Mes visos buvome šokiruotos, kai ji pasakė...

„IŠMESK SAVO PAGALVĘ!“

Nuo to pamoką pradėjo Los Andželo grožio mokytoja, vėliau atskleidusi NEĮTIKĖTINĄ PASLAPTĮ, padėjusią jai džiaugtis jauna ir švytinčia veido oda, sveikais ir žvilgančiais plaukais bei akivaizdžiai pristabdyti veido senėjimo procesą! (Jai buvo aštuoniasdešimt, tačiau jos veido oda buvo neįtikėtinai lygi!)

Žiūrėti visą istoriją:


Atviras laiškas nuo Rūtos Banionytės
-Lietuva, Penktadienis 14:48 val.

Mieloji, jeigu nori, kad veidas neišduotų tavo tikrojo amžiaus, o plaukai žvilgėtų ir nelūžinėtų, tai bus vienas svarbiausių laiškų tavo gyvenime!

Miegodamos praleidžiame 1/3 viso savo gyvenimo laiko. Įsivaizduok... kai tau bus šešiasdešimt, tu būsi pramiegojusi dvidešimt metų.

Visus tuos metus darai vieną ir tą patį dalyką – dedi galvą ant savo pagalvės. Tačiau turbūt niekada nesusimąstei, kokią didelę reikšmę ji turi tavo gyvenimui.

Juk ant pagalvės praleisi 20 ir daugiau savo gyvenimo metų!

Kai mokiausi Los Andželo grožio mokykloje, jau per pirmąją pamoką mokytoja atsistojo ir pasakė: „Mielosios, kai grįšite namo, IŠMESKITE SAVO PAGALVES!“

Mes visos susižvalgėme ir nesupratome, kodėl... tačiau tada mokytoja paaiškino:

Tradiciniai pagalvių užvalkalai yra ABSOLIUČIAI ŽALINGI tavo veido odai bei plaukams. Štai kodėl:

Įprasta pagalvė (medvilninė, satininė, flanelinė ir pan.) SUGERIA TAVO VEIDO DRĖGMĘ. Tarsi su pašluoste valytum vandeniu aplietą stalą. Ji viską į save sugeria.

Būtent dėl to atsikėlusios jaučiame odos sausumą, o tai yra viena didžiausių katastrofų, kokia tik gali nutikti tavo jaunystei.

Jeigu nori tuo įsitikinti, paimk sausą popieriaus lapą ir suglamžyk jį. Tai padarysi labai lengvai. Liks daug raukšlių ir popierius niekada nebebus toks lygus, koks buvo prieš tai. Dabar jį sušlapink ir vėl pabandyk suglamžyti. Kas įvyksta? Šlapio popieriaus suglamžyti neišeina.

Akivaizdu, kad drėgmės praradimas – tai vienpusis skrydis į raukšlių miestą, iš kurio, deja, bilieto atgal nėra...

Lengva įsivaizduoti, kas nutinka su tavo veido oda, kai jai trūksta drėgmės:

Štai kaip atrodo vynuogė, prisotinta vandens. Ir ta pati vynuogė, iš kurios išsunkta drėgmė.

Taigi, miegodama ant įprastos pagalvės sensti daug greičiau!

Ir tai dar ne viskas...

Jeigu naudoji brangius kokybiškus kremus, kurie per naktį turėtų drėkinti tavo veido odą, Į NETINKAMĄ PAGALVĘ SUSIGERIA IR VISI TAVO KREMAI.

Ir tai visai ne pokštas. Mes išleidžiame krūvas pinigų ir galvojame, kad užkertame kelią ankstyvai senatvei, tačiau iš tikrųjų viską paliekame ant savo pagalvės... kartu su natūralia veido drėgme. Žiauru.

Įvairiems kremams mes išleidžiame šimtus eurų per mėnesį... o jie ima ir ištirpsta mūsų pagalvėje.

Tai sužinojusi, labai nuliūdau. Aš pirkdavau brangiausius kremus, tačiau, pasirodo, jie negalėdavo padaryti savo stebuklingo darbo tik dėl to, kad miegojau ant prastos pagalvės.

Ir tai dar ne viskas...

Tie bjaurūs VEIDO ĮSPAUDAI...

Veido įspaudai NĖRA LAIKINI. Jie ilgainiui pasilieka visam laikui!

