Kaip tapti laiminga, moteriška ir savimi pasitikinčia moterimi, kuri yra išskirtinė, vienintelė ir nepamirštama?


ATVIRAS LAIŠKAS NUO:
Rūtos (42), Šokolado

Sielai bendraįkūrėjos.
Pirmadienis, 19:18 val.

Mieloji, perskaityk šiuos žodžius:

 • “Tu esi stora, nevykusi ir nepatraukli, tavo atgrasi oda ir pajuodę paakiai... Jam gėda tave parodyti kitiems”.
 • “Tu pasenai, nėra ko tikėtis, kad kažkas tavimi susidomės.”.
 • “Ta moteris parduotuvėje atrodo kur kas geriau nei tu... jis iškarto tave dėl jos paliktų”.
 • “Celiulitas atrodo bjauriai. O dar pilvas... jeigu mane pamatytų nusirengusią, išsigastų. Tokios neįmanoma mylėti.”
 • “Tikrai tave paliks, aplink pilna jaunesnių ir gražesnių.”
 • “Tavo nukarusi krūtinė ir riebaluotas pilvas atbaidytų kiekvieną. Nesinori net liestis.“
 • “Taip, tu sensti ir daraisi nematoma, esi tinkama tik virtuvėje”
 • “Atrodai pavargusi ir liguista.”

-Ar manote jog, tai yra tik keli sakiniai paimti iš nevykusio internetinio puslapio?

-O gal šiuos žodžius parašė piktas buvęs vyras?

NE, tai yra beveik tipiškas ir kasdieninis moters dialogas su pačia savimi!

Daugumą moterų aplankančios negatyvios ir vertinančios mintys yra trumpalaikės, bet jos yra pastovios ir kartojamos sau nuolat.

Šokiruojanti tiesa apie moters savivertę:
97% moterų yra negailestingos ir neigiamai vertinančios savo kūną ir save.

zurnalasIšskirtinė „GLAMOUR“ žurnalo apklausa išanalizavo daugiau nei 300 įvairaus kūno sudėjimo moterų.

Tyrimas parodė, kad kiekvieną moterį aplanko vidutiniškai 13 negatyvių minčių apie save ir savo kūną. Dauguma moterų pripažino, kad smerkia, vertina ir lygina save su kitomis daugybę kartų per dieną.

Pasirodo, netgi moterų kompanijoje kur kas labiau priimtina kritika ir savęs žeminimas, o teigiamas savęs vertinimas laikomas puikybe ir gyrimųsi.

Galbūt laikas SUSTABDYTI ŠIĄ BEPROTYBĘ? Juk mes esame vertos kur kas daugiau!

Jeigu nesakytum šių žodžių draugei, kaip gali juos tarti sau?

Mes moterys esame labai sau negailestingos... dažniausiai nepripažįstame savo grožio ir vertingumo. Esame be galo užimtos lyginimuisi su kitomis ir savęs mažinimu.

Jeigu tokius dalykus sau kartoji kiekvieną dieną, kaip manai, ar tu su metais tampi vis gražesnė, labiau švytinti, ar atvirkščiai – greičiau sensti ir prarandi savo grožį?

Aš taip pat pusę savo gyvenimo galvojau, jog su manimi kažkas negerai, kad mane vis reikia kažkaip „tvarkyti“, kad esu nepakankama ir nevykusi...

Ir pakeisti negatyvaus vidinio dialogo nepavyko niekaip:

-nei kartojant prieš veidrodį pozityvius teiginius

-nei girdint mylinčio vyro komplimentus

-nei kasdien rašant pozityvias afirmacijas

Tačiau štai kas padarė didžiausia vidinę transformaciją.

Vieną dieną, kai jaučiausi labai nusivylusi visu gyvenimu, mano draugė pasisiūlė kartu su ja atlikti vieną moterišką praktiką, kuri vadinosi „Aš karalienė“.

Po šios 10 minučių praktikos man iškart pasidarė geriau. Taip supratau, kad yra moteriškos praktikos, kurios vos per kelias minutes gali pagerinti mano prastą būseną!

Norėjau jų daugiau, todėl pradėjau klausinėti ir aiškintis, kur jas rasti. Taip atradau naują moteriškų praktikų pasaulį...

