ŠOKOLADO SIELAI PRODUKTAI, KURSAI,
BEI PRAKTIKOS VIENOJE VIETOJE!

Mieloji, sveika atvykusi į Šokolado sielai parduotuvę. Čia rasi daug vertingų moteriškų įrankių, kurie padės pažadinti savo moteriškumą, seksualumą, bei pasitikėjimą savimi!

PASVEIKINK SAVE, kad jau domiesi šiomis temomis, kadangi tu esi tikrai išskirtinė moteris!

ruta-banionyte-sokoladas-sielai


Štai kokie atsiliepimai mus įkvepia kurti❤


PAGALIAU NAUJAS LEIDIMAS!

MOTERIAI, KURI NORI PAKEISTI SAVO GYVENIMĄ... TAČIAU NEŽINO NUO KO PRADĖTI!

Jeigu jauti, kad gyvenimas ne toks, kokio norėtum… galbūt trūksta pasitikėjimo savimi… galbūt atsibodo rutina… galbūt santykiai kelia daug nepasitenkinimo… tokiu atveju tai bus vienas svarbiausių moteriškų įrankių, kokį tik gali turėti!

Sužinoti daugiau...

NAUJIENA!

KAIP ELGTIS PIRMAISIAIS SANTYKIŲ MĖNESIAIS, KAD JIS PAMESTŲ DĖL TAVĘS GALVĄ?

Jeigu esi 18-25 metų ir tau kyla daug klausimų apie santykius su vaikinais (kurių negali užduoti savo mamai), šis išsamus kursas bus vienas svarbiausių, kokį tik gali turėti!

Šiame kurse atskleista tai, ką kiekviena mergina turėtų žinoti apie pirmuosius santykių mėnesius, kad vaikinas pamestų dėl jos galvą!

Sužinoti daugiau...

GAUTA NAUJA SIUNTA!

OriginaIi GRAŽIOS ODOS paslaptis iš senovės Kinijos karališkosios šeimos moterų... kurią dabar naudoja daugybė Holivudo žvaigždžių!

Jeigu nori SUSTANGRINTI veido odą ir užkirsti kelią raukšlėms... jeigu nori atsikratyti PAPILKĖJIMO ir turėti SKAISTESNĘ veido odą... tokiu atveju tai bus vienas svarbiausių straipsnių, kokį tik esi skaičiusi!

Rezultatai tokie neįtikėtini, jog modeliai, aktoriai, TV asmenybės, muzikantai ir jų makiažo specialistai neabejoja, kad ši priemonė geba sumažinti veido patinimą, išlyginti raukšles ir panaikinti pajuodusius paakius (beje, tam reikia skirti vos 5 minutes ryte).  

Šiandien ir tu gali pasinaudoti šia paprasta grožio paslaptimi ir atrodyti dešimt ar dvidešimt metų jaunesnė nei tavo bendraamžės… sustangrinti veidą užkertant kelią raukšlėms, pašalinti papilkėjimo, pajuodusių paakių, bei nuovargio žymes!

Ši paslaptis atkeliavo ir iki mūsų dienų. Kai kur tai vadinama „maža Holivudo paslaptimi“.  

Skaitykite visą istoriją...

Sužinoti daugiau...

KURSO PRADŽIA - BIRŽELIO 7 d. Galite registruotis...

Kaip tapti moterimi, kuri yra NEPAVALDI LAIKUI?

„Šiais laikais kiekviena, kuri žino teisingą kryptimį, turi teisingas žinias ir nepasitiki tuščiais, bet gerai išreklamuotais grožio produktais, gali labai lengvai atrodyti 10-15 metų jaunesnė ir gražesnė!“

Plačiau apie kursą...

BEVEIK IŠPARDUOTA!

SVARBU kiekvienai moteriai, kurią nuolat kamuoja įvairios intymiosios srities problemos... kuri sekso metu nejaučia beveik jokio malonumo... kuri bijo per greit pasenti ir tapti nebeįdomi nei savo, nei kitiems vyrams...

