Trūksta pasitikėjimo savimi?

Kodėl moterims anksčiau nebuvo atskleisti šie faktai apie nepasitikėjimą savimi ir žemą savivertę?

...kadangi tai yra TOS PASLAPTYS, kurios NULEMIA moters sėkmę, finansinę padėtį, ar net santykių su vyru kokybę!

Atviras laiškas nuo Rūtos Banionytės,
Šokoladas sielai įkūrėjos.
-Sekmadienis, 11:42 val., Palanga.

Vaikščiodama pajūriu pamačiau mažą, gal kokių 4 metukų mergaitę, besidžiaugiančią jūros bangomis. Buvo be galo gražu ją stebėti. Ji taip nuoširdžiai, savo mažomis rankutėmis pasitikdavo bangas, jog buvo sunku nesižavėti.

Mergaitė turėjo viršsvorio, tačiau tai jai visai netrukdė džiaugtis gyvenimu ir jūra.

Pagalvojau, kol vaikams dar nėra įdėta į galvą kvailų įsitikinimų, jog kažkas su jais negerai, jie išties MYLI save, gyvenimą ir yra pasitikintys.

Akivaizdu, jog PASITIKĖJIMAS SAVIMI YRA NATŪRALUS DALYKAS!

Vėliau prasideda „NEDARYK“… „NELYSK“… „TYLĖK“… „NEKIŠK“… „NESĄMONĖ“…

Ateina darželio, mokyklos etapas ir kažkas IŠJUOKĖ, atstūmė, PAŽEMINO ar dar kaip nors negražiai pasielgė. Lašas po lašo, mūsų NATŪRALUS pasitikėjimas savimi tampa užgožtas visų vidinių apribojimų, nuoskaudų, baimių ir kritikų.

Mergaitei ateina 20 metų ir staiga ji nebegali žiūrėti į save veidrodyje be kritikos ar paniekos.

Anksčiau aš pati negalėdavau praeiti pro veidrodį nepasakydama ko nors bjauraus. Net skaudu prisiminti. Matydavau bjaurią, per liesą, spuoguotą mergaitę, į kurią nežiūri joks berniukas.

Iš kur visa tai ateina?

ŠTAI VISA TIESA APIE PASITIKĖJIMĄ SAVIMI:

Prieš 60 metų, vienas garsus plastikos chirurgas atrado kai ką neįtikėtino, kas vėliau buvo vadinama ŠIMTMEČIO ATRADIMU psichologijos srityje!

Maxwell Maltz (1889-1975), garsus plastikos chirurgas, keisdamas žmonių išvaizdą, bei koreguodamas jų fizinius trūkumus, pastebėjo viena keistą dalyką, kurio ilgus metus niekaip negalėjo paaiškinti.

Dauguma pacientų kreipdavosi su prašymu pakoreguoti įvairius fizinius trūkumus, dėl kurių jie patirdavo daug patyčių, bei diskomforto.

Keisčiausias atradimas buvo tas, jog dauguma tų žmonių, net ir po AKIVAIZDŽIŲ fizinių pokyčių, vis tiek jausdavosi negražūs ir gyvenime absoliučiai NIEKO nepakeisdavo…

Pasirodo, net ir drastiškai pasikeitus fizinei išvaizdai, tų žmonių vidinis savęs matymas likdavo toks pat. Jie žiūrėdavo į save veidrodyje, tačiau vis tiek matydavo tą pati, patyčių vertą, žmogų.

Įsivaizduoji... sumokėjus chirurgui tūkstančius dolerių, nei santykiai, nei finansinė padėtis, nei pasitikėjimo savimi lygis VISIŠKAI NEPASIKEISDAVO...

PASIRODO ŠTAI KUR PASLAPTIS!

Viskas ką tu gyvenime darai ir kaip tau sekasi, priklauso nuo to, KAIP TU SAVE IŠ TIKRO MATAI!

 • Jeigu matai save kaip moterį, kuri sunkiai dirba, bet gauna mažai atlygio, būtent tai gyvenime ir turi...
 • Jeigu save matai kaip stiprią moterį, kuri turi laikyti visus keturis namų kampus, būtent dėl to pritrauki silpnus vyrus, kurie tik sėdi ant sofos ir nieko nedaro...
 • Jeigu matai save greitai priaugančią svorio, būtent taip ir vyksta...
 • Jeigu žiūri į veidrodį ir sakai sau, kad „geriausi metai jau praeityje“, būtent dėl to taip greitai sensti ir tampi vis nelaimingesnė...

Ir blogiausia tai, jog šių laikų visuomenė sukurta taip, jog GRIAUTŲ tavo natūralų pasitikėjimą savimi, o ne jį augintų!

Kartais tereikia atsidaryti facebook puslapį, pažiūrėti kaip draugai puikiai leidžia laiką, visi laimingi, besišypsantys, drąsus ir idealiuose santykiuose.

