SVARBU MOTERIAI, kuri dažnai jaučiasi neįvertinta, nepastebima, nepasitikinti savimi ar net vieniša… ir nori visa tai pakeisti!

Kaip iš nusivylusios namų šeimininkės tapti moterimi, kurią vyrai brangina ir saugo kaip didžiausią pasaulyje turtą?

Bet kuri moteris gali lengvai pritraukti ir išlaikyti nevykėlį… bet kuri moteris gali gyventi vidutinį ir niekam neįdomų gyvenimą... tačiau, jei ji nori jaustis tikra moterimi... kuri turi išskirtinius santykius... gerą finansinę padėtį... bei nuostabius žmones aplink... JAI REIKIA KAI KO DAUGIAU...

Ruta su CD - moteris verta milijono - 745x1024 - smaller

PAGALIAU ir vėl prieinamas 8-ių moteriškų praktikų CD rinkinys "MOTERIS, VERTA MILIJONO", kuris psichologinių paslapčių, specialių vaizdinių ir garsų pagalba, pasiekia tavo pasąmonę ir pažadina tokią būseną, kurios pagalba tu automatiškai tampi patrauklesnė, seksualesnė, labiau pasitikinti savimi ir lengviau trauki sėkmę, tikrus vyrus ar pinigus...

„Moteris Verta Milijono“ – tai skambi metafora, apibūdinanti moterį, KURI JAUČIA SAVO VERTĘ... kuri yra PASITIKINTI SAVIMI... kurią vyrai brangina kaip didžiausią pasaulyje turtą (kadangi jie žino, jog tokių moterų labai mažai)!

 • Tokia moteris yra stipri ir pasitikinti savimi beveik visose gyvenimo situacijose.
 • Ji spinduliuoja moteriškumu ir traukia sveikus, vyriškus vyrus, kurie ja žavisi, bei rūpinasi.
 • Tokia moteris yra seksuali ir jausminga, tačiau jokiu būdu ne gašli.
 • Ji džiaugiasi ir mėgaujasi gyvenimu.
 • Ji lengvai ir be didelių pastangų traukia pinigus bei sėkmę į savo gyvenimą.
 • Ji JAUČIA SAVO VERTĘ ir niekada nesitenkina gyvenimo trupiniais.
 • Jai negali atsisipirti vyrai, o moterys dažnai ją palydi pavydžiu žvilgsniu.
 • Tokia moteris savo vyrui yra IŠSKIRTINĖ ir VIENINTELĖ, kadangi tik ji turi tai, ko neturi kitos!
 • Tokia moteris MYLI SAVE ir skiria sau pakankamai laiko bei dėmesio.

Tikriausiai dabar tau kyla mintis, jog tai ne apie tave...

Natūralu, jog skaitant šiuos žodžius, kažkas viduje tau kužda, jog tokia moteris ir toks gyvenimas egzistuoja tik kine, o ne realiame pasaulyje. Visai nenuostabu.

Juk daugelį metų mums buvo kartojama, jog turime tenkintis trupiniais, o tai puikiai iliustravo mūsų mamos bei visa mus supanti aplinka.

Turime tau gerą žinią. Vien todėl, kad gimei moterimi, tu jau turi visas savybes ir galimybes tapti įspūdinga ir nepamirštama moterimi, verta milijono.

 • Net jei dabar tavo santykiai su vyru yra atšalę ir jus sieja tik buitiniai dalykai... o namuose tu laikai visus “keturis kampus”, neturi kada atsikvėpti ir jautiesi neįvertinta, pavargusi, nesuprasta.
 • Net jei nejauti pasitikėjimo savimi, nuolat trūksta pinigų ir esi priversta dirbti nemėgiamą darbą... net jei jautiesi vieniša ir ilgiesi artimo žmogaus šalia...

Vis dėlto, kad ir kaip toli nuo tavo dabartinio gyvenimo atrodytų „Moteris verta milijono“, pabandyk sudvejoti ir paklausk savęs: „O gal iš tikrųjų esu verta daugiau, nei dabar...?“

"GALBŪT... manyje iš tikrųjų gyvena nuostabi ir patraukli moteris, kuri šiuo metu yra pasimetusi kasdienybėje ir įgrisusioje rutinoje?"

Tikriausiai jau ne vienerius metus tu sau žadi, jog ateinančiais metais gyvensi kitaip: pradėsi sportuoti, numesi svorio, uždirbsi daugiau pinigų, pagerės santykiai, pakeisi darbą, susitvarkysi sveikatą, pradėsi labiau rūpintis savimi...

Bet metai bėga ir niekas NESIKEIČIA....

Jeigu šiandien dieną tu pragyvensi lygiai taip pat, kaip vakar, po 5 metų turėsi dar daugiau to, ką turi šiandien (ir kas tave nelabai džiugina).

Tavo šiandieninis gyvenimas yra tavo ankstesnių minčių, sprendimų ir veiksmų pasekmė.

Todėl VISKAS, KĄ TU DARYSI ŠIANDIEN, LEMS TAVO GYVENIMO KOKYBĘ PO 5 METŲ.

Šiandien tu kuri savo ateitį. Garsus psichologas William James yra pasakęs: “Kai žmonės pakeičia savo mąstymą, pasikeičia visas jų gyvenimas.”

Būtent dėl to, nuostabus ir spalvingas gyvenimas nėra atsitiktinumas, kuris nutinka tik išrinktosioms. Kiekviena iš mūsų gali gauti iš gyvenimo viską, ko tik nori.

Tam, kad TRANSFORMUOTUM savo kasdienybę ir ištrūktum iš įsisenėjusių problemų rato, reikia efektyvių moteriškų įrankių ir teisingos krypties...

Štai kokio unikalus CD sulauksit į savo namus...

Atsiliepimas...

Moteriškos praktikos - tai specialiai sukurti audio takeliai, kurie, pasinaudojus psichologinių paslapčių, įvairių vaizdinių ir specialių garsų pagalba, pasiekia tavo pasąmonę ir pažadina tokią būseną, kurios pagalba tu tampi patrauklesnė, seksualesnė, labiau traukianti sėkmę, vyrus ir pinigus.

Juk akivaizdu, jos skirtinga emocinė būsena, į gyvenimą traukia skirtingus įvykius.

Jeigu moteris yra pikta, dažniausiai susidurs su situacijomis ir žmonėmis, kurie ją dar labiau supykdys. Jeigu ji yra džiaugsminga, į gyvenimą pritrauks dar daugiau geras emocijas keliančių situacijų.

Galbūt per muzikos pamoką girdėjai istoriją apie du pianinus esančius viename kambaryje. Jeigu timptelėsime vieno iš jų stygą taip, kad ji suvibruotų, tai būtent ta pati styga, pradės vibruoti ir kitame pianine.

Todėl jeigu nori susikurti tokį gyvenimą, apie kokį svajoji, tau tereikia savo viduje vibruoti teisingą “stygą”.

Yra daugybė įvairių programų ir knygų moterims, kaip gyventi geriau, tačiau problema, KAD VISKĄ TURI DARYTI PATI.

Pavyzdžiui, tu gali išgirsti ar perskaityti, jog privalai mylėti save ir elgtis moteriškiau, tačiau dažnai būna visai neaišku, kaip tą padaryti.

Štai kodėl šios praktikos tokios IŠSKIRTINĖS! Tau reikia atsipalaiduoti, klausyti įrašų ir netruksi pastebėti, kaip gyvenimas aplink tave pradeda keistis (įskaitant santykius su vyru, pakilusį pasitikėjimą savimi, atsigavusį seksualinį gyvenimą, pinigus ir t.t.).

Dėka pasikeitusios vidinės būsenos ir pozityvesnių minčių, tu neišvengiamai pradėsi elgtis kitaip, traukti kitokias gyvenimo situacijas, įdomesnius žmones.

Ir tau nereikia suprasti, kaip veikia praktikos! Tai tas pats, kaip vairuoti automobilį: neturi suprasti, kaip veikia jo variklis… tu tiesiog sėdi ir vairuoji.

„Anksčiau netikėjau panašiais dalykais, bet dabar, kai vyras klausia: "Kokia bitė tau įkando, kad mes kaip santykių pradžioje?“, suprantu, jog tai tikrai veikia!