Šias moteriškas praktikas dariau KIEKVIENĄ DIENĄ... Kai kurios iš jų atkeliavo iš vienos Rusijoje gyvenančios milijonieriaus žmonos, kitos – iš kitų seminarų, kurie buvo lankomi Los Andžele, Anglijoje, Olandijoje. Taip pat išsiverčiau ir dariau įvairias afirmacijas (teiginių kartojimus), kurie pakeitė matymą apie save.

Šios praktikos – tai mano sielos fitnesas: tam, kad išlaikyčiau savo kūną gražų ir gyvybingą, aš jį treniruoju, maitinu šviežiu ir gyvu maistu, o tam, kad pasirūpinčiau savo vidiniu pasauliu, kasdien darau šias trumpas praktikas, kurias kartais pavadinu savo „Šokoladu sielai“ (beje, nuo šių praktikų ir startavo šis gražus projektas!).

Dėl šių praktikų mano vidinis dialogas IŠ NEIGIAMO IR SAVIKRITIŠKO tapo daug pozityvesnis.

Tik dėl moteriškų praktikų pradėjau save matyti kaip vertingą, gražią ir meilės vertą moterį!

Mano draugės labai greit pradėjo klausinėti, kaip taip pasikeičiau. Nepasidalyti su jomis šiomis praktikomis būdų didžiulė nuodėmė...

Tačiau joms neužteko tų trumpų ir pavienių praktikėlių, kurias aš joms pravesdavau telefonu arba važiuodama automobilyje, taigi, taip gimė pirmi „buitiniai“ įrašai, kuriais mes pradėjome keistis.

Rezultatai buvo stulbinantys! Net mano mama pastebėjo, jog visai kitaip jaučiasi, ir viduje susikūrusi nuostabi būsena pamažu ima keisti realaus gyvenimo tikrovę.

Taigi, kuo daugiau moterų man pasakojo, kaip džiaugiasi darydamos šias trumpas praktikas, tuo didesnį norą aš jutau pasidalyti šia dovana su daugiau moterų.

Taip gimė ir „Šokoladas sielai“ – moteriškų praktikų rinkiniai, ir dar daugiau gyvenimą keičiančių įrankių!


LAIŠKAS APIE PRAKTIKAS..


Kodėl šios praktikos tokios efektyvios?

Šios praktikos psichologinių paslapčių, specialių vaizdinių ir garsų pagalba pasiekia tavo pasąmonę ir pažadina tokią būseną, kurios pagalba tu automatiškai tampi patrauklesnė, seksualesnė, labiau pasitikinti savimi...

Jos yra sukurtos remiantis rimtomis psichologinėmis studijomis bei senovės lietuvių simbolika. Visa tai atveria tavo pasąmonę ir „įrašo“ į ją kitokį savęs matymą.

Tau reikia atsipalaiduoti, klausyti įrašų ir netruksi pastebėti, kaip gyvenimas aplink tave pradės keistis (įskaitant santykius su vyru, pakilusį pasitikėjimą savimi, atsigavusį seksualinį gyvenimą, pinigus ir t. t.).

Įsivaizduok, kaip būtų lengva gyventi, jeigu jaustumeisi VERTA gražiausių gyvenimo dovanų, jeigu neliktų minčių, kad tu nepakankama ar kad kažkas su tavimi negerai. Pagalvok, kaip į tave žiūrėtų vyrai, kokias pritrauktum galimybes, kokį vidinį potencialą atvertum?

Įsivaizduok, kaip bendrautum su kitais žmonėmis, jei jaustumeisi pasitikinti savimi ir vertinga.

Įsivaizduok, kaip eitum gatve, jei tikrai jaustumeisi gražiausia moterimi pasaulyje...

Tokį jausmą tu gali sukurti savyje ir jį neštis per visą dieną. Būtent tam ir sukurtos moteriškos praktikos!

Ir net kai gyvenimas man davė VISKĄ, apie ką gali svajoti moteris: sėkmingą modelio karjerą, dideles sumas banko sąskaitoje, galimybę neriboti savo išlaidų, gyvenimą prabangiame name Los Andžele ir daug įtakingų draugų... Vis tiek nesijaučiau MOTERIŠKA, LAIMINGA AR UŽSIPILDŽIUSI. Nuolat kažko trūko.

