KIEKVIENAI MOTERIAI, KURI VIS DAR IEŠKO MYLIMOJO, ARBA YRA NEPATENKINTA SAVO DABARTINIAIS SANTYKIAIS...

Kas dar nori įvaldyti SLAPTAS MOTERIŠKAS PRAKTIKAS, kurios padeda sužavėti vyrą... ilgam išlaiko jo susidomėjimą... bei padeda sukurti santykius, kokių ESI VERTA!


ATVIRAS LAIŠKAS NUO:
Rūtos (42), Šokolado

Sielai bendraįkūrėjos.
Sekmadienis, 11:09 val.

Per 40 gyvenimo metų esu buvusi šimtuose pasimatymų, esu apkeliavusi beveik visą pasaulį ir išbandžiusi daugybę „gyvenimo dekoracijų“, kurios „privalėjo” mane padaryti laiminga.

Tam, kad galėtume pakalbėti apie tai, kas mane padarė laiminga, pirmiausia reiktų paklaidžioti po mano moterišką praeitį ir suprasti, jog aš esu iš tų moterų, kurios leido sau IŠBANDYTI DAUGYBĘ VAIDMENŲ IR SANTYKIŲ.

Giliai širdyje aš visada norėjau turėti artimą žmogų, bet visas mano elgesys atskleisdavo apie mane visai kitokius dalykus.

Ech, kad tada būčiau viską atradusi vėliau...

Tada man atrodė, kad man tiesiog nesiseka su vyrais ir aš traukiu tik nevykėlius.

Reikėtų patikslinti, ką aš vadinu nevykėliais? Nevykėliai yra vyrai, kurie nemoka mylėti moterų, yra nevyriški (arba apsimetantys, kad yra „krūti”), nervingi, pernelyg siekiantys finansinių aukštumų ir absoliučiai nepažįstantys moters... Nevykėliai yra visi išgėrinėjantys vyrai, o taip pat ir tie, kurie nieko neuždirba ir sėdi moterims ant pečių...

Tokius nevykėlius aš tiesiog traukdavau prie savęs.

Žinoma, jie slėpdavosi po įvairiomis kaukėmis ir profesijomis, bet aš tokių vyrų rasdavau visame pasaulyje. Aš tiesiog traukdavau vyrus, kurie turėdavo asmeninių problemų ir negalėjo man suteikti jokio džiaugsmo.

Aš susikurdavau įvairius lūkesčius ir jie ilgainiui suduždavo į šukes... Ir visai nesvarbu, kokiam sluoksniui ar tautybei atstovaudavo šie vyrai. Aš kalbu ne tik apie paprastą ar išgėrinėjantį lietuvį...

 • aš pasakoju apie turtingus Los Andželo verslininkus, kurie skraido privačiais lėktuvais, važinėja „Ferrari“ ar „Lamborghini“ automobiliais, nešioja „Rolex“ laikrodžius ir dėvi prabangius kostiumus;
 • pasakoju apie Bahamų kazino savininką, kuris beveik metus bandė įtikinėti mane, kad įtraukti į mūsų santykius kitas moteris yra natūralu;
 • kalbu apie uniformuotą laivo kapitoną, kuris tiesiog daužydavo moterų širdis...

Skausmingos išdavystės, apgaudinėjimai, išsiskyrimai, turtingi, bet labai neįdomūs vyrai man buvo iki kraujo pažįstami ir aš ėmiau galvoti, jog visi vyrai yra „tokie” ir ėmiau augintis storus šarvus.

Vėliau paaiškės, kad tai buvo klaidingas žingsnis, bet tuo metu man atrodė, kad manyje pradeda formuotis STIPRI ir nepalaužiama asmenybė (kuri tyliai verkia, sarkastiškai atremia giminių klausimus apie vyrus ir vaikus, o tada vėl nusivilia...).

Galėčiau kalbėti ir apie tuos vyrus, kurie slėpdavo žiedus ir pasakodavo istorijas apie „nemylimas” žmonas, su kuriomis miega atskiruose kambariuose, bet kažkodėl vis tiek pas jas sugrįžta...

