MOTERIŠKUMO IR PASITIKĖJIMO SAVIMI PASLAPTYS!

Jeigu nori tapti moteriškesne... jeigu nori labiau pasitikėti savimi... ir pakelti meilę sau, šis 3 dalių kursas bus tikra dovana!

Kursą sudaro 3 svarbios dalys kiekvienai moteriai:

 1. SLAPTAS MOTERIŠKUMO KODAS
 2. PASITIKĖJIMO SAVIMI PASLAPTYS
 3. MEILĖS SAU PASLAPTYS

 


1 DALIS: SLAPTAS MOTERIŠKUMO KODAS!


Šiais laikais moterys vis daugiau ir daugiau prisiima „vyriškų vaidmenų“, jos gyvena prieš savo natūralią prigimtį ir tai atneša skaudžias pasekmes.

Kai poroje dingsta poliariškumas, santykiai tampa nuobodūs, RUTININIAI ir palengva MIRŠTA.

Garsus knygų autorius Anthony Robbinsas puikiai viską aprašo... "Tam, kad tarpusavio santykiuose išlaikytumėte ne tik aistrą, bet ir padidintumėte intymumą, labai svarbu, kad kiekviena pusė ugdytų savo natūralią energiją – vyrišką ar moterišką.“

Moterys tvarko finansus, kuria planus, kontroliuoja šeimos kryptį ir santykius. Jos gimdo vaikus, rūpinasi šeimos pinigais, namų ruoša ir vaikų sveikata. Moterys užsiaugino vyrišką kiautą ir bando išgelbėti pasaulį.

Moteriška jėga prarandama, o vyro susidomėjimas bei trauka blėsta.

Vyrai ir patys negali paaiškinti, kodėl prieš tai mylima moteris jiems tapo nebeįdomi.

Jie pradeda žvalgytis į šalis ir ieškoti poliariškumo, kurį kadaise jautė su savo moterimi.

Štai čia yra dažna santykių „liga“.

Aistra ir potraukis gali įsižiebti tik susitikus vyriškumui ir moteriškumui. Tik tokia pora gali džiaugtis atsiradusiu artumu ir meile. Gyvenant pagal savo tikrąją prigimtį ir gamtos dėsnius, dauguma problemų poroje pradeda spręstis savaime.

Visais laikais vyrų ir moterų traukos pagrindas buvo vienas dalykas: VYRIŠKUS VYRUS NEVALDOMAI TRAUKIA MOTERIŠKOS MOTERYS.

Moteriško patrauklumo paslapčių suvokimas yra lyg PASLĖPTAS RAKTAS, kurį pasitelkusi gali atrakinti vyrų susidomėjimą, norą rūpintis, globoti ir mylėti tave, lyg būtum vienintelė moteris šioje žemėje.

Šią paslaptį būtų galima pavadinti „skyle“ vyrų psichologijoje, kuria pasinaudojusi tampi išties NEPAMIRŠTAMA.

Net ir šių dienų psichologiniai tyrimai vėl ir vėl patvirtina, kad moteriškumas traukia vyriškumą.

Tam, kad šalia tavęs atsirastų vyriškas vyras (arba jau esamas suvyriškėtų), privalai padirbėti su savo moteriškumu ir atskleisti savo moterišką jėgą.

Nė vienas stiprus ir vyriškas vyras nenorės būti su moterimi, kuri neleidžia jam būti tikru vyru.

Karalystėje niekada nebūna dviejų karalių.

Yra karalius, kuris valdo. Yra karalienė, kuri sėdi šalia ir viską valdo tylia, niekam nematoma jėga.

Karalienė, pasitelkusi savo elegantišką ir moterišką jėgą, iš tikro ir valdo karalystę. Karalius dažnai paiso karalienės norų, tačiau tik tuo atveju, jei karalienė viešai leidžia karaliui būti centrinėje pozicijoje.

Tai yra tikroji moteriškumo jėga, kurią savyje turi kiekviena moteris. Būtent dėl tokių moterų vyrai nugriauna kalnus, užima žemes ir dovanoja savo mylimajai. Būti šalia tokios moters yra didelė dovana.

