MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI:

kaip tapti laiminga, moteriška ir savimi pasitikinčia
moterimi, kuri yra išskirtinė, vienintelė ir nepamirštama?


ATVIRAS LAIŠKAS NUO:
Rūtos (39), Šokolado

Sielai bendraįkūrėjos.
Mob.: +37044440787
Pirmadienis, 19:18 val.

Mieloji, perskaityk šiuos žodžius:

 • “Tu esi stora, nevykusi ir nepatraukli, tavo atgrasi oda ir pajuodę paakiai... Jam gėda tave parodyti kitiems”.

 • “Tu pasenai, nėra ko tikėtis, kad kažkas tavimi susidomės.”.

 • “Ta moteris parduotuvėje atrodo kur kas geriau nei tu... jis iškarto tave dėl jos paliktų”.

 • “Celiulitas atrodo bjauriai. O dar pilvas... jeigu mane pamatytų nusirengusią, išsigastų. Tokios neįmanoma mylėti.”

 • “Tikrai tave paliks, aplink pilna jaunesnių ir gražesnių.”

 • “Tavo nukarusi krūtinė ir riebaluotas pilvas atbaidytų kiekvieną. Nesinori net liestis.“

 • “Taip, tu sensti ir daraisi nematoma, esi tinkama tik virtuvėje”

 • “Atrodai pavargusi ir liguista.”

-Ar manote jog, tai yra tik keli sakiniai paimti iš nevykusio internetinio puslapio?

-O gal šiuos žodžius parašė piktas buvęs vyras?

NE, tai yra beveik tipiškas ir kasdieninis moters dialogas su pačia savimi!

Daugumą moterų aplankančios negatyvios ir vertinančios mintys yra trumpalaikės, bet jos yra pastovios ir kartojamos sau nuolat.

Šokiruojanti tiesa apie moters savivertę:
97% moterų yra negailestingos ir neigiamai vertinančios savo kūną ir save.

zurnalasIšskirtinė “GLAMOUR” žurnalo apklausa išanalizavo daugiau nei 300 įvairaus kūno sudėjimo moterų.

Tyrimas parodė, kad kiekvieną moterį aplanko vidutiniškai 13 negatyvių minčių apie save ir savo kūną. Dauguma moterų pripažino, kad smerkia, vertina ir lygina save su kitomis, daugybę kartų per dieną.

Pasirodo netgi moterų kompanijoje kur kas labiau priimtina kritika ir savęs žeminimas, o teigiamas savęs vertinimas laikomas puikybe ir gyrimusi.

Galbūt laikas SUSTABDYTI ŠIĄ BEPROTYBĘ? Juk mes esame vertos kur kas daugiau!

Jeigu nesakytum šių žodžių draugei, kaip gali juos tarti sau?

Mes moterys esame labai sau negailestingos... dažniausiai nepripažįstame savo grožio ir vertingumo. Esame be galo užimtos lyginimuisi su kitomis ir savęs mažinimu.

Ir aš puikiai žinau kaip tu jautiesi...

Jau nuo 15 metų ėjau podiumu gimtąjame mieste, o vėliau patyriau, ką reiškia būti modeliu Europoje ir Amerikoje.

Tris metus praleidau dirbdama prabangiame kruiziniame laive ir turėjau galimybę pažinti įvairių tautybių žmones, o taip pat kelis kartus apiplaukti pasaulį.

Į Holivudą vos su keliais šimtais dolerių...

Vėliau gyvenimas man leido patirti, ką reiškia atvykti į Holivudą su keliais šimtais dolerių kišenėje, išsinuomoti kambarį prasčiausiame rajone, kur nuolat slankioja narkotikų prekeiviai bei prostitutes… ir visiškai nusivilti "Amerikietiška” svajone.

Šiaip ne taip gavusi darbą bare, labai sunkiai dirbdavau ir vos sudurdavau galą su galu… Tokia buvo mano pradžia, kuri tęsėsi ilgiau nei metus.

Tačiau… PAŽINAU IR KITĄ PUSĘ:

beveik 10 metų džiaugiausi tuo,
ką gali pasiūlyti pinigai...

