KAIP SAVO SVAJONES IR TIKSLUS PAVERSTI REALYBE?

PRISTATOME: pasąmoninė vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA“, kurioje yra VISKAS ko reikia, kad tavo norai, svajonės, bei tikslai, taptų realybe daug greičiau nei tikiesi!

Tai yra unikali moteriška praktika, kurios pagalba susikursi naująjį “Aš” įvaizdį ir integruosi jį į šiandieninę save, įsakydama savo pasąmonei tai sukurti realybėje.

Prisimink, jog viskas ko trokšti realiame gyvenime, pirmiausia turi kuo detaliau gimti tavo vaizduotėje. Ir kuo jausmingiau tai pasiseks tai išgyventi viduje, tuo greičiau tai ateis į tavo gyvenimą.

Būdamos mažos mes mėgome klausytis pasakų ir istorijų. Atsimink, kaip mintyse kurdavai princeses raganas ir fėjas. Dabar puiki proga prisiminti ir sukurti savyje kai ką nuostabaus.

Iš tiesų per šią praktiką vyksta labai gilūs procesai tavo giluminiuose sluoksniuose. Ji paremta sudėtingu pasąmonę pažadinančiu algoritmu.

Ši praktika yra labai stipri ir geriau jos nemaišyti su kitomis praktikomis. Joje yra viskas, ko reikia mums, kad savo svajones, tikslus ar norus paverstume realybe…

Tam, kad galėtum atlikti šią praktiką, tau reikės šiek tiek pasiruošti.

Taigi, pirmiausia ramiai atsisėsk, paimk popieriaus lapą ir nuoširdžiai atsakyk į keletą klausimų, kurie tau bus reikalingi praktikos metu.

Rašydama ant popieriaus, tu turėsi galimybę aiškiau suvokti, ko tu trokšti ir kas tau iš tiesų reikalinga šiame gyvenimo etape.

Pirmasis klausimas:
Kaip tu norėtum atrodyti?

Antrasis klausimas:
Kokias savybes norėtum įgyti, kad pasiektum trokštamus dalykus savo gyvenime? Kokia Tu nori būti šeimoje, savirealizacijoje ar santykiuose su vyru?

Parašyk bent penkias išorines ir penkias vidines savybes, kurios tau šiandien atrodo svarbios ir reikalingos.

Kai būsi pasirengusi, ramiai atsisėsk ir pasiruošk nuostabiai kelionei į savo pasąmonę.

Na o dabar sustabdyk įrašą ir skirk rašymui šiek tiek laiko, o po to sugrįžk prie praktikos.

Praktikoje panaudotos stipriausios technikos padedančios “transformuoti” gyvenimą.

Na, o moteriai, kuriai reikia “maisto protui” ir teorinių žinių, siūlome giliau pasidomėti Geštalto psichologija, psichoterapija, sub-asmenybių teorijom, NLP technikomis bei hipnozės pagrindais.

Ten surasi daug įdomių faktų, kurie Jungo ir kitų didžių žmonių pagalba, surado vietą ir vertę šių dienų psichologijoje.

Šioje praktikoje yra panaudotos ir NLP technikos (tikėjimo galia, tikslo nustatymas, teisingo klausimo jėga, norimos emocijos pažadinimas), padėsiančios tau “kristalizuoti” ir “vizualizuoti” save , kurią norėtum matyti ateityje.

Tai yra net 24 min. (MP3 FORMATU) moteriška praktika, kuri atskleis neįtikėtinų dalykų! 

Šios praktikos pagalba aš sukūriau „Šokoladas sielai“ projektą

Dažnai galima išgirsti moterį sakančią, noriu būti kitokia, bet paklausus, kokia ji nori būti, moteris atsakyti negali. Taigi siūlome Jums praktiką, kurią atlikus keletą kartų, tavo viduje ims ryškėti “moteris” kuri yra tau svarbi ir reikalinga.

Ši praktika kurį laiką buvo mano mėgstamiausia, kadangi ji padėjo man realizuoti ilgai planuotą “Šokolado Sielai” projektą bei daug kitų gražių dalykų.

Iš tiesų moteriškos praktikos ir yra viena iš didžiausių mano paslapčių. Jos padeda man pasijusti moterimi, o taip susikurti savo ateitį, išsigryninti troškimus ir kryptį, kuria aš noriu eiti.

Apie tai kaip apjungti grožį, meditaciją ir vizualizaciją aš net 2 metus mokiausi vienoje iš grožio mokyklų Los Andžele (JAV). Vien į šias žinias investavau daugiau nei 10 000$.