Pagaliau! Kinija atskleidė prieš 5000 metų atrastą moteriškos sveikatos, grožio ir jaunystės paslaptį.

Sužinoti daugiau...

BEVEIK IŠPARDUOTA...

JAU ŠIANDIEN... IŠMESK SAVO PAGALVĘ!

Mano Los Andželo grožio mokytoja per pirmąją pamoka mums pasakė „IŠMESKITE SAVO PAGALVES... jei norite džiaugtis jauna ir švytinčia veido oda, bei akivaizdžiai pristabdyti veido senėjimo procesą!“...

ŠTAI KODĖL JI TAIP PASAKĖ:

Sužinoti daugiau...

UNIKALŪS VIDEO KURSAI
(prieinami elektroniniu variantu)

KĄ KIEKVIENA MOTERIS TURĖTŲ ŽINOTI APIE SEKSĄ...

Į kursą sudėjome visas žinias, kurias įgijome pas garsius mokytojus visame pasaulyje, ieškodami atsakymų į mums rūpimus klausimus (Kur dingsta aistra? Ką reiškia būti gera/u meilužiu? Ar reikia vaidinti nepasiekiamą? Ką daryti, kad jis nenueitų pas kitą? Kaip gauti meilės ir pajusti ryšį?).

Tai ką atradome pakeitė mūsų požiūrį į intymų gyvenimą. Jeigu tu, esi su vyru jau ne vienerius metus, ir jauti, kad intymumas tampa pareiga, aistra dingsta, o jūs tolstat vienas nuo kito - būtinai pasidomėk mūsų naujausiu kursu, kurį galima išklausyti "online".

Mes dažnai galvojame, kad aistra sugrįš ir tai tik prastas etapas, bet tiesa yra tokia, kad ir šioje srityje mums reikia daug ko išmokti. Ypač jeigu norim, kad pasibaigus pirmiesiems metams, mūsų seksualinis gyvenimas ir toliau žydėtų. Daugeliu atvejų žinios gali transformuoti santykius. Pasinaudok, šia proga dabar.

Plačiau apie seksualinį kursą čia.

Sužinoti daugiau...

GERŲ SANTYKIŲ PASLAPTYS: kaip kurti gražius santykius su savo vyru, kad visada jaustumeisi mylima ir išskirtine?

Šį kursą paruošiau remdamasi ne tik savo patirtimi, bet ir garsių psichologų, santykių ekspertų bei tantros mokytojų išmintimi. Šis kursas – bene vienintelis toks išsamus ir atviras visoje Lietuvoje. Tai yra santykių su vyru PAGRINDAS, kurį turėtų žinoti kiekviena moteris.

Sužinoti daugiau...

SLAPTAS MOTERIŠKUMO KODAS.

Šiais laikais moterys vis daugiau ir daugiau prisiima „vyriškų vaidmenų“, jos gyvena prieš savo natūralią prigimtį ir tai atneša skaudžias pasekmes. Pagaliau bus atskleistos 7 MOTERIŠKUMO SAVYBĖS, kurios transformuos tavo santykius ir gyvenimą... 

Sužinoti daugiau...

Video kursas: Kaip PAMILTI SAVE ir nustoti griauti sau gyvenimą?

Patikrinta 5 žingsnių sistema, kuri padės PAMILTI SAVE ir sustiprinti PASITIKĖJIMĄ SAVIMI...

Sužinoti daugiau...

Moteriai, kuri nori pradėti savo veiklą ir padidinti mėnesines pajamas… tačiau NEŽINO, NUO KO PRADĖTI!

Šiais laikais, kai internetas atvėrė tiek neįtikėtinų galimybių, kiekviena, net patirties neturinti moteris, gali lengvai susikurti papildomą pajamų šaltinį ir prisidėti 300, 500 ar 600 eurų per mėnesį prie savo asmeninių pajamų! Štai 7 ŽINGSNIAI, kurie padės tai padaryti praktiškai...

