GERŲ SANTYKIŲ PASLAPTYS: kaip kurti gražius santykius su savo vyru, kad visada jaustumeisi mylima ir išskirtine?

Šį kursą paruošiau remdamasi ne tik savo patirtimi, bet ir garsių psichologų, santykių ekspertų bei tantros mokytojų išmintimi. Šis kursas – bene vienintelis toks išsamus ir atviras visoje Lietuvoje.

Tai yra santykių su vyru PAGRINDAS, kurį turėtų žinoti kiekviena moteris.

 • Kursą pradėsime nuo 3 pačių didžiausių moterų daromų klaidų.

Jos yra tokios populiarios, kad, mano manymu, beveik 100 % moterų jas daro kiekvieną dieną! Jeigu darai bent vieną – tai jau yra didžiulė žala santykiams. Dauguma moterų daro VISAS tris!

Aš pati jas dariau. Žlugdžiau santykius to net nežinodama...

 • Kurso metu kalbėsime apie 4 STULPUS, kurie yra būtini kuriant santykius.

Šie stulpai yra visa ko pagrindas. Jeigu bent vieno stulpo nebus, santykių pilis anksčiau ar vėliau SUGRIUS. Būtent todėl tiek daug porų ir išsiskiria. Būtent todėl tiek daug porų gyvena nuolatinėje įtampoje ir konfliktuodamos.

Žinodama šiuos 4 santykių stulpus, turėsi stiprius pagrindus, ant kurių galėsi kurti naujus arba esamus santykius. Tai yra kryptis, kuri tarpusavio meilę ir pagarbą AUGINS, o ne žlugdys.

Jeigu nori išspręsti savo santykių problemas, visus atsakymus rasi šiame kurse! Jį skiriu visoms moterims, kurios mums rašo laiškus ir nori geriau suprasti, ką daro ne taip.

Daug kalbėsime apie VYRŲ PSICHOLOGIJĄ, tad jeigu nesupranti savo partnerio, čia rasi tai, ko visą laiką trūko…

Šis kursas toks vertingas, kad jį norėsiu padovanoti ir savo dukrai, kai ji paaugs (dabar jai 10).

Tai yra visa ko PAGRINDAS. Tai yra tos žinios, kurių man trūko visą gyvenimą. Tai yra tos žinios, kurios leis suprasti, kas yra „egzistavimas“, o kas yra meilė.

Moterys dažnai rašo, jog baiminasi, kad jas paliks. Jeigu žinosi šias santykių paslaptis, galiu garantuoti, kad vyras NET NETURĖS TOKIŲ MINČIŲ. Labai mažai moterų tai žino, tad tu tampi išties išskirtine ir vienintele. Kiekvienai moteriai tai suteikia daug SAUGUMO ir pasitikėjimo savo vyru.

Taip pat dar keletas neįtikėtinų dalykų, kuriuos sužinosi:

 • Tikroji priežastis, kodėl mes įsimylime kitą žmogų.
 • Visa tiesa, kaip mes pasirenkame savo partnerį ir kodėl iš pradžių jis mums atrodo lyg nusileidęs iš dangaus. (Beje, tai nėra atsitiktinumas.)
 • Ko mes IŠ TIKRŲJŲ norime iš santykių? (Tai padės geriau suprasti save ir savo partnerį.)
 • Kaip mes prisirišame prie vyro?
 • Kaip spręsti iškilusius KONFLIKTUS, kad jie santykius kurtų, o ne griautų? Vienas mokytojas buvo pasakęs, kad skyrybos ateina tada, kai būna vienu ar dviem konfliktais per daug. (Prisimink, kad kitas tavo konfliktas gali būti ir paskutinis.)
 • Penki dalykai, kurių NEGALIMA DARYTI konfliktuojant, nes jie žudo tarpusavio meilę ir ryšį (tačiau juos tikrai kiekviena darome).
 • Gerų santykių PAGRINDAS, be kurio konfliktai aštrės, dažnės, o nepasitenkinimas vienas kitu tik augs.
 • Kodėl seksualinis poros gyvenimas greitai atvėsta ir kaip jį išsaugoti?
 • Kaip negatyvios emocijos užnuodija santykius ir ką su jomis daryti?
 • Viena santykių paslaptis, kuri per 10 min. padės sustiprinti ryšį ir išspręs pusę konfliktų.

Šis kursas elektroniniu formatu prieinamas JAU DABAR, tad ten esančiomis žiniomis gali pradėti naudotis JAU ŠIANDIEN.