Atkreipkite dėmesį, kad kartais viena vyresnio amžiaus moters veido pusė būna labiau susiraukšlėjusi nei kita (nes dažniausiai miegame ant vienos ir tos pačios pusės).

Įsivaizduok, pusę nakties tavo veido oda yra užspausta ir susiraukšlėjusi... ir TAIP DVIDEŠIMT METŲ. Kitaip ir būti negali.

Įspaudai pasilieka ir ilgainiui virsta giliomis veido raukšlėmis. O KELIO ATGAL NĖRA...

Ir tai dar ne viskas...

Išsišakoję plaukų galiukai, lūžinėjantys, slenkantys plaukai...

Miegant ant įprastos pagalvės, plaukai visą naktį trinasi į pagalvę ir tampa atsišerpetoję. Turbūt visos esate pastebėjusios, kad atsikėlus plaukai atrodo matiniai ir negyvi.

Negana to, po tokios ilgų metų plaukų „procedūros“ jie PRADEDA SPARČIAU SLINKTI. Pati esu su tuo susidūrusi. Nieko nėra baisiau už plaukų slinkimą.

Būtent dėl šių priežasčių mano grožio mokyklos mokytoja ir įkūrėja per pirmąją pamoką pasakė:

„JAU ŠIANDIEN IŠMESKITE SAVO PAGALVES!“

Visos turėjome pasisiūti pagalvės užvalkalus iš paties geriausio, kokį tik įmanoma rasti (atitinkamo tankio, slidumo, svorio, spalvos, apdirbimo ir pan.), šilko.

TAI BUVO GERIAUSIA INVESTICIJA Į SAVO GROŽĮ!

Beje, tau nereikia keisti visos pagalvės. Tau tereikia ŠILKINIO UŽVALKALO.

Iš esmės, svarbiausia yra ne pati pagalvė, o jos užvalkalas (tačiau pagalvė turi atitikti keletą svarbių kriterijų).

Kai sužinojau, jog beveik nė viena moteris nežino šių paslapčių ir taip artina savo senatvę, žaloja plaukus bei kankina veido odą...

PRIVALĖJAU APIE TAI PARAŠYTI IR PASIŪLYTI SPRENDIMUS.

Aš pati ant šilko pagalvės miegu jau daugiau nei penkiolika metų. Man tai taip pat natūralu, kaip vakare nusiprausti. Iš tiesų tai yra viena didžiausių mano grožio ir jaunystės paslapčių.

Vieną kartą keletą naktų teko miegoti ant įprastos pagalvės.

Ir ką jūs sau manote? Greitai pastebėjau, kad mano oda ėmė atrodyti kur kas PRASČIAU... Ant veido buvo įsispaudusios pagalvės žymės, plaukai neblizgėjo, o oda atrodė IŠSAUSĖJUSI ir PAVARGUSI!

Ėmiau nerimauti, kad galbūt yra ir daugiau to nežinančių moterų! Būtent todėl nusprendžiau šiomis žiniomis pasidalyti su tavimi.

Ir ne tik tai!

Nepatingėjau surasti patį kokybiškiausią itališką šilką... iš kurio tau pasiuvome RANKŲ DARBO NEĮTIKĖTINOS KOKYBĖS ŠILKINĮ PAGALVĖS UŽVALKALĄ, atitinkantį visas taisykles, kurių mane išmokė tailandietė mokytoja Los Andžele.

PANAŠIŲ PAGALVIŲ LIETUVOJE NERADAU NIEKUR!

Taip, galbūt ir galima rasti pigių šilkinių pagalvėlių, tačiau tikėtina, jog tai neduos norimo rezultato. Mūsų mokytoja pačiame Los Andžele (kur yra daugybė įvariausių audinių parduotuvių), griežtai liepė pagalvėlių užvalkalus pasisiūti pačioms iš jos nurodyto kokybės šilko.

Ji buvo griežta, tačiau labai teisinga moteris. Tik įsigilinus į šilko subtilybes supratau, kodėl dauguma parduotuvių niekada nepagamins to, ko reikia mūsų odai ir plaukams...

Galima rasti daugybę šilkinių pagalvėlių užvalkalų, tačiau aš NIEKADA NESU TIKRA, JOG JIE TIKRAI IR DUOS NORIMĄ REZULTATĄ...

