SVARBU kiekvienai moteriai, kurią nuolat kamuoja įvairios intymiosios srities problemos (endometriozė, gimdos miomos, kiaušidžių cistos, mėnesinių ciklo sutrikimai, pastojimo problemos ir t.t.)...

Pagaliau! Kinija atskleidė prieš 5000 metų atrastą intymios sveikatos, grožio ir jaunystės paslaptį.

Jeigu norėtum pasinaudoti senovės Kinijos išmintimi, kuri padėjo tūkstančiams moterų išlaikyti savo moterišką spindesį, jaunystę ir grožį mažiausiai 10 metų ilgiau nei kitos... o taip pat, atsikratyti daugelio moteriškų problemų, bei užmiršti kelią pas ginekologą... tai bus vienas svarbiausių laiškų, kokį esi skaičiusi!


NUO: Rūtos Banionytės (41),
Šokoladas 
Sielai bendraįkūrėjos.
Antradienis, 20:47 val.

ATVIRAS laiškas visoms moterims, kurios susiduria su intymios srities problemomis...

Anksčiau mane kamavo daugybė moteriškų problemų. Sekso nesinorėjo, o menėsinės būdavo tokios gausios ir skausmingos, kad 5-6 dienas vaikščiodavau susilenkus.

Stiprus tempimas pilvo apačioje prasidėdavo maždaug prieš tris dienas iki menstruacijų. Nuotaika suprastėdavo, pasidarydavau labai irzli ir jausdavau norą pasikabinėti prie savo artimųjų.

Mane bent kartą per mėnesį kamuodavo pienligė arba dar koks nors “niežtintis” uždegimas. Savo vaistinėlėje aš turėdavau vaistų nuo skausmo ir žvakučių, kremų arba tablečių nuo įvairių intymios srities negalavimų.

Apsilankymai pas ginekologą buvo dažni ir itin nemalonūs. Aš nuolat girdėdavau tokius terminus kaip: cistos, erozijos, makšties sausumas, nusileidusi gimda ar policistinės kiaušidės ir t.t.

Dažnai jausdavausi pavargusi, o lytiniai santykiai man keldavo skausmą ir diskomfortą.

Apie visas šias problemas dažnai pasikalbėdavom su draugėm. Pasirodo ir jas vargino tie patys dalykai.

Todėl jau buvau pasirengusi nuleisti rankas ir patikėti, kad tai yra tiesiog neišvengiama kiekvienos moters gyvenimo dalis, TAČIAU...

Kaip tik tuo metu buvau pradėjusi domėtis įvairiais savęs pažinimo ir moteriškumo seminarais.

Apsilankiau pas geriausias Europos moteriškumo mokytojas iš kurių labai daug sužinojau apie moterišką energiją, gimdą, tikrąsias moteriškų ligų atsiradimo priežastis, nevaisingumą, negalėjimą susilaukti vaikų ir kitas moteriškas ligas...

Ir pasirodo... kad su intymiosios srities problemomis susiduria toli gražu ne visos moterys, kaip galvojau anksčiau!

Pasirodo tos moterys, kurios turi nepriekaištingai sveiką intymiąją sritį... ŽINO TAM TIKRAS MOTERIŠKAS PASLAPTIS IR TURI BEVEIK STEBUKLINGUS ĮRANKIUS!

3 metus, intensyviai gilinausi į šias paslaptis, viską bandydama praktikoje. Ir įvyko kai kas stebuklingo...

VISOS ligos pamažu išnyko kaip dūmas. Dabar aš jau nebeatsimenu, kada paskutinį kartą iš savo gydytojo esu girdėjusi kokios nors ligos pavadinimą. Mano moteriška sveikata neatsistebi ginekologas (pas kurį nuėjau tik dėl to, kad vyko keletas privalomų patikrinimų).

Nuostabių ir palaikančių pagyrimų gaunu iš mano sveikatą prižiūrinčios Osteopatės, o jeigu apsilankau energetikės konsultacijoje, beveik visada sulaukiu nuoširdaus susižavėjimo ar pagyrimo, dėl savo sveikos, pulsuojančios ir jaunos moteriškos srities.

Man 40 metų ir aš jaučiuosi, kur kas sveikesnė, nei kada nors anksčiau.

Ne tik sveikesnė, bet ir gražesnė bei moteriškesnė. Mano oda išsilygino ir iki šiol kamavę spuogai pasitraukė. Moteriški hormonai susibalansavo, o mėnesinės visai nebevargina.

Mano vaistų dėžutė dabar visiškai tuščia, o aš net neatsimenu kaip vadinasi “žvakutės” nuo uždegimo.

Kai moteris žino šias paslaptis ir turi teisingus įrankius, viskas “stoja į savo vietas”.

Būtent dėl to, noriu pasidalinti savo atradimais...

Moteriai iki 30-ties metų iš gamtos yra natūraliai duodamas didelis energetinis resursas tam, kad ji galėtų susilaukti palikuonių.

Jai yra duodama sveikata, grožis, energija, seksualumas ir noras mylėtis. Tokiu būdu gamta skatina moterį ieškoti partnerio ir susilaukti vaikų.

Būtent dėl to daugumą vyrų taip traukia jaunos moterys. Jie intuityviai jaučia jos gyvybingumą ir skleidžiamą energiją.

Vėliau, pagimdžius vaikus ar sulaukus 30-ties, moters energija po truputi pradeda trauktis.

Lyg gamta jai sakytų: “na, mieloji, tai, kas buvo būtina, jau atlikta, todėl tiek daug energijos tau nebereikia. Dabar jau tik nuo tavęs pačios priklausys, kiek laiko norėsi išlaikyti savo moterišką energiją, seksualumą, grožį, jaunystės žavesį ir sveikatą….

Dauguma, peržengusių 30-dešimt, moterų žino šį gamtos dėsnį ir dėl to puikiai supranta, kad…

Norint  išsaugoti savo moteriškumą, sveikatą ir grožį ilgiau, nei duota gamtos, reikia prisiimti atsakomybę ir tam skirti daugiau dėmesio nei iki šiol.

Mes galime nesunkiai pastebėti, jog sulaukusios 30-ties (o kartais ir anksčiau), moterys pradeda daugiau domėtis sveika mityba, ieškoti vidinės ramybės, bei lankytis įvairiose grožio salonuose, kuriose yra žadamos „anti-aging“ procedūros (kurios dažniausiai arba NEVEIKIA, arba suteikia tik TRUMPALAIKĮ EFEKTĄ).

Jos jaučia, kaip sulig kiekviena diena jų grožis, sveikata ir energija traukiasi, todėl visais įmanomais būdais stengiasi tai pristabdyti ir atsukti laiką atgal.

Kartais moterys ryžtasi ir drastiškesnėms chirurginėms procedūroms, kurios ilguoju etapu vis tiek neduoda norimo rezultato.

Grožio industrija yra viena pelningiausių pasaulyje. Šioje milijardinėje pramonėje kasdien gimsta nauji produktai bei veidą, kūną ir sveikatą gražinančios priemonės.

Dėl to, visoje jūroje įvairių sprendimų, patys efektyviausi, mažiau reklamuojami dalykai tiesiog pasimeta…

Senovės Kinijoje, prieš daugiau nei 5000 metų, buvo atrastas beveik stebuklingas moteriškas įrankis, kuris kiekvienai moteriai gali sugrąžinti grožį, veido spindesį ir  sveikatą… beveik be jokių pastangų!

Tačiau, apie viską iš pradžių…

Norime įspėti, jog šis laiškas kai kurioms moterims gali būti labai nepatogus. Mes pažvelgsime į tą „slaptą" vietą, kurią tėvai ir religija mokė slėpti ir laikė gėdinga... tačiau...

