ĮSPĖJIMAS! Net negalvok pirkti dar vieno
rūbo ar aksesuaro, kol neperskaitei...

Kaip bet kuri, net ir paprastai atrodanti moteris... vien moteriškos aprangos pagalba gali save paversti 10 kartų GRAŽESNE ir MOTERIŠKESNE beveik kiekvienam vyrui žemėje (o taip pat ir sau pačiai!)

PAGALIAU stiliaus taisyklės susijungė su moteriškumu, bei psichologų atliktais tyrimais apie tai, kaip vyrų pasąmonę įtakoja moters apranga... kad kiekvienai taptų aišku KĄ ir KAIP rengtis, kad jaustis gerai, labiau pasitikėti savimi ir atrodyti pasakiškai!

Labai įkvepianti, linksma ir tuo pačiu pamokanti "ŽOLIAPJOVĖS" istorija apie moterišką aprangą ir moteriškumą, kuria nuoširdžiai pasidalino mūsų viena skaitytoja. Ji puikiai iliustruoja moteriškos aprangos paslaptis...

"Sako gyvenime niekas nevyksta veltui, taip ir jūs mano gyveniman įsiveržėt tokiu laiku, kai panorėjau tapti moteriška:)

Turiu gerokai vyresnę draugę, man labai imponavo jos moteriškumas. Todėl ir aš panorau nebūti ,,nešuliniu arkliu". Tai anksčiau nesureikšminau, nes nebuvo kada. Laikau 4 kampus namuose.

Ir tikra tiesa, kad dėl aprangos mus vyrai ,,matuoja". Buvo tikrai nejauku, kai ėjom dviese ir bendradarbis pakvietė mane, ir paprašė, kad padėčiau užnešti prieš laiptus žoliapjovę, o mano pakeleivė moteriškai nuplaukė gatve. Anksčiau būčiau nesureikšminusi, bet dabar tai užplūdo nekokie jausmai..."

Apranga tavo gyvenime lemia DAUGIAU NEI GALI ĮSIVAIZDUOTI… todėl pasiimk rašiklį ir ant popieriaus lapo sąžiningai užrašyk, ar ir tave dažnai vargina šios mintys...

 • “Ar su dabartine apranga atrodau pakankamai moteriška, patraukli ir kelianti susižavėjimą?”
 • “Ar tikrai man pavyksta paslėpti savo kūno trūkumus ir išryškinti privalumus?”
 • “Kodėl mano spinta pilna, bet vis tiek neturiu ką apsirengti?"
 • “Ar nesirengiu per daug vulgariai ir iššaukiančiai?”
 • “Ar neatrodau, kaip „besivaikanti jaunystės moterėlė“, bandanti apsimesti jaunesne?”
 • “Ar nesu apsirengusi per daug prastai, arba per daug išsipusčiusi, palyginus su kitomis?”

Koks tavo rezultatas? ____

Jeigu daugiau nei 2-jose vietose atpažinai save, tokiu atveju šis kursas tau bus VIENAS SVARBIAUSIŲ apie moters aprangą.

Štai kodėl:

KIEKVIENA moteris, nepriklausomai nuo savo amžiaus, kūno formų ar finansinės padėties, gali atrodyti gražesnė, moteriškesnė ir DAUG LABIAU PASITIKINTI SAVIMI... jai tereikia žinoti vos kelias moteriškos aprangos paslaptis.

Mieloji, pabandyk įsivaizduoti, kaip paprasta  būtų gyventi, jeigu stovint prie rūbų spintos tau nekiltų JOKIŲ ABEJONIŲ ir klausimų, ką šiandien rengtis, kad atrodytum graži, pasitikėtum savimi ir jaustumeisi moteriška...