 • Turtingas vyras, didžiulis namas ir prabangus automobilis...

 • Nenusakomo grožio vandenynas, filmų žvaigždės ir besaikis apsipirkinėjimas...

 • Nesibaigiantys verslo pietūs, privatūs lėktuvai, limuzinai ir nuolatinis vyrų dėmesys...

 • Ir, atrodytų, visų svajonių išsipildymas…

Los Andžele su Matthew Perry (vienu pagrindinių serialo "DRAUGAI" aktoriumi).

Gyvendama labai prabangų gyvenimą, turėdama beveik neribotus kiekius pinigų, taip pat MOKIAUSI ĮVAIRIOSE KALIFORNIJOS MOTERIŠKUMO, GROŽIO IR SVEIKATOS MOKYKLOSE.

Per tuos metus aš atradau daugybę neįtikėtinų dalykų, kurie man padėjo išlikti jauna, gražia, seksualia ir energinga.

Ir tada vėl pavargau. Viskas buvo nusibodę, buvo nelengva sugalvoti ką dar nusipirkti ar kokiu būdu pažadinti džiaugsmą ir susidomėjimą gyvenimu…

TAČIAU..., kad ir kaip bebūtų keista..., o gal labiau liūdna..., PINIGAI NIEKADA NEATNEŠĖ NEI DŽIAUGSMO, NEI VIDINIO UŽSIPILDYMO, NEI MEILĖS SAU...  NEI DAUGIAU MOTERIŠKUMO!

Nesakau, kad buvau nelaiminga, bet aš iš tiesų galvojau, kad toks gyvenimas bus mano svajonė, kurioje aš sužydėsiu. Deja realybė buvo kitokia. Aš nebežinojau kaip man pasijusti geriau.

ruta-banionyte-ferari

Taip pat buvo etapas, kai galvojau, jog tuštumą manyje turėtų užpildyti pagalba skurstantiems Afrikos vaikams.

Ilgainiui, pamačiusi, jog Holivudo gyvenimas manęs neužpildo, beveik pusei metų buvau išvykusi gyventi į Afriką, kur apsistojau primityviose bendruomenėse be jokios civilizacijos.

Tai buvo didžiulis iššūkis, kadangi ten galėjai būti ne tik sudraskyta laukinių žvėrių, bet ir patirti, ką reiškia skorpiono įgėlimas.

Iš tiesų, ten vykau galvodama, kad pagalba skurstantiems Afrikos vaikams mane užpildys kaip moterį… Deja...

Taip pat buvo etapas, kai galvojau, jog mane turėtų užpildyti vyrų dėmesys.

Pusę savo gyvenimo aš praleidau remdamasi aplinka ir vyrais, kad pasijausčiau laiminga, mylima ir moteriška. Jeigu ilgesnį laiką negaudau komplimentų ar patvirtinimo iš aplinkos, jog esu reikalinga ir svarbi, tai ilgainiui, aš nebe suprasdavau kas aš esu.

Taigi mano vidinė būsena priklausė nuo daugybės išorinių faktorių, bet niekada nepriklausė nuo manęs pačios…

Net jei visi aplinkiniai kartodavo kokia aš graži, įdomi ar moteriška, viduje vis tiek save kritikuodavau, bei peikdavau. Pažiūrėjusi į veidrodį visada rasdavau prie ko prikibti ir susigadinti nuotaiką.

Nusprendžiau tapti tos srities eksperte ir net mokiausi viliojimo meno labai garsioje Sheila Kelly įkurtoje “S Factor” mokykloje.

Ilgainiui supratau, kas labiausiai traukia vyrus (ir tai toli gražu nėra seksas), ko jiems reikia ir šalia kokios moters jie trokšta būti… Ir visai nesvarbu, ar tas vyras Bahamų kazino savininkas, ar garsus aktorius.

Aš puikiai pažinau vyrus, tačiau jų dėmesys ilgainiui pradėjo varginti ir net erzinti.

Galvojau, jog būdama geidžiama ir tapusi moterimi - svajone, dėl kurios varžosi vyrai, pajusiu pilnatvę ir būsiu laiminga.