Visais laikais buvo žinoma, jog moters grožio, jaunystės ir sveikatos šaltinis SLYPI JOS INTYMIOJE SRITYJE ir GIMDOJE!

Juk akivaizdu, jog moteris yra apdovanota ypatingomis galiomis ir savo gimdoje turi tiek energijos, kad gali SUKURTI ir IŠNEŠIOTI NAUJĄ GYVYBĘ!

Ar kada nors bandei įsivaizduoti, kokia jėga turi ten slypėti, kad iš jos susiformuotų ir išaugtų kūdikis? Juk tai tiesiog stebuklas...

Todėl kuo daugiau energijos, gyvybės ir sveikatos intymiojoje srityje, tuo labiau švytinti ir spindinti yra ir pati moteris.

Anksčiau moters gimda buvo garbinama. "Šventasis gralis", kaip dauguma žino, taip pat simbolizuoja moters gimdą. Tačiau, visas tas šventumas kažkur buvo pamestas.

Tačiau...

Jei ši sritis apleista, moterį pradeda kamuoti įvairios ginekologinės ligos ir ji pradeda SENTI TIESIOG AKYSE.

Didžiausia problema yra ta, kad mes nesame išmokytos į savo intymiąją sritį kreipti daug dėmesio ar su meile bei švelnumu ja pasirūpinti.

Labai liūdna, tačiau daugumai ši vieta yra nemaloni ar net atgrasi, o apie ją kalbėti galima tik su gydytojais ir tik išimtinais atvejais (kai jau ima kilti problemos).

Tačiau, anot Kinų medicinos, tai yra pati jautriausia ir svarbiausia moters kūno vieta!

Dauguma moteriškų ligų prasideda būtent nuo intymiosios srities. Juk ten visada yra šilta ir drėgna.

Tai puiki terpė veistis įvairioms bakterijoms, kurios ilgainiui atneša nemalonias ligas ir kitus skausmingus dalykus (endometriozė, gimdos miomos, kiaušidžių cistos, mėnesinių ciklo sutrikimai, pastojimo problemos ir. t.t.).

Dauguma moterų savo intymiosios srities problemas slepia ir apie jas viešai nekalba, tačiau tiesa tokia, jog TU NE VIENA. Daugiau nei 97% moterų turi didesnių ar mažesnių problemų, kurios joms kelia nuolatinį nerimą.

Tačiau tai nėra tik apie ligas ar fizinę sveikatą…

Dauguma moterų nė nesusimąsto, jog ten taip pat yra daugybė raumenų, kuriuos ignoruojant jie TIESIOG SUGLEMBA (kaip ir bet kuris kitas kūno raumuo).

Kol moteris labai jauna, jos intymieji raumenys yra tvirti, stangrūs ir gyvybingi.

Moteriai sulaukus 30-ties šie raumenys pradeda vis labiau ir labiau glebti. Na, o pagimdžius vaikus, jie dar labiau atsipalaiduoja ir praranda standumą.

Jeigu intymiosios srities raumenimis nesirūpinama, prasideda kiti labai nemalonūs dalykai, apie kuriuos beveik niekas nekalba viešai:

 • Atsiranda įvairūs uždegimai ar kitos nerimą keliančios ginekologinės problemos.
 • Gali atsirasti šlapimo nelaikymas.
 • Ypač po gimdymo dažnai pasitaiko gimdos ir kitų pilvo organų “nusileidimas”…
 • Intymioji sritis praranda jautrumą, susijaudinti tampa vis sunkiau, todėl nebelieka jokio malonumo sekso metu.

Beje, kalbant apie seksą...

30-40 metų moterims (o dažnai ir vyresnėms), ši problema būna opiausia. Dažnai moteriai, pagimdžiusiai vaikus, lytiniai santykiai nebeteikia malonumo ir yra atliekami tik „iš reikalo“ ar “dėl šventos ramybės”.

Vyrui sekso reikia, o jai - beveik ne. Todėl pradžioje dingsta aistra, intymumas, o tada pora emociškai atitolsta, ko pasekoje padažnėja konfliktų. Tokia pora labiau primena “kambariokus” ar “draugelius “, o gyvavusi meilė, ima trauktis užmarštin.

Gana dažnai galima išgirsti istorijų, kaip pavargęs nuolat “spausti” ar “prašyti“ pasimylėti vyras, neištvėręs susiranda meilužę arba ima „užkišinėti“ savo poreikį alkoholiu bei vis dažnėjančiomis išvykomis su draugais.

Moteris, žinanti visus šiuos svarbius dalykus, gali pasirinkti 2 kelius:

 • nedaryti nieko tol, kol sveikata ar blogėjantys santykiai su vyru privers kažko imtis;
 • sąmoningai ir drąsiai pažiūrėti į savo intymiąją sritį ir pagaliau ja pasirūpinti.

Jeigu nuspręsi pasirinksi antrąjį kelią, atskleidžiame kelis būdus, kaip išlaikyti savo intymiąją sritį sveiką ir gyvą:

1 būdas: Seksas

Seksas tikrai atneša gyvybės į intymiąją sritį, tačiau vyras ir moteris turi žinoti, ką daro!

Vyras turi suprasti, kad moteriai susijaudinti reikia daugiau laiko, neskubėti, būti švelniu ir dėmesingu. Moteris turi žinoti, kaip atsipalaiduoti ir susijaudinti bei palengva kreipti vyrą teisinga linkme.

Visa tai užima daug laiko, o dauguma moterų nežino arba gėdijasi aiškinti vyrui apie savo poreikius. Tačiau seksas “iš reikalo” toli gražu nėra vienintelė išeitis. Atvirkščiai. Jei moteris besimylėdama jaučia pasipriešinimą, jos intymioji sritis neužsipildo energija bei gyvybe, o vyras šioje situacijoje gauna tik labai trumpą pasitenkinimą, labiau panašų į įtampos “nuleidimą”.

Todėl daugumai moterų šis sprendimas nėra priimtinas, arba neduoda jokių rezultatų.

2 būdas: Intymiosios srities treniruokliai.

Tai pakankamai populiarus būdas, ypač po gimdymo. Ir tai tikrai yra geriau negu nieko, tačiau šis būdas TIK sustiprina intymiosios srities raumenis, bet nesuteikia jokios energetinės naudos bei nepadeda atstatyti intymios srities jautrumo.

Didžiausia problema, susijusi su treniruokliais, yra ta, jog norint gauti rezultatą, reikia nuolat tuo užsiimti (lyg eitum į sporto salę)... o daugeliui moterų neužtenka kantrybės ir pasiryžimo, todėl jos greitai atsisako daug laiko užimančių treniruočių.

3 būdas: Pasinaudoti prieš 5000 metų Kinijos moterų atrastu įrankiu, kurio pagalba galima atsikratyti bet kokių ginekologinių ligų, beveik be pastangų sustiprinti intymiuosius raumenis ir sugrąžinti gyvybingumą, bei jausmingumą į savo moterišką sritį!

Jeigu grįžtume į senovės Kiniją prieš 5000 metų, pamatytume, jog tada dar nebuvo tokios grožio industrijos ir galybės priemonių, kokiomis naudojasi šiuolaikinės moterys.

Taip pat moterys tais laikais dar neturėjo tiek daug teisių, kaip dabar. Todėl tam, kad galėtų įtakoti vyrus, išsaugoti savo padėtį, ar gauti tai, ko nori, turėjo kažką daryti, kad išlaikytų vyro dėmesį ir kad jis nesižvalgytų į jaunesnes.

Taigi moteris turėjo surasti kitą būdą, kaip įgauti pranašumą ir pasiekti, kad vyras norėtų būti tik su ja...

