Antrasis moteriškų praktikų rinkinys...

"MENAS BŪTI LAIMINGA MOTERIMI"

Šios praktikos atvers Jums GILIAI SAUGOTAS MOTERIŠKAS PASLAPTIS, kuriomis anksčiau galėjo naudotis, tik privilegijuotos moterys, kurioms buvo leista naudotis energetiniu lobynu.

Energetinių praktikų lobynas leido tapti išskirtinėmis ir vienintelėmis, žaviomis ir nesenstančiomis, valdančiomis tokią jėgą, apie kurią žemesnio rango moterims, buvo sunku įsivaizduoti!

Mes gyvename nuostabiu laikmečiu, kai šios moteriškos paslaptys ir yra “padėtos” prieš jus, tam kad galėtumėte įvaldyti magiškus metodus ir pagerinti savo gyvenimą.

Taigi, praktikų rinkinys "Menas būti laiminga moterimi", skirtas tik tau – iš kurio tu kasdien gali pasisemti dieviškos moteriškos stiprybės ir susimaišyti sau reikalingą “praktikų kokteilį”, padedantį sukurti laimingą tikrovę.

"Stebuklingu kokteiliu", kurį iš 9-ių praktikų, parinks tavo širdis, tu gali mėgautis tiesiog savo jaukiuose namuose, užsidegus žvakę ir pasileidus įrašą….

Štai kokios neįtikėtinos praktikos kiekvienai dienai
Tavęs laukia ANTRĄJAME PRAKTIKŲ RINKINYJE...

PRAKTIKOS PRIEINAMOS ELEKTRONINIU (MP3) FORMATU

1.

Sveikatą ir grožį grąžinanti afirmacija "SVEIKA. GRAŽI. DĖKINGA.", kuri skirta moterims, norinčioms niekada nenustoti žavėti vyrus.

shadow-ornament

KLAUSYKITE ŠIŲ AFIRMACIJŲ ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Teigiamų afirmacijų kartojimo tikslas yra pozityvus savęs programavimas, padedantis įveikti ir pasiekti dalykus, kurie iki šiol mums buvo neįmanomi.

Išlaisvink savo vaizduotę, priimk naujus teiginius ir idėjas, o tuomet pasitikėk savo pasąmone, kuri žino, kaip įgyvendinti iškeltus tikslus. Ir po truputį Tu tapsi tokia, kokia save įsivaizduoji.

Kartok šiuos sakinius garsiai arba mintyse. Gali skirti šiai afirmacijai kelias minutes ir padovanoti sau mažą, bet labai vertingą susitikimą savimi. Taip pat gali klausytis užburiančių sakinių vairuodama arba tvarkydamasi.

Taip šie teiginiai įsilies į Tavo gyvenimą ir atneš Tau tai, ko Tu trokšti. Tai, ką Tu kvieti.

Mes daug metų girdėjome iš savo tėvų ir mokytojų negatyvius teiginius ir kritiką. Visi šie komentarai nusėdo mūsų viduje ir šiandien formuoja mūsų realybę. Kad galėtume pakeisti šias nuostatas, turime padirbėti su savo pasąmone.

Kartais Tau bus sunku patikėti tuo, ką sakai, bet vis tiek kartok. Kartok tol, kol Tavo vidus patikės naująja tiesa.

Šių afirmacijų trukmė: 8:59 min.

arrow


2.

Deimantinė širdies atvėrimo praktika "MYLINTI MOTERIS", kuri yra stebuklinga pagalba su kuo nors susipykus, turint įtemptus santykius ar net jaučiant vidinę nuoskaudą.

shadow-ornament

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Ši praktika veikia stebuklingai, jei esi su kuo nors susipykusi, jauti nuoskaudą,  o gal nesulauki svarbaus telefono skambučio. Nukreipk auksinį meilės spindulį į tą žmogų ir jis atlieps greičiau, nei Tu gali įsivaizduoti.

Praktika atveria Tavo širdį ir padeda nutiesti kelią link žmogaus, su kuriuos santykiai šiuo metu yra įtempti.

Pati didžiausia magija žemėje yra meilė. Kai mes atviros ir nuoširdžios, mes galime valdyti pasaulį. Deja mums labai sunku atsiverti ir parodyti savo pažeidžiamumą.

Mes pamirštame, kad meilė – tai galingiausia jėga pasaulyje, kuri gyvena kiekvienos iš mūsų širdyje. Meilė mus gydo, augina, jungia ir pakylėja į dangų… Meilė mums dovanoja skrydį ir sparnus. Kai Tu leisi sau būti nuoširdi ir atvira, Tau atsivers daugybė durų ir Tu sustiprėsi visose savo gyvenimo srityse. Mylinti moteris yra tokia nuostabi ir  skleidžianti  aplink save ypatingą aromatą, kuriam neįmanoma atsispirti.