O kartą, geriant rytinę kavą, jis ištarė žodžius iš vienos praktikos: "Aš noriu tavimi rūpintis“. Aš vos nenukritau nuo kėdės.


Šios praktikos ir Nefrito kiaušinis yra nuostabiausia mano moteriška paslaptis..“

- LINA

„...Man tikrai davė rezultatų. Visą gyvenimą troškau būti Karaliene, o dabar tiesiog galiu ja būti. Pastebiu, kaip žiūri žmonės, gaunu daug komplimentų, vyras žavisi manimi, pagerėjo seksualinis gyvenimas...

- KAROLINA

„Galiu pasakyti tik tiek, kad tai viena geriausių investicijų, skirtų tik sau. Praktikos labai patiko, darau kiekvieną dieną, tik pasirenku pagal nuotaiką, kurių tuo metu norėčiau.


Poveikį jau dabar jaučiu tiek savo savijautoje ir savęs vertinime, tiek bendravime su vyru.

- JURGITA

Taip pat, visai neseniai gautas nuostabus Linos laiškas:

"Is tiesu, labai gerai "pakrauna" pacia. Tokia svytincia lengva myleti ir megti - mano Vyras turbut dar taip stipriai nera manes abskritai mylejes, kaip myli dabar 🙂 Ir komplimentu tiek is aplinkos nesu gavusi. Jauciuosi nuostabiai, uzmezgiau romana su savimi ir megaujuosi megaujuosi megaujuosi Gyvenimu;-) "

Kiekviena šio rinkinio praktika atitinka tam tikrą, moters gyvenime be galo svarbią, temą...

PRISTATOME VISĄ ŠIŲ PRAKTIKŲ CD TURINĮ...
(viso net 8 praktikos + 2 dovanos!)

 • „MOTERIS, VERTA MILIJONO!“ Ši praktika skirta moteriai, kuri nori labiau pasitikėti savimi ir tapti stipresne!

Jeigu nori jausti vidinę stiprybę ir pasitikėjimą savimi bet kokioje gyvenimo situacijoje, šią praktiką tu įsimylėsi nuo pirmos minutės!

Tikriausiai ir tavo gyvenime būna tokių situacijų, kai šalia kitų moterų pasijauti mažesne, prastesne ar net kvailesne… o gal prisimeni, kokią nors situaciją, kai nepažįstamų žmonių kompanijoje bijojai apsijuokti ir neišdrįsai būti savimi...?

Kad ir kokios gyvenimo situacijos tave užkluptų, ši praktika bus neįtikėtina pagalba tavo pasitikėjimui savimi sustiprinti...

 • „TIKROJO GROŽIO PASLAPTIS.“ Praktika skirta moteriai, kuri nori atrodyti jaunesnė ir gražesnė be papildomų išlaidų ar didelių laiko sąnaudų.

Jeigu svajoji atrodyti penkiais ar dešimčia metų jaunesnė nei dabar, tiesiog privalai išbandyti šį grožio ir jaunystės eliksyrą!

Tai yra neįtikėtina praktika, kuriai skyrusi maždaug 10 minučių per dieną, pašalinsi nuovargį, jausiesi pailsėjusi, o tavo veido oda spindės, tarsi po apsilankymo geriausiame grožio salone.

Ir nesvarbu kiek tau metų, atlikusi šią praktiką, pamatysi ir pajusi kaip pasikeitė ne tik tavo išvaizda, bet ir savijauta!

 • „JIS - PRIKLAUSOMAS NUO TAVĘS!“ Seksualumą ir aistrą žadinanti praktika, kurios pagalba beveik bet kurį vyrą išvesi iš proto.

Jeigu santykiai su vyru atšalę, o tu neturi jokio noro mylėtis… jeigu jauti, kad tau, kaip moteriai, trūksta vidinės ugnies, rekomenduojame atlikti šią praktiką bent kartą per savaitę ir netruksi pastebėti, kaip viskas pasikeis!

Seksualumas dažnai maišomas su geidulingu seksu, aptemptais rūbais ar gašlumu, tačiau tai netiesa.

Moters seksualumas - tai jos grožis, jaunystė ir moteriškumas.

Nesvarbu kiek moteriai bebūtų metų, pažadinusi savo seksualumą ji pražysta naujomis spalvomis. Kviečiame išbandyti šią neprilygstamą moterišką praktiką ir džiaugtis nauju gyvenimu!

 • „TURTINGA IR PRABANGI MOTERIS“. Praktika, kuri padės į savo gyvenimą pritraukti daugiau pinigų moteriškais būdais.

Jeigu nori į savo gyvenimą pritraukti daugiau pinigų… jeigu nori juos pritraukti lengviau ir greičiau, ši praktika bus viena vertingiausių visame rinkinyje!

Trys dalykai, kurie trukdo pritraukti daugiau pinigų - TAI NEMEILĖ PINIGAMS, RIBOJANTYS ĮSITIKINIMAI, IR JAUSMAS, KAD ESI JŲ NEVERTA.

Kiekviena iš mūsų GALĖTŲ TAPTI TIKRU PINIGŲ MAGNETU… jeigu tik neturėtų ribojančių įsitikinimų ar kitų negatyvių jausmų, susijusių su pinigais.

Visa tai, ką darysi šios praktikos metu, šalins tavo ribojančius įsitikinimus ir padės susidraugauti su pinigų energija, kad galėtum pritraukti juos į savo gyvenimą daug lengviau nei iki šiol.

 • „PATI MOTERIŠKIAUSIA PRAKTIKA!“ Čia yra viskas, ko reikia, kad pažadintum savyje kerintį moteriškumą, kuriam neįmanoma atsispirti!

Mums visoms moteriškumas yra duotas nuo gimimo tačiau, gyvenimo tempas, įvykiai, atsakomybės ir auklėjimas padarė mus pakankamai vyriškomis. Mes esame išmokytos sunkiai dirbti, laikyti visus keturis namų kampus ir dėl to dažnai jaučiamės tarsi nuvargę darbiniai arkliai.

Pačios moteriškiausios praktikos tikslas – padėti tau susigrąžinti prarastą moteriškumą ir įkvėpti tave gyventi naują ir gražų gyvenimą.

 • „PAGALIAU - VYRAS, KURIO TU VERTA!“ Praktika, kuri padės pritraukti ir išlaikyti sveiką, vyrišką ir mylintį vyrą, šalia kurio galėtum jaustis tikra moterimi!

Mieloji, jeigu nerandi savęs verto vyro ir į gyvenimą trauki tik įvairius nevykėlius, ši praktika padės daug lengviau ir greičiau pritraukti sveiką, vyrišką ir mylintį vyrą, šalia kurio galėsi jaustis tikra moterimi!

Šios praktikos pagalba, tu susikursi trokštamo vyro paveikslą ir kartu su juo išgyvensi svajonių akimirkas. Tai yra stipri vizualizacijos technika, kurią turėtų atlikti kiekviena moteris, ieškanti vyro.

 • „SANTYKIAI, KOKIŲ VISADA NORĖJAI!“ Praktika, kuri atgaivins net ir pačius šalčiausius tarpusavio santykius bei sugrąžins meilę ir tarpusavio supratimą.

Jeigu santykiuose su vyru, šiuo metu yra daugiau konfliktų, nei meilės… daugiau nuoskaudų, nei gražių prisiminimų, ši praktika bus didžiulė dovana tau ir santykiams.

Kiekviena moteris žino, kad ilgalaikiai santykiai nėra vien tik džiaugsmas, laimė ir meilė.

Šalia džiaugsmo, yra ir skausmas... šalia meilės, yra ir pykčiai… šalia tarpusavio supratimo yra ir nepasitenkinimas ar priekaištai…

Kai santykiai pakilimo etape - viskas atrodo vyksta savaime, tereikia gyventi ir mėgautis. Tačiau, ką daryti tuo metu, kai santykiai atšąla, intymumas išblėsta, o tu jautiesi įskaudinta, nesuprasta ir nematoma?

Būtent tais etapais, ši praktika bus didžiulė dovana, kadangi ji ne tik nuramins tavo sužeistą širdį, bet ir sugrąžins santykiuose prigesusią meilę.