Tada supratau, jog iliuzijų galima vaikytis visą gyvenimą, bet jos IŠSEKINA ir NEUŽPILDO. Aš buvau pasiekusi tokį tašką, kad nebebuvo, kur eiti toliau, tik į savęs pažinimą... Taip gimė „Šokoladas Sielai“, kuriuo šiandien dalinuosi su Tavimi…

Keli atsiliepimai iš nuostabių moterų...

„Anksčiau netikėjau panašiais dalykais, bet dabar, kai vyras klausia: „Kokia bitė tau įkando, kad mes kaip santykių pradžioje?“, suprantu, jog tai tikrai veikia!

O kartą, geriant rytinę kavą, jis ištarė žodžius iš vienos praktikos: „Aš noriu tavimi rūpintis.“ Vos nenukritau nuo kėdės.

Šios praktikos ir Nefrito kiaušinis yra nuostabiausia mano moteriška paslaptis...“

- LINA

„Man tikrai davė rezultatų. Visą gyvenimą troškau būti Karaliene, o dabar tiesiog galiu ja būti.

Pastebiu, kaip žiūri žmonės, gaunu daug komplimentų, vyras žavisi manimi, pagerėjo seksualinis gyvenimas...“

- KAROLINA

„Galiu pasakyti tik tiek, kad tai – viena geriausių investicijų, skirtų tik sau. Praktikos labai patiko, darau kiekvieną dieną, tik pasirenku pagal nuotaiką, kurių tuo metu norėčiau.

Poveikį jau dabar jaučiu tiek savo savijautoje ir savęs vertinime, tiek bendravime su vyru.“

- JURGITA

Mūsų 3 pagrindiniai moteriškų praktikų rinkiniai!

 • MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI! (Tavo moteriškumui ir meilei sau)

Tai – puiki pradžia kiekvienai moteriai. Šiame rinkinyje yra įvairių moteriškų praktikų ir afirmacijų. Tai – puiki proga susipažinti su moteriškomis praktikomis ir įsitikinti, kas geriausiai veikia būtent tau.

Čia tu rasi praktikų pačiomis aktualiausiomis temomis.

Iš pradžių moterims būna neaišku, ar joms labiau patinka dirbti su savimi pasitelkus pozityvius teiginius, t. y. afirmacijas, ar geresnių rezultatų jos sulaukia pasitelkusios vizualizaciją. Čia nėra jokios ezoterikos. Viskas paprasta, efektyvu ir moksliškai pagrįsta.

Jeigu trokšti, kad vyras greičiau pastebėtų tavo pasikeitimus, rinkis „Moteriškumą, kuriam neįmanoma atsispirti“, ir rezultatai bus garantuoti.

Tai – puikus rinkinys moterims, kurioms šiuo gyvenimo etapu yra labai aktualus vyro dėmesys.

IŠKLAUSYK KIEKVIENOS IŠ ŠIO RINKINIO PRAKTIKŲ PRISTATYMO:


 • MOTERIS, VERTA MILIJONO (Tavo pasitikėjimui savimi ir aukštai savivertei)

SVARBU MOTERIAI, kuri dažnai jaučiasi neįvertinta, nepastebima, nepasitikinti savimi ar net vieniša ir nori visa tai pakeisti!

Bet kuri moteris gali lengvai pritraukti ir išlaikyti nevykėlį, bet kuri moteris gali gyventi vidutinį ir niekam neįdomų gyvenimą, tačiau jei ji nori jaustis tikra moterimi, kuri turi išskirtinius santykius, gerą finansinę padėtį bei nuostabius žmones aplink, JAI REIKIA KAI KO DAUGIAU...

Šis rinkinys tau puikiai tiks, jeigu vis dažniau pajunti, kad teisi, vertini ir kritikuoji save. Jeigu jautiesi priklausoma nuo aplinkinių komentarų, nuolat ieškai pritarimo ir nepasitiki savimi, įsigyk rinkinį „Moteris, verta milijono“. Paklausiusi kelių praktikų, tu išeisi iš namų iškelta galva ir kur kas labiau pasitikėsi savimi nei iki šiol.

Jeigu „strigai“ kiekvienai iš mūsų pažįstamoje situacijoje, kai stengiesi dėl visų aplinkui, bet lieki neįvertinta, nesulauki nei padėkos, nei pritarimo, vadinasi, metas pačiai pasirūpinti savimi ir pasikelti savivertę.

