IKEA prašė žmonių 30 dienų tyčiotis iš šio augalo, kad pamatytų, kas su juo nutiks (rezultatai, atveriantys akis!)

IKEA atliko eksperimentą su dviem augalais (įsivaizduoji, pati IKEA! Štai kaip greit keičiasi žmonių sąmoningumas!).

Taigi, gyvo eksperimento metu IKEA paėmė du savo pačių augalus ir padėjo juos mokykloje, kur vienas augalas buvo nuolat apipilamas komplimentais, pozityviais, pakylėjančiais žodžiais, o kitas – neapykanta ir negatyviais teiginiais.

Studentai buvo raginami įrašyti savo balsus, kad galėtų pasidalyti savo meile su pirmuoju augalu ir duoti kritikos žodžių antrajam.

Po 30 dienų rezultatai kalbėjo patys už save!

Komplimentus ir pozityvius teiginius girdėjęs augalas ir toliau klestėjo, o neigiamus komentarus – akivaizdžiai suvyto.

Abu augalai buvo prižiūrimi vienodai: tuo pačiu kiekiu vandens, saulės ir trąšų. Vienintelis skirtumas – vienam augalui buvo kartojami pozityvūs, pakylėjantys žodžiai, o kitam – kritika ir kiti neigiami dalykai.

Pasibaigus eksperimentui po 30 dienų rezultatai kalbėjo patys už save:

Žiūrėkite šio eksperimento video:

Jeigu neigiami teiginiai taip stipriai veikia augalą, pagalvok, kaip stipriai tai veikia tave pačią!

Pagalvok, kiek neigiamų dalykų pasakai sau kiekvieną dieną?

zurnalasIšskirtinė „GLAMOUR“ žurnalo apklausa išanalizavo daugiau nei 300 įvairaus kūno sudėjimo moterų.

Tyrimas parodė, kad kiekvieną moterį aplanko vidutiniškai 13 negatyvių minčių apie save ir savo kūną. Dauguma moterų pripažino, kad smerkia, vertina ir lygina save su kitomis daugybę kartų per dieną.

Pasirodo, netgi moterų kompanijoje kur kas labiau priimtina kritika ir savęs žeminimas, o teigiamas savęs vertinimas laikomas puikybe ir gyrimųsi.

Štai kokį dialogą dažnai turi moters SU PAČIA SAVIMI (aš pati tai sau kartodavau daugiau nei 20 metų!).

Išties labai liūdna, tačiau, anot tyrimo, štai ką moterys dažniausiai sako sau:

 • „Tu esi stora, nevykusi ir nepatraukli, tavo atgrasi oda ir pajuodę paakiai... Jam gėda tave parodyti kitiems.“
 • „Tu pasenai, nėra ko tikėtis, kad kažkas tavimi susidomės.“
 • „Ta moteris parduotuvėje atrodo kur kas geriau nei tu... Jis iš karto tave dėl jos paliktų.“
 • „Celiulitas atrodo bjauriai. O dar pilvas... Jeigu mane pamatytų nusirengusią, išsigąstų. Tokios neįmanoma mylėti.“
 • „Tikrai tave paliks, nes aplink pilna jaunesnių ir gražesnių.“
 • „Tavo nukarusi krūtinė ir riebaluotas pilvas atbaidytų kiekvieną. Nesinori net liestis.“
 • „Taip, tu sensti ir daraisi nematoma, esi tinkama tik virtuvėje.“
 • „Atrodai pavargusi ir liguista.“

Pasirodo, jog tai yra beveik tipiškas ir kasdienis moters dialogas su pačia savimi!

Jeigu tokius dalykus sau kartoji kiekvieną dieną, kaip manai, ar tu su metais tampi vis gražesnė, labiau švytinti, ar atvirkščiai – greičiau sensti ir prarandi savo grožį?

Aš taip pat pusę savo gyvenimo galvojau, jog su manimi kažkas negerai, kad mane vis reikia kažkaip „tvarkyti“, kad esu nepakankama ir nevykusi...