Aš taip pat nemažai laiko praleidau įvairiuose dvasiniuose, bei terapiniuose seminaruose Amerikoje ir Europoje tyrinėdama, kodėl man trūksta pasitikėjimo savimi, kodėl nesijaučiu graži moteris ar gera mama, kodėl esu nelaiminga santykiuose ar kodėl negaliu užbaigti savo idėjų ir savivertės trūkumas, man beveik visada “pakiša koją”.

Aš visada mokėjau apsimesti pasitikinčia savimi, bet tai toli gražu nebuvo tiesa.

Tai buvo kaukė sauganti mane nuo aplinkos, tą aš supratau daug vėliau. Aš vis tiek nuolat lygindavau save su aplinkinėmis moteris, jų išvaizda, gebėjimais ir pasiekimais. (Prisipažinsiu, jog sėkmingai tą darau ir toliau, tačiau jau daug mažiau)

Kiekviena moteris, kuri buvo gražesnė, plonesnė, turinti didesnę krūtinę, man keldavo pavojų ir aš “sumažėdavau”.

Na, o jei sutikdavau kokią nors gydytoją arba teisininkę, savivertė nukrisdavo iki nulio.

Praktikos pagalba aš susikuriu vaizdinį, kokia noriu būti po metų ar tolimesnėje ateityje.

Praktika buvo didelė atsvara mano nesaugumams. Vos tik pajusdavau, kad neturiu jėgų, pradedu išsisukinėti arba leidžiu nepasitikėjimui ir baimei manyje išaugti, aš prisėsdavau ir padarydavau šią praktiką.

Ji padėdavo man susijungti su “stipria” moterimi esančia mano viduje, o nepasitikėjimas likdavo tik fone, ir aš turėdavau jėgų veikti ir toliau keliauti trokštamu keliu.

Užisakyti šią praktiką

SVARBU: Po apmokėjimo Jums bus išsiųsta slapta nuoroda, kur prisijungus rasite visas praktikas MP3 FORMATU. Viską galėsite klausyti iškart svetainėje, arba parsisiųsti ir įsirašyti į cd, ar telefoną!

Šios praktikos pagalba:

 • Sugebėsi pažiūrėti į save iš šalies, kad įsivertintum savo dabartinę būklę (jau prieš atlikdama praktiką, ant popieriaus gali užsirašyti, kokia skaičiui vertini savo dabartinį gyvenimą. 0-tai visiška “duobė”, 5-tai nuobodi rutina, 10-reikštų, jog didžiąją laiko dalį tu mėgaujiesi savimi, o retkarčiais, kaip tikra moteris, leidi sau “banguoti”.
 • Tu išsigryninsi, kokių išorinių ir vidinių savybių tau trūksta, kad tavo vidinė ir išorinė būklė pagerėtų.
 • Vizualizacijos pagalba susikursi “Naująją aš”, ir greičiau pasieksi trokštamų rezultatų.
 • Taip pat atsiras gilesnis pasitikėjimas savimi, ko pasekoje tu pritrauksi daugiau džiaugsmo, vyrą ar naujus ir įdomius žmonės, kurie padės tau atrasti mylimą veiklą ir realizuoti savo svajones (kai moteris, ima pasitikėti savimi, ji į gyvenimą, pritraukia naujus žmones ir naujas situacijas. Tai kaip radijo banga, pasikeitus tavo “bangos” dažniui, pasigirsta kita “stotis”.)
 • Atrasi savyje daugiau išskirtinumo ir autentiškumo.
 • Tu įgausi jėgų atlikti tiems veiksmams, kurie tau yra sunkiai įveikiami šiandien.
 • Tu aiškiai suvoksi, kokias savybes norėtum suaktyvinti savyje. Natūraliai tau bus kur kas lengviau kasdien padaryti po mažą žingsnelį link kitokio gyvenimo. Savo viduje tu jau būsi užsidavusi kryptį ir tau beliks tik stebėti, kaip be jokių pastangų, kažkas iš vidaus tave “stumia” link sukurto vaizdinio (kartais išties nuostabu stebėti, kaip išsigryninus viziją, visa kita ima vykti savaime; mama pasisiūlo pasaugoti vaiką ir atsiranda daugiau laiko projektui arba pasąmonė suveda mane su žmonėmis, kurie reikalingi vizijos materializavimui).
 • Tu tvirčiau atsistosi ant kojų todėl tavęs neišmuš iš vėžių ir “nenupūs” tėvų ar mylimojo komentarai.
Užisakyti šią praktiką

SVARBU: Po apmokėjimo Jums bus išsiųsta slapta nuoroda, kur prisijungus rasite visas praktikas MP3 FORMATU. Viską galėsite klausyti iškart svetainėje, arba parsisiųsti ir įsirašyti į cd, ar telefoną!