Visi šie vyrai turėjo kai ką bendro, bet aš tai supratau tik daug daug vėliau.

Nei vienas iš jų nemokėjo mylėti, visi jie turėjo problemų, šalia visų jų jaučiausi nesaugi. Mane nuolat kamavo mintys, kad mane išduos... ir aš visada buvau be galo atsargi.

Gyvenime buvau užėmusi „pasikėlusios” moters poziciją, kadangi kažkuriuose skausminguose santykiuose buvau įsitikinusi, jog nuoširdūs bei atviri pasisakymai ir ašaros vyrus išgąsdina, tuomet jie kažkur dingsta, kai tau jų labiausiai reikia...

Tiesa, buvo ir dar vienas etapas...

Kai buvau nusprendusi, jog tinkamo vyro nėra ir man lemta visą gyvenimą pragyventi vienai.

Visos draugės aplink tekėjo ir kūrė šeimas, o aš blaškiausi po pasaulį ieškodama žmogaus, kuris mane padarys laiminga...

Aš visiems išdidžiai tvirtinau, kad esu laiminga būdama viena ir kurį laiką buvau nusprendusi nepradėti jokių santykių.

Draugės mane įtikino, kad vyrai bijo tokių stiprių moterų, kaip aš, ir buvau patenkinta savo sprendimu bei išvadomis.

Bet neilgam...

Visos mano draugės ėmė lauktis vaikų ir aš ėmiau nerimauti, kad „biologinis laikrodis” tiksi ir aš galiu likti viena visam gyvenimui...

Tiesa, prieš tai buvau supykusi, nusivylusi visais nevykėliais vyrais ir dėl galimybės gyventi bei dirbti Los Andžele buvau ištekėjusi už kur kas vyresnio nei aš milijonieriaus.

Per visus ilgalaikius ir trumpalaikius santykius mano „nemeilės sau ir baimės šleifas” keliavo kartu su manimi ir, žinoma, laimės bei artumo pajausti aš nesugebėjau... Pritraukti mylinčių vyrų irgi nepajėgiau, o jeigu toks ir atsirasdavo, tai aš, negalėdama patikėti, jog tokių vyrų būna, greitai nuo jo atsitraukdavau.

Sveiki, vyriški, švelnūs ir mylintys vyrai manęs nedomino ir mano aplinkoje tokių nebuvo.

Taigi... savo pačios pageida- vimu su savo vaikystės draugu aš susilaukiau dukters, o tada prasidėjo ilgalaikiai santykiai, kurie nei vienam iš mūsų nekėlė džiaugsmo.

Jis norėjo sėdėti ant sofos, žaisti kompiuterinius žaidimus ir meditatyviai rūkyti balkone...

Aš, kaip ir visada, buvau atsakinga už šeimos finansus, butą ir kitus vyriškus dalykus, kuriuos pasididžiuodama dariau ir didžiavausi būdama „stipri moteris”.

Taigi, tai, ką kalbėsime, nėra teorija, tai yra mano viso gyvenimo praktika, asmeninės patirtys ir išvados.

Tada prasidėjo seminarų ir savęs pažinimo laikas.

Aš sužinojau nemažai dalykų, kurie man tikrai davė teisę „susiimti už galvos“ ir suprasti, kad iš tiesų manyje nėra nieko: nei meilės sau, nei moteriškumo, nei seksualumo...

Gera žinia yra ta, kad aš nestrigau savo naujai atrastų problemų liūne, o nusprendžiau pasinaudoti tuo, kaip resursu, keliauti pirmyn.

Per 10 metų išklausytų seminarų, mokytojų ir psichologų dėka aš sugebėjau išsiaiškinti pagrindinius principus, kuriais privalo vadovautis moteris, norėdama pakeisti ir suaktyvinti savo vidinį magnetą taip, kad pradėtų traukti kitokius vyrus ir išmoktų sukurti gražius bei harmoningus santykius, kurie išlieka.