IR SURADO!

Tų laikų moterys surado moteriškumo, jaunystės ir grožio paslaptį, kurios pagalba nesusidurdavo su jokiomis intymiosios srities ligomis bei sugebėdavo išlikti moteriškomis ir žavingomis ilgus metus beveik be jokių pastangų.

Jos turėjo slaptą įrankį, kuris neleisdavo jų intymiajai sričiai „užmigti“.

Kokį ypatingą įrankį turėjo šios moterys, apie kurį ilgą laiką nieko nenutuokėme mes?

TAI BUVO NEFRITO KIAUŠINIS. Nefritas - buvo didžiausia Kinijos imperatoriškojo rato moterų moteriškumo, jaunystės ir seksualumo PASLAPTIS.

Nefrito pagalba moteris vėl sužydi, jos kūnu pradeda tekėti stebuklinga seksualinė energija, akys spindi ir aplink ją susikuria ypatingas magnetinis laukas, kuriam vyrai negali atsispirti.

Nefritas unikalus tuo, kad moteris gali jį nešioti savo intymiojoje srityje visą dieną ir net kartu su juo miegoti.

Beje, rekomenduoja ir Lietuvos ginekologai! Rasite žemiau...

Rytų šalių moterys nešiodavo nefrito akmenį todėl, kad pagimdytų sveikus vaikus, kad seksualinis ryšys, kuris yra be galo svarbus vyrui ir moteriai, žydėtų, ir kad moteris ilgai išliktų jauna, sveika bei pasitikinti savimi.

Moterys pastebėjo, kad atliekant intymias praktikas, makšties raumuo sustiprėja, o jos pačios tampa laimingesnės ir seksualesnės.

Nereikia jo maišyti su įvairiais treniruokliais, kurių galima nusipirkti sekso prekių parduotuvėje.

Tai yra visiškai kitas dalykas. Nefritas yra žemės mineralas, suteikiantis ne tik fizinę, bet ir energetinę naudą.

Aš pati Nefritą atradau tik prieš kokius 2 metus. Iš pradžių, susiradusi internete, nusipirkau patį pigiausią.

Vietoj lauktų teigiamų pokyčių, sulaukiau atvirkštinio rezultato: prasidėjo įvairūs fiziniai nepatogumai IR NET UŽDEGIMAI!

Tik po to supratau, kad mano pirktas kiaušinis buvo labai nekokybiškas, padarytas iš Nefrito dulkių ir ne tik kad neturėjo JOKIO energetinio resurso, bet ir buvo žalingas mano kūnui.

Išsistudijavusi daugybę įvairios informacijos, supratau, kad kokybiškas, bei energetiškai turtingas Nefritas turi būti išgautas iš vientiso akmens ir apdirbtas specialiu būdu, nenaudojant jokių chemikalų.

Dauguma internetinėse parduotuvėse siūlomų Nefritų yra netikri. Po Nefrito pavadinimu slepiasi “akmens dulkių” pakaitalai arba nežinomos cheminės sudėties produktai, kurie netinkami delikačiai moteriškai sričiai.

Man reikėjo nueiti ilgą kelią, kol atradau kur yra išgaunami TIKRI, energetiškai TEISINGI Nefrito kiaušiniai.

O taip pat, kur jie yra kokybiškai apdirbami. Net jei ir kažkas skelbia, jog parduoda tikrai kokybiškus Nefritus, tai dar nieko nereiškia.

Yra ir tokių, kurie teigia, jog parduoda kokybiškus, ar net sertifikuotus Nefritus (kurie gali kainuoti ir po 200$), tačiau kaip vėliau išaiškėja, tai būna netiesa...

Mes dažnai gauname nusivylusių moterų laiškų, kuriuose jos rašo, jog kelis kartus bandė nusipirkti Nefritą internetu ir yra sulaukę abejotinos kokybės produkto.

Moterys atsisiunčia neaiškios kilmės akmenį (dažnai, tiesiog sulipdytą iš akmens dulkių), juo nusivilia ir net ne visada atgauna pinigus. Aš taip pat buvau papuolusi į šiuos spąstus...

Tam, kad taip nenutiktų tau, siūlome paskaityti vienos iš moterų atsiliepimą, kuri įsigijo mūsų siūlomą produktą.

Jeigu paveikslėlis sunkiai įskaitomas, moters laišką pridedu ir čia: (tik šiek tiek sutrumpinau)...

„Pirmą kartą pirkau tris nefrito kiaušinius, bet gavusi siuntinuką, pradėjau abejoti. Nenorėjau nešioti nekokybiško akmenį savyje. Antrą kartą buvau atsargesnė. Parašiau laišką į internetinės parduotuvės pašto dėžutę ir gavau atsakymą, kuriame garantavo 100%, kad tai tikrai tikrų tikriausias vientiso nefrito kiaušinis. Kai gavau - eilinį kartą nusivyliau, nes šitas buvo toks pat kaip pirmieji. Man nereikėjo paprasto treniruoklio, aš ieškojau tikro akmens, norėjau dvasinio ryšio iš nefrito, jo apsaugos, jo gydomųjų savybių."

FAKTAI, BEI MOKSLINIAI STRAIPSNIAI APIE NEFRITĄ IR INTYMIŲJŲ TRENIRUOČIŲ NAUDĄ!

Taigi, čia surinkome faktus apie nefritą mokslo pasaulyje.

Jeigu norėtum dar labiau pamilti nefritą ir labiau pasigilinti į faktus, siūlome Jums, kelis labai patikimus ir Nefrito pasaulyje lyderiaujančius specialistus, kurie skyrė savo gyvenimą tam, kad įrodytų, jog mums priklauso, kur kas daugiau nei mes patikėjome.

Šie žmonės taip pat įrodė, kad gydytojai ir ginekologai klysta gydydami tik fizinę kūno dalį ir ilgainiui, mes linkime, kad mokslininkai ir ginekologai apsijungtų su žmogaus psichine sveikata bei energetine sveikata.

Moteris, atlikusi išsamiausią mokslinę analizę apie Nefritą ir intymiosios zonos treniruotes yra Saida Dislet. Ji nuosekliai ir giliai ištyrė moters seksualumą ir jėgą, slypinčią mumyse.

Saida parašė vieną rimčiausių mokslinių disertacijų, kurioje įrodė, kad moters seksualinė energija yra stebuklas, o Nefritas nėra “mažas seksualinis žaisliukas”, o rimtas transformuojantis moters gyvenimą įrankis.

Ji ieškojo įrodymų, kad moteris, bet kuriuo gyvenimo tarpsniu gali susigrąžinti tai kas jai ir taip priklauso: malonumas, grožis, džiaugsmas ir seksualumas.

Nefritą ji aprašė, kaip įrankį, kuris padeda apjungti moters fizinę ir energetinę sveikatą. Kai Saida sužinojo apie Nefrito kiaušinį, kuris buvo naudojamas jau tūkstančius metų, jos tikslu tapo išsiaiškinti ir suprasti, kaip tai gali padėti šių laikų moteriai jos kasdieniniame gyvenime.

Skaitantiems angliškai Saidos Dislet disertaciją, galite perskaityti čia.

Taigi, Saidos disertacinis darbas yra paremtas praktika, tūkstančiais šių dienų moterų atsiliepimais ir patyrimu.

Ji pati asmeniškai daug metų nešiojo ir dirbo su nefritu akmeniu, o vėliau išbandė gyventi be jo. Tokiu būdu Saida Dislet priėjo prie asmeninės išvados, kuri skamba štai taip:

”Be nefrito aš tapau uždara, sausa, nesultinga, o taip pat lengvai stabilumą prarandanti moteris” -Saida Dislet

Būtent dėl to ji paskyrė didžiąją savo gyvenimo dalį nefrito tyrimams ir moterų švietimui.