Uždarius kompiuterį, pradedi jaustis išties nevykusi ir nesugebanti susitvarkyti savo gyvenimo.

Galbūt viduje tu ir žinai, jog tai tik fasadas, tačiau vidinis balsas vis tiek viduje sako „tu nevykus“… „jie geresni už tave“… „tu nemoki gyveni“… „jiems sekasi geriau“… „kodėl tu sau negali to leisti“… „kodėl tavo santykiai negali būti tokie“…

Tėvai, seneliai, draugai, auklėtojos, mokytojai, bei kiti žmonės tau kartojo, kad esi nevykusi, kol galų gale tuo patikėjai ir pradėjai tai kartoti PATI SAU

IR TAI YRA DIDŽIAUSIAS MELAS, kuris pradėjo tave stabdyti kiekvienoje gyvenimo srityje!

 • MELAS… kad su tavimi kažkas negerai!
 • MELAS… kad tau reikia kažkaip save „pagerinti“, kad taptum vertinga ir mylima.
 • MELAS… kad tau reikia kažkokių ypatingų savybių, norint sukurti gražius santykius.
 • MELAS… kad tau reikia kažkokių stebuklingų dalykų, norint turėti daugiau pinigų ir gyventi svajonių gyvenimą!

Su tavimi viskas gerai… tiesiog tau į pasąmonę buvo “įrašytas” KLAIDINGAS VAIZDAS APIE SAVE PAČIĄ!

Prisipažinsiu...

Aš taip pat - pusę savo gyvenimo galvojau, jog su manimi kažkas negerai… kad mane vis reikia kažkaip „tvarkyti“… kad esu nepakankama ir nevykusi…

Nepasitikėjimas savimi ir blogi jausmai NUOLAT badydavo į akis.

Ar ir tau pažįstamos tokios situacijos, kai...

 • ...šalia atsiranda gražesnė, jaunesnė ar lieknesnė moteris, į kurią vogčiomis žiūri tavo vyras ir staiga pasijauti kaip šiukšlė?
 • ...susitinki daug turtingesnę moterį, kuri gali sau leisti daugiau nei tu, ir pradedi jaustis prastesnė, šiek tiek nevykusi?
 • ...pastebi, kad tavo vaikai apsirengę daug prasčiau nei draugės… ir žinai, kad negali sau tiek leisti.
 • ...ilgesnį laiką negauni iš vyrų dėmesio ir pradedi jaustis nepastebima.
 • ...atsiduri situacijoje, kai esi apsirengusi prasčiau už kitas moteris ir nori „prasmegti žemėn“.
 • ...kai šalia esanti moteris pasakoja apie aukštas užimamas pareigas, o tu sulig kiekvienu jos sakiniu mažėji… ir staiga pradedi bijoti, kad tik tavęs nepaklaustų, kuo užsiimi tu.

Anksčiau šie, bei kiti dalykai kamuodavo nuolat. KIEKVIENĄ DIENĄ!

Galiu tave (ir save) nuraminti, jog gražiausios ir turtingiausios moterys JAUČIASI TAIP PAT.

Kai gyvendama Los Andžele gavau dovanų pirmą mašiną pakeliamu stogu, jaučiausi neblogai, bet tik kelias savaites. Ėmė aiškėti, jog vien todėl, kad turėsiu daug brangių daiktų, pasitikėjimas savimi nepakils.

Laikui bėgant įsitikinau, kad čia nepadės ir grožis. Turėjau daug labai gražių draugių, kurios dirbo modeliais. Keista, bet jos kentė nuo tų pačių dalykų. Beveik nė viena nesijautė graži ir nebuvo rami dėl santykių (visos tos gražuolės bijojo, jog vyrai jas galų gale paliks).

Jos jautėsi nesaugios, priklausomos nuo bėgančių metų ir įvaizdžio. Savo baimes dangstė kietumu, cigaretėmis ar brangiomis rankinėmis (o aš kartu su jomis).

Vos tik jų akiratyje atsirasdavo kita moteris (į kurią nors kiek dėmesio atkreipdavo jų vyrai), visos papuldavo į tą pačią žemos savivertės duobę.

Tas pats vyko ir mano karjeros srityje. Vieną dieną aš būdavau savimi pasitikinti, podiumu žengianti manekenė, o kitą - negavusi darbo pasiūlymo, jausdavaus senstanti ir negraži.

Taigi, PASITIKĖJIMO SAVIMI vaikiausi po visą pasaulį ir neradau niekur…

 • Neradau jo nei ferariuose, nei ant Los Andželo, Europos podiumų, nei šalia mylinčių vyrų, vilose, vakarėliuose prie žydrųjų baseinų.
 • Jo nebuvo ir prabangiose jachtose.
 • Pasitikėjimo savimi man nepavyko nusipirkti brangiausiose „Rodeo Drive“ parduotuvėse, kuriose atsiskaitoma platininėmis kortelėmis.
 • Ant manęs galėjo lyti pinigais, vyrais ir gyvenimo dovanomis, o aš vis tiek sėdėjau susiraukusi, buvau viskuo nepatenkinta ir pavargusi.