Taigi dabar siūlome atlikti praktiką, kuris padės atverti meilės vartus Tavo širdyje. Šios praktikos pagalba Tu išmoksi pažadinti savyje stebuklingą jausmą, kurio dėka gims nuostabiausi dalykai tavo gyvenime.

Praktiką rekomenduojama atlikti porą kartų per savaitę.

Šios praktikos trukmė: 10:59 min.

arrow


3.

Seksualinių ryšių su buvusiais vyrais nutraukimo ir energijos susigrąžinimo praktika "AUKSINĖS ŽIRKLĖS", kurios dėka taps daug lengviau kurti harmoningus santykius ir džiaugtis vienas kitu.

shadow-ornament

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Moterys taip sutvertos, kad savo energija Jos maitina vyrus, su kuriais turėjo intymius santykius paskutinius 7-erius metus.

Tai tarsi energetiniai siūlai, per kuriuos iš mūsų teka energija į buvusius partnerius ir vyrus. Kiekvienas vyras, įėjęs į moterį palieka joje savo “siūlo galą”, per kurį sekančius septynerius metus “maitinsis” jos energiją, moteriai to net nesuvokiant.

Tam, kad susigrąžinti mums priklausančią energiją ir liautis maitintis ja buvusius vyrus, privalome atlikti šią praktiką.

Dėmesio: praktiką reikia atlikti su meile ir dėkingumu. Ji neveiks, jei bus atliekama iš pykčio ar gilaus nusivylimo. Per vieną praktiką dirbame tik su vienu buvusiuoju vyru, su kuriuo turėjome intymius santykius. Sekantį kartą darydama praktiką, galėsi atlikti ryšių nutraukimą su kitu žmogumi.

Moterys sako, jog po praktikų pajunta didesnį energijos kiekį ir laisvumą viduje.

Labai dažnai vyrai, su kuriais atliekama nutraukimo praktika, pajunta nesąmoningą Tavęs “trūkumą” ir gali bandyti susisiekti su Tavimi, įvardindami įvairias priežastis. Taip pat gali sutikti tą žmogų... bet vis dėlto yra siūloma laikytis ramiai ir neiti į emocinį kontaktą.

Kartais įvyksta stebuklai ir moterų gyvenimai ima keistis iš pagrindų. Paleidus kažką seno ir nereikalingo, atsiranda daugiau erdvės naujiems žmonėms bei įvykiams…

Praktiką atlik kuo nuoširdžiau ir tiksliau. Atlik ją bent po kartą per savaitę, tol kol nutrauksi energetinius saitus, su visais vyrais, su kuriais esi pasimylėjusi, per paskutinius septynerius metus.

Kartais moterys klausia, ką daryti jeigu negali prisiminti vyrų ar jų vardų, tokiu atveju siūlome nevarginti savęs ir priimti tai kaip ženklą, kad visata pati pasirūpino, kad tas žmogus ištirptų praeityje.

Šios praktikos trukmė: 10:01 min.

arrow


4.

Įspūdinga praktika "GRĮŽIMAS Į SAVO TIKRĄJĮ MOTERIŠKUMĄ", kuri pažadins Tavyje slypinčias moteriškas galias ir sugrąžins saldų gyvenimo skonį.

shadow-ornament

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Tavo kūne yra vieta, kurioje slypi begalinė jėga.

Toje vietoje gali užsimegzti gyvybė ir užaugti kūdikis, iš ten ateina jėga galinti materializuoti tavo mintis, o taip pat ....tai gali būti šventas vyro jėgų ir įkvėpimo šaltinis.....

Tai tavo vidinis sodas, tai nuostabiausias slėnis, kuriame pulsuoja gyvybė ir žydi gėlės… Tai tavo gimda, kurioje tarsi moters dienoraštyje yra užrašomos jos negatyvios patirtys, prisiminimai, nuoskaudos ir informacija apie kiekvieną vyrą, kuris prie jos prisilietė.

Tam, kad galėtum užsipildyti nauja ir šviežia energija, kuri maitins tavo mintis, švarins ir gydys tavo kūną bei protą, stiprins ir palaikys tavo vyrą, tu privalai išsivalyti nuo to, kas yra sena ir nebereikalinga.

Ši praktika tai moters sielos higiena, kurią tu privalai įtraukti į savo gyvenimą. Tai tas pats kaip laiks nuo laiko susitvarkyti  savo namus.