Kitas Dislet pagalbininkas buvo Mantak Chia – tai energetinio pasaulio karalius, parašęs  virš 50 knygų apie seksualinės energijos panaudojimą.

Jo nuomonė apie partimus su Nefritu paspaudus čia!

Dislet taip pat artimai dirbo kartu su Christiane Northrup, kuri parašė kelias garsias knygas pavadinimais “Malonios menopauzės paslaptis” (The secret pleasures of Menopause) bei “Moters kūnas” ir jo paslaptys (Women’s Bodies, Women’s Wisdom).

Štai apie ką Saida Dislet rašo savo mokslinėje disertacijoje… (išversta iš anglų kalbos)

 • Nefritas yra skirtas, bet kokio amžiaus moteriai, kuri rūpinasi savo intymios srities higiena bei sveikata.
 • Nefritas yra skirtas moteriai, kuri nori ilgus metus džiaugtis savo jausmingumu ir seksualumu.
 • Nefritas skirtas moteriai, kuri nori atstatyti savo seksualinę energiją po ligų ar kitokių įvykių, kurie įtakojo jos pasyvumą ir seksualinę energiją ir sveikatą.
 • Jis taip skirtas moteriai, kuri dar neatrado savo seksualumo ir jausmingumo, nepriklausomai nuo amžiaus, veiklos ar socialinės situacijos.
 • Nefritas skirtas moteriai, kuri nori turėti vaikų, arba tai kuri jau turi vaikų ir nori sustiprinti ir atstatyti savo moterišką sritį.
 • Nefritas skirtas moteriai, kuri nori pasiruošti ir lengvai išgyventi menopauzę, užuot pasidavusi įsitikinimui, jog tai sunku ir neįveikiama be hormonų pagalbos.
 • Nefritas skirtas moteriai, kuri pamišo, kas yra džiaugtis savo seksualumu ir gyvybingumu.
 • ...moteriai, kuri mėgsta seksą.
 • ...moteriai, kuri nekenčia sekso.
 • ...moteriai, kuri nepatiria orgazmo.
 • ...moteriai, kuri patiria orgazmus ir nori patirti jų dar daugiau.

"DEJA, nefritas netinka moteriai, kuri ieško greito ir trumpalaikio problemų sprendimo bei tikisi, kad nefritas viską išspręs, be pastangų ir trupučio laiko."

Dar viena ištrauka iš Dislet disertacijos:

Kodėl Jums reikėtų nešioti nefrito kiaušinį?

 • Intymiosios srities sveikatos.
 • Dėl harmonų balanso ir stabilumo.
 • Intymios zonos higienos ir sveikatos.
 • Dėl to, kad užgytume nuo senų nuoskaudų ir patirčių.
 • Tam, kad pažadintų miegančius malonumo taškus makštyje.
 • Tam, kad greičiau atsistatytumėte po patirtų stresų.
 • Tam, kad greičiau atsistatytumėte po gimdymų ir operacijų.
 • Tam, kad išnyktų makšties sausumas ar sienelių išplonėjimas.
 • Tam, kad išgytume nuo chroniškos pienligės ir kitų infekcijų.
 • Dėl to, kad taptum nesulyginama meiluže.
 • Dėl to, kad susitvarkytume su nevaldomu užkandžiavimu.
 • Dėl to, kad mažiau išleistume apsipirkinėdamos, nes jaučiame tuštumą ir ieškome kaip pasitenkinti.
 • Tam, kad pasikeltum savo moteriškąjį libido.

Nefritas labai padeda intymiųjų raumenų tonusui. Ir mes nekalbame apie gerai ištreniruotus, tvirtus makšties raumenis. Mes kalbame apie raumenį, kuris yra jautrus ir panašus į batutą, kuris gali ir įdubti ir sukurti pasipriešinimą.

Vėlesniuose etapuose Saida Dislet pasakoja, kaip darant praktikas ir turint stiprią motyvaciją nefrito pagalba galima nukreipti seksualinę energiją, į bet kurią kūno dalį, patiems pasigydyti ją ir aktyvuoti.

shadow-ornament

Štai ką vienas garsiausių alternatyvios medicinos atstovų Andrew Pacholyk rašo savo išvadose apie nefrito akmenį ir jo savybes:

“Nefritas yra sveikatos ir ilgaamžiškumo akmuo, itin teigiamai veikiantis moters seksualinę energiją. Nefrtitas tai dvilytis akmuo, turintis pastovų pulsą, kuris atitinka gydančios energijos dažnį. Jis labai naudingas mūsų širdžiai, tiek energetiniu, tiek fiziniu aspektu.

Žaliasis nefritas, tai vienas iš dažniausiai sutinkamų nefrito rūšių. Jis ramina mūsų nervų sistema ir padeda nukreipti mūsų aitras, tam tikra, konstruktyvesne linkme.”

shadow-ornament

Kita šios  srities specialistė yra  Rachel Abrams, kuri parašė keletą knygų kartu su Daoistų meistru  Mantak Chia: ”Multi-Orgazminė Moteris”, “Pagalba Jausmingai moteriai”.

Štai ką seksualinės srities ekspertai rašo savo išvadose: ”Moterys, kurios dirba su Nefrito kiaušiniu lengvai gali susimažinti arba išvis panaikinti PMS ir menopauzės simptomus, taip pat padeda vaisingumui ir vėžio prevencijąi.

Kita Nefirito savybė yra ta, jog jis gali pažadinti daugiau malonumo taškų makštyje ir tai gali lydėti į ilgesnius ir gilesnius orgazmus. Nefritas padeda subalansuoti hormonus ir sugrąžinti grožį bei sveikatą į kiekvienos moters gyvenimą."

shadow-ornament

O taip pat…

1948-metais, ginekologas Arnold Kegel, paskelbė apie tai, jog sustiprinus apatinius pilvo ir makšties raumenis pasiekiami stulbinantys rezultatai moters sveikatai. Pratimai, kuriuos ginekologas Arnoldas Kegelis siūlė savo klientėms, šiandien yra vadinami “kegeliais”. Pasirodo, kad treniruojant makšties raumenis, mes galime ne tik išsigydyti su šlapimo pūsle susijusias  problemas, bet taip pat padėti moteriai pajusti orgazmą.

Kegelio pratimai išties nuostabūs, bet pats konceptas yra atkeliavęs iš kur kas anksčiau.

Oginaliuose Taoistų aprašuose Nefritiniai Kiaušiniai turėjo neįkainuojamą vertę. Tai buvo  kur kas daugiau nei Kegelio pratimai, Nefritas iš tiesų padėjo moteriai pajusti ir pažinti savo intymiąją sritį.

shadow-ornament

Ir štai ką įrodė daugybę mokslininkų ir institutų…

Moters grožis yra tiesiogiai susijęs su hormonų balansu.

Tai įrodė daugybę mokslininkų ir institutų. Hormonai tiesiogine prasme kuria moterį. Nuo Jų priklauso mūsų grožis, savijauta, sveikata, santykiai su vyru ir vaikais.

Hormonai tiesiogiai atsakingi už mūsų ląstelių atsinaujinimą, raukšles, jaunystę ir energiją. Tai vienas svarbiausių dalykų įtakojančių moters gyvenimo kokybę.

Hormonų įtaką moters grožiui ir gyvybingumui galima aiškiai pamatyti atėjus MENOPAUZEI.

Prasidėjus menopauzei, moters hormonai dramatiškai išsibalansuoja.