Kurso trukmė – 2 val. 40 min. tad viską peržiūrėsi per vieną vakarą! Kursas prieinamas internetu, tad jį gausi IŠKART!

Vaizdo medžiagoje pateikiama koncentruota, be jokių pagražinimų tiesa apie vyro ir moters santykius. Lietuvoje iki šiol dar nebuvo nieko panašaus.

Kiekvienais metas mes kartu su vyru vykstame į porų seminarus, kurie mus sustiprina ir suteikia daugybę vertingų žinių.

Paskutinis Šveicarijoje vykęs seminaras mums kainavo daugiau nei 5000 Eur, tačiau buvo vertas kiekvieno sumokėti cento!

Kiti seminarai kainuodavo po 2000–3000 Eur. Jeigu suskaičiuotume, tikėtina, kad šioms paslaptims surinkti per paskutinius penkerius metus išleidome daugiau nei 30 tūkst. Eur.

Mums santykiai yra didžiulis prioritetas. Geri santykiai yra mūsų gražaus gyvenimo PAGRINDAS. Jeigu užmirštame išmoktas pamokas ir paliekame santykius autopilotui (pvz., per daug pasineriame į darbus), labai greitai viskas pradeda važiuoti žemyn.

Daugėja konfliktų ir prasideda trintis.

Kai suprantame, kokius principus užmiršome, santykiai vėl tampa harmoningi, mes vėl pradedame mylėti.

Turėdami šiuos įrankius, galime išlipti iš bet kokios santykių duobės. Tai suteikia daug saugumo ir pasitikėjimo vienas kitu.

Pagalvok, kiek būtų verti santykiai, kuriuos puoselėdama jaustumeisi išties įvertinta ir mylima? Kai mylimas vyras niekada negalvotų apie kitą moterį, kadangi puikiai žinotų, jog tu jam esi vienintelė visame pasaulyje...

Kiek būtų vertos paslaptys, kurios užpildytų visas turimas spragas apie santykius ir aiškiai pamatytum, kur yra tavo didžiausios klaidos bei kaip jas išspręsti...

Galbūt tai taip pat būtų 30 000 Eur, kuriuos mums patiems teko investuoti, kad gautume šias žinias…

Galbūt tu esi taip nusivylusi santykiais, kad būtum linkusi sumokėti ir 100 000 Eur, kad tik viskas pagaliau išsispręstų ir susitvarkytų...

Juk nuo gerų santykių priklauso VISA tavo gyvenimo kokybė. Juk nuo santykių kokybės, kaip įrodė Harvardo universiteto mokslininkų atliktas tyrimas, tiesiogiai priklauso netgi tavo SVEIKATA... o tai neįkainojama!

Tačiau šis kursas tikrai nekainuoja 30 000 Eur.

Jis netgi nekainuoja 5000 Eur, kuriuos mes sumokėjome už savaitės mokymus Šveicarijoje.

Investicija į šias unikalias žinias bus išties simbolinė, tačiau apie tai vėliau. Dabar, noriu tau pristatyti kokias DOVANAS gausi kartu su šiuo kursu šiandien...

„SANTYKIAI, KOKIŲ VISADA NORĖJAI!“. Praktika, kuri atgaivins net ir pačius šalčiausius tarpusavio santykius bei sugrąžins meilę ir tarpusavio supratimą.

Jeigu santykiuose su vyru, šiuo metu yra daugiau konfliktų, nei meilės… daugiau nuoskaudų, nei gražių prisiminimų, ši praktika bus didžiulė dovana tau ir santykiams.

Kiekviena moteris žino, kad ilgalaikiai santykiai nėra vien tik džiaugsmas, laimė ir meilė.

Šalia džiaugsmo, yra ir skausmas... šalia meilės, yra ir pykčiai… šalia tarpusavio supratimo yra ir nepasitenkinimas ar priekaištai…

Kai santykiai pakilimo etape - viskas atrodo vyksta savaime, tereikia gyventi ir mėgautis. Tačiau, ką daryti tuo metu, kai santykiai atšąla, intymumas išblėsta, o tu jautiesi įskaudinta, nesuprasta ir nematoma?

Būtent tais etapais, ši praktika bus didžiulė dovana, kadangi ji ne tik nuramins tavo sužeistą širdį, bet ir sugrąžins santykiuose prigesusią meilę.


„VILIOJANTI IR GEIDŽIAMA BE PASTANGŲ”. Ši praktika pažadins tavyje slypinčią seksualinę energiją, kurios pagalba jis su tavimi norės likti amžinai!