Žinoma, mano savivertę laikas nuo laiko pakeldavo fotosesijos ar naujos kelionės, bet iš esmės aš buvau visiškai priklausoma nuo mane supančios aplinkos.

Aš beveik 20 metų nesąmoningai maudžiausi pakilimų ir kritimų jūroje, kol pagaliau išsiaiškinau kas su manim vyksta.

Tam, kad sužinočiau tai, ką atskleisiu tau, turėjau praeiti labai spalvingą gyvenimo kelią, daug kuo nusivilti, klupti ir vėl stotis.

Taip pat, pradėjusi savo tobulėjimo kelionę, turėjau išleisti dešimtis tūkstančių dolerių įvairiausiems mokymams, terapijoms, psichologams, bei kursams, kad suprasčiau tai, ką netrukus tau atskleisiu.

Prieš atskleidžiant, kokios paslaptys tau ATRAKINS pasitikėjimo savimi, finansinės gausos, bei gerų santykių duris, leisk tau papasakoti apie neįtikėtiną, garsios Harvardo psichologės tyrimą...

1979 m. Harvardo psichologė Ellena Langer (Ellen Langer) ištyrė sąsają tarp SENĖJIMO ir MĄSTYMO. Vienai savaitę ji sukvietė dvi pagyvenusių žmonių grupes.

Pirmąjai grupei buvo pasakyta, jog jie dabar turi GYVENTI taip, lyg jie būtų jaunesni dvidešimčia metų. Iš esmės, jie turėjo apsimesti, jog grįžo laiku 20 metų į 1959-tuosius. Galvoti, elgtis ir gyventi taip, lyg vėl būtų jauni ir energingi.

Kitai grupei, kita vertus, buvo pasakyta pasinerti į nostalgiją ir kalbėti apie tai, koks gyvenimas BUVO 1959 m. Kaip laikai pasikeitė, tačiau tuo negyventi.

Rezultatai buvo neįtikėtini. Pirmoji grupė patyrė teigiamų fiziologinių pokyčių, tiesiog GALVODAMI apie tai, kad jie yra jaunesni. "Jų eisena, lankstumas, artritas, judėjimo greitis, pažinimo gebėjimai ir atmintis buvo ženkliai geresni. Jų kraujospūdis sumažėjo ir, kas dar labiau stebina, regėjimas ir net klausa tapo geresni ", - pranešė BBC.

Atrodo neįtikėtina, jog tavo mintys turi jėgą įtakoti kaip greit pasensi...

Jeigu tai tiesa (o tai patvirtina ką tik aptartas Harvardo psichologės tyrimas), tokiu atveju tavo mąstymas turi jėgą sukurti tokį gyvenimą, kokio trokšti! (Įskaitant finansinę padėtį, sėkmę karjeroje, bei santykius su vyrų).

Tačiau, didžiausia problema, jog šių laikų moterys apie save galvoja ir sau kalba išties BAISIUS DALYKUS! Pažiūrėkime...

Šokiruojanti tiesa apie moterų nemeilę sau: 97% yra negailestingos ir neigiamai vertinančios savo kūną ir save.

zurnalasIšskirtinė “GLAMOUR” žurnalo apklausa išanalizavo daugiau nei 300 įvairaus kūno sudėjimo moterų.

Tyrimas parodė, kad kiekvieną moterį aplanko vidutiniškai 13 negatyvių minčių apie save ir savo kūną. Dauguma moterų pripažino, kad smerkia, vertina ir lygina save su kitomis, daugybę kartų per dieną.

Pasirodo netgi moterų kompanijoje kur kas labiau priimtina kritika ir savęs žeminimas, o teigiamas savęs vertinimas laikomas puikybe ir gyrimusi.

Štai kokį dialogą dažnai turi moters SU PAČIA SAVIMI (aš pati tai sau kartodavau daugiau nei 20 metų!)

Išties labai liūdna, tačiau anot tyrimo, štai ką moterys dažniausiai sako sau...

 • “Tu esi stora, nevykusi ir nepatraukli, tavo atgrasi oda ir pajuodę paakiai... Jam gėda tave parodyti kitiems”.
 • “Tu pasenai, nėra ko tikėtis, kad kažkas tavimi susidomės.”.
 • “Ta moteris parduotuvėje atrodo kur kas geriau nei tu... jis iškarto tave dėl jos paliktų”.
 • “Celiulitas atrodo bjauriai. O dar pilvas... jeigu mane pamatytų nusirengusią, išsigastų. Tokios neįmanoma mylėti.”
 • “Tikrai tave paliks, aplink pilna jaunesnių ir gražesnių.”
 • “Tavo nukarusi krūtinė ir riebaluotas pilvas atbaidytų kiekvieną. Nesinori net liestis.“
 • “Taip, tu sensti ir daraisi nematoma, esi tinkama tik virtuvėje”
 • “Atrodai pavargusi ir liguista.”