Šios praktikos trukmė: 14:45 min.

arrow


5.

"VĖL GRAŽI MOTERIS!". Stebuklus daranti praktika, skirta atsipalaiduoti ir vėl suspindėti po sunkios darbo dienos.

shadow-ornament

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Kasdieninis gyvenimo tempas, skubėjimas ir įtampa neišvengiamai palieka įspaudą moters veide.

Laimė, Tu gali sąmoningai sustoti, atsipalaiduoti ir skirti laiko sau. Nenustebk, jei atlikus šią praktiką, sulauksi daugiau dėmesio ir komplimentų.

Mūsų kūnas mums tarnauja kasdien, per jį mes galime pajusti gyvenimą. Dažniausiai mes laukiam kol kiti mūsų kūnui kažką duos įvairių procedūrų ar masažų metu. Šios praktikos pagalba palepinsime savo kūną ir išgirsime ko jam iš tiesų reikia.

Moteris pamylėjusi kiekvieną savo kūno dalį tampa gražesne, ramesne, susijungusi su savimi ir savo kūnu.

Ši meditacija labai naudinga Tau, jei jautiesi  pavargusi arba ruošiesi svarbiam susitikimui. Ji taip pat  tinkama, esant skausmingoms menstruacijoms.

Praktiką taip pat rekomenduojama atlikti kai neapdairiai permiegojai su Tavęs nevertu vyru ir jam be reikalo atidavei savo energiją ir dabar esi pasirengusi  ją sau susigrąžinti.

Ši praktika naudinga, jeigu laukia svarbus pasimatymas ir Tu nori pulsuoti paslaptingumu, gausa ir skleisti moterišką energiją aplink save.

Paskutinę šios praktikos dalį labai naudinga atlikti mylintis su savo vyru, mylimuoju. Tai viena energetinių mylėjimosi paslapčių. Ji ne tik padeda Tau atsipalaiduoti ir susibalansuoti. Vyras, būdamas šalia tokios moters gauna tokią dovaną, kurią net sunku įvardinti žodžiais.

Šios praktikos trukmė: 17:25 min.

arrow


6.

Intymi, seksualumą žadinanti praktika "MEDUMI KVEPIANTIS LAUKAS", kuri užlies spindesiu Tavo veidą ir akis, suteikdama pasitikėjimo savimi bei moteriško žavesio, kuriam vyrai atsipirti yra bejėgiai!

shadow-ornament

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Prieš pradedant šią praktiką, reikėtų teisingai suvokti jos paskirtį ir galią.

Praktika sužadins seksualinę energiją ir Tu pajusi daugiau gyvybės savo kūne. Vyrai reaguos į Tave kitaip, nes Tu iš vidaus pulsuosi seksualumu ir vidiniu pasitikėjimu savimi.

Būtina suprasti, jog seksualinė energija – tai jokiu būdu ne seksas. Seksualinė energija – tai gyvybinė energija, kuri gyvena mumyse. Iš jos prasideda viskas. Dauguma dvasinių kelių tai ignoruoja  ir mes naudojamės tik širdimi ar protu. Seksualinės energijos pagalba, Tu tarsi įjungi pagrindinį variklį, iš kurio Tavo kūnas maitinasi energija ir materializuojasi Tavo mintys.

Šios praktikos pagalba Tu pažadinsi seksualinę energiją, kuri užlies spindesiu Tavo veidą ir akis, suteikdama Tau pasitikėjimo savimi bei žavesio.

Mylėjimasis su vyru taip pat pažadina seksualinę energiją, bet tai tik fizinis veiksmas, kuris judesio pagalba budina energiją, esančią Tavyje. O kai kuriais atvejais seksas ir pasilieka tik fiziniu veiksmu, kuris toli gražu nesuteikia mums sparnų.

Šios praktikos pagalba mes pabudinsime mums priklausančią energiją, o toliau Tu pati nuspręsi, kur nori ją nukreipti. Gal nori suvilioti vyrą savo pasikeitusia vibracija, o gal nori leisti jai cirkuliuoti Tavo viduje, gražinti Tavo odą ir plaukus. O gal yra kažkas, apie ką Tu seniai svajoji ir vis pritrūksta energijos tai įgyvendinti.

Faktai yra tokie: moteris, kurioje laisvai teka seksualinė energija, atrodo visai kitaip. Ji tarsi magnetas traukia vyrus, jos akys spindi ir ji dažniau jaučiasi pakylėta ir labiau pasitiki savimi.

Taigi keliaukime į paslaptingą praktiką, kuri padovanos Tau malonių pojūčių ir padės pasiekti trokštamų rezultatų.