Kiekvienas vyras tokiai moteriai pajaučia trauką jau nuo pimos susitikimo akimirkos. Tai nematoma, tačiau stipriai jaučiama.

Aistra ir potraukis gali įsižiebti tik susitikus vyriškumui ir moteriškumui. Tik tokia pora gali džiaugtis atsiradusiu artumu ir meile. Gyvenant pagal savo tikrąją prigimtį ir gamtos dėsnius, dauguma problemų poroje pradeda spręstis savaime.

Nė vienas stiprus ir vyriškas vyras nenorės būti su daug vyriškų savybių turinčia ir visai nemoteriška moterimi. Tam, kad šalia tavęs atsirastų vyriškas vyras (arba jau esamas vyras suvyriškėtų), tu privalai pažadinti savo moterišką jėgą.

Kito kelio nėra.

Anksčiau aš net nekreipiau dėmesio į moteriškumo temą. Ji man atrodė nereikalinga. Moteriškumas man asocijavosi su bobiškumu, silpnumu arba „nupušusia“ dvasine su kitais pasauliais bendraujančia fėja.

Tačiau po daugybės žlugusių santykių supratau, kad tai didžiulė klaida ir savęs atribojimas nuo gražesnio gyvenimo bei geresnių santykių.

Kiekviena moteris GALI pažadinti savyje moterišką jėgą, tačiau toli gražu ne kiekviena tai padaro.

Moteriškumas pasireiškia 7 savybėmis, apie kurias pakalbėsime vėliau.

Tiesa tokia, kad mūsų kartos moterys turi labai KLAIDINGĄ ir ŽALINGĄ supratimą apie moteriškumą.

Mūsų mamos ir močiutės augo sunkiais laikais. Vyrai išeidavo į karą, o moterys pasilikdavo prižiūrėti ūkį, vaikus ir, kaip sakoma, „laikydavo visus keturis namų kampus“.

Tai darome iki šių dienų.

Mes matėme tik sunkiai dirbančias, tempiančias visą atsakomybės naštą moteris, kurios tam, kad išgyventų, turėjo perimti VYRIŠKUS VAIDMENIS, vyriškas atsakomybes ir išsiugdyti vyriškas savybes.

Mes matėme aplink vyrus šokinėjančias ir visiškai save pamiršusias moteris.

Matėme moteris, kurios visą save atiduoda šeimai, jaučiasi neįvertintos ir labai nelaimingos, tačiau vis tiek tyliai tempia savo sunkią naštą.

Labai maža dalis moterų turėjo kitokį pavyzdį, todėl ant savo mamų pykti negalime – tuomet buvo kitokie laikai.

Laikai pasikeitė, o mes vis tiek tempiame savo mamų ir močiučių „palikimą“, kuris ne tik griauna santykius, bet ir daro mus labai nelaimingas.

AR NE LAIKAS VISKĄ PAKEISTI?

Tačiau galbūt tau norisi sakyti, kad čia VYRŲ KALTĖ… ir kodėl jie nepasiima savo vyriškos pusės?

Taip, tu esi visiškai teisi. Čia yra ir vyrų kaltės. Dauguma jų taip pat nematė tikro vyro pavyzdžio. Jie buvo mokomi būti gerais berniukais ir matė, kad šeimoje viskuo rūpinasi moteris.

Teisingai, vyrai taip pat turėtų padirbėti su savimi, tačiau jeigu moteris PRADĖS NUO SAVĘS, labai tikėtina, kad vyras seks paskui ir pasirūpins savo vyriška puse.

Kitu atveju, jeigu pati nepasikeisi, net ir atsiradus kitam vyrui po „įsimylėjimo“ laikotarpio anksčiau ar vėliau vis tiek atsidursi ten, kur esi dabar. Toks yra tavo santykių KODAS, kurį būtina pakeisti, jeigu nori, kad keistųsi santykiai ir gyvenimas.

Gera žinia ta, kad pakeisti savo MOTERIŠKUMO KODĄ nėra sudėtinga. Tam tereikia sužinoti ir pažadinti savyje 7 savybes, kurios yra viso ko pagrindas.