Mieloji, jeigu kada nors svajojai būti geidžiamiausia moterimi kambaryje ir žinoti tikrojo seksualumo paslaptis, ši praktika bus tau viena svarbiausių visame rinkinyje.

Dauguma nuostabių, gražių ir patrauklių Lietuvos moterų nežino apie seksualinę energiją slypinčią jose.

Seksualumas visuomenėje yra siejamas su geidulingu seksu, aptemptais rūbais ir jaunyste. O tai tokia netiesa....! Moters seksualumas – tai jos grožio, gyvybingumo ir sultingumo šaltinis. Moteris, kuri turi seksualinės energijos, ne tik veda iš proto vyrus, bet ir jaučiasi labiau pasitikinti savimi bei moteriška. Tokia moteris yra paslaptinga, patraukli ir svaiginanti.

Senovės išmintis teigia, jog moters gimda – tai ypatingas moteriškos energijos centras. Jeigu šis centras yra gyvas ir jautrus, moteris sugeba užpildyti vyrą ypatinga energija.

Tu gali dėti absoliučiai visas pastangas, kad jį suviliotum savo išoriniu grožiu, tačiau, jeigu vyras nejaus, jog tu turi moteriškos energijos, santykiai ilgai netruks ir tavo širdis bus sužeista.

Mieloji, pasinaudojusi rytų pasaulio paslaptimis bei mūsų siūlomu įrankiu, tu tapsi tokia moterimi, kuri galės užpildyti vyrą neįkainojama moteriška energiją... ir jis norės pasilikti su tavimi amžinai. Į jaunas merginas vyrai dažnai atkreipia dėmesį dėl to, kad jos turi daugiau šios ypatingos seksualinės energijos. Joms tai tiesiog duota gamtos tam, kad pritrauktų vyrą ir pagimdytų vaiką.

Jeigu esi vyresnė nei 30 metų, šios energijos pas tave natūraliai pradeda mažėti.

Tačiau, jeigu pradėsi atlikinėti šią nepaprastą praktiką, tavyje pabus seksualinė energija, nesvarbu kokio amžiaus tu bebūtum. Mieloji, atlikusi praktiką vos keletą kartų, tu pastebėsi, kaip tavo veidas atsipalaidavo, akys pradėjo spindėti, o vyrai, jausdami tavo vidinį švytėjimą, ėmė kitaip į tave reaguoti...


“MENAS BŪTI KARALIENE”. Didinga praktika moteriai, kuri nori daugiau pasitikėjimo savimi ir pagarbos.

Didinga praktika moteriai, kuri nori daugiau pasitikėjimo savimi ir pagarbos. Moteriai, kuri yra pavargusi nuo kasdieninės rutinos, ši praktika bus tikra atgaiva. Jos pagalba, tu pabudinsi savyje tikrą karalienę. Karalienė plaukia per gyvenimą aukštai iškėlusi galvą, pasitikinti savimi ir ori.


Nesitikėk, kad santykiai taps geri ir gražūs savaime... 

Santykiai turi būti kuriami kiekvieną dieną. Tam reikia tik tinkamų žinių ir krypties. O visa tai gausi šiame kurse.

Tu gali tapti pavyzdine pora, kuria žavisi aplinkiniai. Net jeigu dabar esate duobėje ir negalite vienas į kitą žiūrėti, šiame kurse rasi visus atsakymus, kodėl taip nutiko ir ką daryti, kad galėtumėte viską pradėti iš naujo.

Net jeigu santykiai vis dar labai gražūs ir aistringi, tačiau po truputi pradeda lįsti trūkumai... po truputį kai kas pradeda erzinti, šis kursas tau yra tiesiog BŪTINAS!

Būtinas tam, kad žinotum, kaip tvarkytis su tais dalykais ir be problemų pereiti į kitą santykių lygmenį.

Mano manymu, šio kurso vertė yra mažiausiai 500 Eur.

Prisimink Harvardo universiteto mokslininkų atlikto tyrimo išvadą: GERI SANTYKIAI DARO MUS LAIMINGUS IR SVEIKUS. TAŠKAS.“ Nėra nieko svarbiau už gerus tarpusavio santykius.

Norėjau šią medžiagą padaryti prieinamą visoms, tad ją jau dabar gali gauti už mažą dalelę to, ką mums teko sumokėti, kad visa tai tau sukurtume.

Tačiau, šio kurso kaina tikrai nesiekia 500 Eur...

Nė pusės tos sumos, tad yra mažesnė nei 250 Eur...

Šio kurso kaina vos 39.95 Eur.