Sužinoti daugiau...

Kaip bet kuri, net ir paprastai atrodanti moteris... vien moteriškos aprangos pagalba gali save paversti 10 kartų GRAŽESNE ir MOTERIŠKESNE beveik kiekvienam vyrui žemėje (o taip pat ir sau pačiai!)

PAGALIAU stiliaus taisyklės susijungė su moteriškumu, bei psichologų atliktais tyrimais apie tai, kaip vyrų pasąmonę įtakoja moters apranga... kad kiekvienai taptų aišku KĄ ir KAIP rengtis, kad jaustis gerai, labiau pasitikėti savimi ir atrodyti pasakiškai!

Sužinoti daugiau...

„NAUJOS KARTOS VYRAS:
5 svarbiausi principai, kuriuos tavo moteris norėtų, kad žinotum, tačiau nepasako..."

Pirmą kartą - išskirtinis video kursas VYRAMS!

Sužinoti daugiau...

KITI MOTERIŠKŲ PRAKTIKŲ RINKINIAI

MOTERIS, VERTA MILIJONO

SUŽINOTI DAUGIAU...

MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI

SUŽINOTI DAUGIAU...

INTYMI PASLAPTIS

Kaip į savo seksualinę sritį susigrąžinti sveikatą, aistrą ir malonumą?

SUŽINOTI DAUGIAU...

SEKSUALUMO MAGIJA. GRAŽI IR NEPAMIRŠTAMA.

SUŽINOTI DAUGIAU...

Moteriai, kuri ieško vyro ir nori sukurti gerus santykius...

TIESIOG NEPAMIRŠTAMA

Slapti moteriški įrankiai, kurie padės sužavėti vyrą, ilgam išlaikyti jo susidomėjimą bei sukurti nuostabius santykius, kokių tu esi verta.

SUŽINOTI DAUGIAU...

NUOSTABU VAIRUOJANT...

MOTERIS BE RIBŲ!

Kaip išplėsti savo VIDINES RIBAS ir lengvai iš gyvenimo gauti viską ko trokšti: meilę, sėkmę, pinigus ar net gerus santykius!

SUŽINOTI DAUGIAU...

NAUJOJI ŠOKOLADAS SIELAI KNYGA

Naujoji mūsų knyga „ŠOKOLADAS SIELAI“ jau visuose knygynuose...

Šioje knygoje bus atskleista daugybė gyvenimo paslapčių: apie vyrus, moteriškumą, seksualumą, pasitikėjimą savimi, savirealizaciją, pinigus, grožį, jaunystę ir meilę sau. Čia nerasi sausų ir nepatikrintų teorinių žinių. Tai mano gyvenimo istorija, kuria nusprendžiau pasidalyti su tavimi.

Sužinoti daugiau...

KITI PRAKTIKŲ RINKINIAI
(elektroniniu variantu)

Kaip į savo gyvenimą pritraukti daugiau pinigų?

Du dalykai, kurie tau trukdo pritraukti daugiau pinigų, tai...

-Tavo pačios RIBOJANTYS ĮSITIKINIMAI...

-Nemeilė pinigams ir nesugebėjimas jais pasidžiaugti!

Visa tai yra LYG NEMATOMOS SIENOS, skiriančios tave nuo geresnio ir turtingesnio gyvenimo. Todėl, norint transformuoti savo finansinę padėtį, tau tereikia šiek tiek padirbėti su savo pasąmone ir atsikratyti kelių senų ir nenaudingų įsitikinimų, kurie nuolat sukasi mūsų galvose ir lemia finansinę padėtį...

SUŽINOTI DAUGIAU...

KAIP SAVO SVAJONES IR TIKSLUS PAVERSTI REALYBE?

PRISTATOME: pasąmoninė vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA“, kurioje yra VISKAS ko reikia, kad tavo norai, svajonės, bei tikslai, taptų realybe daug greičiau nei tikiesi!

SUŽINOTI DAUGIAU...