Supratusi, kokią reikšmę mano gyvenime turi moteriškumo tema, aplankiau daugybę mokytojų, seminarų, perskaičiau ne vieną knygą, kad išsiaiškinčiau, kaip man pažadinti savo moterišką jėgą. Tačiau daugybė gautos informacijos tebuvo laiko švaistymas, kadangi tai buvo sunkiai pritaikoma kasdienės moters gyvenime.

Jau buvau pavargusi nuo nevykusių ir niekur nevedančių santykių. Norėjau ko nors kito.

Aš galėjau flirtuoti ir pritraukti vyrus, kurie jausdavosi nesaugūs ir tik apsimesdavo esantys stiprūs. Savo nesaugumą jie slėpdavo po prabangiais automobiliais ir pinigais.

Jie man labai greitai atsibosdavo, nes tiksliai žinodavau, kuo viskas baigsis. Tačiau kai tik pabandydavau sudominti pasitikinčių, ambicingų ir mylinčių vyrų dėmesį, jie į mane net nežiūrėdavo.

Netrukus aptarsime visas 7 moteriškumo savybes, tačiau pirmiausia noriu aptarti MOTERIŠKUMO MITUS, kurie man trukdė savo moterišką jėgą atrasti anksčiau (galbūt tai trukdo ir tau).

 • 1 MITAS: Moteriškumas – tai paklusni tarnaitė.

Galime pastebėti, kad šiais laikais tikras vyriškumas yra sumaišytas su tironu ir „macho“, o moteriškumas su paklusnia tarnaite. Tai NĖRA vyriškumas ar moteriškumas.

Tai yra vidinio nesaugumo išraiškos, kurios neturi nieko bendro su vyrišku vyru ar moteriška moterimi.

 • 2 MITAS: Moteriškumas = silpnumas

Vyrauja įsitikinimas, kad moteriška moteris yra silpna ir negali savimi pasirūpinti. Tai didžiulė klaida. Moteriška moteris puikiai gali išgyventi ir be vyro. Ji su juo būna ne dėl to, kad nesugeba savimi pasirūpinti, o dėl to, kad jį myli.

Moteriška moteris turi daug energijos, puikių idėjų ir išlavintą intuiciją. Ji dažnai susikuria tokią veiklą, kuri atneša vidinį pasitenkinimą ir pastovias pajamas.

 • 3 MITAS: Aukštakulniai ir mini sijonas = moteriškumas

Taip, moteris turi būti pasitempusi, tačiau tai neturi nieko bendro su dabartiniu grožio kultu, kai moterys vaikšto su didžiule iškirpte, mini sijonu ir aukštakulniais.

Provokuojamos išvaizdos moteris pritrauks tik tokius vyrus, kurie norės „tik vieno“.

Grožis, paremtas TIK fizine išvaizda, NIEKADA nepadarys moters tokios, kuriai neįmanoma atsispirti.

Tokia moteris vėl ir vėl nusivils santykiais, kadangi nesugebės pritraukti į savo gyvenimą tokių vyrų, kurie jai galėtų duoti tai, ko ji iš tikrųjų nori.

„Šokoladas Sielai“ vienija daugiau nei 40 tūkst. Lietuvos moterų ir daugumai iš jų labai trūksta moteriškų savybių, kurių slapta trokšta kiekvienas vyras.

Štai kodėl nusprendžiau sukurti atskirą vaizdo kursą ir atskleisti atrastas MOTERIŠKUMO PASLAPTIS. Pagaliau tu sužinosi, kas yra tikrasis moteriškumas, kaip jį atskleisti ir nuo ko pradėti. Tai tau padės tapti išties išskirtine ir neįtikėtinai geidžiama moterimi!

„SLAPTAS MOTERIŠKUMO KODAS“

Mano suvokimu, moteriškumas yra ne kas kita kaip prigimtinių savybių rinkinys, kurias reikia atskleisti ir pažadinti. Štai kodėl šiame kurse mes tau padėsime atskleisti net 7 moteriškas savybes, kurios visiškai transformuos tavo gyvenimą.