Niekada negalvojau, kad kada nors apie tai kalbėsiu, tačiau „Šokolado sielai” skaitytojos pradėjo vis dažniau ir dažniau rašyti laiškus apie vienatvės problemas (kad negali surasti tinkamo vyro arba kad jas vis palieka...) ir prašyti pagalbos.

Nusprendžiau joms padėti, kadangi puikiai suprantu, ką jos jaučia ir ką išgyvena. Taip pat puikiai žinau, kuria linkme reikia judėti, kad viskas pasikeistų.

Būtent tada gimė mintis sukurti išskirtinį moteriškų praktikų rinkinį, kuris padėtų ne tik surasti, bet ir išlaikyti savęs vertą vyrą... kuris padėtų sukurti tokius santykius, kokių kiekviena iš mūsų yra verta!

Šios praktikos jau dabar prieinamos elektroniniu formatu!


Mieloji, tu esi tokia nuostabi, jog neabejotinai esi verta būti mylima ir vienintelė savo išrinktajam.

Kiekviena moteris yra verta patirti, kaip nuostabu dalintis savo gyvenimo džiaugsmais ir sunkumais su mylinčiu, patikimu ir palaikančiu partneriu.

Bet tam, kad tai įvyktų, tu turi šiek tiek pertvarkyti savo „pasąmoninę“ sistemą ir tai gali padaryti net neišeidama iš namų ir neinvestuodama į brangius kursus ar seminarus.

Kadangi tikroji priežastis, kodėl tu negali surasti savo svajonių vyro, nėra ta, kad tu esi nepakankama. Tu vargsti negalėdama surasti tinkamo vyro, kadangi tau neleidžia tavo pasąmonė!

Turbūt esi girdėjusi, kad tavo gyvenimą valdo tavo pasąmonė...

Na, kad ir paprasčiausias pavyzdys: tikriausiai daug kartų skaitei ir girdėjai, jog valgyti vakarais yra negerai...,bet ar pastebi, jog kartais tai suvaldyti yra tiesiog neįmanoma? Tavo protas tave „išsuka“, sukuria tau paaiškinimus, o tavo ranka siekia šaldytuvo...

Dažnai mes atsipeikėjame tik suvalgę kur kas daugiau nei tikėjomės ir tuomet mus aplanko kaltės ir nepasitenkinimo jausmas.

Tai tik dar vienas įrodymas, kad mūsų gyvenimą valdo gilesni dalykai nei mūsų protas, todėl šį kartą siūlome tau „pasinerti” kur kas giliau nei kada nors anksčiau ir pakeisti „situaciją“ pasąmoniniame lygmenyje.

Būtent todėl šios unikalios moteriškos praktikos yra tokios nepakeičiamos!

Moteriškos praktikos – tai revoliuciniai audio įrašai, kurie, pasinaudojus psichologinių paslapčių, įvairių vaizdinių ir specialių garsų pagalba, pasiekia tavo pasąmonę ir pažadina tokią būseną, kuri lengvai pritraukia pačius geriausius vyrus į tavo gyvenimą!

IR NE TIK TAI... šios unikalios moteriškos praktikos...

