Garsi Harvardo universiteto psichologė atliko neįtikėtiną tyrimą apie GROŽĮ ir JAUNYSTĘ, tačiau išvados buvo ilgam nuslėptos…

Neseniai atradau neįtikėtiną, garsios Harvardo universiteto psichologės ir profesorės atliktą tyrimą apie anti-senėjimo (anti-aging’o) paslaptis.

Tai mane pribloškė!

Jeigu nori nepasenti anksčiau laiko… jeigu nori išsaugoti savo grožį ir jaunystę daug ilgiau nei galvoji kad įmanoma, tai bus vienas svarbiausių straipsnių, kokį tik gali skaityti.

Elena Langer, įtakinga Harvardo universiteto psichologė ir profesorė, pusę savo gyvenimo paskyrusi studijoms, kaip žmogaus protas ir mintys, įtakoja kūną, padarė neįtikėtinų atradimų, kuriuos netrukus sužinosi ir tu.

Pagrindinis klausimas, kurį kėlė Harvardo profesorė - KIEK SENĖJIMAS SUSIJĘS SU PAČIO ŽMOGAUS PSICHOLOGIJA IR ĮSITKINIMAIS?

1979 metais atlikto tyrimo metu buvo gautos neįtikėtinos išvados, kurios buvo ilgam nuslėptos.

Ir tik prieš keletą metų apie tai pradėjo rašyti didžiausi naujienų portalai, tokie kaip BBC, NEW YORK TIMES, BUSINESS INSIDER…

„PRIEŠ LAIKRODŽIO RODYKLĘ“.

Harvardo psichologė turėjo nuostabią prielaidą, jog kūnas tiesiogiai paklūsta žmogaus savęs matymui ir mintims.

„Ten, kur kreipiate savo mintis - neišvengiamai kreipiate ir savo kūną“, po daugelio metų ji pasakojo garsioje TV laidoje „CBS This Morning“.

Tai reikėjo patikrinti.

Pagrindinis tikslas - sugalvoti būdą, kaip žmonėms PAKEISTI SAVĘS MATYMĄ, kad jie pradėtų save asocijuoti su visai kitais dalykai.

Ji atvežė 8 pagyvenusius žmones į namą, kuriame absoliučiai viskas atspindėjo laikus, kokiais jie gyveno prieš 20 metų.  Nespalvotas TV, baldai, radijo programos, netgi knygos, bei žurnalas, buvo tokie, kad atkurtų tuos laikus.

„Mes atkursime 1959-ųjų pasaulį ir prašysime savanorių gyventi ten taip, lyg dabar būtų dvidešimt metų anksčiau“, ji rašė savo knygoje.

Eksperimento dalyviams buvo duota instrukcija ne tik galvoti apie tuos laikus, bet juos iš tiesų pergyventi, t.y. matyti save 20-čia metų jaunesnius.

Jie turėjo aptarinėti tų dienų vykusių sporto varžybų rezultatus, žiūrėjo TV laidas, bei senus filmus, kalbėti apie tų dienų aktualias temas ir t.t. Jie negalėjo imtis nieko, kas patvirtintų jų dabartinę senatvės būseną. Jiems buvo uždrausta elgtis vieniems su kitais kaip su senukais. Jie turėjo patys laipioti laiptais (kad ir kaip iš pradžių buvo sunku ir nepatogu), bei gamintis maistą. Taip pat, jokių veidrodžių, šiuolaikinių rūbų, ar fotografijų.

Buvo sukurta iliuzija, jog jie ką tik atsikratė 20 metų.

REZULTATAI BUVO NEĮTIKĖTINI!

"Jų eisena, lankstumas, artritas, judėjimo greitis, pažinimo gebėjimai ir atmintis buvo ženkliai geresni. Jų kraujospūdis sumažėjo ir, kas dar labiau stebina, regėjimas ir net klausa tapo geresni ", - pranešė BBC.

Ir nė vienas iš tų žmonių nežinojo, jog čia buvo tiriama sąsaja tarp senatvės ir psichologijos.

Paskutinę tyrimo dieną, profesorė rašė, kad vyrai “kurie prieš kelias dienas atrodė tokie silpni, ant vejos jau žaidė futbolą“. Ir ne tik tai! Peržiūrėjus prieš ir po nuotraukas, savanoriai akivaizdžiai atrodė keliais metais jauniau!

Tai yra vienas iš neįtikėtinų įrodymų, jog mūsų savęs matymas yra ypatingai reikšmingas, norint išsaugoti savo jaunystę (ar net atsukti laiką atgal!)