Šioje praktikoje Tu apjungsi vizualizaciją ir fizinį veiksmą – Kegelio pratimus, t.y. raumens, kuris atsakingas už šlapimo sulaikymą, sutraukimas ir atpalaidavimas.

Pradžioje gali būti sunku išlaikyti dėmesį vizualizacijoje ir sutraukinėti intymųjį raumenį tuo pačiu metu. Tačiau ilgainiui tai padės Tau ne tik atlikti raumens sutraukimus, bet išmoksi pabudintą seksualinę energiją iš karto nukreipti trokštama linkme, t.y. į vyrą, norų išsipildymą, projektą ar savo organą, kuriam šiuo metu reikia pagalbos.

Ši praktika sukuria stebuklingą lauką ne tik moters viduje, bet ir patalpoje, kurioje ji yra. Šioje erdvėje viskas vyksta kitaip – Tu patampi stebukladare, pažadinusia savo jausmingumą.Taigi pirmyn...

Šios praktikos trukmė: 11:41 min.

arrow


7.

Džiaugsminga pinigų ir gausos pritraukimo praktika "BRANGIOJI, ČIA VISKAS TAU!", kuri atvers pinigų kanalą ir sukurs gausos pojūtį Tavyje.

shadow-ornament

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Mieloji, ar prisimeni kaip buvai įsimylėjusi ir pasipuošusi laukdavai Jo ateinant...kaip malonu Jam būdavo kaip jį pasitikdavai...kaip jis vėl ir vėl sugrįždavo pas tave....?

O dabar susimąstyk kaip tu pasitinki pinigus atėjusius į tavo gyvenimą? Kokia emocija lydi tavo prisilietimą prie pinigų? Kokias žodžiais tu juos pakvieti pas save?

Tam, kad pinigai ateitų į Tavo gyvenimą, Tu privalai juos žaviai juos pakviest į savo gyvenimą i ir išmokti jais džiaugtis. Tai ne kas kita, o dar viena energijos išraiška, kuriai dauguma iš mūsų nėra labai atviros ir draugiškos. Mes lyg ir norime pinigų, bet pažvelgus giliau, nemėgstame jų skaičiuoti, nesigrožime jais, nesimėgaujame jų kvapu ir išvaizda.

Ar tu pati norėtum eiti pas ką nors į svečius, jei žinotum, kad apie Tave galvoja taip, kaip Tu žiūri į pinigus? Greičiausiai ne...  Iš tikro yra sunku eiti ten, kur Tavim nesidžiaugia ir Tu nesi laukiamas.

Na, bet geroji žinia yra ta, jog sekančios penkios minutės padės tau susidraugauti su pinigais ir pasitikti juos su džiaugsmu.

„Giliai įkvėpk ir iškvėpk, atsipalaiduok ir pasiruošk praktikai.

Šios praktikos trukmė: 8:28 min.

arrow

YPATINGA NUOLAIDA

Visas šias moteriškas praktikas galima įsigyti SU DIDŽIULE NUOLAIDA!

INVESTICIJA Į SAVE:
77€  34€  Tik 23,80

Norint užsisakyti, spauskite šį mygtuką:

SVARBU: Po apmokėjimo Jums bus išsiųsta slapta nuoroda, kur prisijungus rasite visas praktikas MP3 FORMATU. Viską galėsite klausyti iškart svetainėje, arba parsisiųsti ir įsirašyti į cd, ar telefoną!

arrow


8.

VERTINGA DOVANA UŽSISAKIUS ŠIANDIEN!

shadow-ornament

Savęs priėmimo ir susitaikymo su kūnu praktika "TU - STEBUKLAS VEIDRODYJE..., kuri padės su dėkingumu priimti savo kūną ir išvalyti turimus kompleksus, gėdas, bei baimes, kurias jauti dėl savo išvaizdos.

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Kokios mintys aplanko tave, kai pamatai save veidrodyje? Kurią kūno dalį tu kritikuoji pirmiausia? Pilvą, kojas, o gal raukšleles aplink akis?

Ar kada nors susimąstei, kad tavo kūnas yra tavo nuolatinis palydovas, trokštantis dėmesio, meilės ir komplimentų. Jam sunku gyventi jaučiant nuolatinę kritiką arba ignoravimą? Ar galėtum pažvelgti į save su meile, kaip kažkada žvelgei į mylimąjį.... prisimink ką jautei liesdama jo odą, veidą ir plaukus...? Tavo kūnas nusipelnė tokios pat meilės, švelnumo ir dėmesio.

Taigi dabar mes padovanosime savo kūnui, ilgai lauktą ir užtarnautą dovaną.