Deja, tuo metu aš buvau tik alkana moteris, bandanti iš vyrų gauti tai, ko nesugebėjau duoti sau pati…

Ir tada gimė mintis, jog mane, kaip moterį, turi užpildyti MOTINYSTĖ...

Tada sugalvojau, jog mane galėtų pradžiuginti motinystė ir taip pagaliau įprasminsiu save.

Būtent dėl to viską palikau ir grįžau į Lietuvą.

Pasirodo tai irgi manęs nepadarė laimingesnės. Viduje aš buvau tuščia, nesubrendusi, neužaugusi ir nesaugi. Niekas nepasikeitė, tik “dekoracijos” aplink. Didžiulis nepasitenkinimas buvo mano viduje ir atkakliai lydėjo mane dar kelis metus.

Tai nėra iš knygose perskaityta eilutė. Tai tikra.

Visa tai pasakoju tik todėl, kad pamatytum, jog aš nesu ta moteris, kuri perskaitė kelias dvasines knygutes ir dabar dalinasi nepatikrintomis žiniomis apie moterišką laimę ir moteriškumą. Viskas, ką aš pasakoju, ateina iš mano asmeninės patirties.

Bet... nuo savęs nepabėgsi

Bėgau pati nuo savęs.

Buvau labai priklausoma nuo kitų nuomonės, nesugebėdavau sukurti gražių santykių, o keliaudama po pačias gražiausias pasaulio vietas, pajusdavau tik labai trumpalaikį džiaugsmą.

Kad ir kur pasaulyje būdavau, vis tiek neatrasdavau vietos, kurioje jausčiau, jog mano viduje ramu.

Pasirodo, nuo savęs tikrai nepabėgsi…

Pavargusi nuo “paviršinio” gyvenimo ir nevykusių laimės paieškų, pradėjau domėtis gilesniais dalykais, kurie ilgainiui atvedė mane į moteriškumo kelią bei kitus dalykus, apie kuriuos čia ir kalbėsime…

Tada atradau knygas, bei mokymus, kurie vedė pažvelgti į savo vidų.

Pradėjau lankytis įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Pradėjau gilintis į Tantros paslaptis. Taip pat klausiau daugybės paskaitų, ėjau į įvairias terapijas, kad galėčiau pagaliau priimti save tokią kokia esu!

Ir dirbant su savo vidumi, vidinė būsena, bei pats gyvenimas iš tiesų pradėjo žydėti...

Tačiau, po kiekvieno seminaro trūkdavo kažkokių konkrečių įrankių, kurie padėtų išlaikyti tą gerą būseną kiekvieną dieną ir tuo pačiu padėtų judėti pirmyn.

Ir net kai gyvenimas man davė VISKĄ, apie ką gali svajoti moteris: sėkmingą modelio karjerą, dideles sumas banko sąskaitoje, galimybę neriboti savo išlaidų, gyvenimą prabangiame name Los Andžele ir daug įtakingų draugų... Vis tiek nesijaučiau MOTERIŠKA, LAIMINGA AR UŽSIPILDŽIUSI. Nuolat kažko trūko.

Tada supratau, jog iliuzijų galima vaikytis visą gyvenimą, bet jos IŠSEKINA ir NEUŽPILDO. Aš buvau pasiekusi tokį tašką, kad nebebuvo, kur eiti toliau, tik į savęs pažinimą... Taip gimė „Šokoladas Sielai“, kuriuo šiandien dalinuosi su Tavimi…

Moteriškų praktikų atradimas...

Vieną dieną, kai jaučiausi labai nusivylusi visu gyvenimu, mano draugė pasisiūlė kartu su ja atlikti vieną moterišką praktiką, kuri vadinosi “Aš karalienė”.

Po šios 10 minučių praktikos man iškart pasidarė geriau. Taip supratau, kad yra moteriškos praktikos, kurios vos per kelias minutes gali pagerinti mano prastą būseną!

Norėjau jų daugiau, todėl pradėjau klausinėti ir aiškintis, kur jas rasti.

Taip atradau naują moteriškų praktikų pasaulį...