Elena Langer, nėra vienintelė, kurį tyrė šį fenomeną.

Štai dar įspūdingesnė istorija!

Prieš 60 metų, vienas garsus plastikos chirurgas atrado kai ką neįtikėtino, kas vėliau buvo vadinama ŠIMTMEČIO ATRADIMU psichologijos srityje!

Maxwell Maltz (1889-1975), garsus plastikos chirurgas, keisdamas žmonių išvaizdą, bei koreguodamas jų fizinius trūkumus, pastebėjo viena keistą dalyką, kurio ilgus metus niekaip negalėjo paaiškinti.

Dauguma pacientų kreipdavosi su prašymu pakoreguoti įvairius fizinius trūkumus, dėl kurių jie patirdavo daug patyčių, bei diskomforto.

Keisčiausias atradimas buvo tas, jog dauguma tų žmonių, net ir po AKIVAIZDŽIŲ fizinių pokyčių, vis tiek jausdavosi negražūs ir gyvenime absoliučiai NIEKO nepakeisdavo…

Pasirodo, net ir drastiškai pasikeitus fizinei išvaizdai, tų žmonių vidinis savęs matymas likdavo toks pat. Jie žiūrėdavo į save veidrodyje, tačiau vis tiek matydavo tą pati, patyčių vertą, žmogų.

Įsivaizduoji... sumokėjus chirurgui tūkstančius dolerių, nei santykiai, nei finansinė padėtis, nei pasitikėjimo savimi lygis VISIŠKAI NEPASIKEISDAVO...

PASIRODO ŠTAI KUR PASLAPTIS!

Viskas ką tu gyvenime darai ir kaip tau sekasi, priklauso nuo to, KAIP TU SAVE IŠ TIKRO MATAI!

 • Jeigu matai save kaip moterį, kuri sunkiai dirba, bet gauna mažai atlygio, būtent tai gyvenime ir turi...
 • Jeigu save matai kaip stiprią moterį, kuri turi laikyti visus keturis namų kampus, būtent dėl to pritrauki silpnus vyrus, kurie tik sėdi ant sofos ir nieko nedaro...
 • Jeigu matai save greitai priaugančią svorio, būtent taip ir vyksta...
 • Jeigu žiūri į veidrodį ir sakai sau, kad „geriausi metai jau praeityje“, būtent dėl to taip greitai sensti ir tampi vis nelaimingesnė...

Atrodo neįtikėtina, jog tavo mintys turi jėgą įtakoti kokiu greičiu pasensi...

Tačiau, didžiausia problema, jog šių laikų moterys apie save galvoja ir sau kalba išties BAISIUS DALYKUS! Pažiūrėkime...

Šokiruojanti tiesa apie moterų nemeilę sau: 97% yra negailestingos ir neigiamai vertinančios savo kūną ir save.

zurnalasIšskirtinė “GLAMOUR” žurnalo apklausa išanalizavo daugiau nei 300 įvairaus kūno sudėjimo moterų.

Tyrimas parodė, kad kiekvieną moterį aplanko vidutiniškai 13 negatyvių minčių apie save ir savo kūną. Dauguma moterų pripažino, kad smerkia, vertina ir lygina save su kitomis, daugybę kartų per dieną.

Pasirodo netgi moterų kompanijoje kur kas labiau priimtina kritika ir savęs žeminimas, o teigiamas savęs vertinimas laikomas puikybe ir gyrimusi.

Štai kokį dialogą dažnai turi moters SU PAČIA SAVIMI (aš pati tai sau kartodavau daugiau nei 20 metų!)

Išties labai liūdna, tačiau anot tyrimo, štai ką moterys dažniausiai sako sau...

 • “Tu esi stora, nevykusi ir nepatraukli, tavo atgrasi oda ir pajuodę paakiai... Jam gėda tave parodyti kitiems”.
 • “Tu pasenai, nėra ko tikėtis, kad kažkas tavimi susidomės.”.
 • “Ta moteris parduotuvėje atrodo kur kas geriau nei tu... jis iškarto tave dėl jos paliktų”.
 • “Celiulitas atrodo bjauriai. O dar pilvas... jeigu mane pamatytų nusirengusią, išsigastų. Tokios neįmanoma mylėti.”
 • “Tikrai tave paliks, aplink pilna jaunesnių ir gražesnių.”
 • “Tavo nukarusi krūtinė ir riebaluotas pilvas atbaidytų kiekvieną. Nesinori net liestis.“
 • “Taip, tu sensti ir daraisi nematoma, esi tinkama tik virtuvėje”
 • “Atrodai pavargusi ir liguista.”