Kadangi moteriškas hormonas estrogenas atsakingas už odos standumą, moters oda labai greitai (vos per metus ar net greičiau) susiraukšlėja, ją ima kankinti lengva depresija.

Po menopauzės dauguma moterų, JEI NIEKO NESIIMA, tampa akivaizdžiai susenusios ir nelaimingos...

Nefritas tiesiog veikia jūsų moteriškuosius taškus ir Jumyse ima gamintis tokie hormonai, kurie yra tobuliausi Jūsų kūnui.

Taip pat, paskutiniu metu nefritas sulaukia vis daugiau dėmesio ir pasaulyje yra gana plačiai žinomas.

Mokslininkai pagaliau pripažino Nefrito gydomąsias savybes ir apie tai rašo nemažai Amerikos bei Europos žurnalų. (pvz. Womens health magazine).

Nefrito jauninančias savybes jau daugybę metų naudoja prabangioji kosmetikos industija ”Estee Lauder”, o taip pat ir garsi muilo kompanija “NEPHRIA”.

NORI ABSOLIUTAUS ĮRODYMO?

Tuomet perskaityk šių moterų parašytus žodžius...

"Abejones kėlė nemaža kaina ir pamastymai, o gal neveikia, nesamonė, kaip čia "kažkoks akmenukas" mano problemas išspręs <...> Užsisakiau nefritą mažą, gaila buvo pinigų, bet galvoju, o gal tikrai padės bent kažkuo (dabar sumokėčiau ir dvigubai tiek :D). Pats didžiausias stebuklas man, kad dingo pienligė (lygiai nuo tos dienos, kai jį įsidėjau)... Vyras kaip išprotėjęs sekioja paskui, bučiuoja ir nenori paleisti iš glėbio.

"Panešiojus jį savyje pora mėnesių aš jau nebevartoju estrogeno piliulių, kurias vartojau diena iš dienos, po gimdos pašalinimo prieš 17 metų, ir nebejaučiu menopauzės simptomų- varginančio karščio pylimo, sausumo pojūčio."

"Jau visą mėnesį Nefrita nešioju reguliariai po kelias valandas per dieną, kartai įsidedu nakčiai. Galiu pasigirti, kad infekcijos dingo, ką ir patvirtina laboratoriniai tyrimai atlikti prieš 5 dienas."

"O iš matomų dalykų drąsiai teigiu, kad mano mėnesinių ciklas iš 7 dienų tapo 5 ir tai dvi paskutinės ne tokios gausios kaip anksčiau.  Vien dėl to buvo verta."

"Pirmą savaitę iš tikrųjų jaučiau, kad Nefrito kiaušinis manyje pažadino stiprų sekso poreikį <...> labai greitai praėjo lytinių organų niežulys, kuris vargino ilgą laiką."

"prasidėjo klimakso laikas, buvo skausmingas laikotarpis ir buvau nervuota,bet dabar labai lengvai pernesu viska esu laiminga. Nejaučiu kada ateina mano dienos, žodžiu esu labai patenkinta ir dar nevartoju jokių vaistu, mano vaistas Nefritas"

"O ką daryti susitikus partnerį su tokia plyšinėjančia ir jautria ir sausa gleivine? <...> ir tada prasidėjo pradėjau verkti, drėgti, tai buvo mano laimės akimirkos!!! po daug metų, ir kad greit nesibaigė, ir susijaudinimas buvo nerealus <...> jau 4 mėnesiai nebėra sausumo ir jaučiuosi išgijusi per mėnesį nuo ligos, kuri kankino pastaruosius 3-is metus..."

"Aš lengviau nusiteikiu santykiams su vyru, pasidariau jautresnė.O kūno plotmėje – sustiprėjo raumenys, nebeliko fizinių pms požymų (kažkokio maudimo, įtampos pilvo srityje)"

"Endometriozės požymių neliko – tai buvo mano pagrindinis fokusas. Antras tikslas yra išsilaisvinti nuo PMS sindormo."

Kai pagaliau radau sau tikrą ir kokybišką Nefritą, buvau tokia sužavėta, kad nusprendžiau jį pristatyti Lietuvos moterims. Rezultatai pranoko bet kokius lūkesčius.

Niekada negalvojau, kad Šokolado sielai Nefrito kiaušinis Lietuvoje sulauks tokio populiarumo!

Moterys apie jį kalba su savo draugėmis ir nuolat rekomenduoja viena kitai. Šokolado sielai Nefrito kiaušinį nešiojančių moterų ratas kasdien plečiasi.

Galime pasidžiaugti, kad atsiranda vis daugiau moterų, kurios nusprendžia susigrąžinti tai, kas joms priklauso ir ima situaciją į savo rankas.

Norint, kad mumyse vėl pabustų seksualumas, kad mes susigrąžintume mums priklausančią brangią energiją, reikia trijų dalykų:

 • Apsisprendimo, jog atėjo laikas, atidžiai pažiūrėti į situaciją, neapgaudinėjant savęs;
 • Kokybiško ir energetiškai teisingo Šokolado sielai Nefrito kiaušinio;
 • Įsipareigojimo sau, kad nešiosi Šokolado sielai Nefrito kiaušinį kiekvieną dieną...

YRA 2 ŠOKOLADO SIELAI NEFRITŲ KIAUŠINIŲ DYDŽIAI...

BEVEIK visoms moterims rekomenduojama PRADĖTI NUO VIDUTINIO NEFRITO (nebent tau mažiau nei 26 metai, neturėjai vaikų ir neturi pastovių lytinių santykių).

Ir po to, po kelių mėnesių, sustiprėjus vidiniams raumenims, pereiti prie mažojo Nefrito. Praktika rodo, jeigu moteris pradeda nuo mažo Nefrito, jai jį būna sunku išlaikyti viduje, jis krenta ir ilgainiui yra numetamas ant lentynos.

Būtent dėl to, beveik visoms patariame pradėti nuo vidutinio ir tik po to pereiti prie mažesnio. Dėl to, iškart rekomenduojama turėti abu Nefritus!

Beje, daug kas siūlo pirkti 3 Nefrito dydžius, tačiau tai tik TRIUKAS...

Mes žinome, kad kai kurios kompanijos iškart siūlo 3 dydžių Nefrito kiaušinius (ir bando įrodyti, jog visi trys yra labai reikalingi).

TAČIAU, TAI TIK TRIUKAS... per visą savo praktiką, nesusidūriau su situacija, kad moteriai neužtektų vidutinio kiaušinio (net ir atliekant specialiai paruoštus pratimus).

Taip, du, mano manymu, anksčiau ar vėliau, moteriai bus reikalingi (mažas ir vidutinis), tačiau tikrai visų nereikia...

NUO GINEKOLOGĖS:

Ginekologe dirbu 32 metus , osteopatiją praktikuoju 15 metų.

Dėstau studentams - osteopatams mažojo dubens, tarpvietės raumenų ir lytinių organų anatomiją ir metodiką,kaip organizmui padėti atsistatyti.

Norėčiau ,kaip specialistas ,pasidalinti žiniomis, kokiais atvejais rekomenduočiau Šokolado sielai Nefrito kiaušinį:

- šlapimo nelaikymas dėl susilpnėjusių tarpvietės raumenų,
- būklės po gimdymų ar tarpvietės operacijų, kai yra susilpnėjęs ar pažeistas tarpvietės raumenynas( jų jėgos ir funkcijos atstatymui )
- seksualinio potraukio sumažėjimas,
- dujų ar išmatų nesulaikymo atvejais,
- nemalonių,skausmingų lytinių atvejais( išgydžius infekcijas).

Nefrito kiaušinis yra puikus tarvietės raumenų treniruoklis!