Tai yra požiūrį keičiantis vaizdo kursas, kurį peržiūrėjusi gyvenime pradėsi elgtis kitaip.

Mes stringame nusivylimą keliančiuose santykiuose ir negalime ištrūkti iš užburto rato. Aš pati gailiuosi, kad šiuos svarbius dalykus taip ilgai ignoravau. Būčiau sutaupiusi nemažai laiko ir padariusi kur kas mažiau klaidų… na, bet geriau vėliau negu niekada.

Jokiu būdu nepraleisk šios galimybės ir pasirūpink savo moteriška jėga jau dabar.

7 MOTERIŠKUMO SAVYBĖS, KURIAS PRIVALO TURĖTI KIEKVIENA MOTERIS, JEI NORI GRAŽIŲ SANTYKIŲ IR NEĮTIKĖTINO GYVENIMO.

 • 1 SLAPTA SAVYBĖ skirta moteriai, kuri nori tapti MĖGSTAMA IR ĮDOMI.

Bendraudama su daugybe moterų supratau, kad vos 1 iš 100 turi šią svarbią savybę. Su tokia moterimi yra labai lengva ir malonu bendrauti. Kitos 99 tik GALVOJA, kad ją turi, tačiau šiek tiek kartu pabuvus nuo tokių moterų norisi BĖGTI kuo toliau.

Jeigu nepasižymi šia savybe, tavo pirmieji pasimatymai dažnai yra ir paskutiniai. Vyrai šios savybės ieško, o neradę į antrą pasimatymą niekada nekviečia.

Taip pat šios savybės neturėjimas yra tikras santykių žudikas. Jeigu jauti, jog neturi daug draugių, o žmonės nėra linkę su tavimi bendrauti, tokiu atveju su šia savybe būtina padirbėti pirmiausia.

Šią savybę turinti moteris yra mėgstama, charizmatiška ir įdomi. Ji traukia tiek vyrus, tiek moteris kaip medus bites.

 • Kurso metu aptarsime, KAIP ATPAŽINTI, ar tu tikrai turi šią svarbią savybę, ar tik įsivaizduoji, kad turi.
 • Taip pat pateiksiu 5 super receptus, kurie padės lengvai įvaldyti šią neįtikėtiną moterišką savybę.
 • 2 SLAPTA SAVYBĖ skirta susigrąžinti prarastą gyvenimo džiaugsmą ir vyrų susidomėjimą.

Moteris, įvaldžiusi šią savybę, tampa patraukli vyrams. Ji aplink save spinduliuoja nepažintą energetinį lauką, kurį greitai pagauna vyrai.

Būtent ši savybė padaro moterį VIENINTELE ir NEPAMIRŠTAMA. Šią savybę turinti moteris yra skani ir jos norisi paragauti. Jos akys spindi ir ji jaučia gyvenimo skonį. Tokia moteris yra beprotiškai patraukli vien būdama šalia.

Ji turi tą „kažką“, ko nori visi aplinkiniai. Tas „kažkas“ yra lyg magnetas, kuris traukia ne tik žmones, bet ir naujas galimybes.

Jeigu moteris neturi šios savybės, ji tampa nuobodi ir nematoma. Tokios moters akys yra pavargusius ir nelaimingos. Ji nejaučia jokio pasimėgavimo gyvenimu. Su tokia moterimi norisi būti tik iš reikalo.

 • Kurso metu aptarsime pagrindinius MITUS, kurie tau gali kliudyti pažinti šią savybę.
 • Taip pat aptarsime net 7 RECEPTUS, kurie padės šią savybę išsiugdyti pačiu lengviausu būdu.
 • 3 SLAPTA SAVYBĖ skirta tam, kad vyras negalėtų tau atsispirti ir nuolat galvotų tik apie tave.

Jeigu tu pasižymi šia savybe, vyras negalės išmesti tavęs iš galvos. Tai yra super galingas įrankis, kurį savyje turi kiekviena moteris, tačiau ne kiekviena moka teisingai juo pasinaudoti.

Ši savybė yra labai svarbi ne tik ilgalaikiuose santykiuose, bet ir pasimatymų laikotarpiu.