Subtilesnės energetinės praktikos...

(norinčioms eiti į gilesnį savęs pažinimą)

shadow-ornament

Kaip gimė šios moteriškos praktikos ir Šokoladas sielai?

"Ir net kai gyvenimas davė VISKĄ, apie ką gali svajoti moteris: sėkmingą modelio karjerą, dideles sumas banko sąskaitoje, galimybę neriboti savo išlaidų... gyvenimą prabangiame name Los Andžele (JAV), ar daug įtakingų draugų..., vis tiek nesijaučiau MOTERIŠKA, LAIMINGA IR UŽSIPILDŽIUSI!"

Jau nuo 15 metų ėjau podiumu gimtąjame mieste, o vėliau patyriau, ką reiškia būti modeliu Europoje ir Amerikoje.

Tris metus praleidau dirbdama prabangiame kruiziniame laive ir turėjau galimybę pažinti įvairių tautybių žmones, o taip pat kelis kartus apiplaukti pasaulį.

Į Holivudą su keliais šimtais dolerių...

Vėliau gyvenimas man leido patirti, ką reiškia atvykti į Holivudą su keliais šimtais dolerių kišenėje, išsinuomoti kambarį prasčiausiame rajone, kur nuolat slankioja narkotikų prekeiviai bei prostitutes… ir visiškai nusivilti "Amerikietiška” svajone.

Šiaip ne taip gavusi darbą bare, labai sunkiai dirbdavau ir vos sudurdavau galą su galu… Tokia buvo mano pradžia, kuri tęsėsi ilgiau nei metus.

Tačiau… PAŽINAU IR KITĄ PUSĘ:

beveik 10 metų džiaugiausi tuo,
ką gali pasiūlyti pinigai...

  • Turtingas vyras, didžiulis namas ir prabangus automobilis...
  • Nenusakomo grožio vandenynas, filmų žvaigždės ir besaikis apsipirkinėjimas...
  • Nesibaigiantys verslo pietūs, privatūs lėktuvai, limuzinai ir nuolatinis vyrų dėmesys...
  • Ir, atrodytų, visų svajonių išsipildymas…

Gyvendama labai prabangų gyvenimą, turėdama beveik neribotus kiekius pinigų, taip pat MOKIAUSI ĮVAIRIOSE KALIFORNIJOS MOTERIŠKUMO, GROŽIO IR SVEIKATOS MOKYKLOSE.

Per tuos metus aš atradau daugybę neįtikėtinų dalykų, kurie man padėjo išlikti jauna, gražia, seksualia ir energinga.

Ir tada vėl pavargau. Viskas buvo nusibodę, buvo nelengva sugalvoti ką dar nusipirkti ar kokiu būdu pažadinti džiaugsmą ir susidomėjimą gyvenimu…

ruta b - namai JAV

Namai Los Andžele, JAV

TAČIAU..., kad ir kaip bebūtų keista..., o gal labiau liūdna..., PINIGAI NIEKADA NEATNEŠĖ NEI DŽIAUGSMO, NEI VIDINIO UŽSIPILDYMO, NEI MEILĖS SAU...  NEI DAUGIAU MOTERIŠKUMO!

Nesakau, kad buvau nelaiminga, bet aš iš tiesų galvojau, kad toks gyvenimas bus mano svajonė, kurioje aš sužydėsiu. Deja realybė buvo kitokia. Aš nebežinojau kaip man pasijusti geriau.

ruta-banionyte-ferari

Taip pat buvo etapas, kai galvojau, jog tuštumą manyje turėtų užpildyti pagalba skurstantiems Afrikos vaikams.

Ilgainiui, pamačiusi, jog Holivudo gyvenimas manęs neužpildo, beveik pusei metų buvau išvykusi gyventi į Afriką, kur apsistojau primityviose bendruomenėse be jokios civilizacijos.

Tai buvo didžiulis iššūkis, kadangi ten galėjai būti ne tik sudraskyta laukinių žvėrių, bet ir patirti, ką reiškia skorpiono įgėlimas.