 • „TIKROS KARALIENĖS PRAKTIKA“. Skirta moteriai, kuri nori išsiugdyti vieną moteriškiausių ir žaviausių savybių bei įkvėpti vyrus dovanoti daugiau dovanų.

SUGEBĖJIMAS PRIIMTI ir apdovanoti vyrą džiaugsmo emocija - tai viena moteriškiausių ir žaviausi savybių. Pojūtis, kad esi verta geriausių ir brangiausių pasaulio dovanų - tai karališkas bruožas, kurį kviečiame išsiugdyti ir tave!

Tau gali atrodyti, jog tu puikiai moki priimti dovanas, tačiau pagalvok, kiek kartų gavusi dovaną, ištarei „nereikėjo“, „už ką“, arba „kam taip išlaidauji“…

Šios ypatingos praktikos pagalba, tu tapsi karaliene, kuriai nešamos brangiausios dovanos. Tu išmoksi jas priimti ir pajausti dėkingumą. Atlik šią praktiką prieš visas šventes ir pastebėsi, jog pradedi jaustis tikra karaliene, verta visko, kas pas ją ateina.

Kai išmoksi nuoširdžiai priimti savo vyro dovanas, labai greit pastebėsi, jog jis bus įkvėptas tai pakartoti vis dažniau ir dažniau.

Ir taip pat, tavęs lauks 4 NUOSTABIOS DOVANOS!

 • „LIEKNA IR GEIDŽIAMA!“ Lengvas būdas numesti svorio be alkio, tablečių, streso ar valios pastangų reikalaujančių dietų...

Jeigu nori numesti svorio be alkio, tablečių, streso ar valios reikalaujančių dietų, ši praktika yra tai, nuo ko rekomenduojame pradėti kiekvieną dieną!

O jeigu nori tiesiog pagražinti savo kūno linijas, rekomenduojame šią praktiką išklausyti bent kartą per savaitę.

Kasdien dirbant su šia praktika, tavo draugai nustebs:” Kaip tau pavyko taip sulieknėti!... o tu, galėsi džiaugtis naujais rūbais, vyrų dėmesiu ir savo atvaizdu veidrodyje.

 • „2017 - GERIAUSI TAVO GYVENIMO METAI!“ Praktika, kuri padės išsigryninti savo kitų metų viziją ir paversti ją realybe daug lengviau ir greičiau nei galvoji!

Mieloji, jeigu nori, kad visi, net ir patys drąsiausi, tavo norai išsipildytų per ateinančius metus, ši praktika bus vieną vertingiausių kokią tik gali turėti!

 • Taip pat, specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys, kurios padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (PDF formatu)

ŠTAI KOKIE PRAKTINIAI PRATIMAI TAVĘS LAUKIA...

 1. Magiškas pratimas, nuo kurio prasidės tavo tikrieji gyvenimo pokyčiai!
 2. Pagaliau! Kad gyvenimas taptų tikru šedevru!
 3. Neįtikėtinai paprastas būdas užkoduoti save sėkmei, pasitikėjimui ir gausai!
 4. Pats svarbiausias metų pratimas!
 5. Moteris, kuri nuolat darys šiuos pratimus - taps turtinga!
 6. Tegul tai bus tavo maža paslaptis prieš miegą...!
 7. Pats svarbiausias pratimas, kurį gali padaryti dėl santykių (esamų, ar būsimų)!
 8. Aš - karšta, ugninga ir seksuali moteris!
 9. 3 patys svarbiausi klausimai siekiant savo tikslų!

Mūsų žiniomis, tokio lygio, tokių kokybiškų ir efektyvių praktikų nėra niekur pasaulyje!

Jos gali transformuoti kiekvienos moters gyvenimą. Jos yra neįkainuojamas įrankis.


Aš pati asmeniškai ESU ĮSIMYLĖJUSI 3 šio rinkinio praktikas. Jas darau beveik kiekvieną rytą...

 1. "PATI MOTERIŠKIAUSIA PRAKTIKA", šiuo metu man yra NR. 1 vaistas, kur padeda iš skubančios moters "persijungti" į plastišką, moterišką ir stebuklingą moterį. Kad ir kokia susiraukusi būčiau tą dieną, šios praktikos pabaigoje nejučia imu šypsotis.
 2. Taip pat labai mėgstu "TURTINGA IR PRABANGI MOTERIS", kadangi tai yra vienintelė praktiką, kurioje įtraukti ir fiziniai pratimai su pinigais, o tai veikia daug stipriau, nei įsivaizdavimas. Ši praktika mano viduje labai greit sukuria gausos ir prabangos pojūtį.
 3. Būna dienų, kai mano vyras mane erzina ir man pačiai pasidaro labai sunku žiūrėti į situaciją pozityviai, tad tuoj pat išklausau "SANTYKIAI, KOKIŲ VISADA NORĖJAI!" ir vėl pradedu jausti dėkingumą, kad jis yra šalia manęs.

Šį neįtikėtiną moteriškų praktikų rinkinį CD formatu, GALIMA UŽSISAKYTI JAU DABAR!

Per visus savo vidinio tobulėjimo metus išleidau daugiau nei 20.000 eurų (įvairiems mokymams, terapijoms, seminarams, video paskaitoms, moteriškumo mokykloms JAV ir t.t.)

Visos šios praktikos ir Šokoladas Sielai yra viso spalvingo gyvenimo ir darbo su savimi rezultatas (mano visą kelionę bei LNK reportažą galėjai rasti žemiau).

Užsienyje šios praktikos labai laisvai galėtų kainuoti net ir 150€... ir GARANTUOJU, JOG BŪTŲ VERTOS KIEKVIENO SUMOKĖTI EURO!

Tačiau, Lietuvos moterims tai kainuoja daug mažiau...

Investicija tikrai nesiekia 150€...!

Ji net neviršyja 100€...!

PASIRINK SAVO PLANĄ UŽ GERIAUSIĄ KAINĄ...

8-ių praktikų rinkinys (kompatinis diskas) „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ su šiomis praktikomis:
#1 praktika: „MOTERIS, VERTA MILIJONO“. Ši praktika skirta moteriai, kuri nori labiau pasitikėti savimi ir tapti stipresne!
#2 praktika: „TIKROJO GROŽIO PASLAPTIS.“. Praktika skirta moteriai, kuri nori atrodyti jaunesnė ir gražesnė be papildomų išlaidų ar didelių laiko sąnaudų.
#3 praktika: „JIS - PRIKLAUSOMAS NUO TAVĘS!“. Seksualumą ir aistrą žadinanti praktika, kurios pagalba beveik bet kurį vyrą išvesi iš proto.
#4 praktika: „TURTINGA IR PRABANGI MOTERIS“. Praktika, kuri padės į savo gyvenimą pritraukti daugiau pinigų moteriškais būdais.
#5 praktika: „PATI MOTERIŠKIAUSIA PRAKTIKA!“. Čia yra viskas, ko reikia, kad pažadintum savyje kerintį moteriškumą, kuriam neįmanoma atsispirti!
#6 praktika: „PAGALIAU - VYRAS, KURIO TU VERTA!“. Praktika, kuri padės pritraukti ir išlaikyti sveiką, vyrišką ir mylintį vyrą, šalia kurio galėtum jaustis tikra moterimi!
#7 praktika: „SANTYKIAI, KOKIŲ VISADA NORĖJAI!“. Praktika, kuri atgaivins net ir pačius šalčiausius tarpusavio santykius bei sugrąžins meilę ir tarpusavio supratimą.
#8 praktika: „TIKROS KARALIENĖS PRAKTIKA“. Skirta moteriai, kuri nori išsiugdyti vieną moteriškiausių ir žaviausių savybių bei įkvėpti vyrus dovanoti daugiau dovanų.
Dovana #1: praktika „LIEKNA IR GEIDŽIAMA!” Lengvas būdas numesti svorio be alkio, tablečių, streso ar valios pastangų reikalaujančių dietų...
Dovana #2: praktika „2017 - GERIAUSI TAVO GYVENIMO METAI!” Praktika, kuri padės išsigryninti savo kitų metų viziją ir paversti ją realybe daug lengviau ir greičiau nei galvoji!
Dovana #3: Taip pat, specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys, kurios padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (PDF formatu)
TIK PREMIUM: „MOTERIS, VERTA MILIJONO” (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)
SUPER PREMIUM: 8 moteriškų praktikų rinkinys "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI" (kompaktinis diskas) (37€ vertės). Daugiau apie šį praktikų rinkinį žemiau...
SUPER PREMIUM DOVANA: praktikų rinkinio "Moteriškumas, kuriam neįmanoma atsispirti" ir įrašai MP3 formatu. (37€ vertės)
SUPER PREMIUM DOVANA #1: “MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS” (mp3 formatu)