Jeigu moteris nepasižymi šia savybe, ji labai greitai tampa NEĮDOMI. Tokios moters vyras pradeda NEVERTINTI ir elgtis su ja taip, kaip nori, pamiršdamas jos poreikius. Ilgainiui tokia moteris tampa niekam NEREIKALINGA.

Anksčiau galvojau, jog tikrai pasižymiu šia savybe, tačiau santykiai vis tiek važiuodavo žemyn. Niekaip nesupratau kodėl. Dabar, kai atsisuku atgal, puikiai matau, kur klydau.

 • Pasirodo, viskas, ką žinome apie šią slaptą moteriškumo savybę, yra MITAS. Visą tiesą sužinojau iš išmintingų moterų Šveicarijoje, kurios atvirai viską papasakojo.
 • Kurso metu aptarsime, kokias klaidas daro dauguma moterų ir kaip teisingai pasinaudoti šia unikalia savybe, kad ji vyro ne atstumtų, o PRITRAUKTŲ.
 • 4 SLAPTA SAVYBĖ, kuri padės sukurti TVIRTUS SANTYKIUS ir garantuos vyro ištikimybę bei amžiną meilę.

Iš pirmo žvilgsnio tau gali atrodyti, kad šią savybę turi beveik visos Lietuvos moterys.

Taip, tai tiesa, ją turi daugybė moterų, tačiau naudoja DESTRUKTYVIAI. Užuot suartinusi vyrą ir moterį, ši savybė tampa nepasitenkinimo vienas kitu priežastimi. Moterys šią savybę supranta VISAI KITAIP nei vyrai.

Dėl to ir kyla tiek daug nesusipratimų, atsiranda daug nuoskaudų, kurios galiausiai priveda ir prie skyrybų. Kiekvienai moteriai svarbu suprasti, kaip ji galėtų šia savybe pasinaudoti santykiams kurti, o ne juos žlugdyti.

 • 5 SLAPTA SAVYBĖ, kuri taps tavo sėkmės garantu bet kokioje srityje

Moteris, kuri įvaldys šią savybę, garantuotai TRANSFORMUOS savo gyvenimą. Jeigu pasidomėtum, tai kiekviena moteriška moteris tikrai turi šią savybę.

Ši savybė gyvenime atvers daugybę durų. Tokiai moteriai sekasi viskas, ko ji imasi. Tai yra visų santykių su žmonėmis pagrindas.

Anksčiau galvojau, kad šią savybę aš tikrai turiu ir nėra ko mokytis, tačiau kokia tai buvo klaida. Šios savybės neturėjimas GARANTUOJA didžiulius konfliktus. Būtent tai ir priveda darnias poras iki skyrybų.

Tai, kad neturėjau šios savybės, man sukėlė daug skausmo santykiuose su kitais žmonėmis. Labai džiaugiuosi, kad galėsiu tave išmokyti to, ką supratau tik per daugiau nei 20 metų!

 • 6 SLAPTA SAVYBĖ suteiks moteriško patrauklumo, kuriam bus sunku atsispirti.

Galbūt Kleopatra ir buvo neišvaizdi moteris, tačiau neabejotinai naudojosi šia savybe maksimaliai. Tai yra didžiulė moteriško patrauklumo paslaptis.

Kiekviena moteris gali ir privalo tai padaryti. Čia sudėjau pačias svarbiausias savo paslaptis, kurios bet kurią, net ir labai paprastą moterį pavers tikra dama.

 • 7 SLAPTA SAVYBĖ, be kurios moteris greitai pasensta ir tampa nuobodi savo vyrui.

Tai yra slapta savybė, kuria pasinaudojusi garsioji Kleopatra atkreipė imperatoriaus dėmesį ir jį iškart sužavėjo. Ši savybė yra būtina kiekvienai moteriai. Be jos moteris greitai save PASENDINA ir tampa NUOBODI aplinkiniams bei savo šeimos nariams.

Šią savybę turi kviekviena, tačiau nesinaudoja. Kiekviena tavo diena taps pilna siurprizų ir įdomybių, apie kuriuos niekada nebūtum pagalvojusi.