Ir pakeisti negatyvaus vidinio dialogo nepavyko niekaip:

-nei kartojant prieš veidrodį pozityvius teiginius

-nei girdint mylinčio vyro komplimentus

-nei kasdien rašant pozityvias afirmacijas

Tačiau štai kas padarė didžiausia vidinę transformaciją.

Vieną dieną, kai jaučiausi labai nusivylusi visu gyvenimu, mano draugė pasisiūlė kartu su ja atlikti vieną moterišką praktiką, kuri vadinosi „Aš karalienė“.

Po šios 10 minučių praktikos man iškart pasidarė geriau. Taip supratau, kad yra moteriškos praktikos, kurios vos per kelias minutes gali pagerinti mano prastą būseną!

Norėjau jų daugiau, todėl pradėjau klausinėti ir aiškintis, kur jas rasti. Taip atradau naują moteriškų praktikų pasaulį...

Šias moteriškas praktikas dariau KIEKVIENĄ DIENĄ... Kai kurios iš jų atkeliavo iš vienos Rusijoje gyvenančios milijonieriaus žmonos, kitos – iš kitų seminarų, kurie buvo lankomi Los Andžele, Anglijoje, Olandijoje. Taip pat išsiverčiau ir dariau įvairias afirmacijas (teiginių kartojimus), kurie pakeitė matymą apie save.

Šios praktikos – tai mano sielos fitnesas: tam, kad išlaikyčiau savo kūną gražų ir gyvybingą, aš jį treniruoju, maitinu šviežiu ir gyvu maistu, o tam, kad pasirūpinčiau savo vidiniu pasauliu, kasdien darau šias trumpas praktikas, kurias kartais pavadinu savo „Šokoladu sielai“ (beje, nuo šių praktikų ir startavo šis gražus projektas!).

Dėl šių praktikų mano vidinis dialogas IŠ NEIGIAMO IR SAVIKRITIŠKO tapo daug pozityvesnis.

Tik dėl moteriškų praktikų pradėjau save matyti kaip vertingą, gražią ir meilės vertą moterį!

Mano draugės labai greit pradėjo klausinėti, kaip taip pasikeičiau. Nepasidalyti su jomis šiomis praktikomis būdų didžiulė nuodėmė...

Tačiau joms neužteko tų trumpų ir pavienių praktikėlių, kurias aš joms pravesdavau telefonu arba važiuodama automobilyje, taigi, taip gimė pirmi „buitiniai“ įrašai, kuriais mes pradėjome keistis.

Rezultatai buvo stulbinantys! Net mano mama pastebėjo, jog visai kitaip jaučiasi, ir viduje susikūrusi nuostabi būsena pamažu ima keisti realaus gyvenimo tikrovę.

Taigi, kuo daugiau moterų man pasakojo, kaip džiaugiasi darydamos šias trumpas praktikas, tuo didesnį norą aš jutau pasidalyti šia dovana su daugiau moterų.

Taip gimė ir „Šokoladas sielai“ – moteriškų praktikų rinkiniai, ir dar daugiau gyvenimą keičiančių įrankių!


LAIŠKAS APIE PRAKTIKAS..


Kodėl šios praktikos tokios efektyvios?

Šios praktikos psichologinių paslapčių, specialių vaizdinių ir garsų pagalba pasiekia tavo pasąmonę ir pažadina tokią būseną, kurios pagalba tu automatiškai tampi patrauklesnė, seksualesnė, labiau pasitikinti savimi...

Jos yra sukurtos remiantis rimtomis psichologinėmis studijomis bei senovės lietuvių simbolika. Visa tai atveria tavo pasąmonę ir „įrašo“ į ją kitokį savęs matymą.

Tau reikia atsipalaiduoti, klausyti įrašų ir netruksi pastebėti, kaip gyvenimas aplink tave pradės keistis (įskaitant santykius su vyru, pakilusį pasitikėjimą savimi, atsigavusį seksualinį gyvenimą, pinigus ir t. t.).

Įsivaizduok, kaip būtų lengva gyventi, jeigu jaustumeisi VERTA gražiausių gyvenimo dovanų, jeigu neliktų minčių, kad tu nepakankama ar kad kažkas su tavimi negerai. Pagalvok, kaip į tave žiūrėtų vyrai, kokias pritrauktum galimybes, kokį vidinį potencialą atvertum?