PAPRASTAS PLANAS

50€ 37€ PLIUS 6€ pakavimas ir siuntimas

 • 8-ių praktikų rinkinys (kompatinis diskas) „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ su šiomis praktikomis:
 • #1 praktika: „MOTERIS, VERTA MILIJONO“. Ši praktika skirta moteriai, kuri nori labiau pasitikėti savimi ir tapti stipresne!
 • #2 praktika: „TIKROJO GROŽIO PASLAPTIS.“. Praktika skirta moteriai, kuri nori atrodyti jaunesnė ir gražesnė be papildomų išlaidų ar didelių laiko sąnaudų.
 • #3 praktika: „JIS - PRIKLAUSOMAS NUO TAVĘS!“. Seksualumą ir aistrą žadinanti praktika, kurios pagalba beveik bet kurį vyrą išvesi iš proto.
 • #4 praktika: „TURTINGA IR PRABANGI MOTERIS“. Praktika, kuri padės į savo gyvenimą pritraukti daugiau pinigų moteriškais būdais.
 • #5 praktika: „PATI MOTERIŠKIAUSIA PRAKTIKA!“. Čia yra viskas, ko reikia, kad pažadintum savyje kerintį moteriškumą, kuriam neįmanoma atsispirti!
 • #6 praktika: „PAGALIAU - VYRAS, KURIO TU VERTA!“. Praktika, kuri padės pritraukti ir išlaikyti sveiką, vyrišką ir mylintį vyrą, šalia kurio galėtum jaustis tikra moterimi!
 • #7 praktika: „SANTYKIAI, KOKIŲ VISADA NORĖJAI!“. Praktika, kuri atgaivins net ir pačius šalčiausius tarpusavio santykius bei sugrąžins meilę ir tarpusavio supratimą.
 • #8 praktika: „TIKROS KARALIENĖS PRAKTIKA“. Skirta moteriai, kuri nori išsiugdyti vieną moteriškiausių ir žaviausių savybių bei įkvėpti vyrus dovanoti daugiau dovanų.
 • Dovana #1: praktika „LIEKNA IR GEIDŽIAMA!” Lengvas būdas numesti svorio be alkio, tablečių, streso ar valios pastangų reikalaujančių dietų...
 • Dovana #2: praktika „2017 - GERIAUSI TAVO GYVENIMO METAI!” Praktika, kuri padės išsigryninti savo kitų metų viziją ir paversti ją realybe daug lengviau ir greičiau nei galvoji!
 • Dovana #3: Taip pat, specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys, kurios padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (PDF formatu)
 • TIK PREMIUM: „MOTERIS, VERTA MILIJONO” (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
 • Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
 • Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)
 • SUPER PREMIUM: 8 moteriškų praktikų rinkinys "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI" (kompaktinis diskas) (37€ vertės). Daugiau apie šį praktikų rinkinį žemiau...
 • SUPER PREMIUM DOVANA: praktikų rinkinio "Moteriškumas, kuriam neįmanoma atsispirti" ir įrašai MP3 formatu. (37€ vertės)
 • SUPER PREMIUM DOVANA #1: “MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS” (mp3 formatu)

SUPER PREMIUM (vertingiausias)

162€ 77€ PLIUS 6€ pakavimas ir siuntimas

 • 8-ių praktikų rinkinys (kompatinis diskas) „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ su šiomis praktikomis:
 • #1 praktika: „MOTERIS, VERTA MILIJONO“. Ši praktika skirta moteriai, kuri nori labiau pasitikėti savimi ir tapti stipresne!
 • #2 praktika: „TIKROJO GROŽIO PASLAPTIS.“. Praktika skirta moteriai, kuri nori atrodyti jaunesnė ir gražesnė be papildomų išlaidų ar didelių laiko sąnaudų.
 • #3 praktika: „JIS - PRIKLAUSOMAS NUO TAVĘS!“. Seksualumą ir aistrą žadinanti praktika, kurios pagalba beveik bet kurį vyrą išvesi iš proto.
 • #4 praktika: „TURTINGA IR PRABANGI MOTERIS“. Praktika, kuri padės į savo gyvenimą pritraukti daugiau pinigų moteriškais būdais.
 • #5 praktika: „PATI MOTERIŠKIAUSIA PRAKTIKA!“. Čia yra viskas, ko reikia, kad pažadintum savyje kerintį moteriškumą, kuriam neįmanoma atsispirti!
 • #6 praktika: „PAGALIAU - VYRAS, KURIO TU VERTA!“. Praktika, kuri padės pritraukti ir išlaikyti sveiką, vyrišką ir mylintį vyrą, šalia kurio galėtum jaustis tikra moterimi!
 • #7 praktika: „SANTYKIAI, KOKIŲ VISADA NORĖJAI!“. Praktika, kuri atgaivins net ir pačius šalčiausius tarpusavio santykius bei sugrąžins meilę ir tarpusavio supratimą.
 • #8 praktika: „TIKROS KARALIENĖS PRAKTIKA“. Skirta moteriai, kuri nori išsiugdyti vieną moteriškiausių ir žaviausių savybių bei įkvėpti vyrus dovanoti daugiau dovanų.
 • Dovana #1: praktika „LIEKNA IR GEIDŽIAMA!” Lengvas būdas numesti svorio be alkio, tablečių, streso ar valios pastangų reikalaujančių dietų...
 • Dovana #2: praktika „2017 - GERIAUSI TAVO GYVENIMO METAI!” Praktika, kuri padės išsigryninti savo kitų metų viziją ir paversti ją realybe daug lengviau ir greičiau nei galvoji!
 • Dovana #3: Taip pat, specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys, kurios padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (PDF formatu)
 • TIK PREMIUM: „MOTERIS, VERTA MILIJONO” (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
 • Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
 • Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)
 • SUPER PREMIUM: 8 moteriškų praktikų rinkinys "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI" (kompaktinis diskas) (37€ vertės). Daugiau apie šį praktikų rinkinį žemiau...
 • SUPER PREMIUM DOVANA: praktikų rinkinio "Moteriškumas, kuriam neįmanoma atsispirti" ir įrašai MP3 formatu. (37€ vertės)
 • SUPER PREMIUM DOVANA #1: “MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS” (mp3 formatu)

 • Į SUPER PREMIUM planą įeina šis neįtikėtinas praktikų rinkinys papildomai:

Moteriškumas, kuriam
neįmanoma atsispirti

Į šį rinkinį įeina 8 praktikos ir 1 dovana:

KIEKIS RIBOTAS, tad reikia paskubėti!

(Pirmasis leidimas  buvo PILNAI IŠPARDUOTAS...)

Jeigu paskaičiuotume, investicija yra VOS 4,62€ UŽ VIENĄ PRAKTIKĄ!

Kad ir ką nusipirktum už 4,62€, tai niekada neatneš tokio pasitenkinimo, kokį moterims atneša praktikos!

Pagalvok, kiek tokių „po 4,62€“ tu išleidi kiekvieną dieną net nesusimastydama? Šiais laikais už tiek gali nusipirkti tik puodelį kavos su pyragėliu...

KAS TAU SVARBIAU...

 • Puodelis kavos, ar tapti moterimi verta milijono, kuriai neįmanoma atsispirti?
 • Puodelis kavos, ar didesnis pasitikėjimas savimi bet kokioje gyvenimo situacijoje?
 • Puodelis kavos, ar galimybė į gyvenimą pritraukti daugiau sėkmės ir pinigų?
 • Puodelis kavos, ar tapti nepamirštama moterimi, kuri spindi gyvenimo džiaugsmu?
 • Puodelis kavos, ar pažadinti savo seksualumą, moteriškumą, bei jausmingumą?