Būtent ši savybė man padeda įkvėpti tūkstančius Lietuvos moterų keisti savo gyvenimą ir prisiminti, kokios jos iš tikrųjų nuostabios!

Apie visas šias savybes sužinosi pirmoje šio kurso dalyje

Įvaldžiusi visas šias savybes ir pažadinusi tikrąją moterišką jėgą, tu įgausi „nesąžiningą“ pranašumą prieš kitas moteris, kurios šių paslapčių nežino.

Tu tapsi ta moterimi, kuri įeina į kambarį ir turi „kažką tokio“, kas traukia dėmesį. Tu tapsi tokia moterimi, su kuria norisi praleisti vis daugiau ir daugiau laiko.

PRISIMINKIME, koks svarbus santykiuose poliariškumas. Tai lyg MAGNETAS, kuris sulipdo vyrišką vyrą su moteriška moterimi. Jeigu moteris nemoteriška, tokie vyrai į ją niekada neatkreips dėmesio. Tai lyg gamtos nustatyta taisyklė!

TURI PASKUBĖTI!

Vis daugiau ir daugiau šių laikų moterų išsilaisvina iš praeities įsitikinimų ir pradeda dirbti su savo moteriškumu. Moteriškumo tema kuo toliau, tuo labiau bus populiaresnė ir aktualesnė.

Moterys, kurios PAVĖLUOS, praras galimybę mėgautis gyvenimu ir sukurti gražius santykius su vyru. Beje, jeigu tavo vyras jau dabar yra vyriškas, patarčiau NIEKADA neapleisti moteriškumo temos ir kurti tarpusavio ryšį. Akiratyje atsiradus išties moteriškai moteriai, vyro dėmesys netikėtai gali nukrypti į ją. Turi tam užkirsti kelią jau dabar.

Aplink labai daug atvejų, kai vyrai išeina pas kitas. Taip vyksta tik dėl to, jog moterys nežino ir neugdo šių 7 savybų, kurios yra moteriškumo ir laimingo gyvenimo pagrindas.


2 DALIS: PASITIKĖJIMO SAVIMI PASLAPTYS


Žinios, kurios pateiktos kurse, yra iš mano asmeninės patirties, todėl galiu drąsiai sakyti, kad jeigu jomis pasinaudosi, tai GARANTUOTAI ATRAKINS TAVO PASITIKĖJIMĄ SAVIMI! Po metų, prisiminusi šį momentą, sakysi, jog tai buvo vienas geriausių tavo sprendimų.

 • Atvirai pasidalysiu savo kelione į pasitikėjimą savimi ir kokiais MITAIS buvau įtikėjusi...

Vaikiausi pasitikėjimą savimi po visą pasaulį. Jo neradau nei ferariuose, nei ant Los Andželo ir Europos podiumų, nei šalia mylinčių vyrų, nei prabangiose vilose, nei vakarėliuose prie žydrų baseinų. Jo nebuvo ir prabangiose jachtose. Pasitikėjimo savimi man nepavykonusipirkti ir brangiausiose „Rodeo Drive“ Kalifornijoje parduotuvėse su platininėmis kortelėmis.

Kur begyvenčiau, ką bedaryčiau, mano viduje vis tiek sėdėjo maža, išgąsdinta lietuvė mergaitė, kuri apsimetinėjo esanti kieta ir stipri...

Buvau absoliučiai valdoma išorinių dalykų. Jeigu vyrai manimi žavėjosi, aš spindėjau... Jeigu turėjau brangių drabužių, jaučiausi truputį geriau, bet labai trumpai... Jeigu gaudavau modelio darbą, džiaugiausi, o jeigu mėnesį girdėdavau „ne, mūsų reklamos veidas turi būti kitoks“, subliukšdavau iki gilaus liūdesio ir visiško pasitikėjimo savimi praradimo.