 • Pašalins vidinius pasąmoninius blokus, kurie trukdo surasti, sudominti ir išlaikyti patikusį vyrą.
 • Padės lengviau priimti vyrišką jėgą ir palengva tapti tokia moterimi, apie kurią slapta svajoja kiekvienas vyras!
 • Pažadins tavyje slypinčią seksualinę energiją, kurios pagalba tampi viliojanti ir geidžiama beveik be pastangų!
 • Išgydys sužeistą širdį ir padės išsivaduoti iš praeities nuoskaudų, atveriant duris naujiems, kitokiems santykiams!
 • Padės tau atsikratyti giliai įspausto nepasitenkinimo ir nuoskaudų šešėlio, slopinančio tavo spindesį ir trukdančio susirasti tavęs vertą vyrą!
 • Sugrąžins tavo moterišką energiją, kurios pagalba į tave dėmesį atkreips „daug geresnės kokybės“ vyrai nei iki šiol!
 • Pažadins tavo tikruosius moteriškus kerus, kurie privers buvusį vyrą gailėtis, kad tave prarado ir nepadarė visko, jog liktum su juo!
 • Padės tapti tokia moterimi, kuriai nėra konkurencijos (įskaitant visuomenės „grožio standartus” atitinkančias mote- ris su chirurgo patobulinimais ar peroksido nubalintais plau- kais! Tokios moterys gali tik trumpam sudominti vyrą, tačiau duoti jam tai, ko iš tikro reikia ir išlaikyti jį ilgam, gali TIK IŠSKIRTINĖS moterys. Tokia kviečiame tapti ir tave).
 • Išmokys beveik niekam nežinomų, labai efektyvių vyrų viliojimo paslapčių, kurios bus neįtikėtina pagalba per pirmąjį pasimatymą (tačiau, įspėjame, kad šias paslaptis reikia naudoti labai atsakingai, kadangi vyrai šiems kerams tiesiog negali atsispirti. Jeigu mūsų siūlomus pratimus bandysi su tais, kurie tau nelabai įdomūs, gali priversti vyrą tave persekioti).
 • Padės užmegzti energetinius ryšius su savo būsimu vyru (ir tik laiko klausimas, kada jis pasirodys tavo akiratyje).
 • Padės susikurti SVAJONIŲ VYRO PAVEIKSLĄ, kad tai taptų realybe daug greičiau nei galvoji!
 • Aplink tave sukurs ypatingą, nesuvokiamai patrauklų lauką. Vyrai negalės suprasti, kodėl šalia tavęs taip norisi būti ir kodėl jie jaučiasi tokie priklausomi nuo tavęs!

Tau daugiau niekada nereikės galvoti, kaip elgtis, ką sakyti ar kaip pasirodyti. Trokštamos (ir vyrams nepaprastai patrauklios) savybės išsiskleis tavyje ir pasireikš išorėje pačiais gražiausiais ir netikėčiausiais būdais. Bus labai sunku tavęs nepastebėti!

Tau nebereiks paslapčia pavydėti draugėms ir apsimetinėti, kad tau nerūpi vyrai, nes tu tapsi mylima ir patraukli moteris, kuri gali rinktis iš viso pulko vyrų...

Aplinkiniai daugiau niekada iš tavęs nesijuoks, neuždavinės kvailų klausimų „kada atvažiuosi ne viena” ir už akių nebevadins senmerge...

Tau nebereikės nervingai maigyti telefono, laukiant patikusio vyro skambučio, kadangi jis tau paskambins daug greičiau, nei spėsi apie tai pagalvoti...

Taip pat nebereikės jaudintis ir rūpintis, ar jam patikai, kadangi būsi garantuota, jog esi tikra dovana kiekvienam tave sutikusiam vyrui!

Kviečiame pasiruošti gyvenimo transformacijai jau šiandien!

Mūsų paruoštos praktikos veikia tiesiog stebuklingai ir mes kasdien gauname daug laiškų, kuriuose moterys mus graudina savo sėkmės istorijomis ir virpina širdį padėkomis.

Tu tiesiog privalai tai išbandyti. Tai rimtas ir transformuojantis žingsnis, padedantis pažadinti tavyje žavingą ir nuostabią moterį.

Kiekvienas garso takelis yra sukurtas taip, kad atpalaiduotų ir nuramintų tavo protą, o tada prasiskverbtų pro „apsauginę psichologinę sieną”.

Pavyzdžiui, tu gali sau tūkstantį kartų sakyti „nesigėdink”, bet apsauginė siena tau neleis veikti arba sukurs diskomfortą. Visai kitaip jaučiasi moteris, įveikusi šias problemas gilesniuose lygmenyse.