Vidutiniškai viena praktika užtrunka iki 10 minučių. Jeigu neturi 10 minučių SAU, tai kam tuomet turi?

Jeigu moteris išvis neskiria sau laiko, ji labai greit tampa neįdomi, nepastebima ir suirzusi. Tokios moters niekam nereikia...

Mieloji, GALBŪT VIS TIEK DAR NESI TIKRA, AR TAI GERAS SPRENDIMAS?

Pagalvokime… KAS BLOGIAUSIO GALĖTŲ NUTIKTI, UŽSISAKIUS ŠIAS PRAKTIKAS?

Na, galbūt sutiksi, jog blogiausia kas gali nutikti, kad užsisakius šias praktikas, jos visiškai nepateisins tavo lūkesčių ir nepatiks.

30-d-grazinimasNorime iškart tave nuraminti. Jeigu tai nutiktų, štai kaip mes tai išspręstume:

MES TAU BE JOKIŲ KLAUSIMŲ GRĄŽINTUME VISKĄ, KĄ SUMOKĖJAI UŽ CD... (išskyrus pristatymo išlaidas, kurios nukeliauja kurjerių kompanijai).

Viskas ką tau reikės padaryti, tai tik atgal išsiųsti CD mūsų nurodytu adresu...

Tu visiškai niekuo nerizikuoji...

TAČIAU… o jeigu šios praktikos suveiktų?

Jeigu jau perskaitei iki šios vietos, tikriausiai savo viduje turi jausmą, jog tai galėtų būti tai, ko taip ilgai ieškojai. 

O jeigu tas jausmas teisingas...?

ĮSIVAIZDUOK save gyvenančia savo svajonių gyvenimą… pasitikinčią savimi… moterišką… spindinčią gyvenimo džiaugsmu… tikrą moterį, kuri verta milijono… įsivaizduok kaip nuostabiai jautiesi… kaip žmonės palydi tave susižavėjusiais žvilgsniais… kaip tavo visi norai realizuojasi daug greičiau nei tikiesi… 

Nejau neverta bent pabandyti? VISADA GALĖSI GRĮŽTI TEN KUR BUVAI… ir visiškai nieko neprarasti!

Prisimink, jog VISKAS, KĄ TU DARAI ŠIANDIEN, LEMIA KOKIA BUS TAVO GYVENIMO KOKYBĘ PO 5 METŲ...

Kviečiame prisijungti prie daugybės moterų, kurios pagaliau nusprendė gyventi kitaip!

SVARBU moterims, kurios jau turi ankstesnius mūsų praktikų rinkinius!

Nemažai moterų klausia, kuo šis CD skiriasi nuo jau turimų "Šokolado sielai" praktikų?

Šis rinkinys yra sukurtas taip, kad moteris jo klausydama, beveik neturi galimybės "užsigalvoti", kadangi didelį darbą atlieka specialiai parinkta muzika, bei pasąmonę žadinantys efektai.

Praktikos yra ypatingai spalvingos, žaismingos ir lengvos. Jose gausu psichologinių ir pasąmoninių elementų, dar nenaudotų ankstesniuose rinkiniuose.

KIEKVIENA, net ir visas mūsų praktikas turinti "Šokolado sielai" skaitytoja tikrai atras sau daug naujų, bei vertingų dalykų!

PASIRINK SAVO PLANĄ UŽ GERIAUSIĄ KAINĄ...

8-ių praktikų rinkinys (kompatinis diskas) „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ su šiomis praktikomis:
#1 praktika: „MOTERIS, VERTA MILIJONO“. Ši praktika skirta moteriai, kuri nori labiau pasitikėti savimi ir tapti stipresne!
#2 praktika: „TIKROJO GROŽIO PASLAPTIS.“. Praktika skirta moteriai, kuri nori atrodyti jaunesnė ir gražesnė be papildomų išlaidų ar didelių laiko sąnaudų.
#3 praktika: „JIS - PRIKLAUSOMAS NUO TAVĘS!“. Seksualumą ir aistrą žadinanti praktika, kurios pagalba beveik bet kurį vyrą išvesi iš proto.
#4 praktika: „TURTINGA IR PRABANGI MOTERIS“. Praktika, kuri padės į savo gyvenimą pritraukti daugiau pinigų moteriškais būdais.
#5 praktika: „PATI MOTERIŠKIAUSIA PRAKTIKA!“. Čia yra viskas, ko reikia, kad pažadintum savyje kerintį moteriškumą, kuriam neįmanoma atsispirti!
#6 praktika: „PAGALIAU - VYRAS, KURIO TU VERTA!“. Praktika, kuri padės pritraukti ir išlaikyti sveiką, vyrišką ir mylintį vyrą, šalia kurio galėtum jaustis tikra moterimi!
#7 praktika: „SANTYKIAI, KOKIŲ VISADA NORĖJAI!“. Praktika, kuri atgaivins net ir pačius šalčiausius tarpusavio santykius bei sugrąžins meilę ir tarpusavio supratimą.
#8 praktika: „TIKROS KARALIENĖS PRAKTIKA“. Skirta moteriai, kuri nori išsiugdyti vieną moteriškiausių ir žaviausių savybių bei įkvėpti vyrus dovanoti daugiau dovanų.
Dovana #1: praktika „LIEKNA IR GEIDŽIAMA!” Lengvas būdas numesti svorio be alkio, tablečių, streso ar valios pastangų reikalaujančių dietų...
Dovana #2: praktika „2017 - GERIAUSI TAVO GYVENIMO METAI!” Praktika, kuri padės išsigryninti savo kitų metų viziją ir paversti ją realybe daug lengviau ir greičiau nei galvoji!
Dovana #3: Taip pat, specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys, kurios padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (PDF formatu)
TIK PREMIUM: „MOTERIS, VERTA MILIJONO” (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)
SUPER PREMIUM: 8 moteriškų praktikų rinkinys "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI" (kompaktinis diskas) (37€ vertės). Daugiau apie šį praktikų rinkinį žemiau...
SUPER PREMIUM DOVANA: praktikų rinkinio "Moteriškumas, kuriam neįmanoma atsispirti" ir įrašai MP3 formatu. (37€ vertės)
SUPER PREMIUM DOVANA #1: “MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS” (mp3 formatu)

PAPRASTAS PLANAS

50€ 37€ PLIUS 6€ pakavimas ir siuntimas

 • 8-ių praktikų rinkinys (kompatinis diskas) „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ su šiomis praktikomis:
 • #1 praktika: „MOTERIS, VERTA MILIJONO“. Ši praktika skirta moteriai, kuri nori labiau pasitikėti savimi ir tapti stipresne!
 • #2 praktika: „TIKROJO GROŽIO PASLAPTIS.“. Praktika skirta moteriai, kuri nori atrodyti jaunesnė ir gražesnė be papildomų išlaidų ar didelių laiko sąnaudų.
 • #3 praktika: „JIS - PRIKLAUSOMAS NUO TAVĘS!“. Seksualumą ir aistrą žadinanti praktika, kurios pagalba beveik bet kurį vyrą išvesi iš proto.
 • #4 praktika: „TURTINGA IR PRABANGI MOTERIS“. Praktika, kuri padės į savo gyvenimą pritraukti daugiau pinigų moteriškais būdais.
 • #5 praktika: „PATI MOTERIŠKIAUSIA PRAKTIKA!“. Čia yra viskas, ko reikia, kad pažadintum savyje kerintį moteriškumą, kuriam neįmanoma atsispirti!
 • #6 praktika: „PAGALIAU - VYRAS, KURIO TU VERTA!“. Praktika, kuri padės pritraukti ir išlaikyti sveiką, vyrišką ir mylintį vyrą, šalia kurio galėtum jaustis tikra moterimi!
 • #7 praktika: „SANTYKIAI, KOKIŲ VISADA NORĖJAI!“. Praktika, kuri atgaivins net ir pačius šalčiausius tarpusavio santykius bei sugrąžins meilę ir tarpusavio supratimą.
 • #8 praktika: „TIKROS KARALIENĖS PRAKTIKA“. Skirta moteriai, kuri nori išsiugdyti vieną moteriškiausių ir žaviausių savybių bei įkvėpti vyrus dovanoti daugiau dovanų.
 • Dovana #1: praktika „LIEKNA IR GEIDŽIAMA!” Lengvas būdas numesti svorio be alkio, tablečių, streso ar valios pastangų reikalaujančių dietų...
 • Dovana #2: praktika „2017 - GERIAUSI TAVO GYVENIMO METAI!” Praktika, kuri padės išsigryninti savo kitų metų viziją ir paversti ją realybe daug lengviau ir greičiau nei galvoji!
 • Dovana #3: Taip pat, specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys, kurios padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (PDF formatu)
 • TIK PREMIUM: „MOTERIS, VERTA MILIJONO” (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
 • Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
 • Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)
 • SUPER PREMIUM: 8 moteriškų praktikų rinkinys "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI" (kompaktinis diskas) (37€ vertės). Daugiau apie šį praktikų rinkinį žemiau...
 • SUPER PREMIUM DOVANA: praktikų rinkinio "Moteriškumas, kuriam neįmanoma atsispirti" ir įrašai MP3 formatu. (37€ vertės)
 • SUPER PREMIUM DOVANA #1: “MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS” (mp3 formatu)