Šios praktikos trukmė ilgesnė nei mūsų iki šiol pasiūlytų moteriškų praktikų todėl, kad galėtum nukeliauti giliau į save. Ši meditacija tai tiltas tarp trokštamos savęs ir esamos.

Man taip pat labai patinka ši praktika, nes atlikusi ją jaučiuosi gražesnė. Praktikoje yra pasakų elementai, kurie padės tau atsipalaiduoti ir primins vaikystėje girdėtas pasakas . Tokiu būdu tu įgysi neįkainuojamą savo”vidinės mergaitės” pagalbą, kai reikia “leisti” sau patikėti, jog tu gali viską…

O tu iš tiesų gali viską…!

7 MOTERŲ TIPAI, KURIOMS ŠI PRAKTIKA NETIKS:

 • Ši praktika tau netiks, jei tavo dabartiniame gyvenime skamba: "Ai, čia skirta jauniems...o aš jau kita karta...".

Bet ji labai tiks moteriai, kuri nesutinka, kad gyvenimas prabėgo, o pakelia galvą ir su nuostabumu ir žaismingumu žvelgia į netikėtumus, kurie jos  laukia šiandien...

 • Ši praktika netiks moteriai, kuri sau yra uždėjusi amžiaus cenzą ir iki gyvenimo galo yra nusprendusi, kas jai patinka, o kas ne...

Ši transformacinė praktika yra skirta moteriai, kuri gali pažvelgti į pasaulį atviru žvilgsniu ir pasirengusi prisiminti.

 • Ši praktika netiks moteriai, kuri yra užsidariusi, pavargusi nuo gyvenimo ir aplink supančiame pasaulyje yra linkusi ieškoti dar daugiau, ją erzinančių dalykų.

Bet labai tiks moteriai, kuri dar svajoja šokti gyvenimo šokį bei  pakreipti save visiškai naujais ir nepramintais keliais.

 • Ši praktika tai, pat netiks moterims, kurioms dvasingumas siejasi su kuklumu ir ramia muzika. Bet labai tiks tokiai moteriai, kuri nori išdidžiai eiti gatve, būti matoma ir lydima susižavėjusių žvilgsnių.

Bet labai tiks moteriai, kuri dar svajoja šokti gyvenimo šokį bei  pakreipti save visiškai naujais ir nepramintais keliais.

 • Ši praktika, tai pat netiks jaunai mamai, kuri galvoja, jog save reikia pamiršti ir susikoncentruoti į vaiką...

Bet idealiai tiks moteriai kuri gali pasakyti sau: "mano gyvenimas kasdien prasideda iš naujo, o aš noriu būti, ne tik mama ir žmona, bet ir kerinti moteris...

 • Ši praktika neskirta moterims, kurios sako: Metai bėga ir aš kasdien turiu vis mažiau ir mažiau energijos, o jau ir išvaizda nebe ta...jaunystė praėjo".

Tada, net negalvok įsigyti šios praktikos, nes ši praktika yra skirta moteriai, kuri yra apsisprendusi žydėti visais amžiaus tarpsniais. Tokia moteris žino, jog energija galima pasipildyti praktikų pagalba, o seksualumą ir jaunystę gali susigrąžinti Nefrito, ar kitų seksualinių įrankių pagalba.

 • Taip pat norėčiau kreiptis į moteris, kurios mėgsta kartoti, jog mūsų siūlomos praktikos yra tinkamos tik gražioms, seksualioms ir jaunoms.

Tai yra netiesa. Praktikos skirtos kiekvienai moteriai, kuri pasirengusi pasirengusi prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą….

Aš pati daug metų žaidžiau žaidimus su savimi, galvodama, kad aš "esu tokiose tragiškose aplinkybėse" ir save kasdien įtikinėjau, jog esu "išskirtinai" nelaiminga. Bet dabar praėjus šiek tiek laiko, aš matau, kad man tiesiog patiko būti auka ir žaisti su savimi "vargšės" žaidimą. "

Taigi, kviečiu tave išbandyti mūsų naujai paruoštą praktiką ir padovanoti šiek tiek šokolado tavo moteriškai sielai….

Užisakyti šią praktiką

Keletas atsiliepimų apie mūsų praktikų galią!

Dalia -atsiliepimas

Atsiliepimas-el

Užisakyti šią praktiką

Dar keletas atsiliepimų apie šių moteriškų praktikų galią...


Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja arba GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS be jokių klausimų!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!


Užisakyti šią praktiką

SVARBU: Po apmokėjimo Jums bus išsiųsta slapta nuoroda, kur prisijungus rasite visas praktikas MP3 FORMATU. Viską galėsite klausyti iškart svetainėje, arba parsisiųsti ir įsirašyti į cd, ar telefoną!