Ir tai yra beveik tipiškas ir kasdieninis moters dialogas su pačia savimi!

Kaip galima, po tokio SAVĘS PROGRAMAVIMO, tikėtis, jog vyras tave mylės... jog tau pakels atlyginimą... ar kad žmonės tave mėgs...

Kaip galima tikėtis, jog po tokių minčių apie save (kurios tiesiogiai įtakoja tavo kasdienybę), galėsi tikėtis gyvenime GAUSOS ir LAIMĖS...

Galbūt laikas SUSTABDYTI ŠIĄ BEPROTYBĘ? Juk mes esame vertos kur kas daugiau!

Būtent dėl to, noriu atskleisti, per daug metų atrastą RAKTĄ, kuris GARANTUOTAI VEIKIA, nepriklausomai nuo moters amžiaus, socialinės padėties, ar statuso!

Daug kartų buvau tai girdėjusi, tačiau niekada iki galo nesuprasdavau.

Visi aplink kartodavo, jog pasitikėjimo savimi, aukštos savivertės, bei gero gyvenimo RAKTAS - tai MEILĖ SAU.

Kadangi kai myli save - tavo mintys apie save ir pasaulį transformuojasi automatiškai!

Dėl to, pradėjusi savo saviugdos ir tobulėjimo kelią, nuolat girdėdavau:

 • Tiek, kiek myli save - tiek tave myli ir kiti...
 • Kiek vertini save - lygiai tiek tave vertina ir kiti...
 • Kiek myli save - lygiai tiek tave mylės ir vyras...

Ir jeigu tau atrodo, jog tu tikrai myli save, atlik šį paprastą TESTĄ...

Tikroji moters meilė sau labai greit atsispindi ir jos gyvenime. Todėl, kritiškai peržvelk savo gyvenimą ir nuoširdžiai atsakyk į klausimus...

 • Ar aš patenkinta pinigais, kuriuos gaunu už atliktą darbą?
 • Ar aš jaučiuosi mylima ir esu patenkinta tuo, kaip mano vyras su manimi elgiasi?
 • Ar aš gerai jaučiuosi žiūrėdama į veidrodį?
 • Ar aš esu patenkinta savo kūno formomis?
 • Ar man užtenka vyrų dėmesio?
 • Ar aš esu sveika ir energinga?

Jeigu bent į vieną klausimą atsakei "NE", labai tikėtina, jog tau trūksta meilės sau...

Jeigu į daugiau nei vieną klausimą atsakei "NE", tau GARANTUOTAI REIKĖTŲ PADIRBĖTI SU MEILE SAU!

Būtent nemeilė sau GRIAUNA visą gyvenimą… nemeilė sau griauna tavo santykius, finansinį potencialą, bei sveikatą!

Tačiau, KAIP TAI PADARYTI PRAKTIŠKAI?

Aš pati, kai pradėdavau aiškintis, niekas neduodavo konkretaus atsakymo, KAIP PAKELTI MEILĘ SAU PRAKTIŠKAI… niekas neduodavo įrankių, kurie padėtų pamilti save ir pakeltų pasitikėjimą savimi.

Pati esu jų išbandžiusi ne vieną ir tai duoda tik trumpalaikį rezultatą. Po keletos dienų (geriausiu atveju - keletos savaičių), nes vėl grįžtame į pradinę padėtį ir vėl ieškome kitos „injekcijos“. TAI TIESIOG NEVEIKIA!

Po tokių mokymų, vėliau išties pradedi, galvoti, kad gal tikrai su tavimi kažkas negerai, kad niekas nepadeda ir jautiesi blogai.

Būtent dėl to, turėjau sukurti SAVO METODIKĄ... savo sistemą, kuri sutilpo į 5 PAPRASTUS ŽINGSNIUS!

5 žingsniai kaip IŠLAIKYTI PASITIKĖJIMĄ SAVIMI, AUKŠTĄ SAVIVERTĘ ir MEILĘ SAU ILGAM

Tam, kad atrasčiau šiuos žingsnius, turėjau išleisti DEŠIMTIS TŪKSTANČIŲ DOLERIŲ... apsilankyti daugybėje įvairių mokyklų...

Šie žingsniai - tai mano ilgų metų darbo su savimi rezultatas. Man pačiai šie 5 žingsniai padėjo tapti tuo, kuo esu dabar. Jie stipriai padėjo ir kuriant „Šokoladą sielai“.

Šie 5 žingsniai nėra tik graži teorija. Jie yra apjungti su PRAKTINIAIS ĮRANKIAIS, ATLIEKANT DIDŽIULĮ PASĄMONINĮ DARBĄ!