SUPER PREMIUM (vertingiausias)

162€ 77€ PLIUS 6€ pakavimas ir siuntimas

 • 8-ių praktikų rinkinys (kompatinis diskas) „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ su šiomis praktikomis:
 • #1 praktika: „MOTERIS, VERTA MILIJONO“. Ši praktika skirta moteriai, kuri nori labiau pasitikėti savimi ir tapti stipresne!
 • #2 praktika: „TIKROJO GROŽIO PASLAPTIS.“. Praktika skirta moteriai, kuri nori atrodyti jaunesnė ir gražesnė be papildomų išlaidų ar didelių laiko sąnaudų.
 • #3 praktika: „JIS - PRIKLAUSOMAS NUO TAVĘS!“. Seksualumą ir aistrą žadinanti praktika, kurios pagalba beveik bet kurį vyrą išvesi iš proto.
 • #4 praktika: „TURTINGA IR PRABANGI MOTERIS“. Praktika, kuri padės į savo gyvenimą pritraukti daugiau pinigų moteriškais būdais.
 • #5 praktika: „PATI MOTERIŠKIAUSIA PRAKTIKA!“. Čia yra viskas, ko reikia, kad pažadintum savyje kerintį moteriškumą, kuriam neįmanoma atsispirti!
 • #6 praktika: „PAGALIAU - VYRAS, KURIO TU VERTA!“. Praktika, kuri padės pritraukti ir išlaikyti sveiką, vyrišką ir mylintį vyrą, šalia kurio galėtum jaustis tikra moterimi!
 • #7 praktika: „SANTYKIAI, KOKIŲ VISADA NORĖJAI!“. Praktika, kuri atgaivins net ir pačius šalčiausius tarpusavio santykius bei sugrąžins meilę ir tarpusavio supratimą.
 • #8 praktika: „TIKROS KARALIENĖS PRAKTIKA“. Skirta moteriai, kuri nori išsiugdyti vieną moteriškiausių ir žaviausių savybių bei įkvėpti vyrus dovanoti daugiau dovanų.
 • Dovana #1: praktika „LIEKNA IR GEIDŽIAMA!” Lengvas būdas numesti svorio be alkio, tablečių, streso ar valios pastangų reikalaujančių dietų...
 • Dovana #2: praktika „2017 - GERIAUSI TAVO GYVENIMO METAI!” Praktika, kuri padės išsigryninti savo kitų metų viziją ir paversti ją realybe daug lengviau ir greičiau nei galvoji!
 • Dovana #3: Taip pat, specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys, kurios padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (PDF formatu)
 • TIK PREMIUM: „MOTERIS, VERTA MILIJONO” (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
 • Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
 • Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)
 • SUPER PREMIUM: 8 moteriškų praktikų rinkinys "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI" (kompaktinis diskas) (37€ vertės). Daugiau apie šį praktikų rinkinį žemiau...
 • SUPER PREMIUM DOVANA: praktikų rinkinio "Moteriškumas, kuriam neįmanoma atsispirti" ir įrašai MP3 formatu. (37€ vertės)
 • SUPER PREMIUM DOVANA #1: “MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS” (mp3 formatu)

Beje, šiuo projektu susidomėjo net ir LNK žurnalistai...

Ir net kai gyvenimas man davė VISKĄ, apie ką gali svajoti moteris: sėkmingą modelio karjerą, dideles sumas banko sąskaitoje, galimybę neriboti savo išlaidų, gyvenimą prabangiame name Los Andžele ir daug įtakingų draugų... Vis tiek nesijaučiau MOTERIŠKA, LAIMINGA AR UŽSIPILDŽIUSI. Nuolat kažko trūko.

Tada supratau, jog iliuzijų galima vaikytis visą gyvenimą, bet jos IŠSEKINA ir NEUŽPILDO. Aš buvau pasiekusi tokį tašką, kad nebebuvo, kur eiti toliau, tik į savęs pažinimą... Taip gimė „Šokoladas Sielai“, kuriuo šiandien dalinuosi su Tavimi…

Jau nuo 15 metų ėjau podiumu gimtąjame mieste, o vėliau patyriau, ką reiškia būti modeliu Europoje ir Amerikoje.

Tris metus praleidau dirbdama prabangiame kruiziniame laive ir turėjau galimybę pažinti įvairių tautybių žmones, o taip pat kelis kartus apiplaukti pasaulį.

Į Holivudą su keliais šimtais dolerių...

Vėliau gyvenimas man leido patirti, ką reiškia atvykti į Holivudą su keliais šimtais dolerių kišenėje, išsinuomoti kambarį prasčiausiame rajone, kur nuolat slankioja narkotikų prekeiviai bei prostitutes… ir visiškai nusivilti "Amerikietiška” svajone.

Šiaip ne taip gavusi darbą bare, labai sunkiai dirbdavau ir vos sudurdavau galą su galu… Tokia buvo mano pradžia, kuri tęsėsi ilgiau nei metus.

Tačiau… PAŽINAU IR KITĄ PUSĘ:

beveik 10 metų džiaugiausi tuo,
ką gali pasiūlyti pinigai...

 • Turtingas vyras, didžiulis namas ir prabangus automobilis...
 • Nenusakomo grožio vandenynas, filmų žvaigždės ir besaikis apsipirkinėjimas...
 • Nesibaigiantys verslo pietūs, privatūs lėktuvai, limuzinai ir nuolatinis vyrų dėmesys...
 • Ir, atrodytų, visų svajonių išsipildymas…

Gyvendama labai prabangų gyvenimą, turėdama beveik neribotus kiekius pinigų, taip pat MOKIAUSI ĮVAIRIOSE KALIFORNIJOS MOTERIŠKUMO, GROŽIO IR SVEIKATOS MOKYKLOSE.

Per tuos metus aš atradau daugybę neįtikėtinų dalykų, kurie man padėjo išlikti jauna, gražia, seksualia ir energinga.

Ir tada vėl pavargau. Viskas buvo nusibodę, buvo nelengva sugalvoti ką dar nusipirkti ar kokiu būdu pažadinti džiaugsmą ir susidomėjimą gyvenimu…

TAČIAU..., kad ir kaip bebūtų keista..., o gal labiau liūdna..., PINIGAI NIEKADA NEATNEŠĖ NEI DŽIAUGSMO, NEI VIDINIO UŽSIPILDYMO, NEI MEILĖS SAU...  NEI DAUGIAU MOTERIŠKUMO!

Nesakau, kad buvau nelaiminga, bet aš iš tiesų galvojau, kad toks gyvenimas bus mano svajonė, kurioje aš sužydėsiu. Deja realybė buvo kitokia. Aš nebežinojau kaip man pasijusti geriau.

ruta-banionyte-ferari

Taip pat buvo etapas, kai galvojau, jog mane turėtų užpildyti vyrų dėmesys.