Tam, kad kiti pradėtų mus vertinti, turime pačios pradėti vertinti save. Rinkinys „Moteris, verta milijono“ yra tiesiog privalomas, jeigu šiuo gyvenimo etapu žema savivertė tau vis pakiša koją ir trukdo pasijusti laimingai.

Puikiai tinka dovanoti nuotakoms, moterims, kurios ieško darbo, išgyvena varginantį skyrybų procesą arba jaučia, kad yra užsisėdėjusios namuose...

IŠKLAUSYK KIEKVIENOS IŠ ŠIO RINKINIO PRAKTIKŲ PRISTATYMO:

IŠKLAUSYK KIEKVIENOS IŠ ŠIO RINKINIO PRAKTIKŲ PRISTATYMO:


 • MOTERIS BE RIBŲ: Kaip išplėsti savo VIDINES RIBAS ir lengvai iš gyvenimo gauti viską ko trokšti!

Šis rinkinys skirtas moteriai, kuri nori pagerinti savo gyvenimo kokybę, bet šiuo metu yra labai užimta ir jai sunku surasti 10 minučių tylos ir ramybės.

Čia tu rasi visko, ko trūksta mūsų moteriškoms širdims. Savitaiga yra nuostabus dalykas. Šis rinkinys unikalus tuo, kad jį galima klausyti vairuojant, tvarkant namus ar tiesiog ilsintis paplūdimyje. Jis yra išskirtinis todėl, kad jame yra sudėtos ne tik praktikos mums aktualiomis ir moteriškomis temomis (grožis, sveikata, pinigai ir geri santykiai), bet ir unikali streso mažinimo praktika (ji labai naudinga, kai viduje viskas taip verda, kad nesinori jokių pozityvių frazių, nes gyvenimas tiesiog „užkniso“).

Taigi, jeigu anksčiau tu tikrai galėjai išsisukinėti sakydama, jog esi labai užimta ir negali skirti laiko sau, sukūrę rinkinį „MOTERIS BE RIBŲ“, mes pašalinome šią problemą.

Šis rinkinys taip pat yra puiki dovana, nes jis tinka visiems – juo vadovautis lengva, bet efektyvu.

IŠKLAUSYK KIEKVIENOS IŠ ŠIO RINKINIO PRAKTIKŲ PRISTATYMO:


Šios praktikos gali transformuoti kiekvienos moters gyvenimą. Jos yra neįkainuojamas įrankis.

Per visus savo vidinio tobulėjimo metus išleidau daugiau nei 20.000 eurų įvairiems mokymams, terapijoms, seminarams, video paskaitoms ir t.t.

Visos šios praktikos ir Šokoladas Sielai yra viso spalvingo gyvenimo ir darbo su savimi rezultatas.

Užsienyje panašūs įrankiai kainuoja ir po 200€ ar 300€! Ir GARANTUOJU, jog tai yra VERTA kiekvieno sumokėto euro! (Pati esu pirkusi kursų ir už 500€ ir už 1000€)

Tačiau, Lietuvos moterims tai kainuoja daug mažiau...

Investicija tikrai nesiekia
1000€... ar net 500€!

Ji net neviršyja 200€... ar 150€!

Anksčiau vienas rinkinys kainavo 97.95€, tačiau dabar jį galima užsisakyti už mažesnę kainą:

(slapti prisijungimai prie  praktikų bus
atsiųsti iškart po užsakymo)


ARBA, GALI UŽSISAKYTI VISUS 3 RINKINIUS UŽ MAŽESNĘ KAINĄ:

INVESTICIJA VOS 119.85€ VOS 97.95

Užsisakyti viską dabarVisi 3 rinkiniai!


Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja arba GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS be jokių klausimų!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!


Jeigu vis dar dvejoji, ar moteriškos praktikos tikrai tau padės... būtinai paskaityk...

Dalia -atsiliepimas

Atsiliepimas-el

Atrodo reikia tiek nedaug, kad gautum neįtikėtinų, gyvenimą transformuojančių rezultatų!

(slapti prisijungimai prie  praktikų bus
atsiųsti iškart po užsakymo)


ARBA, GALI UŽSISAKYTI VISUS 3 RINKINIUS UŽ MAŽESNĘ KAINĄ:

INVESTICIJA VOS 119.85€ VOS 97.95

Užsisakyti viską dabarVisi 3 rinkiniai!


sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas [email protected]