Praktikose simboliais bei giliomis psichologinėmis žiniomis suformuota ypatinga kalba, kuri labai lengvai suprantama tavo pasąmonei.

Aksominis balsas, muzika ir vaizdiniai „nukeliauja” į tavo pasąmonę ir pačiu švelniausiu būdu padeda perrašyti, perprogramuoti senus trikdžius, kurie tau kliudė susirasti vyrą ir būti laiminga.

Šios praktikos gali transformuoti kiekvienos moters gyvenimą. Jos yra neįkainuojamas įrankis.

Per visus savo vidinio tobulėjimo metus išleidau daugiau nei 20.000 eurų įvairiems mokymams, terapijoms, seminarams, video paskaitoms ir t.t.

Visos šios praktikos ir Šokoladas Sielai yra viso spalvingo gyvenimo ir darbo su savimi rezultatas.

Užsienyje panašūs įrankiai kainuoja ir po 200€ ar 300€! Ir GARANTUOJU, jog tai yra VERTA kiekvieno sumokėto euro! (Pati esu pirkusi kursų ir už 500€ ir už 1000€)

Tačiau, Lietuvos moterims tai kainuoja daug mažiau...

Investicija tikrai nesiekia
1000€... ar net 500€!

Ji net neviršyja 200€... ar 150€!

INVESTICIJA VOS 39.95€!

UŽSISAKYI DABAR!

Rinkinys „TIESIOG NEPAMIRŠTAMA“ yra sudarytas iš aštuonių praktikų:

 • „MOTERIS, APIE KURIĄ SLAPTA SVAJOJA KIEKVIENAS!”. Ši praktika padės priimti vyrišką jėgą ir tapti moterimi, kurią sutikti slapta svajoja beveik kiekvienas sveikas, vyriškas ir mylintis vyras!

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO:

Pilna praktikos trukmė: 7:56 min.


 • „STEBUKLINGA ATLEIDIMO GALIA”. Praktika, kuri padės išgydyti sužeistą širdį, išsivaduoti iš praeities nuoskaudų ir pasiruošti naujiems santykiams!

Pilna praktikos trukmė: 9:33 min.


 • „TIKRIEJI MOTERIŠKUMO KERAI”. Šios praktikos pagalba tu lengvai susigrąžinsi savo moteriškumą, kuris padės greičiau sutikti savo gyvenimo vyrą arba susigrąžinti buvusią meilę.

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO:

Pilna praktikos trukmė: 8:38 min.


 • „PASLAPTINGA MAGIJA PRIEŠ PASIMATYMĄ”. Tai moteriškas įrankis, kuriuo privalo pasinaudoti kiekviena moteris prieš eidama į pasimatymą..., kad vyras liktų sužavėtas, o ji pati visiškai rami ir atsipalaidavusi!

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO:

Pilna praktikos trukmė: 7:48 min.


 • „TAVO SLAPTAS VYRŲ VILIOJIMO ĮRANKIS.” Pagaliau bus atskleistas slaptas moteriškas pratimas, kuris padės suvilioti beveik bet kurį vyrą… ir tai puikiai tinka per pirmąjį pasimatymą...

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO:

Pilna praktikos trukmė: 4:13 min.

Mieloji, ši praktika – tai išskirtinis ir be galo efektyvus vyrų viliojimo įrankis, kurį reikia naudoti labai atsakingai. Jo negalima naudoti su vyrais, kurie yra užimti ar nenori su tavimi būti.

Šis pratimas tikrai veikia, bet prieš jį išmėginant, tu turi prisiimti atsakomybę už pasekmes. Turi būti tikra, kad jis bus naudojamas tik gerais ketinimais.

Šią praktiką iš pradžių atlik namuose, kad būdama su vyru, jau tiksliai žinotum, ką ir kaip daryti.