Būtent todėl, po šių 5 žingsnių, tavo gyvenimas niekada nebus toks kaip buvo!

Štai kodėl:

 • Moteriai, kuri myli save, gyvenimas einasi daug paprasčiau. Ji viską gauna daug lengviau...
 • Tokia moteris jaučiasi verta geriausio. Būtent tai gyvenimas jai ir duoda.
 • Į savo gyvenimą jį traukia stiprius, mylinčius ir vyriškus vyrus. Ji yra vertinama ir mylima. Ji yra vienintelė jie tai žino. Kiekvienam vyrui tokia moteris yra didžiulė dovana.
 • Pinigai į jos gyvenimą ateina lengvai. Ji jaučiasi vertinga ir sparčiai kyla karjeros laiptais. Jai nėra nieko neįmanomo.
 • Šalia tokios moters norisi būti. Jį įkvepia ir myli kitus žmones. Ją supa graži aura, kuri traukia kitus įkvepiančius žmones.

Jeigu nori tapti tokia moterimi, turime tau kai ką neįtikėtino!

PRISTATOME: internetinį meilės sau kursą "KAIP PAMILTI SAVE IR NUSTOTI GRIAUTI SAU GYVENIMĄ."

5 žingsniai, kuriuos kartu žengsime kurso metu

 • DIRBSIME SU EMOCINĖMIS PRAEITIES ŽAIZDOMIS...

Kiekviena iš mūsų per gyvenimą pririnko daugybę neigiamų patirčių, nuoskaudų, išdavysčių, bei blogų prisiminimų. Psichologai jau senai įrodė, jog visos skaudžios patirtys įtakoja dabartinę gyvenimo kokybę ir trukdo pasitikėti savimi.

Būtent todėl, norėdama pakelti meilę sau ir labiau pasitikėti savimi, pirmiausia turi pasirūpinti savo emocine švara ir išvalyti savo praeitį.

Tam, kad sėkmingai žengtum šį žingsnį, tavęs lauks dvi nuostabios moteriškos praktikos:

 • EMOCIŠKAI LAISVA. Kaip užgydyti emocines žaizdas, kurios griauna tavo santykius ir gyvenimą.
 • IŠ PAVARGUSIOS Į SPINDINČIĄ. Kaip nusimesti visas neigiamas emocijas ir per dieną sukauptas nuoskaudas.
 • DIRBSIME SU SAVĘS PRIĖMIMU IR MAŽINSIME VIDINĮ KRITIKĄ...

Tikriausiai ne kartą esi girdėjusi „priimk save“, „pamilk savo trūkumus“, „mylėk save tokią, kokia esi“. Atrodytų nuostabūs patarimai, tačiau niekas nepasako KAIP tai padaryti.

Mano patirtimi, pats geriausias ir efektyviausias būdas priimti save ir sumažinti vidinį kritiką - tai moteriškos praktikos. Vizualizacijos, bei garsų pagalba, jos padeda iš pasąmonės iškelti ir pašalinti visus trukdžius, kurie neleidžia pasitikėti savimi ir jausti daugiau meilės sau.

Šiam žingsniui paruošėme tau dvi nuostabias praktikas:

 • NETOBULUMO DOVANA SAU. Kaip nustoti keisti save ir priimk tokią, kokia esi.
 • TAVO ŠLOVĖS AKIMIRKA. Kaip tapti nesustabdoma visose gyvenimo srityse.
 • ATLIKSIME PRATIMUS, KURIE PADĖS IŠSILAISVINTI NUO KITŲ NUOMONĖS IR KRITIKOS...

Tikriausiai žinai ką reiškia, kai diena - puiki, nuotaika - nuostabi… ir kažkas pasako ką nors negražaus, sukritikuoja… ir pradedi mažėti, nuotaika pasikeičia ir diena būna sugadinta.

Aplinkinių žmonių nuomonės, bei kritikos labai stipriai įtakoja tavo pasitikėjimą savimi. Pagaliau išmoksi, kaip gali neutralizuoti bet kokią kritiką, ar negatyvią nuomonę.

Šokoladas sielai sulaukia daug kritikos, dėl kurių aš labai pergyvendavau, dingdavo noras kažką kurti. Kai išmokau šią neįtikėtiną techniką, kurią netrukus išmoksi ir tu, mano kritikai sumažėjo ir pradėjau viską matyti kitomis akimis.

Taip pat, ši praktika bus neįtikėtina dovana, kai tavęs lauks svarbus susitikimas, ar reikšmingas pokalbis.

 • KRITIKAI ATSPARI MOTERIS: Kaip nustoti pergyventi dėl kitų nuomonės ir pradėti gyventi savo gyvenimą!
 • PASITIKĖJIMO SAVIMI KODAS. Kaip užprogramuoti save pasitikėjimui savimi ir drąsiai judėti pirmyn
 • ATLIKSIME PRAKTIKAS, KURIOS PADĖS MĖGAUTIS GYVENIMU ČIA IR DABAR...