Ir tai yra beveik tipiškas ir kasdieninis moters dialogas su pačia savimi!

Jeigu taip save matome, būtent tokį gyvenimą ir gyvename... O KO DAUGIAU NORĖTI?

Aš taip pat - pusę savo gyvenimo galvojau, jog su manimi kažkas negerai… kad mane vis reikia kažkaip „tvarkyti“… kad esu nepakankama ir nevykusi…

Tačiau, kai ką atradau, kas viską transformavo!

ATRADIMAS!

Vieną dieną, kai jaučiausi labai nusivylusi visu gyvenimu, mano draugė pasisiūlė kartu su ja atlikti vieną moterišką praktiką, kuri vadinosi “Aš karalienė”.

Po šios 10 minučių praktikos man iškart pasidarė geriau. Taip supratau, kad yra moteriškos praktikos, kurios vos per kelias minutes gali pagerinti mano prastą būseną!

Norėjau jų daugiau, todėl pradėjau klausinėti ir aiškintis, kur jas rasti. Taip atradau naują moteriškų praktikų pasaulį...

Šias moteriškas praktikas dariau KIEKVIENĄ DIENĄ... kai kurios iš jų atkeliavo iš vienos, Rusijoje gyvenančios milijonieriaus žmonos, kitos atkeliavo iš kitų seminarų, kurie buvo lankomi Los Angele, Anglijoje, Olandijoje. Taip pat išsiverčiau ir dariau įvairias afirmacijas (teiginių kartojimus), kurie pakeitė savęs matymą.

Šios praktikos - tai mano sielos fitnesas; tam kad išlaikyčiau savo kūną gražų ir gyvybingą ar jį treniruoju, maitinu šviežiu ir gyvu maistu, o tam kad pasirūpinčiau savo vidiniu pasauliu, aš kasdien darau šias trumpas praktikas, kurios kartais pavadinu, savo “Sielos Šokoladu”.

Šios moteriškos praktikos man davė viską, ko nesugebėjo duoti pinigai ar sėkminga modelio karjera: didesnę meilę savo kūnui..., aukštesnę savivertę..., moteriškumą, seksualumą, bei didesnį vidinį balansą.

Mano draugės labai greit pradėjo klausinėti kaip aš taip pasikeičiau. Nepasidalinti su jomis šiomis praktikomis būdų didžiulė nuodėmė...

Tačiau, joms neužteko tų trumpų ir pavienių praktikėlių, kurias aš joms pravesdavau telefonu arba važiuojant automobilyje, taigi taip gimė pirmi "buitiniai" įrašai, kuriais mes pradėjome keistis.

Rezultatai buvo stulbinantys! Net mano mama pastebėjo, jog visai kitaip jaučiasi ir viduje susikūrusi nuostabi būsena pamažu ima keisti realaus gyvenimo tikrovę.

Taigi kuo daugiau moterų man pasakojo, kaip džiaugiasi darydamos šias trumpas praktikas, tuo didesnį norą aš jutau, pasidalinti šia dovana su daugiau moterų.

Taip gimė ir Šokoladas sielai, moteriškų praktikų rinkiniai, bei dar daugiau, gyvenimą keičiančių įrankių!


LAIŠKAS APIE PRAKTIKAS..


Šios praktikos psichologinių paslapčių, specialių vaizdinių ir garsų pagalba, pasiekia tavo pasąmonę ir pažadina tokią būseną, kurios pagalba tu automatiškai tampi patrauklesnė, seksualesnė, labiau pasitikinti savimi ir lengviau trauki sėkmę, tikrus vyrus ar pinigus...

Juk akivaizdu, jos skirtinga emocinė būsena, į gyvenimą traukia skirtingus įvykius.

Jeigu moteris yra pikta, dažniausiai susidurs su situacijomis ir žmonėmis, kurie ją dar labiau supykdys. Jeigu ji yra džiaugsminga, į gyvenimą pritrauks dar daugiau geras emocijas keliančių situacijų.

Galbūt per muzikos pamoką girdėjai istoriją apie du pianinus esančius viename kambaryje. Jeigu timptelėsime vieno iš jų stygą taip, kad ji suvibruotų, tai būtent ta pati styga, pradės vibruoti ir kitame pianine.

