FAKTAI, BEI MOKSLINIAI STRAIPSNIAI APIE NEFRITĄ IR INTYMIŲJŲ TRENIRUOČIŲ NAUDĄ!

Taigi, čia surinkome faktus apie nefritą mokslo pasaulyje.

Jeigu norėtum dar labiau pamilti nefritą ir labiau pasigilinti į faktus, siūlome Jums, kelis labai patikimus ir Nefrito pasaulyje lyderiaujančius specialistus, kurie skyrė savo gyvenimą tam, kad įrodytų, jog mums priklauso, kur kas daugiau nei mes patikėjome.

Šie žmonės taip pat įrodė, kad gydytojai ir ginekologai klysta gydydami tik fizinę kūno dalį ir ilgainiui, mes linkime, kad mokslininkai ir ginekologai apsijungtų su žmogaus psichine sveikata bei energetine sveikata.

Nuotraukoje: Saida Dislet

Moteris, atlikusi išsamiausią mokslinę analizę apie Nefritą ir intymiosios zonos treniruotes yra Saida Dislet. Ji nuosekliai ir giliai ištyrė moters seksualumą ir jėgą, slypinčią mumyse.

Saida parašė vieną rimčiausių mokslinių disertacijų, kurioje įrodė, kad moters seksualinė energija yra stebuklas, o nefritas nėra “mažas seksualinis žaisliukas”, o rimtas transformuojantis moters gyvenimą įrankis.

Ji ieškojo įrodymų, kad moteris, bet kuriuo gyvenimo tarpsniu gali susigrąžinti tai kas jai ir taip priklauso: malonumas, grožis, džiaugsmas ir seksualumas.

Nefritą ji aprašė, kaip įrankį, kuris padeda apjungti moters fizinę ir energetinę sveikatą. Kai Saida sužinojo apie Nefrito kiaušinį, kuris buvo naudojamas jau tūkstančius metų, jos tikslu tapo išsiaiškinti ir suprasti, kaip tai gali padėti šių laikų moteriai jos kasdieniniame gyvenime.

Skaitantiems angliškai Saidos Dislet disertaciją, galite perskaityti čia.

Taigi, Saidos disertacinis darbas yra paremtas praktika, tūkstančiais šių dienų moterų atsiliepimais ir patyrimu.

Ji pati asmeniškai daug metų nešiojo ir dirbo su nefritu akmeniu, o vėliau išbandė gyventi be jo. Tokiu būdu Saida Dislet priėjo prie asmeninės išvados, kuri skamba štai taip:

”Be nefrito aš tapau uždara, sausa, nesultinga, o taip pat lengvai stabilumą prarandanti moteris” -Saida Dislet

Būtent dėl to ji paskyrė didžiąją savo gyvenimo dalį nefrito tyrimams ir moterų švietimui.

Kitas Dislet pagalbininkas buvo Mantak Chia – tai energetinio pasaulio karalius, parašęs  virš 50 knygų apie seksualinės energijos panaudojimą.

Jo nuomonė apie partimus su Nefritu paspaudus čia!

Dislet taip pat artimai dirbo kartu su Christiane Northrup, kuri parašė kelias garsias knygas pavadinimais “Malonios menopauzės paslaptis” (The secret pleasures of Menopause) bei “Moters kūnas” ir jo paslaptys (Women’s Bodies, Women’s Wisdom).

Štai apie ką Saida Dislet rašo savo mokslinėje disertacijoje…

  • Nefritas yra skirtas, bet kokio amžiaus moteriai, kuri rūpinasi savo intymios srities higiena bei sveikata.
  • Nefritas yra skirtas moteriai, kuri nori ilgus metus džiaugtis savo jausmingumu ir seksualumu.
  • Nefritas skirtas moteriai, kuri nori atstatyti savo seksualinę energiją po ligų ar kitokių įvykių, kurie įtakojo jos pasyvumą ir seksualinę energiją ir sveikatą.
  • Jis taip skirtas moteriai, kuri dar neatrado savo seksualumo ir jausmingumo, nepriklausomai nuo amžiaus, veiklos ar socialinės situacijos.
  • Nefritas skirtas moteriai, kuri nori turėti vaikų, arba tai kuri jau turi vaikų ir nori sustiprinti ir atstatyti savo moterišką sritį.
  • Nefritas skirtas moteriai, kuri nori pasiruošti ir lengvai išgyventi menopauzę, užuot pasidavusi įsitikinimui, jog tai sunku ir neįveikiama be hormonų pagalbos.
  • Nefritas skirtas moteriai, kuri pamišo, kas yra džiaugtis savo seksualumu ir gyvybingumu.
  • ...moteriai, kuri mėgsta seksą.
  • ...moteriai, kuri nekenčia sekso.
  • ...moteriai, kuri nepatiria orgazmo.
  • ...moteriai, kuri patiria orgazmus ir nori patirti jų dar daugiau.

"DEJA, nefritas netinka moteriai, kuri ieško greito ir trumpalaikio problemų sprendimo bei tikisi, kad nefritas viską išspręs, be pastangų ir trupučio laiko."

Kodėl Jums reikėtų nešioti nefrito kiaušinį?

