Kaip į savo gyvenimą pritraukti daugiau pinigų?

Du dalykai, kurie tau trukdo pritraukti daugiau pinigų, tai...

 • Tavo pačios RIBOJANTYS ĮSITIKINIMAI...
 • Nemeilė pinigams ir nesugebėjimas jais pasidžiaugti!

Visa tai yra LYG NEMATOMOS SIENOS, skiriančios tave nuo geresnio ir turtingesnio gyvenimo.

Todėl, norint transformuoti savo finansinę padėtį, tau tereikia šiek tiek padirbėti su savo pasąmone ir atsikratyti kelių senų ir nenaudingų įsitikinimų, kurie nuolat sukasi mūsų galvose ir lemia finansinę padėtį...

Darbui su savo pasąmone ir ribojančiais įsitikinimais mes paruošėme dviejų lygių specialias moteriškas pinigų praktikas...

Į šias praktikas sudėjome pačias efektyviausias psichologų patvirtintas ir daugybės žmonių išbandytas technikas...

Todėl galime GARANTUOTI, jog jas atliekant tavo finansinė padėtis pradės labai sparčiai keistis!

 • lygis: moteriška pinigų praktika „PINIGŲ KARALIENĖ“

Vienintelis dalykas, kuris trukdo gyvenime turėti trokštamus dalykus, – tai tavo pačios PASĄMONINIAI RIBOJANTYS ĮSITIKINIMAI.

Jeigu nori sužinoti, kokie įsitikinimai dominuoja tavo gyvenime, pabandyk prisiminti, ką girdėjai ir matei apie pinigus, kai buvai maža?..

Galbūt girdėjai, jog norint turėti pinigų reikia daug ir sunkiai dirbti... ar kad pinigai ant medžių neauga... reikia pataupyti... kiek daug visko negalima sau leisti... galbūt girdėjai nuolatinius tėvų konfliktus dėl pinigų trūkumo...

Visa tai suformavo įsitikinimus, kuriais vadovaudamasi gyveni.

Todėl, jeigu tik sugebėtum prisikasti iki pasąmonės ir pakeisti ten glūdinčius įsitikinimus apie pinigus, tavo finansinė padėtis tiesiog transformuotųsi.

Tu pradėtum pastebėti naujas galimybes, įgautum daugiau pasitikėjimo savimi imtis įvairių veiklų, ir viskas sektųsi nepalyginamai lengviau.

Tačiau pačiai pakeisti įsisenėjusius pasąmoninius įsitikinimus gali būti labai sunku.

Mes turime daugybę apsauginių mechanizmų, kurie taip lengvai neleidžia imti galvoti kitaip. Visada siekiame kuo didesnio stabilumo, net jei tas stabilumas mus ir apriboja. Bijome pasikeitimų, todėl geriau renkamės nieko nekeisti ir gyventi finansiniame nepritekliuje.

Tiek daug moterų galėtų gyventi nepalyginamai geriau, jeigu skirtų laiko pakeisti savo įsitikinimus.

Būtent dėl to paruošėme šią neįtikėtiną pasąmoninę praktiką!

Praktikoje naudojamos efektyviausios NLP (neurolingvistinio programavimo) technikos, įvairūs simboliai, kurie pasiekia giliausius pasąmonės klodus, bei kvėpavimo technikos.

Taip pat naudojamos afirmacijos (t. y pakartojimo technikos), vizualizacija, savitaiga... Tam, kad greičiau atsipalaiduotum ir tavo pasąmonė lengviau priimtų naują medžiagą, naudojami garso efektai, hipnozės bei transo elementai, leidžiantys atsipalaiduoti ir priimti naujus dalykus...

Klausykite šios praktikos įvado...

arrow
 • Praktika tavęs laukia uždaroje „Šokolado sielai“ narystės skiltyje. Ją galėsi klausyti iškart savo kompiuteryje, arba įsirašyti į telefoną…

 • lygis: moteriška pinigų praktika „PROTINGOS MOTERYS MYLI PINIGUS“

Tiesa yra tokia, kad jeigu jauti finansinį trūkumą, vadinasi, tavo santykiai su pinigais yra prasti ir jų tavo gyvenime pradės daugėti tik tada, kai tie santykiai pasikeis...