Pusę savo gyvenimo aš praleidau remdamasi aplinka ir vyrais, kad pasijausčiau laiminga, mylima ir moteriška. Jeigu ilgesnį laiką negaudau komplimentų ar patvirtinimo iš aplinkos, jog esu reikalinga ir svarbi, tai ilgainiui, aš nebe suprasdavau kas aš esu.

Taigi mano vidinė būsena priklausė nuo daugybės išorinių faktorių, bet niekada nepriklausė nuo manęs pačios…

Net jei visi aplinkiniai kartodavo kokia aš graži, įdomi ar moteriška, viduje vis tiek save kritikuodavau, bei peikdavau. Pažiūrėjusi į veidrodį visada rasdavau prie ko prikibti ir susigadinti nuotaiką.

Nusprendžiau tapti tos srities eksperte ir net mokiausi viliojimo meno labai garsioje Sheila Kelly įkurtoje “S Factor” mokykloje.

Ilgainiui supratau, kas labiausiai traukia vyrus (ir tai toli gražu nėra seksas), ko jiems reikia ir šalia kokios moters jie trokšta būti… Ir visai nesvarbu, ar tas vyras Bahamų kazino savininkas, ar garsus aktorius.

Aš puikiai pažinau vyrus, tačiau jų dėmesys ilgainiui pradėjo varginti ir net erzinti.

Galvojau, jog būdama geidžiama ir tapusi moterimi - svajone, dėl kurios varžosi vyrai, pajusiu pilnatvę ir būsiu laiminga.

Deja, tuo metu aš buvau tik alkana moteris, bandanti iš vyrų gauti tai, ko nesugebėjau duoti sau pati…

Ir tada gimė mintis, jog mane, kaip moterį, turi užpildyti MOTINYSTĖ...

Tada sugalvojau, jog mane galėtų pradžiuginti motinystė ir taip pagaliau įprasminsiu save.

Būtent dėl to viską palikau ir grįžau į Lietuvą.

Pasirodo tai irgi manęs nepadarė laimingesnės. Viduje aš buvau tuščia, nesubrendusi, neužaugusi ir nesaugi. Niekas nepasikeitė, tik “dekoracijos” aplink. Didžiulis nepasitenkinimas buvo mano viduje ir atkakliai lydėjo mane dar kelis metus.

Tai nėra iš knygose perskaityta eilutė. Tai tikra.

Visa tai pasakoju tik todėl, kad pamatytum, jog aš nesu ta moteris, kuri perskaitė kelias dvasines knygutes ir dabar dalinasi nepatikrintomis žiniomis apie moterišką laimę ir moteriškumą. Viskas, ką aš pasakoju, ateina iš mano asmeninės patirties.

Bet... nuo savęs nepabėgsi

Bėgau pati nuo savęs.

Buvau labai priklausoma nuo kitų nuomonės, nesugebėdavau sukurti gražių santykių, o keliaudama po pačias gražiausias pasaulio vietas, pajusdavau tik labai trumpalaikį džiaugsmą.

Kad ir kur pasaulyje būdavau, vis tiek neatrasdavau vietos, kurioje jausčiau, jog mano viduje ramu.

Pasirodo, nuo savęs tikrai nepabėgsi…

Pavargusi nuo “paviršinio” gyvenimo ir nevykusių laimės paieškų, pradėjau domėtis gilesniais dalykais, kurie ilgainiui atvedė mane į moteriškumo kelią bei kitus dalykus, apie kuriuos čia ir kalbėsime…

Tada atradau knygas, bei mokymus, kurie vedė pažvelgti į savo vidų.

Pradėjau lankytis įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Pradėjau gilintis į Tantros paslaptis. Taip pat klausiau daugybės paskaitų, ėjau į įvairias terapijas, kad galėčiau pagaliau priimti save tokią kokia esu!

Ir dirbant su savo vidumi, vidinė būsena, bei pats gyvenimas iš tiesų pradėjo žydėti...

Tačiau, po kiekvieno seminaro trūkdavo kažkokių konkrečių įrankių, kurie padėtų išlaikyti tą gerą būseną kiekvieną dieną ir tuo pačiu padėtų judėti pirmyn.

Moteriškų praktikų atradimas...

Vieną dieną, kai jaučiausi labai nusivylusi visu gyvenimu, mano draugė pasisiūlė kartu su ja atlikti vieną moterišką praktiką, kuri vadinosi “Aš karalienė”.

Po šios 10 minučių praktikos man iškart pasidarė geriau. Taip supratau, kad yra moteriškos praktikos, kurios vos per kelias minutes gali pagerinti mano prastą būseną!

Norėjau jų daugiau, todėl pradėjau klausinėti ir aiškintis, kur jas rasti.

Taip atradau naują moteriškų praktikų pasaulį...

Šias moteriškas praktikas dariau KIEKVIENĄ DIENĄ... kai kurios iš jų atkeliavo iš vienos, Rusijoje gyvenančios milijonieriaus žmonos, kitos atkeliavo iš kitų seminarų, kurie buvo lankomi Los Angele, Anglijoje, Olandijoje. Taip pat išsiverčiau ir dariau įvairias afirmacijas (teiginių kartojimus), kurie pakeitė savęs matymą.

Taip gimė ŠOKOLADAS SIELAI...

Šios praktikos - tai mano sielos fitnesas; tam kad išlaikyčiau savo kūną gražų ir gyvybingą ar jį treniruoju, maitinu šviežiu ir gyvu maistu, o tam kad pasirūpinčiau savo vidiniu pasauliu, aš kasdien darau šias trumpas praktikas, kurios kartais pavadinu, savo “Sielos Šokoladu”.

Aš pati šias praktikas dariau keletą metų iš užrašų, knygų arba perrašydavau afirmacijas ant popieriaus. Kartais jomis pasidalindavau su draugėmis iš kurių sulaukdavau pasakojimų apie rezultatus bei teigiamų atsiliepimų.

Visoms moterims patikdavo kasdien atsiversti savo praktikų “meniu” ir išsirinkti kurią būseną norėtųsi susikirti savo viduje.

Šios moteriškos praktikos man davė viską, ko nesugebėjo duoti pinigai ar sėkminga modelio karjera: didesnę meilę savo kūnui..., aukštesnę savivertę..., moteriškumą, seksualumą, bei didesnį vidinį balansą.

Mano draugės labai greit pradėjo klausinėti kaip aš taip pasikeičiau. Nepasidalinti su jomis šiomis praktikomis būdų didžiulė nuodėmė...

Tačiau, joms neužteko tų trumpų ir pavienių praktikėlių, kurias aš joms pravesdavau telefonu arba važiuojant automobilyje, taigi taip gimė pirmi buitiniai įrašai, kuriais mes pradėjome keistis.

Rezultatai buvo stulbinantys! Net mano mama pastebėjo, jog visai kitaip jaučiasi ir viduje susikūrusi nuostabi būsena pamažu ima keisti realaus gyvenimo tikrovę.

Taigi kuo daugiau moterų man pasakojo, kaip džiaugiasi darydamos šias trumpas praktikas, tuo didesnį norą aš jutau, pasidalinti šia dovana su daugiau moterų.

Taip gimė moteriškos praktikos...

PASIRINK SAVO PLANĄ UŽ GERIAUSIĄ KAINĄ...