 • Kurso metu pakalbėsime apie GILIAS PSICHOLOGINES PRIEŽASTIS, kodėl mes nepasitikime savimi (ir ką su tuo daryti).
 • Pakalbėsime apie tai, kokie įsitikinimai BLOKUOJA tavo pasitikėjimą savimi (ir ką su tuo daryti).
 • Aptarsime 10 ŽINGSNIŲ, kurie atrakins tavo pasitikėjimą savimi!

3 DALIS: MEILĖS SAU PASLAPTYS (+PRAKTIKOS)


Kodėl meilė sau tokia svarbi?

 • Kai moteris myli save - ji yra laiminga ir spindi gyvenimo džiaugsmu.
 • Kai moteris myli save - ji puikiai sutaria su vyru, bei vaikais.
 • Kai moteris myli save - ji drąsiai siekia savo tikslų ir jai viskas sekasi.
 • Kai moteris myli save - ji užsiima mylima veikla ir dieną pradeda su džiaugsmu.
 • Kai moteris myli save - ji yra sveika, graži ir jos veido oda tiesiog švyti.

Labai dažnai girdime žodžius „mylėk save“. Tai skamba puikiai ir protingai, bet žemiškai moteriai, kuri nuolat rūpinasi vyru, vaikais ir buitimi, gali būti visiškai neaišku, nuo ko pradėti.

5 žingsniai, kuriuos kartu žengsime šios kurso dalies metu:

 • DIRBSIME SU EMOCINĖMIS PRAEITIES ŽAIZDOMIS...

Kiekviena iš mūsų per gyvenimą pririnko daugybę neigiamų patirčių, nuoskaudų, išdavysčių, bei blogų prisiminimų. Psichologai jau senai įrodė, jog visos skaudžios patirtys įtakoja dabartinę gyvenimo kokybę ir trukdo pasitikėti savimi.

Būtent todėl, norėdama pakelti meilę sau ir labiau pasitikėti savimi, pirmiausia turi pasirūpinti savo emocine švara ir išvalyti savo praeitį.

Tam, kad sėkmingai žengtum šį žingsnį, tavęs lauks dvi nuostabios moteriškos praktikos:

 • EMOCIŠKAI LAISVA. Kaip užgydyti emocines žaizdas, kurios griauna tavo santykius ir gyvenimą.
 • IŠ PAVARGUSIOS Į SPINDINČIĄ. Kaip nusimesti visas neigiamas emocijas ir per dieną sukauptas nuoskaudas.
 • DIRBSIME SU SAVĘS PRIĖMIMU IR MAŽINSIME VIDINĮ KRITIKĄ...

Tikriausiai ne kartą esi girdėjusi „priimk save“, „pamilk savo trūkumus“, „mylėk save tokią, kokia esi“. Atrodytų nuostabūs patarimai, tačiau niekas nepasako KAIP tai padaryti.

Mano patirtimi, pats geriausias ir efektyviausias būdas priimti save ir sumažinti vidinį kritiką - tai moteriškos praktikos. Vizualizacijos, bei garsų pagaba, jos padeda iš pasąmonės iškelti ir pašalinti visus trukdžius, kurie neleidžia pasitikėti savimi ir jausti daugiau meilės sau.

Šiam žingsniui paruošėme tau dvi nuostabias praktikas:

 • NETOBULUMO DOVANA SAU. Kaip nustoti keisti save ir priimk tokią, kokia esi.
 • TAVO ŠLOVĖS AKIMIRKA. Kaip tapti nesustabdoma visose gyvenimo srityse.
 • ATLIKSIME PRAKTIKAS, KURIOS PADĖS MĖGAUTIS GYVENIMU ČIA IR DABAR...

Tikriausiai žinai ką reiškia žaisti žaidimą „KAI…“

-„KAI turėsiu pinigu…“
-„KAI susilauksiu vaiko…“
-„KAI ateis vasara…“
-„KAI išmokėsime butą…“
-„KAI gausime paskolą…“
-„KAI susirasiu vyrą…“
-„KAI išsiskirsiu…“
-„KAI susituoksime…“
-„KAI išvyksime atostogų…“
-„KAI pagerės ekonominė situacija…“

Begalės dalykų, kuriuos sau prikalbame ir atidėliojame laimę rytojui.