Šias moteriškas praktikas dariau KIEKVIENĄ DIENĄ... kai kurios iš jų atkeliavo iš vienos, Rusijoje gyvenančios milijonieriaus žmonos, kitos atkeliavo iš kitų seminarų, kurie buvo lankomi Los Angele, Anglijoje, Olandijoje. Taip pat išsiverčiau ir dariau įvairias afirmacijas (teiginių kartojimus), kurie pakeitė savęs matymą.

Šios praktikos - tai mano sielos fitnesas; tam kad išlaikyčiau savo kūną gražų ir gyvybingą ar jį treniruoju, maitinu šviežiu ir gyvu maistu, o tam kad pasirūpinčiau savo vidiniu pasauliu, aš kasdien darau šias trumpas praktikas, kurios kartais pavadinu, savo “Sielos Šokoladu”.

Aš pati šias praktikas dariau keletą metų iš užrašų, knygų arba perrašydavau afirmacijas ant popieriaus. Kartais jomis pasidalindavau su draugėmis iš kurių sulaukdavau pasakojimų apie rezultatus bei teigiamų atsiliepimų.

Visoms moterims patikdavo kasdien atsiversti savo praktikų “meniu” ir išsirinkti kurią būseną norėtųsi susikirti savo viduje.

Šios moteriškos praktikos man davė viską, ko nesugebėjo duoti pinigai ar sėkminga modelio karjera: didesnę meilę savo kūnui..., aukštesnę savivertę..., moteriškumą, seksualumą, bei didesnį vidinį balansą.

Mano draugės labai greit pradėjo klausinėti kaip aš taip pasikeičiau. Nepasidalinti su jomis šiomis praktikomis būdų didžiulė nuodėmė...

Tačiau, joms neužteko tų trumpų ir pavienių praktikėlių, kurias aš joms pravesdavau telefonu arba važiuojant automobilyje, taigi taip gimė pirmi "buitiniai" įrašai, kuriais mes pradėjome keistis.

Rezultatai buvo stulbinantys! Net mano mama pastebėjo, jog visai kitaip jaučiasi ir viduje susikūrusi nuostabi būsena pamažu ima keisti realaus gyvenimo tikrovę.

Taigi kuo daugiau moterų man pasakojo, kaip džiaugiasi darydamos šias trumpas praktikas, tuo didesnį norą aš jutau, pasidalinti šia dovana su daugiau moterų.

Taip gimė mūsų pirmasis moteriškų praktikų rinkinys "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI!"

Moteriškos praktikos - tai specialiai sukurti audio takeliai, kurie, pasinaudojus psichologinių paslapčių, įvairių vaizdinių ir specialių garsų pagalba, pasiekia tavo pasąmonę ir pažadina tokią būseną, kurios pagalba tu tampi patrauklesnė, seksualesnė ir moteriškesnė.

Juk akivaizdu, jog skirtinga emocinė būsena, į gyvenimą traukia skirtingus įvykius.

Jeigu moteris yra pikta, dažniausiai susidurs su situacijomis ir žmonėmis, kurie ją dar labiau supykdys. Jeigu ji yra džiaugsminga, į gyvenimą pritrauks dar daugiau geras emocijas keliančių situacijų.

Galbūt per muzikos pamoką girdėjai istoriją apie du pianinus esančius viename kambaryje. Jeigu timptelėsime vieno iš jų stygą taip, kad ji suvibruotų, tai būtent ta pati styga, pradės vibruoti ir kitame pianine.

Todėl jeigu nori susikurti tokį gyvenimą, apie kokį svajoji, tau tereikia savo viduje vibruoti teisingą “stygą”.

Yra daugybė įvairių programų ir knygų moterims, kaip gyventi geriau, tačiau problema, KAD VISKĄ TURI DARYTI PATI.

Pavyzdžiui, tu gali išgirsti ar perskaityti, jog privalai mylėti save ir elgtis moteriškiau, tačiau dažnai būna visai neaišku, kaip tą padaryti.