8-ių praktikų rinkinys (kompatinis diskas) „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ su šiomis praktikomis:
#1 praktika: „MOTERIS, VERTA MILIJONO“. Ši praktika skirta moteriai, kuri nori labiau pasitikėti savimi ir tapti stipresne!
#2 praktika: „TIKROJO GROŽIO PASLAPTIS.“. Praktika skirta moteriai, kuri nori atrodyti jaunesnė ir gražesnė be papildomų išlaidų ar didelių laiko sąnaudų.
#3 praktika: „JIS - PRIKLAUSOMAS NUO TAVĘS!“. Seksualumą ir aistrą žadinanti praktika, kurios pagalba beveik bet kurį vyrą išvesi iš proto.
#4 praktika: „TURTINGA IR PRABANGI MOTERIS“. Praktika, kuri padės į savo gyvenimą pritraukti daugiau pinigų moteriškais būdais.
#5 praktika: „PATI MOTERIŠKIAUSIA PRAKTIKA!“. Čia yra viskas, ko reikia, kad pažadintum savyje kerintį moteriškumą, kuriam neįmanoma atsispirti!
#6 praktika: „PAGALIAU - VYRAS, KURIO TU VERTA!“. Praktika, kuri padės pritraukti ir išlaikyti sveiką, vyrišką ir mylintį vyrą, šalia kurio galėtum jaustis tikra moterimi!
#7 praktika: „SANTYKIAI, KOKIŲ VISADA NORĖJAI!“. Praktika, kuri atgaivins net ir pačius šalčiausius tarpusavio santykius bei sugrąžins meilę ir tarpusavio supratimą.
#8 praktika: „TIKROS KARALIENĖS PRAKTIKA“. Skirta moteriai, kuri nori išsiugdyti vieną moteriškiausių ir žaviausių savybių bei įkvėpti vyrus dovanoti daugiau dovanų.
Dovana #1: praktika „LIEKNA IR GEIDŽIAMA!” Lengvas būdas numesti svorio be alkio, tablečių, streso ar valios pastangų reikalaujančių dietų...
Dovana #2: praktika „2017 - GERIAUSI TAVO GYVENIMO METAI!” Praktika, kuri padės išsigryninti savo kitų metų viziją ir paversti ją realybe daug lengviau ir greičiau nei galvoji!
Dovana #3: Taip pat, specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys, kurios padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (PDF formatu)
TIK PREMIUM: „MOTERIS, VERTA MILIJONO” (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)
SUPER PREMIUM: 8 moteriškų praktikų rinkinys "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI" (kompaktinis diskas) (37€ vertės). Daugiau apie šį praktikų rinkinį žemiau...
SUPER PREMIUM DOVANA: praktikų rinkinio "Moteriškumas, kuriam neįmanoma atsispirti" ir įrašai MP3 formatu. (37€ vertės)
SUPER PREMIUM DOVANA #1: “MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS” (mp3 formatu)

PAPRASTAS PLANAS

50€ 37€ PLIUS 6€ pakavimas ir siuntimas

 • 8-ių praktikų rinkinys (kompatinis diskas) „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ su šiomis praktikomis:
 • #1 praktika: „MOTERIS, VERTA MILIJONO“. Ši praktika skirta moteriai, kuri nori labiau pasitikėti savimi ir tapti stipresne!
 • #2 praktika: „TIKROJO GROŽIO PASLAPTIS.“. Praktika skirta moteriai, kuri nori atrodyti jaunesnė ir gražesnė be papildomų išlaidų ar didelių laiko sąnaudų.
 • #3 praktika: „JIS - PRIKLAUSOMAS NUO TAVĘS!“. Seksualumą ir aistrą žadinanti praktika, kurios pagalba beveik bet kurį vyrą išvesi iš proto.
 • #4 praktika: „TURTINGA IR PRABANGI MOTERIS“. Praktika, kuri padės į savo gyvenimą pritraukti daugiau pinigų moteriškais būdais.
 • #5 praktika: „PATI MOTERIŠKIAUSIA PRAKTIKA!“. Čia yra viskas, ko reikia, kad pažadintum savyje kerintį moteriškumą, kuriam neįmanoma atsispirti!
 • #6 praktika: „PAGALIAU - VYRAS, KURIO TU VERTA!“. Praktika, kuri padės pritraukti ir išlaikyti sveiką, vyrišką ir mylintį vyrą, šalia kurio galėtum jaustis tikra moterimi!
 • #7 praktika: „SANTYKIAI, KOKIŲ VISADA NORĖJAI!“. Praktika, kuri atgaivins net ir pačius šalčiausius tarpusavio santykius bei sugrąžins meilę ir tarpusavio supratimą.
 • #8 praktika: „TIKROS KARALIENĖS PRAKTIKA“. Skirta moteriai, kuri nori išsiugdyti vieną moteriškiausių ir žaviausių savybių bei įkvėpti vyrus dovanoti daugiau dovanų.
 • Dovana #1: praktika „LIEKNA IR GEIDŽIAMA!” Lengvas būdas numesti svorio be alkio, tablečių, streso ar valios pastangų reikalaujančių dietų...
 • Dovana #2: praktika „2017 - GERIAUSI TAVO GYVENIMO METAI!” Praktika, kuri padės išsigryninti savo kitų metų viziją ir paversti ją realybe daug lengviau ir greičiau nei galvoji!
 • Dovana #3: Taip pat, specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys, kurios padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (PDF formatu)
 • TIK PREMIUM: „MOTERIS, VERTA MILIJONO” (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
 • Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
 • Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)
 • SUPER PREMIUM: 8 moteriškų praktikų rinkinys "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI" (kompaktinis diskas) (37€ vertės). Daugiau apie šį praktikų rinkinį žemiau...
 • SUPER PREMIUM DOVANA: praktikų rinkinio "Moteriškumas, kuriam neįmanoma atsispirti" ir įrašai MP3 formatu. (37€ vertės)
 • SUPER PREMIUM DOVANA #1: “MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS” (mp3 formatu)

SUPER PREMIUM (vertingiausias)

162€ 77€ PLIUS 6€ pakavimas ir siuntimas

 • 8-ių praktikų rinkinys (kompatinis diskas) „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ su šiomis praktikomis:
 • #1 praktika: „MOTERIS, VERTA MILIJONO“. Ši praktika skirta moteriai, kuri nori labiau pasitikėti savimi ir tapti stipresne!
 • #2 praktika: „TIKROJO GROŽIO PASLAPTIS.“. Praktika skirta moteriai, kuri nori atrodyti jaunesnė ir gražesnė be papildomų išlaidų ar didelių laiko sąnaudų.
 • #3 praktika: „JIS - PRIKLAUSOMAS NUO TAVĘS!“. Seksualumą ir aistrą žadinanti praktika, kurios pagalba beveik bet kurį vyrą išvesi iš proto.
 • #4 praktika: „TURTINGA IR PRABANGI MOTERIS“. Praktika, kuri padės į savo gyvenimą pritraukti daugiau pinigų moteriškais būdais.
 • #5 praktika: „PATI MOTERIŠKIAUSIA PRAKTIKA!“. Čia yra viskas, ko reikia, kad pažadintum savyje kerintį moteriškumą, kuriam neįmanoma atsispirti!
 • #6 praktika: „PAGALIAU - VYRAS, KURIO TU VERTA!“. Praktika, kuri padės pritraukti ir išlaikyti sveiką, vyrišką ir mylintį vyrą, šalia kurio galėtum jaustis tikra moterimi!
 • #7 praktika: „SANTYKIAI, KOKIŲ VISADA NORĖJAI!“. Praktika, kuri atgaivins net ir pačius šalčiausius tarpusavio santykius bei sugrąžins meilę ir tarpusavio supratimą.
 • #8 praktika: „TIKROS KARALIENĖS PRAKTIKA“. Skirta moteriai, kuri nori išsiugdyti vieną moteriškiausių ir žaviausių savybių bei įkvėpti vyrus dovanoti daugiau dovanų.
 • Dovana #1: praktika „LIEKNA IR GEIDŽIAMA!” Lengvas būdas numesti svorio be alkio, tablečių, streso ar valios pastangų reikalaujančių dietų...
 • Dovana #2: praktika „2017 - GERIAUSI TAVO GYVENIMO METAI!” Praktika, kuri padės išsigryninti savo kitų metų viziją ir paversti ją realybe daug lengviau ir greičiau nei galvoji!
 • Dovana #3: Taip pat, specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys, kurios padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (PDF formatu)
 • TIK PREMIUM: „MOTERIS, VERTA MILIJONO” (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
 • Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
 • Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)
 • SUPER PREMIUM: 8 moteriškų praktikų rinkinys "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI" (kompaktinis diskas) (37€ vertės). Daugiau apie šį praktikų rinkinį žemiau...
 • SUPER PREMIUM DOVANA: praktikų rinkinio "Moteriškumas, kuriam neįmanoma atsispirti" ir įrašai MP3 formatu. (37€ vertės)
 • SUPER PREMIUM DOVANA #1: “MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS” (mp3 formatu)

sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas info@sokoladassielai.lt