Įsivaizduok, kaip bendrautum su kitais žmonėmis, jei jaustumeisi pasitikinti savimi ir vertinga.

Įsivaizduok, kaip eitum gatve, jei tikrai jaustumeisi gražiausia moterimi pasaulyje...

Tokį jausmą tu gali sukurti savyje ir jį neštis per visą dieną. Būtent tam ir sukurtos moteriškos praktikos!

Kviečiu išklausyti vieną moterišką praktiką jau dabar. Užsimerk, atsipalaiduok ir pasinerk į neįtikėtiną vidinį pasaulį...


Keli atsiliepimai iš nuostabių moterų...

„Anksčiau netikėjau panašiais dalykais, bet dabar, kai vyras klausia: „Kokia bitė tau įkando, kad mes kaip santykių pradžioje?“, suprantu, jog tai tikrai veikia!

O kartą, geriant rytinę kavą, jis ištarė žodžius iš vienos praktikos: „Aš noriu tavimi rūpintis.“ Vos nenukritau nuo kėdės.

Šios praktikos ir Nefrito kiaušinis yra nuostabiausia mano moteriška paslaptis...“

- LINA

„Man tikrai davė rezultatų. Visą gyvenimą troškau būti Karaliene, o dabar tiesiog galiu ja būti.

Pastebiu, kaip žiūri žmonės, gaunu daug komplimentų, vyras žavisi manimi, pagerėjo seksualinis gyvenimas...“

- KAROLINA

„Galiu pasakyti tik tiek, kad tai – viena geriausių investicijų, skirtų tik sau. Praktikos labai patiko, darau kiekvieną dieną, tik pasirenku pagal nuotaiką, kurių tuo metu norėčiau.

Poveikį jau dabar jaučiu tiek savo savijautoje ir savęs vertinime, tiek bendravime su vyru.“

- JURGITA

Mūsų pagrindiniai 4 moteriškų praktikų CD rinkiniai!

 • MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI! (Tavo moteriškumui ir meilei sau)

Tai – puiki pradžia kiekvienai moteriai. Šiame rinkinyje yra įvairių moteriškų praktikų ir afirmacijų. Tai – puiki proga susipažinti su moteriškomis praktikomis ir įsitikinti, kas geriausiai veikia būtent tau.

Čia tu rasi praktikų pačiomis aktualiausiomis temomis.

Iš pradžių moterims būna neaišku, ar joms labiau patinka dirbti su savimi pasitelkus pozityvius teiginius, t. y. afirmacijas, ar geresnių rezultatų jos sulaukia pasitelkusios vizualizaciją. Čia nėra jokios ezoterikos. Viskas paprasta, efektyvu ir moksliškai pagrįsta.

Jeigu trokšti, kad vyras greičiau pastebėtų tavo pasikeitimus, rinkis „Moteriškumą, kuriam neįmanoma atsispirti“, ir rezultatai bus garantuoti.

Tai – puikus rinkinys moterims, kurioms šiuo gyvenimo etapu yra labai aktualus vyro dėmesys.

IŠKLAUSYK KIEKVIENOS IŠ ŠIO RINKINIO PRAKTIKŲ PRISTATYMO:


 • MOTERIS, VERTA MILIJONO (Tavo pasitikėjimui savimi ir aukštai savivertei)

SVARBU MOTERIAI, kuri dažnai jaučiasi neįvertinta, nepastebima, nepasitikinti savimi ar net vieniša ir nori visa tai pakeisti!

Bet kuri moteris gali lengvai pritraukti ir išlaikyti nevykėlį, bet kuri moteris gali gyventi vidutinį ir niekam neįdomų gyvenimą, tačiau jei ji nori jaustis tikra moterimi, kuri turi išskirtinius santykius, gerą finansinę padėtį bei nuostabius žmones aplink, JAI REIKIA KAI KO DAUGIAU...

Šis rinkinys tau puikiai tiks, jeigu vis dažniau pajunti, kad teisi, vertini ir kritikuoji save. Jeigu jautiesi priklausoma nuo aplinkinių komentarų, nuolat ieškai pritarimo ir nepasitiki savimi, įsigyk rinkinį „Moteris, verta milijono“. Paklausiusi kelių praktikų, tu išeisi iš namų iškelta galva ir kur kas labiau pasitikėsi savimi nei iki šiol.