Tam kad galėtum keisti save, turi išmokti atsipalaiduoti į tai, kokia Tu esi šiandien ir pajusti meilę bei dėkingumą savo kūnui vien dėl to, kad dėka jo patiri nuostabius išgyvenimus ir gali skleistis tobulindama save.

Ši praktika padės Tau priimti savo kūną, su visais jo esamais ar įsivaizduojamais trūkumais ir padėkoti Dievui už tai, ką turi šiandien, o taip pat įveikti turimus kompleksus, gėdą ar baimes

Tam, kad galėtum atlikti šią praktiką, Tau bus reikalingas veidrodėlis. Tai gali būti nedidelis kosmetinis veidrodėlis, kurio pagalba Tu galėsi pažvelgti sau į akis.

Šios praktikos trukmė: 7:48 min.


9.

DAR VIENA YPATINGA DOVANA UŽSISAKIUS DABAR...

shadow-ornament

Praktika, padedanti numesti svorio "LIEKNA, LAIMINGA IR GEIDŽIAMA"..., kuri yra būtinasis įrankis visoms moterims, nepatenkintoms tuo, ką mato užlipusios ant svarstyklių.

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Ar esi bandžiusi mesti srovį, ar laiktytis dietos ir po kurio laiko patirti nesekmę ar nesulaukti tokštamų rezultatų?

Priežasčių gali būti daugybė, bet šiandien mes įvardinsime vieną esminę priežastį, kurią pašalinus, svoris ims tirpti kur kas greičiau.

Dažnai mes bandome mesti svorį pasitelkdamos valią ir protą, bet norimų rezultatų nepasiekiame. O ką pasakytum tu, jei mes tau pasiūlytume susikurti tokštamą “aš” vaizdinį ir tokiu būdu  tu įsakytum pasąmonei išpildyti tai kas jau gimė tavo vaizduotėje.

Ši praktika yra unikali tuo, jog tu, galbūt pirmą kartą taip detaliai, sukursi  save tokią, kokia norėtum tapti.

Tam, kad kas nors atsirastų mūsų realiame  gyvenime, mes pirmiausia turime suformuoti savo vaizduotėje ir pamaitinti jausmu ar emocija.

Praktikos pagalba savo viduje, tu sukursi išvaizdą apie kurią senai svajoji  ir užtvirtinsi ją jausmu, tuomet pasąmonė gaus paliepimą ir nuo pat pirmos akimirkos pradės ieškoti būdų, kaip tai realizuoti.

Kaip tu manai, ar yra geresnis pagalbininkas nei tavo pasąmonė, sukūrusi tave nuo pat pradžių?

Dėmesio: Svarbus patarimas. Tam, kad galėtum sukurti naująją save tu pirmiausia turi pamilti dabartinę “save”.  Būtent tokią, kokią tu save sukūrei iki šios dienos ir kurios dėka patyrei tiek daug nuostabių dalykų. Taigi pirmiausia siūlome atlikti praktiką”… Savęs priėmimo ir susitaikymo su savimi praktika "TU - STEBUKLAS VEIDRODYJE", kuri padės priimti save tokią, kokia tu esi šiandien ir paruoš Tave sekančiam žingsniui.

Na, o jeigu tu jau atlikai  siūlomą praktiką ženk sekantį žingsnį ir leisk tave pakviesti į “Stebuklingą Grožio kabinetą, kuriame tu išvysi save liekną ir laimingą. Praktiką atlik porą kartų per savaitę, o kai naujasis vaizdinys “apsigyvens tavyje” ir tu pajusi rezultatus, gali daryti rečiau, tam kad primintum sau apie naujai iškeltą tikslą.

Šios praktikos trukmė: 9:54 min.

Keletas atsiliepimų apie mūsų praktikų galią!

Dalia -atsiliepimas

Atsiliepimas-el

Dar keletas atsiliepimų apie šių moteriškų praktikų galią...

100% GARANTUOJAME, kad Tu liksi patenkinta šiomis praktikomis..., arba grąžinsime visus sumokėtus pinigus!

Turėsi NET 60 DIENŲ patikrinti šių praktikų galią! Jeigu po to jausi, kad negavai naudos, kurios tikėjaisi, parašyk laišką adresu info@sokoladassielai.lt ir visus sumokėtus pinigus grąžinsime vos per kelias dienas!

Rūta, ŠokoladasSielai.lt bendraįkūrėja.
info@sokoladassielai.lt

sokoladas-logo-v2

Rūta Banionytė, 8610 22388
Mindaugas Šebelskis 8606 40055

El. paštas info@sokoladassielai.lt