Štai kodėl šios praktikos tokios IŠSKIRTINĖS! Tau reikia atsipalaiduoti, klausyti įrašų ir netruksi pastebėti, kaip gyvenimas aplink tave pradeda keistis (įskaitant santykius su vyru, pakilusį pasitikėjimą savimi, atsigavusį seksualinį gyvenimą, pinigus ir t.t.).

Dėka pasikeitusios vidinės būsenos ir pozityvesnių minčių, tu neišvengiamai pradėsi elgtis kitaip, traukti kitokias gyvenimo situacijas, įdomesnius žmones.

Keletas atsiliepimų ir nuostabių moterų...

„Anksčiau netikėjau panašiais dalykais, bet dabar, kai vyras klausia: "Kokia bitė tau įkando, kad mes kaip santykių pradžioje?“, suprantu, jog tai tikrai veikia!


O kartą, geriant rytinę kavą, jis ištarė žodžius iš vienos praktikos: "Aš noriu tavimi rūpintis“. Aš vos nenukritau nuo kėdės.


Šios praktikos ir Nefrito kiaušinis yra nuostabiausia mano moteriška paslaptis..“

- LINA

„...Man tikrai davė rezultatų. Visą gyvenimą troškau būti Karaliene, o dabar tiesiog galiu ja būti. Pastebiu, kaip žiūri žmonės, gaunu daug komplimentų, vyras žavisi manimi, pagerėjo seksualinis gyvenimas...

- KAROLINA

„Galiu pasakyti tik tiek, kad tai viena geriausių investicijų, skirtų tik sau. Praktikos labai patiko, darau kiekvieną dieną, tik pasirenku pagal nuotaiką, kurių tuo metu norėčiau.


Poveikį jau dabar jaučiu tiek savo savijautoje ir savęs vertinime, tiek bendravime su vyru.

- JURGITA

Galima išklausyti kiekvienos iš šių praktikų pristatymą...

Į šį rinkinį įeina 8 praktikos ir 1 dovana:

Mūsų žiniomis, tokio lygio, tokių kokybiškų ir efektyvių praktikų nėra niekur pasaulyje!

Jos gali transformuoti kiekvienos moters gyvenimą. Jos yra neįkainuojamas įrankis.

Per visus savo vidinio tobulėjimo metus išleidau daugiau nei 20.000 eurų įvairiems mokymams, terapijoms, seminarams, video paskaitoms ir t.t.

Visos šios praktikos ir Šokoladas Sielai yra viso spalvingo gyvenimo ir darbo su savimi rezultatas (mano visą kelionę bei LNK reportažą galėjai rasti žemiau).

Užsienyje šios praktikos labai laisvai galėtų kainuoti net ir 150€... ir GARANTUOJU, JOG BŪTŲ VERTOS KIEKVIENO SUMOKĖTI EURO!

Tačiau, Lietuvos moterims tai kainuoja daug mažiau...

Investicija tikrai nesiekia 150€...!

Ji net neviršyja 100€...!

YPATINGA NUOLAIDA ŠIEMS EKSKLIUZYVINIAMS KOMPAKTINIAMS DISKAMS...

Pasirinkite planą...