Na, o jeigu po to reikalai pasisuks intymia linkme, nepamiršk, kad reikia kaip galima labiau atsipalaiduoti ir priimti vyrą. Jokių spektaklių. Tu esi nuostabi tokia, kokia esi. Tavo gimdoje prasiskleidusi rožė... Tuo jį pasitinki ir priimi per savo nuostabius malonumo vartus…

Ir net jeigu tau sukasi mintys apie įvairius kūno trūkumus, ar atsiranda noras padaryti įspūdį, vis tiek sau tyliai tyliai pakartok: „mano gimdoje skleidžiasi rožės,... aš priimu šitą vyrą,... atveriu jam savo kūną… ir pamaitinu jį stebuklinga moteriška energija...“

Šis paprastas pratimas padės tau atsipalaiduoti, mažiau galvoti ir pasimėgauti artumu.

Mieloji, kviečiu išbandyti šį paslaptingą viliojimo įrankį jau dabar...!


 • „JIS JAU KAŽKUR ŠALIA! ”. Praktika, kuri padės užmegzti energetinį ryšį su savo būsimu vyru jau dabar... ir tik laiko klausimas, kada jis pasirodys tavo akiratyje!

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO:

Pilna praktikos trukmė: 10:07 min.

Mieloji, tavo antroji pusė laukia tavęs. Šios praktikos pagalba tu gali užmegzti su juo ryšį jau dabar.

Visi žmonės tarpusavyje yra susiję. Kaip mylinti mama yra sujungta su savo vaiku ir širdyje pajaučia, jei jam kažkas nutiko, taip ir moteris yra sujungta su savo būsimu mylimuoju.

Ši praktika sustiprins jūsų tarpusavio ryšį ir jūs susitiksite kur kas greičiau, nei tu gali įsivaizduoti. Tai gali įvykti net ir pačiose netikėčiausiose vietose.

Labai dažnai moterys yra tokios užsiėmusios ir skubančios, jog visiškai nejaučia ir nemato aplinkos, tad jų išrinktasis gali tiesiog praeiti pro šalį nepastebėtas.

Šios praktikos pagalba tu jau dabar pradėsi kurti ryšį su savo būsimu mylimuoju. Tu ne tik pritrauksi jį į savo gyvenimą, bet ir jam atėjus, aiškiai pajausi, jog tai tikrai jis.

Mieloji, tai yra ypatinga praktika, kurios pagalba tu energetiškai susijungsi su tau tinkančiu vyru, kad ir kur dabar jis bebūtų. Tad nedelsdama pradėk ją jau dabar...


 • „TIKRASIS SVAJONIŲ VYRO PORTRETAS.” Praktika, kurios pagalba tavo susikurtas idealaus vyro paveikslas taps realybe daug greičiau nei galvoji!

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO:

Pilna praktikos trukmė: 7:42 min.

Mieloji, ar pastebėjai, jog mes labai dažnai galime pasakyti ko nenorime, bet vos tik reikia aiškiai suformuoti ko norime, prasideda problemos.

Pasaulyje egzistuoja daug įvairių norų išsipildymo technikų ir beveik visos jos yra paremtos tuo pačiu principu: norint, kad kažkas įvyktų mūsų gyvenime, mes turime sukurti viziją mintyse ir ją išgyventi kuo nuosekliau ir emocionaliau.

Vien todėl, kad tu pasakai, jog kažko nori, nereiškia, kad tai ateis į tavo gyvenimą.

Bet jeigu tu sugebi susikurti emociją, pajausti ir pasimėgauti dar neįvykusiu vaizdiniu, gali neabejoti, kad labai greitai tai ateis ir į tavo realybę.

Tai pati paprasčiausia fizika. Iš tavo minčių ir jausmų susikuria energijos banga, kuri iškeliauja į erdvę ir ieško tavo sukurto virpesio atitikmens, kad galėtų tai atnešti tau realiame gyvenime ir sudarytų galimybę išgyventi trokštamą situaciją.

Kad galėtum surasti savo svajonių vyrą, pirmiausia privalai sugebėti jį kaip galima geriau įsivaizduoti savo mintyse ir pajusti jūsų susitikimo džiaugsmą.