Todėl jeigu nori susikurti tokį gyvenimą, apie kokį svajoji, tau tereikia savo viduje vibruoti teisingą “stygą”.

Juk akivaizdu, jog skirtinga emocinė būsena, į gyvenimą traukia skirtingus įvykius.

Jeigu moteris yra pikta, dažniausiai susidurs su situacijomis ir žmonėmis, kurie ją dar labiau supykdys. Jeigu ji yra džiaugsminga, į gyvenimą pritrauks dar daugiau geras emocijas keliančių situacijų.

Galbūt per muzikos pamoką girdėjai istoriją apie du pianinus esančius viename kambaryje.

Jeigu timptelėsime vieno iš jų stygą taip, kad ji suvibruotų, tai būtent ta pati styga, pradės vibruoti ir kitame pianine.

Yra daugybė įvairių programų ir knygų moterims, kaip gyventi geriau, tačiau problema, KAD VISKĄ TURI DARYTI PATI.

Pavyzdžiui, tu gali išgirsti ar perskaityti, jog privalai mylėti save ir elgtis moteriškiau, tačiau dažnai būna visai neaišku, kaip tą padaryti.

Štai kodėl šios praktikos tokios IŠSKIRTINĖS! Tau reikia atsipalaiduoti, klausyti įrašų ir netruksi pastebėti, kaip gyvenimas aplink tave pradeda keistis (įskaitant santykius su vyru, pakilusį pasitikėjimą savimi, atsigavusį seksualinį gyvenimą, pinigus ir t.t.).

Dėka pasikeitusios vidinės būsenos ir pozityvesnių minčių, tu neišvengiamai pradėsi elgtis kitaip, traukti kitokias gyvenimo situacijas, įdomesnius žmones.

Ir tau nereikia suprasti, kaip veikia praktikos! Tai tas pats, kaip vairuoti automobilį: neturi suprasti, kaip veikia jo variklis… tu tiesiog sėdi ir vairuoji.

Keletas atsiliepimų ir nuostabių moterų...

„Anksčiau netikėjau panašiais dalykais, bet dabar, kai vyras klausia: "Kokia bitė tau įkando, kad mes kaip santykių pradžioje?“, suprantu, jog tai tikrai veikia!


O kartą, geriant rytinę kavą, jis ištarė žodžius iš vienos praktikos: "Aš noriu tavimi rūpintis“. Aš vos nenukritau nuo kėdės.


Šios praktikos ir Nefrito kiaušinis yra nuostabiausia mano moteriška paslaptis..“

- LINA

„...Man tikrai davė rezultatų. Visą gyvenimą troškau būti Karaliene, o dabar tiesiog galiu ja būti. Pastebiu, kaip žiūri žmonės, gaunu daug komplimentų, vyras žavisi manimi, pagerėjo seksualinis gyvenimas...

- KAROLINA

„Galiu pasakyti tik tiek, kad tai viena geriausių investicijų, skirtų tik sau. Praktikos labai patiko, darau kiekvieną dieną, tik pasirenku pagal nuotaiką, kurių tuo metu norėčiau.


Poveikį jau dabar jaučiu tiek savo savijautoje ir savęs vertinime, tiek bendravime su vyru.

- JURGITA

Mūsų pagrindiniai 4 moteriškų praktikų CD rinkiniai!

 • MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI! (Tavo moteriškumui ir meilei sau)

Tai puiki pradžia kiekvienai moteriai. Šiame rinkinyje yra įvairių moteriškų praktikų ir afirmacijų. Tai puiki proga susipažinti su moteriškomis praktikomis ir įsitikinti, kas geriausiai veikia būtent tau.

Čia tu rasi praktikų pačiomis aktualiausiomis temomis.

Iš pradžių moterims būna neaišku, ar joms labiau patinka dirbti su savimi pasitelkus pozityvius teiginius, t. y. afirmacijas, ar geresnių rezultatų jos sulaukia pasitelkusios vizualizaciją. Čia nėra jokios ezoterikos. Viskas paprasta, efektyvu ir moksliškai pagrįsta.

Jeigu trokšti, kad vyras greičiau pastebėtų tavo pasikeitimus, rinkis „Moteriškumą, kuriam neįmanoma atsispirti“ ir rezultatai bus garantuoti.

Tai puikus rinkinys moterims, kurioms šiuo gyvenimo etapu yra labai aktualus vyro dėmesys.