8 moteriškų praktikų rinkinys "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI" (kompaktinis diskas) su šiomis praktikomis:
#1 praktika: „AŠ - NUOSTABI MOTERIS“.
#2 praktika: „PRIĖMIMO DŽIAUGSMAS“.
#3 praktika: „GERŲ SANTYKIŲ ELIKSYRAS“.
#4 praktika: „PAŠĖLUSIAI AISTRINGA“.
#5 praktika: „MENAS BŪTI KARALIENE“.
#6 praktika: „SUSIJUNGIMAS SU SAVO ŠIRDIMI IR MAGIŠKA MOTERIŠKA ENERGIJA“.
#7 praktika: „SUSIJUNGIMAS SU SAVO ŠIRDIMI IR MAGIŠKA MOTERIŠKA ENERGIJA“.
#8 praktika: „MEILUŽĖ, MERGAITĖ, ŠEIMININKĖ, KARALIENĖ“.
Dovana #1: “MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS” (mp3 formatu)
Dovana #2: Specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys (pdf formatu)
PREMIUM: "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI", (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
PREMIUM DOVANA: Gili vizualizacinė praktika "NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA" mp3 formatu. (Vertė: 14€)
PREMIUM DOVANA: Dar vienas ypatingas 8 moteriškų praktikų rinkinys "MENAS BŪTI LAIMINGA" mp3 formatu. (Vertė: 34€)
SUPER PREMIUM: Ypatingas 8 moteriškų praktikų rinkinys (CD formatu) "MOTERIS, VERTA MILIJONO" (37€ vertės). Daugiau apie šį praktikų rinkinį žemiau...
SUPER PREMIUM DOVANA: Moteriška praktika „LIEKNA IR GEIDŽIAMA!“ Lengvas būdas numesti svorio be alkio, tablečių, streso ar valios pastangų reikalaujančių dietų. (mp3 formatu)
SUPER PREMIUM DOVANA: Moteriška praktika „2017 - GERIAUSI TAVO GYVENIMO METAI!“ Praktika, kuri padės išsigryninti savo kitų metų viziją ir paversti ją realybe daug lengviau ir greičiau nei galvoji! (mp3 formatu)
SUPER PREMIUM DOVANA: praktikų rinkinio "Moteris, Verta Milijono" įrašai MP3 formatu. (37€ vertės)

PAPRASTAS PLANAS

50€ 37€ PLIUS 6€ pakavimas ir siuntimas

 • 8 moteriškų praktikų rinkinys "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI" (kompaktinis diskas) su šiomis praktikomis:
 • #1 praktika: „AŠ - NUOSTABI MOTERIS“.
 • #2 praktika: „PRIĖMIMO DŽIAUGSMAS“.
 • #3 praktika: „GERŲ SANTYKIŲ ELIKSYRAS“.
 • #4 praktika: „PAŠĖLUSIAI AISTRINGA“.
 • #5 praktika: „MENAS BŪTI KARALIENE“.
 • #6 praktika: „SUSIJUNGIMAS SU SAVO ŠIRDIMI IR MAGIŠKA MOTERIŠKA ENERGIJA“.
 • #7 praktika: „SUSIJUNGIMAS SU SAVO ŠIRDIMI IR MAGIŠKA MOTERIŠKA ENERGIJA“.
 • #8 praktika: „MEILUŽĖ, MERGAITĖ, ŠEIMININKĖ, KARALIENĖ“.
 • Dovana #1: “MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS” (mp3 formatu)
 • Dovana #2: Specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys (pdf formatu)
 • PREMIUM: "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI", (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
 • PREMIUM DOVANA: Gili vizualizacinė praktika "NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA" mp3 formatu. (Vertė: 14€)
 • PREMIUM DOVANA: Dar vienas ypatingas 8 moteriškų praktikų rinkinys "MENAS BŪTI LAIMINGA" mp3 formatu. (Vertė: 34€)
 • SUPER PREMIUM: Ypatingas 8 moteriškų praktikų rinkinys (CD formatu) "MOTERIS, VERTA MILIJONO" (37€ vertės). Daugiau apie šį praktikų rinkinį žemiau...
 • SUPER PREMIUM DOVANA: Moteriška praktika „LIEKNA IR GEIDŽIAMA!“ Lengvas būdas numesti svorio be alkio, tablečių, streso ar valios pastangų reikalaujančių dietų. (mp3 formatu)
 • SUPER PREMIUM DOVANA: Moteriška praktika „2017 - GERIAUSI TAVO GYVENIMO METAI!“ Praktika, kuri padės išsigryninti savo kitų metų viziją ir paversti ją realybe daug lengviau ir greičiau nei galvoji! (mp3 formatu)
 • SUPER PREMIUM DOVANA: praktikų rinkinio "Moteris, Verta Milijono" įrašai MP3 formatu. (37€ vertės)

SUPER PREMIUM (vertingiausias)