Iš tiesų, ten vykau galvodama, kad pagalba skurstantiems Afrikos vaikams mane užpildys kaip moterį… Deja...

Taip pat buvo etapas, kai galvojau, jog mane turėtų užpildyti vyrų dėmesys.

Pusę savo gyvenimo aš praleidau remdamasi aplinka ir vyrais, kad pasijausčiau laiminga, mylima ir moteriška. Jeigu ilgesnį laiką negaudau komplimentų ar patvirtinimo iš aplinkos, jog esu reikalinga ir svarbi, tai ilgainiui, aš nebe suprasdavau kas aš esu.

Taigi mano vidinė būsena priklausė nuo daugybės išorinių faktorių, bet niekada nepriklausė nuo manęs pačios…

Net jei visi aplinkiniai kartodavo kokia aš graži, įdomi ar moteriška, viduje vis tiek save kritikuodavau, bei peikdavau. Pažiūrėjusi į veidrodį visada rasdavau prie ko prikibti ir susigadinti nuotaiką.

Nusprendžiau tapti tos srities eksperte ir net mokiausi viliojimo meno labai garsioje Sheila Kelly įkurtoje “S Factor” mokykloje.

Ilgainiui supratau, kas labiausiai traukia vyrus (ir tai toli gražu nėra seksas), ko jiems reikia ir šalia kokios moters jie trokšta būti… Ir visai nesvarbu, ar tas vyras Bahamų kazino savininkas, ar garsus aktorius.

Aš puikiai pažinau vyrus, tačiau jų dėmesys ilgainiui pradėjo varginti ir net erzinti.

Galvojau, jog būdama geidžiama ir tapusi moterimi - svajone, dėl kurios varžosi vyrai, pajusiu pilnatvę ir būsiu laiminga.

Deja, tuo metu aš buvau tik alkana moteris, bandanti iš vyrų gauti tai, ko nesugebėjau duoti sau pati…

Ir tada gimė mintis, jog mane, kaip moterį, turi užpildyti MOTINYSTĖ...

Tada sugalvojau, jog mane galėtų pradžiuginti motinystė ir taip pagaliau įprasminsiu save.

Būtent dėl to viską palikau ir grįžau į Lietuvą.

Pasirodo tai irgi manęs nepadarė laimingesnės. Viduje aš buvau tuščia, nesubrendusi, neužaugusi ir nesaugi. Niekas nepasikeitė, tik “dekoracijos” aplink. Didžiulis nepasitenkinimas buvo mano viduje ir atkakliai lydėjo mane dar kelis metus.

Tai nėra iš knygose perskaityta eilutė. Tai tikra.

Visa tai pasakoju tik todėl, kad pamatytum, jog aš nesu ta moteris, kuri perskaitė kelias dvasines knygutes ir dabar dalinasi nepatikrintomis žiniomis apie moterišką laimę ir moteriškumą. Viskas, ką aš pasakoju, ateina iš mano asmeninės patirties.

Bet... nuo savęs nepabėgsi

Bėgau pati nuo savęs.

Buvau labai priklausoma nuo kitų nuomonės, nesugebėdavau sukurti gražių santykių, o keliaudama po pačias gražiausias pasaulio vietas, pajusdavau tik labai trumpalaikį džiaugsmą.

Kad ir kur pasaulyje būdavau, vis tiek neatrasdavau vietos, kurioje jausčiau, jog mano viduje ramu.

Pasirodo, nuo savęs tikrai nepabėgsi…

Pavargusi nuo “paviršinio” gyvenimo ir nevykusių laimės paieškų, pradėjau domėtis gilesniais dalykais, kurie ilgainiui atvedė mane į moteriškumo kelią bei kitus dalykus, apie kuriuos čia ir kalbėsime…

Tada atradau knygas, bei mokymus, kurie vedė pažvelgti į savo vidų.