Jis pagerina mažojo dubens kraujotaką ir tuo būdu gali būti kaip profilaktinė priemonė kovojant su lėtiniais makšties ir mažojo dubens uždegimais!

Esant gerai kraujotakai, sumažėja tikimybė tokių ligų, kaip miomos, cistos, grybelinės makšties infekcijos, pagerėja moters seksualinė sveikata..

PERSPĖJIMAI:

- visais atvejais prieš pradedant naudoti Nefrito kiaušinį, moteris turi būti patikrinta ginekologo
- negalima naudoti esant ūmiai makšties ar gimdos kaklelio infekcijai ar onkologijai,
- negalima naudoti mėnesinių metu ar esant neaiškios kilmės nereguliariems kraujavimams,
- atsargiai, esant itragimdinei spiralei.

Su pagarba gydytoja ginekologė - osteopatė Ilona Žemaitienė.


INVESTICIJA Į SAVE, Į SAVO MOTERIŠKUMĄ, BEI MOTERIŠKĄ SVEIKATĄ:

GAUTA NAUJA SIUNTA!

VIDUTINIS Šokolado sielai Nefrito kiaušinis yra tik 135€

MAŽAS Šokolado sielai Nefrito kiaušinis tik 125€

ABU (ilgainiui tikrai reikės abiejų... ypač jei darysite mūsų paruoštas praktikas!) - tik 245€


SPECIALUS PASIŪLYMAS!

Užsisakykite Nefrito kiaušinį šiandien su neįtikėtina nuolaida! Tiek vidutinio dydžio, tiek mažo - investicija vos 135 Eur 125 Eur VOS 71 Eur!

ABU kiaušiniai šiandien 245 Eur TIK 129 Eur

Paruošimas, pakavimas ir siuntimas Lietuvoje +5.90€. (siunčiant į užsienį - 7.90€)

Lietuvoje Šokolado sielai Nefrito kiaušinis siunčiamas per greituosius kurjerius, tad po užsakymo jo sulauksi per 1-2 darbo dienas. Į užsienį keliaus šiek tiek ilgiau ir bus siunčiamas per Lietuvos paštą. Beje, vokas KONFIDENCIALUS, ant jo nebus jokių ženklų apie tai, kas viduje...

Norint užsisakyti, spauskite šį mygtuką:

Užsisakyti Šokolado sielai Nefrito kiaušinį dabar!

Taip, kokybiškas Šokolado sielai Nefrito kiaušinis nėra pats pigiausias dalykas, tačiau, pažiūrėkime į tikrąją jo kainą...

Tai yra tikras, iš žemės atkeliavęs akmuo, kurį perki tikrai ILGAMMAŽIAUSIAI 10-ČIAI METŲ!

10 metų, tai lygiai 120 mėnesių… arba 3650 dienų… 

Padalink abiejų Šokolado sielai Nefrito kiaušinių kainą iš 120 mėnesių ir pamatysi, jog tai yra VOS 1,95€ PER MĖNESĮ…. arba VOS 7 CENTAI PER DIENĄ…

Ar tikrai negali sau leisti 1,95€ PER MĖNESĮ… 7 centų per dieną?

7 euro cents

Kiek per mėnesį išleidi  už internetą… televiziją... telefoną… žurnalą (tikriausiai net mėgiamam žurnalui išleidi daug daugiau nei 1,95€ per mėnesį (7 ct per dieną!)

Turi sau aiškiai atsakyti, kas svarbiau...

Sutaupyti 1,95€ per mėnesį, ar susigrąžinti moteriškumą ir džiaugtis visomis Šokolado sielai Nefrito teikiamomis naudomis, apie kurias skaitei šiame laiške…

...naudas, kurias įrodė moksliniai tyrimai, mokslinės disertacijos, bei senovės Kinijos moterų išmintis…

...naudas, kurias gavo šimtai Lietuvos moterų, bei šimtai tūkstančių visame pasaulyje...

Kaip viena moteris mums rašė...

"Dvejones kėlė ne maža pirkinio kaina, bet kai paskaičiavau kiek šimtų eurų išleidau vaistams - greit supratau, kad čia gali būti puiki investicija į sveikatą."

Arba...

Taip pat, užsisakius Šokolado sielai Nefrito kiaušinį, tu gausi įspūdingą ir be galo VERTINGĄ DOVANĄ, kurios negausi niekur kitur pasaulyje!

Anot statistikos, daugiau nei 70% moterų niekada nepatiria tikro orgazmo. Jos tenkinasi tik kelių sekundžių klitoriniu malonumu ir įsivaizduoja, jog tai yra geriausia, ko galima tikėtis iš sekso.

Įdėjusi šiek tiek pastangų, kiekviena moteris gali susigrąžinti jautrumą į savo intymią sritį ir mylėjimosi metu virpėti nuo vyro prisilietimo.

Po tokių gilių pojūčių, moters gyvenimas nušvinta visai kitomis spalvomis... ji tiesiog švyti, lyg būtų įsimylėjusi... ji sužydi ir tampa daug gražesnė bei moteriškesnė.

Mieloji, jeigu nori pajusti malonumą besimylėdama su savo vyru... jeigu nori, kad tavo intymioji sritis būtų sveika ir pulsuojanti gyvybingumu, mes tau paruošėme ypatingą ir labai intymų kompaktinį diską...

INTYMI PASLAPTIS. 

Kaip į savo seksualinę sritį susigrąžinti sveikatą, aistrą ir malonumą?

NETURI CD GROTUVO? -Ne bėda. Kartu atsiųsime
ir prisijungimus prie elektroninių versijų!

Šios praktikos RADIKALIAI pakeis tavo seksualinį gyvenimą ir atskleis tau nuostabius dalykus.

Tai kelias į pasitikėjimą savo seksualumu, į meilę savo kūnui ir didesnį seksualinį potraukį. Tai raktas, sugrąžinsiantis džiaugsmą ir aistrą į tavo miegamąjį.

IŠKLAUSYK ŠIO PRAKTIKŲ RINKINIO ĮVADĄ:

Atlikdama šią praktiką, tu išmoksi seksualinės moteriškos magijos, bei susipažinsi su savo "G" tašku. Šis kontraversiškas pratimas išmokys tave pažadinti savo kūną ir atverti jį didesniam malonumui.

Taip pat, mes tau paruošėme dar kai ką ypatingo...

Tam, kad rezultatus gautum daug greičiau nei galvoji, mes tau paruošėme specialių PRAKTINIŲ UŽDUOČIŲ, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutę...

Čia rasi neįkainojamos informacijos, kuri padės tau pakeisti seksualinį gyvenimą, susigrąžinti sveikatą ir grožį bei tapti nepakeičiama ir nepamirštama MYLIMĄJA. Tai negali įvykti per vieną dieną, bet tai gali tapti tavo gyvenimo kryptimi.

Perskaičiusi visa tai, ką tau paruošėme, tu tapsi moterimi, kuri žino savo kryptį, o išbandžiusi ir integravusi šiuos dalykus į savo gyvenimą, tapsi STEBUKLINGA, VIENINTELE IR NEPAMIRŠTAMA bei pagaliau pajusi malonumą gyventi ir mylėtis.

Šias praktikas, kurių VERTĖ NET 47€, atsiųsime kartu su
Šokolado sielai Nefrito kiaušiniu visiškai nemokamai!

Užsisakyti Šokolado sielai Nefrito kiaušinį dabar!

Taip pat, dar 5 svarbios priežastys, dėl ko verta užsisakyti Šokolado sielai Nefrito kiaušinį tik iš mūsų!

