasis pratimas „FATALIŠKA MOTERIS“ skirtas iššūkį mėgstančioms moterims, kurios nori itin greitų rezultatų. (2.30 min.)

Šiuo metu galioja speciali nuolaida!

INVESTICIJA VOS
97.95
39.95€

Užsisakyti dabar!Praktikas gausite iškart, elektroniniu variantu

Šiuo metu galioja speciali nuolaida!

INVESTICIJA VOS
97.95 39.95€

Užsisakyti dabar!Praktikas gausite iškart, elektroniniu variantu

GALITE UŽSISAKYTI IR ABU RINKINIUS

INVESTICIJA VOS
195.90
79.90€ 59.95€

Užsisakyti abu rinkinius!Praktikas gausite iškart, elektroniniu variantu

INTYMI PASLAPTIS. Kaip į savo seksualinę sritį susigrąžinti sveikatą, aistrą ir malonumą?

Anot statistikos, daugiau nei 70% moterų niekada nepatiria tikro orgazmo. Jos tenkinasi tik kelių sekundžių klitoriniu malonumu ir įsivaizduoja, jog tai yra geriausia, ko galima tikėtis iš sekso.  

Įdėjusi šiek tiek pastangų, kiekviena moteris gali susigrąžinti jautrumą į savo intymią sritį ir mylėjimosi metu virpėti nuo vyro prisilietimo.

Ši praktika RADIKALIAI pakeis tavo seksualinį gyvenimą ir atskleis tau nuostabius dalykus. Tai kelias į pasitikėjimą savo seksualumu, į meilę savo kūnui ir didesnį seksualinį potraukį... Tai raktas, sugrąžinsiantis džiaugsmą ir aistrą į tavo miegamąjį.

Moteris, kuri yra pažadinusi savo seksualinę energiją, yra labai patraukli aplinkiniams ir spinduliuoja tokiu dažniu, kuriam negali atsispirti nė vienas vyras. Taigi, mieloji, todėl iš karto pasiruošk didesniam vyrų dėmesiui, o kartais ir pavydžiai nulydintiems moterų žvilgsniams...

Šiame komplekte tavęs laukia dvi neįtikėtinos praktikos:

Pirmiausia - tai intensyvi 15 minučių intymios srities treniruotė, pavadinimu „3S - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“. Tai nuostabi praktika, kuri greit pabudins tavo intymią sritį ir sugrąžins sveikatą bei spindesnį į tavo kūną.

Ši praktika – tai lyg intymaus fitneso treniruotė, todėl jeigu nori greitų rezultatų, šią praktiką pamilsi labai greit!

Tačiau, tai tik pradžia. Tai bus tik pasiruošimas dar intensyviam darbui ir pagrindinei, seksualinę sritį žadinančiai praktiktai “INTYMI PASLAPTIS”.

Atlikdama šią praktiką, tu išmoksi seksualinės moteriškos magijos, bei susipažinsi su savo G tašku. Šis kontraversiškas pratimas išmokys tave pažadinti savo kūną ir atverti jį didesniam malonumui.

4 svarbios priežastys (ypač 2-a!), kodėl Tau sukūrėme "SEKSUALUMO MAGIJĄ"!

1 SVARBI PRIEŽASTIS

Man buvo labai liūdna, kad dauguma nuostabių, gražių ir patrauklių Lietuvos moterų, nežino apie seksualinę energiją slypinčią jose.

Seksualumas yra siejamas su geidulingu seksu, aptemptais rūbais ir jaunyste. Tai tokia netiesa....

Seksualinė energija, kurią tu pažadinsi praktikų pagalba, yra tobula moteriška esencija, kuri padės tau suspindėti iš vidaus ir prisipildyti saldžiausiu moterišku nektaru. Čia nėra jokio amžiaus cenzo. Tai sveikata ir gyvybė.

Tai tikroji Moters Magija, kurią pažadinus atsiranda noras šokti, kurti, grąžintis. Tai moteris, kuri pulsuoja moteriškumu ir jausmingumu.

Vyrai ir seksas, yra tik vienas mažas elementas, kuris jokiu būdu nėra pagrindinė praktikų esmė. Todėl kviečiu tave atsiverti šiam patyrimui, NES TU TO VERTA!