 • Įsivaizduok, kaip būtų lengva, jeigu nuėjusi į parduotuvę, tiksliai žinotum, kas tau labiausiai tinka ir daugiau NIEKADA nenusipirktum nereikalingų rūbų...
 • Įsivaizduok, kaip pasinaudojusi vos keliomis moteriškomis paslaptimis galėtum atrodyti KUR KAS GRAŽESNĖ nei iki šiol, puikiai jaustis ir sulaukti daug daugiau kokybiško aplinkinių dėmesio...
 • Mieloji, pabandyk įsivaizduoti kaip būtų paprasta gyventi, jeigu stovėdama prie savo rūbų spintos nebeturėtum jokių abejonių ką šiandien rengtis ir atrodytum moteriška, graži ir pasitikinti savimi...

Šiais laikais moterys prisiėmė tiek daug vyriškų rolių, paskendo nuolatiniame skubėjime ir taip pasinėrė į rutiną, kad VISIŠKAI UŽMIRŠO, jog yra moterys ir prarado savo žavesį.

Kiekviena iš mūsų, savo viduje jaučia, jog joje gyvena trapi, švelni ir moteriška moteris, tačiau per sunkius darbus, rutiną, vaikų auginimą ir rūpesčius, ši sritis buvo pamiršta.

O iš tikrųjų laiminga moteris gali tapti tik tuomet, kai gyvena jai skirta moterišką gyvenimą. Tik tokiu atveju uždainuoja moters širdis ir jos akys ima spindėti gyvenimo džiaugsmu.

Ir mes nekalbame, apie “super” madingas, modelio figūrą turinčias moteris su neribotais finansiniais ištekliais ar chirurgo padailintais elementais, kurių grožio ir moteriškumo neįmanoma pamatyti per keistas rūbų ar akinių formas…

Ir mes nekalbame apie iššaukiančius rūbus dėvinčias 20-metes, ar ilgais nagais besipuikuojančias paaugles. Taip pat nekalbame apie moteris-mergaites, kurios bando apsimesti paauglėmis ir dėvi nebrandą spinduliuojančius drabužius.

Mes kalbame apie tikrą ŠIŲ DIENŲ MOTERĮ, kuri kartais jaučiasi negraži, netobula, nepasitikinti savimi… tačiau kuri IEŠKO… ieško savojo moteriškumo ir laisvės.

Tai moteris, kuri giliai širdyje jau yra pasirengusi tapti tokia, kurią sutikus negali suprasti, kas joje taip traukia... iš jos tiesiog sklinda moteriškumas, švelnumas ir kitos savybės, kurių neįmanoma nuslėpti.

Todėl šiandien kviečiame tave pažvelgti į savo išvaizdą išskirtinai tik PER MOTERIŠKUMO PRIZMĘ ir sulaužyti visas iki šiol nusistovėjusias mados ar stiliaus taisykles.

Tačiau, iš pradžių noriu pasakyti, kad aš nesu nei mados specialistė, nei stiliaus ekspertė!

AŠ ESU TOKIA PAT KAIP IR TU, ieškanti savojo moteriškumo ir stiliaus. Savo aprangos bei išvaizdos atradimus pradėjau mamos spintoje, kurioje Tarybiniais laikais pasirinkimas buvo labai ribotas.

Tikrai nebuvau kažkuo ypatinga. Kaip ir dauguma mergaičių, savo vaikystę praleidau daugiabutyje, o vasaros atostogas - Lietuvos kaime. Augdama susidūriau su tais pačiais jausmais, kaip ir daugelis mūsų: nepasitikėjimu savimi, baime kad atstums, įskaudins, nepriims ar pasijuoks... todėl aprangą rinkausi tokią, kuri nuo to apsaugotų.

Gyvenimas man davė tokią patirtį, kad galėjau negalvoti apie pinigus ir pirkti rūbus bei aksesuarus, kokių tik užsigeisdavau.

Per 11-os metų gyvenimą Los Andžele perėjau įvairias mados tendencijas ir turėjau didžiulę rūbų spintą, kurioje puikavosi patys įvairiausi rūbai, neturintys nieko bendro su moteriškumu.