IŠKLAUSYK KIEKVIENOS IŠ ŠIO RINKINIO PRAKTIKŲ PRISTATYMO:


 • MOTERIS, VERTA MILIJONO (Tavo pasitikėjimui savimi ir aukštai savivertei)

SVARBU MOTERIAI, kuri dažnai jaučiasi neįvertinta, nepastebima, nepasitikinti savimi ar net vieniša… ir nori visa tai pakeisti!

Bet kuri moteris gali lengvai pritraukti ir išlaikyti nevykėlį… bet kuri moteris gali gyventi vidutinį ir niekam neįdomų gyvenimą... tačiau, jei ji nori jaustis tikra moterimi... kuri turi išskirtinius santykius... gerą finansinę padėtį... bei nuostabius žmones aplink... JAI REIKIA KAI KO DAUGIAU...

Šis rinkinys tau puikiai tiks, jeigu vis dažniau pajunti, kad teisi, vertini ir kritikuoji save. Jeigu jautiesi priklausoma nuo aplinkinių komentarų, nuolat ieškai pritarimo ir nepasitiki savimi, įsigyk rinkinį „Moteris, verta milijono“. Paklausiusi kelių praktikų tu išeisi iš namų iškelta galva ir kur kas labiau pasitikėsi savimi nei iki šiol.

Jeigu „strigai“ kiekvienai iš mūsų pažįstamoje situacijoje, kai stengiesi dėl visų aplinkui, bet lieki neįvertinta, nesulauki nei padėkos, nei pritarimo, vadinasi, metas pačiai pasirūpinti savimi ir pasikelti savivertę.

Tam, kad kiti pradėtų mus vertinti, turime pačios pradėti vertinti save. Rinkinys „Moteris, verta milijono“ yra tiesiog privalomas, jeigu šiuo gyvenimo etapu žema savivertė tau vis pakiša koją ir trukdo pasijusti laimingai.

Puikiai tinka dovanoti nuotakoms, moterims, kurios ieško darbo, išgyvena varginantį skyrybų procesą arba jaučia, kad yra užsisėdėjusios namuose...

IŠKLAUSYK KIEKVIENOS IŠ ŠIO RINKINIO PRAKTIKŲ PRISTATYMO:


 • MOTERIS BE RIBŲ! (Išplėsti tavo vidines ribas. Puikiai tinka vairuojant)

Šis rinkinys, skirtas moteriai, kuri nori pagerinti savo gyvenimo kokybę, bet šiuo metu yra labai užimta ir jai sunku surasti 10 minučių tylos ir ramybės.

Čia tu rasi visko, ko trūksta mūsų moteriškoms širdims. Savitaiga yra nuostabus dalykas. Šis rinkinys unikalus tuo, kad jį galima klausyti vairuojant, tvarkant namus ar tiesiog ilsintis paplūdimyje. Jis yra išskirtinis todėl, kad jame yra sudėtos ne tik praktikos mums aktualiomis ir moteriškomis temomis (grožis, sveikata, pinigai ir geri santykiai), bet ir unikali streso mažinimo praktika (ji labai naudinga, kai viduje viskas taip verda, kad nesinori jokių pozityvių frazių, nes gyvenimas tiesiog „užkniso“).

Taigi, jeigu anksčiau tu tikrai galėjai išsisukinėti sakydama, jog esi labai užimta ir negali skirti laiko sau, sukūrę rinkinį "MOTERIS BE RIBŲ" mes pašalinome šią problemą.

Šis rinkinys taip pat yra puiki dovana, nes jis tinka visiems – juo vadovautis lengva, bet efektyvu.

IŠKLAUSYK KIEKVIENOS IŠ ŠIO RINKINIO PRAKTIKŲ PRISTATYMO:


 • TIESIOG NEPAMIRŠTAMA (Ieškančioms vyro. Sveiko, vyriško ir mylinčio vyro.)

Šis rinkinys padės ĮVALDYTI slaptus moteriškus įrankius, padedančius sužavėti vyrą, ilgam išlaikyti jo susidomėjimą bei sukurti nuostabius santykius, kokių tu esi verta!

Mieloji, tu esi tokia nuostabi, jog neabejotinai esi verta būti mylima ir vienintelė savo išrinktajam.

Kiekviena moteris yra verta patirti, kaip nuostabu dalintis savo gyvenimo džiaugsmais ir sunkumais su mylinčiu, patikimu ir palaikančiu partneriu.