Investavusi į savo santykius, tu pagaliau turėsi aiškią kryptį ir efektyvius įrankius, kurie padės išspręsti bet kokį konfliktą.

Užsisakyti kursą dabar

Jeigu dabar neužsiimsi savo santykiais, pagalvok, kas bus vėliau...

Kaip jausiesi po daugybės metų, žinodama, jog galbūt buvo kažkokių paslapčių, kurių nepasiėmei... jog galėjai sukurti išties gilius ir užpildančius santykius, tačiau to nepadarei?

Pagalvojusi apie savo ankstesnius santykius, suprantu, kad tada dariau labai daug klaidų. Nežinojau nė vienos iš šių paslapčių, tad teko daug kentėti ir lieti ašaras. Visiškai nesupratau, kodėl vyrai taip elgiasi, nors tu jiems visą save atiduodi...

Tik vėliau išsiaiškinau, kad ne vyrai buvo prasti, o aš nežinojau santykių paslapčių, kaip kurti darnius santykius.

Remdamasi šiame kurse išdėstytomis žiniomis tu sutaupysi labai daug laiko ir nervų. Leisk man tau padėti tapti išties laiminga moterimi. Jeigu šių paslapčių nežinosi, daužysi galvą į sieną vis nesuprasdama, kodėl tau taip nesiseka sukurti darnių santykių.

Galbūt jau laikas atversti naują santykių puslapį dabar...?  Leisk tau padėti ir padaryti kai ką išties neįtikėtino...

Užsisakyti kursą dabar

Šios žinios negali neveikti. Jas tereikia pritaikyti ir pradėti džiaugtis neįtikėtinais rezultatais.

Užsisakyk šį kursą šiandien be jokios rizikos. Pagalvok, kas blogiausio galėtų nutikti, jeigu nuspręsi investuoti į savo santykius dabar?

VIENINTELIS VARIANTAS – sužinojusi visas gerų santykių paslaptis, nuspręsi, kad nenori jų bandyti praktiškai. Jokių problemų. Tokiu atveju parašyk mums laišką ir mes tau sugrąžinsime VISUS sumokėtus pinigus, be jokių klausimų.

Visą riziką prisiimame sau!

Tačiau daug tikresnis toks variantas: pradėjus taikyti šias neįtikėtinas paslaptis, santykiai TRANSFORMUOSIS ir tu tapsi išties laiminga, mylima bei mylinti moteris, kelianti aplinkinių pavydą.

Nejaugi visą gyvenimą taip ir iššvaistysi puoselėdama prastus arba „pakenčiamus“ santykius? Nejaugi tikrai tai yra toks santykių pavyzdys, kurį nori rodyti savo vaikams? Jeigu ne dėl savęs, tai dėl savo vaikų turi pradėti taikyti šias gerų santykių paslaptis.

Norime to ar ne, tačiau mūsų vaikai VISKĄ kopijuoja ir to pagrindu kuria savo gyvenimą. Tu kopijavai savo mamą, tavo mama kopijavo močiutę ir t. t. Jeigu jų tarpusavio santykiai nebuvo pavyzdiniai... jeigu nematei tarpusavio šilumos ir meilės, menkai tikėtina, kad be papildomų žinių pavyks sukurti ką nors kitokio.

Todėl kviečiu pasirūpinti savo santykiais jau dabar.

Rūta

P.S. Didžiausia problema, kad mūsų niekas nemokė, kaip kurti darnius santykius. Norėdama peržiūrėti visą kurso medžiagą užtruksi vos 2 val. 40 min. ir žinosi daugiau nei 99 % visų porų. Tu tapsi IŠSKIRTINE moterimi!

Žinoma, gali šio kurso dabar ir nežiūrėti… tačiau vėl užklupus konfiliktui, kai vėl jausiesi įskaudinta, pažeminta ir nemylima, prisimink, kad yra įrankių, galinčių padėti tai išspręsti!

P.P.S. Primenu, kad visą riziką dėl šio kurso prisiimame sau. Tu turėsi daug laiko susipažinti su visa medžiaga ir net išbandyti tai praktiškai. Jeigu nematysi jokių rezultatų, tiesiog parašyk mums ir mes tau be jokių klausimų grąžinsime visus sumokėtus pinigus. O kursą ir su juo gautas vertingas dovanas galėsi PASILIKTI SAU. Tai bus dovana už tavo pasitikėjimą.

Investuok į savo santykius jau šiandien ir pamatysi, kad viskas aplink pradės keistis!

Užsisakyti kursą dabar

Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja arba GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS be jokių klausimų!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!


sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendrąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas info@sokoladassielai.lt