2 SVARBI PRIEŽASTIS

Man patiko eiti savęs pažinimo keliu ir aš ištyrinėjau daugybę įvairių mokymų ir sistemų. Dauguma iš jų man padėjo suprasti visatos dėsnius, pažinti psichologines problemas ir baimes, gyvenančias manyje, meditacija išmokė mane stebėti save, mantros atvėrė širdį, bet vis tiek kažko trūko.

Daugumoje moteriškumo mokyklų yra daug kalbama apie moterį ir jos mistines galias, bet seksualumo tema lieka tamsoje.

Moteris yra šlovinama kaip deivė, o vyras lieka toks paprastas, žemiškas ir sunkiai “įsiliejantis” į naujųjų deivių mintis bei miegamąjį.

Todėl moteris ir vyras ima tolti vienas nuo kito ir mes vis dažniau klausiame savęs ar tikrai gyvename su TUO vyru ir kodėl jis kasdien mums kelia tokį susierzinimą?

Man labai norėjosi perduoti moteriai, kad ir kokiu keliu bepasuktume, mes vis tiek “šokame” savo gyvenimo šokį su vyrais, tai kodėl gi nepatobulėjus šioje srityje?

3 SVARBI PRIEŽASTIS

Dar viena priežastis yra GROŽIS.

Aš lankiau daug sveikatos, mitybos, sporto ir grožio mokyklų, o taip turėjau nemažai draugių, gyvenančių Holivude ir Beverly Hilse, kurios galėdavo išleisti stulbinančias sumas pinigų, tam kad numestų svorio arba atrodytų jaunesnės.

Tame tarpe nebuvo nei vienos, kuri buvo patenkinta rezultatais. Tame tarpe buvau ir aš. Svarstyklės ryte – vakare, apimčių matavimas ir salotos, į kurias negalėdavau žiūrėti.

Papilkėjęs nuo įtampos veidas ir nuovargis, atsispindėjo visų mūsų veiduose...

Kai jau buvau nusivylusi, jog niekas neveikia, į mano gyvenimą atėjo Tantra, seksualinės praktikos ir žmonės pradėjo klausinėti ar aš nesu įsimylėjusi, bei tyrinėti mano gerą genetiką.

Mieloji...praktikos ir intymiosios treniruotes VEIKIA.... atvaizdas veidrodyje, pasikeičia per 15 minučių. Gali pažiūrėti į veidrodį prieš praktiką ir po jos...SKIRTUMAS bus akivaizdus.

4 SVARBI PRIEŽASTIS

Na, ir dar viena iš didžiųjų priežasčių, buvo ta, kad man labai nepatiko visi populiarieji sakiniai, kad metams bėgant seksas pasidaro nuobodus, monotoniškas, o vyrai žvalgosi į kitas... Meilė ir susidomėjimas viens kitu praeina....

Aš atsisakiau tuo patikėti ir norėjau tapti vienintele, nepamirštama ir nepakartojama.

Tai buvo mano mažas moteriškas principas, kuris vėliau mane nuvedė, į labai intymius, užpildančius ir gydančius patyrimus, kurie mane ir toliau stebima, ir padovanoja man tokių akimirkų apie kurias aš nebuvau skaičiusi, nei viename romane....

shadow-ornament

Taigi Mieloji....leisk sau išbandyti, nes Tu to VERTA...:)

Nusimesk socialinio padorumo, draudimų ir įsitikimų šarvus... Atsiverk ir leisk į laisvę išsprūsti gražiai, jausmingai ir beprotiškai patraukliai MOTERIAI...


GALITE UŽSISAKYTI IR ABU RINKINIUS

INVESTICIJA VOS
195.90
79.90€ 59.95€

Užsisakyti abu rinkinius!Praktikas gausite iškart, elektroniniu variantu

Šiuo metu galioja speciali nuolaida!

INVESTICIJA VOS
97.95
39.95€

Užsisakyti dabar!Praktikas gausite iškart, elektroniniu variantu

Šiuo metu galioja speciali nuolaida!

INVESTICIJA VOS
97.95 39.95€

Užsisakyti dabar!Praktikas gausite iškart, elektroniniu variantu

Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja arba GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS be jokių klausimų!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!


sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendrąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas info@sokoladassielai.lt