Galėjau laisvai tyrinėti ir prisiliesti prie daugybės įvairių stilių.

Ir prisiliečiau. Kiekvienu gyvenimo etapu atrodydavau vis kitaip. Pamenu, kai iššaukiančios odinės kelnės buvo pats mylimiausias mano rūbas, o geidulingi vyrų žvilgsniai - siekiamybė.

Prisimenu, kaip plaukuose susukti dredai ir tatuiruotės atrodė, kaip gražiausi ir seksualiausi pasaulyje dalykai... arba kaip suplyšę džinsai ir patogūs sportbačiai atrodė geriausia, ką galiu išspausti iš savo stiliaus

Vėliau rengdavausi tik pagal tuometines Los Andželo elito mados tendencijas ir nuolat lankydavausi Holivudo vakarėliuose, kurie neturėjo nieko bendro su moteriškumu. Tik dabar suprantu, jog tada rinkau netikro džiaugsmo trupinius ir nevykusių, bet turtingų vyrų dėmesį.

Kaip ir dauguma Lietuvos moterų, buvau užauginta berniukiškai ir išmokyta slėpti savo jausmus po apsimestiniu pasitikėjimu savimi. Nejutau meilės sau, rūkydavau, gerdavau daug raudono vyno ir elgdavausi labai maištingai.

Jeigu būtum mane sutikusi prieš 20 metų, pagalvotum, kad aš esu paskutinė moteris, kuri galėtų būti siejama su moteriška apranga ar moteriškumu.

Mieloji, Visa tai pasakoju tik tam, kad suprastum iš kur aš ateinu. Aš tikrai žinau, ką reiškia būti vyriška moterimi.. Dėl to, labai noriu įkvėpti ir pakviesti tave sugrįžti į savąjį moteriškumą. Jeigu galiu aš, gali ir tu.

Tiesą pasakius, pradėjusi eiti moteriškumo keliu, dabar, būdama 40-ies, aš atrodau ir jaučiuosi kur kas gražesnė ir patrauklesnė nei prieš 20 metų!

Taip pat, per gyvenimą man buvo duota išskirtinė galimybė pažinti daugybę moterų iš įvairių pasaulio šalių ir iš gausybės skirtingų sluoksnių:

 • Nuo primityvių Afrikos genčių iki Holivudo žvaigždžių…
 • Nuo pigių gatvės prostitučių iki Amerikos milijonierių žmonų…
 • Nuo striptizo šokėjų, transvestitų iki tikrų Prancūzijos aristokračių…
 • Nuo pornografijos žvaigždžių iki Arabų turtuolių...
 • Nuo šiek tiek išprotėjusių hipių iki aukštuomenės damų…

Kiekviena iš tų moterų turėjo skirtingą supratimą apie pasaulį ir savitą aprangos stilių. Man patiko jas stebėti ir iš jų mokytis. Per visus tuos metus nemažai sužinojau apie jų požiūrį, vertybes ir problemas. Jos visos buvo labai skirtingos ir tai puikiai atsispindėjo jų aprangoje.

Pavyzdžiui, iš savo draugių arabių perėmiau namų aprangos svarbą. Jos negali demonstruoti savo grožio gatvėje, tačiau namie – jos tikros deivės. Iš moterų, kurios gyvenime ėjo prostitucijos keliu, sužinojau, kaip turi rengtis, kad vyrui pažadintum seksualines fantazijas.

Amerikos milijonierių žmonos parodė man, ką reiškia atrodyti prabangiai ir jausti savo vertę. O mano senyvo amžiaus artima draugė, prancūzų aristokratė kantriai mokė mane etiketo ir moteriškos elegancijos paslapčių.

Taip žingsnis po žingsnio mano suvokimas plėtėsi ne tik apie moterišką aprangą, bet ir už to slypinčią psichologiją.

Vėliau, pradėjau dar labiau gilintis į aprangos psichologiją ir radau patvirtinimų, kuriuos intuityviai buvau atradusi pati.