162€ 77€ PLIUS 6€ pakavimas ir siuntimas

 • 8 moteriškų praktikų rinkinys "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI" (kompaktinis diskas) su šiomis praktikomis:
 • #1 praktika: „AŠ - NUOSTABI MOTERIS“.
 • #2 praktika: „PRIĖMIMO DŽIAUGSMAS“.
 • #3 praktika: „GERŲ SANTYKIŲ ELIKSYRAS“.
 • #4 praktika: „PAŠĖLUSIAI AISTRINGA“.
 • #5 praktika: „MENAS BŪTI KARALIENE“.
 • #6 praktika: „SUSIJUNGIMAS SU SAVO ŠIRDIMI IR MAGIŠKA MOTERIŠKA ENERGIJA“.
 • #7 praktika: „SUSIJUNGIMAS SU SAVO ŠIRDIMI IR MAGIŠKA MOTERIŠKA ENERGIJA“.
 • #8 praktika: „MEILUŽĖ, MERGAITĖ, ŠEIMININKĖ, KARALIENĖ“.
 • Dovana #1: “MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS” (mp3 formatu)
 • Dovana #2: Specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys (pdf formatu)
 • PREMIUM: "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI", (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
 • PREMIUM DOVANA: Gili vizualizacinė praktika "NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA" mp3 formatu. (Vertė: 14€)
 • PREMIUM DOVANA: Dar vienas ypatingas 8 moteriškų praktikų rinkinys "MENAS BŪTI LAIMINGA" mp3 formatu. (Vertė: 34€)
 • SUPER PREMIUM: Ypatingas 8 moteriškų praktikų rinkinys (CD formatu) "MOTERIS, VERTA MILIJONO" (37€ vertės). Daugiau apie šį praktikų rinkinį žemiau...
 • SUPER PREMIUM DOVANA: Moteriška praktika „LIEKNA IR GEIDŽIAMA!“ Lengvas būdas numesti svorio be alkio, tablečių, streso ar valios pastangų reikalaujančių dietų. (mp3 formatu)
 • SUPER PREMIUM DOVANA: Moteriška praktika „2017 - GERIAUSI TAVO GYVENIMO METAI!“ Praktika, kuri padės išsigryninti savo kitų metų viziją ir paversti ją realybe daug lengviau ir greičiau nei galvoji! (mp3 formatu)
 • SUPER PREMIUM DOVANA: praktikų rinkinio "Moteris, Verta Milijono" įrašai MP3 formatu. (37€ vertės)

 • Į SUPER PREMIUM planą įeina šis neįtikėtinas praktikų rinkinys papildomai:

MOTERIS, VERTA MILIJONO!

Į šį rinkinį įeina 8 praktikos ir 2 dovanos:

 • Taip pat, specialiai šiems praktikų rinkiniams yra paruoštos užduotys, kurios padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (PDF formatu)

Užsisakyk šias praktikas... blogiausia kas gali nutikti, tai kad tau jos nepatiks... bet tada galėsi pasinaudoti 100% besąlygine pinigų grąžinimo garantija!

Turėsi NET 60 DIENŲ patikrinti šių praktikų galią! 

Bet kuriuo momentu galėsi mums parašyti, kad praktikos neveikė taip kaip tikėjaisi ir per keletą darbo dienų visi sumokėti pinigai bus sugrąžinti į tavo sąskaitą.

Jeigu nieko nedarysi - tavo gyvenimas liks toks pat, kaip ir dabar. ČIA TURI GALIMYBĘ PRADĖTI KAŽKĄ KITAIP... pasirinkimas tavo!

Jeigu vis dar dvejoji, ar šios praktikos tikrai tau padės... būtinai paskaityk...

Dalia -atsiliepimas

Atsiliepimas-el

Pasirinkite planą...