Bet tam, kad tai įvyktų, tu turi šiek tiek pertvarkyti savo „pasąmoninę“ sistemą ir tai gali padaryti net neišeidama iš namų ir neinvestuodama į brangius kursus ar seminarus.

Kadangi tikroji priežastis, kodėl tu negali surasti savo svajonių vyro, nėra ta, kad tu esi nepakankama. Tu vargsti negalėdama surasti tinkamo vyro, kadangi tau neleidžia tavo pasąmonė!

Turbūt esi girdėjusi, kad tavo gyvenimą valdo tavo pasąmonė...

Na, kad ir paprasčiausias pavyzdys: tikriausiai daug kartų skaitei ir girdėjai, jog valgyti vakarais yra negerai...,bet ar pastebi, jog kartais tai suvaldyti yra tiesiog neįmanoma? Tavo protas tave „išsuka“, sukuria tau paaiškinimus, o tavo ranka siekia šaldytuvo...

Dažnai mes atsipeikėjame tik suvalgę kur kas daugiau nei tikėjomės ir tuomet mus aplanko kaltės ir nepasitenkinimo jausmas.

Tai tik dar vienas įrodymas, kad mūsų gyvenimą valdo gilesni dalykai nei mūsų protas, todėl šį kartą siūlome tau „pasinerti” kur kas giliau nei kada nors anksčiau ir pakeisti „situaciją“ pasąmoniniame lygmenyje.

IŠKLAUSYK KIEKVIENOS IŠ ŠIO RINKINIO PRAKTIKŲ PRISTATYMO:


Mūsų žiniomis, tokio lygio ir kokybės kursų, paremtų moteriškomis praktikos (kurios pasiekia moters pasąmonę ir padaro didžiulį vidinį darbą), dar nėra niekur pasaulyje!

Jos gali transformuoti kiekvienos moters gyvenimą. Jos yra neįkainuojamas įrankis.

Per visus savo vidinio tobulėjimo metus išleidau daugiau nei 20.000 eurų įvairiems mokymams, terapijoms, seminarams, video paskaitoms ir t.t.

Visos šios praktikos, kursas ir Šokoladas Sielai yra viso spalvingo gyvenimo ir darbo su savimi rezultatas.

Užsienyje panašūs kursai kainuoja ir po 200€ ar 300€! Ir GARANTUOJU, jog tai yra VERTA kiekvieno sumokėto euro! (Pati esu pirkusi kursų ir už 500€ ir už 1000€)

Tačiau, Lietuvos moterims tai kainuoja daug mažiau...

Investicija tikrai nesiekia
1000€... ar net 500€!

Ji net neviršyja 200€... ar 150€!

Vieno rinkinio kaina išties minimali - VOS 95€ 45€!

(slapti prisijungimai prie  praktikų bus
atsiųsti iškart po užsakymo)

PASIRINK KOKIO NORĖTUM:

INVESTICIJA
VOS 95€ 45€!

Užsisakyti dabar

INVESTICIJA
VOS 95€ 45€!

Užsisakyti dabar

INVESTICIJA
VOS 95€ 45€!

Užsisakyti dabar

INVESTICIJA
VOS 95€ 45€!

Užsisakyti dabar

ARBA, GALI UŽSISAKYTI VISUS 4 RINKINIUS SU NEĮTIKĖTINA NUOLAIDA!

INVESTICIJA VOS 380€ 139€!
(vos 34.75€ už vieną rinkinį!)

Užsisakyti dabarVisi 4 rinkiniai!


Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja arba GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS be jokių klausimų!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!


Jeigu vis dar dvejoji, ar moteriškos praktikos tikrai tau padės... būtinai paskaityk...

Dalia -atsiliepimas

Atsiliepimas-el

Atrodo reikia tiek nedaug, kad gautum neįtikėtinų, gyvenimą transformuojančių rezultatų!

INVESTICIJA
VOS 95€ 45€!

Užsisakyti dabar

INVESTICIJA
VOS 95€ 45€!

Užsisakyti dabar

INVESTICIJA
VOS 95€ 45€!

Užsisakyti dabar

INVESTICIJA
VOS 95€ 45€!

Užsisakyti dabar

ARBA, GALI UŽSISAKYTI VISUS 4 RINKINIUS SU NEĮTIKĖTINA NUOLAIDA!

INVESTICIJA VOS 380€ 139€!
(vos 34.75€ už vieną rinkinį!)

Užsisakyti dabarVisi 4 rinkiniai!


sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas info@sokoladassielai.lt