(Trumpos ištraukos iš Dislet disertacijos)

  • Intymiosios srities sveikatos.
  • Dėl harmonų balanso ir stabilumo.
  • Intymios zonos higienos ir sveikatos.
  • Dėl to, kad užgytume nuo senų nuoskaudų ir patirčių.
  • Tam, kad pažadintų miegančius malonumo taškus makštyje.
  • Tam, kad greičiau atsistatytumėte po patirtų stresų.
  • Tam, kad greičiau atsistatytumėte po gimdymų ir operacijų.
  • Tam, kad išnyktų makšties sausumas ar sienelių išplonėjimas.
  • Tam, kad išgytume nuo chroniškos pienligės ir kitų infekcijų.
  • Dėl to, kad taptum nesulyginama meiluže.
  • Dėl to, kad susitvarkytume su nevaldomu užkandžiavimu.
  • Dėl to, kad mažiau išleistume apsipirkinėdamos, nes jaučiame tuštumą ir ieškome kaip pasitenkinti.
  • Tam, kad pasikeltum savo moteriškąjį libido.

Nefritas labai padeda intymiųjų raumenų tonusui. Ir mes nekalbame apie gerai ištreniruotus, tvirtus makšties raumenis. Mes kalbame apie raumenį, kuris yra jautrus ir panašus į batutą, kuris gali ir įdubti ir sukurti pasipriešinimą.

Vėlesniuose etapuose Saida Dislet pasakoja, kaip darant praktikas ir turint stiprią motyvaciją nefrito pagalba galima nukreipti seksualinę energiją, į bet kurią kūno dalį, patiems pasigydyti ją ir aktyvuoti.

shadow-ornament

Štai ką vienas garsiausių alternatyvios medicinos atstovų Andrew Pacholyk rašo savo išvadose apie nefrito akmenį ir jo savybes:

“Nefritas yra sveikatos ir ilgaamžiškumo akmuo, itin teigiamai veikiantis moters seksualinę energiją. Nefrtitas tai dvilytis akmuo, turintis pastovų pulsą, kuris atitinka gydančios energijos dažnį. Jis labai naudingas mūsų širdžiai, tiek energetiniu, tiek fiziniu aspektu.

Žaliasis nefritas, tai vienas iš dažniausiai sutinkamų nefrito rūšių. Jis ramina mūsų nervų sistema ir padeda nukreipti mūsų aitras, tam tikra, konstruktyvesne linkme.”

shadow-ornament

Kita šios  srities specialistė yra  Rachel Abrams, kuri parašė keletą knygų kartu su Daoistų meistru  Mantak Chia: ”Multi-Orgazminė Moteris”, “Pagalba Jausmingai moteriai”.

Štai ką seksualinės srities ekspertai rašo savo išvadose: ”Moterys, kurios dirba su Nefrito kiaušiniu lengvai gali susimažinti arba išvis panaikinti PMS ir menopauzės simptomus, taip pat padeda vaisingumui ir vėžio prevencijąi.

Kita Nefirito savybė yra ta, jog jis gali pažadinti daugiau malonumo taškų makštyje ir tai gali lydėti į ilgesnius ir gilesnius orgazmus. Nefritas padeda subalansuoti hormonus ir sugrąžinti grožį bei sveikatą į kiekvienos moters gyvenimą."

shadow-ornament

O taip pat…

1948-metais, ginekologas Arnold Kegel, paskelbė apie tai, jog sustiprinus apatinius pilvo ir makšties raumenis pasiekiami stulbinantys rezultatai moters sveikatai. Pratimai, kuriuos ginekologas Arnoldas Kegelis siūlė savo klientėms, šiandien yra vadinami “kegeliais”. Pasirodo, kad treniruojant makšties raumenis, mes galime ne tik išsigydyti su šlapimo pūsle susijusias  problemas, bet taip pat padėti moteriai pajusti orgazmą.

Kegelio pratimai išties nuostabūs, bet pats konceptas yra atkeliavęs iš kur kas anksčiau.

Oginaliuose Taoistų aprašuose Nefritiniai Kiaušiniai turėjo neįkainuojamą vertę. Tai buvo  kur kas daugiau nei Kegelio pratimai, Nefritas iš tiesų padėjo moteriai pajusti ir pažinti savo intymiąją sritį.

shadow-ornament

Ir štai ką įrodė daugybę mokslininkų ir institutų…

Moters grožis yra tiesiogiai susijęs su hormonų balansu.

Tai įrodė daugybę mokslininkų ir institutų. Hormonai tiesiogine prasme kuria moterį. Nuo Jų priklauso mūsų grožis, savijauta, sveikata, santykiai su vyru ir vaikais.

Hormonai tiesiogiai atsakingi už mūsų ląstelių atsinaujinimą, raukšles, jaunystę ir energiją. Tai vienas svarbiausių dalykų įtakojančių moters gyvenimo kokybę.

Nefritas tiesiog veikia jūsų moteriškuosius taškus ir Jumyse ima gamintis tokie hormonai, kurie yra tobuliausi Jūsų kūnui.

Paskutiniu metu nefritas sulaukia vis daugiau dėmesio ir pasaulyje yra gana plačiai žinomas. Mokslininkai pagaliau pripažino nefrito gydomąsias savybes ir apie tai rašo nemažai Amerikos bei Europos žurnalų. (pvz. Womens health magazine).

Nefrito jauninančias savybes jau daugybę metų naudoja prabangioji kosmetikos industija ”Estee Lauder”, o taip pat ir garsi muilo kompanija “NEPHRIA”.

Daugiau apie Nefritą skaitykite čia!

Kilus klausimams kreipkitės: Rūta tel.+37061022388 arba parašykite laišką adresu info@SokoladasSielai.lt