Tikriausiai žinai ką reiškia žaisti žaidimą „KAI…“

-„KAI turėsiu pinigu…“
-„KAI susilauksiu vaiko…“
-„KAI ateis vasara…“
-„KAI išmokėsime butą…“
-„KAI gausime paskolą…“
-„KAI susirasiu vyrą…“
-„KAI išsiskirsiu…“
-„KAI susituoksime…“
-„KAI išvyksime atostogų…“
-„KAI pagerės ekonominė situacija…“

Begalės dalykų, kuriuos sau prikalbame ir atidėliojame laimę rytojui.

Sukūrėme tau šias dvi nuostabias praktikas tam, kad išmoktum gyvenimu džiaugtis čia ir dabar.

 • LAIMINGA ČIA IR DABAR. Kaip nustoti nerimauti ir pradėti mėgautis gyvenimu čia ir dabar.
 • MAGIŠKA MOTERIS. Kaip išgirsti savo vidinį balsą ir įgauti vidinę ramybę?
 • PROGRAMUOSIME SAVE MEILEI SAU, PASITIKĖJIMUI SAVIMI BEI GROŽIUI...

Žengus pirmus keturis žingsnius, turime pradėti judėti į kitą pusę - TEIGIAMĄ SAVĘS PROGRAMAVIMĄ.

Tam skirtos šios praktikos, kurios padės pakeisti savo vidinį dialogą su savimi. Atlikdama šias praktikas, labai greit pastebėsi, jog natūraliai pradedi sau sakyti vis gražesnius ir gražesnius dalykus.

 • GRAŽIOS ODOS PASLAPTIS. Kaip išlaikyti jauną ir gražią veido odą ilgiau.
 • KLEOPATRA. Kaip tapti moterimi, kuriai lenkiasi karaliai.

Tai yra PRAKTINIS kursas, kuriame ne tik gausi teorinę medžiagą, bet ir atliksi ypatingai svarbų praktinį vidinį darbą su savimi!

Pasitikėjimas savimi ir meilės sau yra neįkainuojami dalykai gyvenime...

Ką darytum, jeigu labiau pasitikėtum savimi?

-Galbūt imtumeisi drąsesnių veiksmų gyvenime...

-Galbūt išeitum iš nemėgiamo darbo...

-Galbūt kitiems dažniau pasakytum "NE"...

-Galbūt išgrįstum palikti savivertę griaunančius santykius...

-Galbūt pradėtum savo verslą...

Bet kuris iš šių dalykų, neabejotinai į tavo gyvenimą atneštu daug daugiau harmonijos ir laimės.

Dažniausiai mes gailimės ne to, ką gyvenime padarėme, bet ko NEPADARĖME...

Kviečiu išbandyti šį super kursą, kad po to nereikėtų gailėtis to, ko gyvenime nepadarei. Galbūt tu esi vos vienu mažu žingsneliu nuo gyvenimo, kokio trokšti...

Pasirinkite savo planą:

Į premium planus įeina moteriškumo žurnalas, kartu su papildomais moteriškų praktikų rinkiniais. Apie juos skaitykite žemiau...

Internetinis video kursas "Kaip PAMILTI SAVE ir nustoti griauti sau gyvenimą", kartu su ŠIOMIS PRAKTIKOMIS:
✔ EMOCIŠKAI LAISVA. Kaip užgydyti emocines žaizdas, kurios griauna tavo santykius ir gyvenimą.
✔ IŠ PAVARGUSIOS Į SPINDINČIĄ. Kaip nusimesti visas neigiamas emocijas ir per dieną sukauptas nuoskaudas.
✔ NETOBULUMO DOVANA SAU. Kaip nustoti keisti save ir priimk tokią, kokia esi.
✔ TAVO ŠLOVĖS AKIMIRKA. Kaip tapti nesustabdoma visose gyvenimo srityse.
✔ KRITIKAI ATSPARI MOTERIS: Kaip nustoti pergyventi dėl kitų nuomonės ir pradėti gyventi savo gyvenimą!
✔ PASITIKĖJIMO SAVIMI KODAS. Kaip užprogramuoti save pasitikėjimui savimi ir drąsiai judėti pirmyn
✔ LAIMINGA ČIA IR DABAR. Kaip nustoti nerimauti ir pradėti mėgautis gyvenimu čia ir dabar.
✔ MAGIŠKA MOTERIS. Kaip išgirsti savo vidinį balsą ir įgauti vidinę ramybę?
✔ GRAŽIOS ODOS PASLAPTIS. Kaip išlaikyti jauną ir gražią veido odą ilgiau.
✔ KLEOPATRA. Kaip tapti moterimi, kuriai lenkiasi karaliai.
VIDEO DOVANA 50 min. video kursas „KĄ KIEKVIENA TURĖTŲ ŽINOTI APIE PASITIKĖJIMĄ SAVIMI...“. (Vertė: 47€)
Nuostabusis moteriškumo žurnalas "100 MOTERIŠKUMO DIENŲ. Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti?". (55€ vertė!)
Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI“ (kompaktinis diskas). (37€ vertė)
Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI“ (mp3 versija). (37€ vertė)
Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ (kompaktinis diskas). (37€ vertė)
Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ (mp3 versija). (37€ vertė)
Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ“ (kompaktinis diskas). (37€ vertė)
Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ“ (mp3 versija). (37€ vertė)