Pasirodo senai įrodyta, kad kiekvienas rūbas bei aprangos detalė apie tave kažką pasako. Net avalynė, aksesuarai ar manikiūras daro stiprią įtaką aplinkinių, o ypač vyrų pasąmonei.

Įrodyta, jog tai, kokius rūbus pasirenki, gali nulemti Tavo savijautą, pažintis, sėkmę ir net santykius šeimoje!

Suradau net ir tokių mokslinių tyrimų, kurie įrodo, kad moters kūne, kuri rengiasi ne moteriškai gaminasi daug daugiau vyriškų hormonų, nei įprastai. Būtent dėl to gali sutrikti tiek emocinė, tiek fizinė moters sveikata bei atsirasti kitos moteriškos problemos, pavyzdžiui sunki menopauzė, skaudžios mėnesinės ar nuotaikų kaita.

Todėl kviečiu Tave sąmoningai žiūrėti į savo aprangą ir pradėti rengtis moteriškiau ne tik tam, kad patikti kitiems ar geriau jaustis, BET IR DĖL SAVO SVEIKATOS!

Dabar, kai išeinu į gatvę ir stebiu moteris, jų aprangą, savęs pateikimą, aiškiai matau kokias jos daro klaidas ir kaip galėtų atrodyti žymiai gražiau ir moteriškiau.

Tai padėtų joms daug lengviau pasiekti savo norimus tikslus, kokie jie bebūtų… Ar suvilioti vyrą, ar gauti gerai apmokamą darbą, ar tiesiog nuostabiai atrodyti ir puikiai jaustis.

Ir net jei šiuo momentu nežinai, kaip tapti moteriškesne ir atrodyti gražiau, TAI NE TAVO KALTĖ!

Televizija ir įvairūs žurnalai mums sukuria klaidingą vaizdą, kaip mes turime rengtis, kad atrodytume patraukliai.

Man būna liūdna, kai gatvėje tenka stebėti patrauklias moteris, naiviai patikėjusias mados žurnalais ir praradusias savo išskirtinumą, grožį, bei moteriškumą…

Man apmaudu, kai žiūrėdama į moterį pirmame pasimatyme matau, jog jai teks nusivilti, kadangi ji tikrai nepateikia savęs taip, kad pasiektų tai, ko nori.

Aš visada norėjau padėti tokioms moterims geriau suprasti, kokią įtaką aplinkai jos daro savo apranga... įnešti į šią sritį daugiau sąmoningumo ir supratimo, kokią žinią apie save jos iš tiesų skleidžia. Ir, svarbiausia, parodyti kaip save pateikti daug gražiau nei iki šiol...

Esu įsitikinusi, kad nėra negražių moterų… yra tik moterys, kurios nežino, kaip save padaryti gražesnėmis.

Būtent dėl to, kad tau nereikėtų klaidžioti mados labirintuose, mes sukūrėme itin vertingą kursą „MOTERIŠKOS APRANGOS PASLAPTYS”, kuriame atskleidžiame, kaip rengtis ir kokį stilių pasirinkti, kad išlaikyti moteriškumą, grožį bei vyrų susižavėjimą, kai tau jau 30, 40 ir daugiau?

Jame bus atskleistos visos paslaptys apie tai, kaip turi rengtis moteris, norinti neužgožti savo moteriškumo, o jį ugdyti, auginti ir tuo pačiu išlikti stilinga bei išskirtine.

Mieloji, jeigu tu esi nepatenkinta savo spintos turiniu, pastoviai neturi, ką apsirengti, o apsirengusi nesijauti pasitikinti savimi ar moteriška, šis kursas yra skirtas būtent tau!

Šį 1 valandos video kursą sudaro 12 skyrių, kurie paliečia įvairias moteriškos aprangos, apatinių, aksesuarų, makiažo ir net manikiūro temas:

Ir tai jokiu būdu nėra ilgas varginantis video kursas. Čia nėra jokios nereikalingos informacijos, kuri tik apsunkina galvą ir trukdo įsisavinti tai, kas svarbiausia.