Jeigu „strigai“ kiekvienai iš mūsų pažįstamoje situacijoje, kai stengiesi dėl visų aplinkui, bet lieki neįvertinta, nesulauki nei padėkos, nei pritarimo, vadinasi, metas pačiai pasirūpinti savimi ir pasikelti savivertę.

Tam, kad kiti pradėtų mus vertinti, turime pačios pradėti vertinti save. Rinkinys „Moteris, verta milijono“ yra tiesiog privalomas, jeigu šiuo gyvenimo etapu žema savivertė tau vis pakiša koją ir trukdo pasijusti laimingai.

Puikiai tinka dovanoti nuotakoms, moterims, kurios ieško darbo, išgyvena varginantį skyrybų procesą arba jaučia, kad yra užsisėdėjusios namuose...

IŠKLAUSYK KIEKVIENOS IŠ ŠIO RINKINIO PRAKTIKŲ PRISTATYMO:

IŠKLAUSYK KIEKVIENOS IŠ ŠIO RINKINIO PRAKTIKŲ PRISTATYMO:


 • MOTERIS BE RIBŲ! (Išplėsti savo vidines ribas. Puikiai tinka vairuojant)

Šis rinkinys skirtas moteriai, kuri nori pagerinti savo gyvenimo kokybę, bet šiuo metu yra labai užimta ir jai sunku surasti 10 minučių tylos ir ramybės.

Čia tu rasi visko, ko trūksta mūsų moteriškoms širdims. Savitaiga yra nuostabus dalykas. Šis rinkinys unikalus tuo, kad jį galima klausyti vairuojant, tvarkant namus ar tiesiog ilsintis paplūdimyje. Jis yra išskirtinis todėl, kad jame yra sudėtos ne tik praktikos mums aktualiomis ir moteriškomis temomis (grožis, sveikata, pinigai ir geri santykiai), bet ir unikali streso mažinimo praktika (ji labai naudinga, kai viduje viskas taip verda, kad nesinori jokių pozityvių frazių, nes gyvenimas tiesiog „užkniso“).

Taigi, jeigu anksčiau tu tikrai galėjai išsisukinėti sakydama, jog esi labai užimta ir negali skirti laiko sau, sukūrę rinkinį „MOTERIS BE RIBŲ“, mes pašalinome šią problemą.

Šis rinkinys taip pat yra puiki dovana, nes jis tinka visiems – juo vadovautis lengva, bet efektyvu.

IŠKLAUSYK KIEKVIENOS IŠ ŠIO RINKINIO PRAKTIKŲ PRISTATYMO:


 • TIESIOG NEPAMIRŠTAMA (Ieškančioms vyro. Sveiko, vyriško ir mylinčio vyro)

Šis rinkinys padės ĮVALDYTI slaptus moteriškus įrankius, padedančius sužavėti vyrą, ilgam išlaikyti jo susidomėjimą bei sukurti nuostabius santykius, kokių tu esi verta!

Mieloji, tu esi tokia nuostabi, jog neabejotinai esi verta būti mylima ir vienintelė savo išrinktajam.

Kiekviena moteris yra verta patirti, kaip nuostabu dalintis savo gyvenimo džiaugsmais ir sunkumais su mylinčiu, patikimu ir palaikančiu partneriu.

Bet tam, kad tai įvyktų, tu turi šiek tiek pertvarkyti savo „pasąmoninę“ sistemą ir tai gali padaryti net neišeidama iš namų ir neinvestuodama į brangius kursus ar seminarus.

Kadangi tikroji priežastis, kodėl tu negali surasti savo svajonių vyro, nėra ta, kad tu esi nepakankama. Tu vargsti negalėdama surasti tinkamo vyro, kadangi tau neleidžia tavo pasąmonė!

Turbūt esi girdėjusi, kad tavo gyvenimą valdo tavo pasąmonė...