AUKSINIS PLANAS

95€ 45€ Kursą gausite iškart po apmokėjimo!

 • Internetinis video kursas "Kaip PAMILTI SAVE ir nustoti griauti sau gyvenimą", kartu su ŠIOMIS PRAKTIKOMIS:
 • ✔ EMOCIŠKAI LAISVA. Kaip užgydyti emocines žaizdas, kurios griauna tavo santykius ir gyvenimą.
 • ✔ IŠ PAVARGUSIOS Į SPINDINČIĄ. Kaip nusimesti visas neigiamas emocijas ir per dieną sukauptas nuoskaudas.
 • ✔ NETOBULUMO DOVANA SAU. Kaip nustoti keisti save ir priimk tokią, kokia esi.
 • ✔ TAVO ŠLOVĖS AKIMIRKA. Kaip tapti nesustabdoma visose gyvenimo srityse.
 • ✔ KRITIKAI ATSPARI MOTERIS: Kaip nustoti pergyventi dėl kitų nuomonės ir pradėti gyventi savo gyvenimą!
 • ✔ PASITIKĖJIMO SAVIMI KODAS. Kaip užprogramuoti save pasitikėjimui savimi ir drąsiai judėti pirmyn
 • ✔ LAIMINGA ČIA IR DABAR. Kaip nustoti nerimauti ir pradėti mėgautis gyvenimu čia ir dabar.
 • ✔ MAGIŠKA MOTERIS. Kaip išgirsti savo vidinį balsą ir įgauti vidinę ramybę?
 • ✔ GRAŽIOS ODOS PASLAPTIS. Kaip išlaikyti jauną ir gražią veido odą ilgiau.
 • ✔ KLEOPATRA. Kaip tapti moterimi, kuriai lenkiasi karaliai.
 • VIDEO DOVANA 50 min. video kursas „KĄ KIEKVIENA TURĖTŲ ŽINOTI APIE PASITIKĖJIMĄ SAVIMI...“. (Vertė: 47€)
 • Nuostabusis moteriškumo žurnalas "100 MOTERIŠKUMO DIENŲ. Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti?". (55€ vertė!)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI“ (kompaktinis diskas). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI“ (mp3 versija). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ (kompaktinis diskas). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ (mp3 versija). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ“ (kompaktinis diskas). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ“ (mp3 versija). (37€ vertė)

SUPER PREMIUM (vertingiausias)

TIK 125€ PLIUS 6€ paruošimas, pakavimas ir siuntimas

 • Internetinis video kursas "Kaip PAMILTI SAVE ir nustoti griauti sau gyvenimą", kartu su ŠIOMIS PRAKTIKOMIS:
 • ✔ EMOCIŠKAI LAISVA. Kaip užgydyti emocines žaizdas, kurios griauna tavo santykius ir gyvenimą.
 • ✔ IŠ PAVARGUSIOS Į SPINDINČIĄ. Kaip nusimesti visas neigiamas emocijas ir per dieną sukauptas nuoskaudas.
 • ✔ NETOBULUMO DOVANA SAU. Kaip nustoti keisti save ir priimk tokią, kokia esi.
 • ✔ TAVO ŠLOVĖS AKIMIRKA. Kaip tapti nesustabdoma visose gyvenimo srityse.
 • ✔ KRITIKAI ATSPARI MOTERIS: Kaip nustoti pergyventi dėl kitų nuomonės ir pradėti gyventi savo gyvenimą!
 • ✔ PASITIKĖJIMO SAVIMI KODAS. Kaip užprogramuoti save pasitikėjimui savimi ir drąsiai judėti pirmyn
 • ✔ LAIMINGA ČIA IR DABAR. Kaip nustoti nerimauti ir pradėti mėgautis gyvenimu čia ir dabar.
 • ✔ MAGIŠKA MOTERIS. Kaip išgirsti savo vidinį balsą ir įgauti vidinę ramybę?
 • ✔ GRAŽIOS ODOS PASLAPTIS. Kaip išlaikyti jauną ir gražią veido odą ilgiau.
 • ✔ KLEOPATRA. Kaip tapti moterimi, kuriai lenkiasi karaliai.
 • VIDEO DOVANA 50 min. video kursas „KĄ KIEKVIENA TURĖTŲ ŽINOTI APIE PASITIKĖJIMĄ SAVIMI...“. (Vertė: 47€)
 • Nuostabusis moteriškumo žurnalas "100 MOTERIŠKUMO DIENŲ. Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti?". (55€ vertė!)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI“ (kompaktinis diskas). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI“ (mp3 versija). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ (kompaktinis diskas). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ (mp3 versija). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ“ (kompaktinis diskas). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ“ (mp3 versija). (37€ vertė)

Šiam kursui taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija!