Pradėjau lankytis įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Pradėjau gilintis į Tantros paslaptis. Taip pat klausiau daugybės paskaitų, ėjau į įvairias terapijas, kad galėčiau pagaliau priimti save tokią kokia esu!

Ir dirbant su savo vidumi, vidinė būsena, bei pats gyvenimas iš tiesų pradėjo žydėti...

Tačiau, po kiekvieno seminaro trūkdavo kažkokių konkrečių įrankių, kurie padėtų išlaikyti tą gerą būseną kiekvieną dieną ir tuo pačiu padėtų judėti pirmyn.

Moteriškų praktikų atradimas...

Vieną dieną, kai jaučiausi labai nusivylusi visu gyvenimu, mano draugė pasisiūlė kartu su ja atlikti vieną moterišką praktiką, kuri vadinosi “Aš karalienė”.

Po šios 10 minučių praktikos man iškart pasidarė geriau. Taip supratau, kad yra moteriškos praktikos, kurios vos per kelias minutes gali pagerinti mano prastą būseną!

Norėjau jų daugiau, todėl pradėjau klausinėti ir aiškintis, kur jas rasti.

Taip atradau naują moteriškų praktikų pasaulį...

Šias moteriškas praktikas dariau KIEKVIENĄ DIENĄ... kai kurios iš jų atkeliavo iš vienos, Rusijoje gyvenančios milijonieriaus žmonos, kitos atkeliavo iš kitų seminarų, kurie buvo lankomi Los Angele, Anglijoje, Olandijoje. Taip pat išsiverčiau ir dariau įvairias afirmacijas (teiginių kartojimus), kurie pakeitė savęs matymą.

Taip gimė ŠOKOLADAS SIELAI...

Šios praktikos - tai mano sielos fitnesas; tam kad išlaikyčiau savo kūną gražų ir gyvybingą ar jį treniruoju, maitinu šviežiu ir gyvu maistu, o tam kad pasirūpinčiau savo vidiniu pasauliu, aš kasdien darau šias trumpas praktikas, kurios kartais pavadinu, savo “Sielos Šokoladu”.

Aš pati šias praktikas dariau keletą metų iš užrašų, knygų arba perrašydavau afirmacijas ant popieriaus. Kartais jomis pasidalindavau su draugėmis iš kurių sulaukdavau pasakojimų apie rezultatus bei teigiamų atsiliepimų.

Visoms moterims patikdavo kasdien atsiversti savo praktikų “meniu” ir išsirinkti kurią būseną norėtųsi susikirti savo viduje.

Šios moteriškos praktikos man davė viską, ko nesugebėjo duoti pinigai ar sėkminga modelio karjera: didesnę meilę savo kūnui..., aukštesnę savivertę..., moteriškumą, seksualumą, bei didesnį vidinį balansą.

Mano draugės labai greit pradėjo klausinėti kaip aš taip pasikeičiau. Nepasidalinti su jomis šiomis praktikomis būdų didžiulė nuodėmė...

Tačiau, joms neužteko tų trumpų ir pavienių praktikėlių, kurias aš joms pravesdavau telefonu arba važiuojant automobilyje, taigi taip gimė pirmi buitiniai įrašai, kuriais mes pradėjome keistis.

Rezultatai buvo stulbinantys! Net mano mama pastebėjo, jog visai kitaip jaučiasi ir viduje susikūrusi nuostabi būsena pamažu ima keisti realaus gyvenimo tikrovę.

Taigi kuo daugiau moterų man pasakojo, kaip džiaugiasi darydamos šias trumpas praktikas, tuo didesnį norą aš jutau, pasidalinti šia dovana su daugiau moterų.

Būtent taip gimė projektas "ŠOKOLADAS SIELAI", kartu su moteriškomis praktikomis ir kitais nuostabiais produktais.

Beje, šiuo projektu susidomėjo net ir LNK žurnalistai...

shadow-ornament

sokoladas-logo-v2

Susisiekite +370 4444 0789

El. paštas info@sokoladassielai.lt