Sukūrėme tau šias dvi nuostabias praktikas tam, kad išmoktum gyvenimu džiaugtis čia ir dabar.

 • LAIMINGA ČIA IR DABAR. Kaip nustoti nerimauti ir pradėti mėgautis gyvenimu čia ir dabar.
 • MAGIŠKA MOTERIS. Kaip išgirsti savo vidinį balsą ir įgauti vidinę ramybę?
 • PROGRAMUOSIME SAVE MEILEI SAU, PASITIKĖJIMUI SAVIMI BEI GROŽIUI...

Žengus pirmus keturis žingsnius, turime pradėti judėti į kitą pusę - TEIGIAMĄ SAVĘS PROGRAMAVIMĄ.

Tam skirtos šios praktikos, kurios padės pakeisti savo vidinį dialogą su savimi. Atlikdama šias praktikas, labai greit pastebėsi, jog natūraliai pradedi sau sakyti vis gražesnius ir gražesnius dalykus.

 • GRAŽIOS ODOS PASLAPTIS. Kaip išlaikyti jauną ir gražią veido odą ilgiau.
 • KLEOPATRA. Kaip tapti moterimi, kuriai lenkiasi karaliai.

Tai yra PRAKTINĖ kurso dalis, kurioje ne tik gausi teorinę medžiagą, bet ir atliksi ypatingai svarbų praktinį vidinį darbą su savimi!

Kodėl šios praktikos tokios efektyvios?

Šios praktikos psichologinių paslapčių, specialių vaizdinių ir garsų pagalba pasiekia tavo pasąmonę ir pažadina tokią būseną, kurios pagalba tu automatiškai tampi patrauklesnė, seksualesnė, labiau pasitikinti savimi...

Jos yra sukurtos remiantis rimtomis psichologinėmis studijomis bei senovės lietuvių simbolika. Visa tai atveria tavo pasąmonę ir „įrašo“ į ją kitokį savęs matymą.

Tau reikia atsipalaiduoti, klausyti įrašų ir netruksi pastebėti, kaip gyvenimas aplink tave pradės keistis (įskaitant santykius su vyru, pakilusį pasitikėjimą savimi, atsigavusį seksualinį gyvenimą, pinigus ir t. t.).

Įsivaizduok, kaip būtų lengva gyventi, jeigu jaustumeisi VERTA gražiausių gyvenimo dovanų, jeigu neliktų minčių, kad tu nepakankama ar kad kažkas su tavimi negerai. Pagalvok, kaip į tave žiūrėtų vyrai, kokias pritrauktum galimybes, kokį vidinį potencialą atvertum?

Įsivaizduok, kaip bendrautum su kitais žmonėmis, jei jaustumeisi pasitikinti savimi ir vertinga.

Įsivaizduok, kaip eitum gatve, jei tikrai jaustumeisi gražiausia moterimi pasaulyje...

Tokį jausmą tu gali sukurti savyje ir jį neštis per visą dieną. Būtent tam ir sukurtos moteriškos praktikos!

Pasitikėjimas savimi ir meilės sau yra neįkainuojami dalykai gyvenime...

Ką darytum, jeigu labiau pasitikėtum savimi?

-Galbūt imtumeisi drąsesnių veiksmų gyvenime...

-Galbūt išeitum iš nemėgiamo darbo...

-Galbūt kitiems dažniau pasakytum "NE"...

-Galbūt išgrįstum palikti savivertę griaunančius santykius...

-Galbūt pradėtum savo verslą...

Bet kuris iš šių dalykų, neabejotinai į tavo gyvenimą atneštu daug daugiau harmonijos ir laimės.

Dažniausiai mes gailimės ne to, ką gyvenime padarėme, bet ko NEPADARĖME...

Kviečiu išbandyti šį super kursą, kad po to nereikėtų gailėtis to, ko gyvenime nepadarei. Galbūt tu esi vos vienu mažu žingsneliu nuo gyvenimo, kokio trokšti...

Užsisakyti kursą dabar

Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja arba GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS be jokių klausimų!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!


Užsisakyti kursą dabar

sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendrąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas [email protected]