Šis kursas yra lengvas, žaismingas ir malonus. Toks, kokias norime matyti ir "Šokolado sielai" moteris.

Jeigu ieškai kažko, kas prikrautų tavo galvą nereikalinga informacija, tai tikrai nėra tau. Mes labai daug dirbome ruošdami šio kurso medžiagą, kad paliktume tik ESMINES DALIS, kurios skirtos išmokyti tave RENGTIS MOTERIŠKAI!

Tai yra kursas, kuris žvelgia į rūbus IŠSKIRTINAI TIK PER MOTERIŠKUMO PRIZMĘ... todėl mes nėjome į detales apie kitus stilius, išsamų spalvų derinimą ar kitus dalykus. Mes išsamiai kalbėjome tik apie tai, kaip reikia rengtis, kad taptum gražesnė kaip moteris... kad vyrai ir kiti aplinkiniai tavimi žavėtųsi... kad jaustumeis gerai ir labiau pasitikėtum savimi.

Kiekvieną skyrių sudaro koncentruota, 2 - 7 minučių trukmės video medžiaga, kuri yra labai greit ir lengvai įsisavinama. Tu vos per vieną valandą gausi pačias svarbiausias žinias, kurios tiesiog TRANSFORMUOS TAVO GYVENIMĄ!

Visą kursą peržiūrėsi vos per vieną vakarą, o tada ateis laikas mūsų paruoštoms smagiosioms užduotims, kurios gautas žinias padės perkelti į suvokimo lygį.

Šis video kursas yra lengvas ir žaismingas. Kad pati tuo įsitikintum, peržiūrėk šią ištrauką... "Kodėl kai kurie vyrai sako, kad jiems nesvarbu ką dėvi jo moteris?"

Atsiliepimas apie šį kursą...

"Dabar įsigyjau ,,Moteriškos aprangos paslaptis". Tai nuostabu. Iš pirmo žvilgsnio atrodo taip viskas paprasta ir aišku, bet iš kitos pusės yra daug ką pakeisti. Pirmiausia galvoje, o tada spintą. 🙂 Tikrai turėsiu ką veikti, tikiuosi greitu laiku pagaliau turėsiu ką apsirengti, kad būčiau moteriškesnė, žavesnė 🙂 tai nuostabu. Ir Ačiū už dar vieną praktiką ,,Neregėtos gėlės". Dar viena nuostabi praktika sukurianti pakylėtą būseną.

Štai keletas neįtikėtinų dalykų, kurie bus atskleisti šio stulbinančio kurso metu:

 • Į kokius 6 KLAUSIMUS tu TURI SAU ATSAKYTI, kad nebekiltų jokių abejonių apie tai, ką ir kaip rengtis? Šie 6 klausimai yra visos moteriškos aprangos PAGRINDAS.
 • Atvirai pasidalinsime beveik niekam nežinomomis paslaptimis apie tai, KAIP MOTERS RŪBAI VEIKIA VYRŲ PASĄMONĘ, jos vidinę būseną, moteriškumą ir net santykius šeimoje.
 • Peržiūrėjus moters spintą, galima perskaityti jos gyvenimo istoriją. Šis kursas atskleis tau daug naujų dalykų ne tik apie tave pačią, bet ir apie kitas tave supančias moteris. Tu vos per kelias valandas tapsi moteriškos aprangos eksperte, gebančia išsirinkti rūbus sau bei savo draugei!
 • 1 SVARBUS TESTAS, norint įsitikinti, ar pasirinktas audinys yra tinkamas kuriant lengvos, žavios, moteriškos moters įvaizdį? (šis testas yra aukso vertės vaikštant po parduotuves, ar stovint iš ryto prie rūbų spintos!)
 • 4 DIDŽIAUSIOS KLAIDOS, renkantis savo rūbus (Tiek daug moterų daro bent vieną klaidą iš šių 4, atimdama iš savęs galimybę atrodyti moteriškai ir būti pastebėtai). Kurias iš šių klaidų darai tu?
 • VISA TIESA apie tai, ką tavo rūbų spalva pasako apie tave, (Psichologiniais tyrimais įrodyta, kad kiekviena spalva perduoda į pasąmonę tam tikrą žinią, todėl spalvas reikėtų rinktis labai išmintingai ir atsakingai)
 • Kokios aprangos detalės akivaizdžiai atima iš tavęs MOTERIŠKUMĄ?
 • Kaip namų apranga veikia santykius su pačia savimi bei vyru? (Štai užuomina Tau: vien pakoregavusi savo namų aprangą, labai greit pradedi į vyro pasąmonę siųsti tokius signalus, kad jis automatiškai pradeda tavimi labiau rūpintis, dažniau pastebėti, padeda atlikti namų ruošos darbus ir atneša gėlių...)
 • MAKIAŽO PASLAPTYS. Kas turi būti paryškinta, išskirta ar paslėpta, kad atrodytum moteriška, žavi ir gundanti, tačiau ne iššaukianti.
 • Nepaprastai svarbu vienišoms moterims: kokias pagrindines klaidas darome per pirmą pasimatymą, kad vyras pasąmoningai, net pats to nesuvokdamas, NORI NUO MŪSŲ PABĖGTI
 • Gali atrodyti kontraversiška, tačiau kai kurie batai TAVE SENDINA... kai kurie sukuria DIDELĖS IR SUNKIOS moters vaizdą... ar kitaip iškreipia tavo figūrą (pvz drastiškai padidina užpakalį, sutrumpina kojas ir dažnai moteriai suteikia “burbulo” formą...). Būtent dėl to savo avalynę turi rinktis ypač atsakingai... pagal šias svarbiausias taisykles!
 • Labai svarbi žinia, kodėl moterims NEPATARTINA DĖVĖTI APTEMPTŲ RŪBŲ... ir ką rengtis, kai norisi patraukti vyrų dėmesį, juos vilioti ir tuo pačiu išlaikyti moterišką paslaptingumą (kuris, beje, dar labiau traukia, nei vulgarūs aptempti rūbai, kuriuos taip dažnai matome gatvėje!)
 • 8 patys moteriškiausi audiniai, kurie visais laikais padėdavo susikurti švelnumo, moteriškumo ir prabangos įspūdį. (Daugiau nebereikės galvoti kokio audinio rūbą pasirinkti. Visi atsakymai šioje dalyje...)
 • 1 unikali spalva, kuri geriausiai paslepia įvairius veido defektus, pvz spuogus, nuovargį ar pajuodusius paakius (dažnai ją renkasi net ir didžiausios Holivudo žvaigždės).
 • Kokias spalvas pasirinkti, kai trūksta vyro meilės? (būtent šios spalvos aktyvuoja vyrų pasąmonę tavimi rūpintis, nešti gėles ir globoti... garantuojame, kad nepatikėsi rezultatai)
 • Kiek ir kaip apnuoginti savo krūtinę, kad išlaikyti paslaptingumą ir vyrų susidomėjimą, be jokio vulgarumo ar kvietimo „seksui“ (beje, šią klaidą ką daro beveik visos moterys. O ypač tos, kurios mėgsta sakyti „iš manęs jie nori tik sekso“).
 • Vienas, beveik visų moterų mylimas rūbas, kuris vyro pasąmonėje nepabudina visiškai jokio noro tavimi rūpintis (pvz. padėti panešti sunkius maišus, atidaryti duris ar švelniai paglostyti).
 • Kaip išsirinkti moterišką rankinę?
 • Kokius auskarus, apyrankes ar kitus papuošalus pasirinkti, kad pabrėžti savo moterišką žavesį, lengvumą ir švelnumą?
 • Kokie nagai ar spalvos derinių geriau nesirinkti ypač jeigu šiuo metu ieškai savo gyvenimo partnerio? Turi žinoti, jog tam tikro tipo manikiūras, į vyrų pasąmonę siunčią signalą, kad reikia nuo tavęs bėgti... (moterys, patikėjusios mados tendencijomis, pačios sau kiša pagalius į ratus ir po to liūdi, “o kodėl jis nepaskambino”...)
 • 3 pačios didžiausios naktinių ar pižamų klaidos, kurias daro beveik visos moterys. Dažna moteris net nesupranta to svarbos, dėvi bet ką ir sumažina savo, kaip moteriškos moters vaizdą vyro akyse.
 • Kaip teisingai išsirinkti sau apatinius, kad jie atrodytų seksualūs, paslaptingi, tačiau nepadarytų tavęs vulgaria ar “pigia” moterimi?
 • Ir dar daug daug kitų NEĮTIKĖTINŲ dalykų, kurie atvers nuostabius suvokimus apie moterišką aprangą...