Ir aš labai nuoširdžiai noriu, kad tu jį užsisakytum tik iš mūsų, kadangi niekas kitas pasaulyje (kalbu iš savo patirties) tavimi nepasirūpins ir tau nepadės, ir neatsakys į savarbius klausimus taip, kaip mes!

Beje, aš pati už konsultacijas apie Nefrito kiaušinį moku šimtais eurų!

Kartais sulaukiame moterų laiškų, kuriuose jos rašo, kad rado panašų Nefrito kiaušinį kitur. Ir net pigiau.

Jeigu kaina yra vienintelis faktorius, kuris nulemia moters sprendimą, visada raginame užsisakyti iš kitur, kadangi mes niekada nesiorientavome į pigumą ir mažiausią kainą.

Mūsų svarbiausias tikslas visada buvo ir yra AUKŠTA PRODUKTO KOKYBĖ, SAUGUMAS ir PUIKUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS.

Štai ką iš tikro gauna moterys, užsisakiusios Šokolado sielai Nefrito kiaušinį:

 • KOKYBIŠKAS PRODUKTAS IŠ TIKRO NEFRITO

Šį Nefrito kiaušinį patikrinimui gabenome pas aukščiausio lygio gemalogą, bei geriausią visme Pabaltyje brangakmenių ekspertą, daktarą, bei Vilniaus universiteto lektorių, A. Kleišmantą.

A. Kleišmanto brangakmenių laboratorijoje, ilgo patikrinimo metu, buvo identifikuota, bei patvirtinta šio volelio sudėtis. Ekspertizės išvada - jog šis kiaušinis pagamintas iš TIKRO NEFRITO AKMENS!

Todėl, gali pasitikėti ir ramiai užsisakyti ištes aukščiausios kokybės produktą savo seksualinei sveikatai!

Aš pati, kol radau kokybišką Nefritą, turėjau gerokai pavargti ir nusivilti. Ypač tuomet, kai gaudavau ne tai, kas buvo žadama.

Ir tikrai nesakau, kad visi internete esantys Nefritai yra nekokybiški. Galbūt tau pasiseks. Man paieškos kainavo labai daug nervų ir energijos.

 • AIŠKI NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJA.

Kartu su Šokolado sielai Nefrito kiaušiniu, moterys gauna ir instrukciją, kuri padeda suprasti, KĄ DARYTI ĮSIGIJUS NEFRITĄ.

Taip pat jos gauna palaikymo laiškus, kurie padeda ne tik „susidraugauti“ su Nefritu, bet ir išplėsti jo panaudojimo galimybes bei pagreitinti rezultatus.

Pirmąją praktiką mes dovanojame nemokamai, tam, kad patirtis su Šokolado sielai Nefritu būtų gilesnė ir atneštų ne tik fizinę naudą, bet ir pažadintų meilę kūnui, o taip pat suteiktų psichologinį komfortą.

Galime GARANTUOTI, jog jums bus aišku, kaip naudoti Nefrito kiaušinį... o jeigu ir kiltų papildomų klausimų, visada galėsite mums paskambinti ir pasikonsultuoti!

 • MOTERIŠKAS IR NUOSTABUS RANKŲ DARBO ŠILKINIS MAIŠELIS SAUGOTI ŠOKOLADO SIELAI NEFRITO KIAUŠINIUI!

Maišeliai, kurie sukurti saugoti Šokolado sielai Nefrito kiaušini tuo metu, kai jo nenešioji, yra rankų darbo ir gaminami iš aukščiausios kokybės šilko, kuris atkeliauja iš Italijos.

Visi „Šokolado Sielai“ produktai yra sukurti taip, kad nuo pat pirmo prisilietimo budintų Jūsų moteriškumą ir jausmingumą.

Mūsų specialiai sukurtą maišelį labai malonu liesti. Tokį moterišką daiktą gali pasidėti ant spintelės ir skleisti savo vyrui žinią, jog namie yra moteriška moteris, turinti gundančių daiktų. Net jei sąmoningai vyras to ir neįvertins, jo pasąmonė tai užfiksuos.

 • TAU NEBEREIKĖS RŪPINTIS ATSISIUNTIMU IŠ UŽSIENIO, SLEGIANČIAIS MUITO MOKESČIAIS IR ĮVAIRIŲ DEKLARACIJŲ PILDYMU.

Jeigu esi moteris, kuri taupo savo laiką ir pinigus, tau tai bus didžiulis dalykas.

Jeigu ką nors esi užsisakinėjusi iš užsienio, beveik visada siuntą sustabdo muitinė ir reikalauja susimokėti muito mokesčius bei užpildyti krūvas popierių.

Taip pat atsiranda įvairūs muitinės tarpininkai, kurie nuo to pasiima savo dalį.

Net ir suradus Nefritą pigiau, susumavus visas siuntimo išlaidas, muito mokesčius bei sugaištą laiką, pamatytum, jog suma PADVIGUBĖJA. Pati per tai perėjau ir žinau...

 • GARANTIJA, JEI GAUTUM ĮSKILUSĮ AKMENĮ...

Jeigu gautum, pavyzdžiui, įskilusį akmenį (arba jis įskiltų per pirmąsias dienas), gali kreiptis į mus ir mes nemokamai jį pakeisime kitu!

Ir netgi savo lėšomis atsiunčiame kurjerį, kuriam galima perduoti nekokybišką prekę ir pasiimti naują. Mūsų moterims net nereikia eiti iki pašto ir stovėti eilėje, kad kažką išsiųstų...)

Klientų aptarnavimo srityje mes keliame sau aukštus reikalavimus, todėl rinkdamasi „Šokolado sielai“ produktus, tu renkiesi kokybę ir garantiją.

TOKIOS GARANTIJOS NERASI NIEKUR KITUR!

Daugiau niekur internete nerasi, kad kas nors įsipareigotų pakeisti suskilusį Nefritą, kadangi tai brangiai kainuoja (pačiai teko su tuo susidurti, kai pardavėjas parašė „tai nėra mūsų problema, atsiprašome”)

Prie viso to, šiai prekei taikoma ir speciali Šokolado sielai garantija:


Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja arba GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS be jokių klausimų!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!


Užsisakyti Šokolado sielai Nefrito kiaušinį dabar!

Jeigu vis dar DVEJOJI, atlik ŠĮ SVARBŲ TESTĄ, kurio pagalba geriau suprasi savo poreikius...

Jeigu dar nežinai ar tau iš tikrųjų reikalingas Šokolado sielai Nefrito kiaušinis, siūlome atlikite šį testą. Jeigu bent 5 atsakymai yra “TAIP”, siūloma įsigyti šį magišką akmenį, apie kurį moterys žinojo prieš 5000 metų...

 • Ar dažnai jauti priešmenstruacinį periodą? (nuotaikų kaita, pervargimas, irzlumas)
 • Ar būna, kad Tave vargina mėnesinės?
 • Ar Tavo intymioji zona kelia bent mažiausią susirūpinimą?
 • Ar nori jausti daugiau malonumo ir gyvybės savo intymioje sferoje?
 • Ar nori nustoti jaustis pavargusi ir išsekusi, “kaip darbinis arklys”?
 • Ar trūksta pasitikėjimo savimi?
 • Ar būna, kad kartais jautiesi negraži ir neseksuali?
 • Ar svajoji, kad pražystų Tavo moteriškumas?
 • Ar nori pajusti moteriškos jėgos galią?
 • Ar nori sužinoti, kaip užkariauti vyrą vienu žvilgsniu?
 • Ar tau atrodo, kad esi neįvertinta ir nesuprasta vyro?
 • Ar dažnai būna tokių dienų, kai esi labai pavargusi ir nenori sekso?
 • Ar norėtum turėti daugiau energijos?
 • Ar Tau kelia susirūpinimą Tavo oda?
 • Ar dažnai jautiesi nematoma ir nepastebima?
 • Ar jauti, jog beveik viskas į gyvenimą ateina tik su didelėmis pastangomis?
 • Ar apsilankymai pas ginekologą yra nemalonūs ir varginantys?
 • Ar Tave vargina menopauzė?
 • Ar Tau sunku pastoti?
 • Ar Tu norėtum nors šiek tiek sustiprinti savo intymosios zonos raumenis?
Užsisakyti Šokolado sielai Nefrito kiaušinį dabar!