Pačiai tai padaryti gali būti labai sunku, tačiau su mūsų vedimu, tai atlikti bus be galo paprasta ir malonu!

Mieloji, atlik šią praktiką kuo dažniau ir nenustebk, jei svajonių vyras netikėtai pasibels į tavo gyvenimo duris.


 • „VILIOJANTI IR GEIDŽIAMA BE PASTANGŲ”. Ši praktika pažadins tavyje slypinčią seksualinę energiją, kurios pagalba jis su tavimi norės likti amžinai!

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO:

Pilna praktikos trukmė: 12:16 min.

Mieloji, jeigu kada nors svajojai būti geidžiamiausia moterimi kambaryje ir žinoti tikrojo seksualumo paslaptis, ši praktika bus tau viena svarbiausių visame rinkinyje.

Dauguma nuostabių, gražių ir patrauklių Lietuvos moterų nežino apie seksualinę energiją slypinčią jose.

Seksualumas visuomenėje yra siejamas su geidulingu seksu, aptemptais rūbais ir jaunyste. O tai tokia netiesa....! Moters seksualumas – tai jos grožio, gyvybingumo ir sultingumo šaltinis. Moteris, kuri turi seksualinės energijos, ne tik veda iš proto vyrus, bet ir jaučiasi labiau pasitikinti savimi bei moteriška. Tokia moteris yra paslaptinga, patraukli ir svaiginanti.

Senovės išmintis teigia, jog moters gimda – tai ypatingas moteriškos energijos centras. Jeigu šis centras yra gyvas ir jautrus, moteris sugeba užpildyti vyrą ypatinga energija.

Tu gali dėti absoliučiai visas pastangas, kad jį suviliotum savo išoriniu grožiu, tačiau, jeigu vyras nejaus, jog tu turi moteriškos energijos, santykiai ilgai netruks ir tavo širdis bus sužeista. Mieloji, pasinaudojusi rytų pasaulio paslaptimis bei mūsų siūlomu įrankiu, tu tapsi tokia moterimi, kuri galės užpildyti vyrą neįkainojama moteriška energiją... ir jis norės pasilikti su tavimi amžinai. Į jaunas merginas vyrai dažnai atkreipia dėmesį dėl to, kad jos turi daugiau šios ypatingos seksualinės energijos. Joms tai tiesiog duota gamtos tam, kad pritrauktų vyrą ir pagimdytų vaiką.

Jeigu esi vyresnė nei 30 metų, šios energijos pas tave natūraliai pradeda mažėti.

Tačiau, jeigu pradėsi atlikinėti šią nepaprastą praktiką, tavyje pabus seksualinė energija, nesvarbu kokio amžiaus tu bebūtum. Mieloji, atlikusi praktiką vos keletą kartų, tu pastebėsi, kaip tavo veidas atsipalaidavo, akys pradėjo spindėti, o vyrai, jausdami tavo vidinį švytėjimą, ėmė kitaip į tave reaguoti...


 • Į komplektą įeina nuostabus dalykas: specialiai šiam rinkiniui mūsų paruošta UŽDUOČIŲ KNYGA (PDF FORMATU), kuri padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau!

Šioje knygutėje tu rasi net 10 specialiai paruoštų pratimų:

1 pratimas. SLAPTI ĮSITIKINIMAI.

2 pratimas. KOKIA MOTERIS AŠ ESU ŠIANDIEN?

3 pratimas. TIKROJI RAŠYMO GALIA.

4 pratimas. JIS.

5 pratimas. VESTUVINIS ŽIEDAS

6 pratimas. MYLIMOS MOTERS GYVENIMO DIENA.

7 pratimas. JEI NE ŠITAS, TADA KITAS – GERESNIS.

8 pratimas. „AŠ MYLIU TAVE“

9 pratimas. NUSILENKIMAS VYRIŠKAI ENERGIJAI.

10 pratimas. STEBUKLINGAS ELIKSYRAS.

UŽSISAKYI DABAR!


Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja arba GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS be jokių klausimų!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!