Visas šis kursas sukurtas taip, kad vien jį žiūrint, tau automatiškai keičiasi visas supratimas apie moterišką aprangą...

Atsiliepimas...

Visa kurso medžiaga prieinama elektroniniu video formatu, iškart po apmokėjimo!

Po apmokėjimo tu iškart būsi perkelta į UŽDARĄ NARYSTĖS SKILTĮ, kurioje rasi visą kurso medžiagą, bei instrukciją, nuo ko pradėti ir kokias (labai smagias) užduotis atlikti.

Labai sunku įkainuoti žinias, kurios gali TRANSFORMUOTI bet kurios moters gyvenimą...

Moterys išleidžia šimtus (o kai kurios ir tūkstančius) eurų įvairiems rūbams, kurie joms neduoda rezultatų, kokių siekia... nepadaro jų nei gražesnėmis, nei moteriškesnėmis, nei pritraukia daugiau vyrų dėmesio...

Jeigu žinotum jog yra žinios, kurios atskleistų kaip reikia rengtis ir kokį stilių pasirinkti, kad išlaikyti moteriškumą, grožį, bei vyrų susižavėjimą... nepriklausomai nuo amžiaus, kūno sudėjimo ar finansinės padėtis... kiek tai būtų tau verta?

Galbūt 1000€...?

Galbūt 2000€...?

Kitos moterys pasakytų, kad sumokėtų ir 10 000€... kad tik dabartinis jų gyvenimas pasikeistų ir jos taptų laimingesnėmis, bei spindėtų didesniu gyvenimo džiaugsmu...

Galime pradžiuginti, jog investicija į šį unikalų kursą nesiekia nė 200€... ar net 100€...!

INVESTICIJA Į SAVE... Į SAVO MOTERIŠKUMĄ 200 100 TIK 45€!

Užsisakyti dabar!

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

Ir tai nėra triukas.

Jeigu peržiūrėjusi visą kursą, ATLIKUSI VISAS PATEIKTAS UŽDUOTIS, bei pasinaudojusi papildoma dovana (asmenine mini konsultacija)... JAUSIESI, KAD NEGAVAI TO KO TIKĖJAISI... AR KAD NESIJAUTI MAŽIAUSIAI 10 KARTŲ MOTERIŠKESNĖ IR GRAŽESNĖ... GRĄŽINSIME VISKĄ, KĄ SUMOKĖJAI...

Tu turėsi PILNAS 60 DIENŲ, tad be jokio skubėjimo ar streso galėsi peržiūrėti visą pateiktą medžiagą, atlikti užduotis, aptarti su draugėmis... ir išbandyti viską praktikoje (renkantis parduotuvėje rūbus ar stovint iš ryto prie rūbų spintos).

Paskubėk užsisakyti šį kursą paspaudus šį mygtuką:

Užsisakyti dabar!

Bendras Šokolado sielai telefonas
+370 4444 0789
El. paštas info@sokoladassielai.lt