Ši praktika skirta moteriai, kuri nori pagerinti savo finansinius reikalus ir pagaliau pasimėgauti pinigų gausa.

Netrukus tu išmoksi į savo gyvenimą integruoti dar vieną naują techniką, kuri atvers tau kelią į finansinę laisvę ir komfortą.

Prieš atliekant šią praktiką tau tereikia suprasti vieną dalyką: tavo jausmai pinigams turi pasikeisti. Vien todėl, kad sakai „man reikia pinigų“, dar nereiškia, jog tu jiems esi atvira.

Pasitelkusi praktiką tu išmoksi džiaugtis pinigais.

Pati pagalvok: džiaugsmo emocija labai traukia, o ignoravimas ir nemeilė atstumia. Kai tik suvoksi šį dėsnį ir pritaikysi jį savo gyvenime, pinigų ims daugėti.

Pinigai yra ne kas kita kaip energija, paklūstanti visatos dėsniams.

Deja, kai kurie įsitikinimai ir nemeilė pinigams įsišakniję labai giliai, todėl reikia šiek tiek laiko ir tam tikrų praktikų, kad tavo pasąmonėje atsivertų nemeilės siena.

Pinigai yra vyriška energija, ateinanti pas mus tik tada, kai mes išmokstame juos priimti ir jais pasidžiaugti.

Jeigu tu neturi pinigų, vadinasi, tavo santykiai su jais yra ypač prasti. Tavo dabartinė finansinė situacija puikiai atspindi tavo santykius su pinigais. Tu gali apgauti save kartodama, kad tau patinka turėti pinigų, bet jeigu mokėtum džiaugtis pinigais, neabejotinai turėtum jų daugiau.

Jeigu geriau pasvarstytum, tai suprastum, kad iki šiol nemokėjai draugauti su pinigais… Tikriausiai juos automatiškai grūsdavai į piniginę ir tiek.

Pasitelkus šią praktiką pinigai taps laukiamu svečiu tavo piniginėje. Pajusi, kaip tavo santykiai su jais gerėja, jų atsiranda vis daugiau ir daugiau.

Klausykite šios praktikos įvado...

arrow
 • Praktika tavęs laukia uždaroje „Šokolado sielai“ narystės skiltyje. Ją galėsi klausyti iškart savo kompiuteryje, arba įsirašyti į telefoną…

Taip pat, kiekvienai iš šių praktikų, paruošta speciali pdf knygutė su papildoma informacija, bei paruoštais pratimais!

 • Tai ne šiaip sau eilinės užduotys...

  Šių praktinių užduočių pagalba tu netrukus pradėsi gyventi daug geriau ir turtingiau.

  Teisingai paruoštos rašytinės užduotys labai lengvai pasiekia tavo pasąmonę ir atlieka didelį darbą giliuosiuose jos sluoksniuose. Tai vienas stipriausių būdų, padedantis greičiau save perprogramuoti.

INVESTICIJA:


29.95


 • 1 LYGIO moteriška pinigų praktika "PINIGŲ KARALIENĖ" (mp3 versija)
 • 2 LYGIO moteriška pinigų praktika "PROTINGOS MOTERYS MYLI PINIGUS" (mp3 versija)
 • Specialiai šiai praktikai paruošis PRAKTINĖS UŽDUOTYS, kurios padės norimus finansinius rezultatus pasiekti dar greičiau! (PDF formatu)
 • DOVANA: moteriška praktika “MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS” (mp3 versija)
UŽSISAKYTI DABAR!


Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja arba GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS be jokių klausimų!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!


INVESTICIJA:


29.95


 • 1 LYGIO moteriška pinigų praktika "PINIGŲ KARALIENĖ" (mp3 versija)
 • 2 LYGIO moteriška pinigų praktika "PROTINGOS MOTERYS MYLI PINIGUS" (mp3 versija)
 • Specialiai šiai praktikai paruošis PRAKTINĖS UŽDUOTYS, kurios padės norimus finansinius rezultatus pasiekti dar greičiau! (PDF formatu)
 • DOVANA: moteriška praktika “MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS” (mp3 versija)
UŽSISAKYTI DABAR!