Na, kad ir paprasčiausias pavyzdys: tikriausiai daug kartų skaitei ir girdėjai, jog valgyti vakarais yra negerai, bet ar pastebi, jog kartais tai suvaldyti yra tiesiog neįmanoma? Tavo protas tave „išsuka“, sukuria tau paaiškinimus, o tavo ranka siekia šaldytuvo...

Dažnai mes atsipeikėjame tik suvalgę kur kas daugiau, nei tikėjomės, ir tuomet mus aplanko kaltės ir nepasitenkinimo jausmas.

Tai – tik dar vienas įrodymas, kad mūsų gyvenimą valdo gilesni dalykai nei mūsų protas, todėl šį kartą siūlome tau pasinerti kur kas giliau nei kada nors anksčiau ir pakeisti situaciją pasąmoniniame lygmenyje.

IŠKLAUSYK KIEKVIENOS IŠ ŠIO RINKINIO PRAKTIKŲ PRISTATYMO:


Mūsų žiniomis, tokio lygio ir kokybės kursų, paremtų moteriškomis praktikos (kurios pasiekia moters pasąmonę ir padaro didžiulį vidinį darbą), dar nėra niekur pasaulyje!

Jos gali transformuoti kiekvienos moters gyvenimą. Jos yra neįkainuojamas įrankis.

Per visus savo vidinio tobulėjimo metus išleidau daugiau nei 20.000 eurų įvairiems mokymams, terapijoms, seminarams, video paskaitoms ir t.t.

Visos šios praktikos, kursas ir Šokoladas Sielai yra viso spalvingo gyvenimo ir darbo su savimi rezultatas.

Užsienyje panašūs kursai kainuoja ir po 200€ ar 300€! Ir GARANTUOJU, jog tai yra VERTA kiekvieno sumokėto euro! (Pati esu pirkusi kursų ir už 500€ ir už 1000€)

Tačiau, Lietuvos moterims tai kainuoja daug mažiau...

Investicija tikrai nesiekia
1000€... ar net 500€!

Ji net neviršyja 200€... ar 150€!

Vieno rinkinio kaina išties minimali - VOS 95€ 45€!

(slapti prisijungimai prie  praktikų bus
atsiųsti iškart po užsakymo)

PASIRINK KOKIO NORĖTUM:

IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS!

Iš leidyklos netikėtai gavome 30 „Šokoladas sielai“ knygų, kurias norime tau PADOVANOTI!

Užsisakius 1, bet kurį praktikų rinkinį, PADOVANOSIME tau bestseleriu tapusią knygą! (Pasiūlymas galioja vos keletą dienų...).

Plačiau apie knygą paspaudus čia!

INVESTICIJA
VOS 95€ 45€!

Užsisakyti

INVESTICIJA
VOS 95€ 45€!

Užsisakyti

INVESTICIJA
VOS 95€ 45€!

Užsisakyti

INVESTICIJA
VOS 95€ 45€!

Užsisakyti

ARBA, GALI UŽSISAKYTI VISUS 4 RINKINIUS SU NEĮTIKĖTINA NUOLAIDA!

INVESTICIJA VOS 380€ 139€!
(vos 34.75€ už vieną rinkinį!)

Užsisakyti viską dabarVisi 4 rinkiniai!


Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja arba GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS be jokių klausimų!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!


Jeigu vis dar dvejoji, ar moteriškos praktikos tikrai tau padės... būtinai paskaityk...

Dalia -atsiliepimas

Atsiliepimas-el

Atrodo reikia tiek nedaug, kad gautum neįtikėtinų, gyvenimą transformuojančių rezultatų!

INVESTICIJA
VOS 95€ 45€!

Užsisakyti

INVESTICIJA
VOS 95€ 45€!

Užsisakyti

INVESTICIJA
VOS 95€ 45€!

Užsisakyti

INVESTICIJA
VOS 95€ 45€!

Užsisakyti

ARBA, GALI UŽSISAKYTI VISUS 4 RINKINIUS SU NEĮTIKĖTINA NUOLAIDA!

INVESTICIJA VOS 380€ 139€!
(vos 34.75€ už vieną rinkinį!)

Užsisakyti viską dabarVisi 4 rinkiniai!


sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas info@sokoladassielai.lt