8 moteriškų praktikų rinkinys "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRI" (kompaktinis diskas)
Dovana #1: “MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS” (mp3 formatu)
Dovana #2: Specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys (pdf formatu)
Premium: "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI", (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
PREMIUM DOVANA: Gili vizualizacinė praktika "NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA" mp3 formatu. (Vertė: 14€)
PREMIUM DOVANA: Dar vienas ypatingas 8 moteriškų praktikų rinkinys "MENAS BŪTI LAIMINGA" mp3 formatu. (Vertė: 34€)
SUPER PREMIUM: Ypatingas 8 moteriškų praktikų rinkinys (CD formatu) "MOTERIS, VERTA MILIJONO" (37€ vertės). Daugiau apie šį praktikų rinkinį žemiau...
SUPER PREMIUM DOVANA: Moteriška praktika „LIEKNA IR GEIDŽIAMA!“ Lengvas būdas numesti svorio be alkio, tablečių, streso ar valios pastangų reikalaujančių dietų. (mp3 formatu)
SUPER PREMIUM DOVANA: Moteriška praktika „2017 - GERIAUSI TAVO GYVENIMO METAI!“ Praktika, kuri padės išsigryninti savo kitų metų viziją ir paversti ją realybe daug lengviau ir greičiau nei galvoji! (mp3 formatu)
SUPER PREMIUM DOVANA: praktikį rinkinys "Moteris, Verta Milijono" ir MP3 FORMATU. (37€ vertės)

PAPRASTAS PLANAS

50€ 37€ PLIUS 6€ pakavimas ir siuntimas

 • 8 moteriškų praktikų rinkinys "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRI" (kompaktinis diskas)
 • Dovana #1: “MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS” (mp3 formatu)
 • Dovana #2: Specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys (pdf formatu)
 • Premium: "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI", (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
 • PREMIUM DOVANA: Gili vizualizacinė praktika "NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA" mp3 formatu. (Vertė: 14€)
 • PREMIUM DOVANA: Dar vienas ypatingas 8 moteriškų praktikų rinkinys "MENAS BŪTI LAIMINGA" mp3 formatu. (Vertė: 34€)
 • SUPER PREMIUM: Ypatingas 8 moteriškų praktikų rinkinys (CD formatu) "MOTERIS, VERTA MILIJONO" (37€ vertės). Daugiau apie šį praktikų rinkinį žemiau...
 • SUPER PREMIUM DOVANA: Moteriška praktika „LIEKNA IR GEIDŽIAMA!“ Lengvas būdas numesti svorio be alkio, tablečių, streso ar valios pastangų reikalaujančių dietų. (mp3 formatu)
 • SUPER PREMIUM DOVANA: Moteriška praktika „2017 - GERIAUSI TAVO GYVENIMO METAI!“ Praktika, kuri padės išsigryninti savo kitų metų viziją ir paversti ją realybe daug lengviau ir greičiau nei galvoji! (mp3 formatu)
 • SUPER PREMIUM DOVANA: praktikį rinkinys "Moteris, Verta Milijono" ir MP3 FORMATU. (37€ vertės)

SUPER PREMIUM (vertingiausias)

162€ 77€ PLIUS 7€ pakavimas ir siuntimas

 • 8 moteriškų praktikų rinkinys "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRI" (kompaktinis diskas)
 • Dovana #1: “MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS” (mp3 formatu)
 • Dovana #2: Specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys (pdf formatu)
 • Premium: "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI", (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
 • PREMIUM DOVANA: Gili vizualizacinė praktika "NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA" mp3 formatu. (Vertė: 14€)
 • PREMIUM DOVANA: Dar vienas ypatingas 8 moteriškų praktikų rinkinys "MENAS BŪTI LAIMINGA" mp3 formatu. (Vertė: 34€)
 • SUPER PREMIUM: Ypatingas 8 moteriškų praktikų rinkinys (CD formatu) "MOTERIS, VERTA MILIJONO" (37€ vertės). Daugiau apie šį praktikų rinkinį žemiau...
 • SUPER PREMIUM DOVANA: Moteriška praktika „LIEKNA IR GEIDŽIAMA!“ Lengvas būdas numesti svorio be alkio, tablečių, streso ar valios pastangų reikalaujančių dietų. (mp3 formatu)
 • SUPER PREMIUM DOVANA: Moteriška praktika „2017 - GERIAUSI TAVO GYVENIMO METAI!“ Praktika, kuri padės išsigryninti savo kitų metų viziją ir paversti ją realybe daug lengviau ir greičiau nei galvoji! (mp3 formatu)
 • SUPER PREMIUM DOVANA: praktikį rinkinys "Moteris, Verta Milijono" ir MP3 FORMATU. (37€ vertės)

sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas info@sokoladassielai.lt