Taigi, mūsų specialiai pasiūtas šilkinis pagalvės užvalkalas:

  • nepašiaušia plaukų žvynelių, todėl jie būna stipresni, blizgesni, glotnesni ir ne taip lūžinėja;
  • nesugeria į save naktinio kremo ir natūralios odos drėgmės (kaip jau kalbėjome, paprasta medvilnė sugeria natūralią odos drėgmę, todėl oda greičiau raukšlėjasi ir sensta);
  • nepalieka veide įspaudų (tų bjaurių ilgainiui visam gyvenimui pasiliekančių pagalvės žymių);
  • specialiai parinktas šilkas turi labai gerą energetiką ir puikias vibracijas (juk ant pagalvės praleisi 1/3 savo gyvenimo).


Užvalkalą galėsi užvilkti ant bet kokios pagalvės. Jo dydis standartinis – 60 x 40 cm. Šiuo metu turime likusius 4 pagalvėlės užvalakliukus. Juos išsiųsime tau per 2-3 dienas!

 

Štai kokių laiškų sulaukiame apie šį moterišką stebuklą...

SVARBU: kodėl pasirinkau būtent tokį užvalkalo dydį?

Tiesa tokia, jog moters pagalvė turi būti nedidelė ir neaukšta. Mano mokytoja mane išmokė, jog miegant ant aukštos pagalvės, kaklas susilenkia ir dėl to, per laiką ant kaklo atsiranda baisios raukšlės!

Aš pati miegu ant mažytės pagalvėlės, kuri puikiai telpa į 40x60 dydį. Būtent dėl to tai rekomenduoju ir tau! Beje, pagalvė gali būti ir pati pigiausia (kad ir už dešimt eurų), tai visiškai nesvarbu. Svarbiausia - kokybiškas šilkinis užvalkaliukas!

Žinoma, jei esi kažkam aletgiška, pagalvės turinį turi žiūrėti individualiai.

KIEK VERTA TAVO GRAŽI VEIDO ODA IR SVEIKI BEI ŽVILGANTYS PLAUKAI?

Moterys išleidžia šimtus, gal net tūkstančius eurų įvairiems kremams, bei procedūroms kiekvieną mėnesį. Per dešimt metų ši suma gali pasiekti 10.000€ ar net  100.000€!

Ir baisiausia, jog beveik viską palieka ant pagalvės! Todėl, miegant ant šilkinės pagalvėlės, kiekviena PRARANDA 10.000€ - 100.000€!

Ar sumokėtum bent 5000€, kad tai sustabdyti??

Ar bent 1000€?

Šis neįtikėtinas Šokolado sielai kūrinys tikrai nekainuoja 1000€... ar net 500€

Man asmeniškai šilkinė pagalvė yra išties neįkainojama (ją turėjau pasisiūti pati, kadangi nė vienas pirktinis variantas neatitiko mano aukštų reikalavimų).

Kadangi tai yra naujas mūsų produktas, norime gauti kuo daugiau teigiamų atsiliepimų. Taigi, pirmoms, užsisakiusioms šį pagalvės užvalkalą, bus super kaina - 185€ TIK 95€ (plius 6€ paruošimas, pakavimas ir siuntimas)

Užsisakius du pagalvėlės užvalkalus, sau ir savo vyrui (ypač svarbu, jei jis turi problemų su veido oda, ar plaukų slinkimu), kaina dar mažesnė!

Vėliau, garantuotai bus daug brangiau! Užsisakyk šį odos ir plaukų stebuklą šiandien:

Šiuo metu šilko turime LABAI RIBOTAM KIEKIUI UŽVALKALŲ... tad paskubėk užsisakyti jau šiandien!

Užsisakyti dabar!Kiekis ribotas

30 DIENŲ GARANTIJA! Šią pagalvę gali išbandyti be jokios rizikos!

Jau po pirmos savaitės pastebėsi pirmuosius pokyčius. Tačiau jeigu vis dėlto liksi nepatenkinta šiuo nuostabiu produktu, supakuok jį ir išsiųsk mums atgal, o mes grąžinsime visus sumokėtus pinigus!

Mes labai tikime šiuo produktu, tad norime, kad jį išbandytum ir džiaugtumeisi gražia, lygia veido oda bei žvilgančiais plaukais.

Pasinaudok šia galimybe jau šiandien:

Užsisakyti dabar!Kiekis ribotas

Bendras Šokolado sielai telefonas
+370 4444 0787
El. paštas info@sokoladassielai.lt