LABAI ĮDOMI IR VERTINGA ISTORIJA
(net jei ir atrodo ilga, vis tiek paskaityk. Praturtins...)

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI...

 • q-iconKokią išorinę naudą duoda nefritas?

  Pažiūrėkite, kaip pražįsta moteris, kai ji įsimyli. Tarsi kažkas būtų pajauninęs ją 10-čia metų. Jos oda spindi ir ji traukia į save žvilgsnius bei susižavėjimą. Tokios moters balsas pasikeičia, ji trykšta sveikata, išsisprendžia daugybę ją kamavusių problemų. Štai kokia Tu gali tapti nefrito pagalba.

 • q-iconKodėl rinktis nefritą, o ne makšties rutuliukus arba vaginalinį treniruoklį?

  Šiais laikais yra sukurta daugybė vaginalinių treniruoklių, kurie taip pat duoda gerus rezultatus. Deja, treniruokliai dirba tik su raumenimis, o nefritas – tai ne tik fizinis treniruoklis, jis taip pat gydo ir balansuoja Jūsų energetinę sistemą.

  Nefritas – tai gyvas akmuo, pripildytas Žemės energija, kurios taip reikia kiekvienai moteriai.

 • q-iconKokie nepatogumai iškyla nešiojant nefritą?

  Pirmiausia reikia prisiminti, kad pradėjus nešioti nefritą, keičiasi Jūsų energetika ir kūnas ima reaguoti į nefritą. Kol kas buvo pranešta apie lengvą tempimą gimdos srityje, apie ženkliai sutrumpėjusį menstruacijų ciklą, atsiradusį ar sukilusį jausmingumą ir padidėjusį seksualinį potraukį.

  Kai, kurios moterys sako, jog pradžioje nefritas krenta iš makšties, bet tai tiesiog neatsiejama proceso dalis, tokiu būdu Jūsų intymi zona reaguoja ir gydosi, į ją plūsta kraujas ir tvirtėja raumuo. Dauguma moterų pravaikšto su  nefritu visą dieną ir dažniausiai apie jį pamiršta, nes jis nekelia nepatogumų ar skausmo.

 • q-iconKuo nefritas skiriasi nuo kitų intymiosios zonos treniruoklių?

  Šiuo metu galima įsigyti įvarių treniruoklių, kurie yra nuostabūs ir dauguma jų yra efektyvūs ir veiksmingi. Deja, jie palyginus su nefritu turi keletą trūkumų. Treniruokliui reikia skirti laiko ir atsidėti nuolatinėm praktikoms. Su nefritu galima tiesiog miegoti ir Jūs jau gaunate didelę naudą.

  Treniruokliai, tame tarpe ir rutuliukai yra pagaminti iš sintetinių medžiagų ir neturi nei antibakterinių, nei kitų aukštos kokybės mineralams būdingų savybių.

  Nefritas dovanoja moteriai spindesį ir keičia jos energetiką, padeda susijungti su kūnu ir žeme, to negali padaryti nei vienas mechaninis, sintetinis ar guminis treniruoklis.

 • q-iconKokią virvelę rinktis savo Nefritui?

   

  Kadangi virvelę kartas nuo karto higienos sumetimais reikia keisti, rekomenduojame paprastus siuvinėjimo ar kitus natūralaus/sintetinio pluošto siūlus. Kas kelios dienos siūlą nukerpame ir įsiveriame kitą. Intuityviai rinkitės savo mėgstamos spalvos, storio ir stebėkite savo savijautą.

 • q-iconPer kiek laiko praeina moteriškos ligos, tokios kaip pienligė ir pan.?

  Tai priklauso individualiai nuo moters, nešiojančios nefritą. Vienoms problemos išsisprendžia per kelias dienas ar savaites, o kitoms užtrunka iki mėnesio ar ilgiau.

 • q-iconAr galima nešioti nefritą neštumo laikotarpiu?

  Jeigu nešiojote nefritą iki neštumo tai ir neštumo laikotarpiu rekomenduojama nešioti toliau, praėjus pirmoms 12 savaičių nuo neštumo pradžios. Rekomenduojama nustoti nešioti nefritą likus 12 savaičių iki gimdymo. Ir vėl pradėti praėjus maždaug 1.5 mėn. po gimdymo.

 • q-iconKlausimas: "Jūsų konkurentai siūlo šį akmenį už mažesnę kainą, nors jis taip pat yra sertifikuotas."

  Taip, investicija pas mus visada bus didesnė, kadangi mūsų moterys gauna ne tik Nefrito kiaušinį, bet ir:

  –> Profesionalias konsultacijas, jeigu su Nefritu iškyla kokių neaikšumų, problemų ar komplikacijų. Jeigu nežinome atsakymo ar problemos sprendimo, pačios konsultuojamės su Nefrito ekspertėmis, bei ginekologais (ir tai jums papildomai nieko nekainuoja). Tai moterims suteikia didžiulį saugumą.

  –> Aiškią naudojimosi instrukciją ir nemokamą pirmąją praktiką Nefrito įsidėjimui į savo kūną. Dauguma moterų nusiperka Nefritą iš kitur ir nežino kaip juo naudotis, tad negauna jokios naudos ir pinigai būna išmesti.

  –> Mūsų moterys gauna GARANTIJĄ, jog nemokamai pakeisime Nefritą, jeigu gautumėte jį įskilusį ar kažkaip brokuotą (niekas neduoda tokios garantijos)

  –> Nuostabų šilkinį maišelį Nefrito saugojimui

  –> Taip pat, mūsų moterys nemokamai gauna praktikų rinkinį (CD formatu) „SEKSUALUMO MAGIJA“. Ten esančios paktikos paruoštos išskirtinai darbui su Nefritu.

  Dėl tikrumo, labai sunku įvertinti nematant… kaip viena moteris buvo rašiusi: „Pirmą kartą pirkau tris nefrito kiaušinius, bet gavusi siuntinuką, pradėjau abejoti. Nenorėjau nešioti nekokybiško akmenį savyje. Antrą kartą buvau atsargesnė. Parašiau laišką į internetinės parduotuvės pašto dėžutę ir gavau atsakymą, kuriame garantavo 100%, kad tai tikrai tikrų tikriausias vientiso nefrito kiaušinis. Kai gavau – eilinį kartą nusivyliau, nes šitas buvo toks pat kaip pirmieji. Man nereikėjo paprasto treniruoklio, aš ieškojau tikro akmens, norėjau dvasinio ryšio iš nefrito, jo apsaugos, jo gydomųjų savybių. Atsitiktinai internete susidūriau su „Sokoladas sielai“ straipsniu apie nefritą…. trečias mano pirkinys buvo sėkmingas“

  Mumis jau pasitikėjo daugiau nei 2000 moterų. Galbūt verta ir tau…

Užsisakyti Šokolado sielai Nefrito kiaušinį dabar!

Taip pat, LNK laidos su mano istorija...

Užsisakyti Šokolado sielai Nefrito kiaušinį dabar!

logo-new-png

Turite klausimų?

Skambinkite bendruoju Šokoladas sielai numeriu +370(4)4440789 arba el. paštu info@sokoladassielai.lt