Šiam kursui taikoma 100% pinigų grąžinimo garantija! Pagalvokime, KAS BLOGIAUSIO GALĖTŲ NUTIKTI, UŽSISAKIUS ŠĮ KURSĄ?

Na, galbūt sutiksi, jog blogiausia kas gali nutikti, tai visiškai nepateisins tavo lūkesčių ir nepatiks. Norime iškart tave nuraminti. Jeigu tai nutiktų, štai kaip mes tai išspręstume:

MES TAU BE JOKIŲ KLAUSIMŲ GRĄŽINTUME VISKĄ, KĄ SUMOKĖJAI! Viskas, ką tau reikia padaryti, tai parašyti mums laišką ir pinigai bus sugrąžinti per kelias dienas.

Į PREMIUM ir SUPER PREMIUM planus įeina...

Moteriškumo žurnalas "100 MOTERIŠKUMO DIENŲ. Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti?"

Šio neįtikėtino žurnalo pagalba, skiriant vos 7 minutes per dieną... pažadinsi moteriškumą ir seksualumą... pakelsi pasitikėjimą savimi, bei atskleisi savo tikrąjį grožį!


MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI: kaip tapti laiminga, moteriška ir savimi pasitikinčia moterimi, kuri yra išskirtinė, vienintelė ir nepamirštama?

Moteriškos praktikos - tai specialiai sukurti audio takeliai, kurie, pasinaudojus psichologinių paslapčių, įvairių vaizdinių ir specialių garsų pagalba, pasiekia tavo pasąmonę ir pažadina tokią būseną, kurios pagalba tu tampi patrauklesnė, seksualesnė ir moteriškesnė.

Jeigu nori pasikeitimų savo gyvenime, seniai visiems sakai, kad keisi gyvenimo būdą, bet nežinai, nuo ko pradėti, šis rinkinys tau.

Tai puiki pradžia kiekvienai moteriai. Šiame rinkinyje yra įvairių moteriškų praktikų ir afirmacijų. Tai puiki proga susipažinti su moteriškomis praktikomis ir įsitikinti, kas geriausiai veikia būtent tau.

Čia tu rasi praktikų pačiomis aktualiausiomis temomis.

Iš pradžių moterims būna neaišku, ar joms labiau patinka dirbti su savimi pasitelkus pozityvius teiginius, t. y. afirmacijas, ar geresnių rezultatų jos sulaukia pasitelkusios vizualizaciją. Čia nėra jokios ezoterikos. Viskas paprasta, efektyvu ir moksliškai pagrįsta.

Jeigu trokšti, kad vyras greičiau pastebėtų tavo pasikeitimus, rinkis „Moteriškumą, kuriam neįmanoma atsispirti“ ir rezultatai bus garantuoti.

Tai puikus rinkinys moterims, kurioms šiuo gyvenimo etapu yra labai aktualus vyro dėmesys.

Keletas atsiliepimų iš nuostabių moterų...

„Anksčiau netikėjau panašiais dalykais, bet dabar, kai vyras klausia: "Kokia bitė tau įkando, kad mes kaip santykių pradžioje?“, suprantu, jog tai tikrai veikia! O kartą, geriant rytinę kavą, jis ištarė žodžius iš vienos praktikos: "Aš noriu tavimi rūpintis“. Aš vos nenukritau nuo kėdės. Šios praktikos ir Nefrito kiaušinis yra nuostabiausia mano moteriška paslaptis..“

- LINA

„...Man tikrai davė rezultatų. Visą gyvenimą troškau būti Karaliene, o dabar tiesiog galiu ja būti. Pastebiu, kaip žiūri žmonės, gaunu daug komplimentų, vyras žavisi manimi, pagerėjo seksualinis gyvenimas...

- KAROLINA

„Galiu pasakyti tik tiek, kad tai viena geriausių investicijų, skirtų tik sau. Praktikos labai patiko, darau kiekvieną dieną, tik pasirenku pagal nuotaiką, kurių tuo metu norėčiau. Poveikį jau dabar jaučiu tiek savo savijautoje ir savęs vertinime, tiek bendravime su vyru.

- JURGITA

Į šį rinkinį įeina 8 praktikos ir 1 dovana:


MOTERIS, VERTA MILIJONO: kaip iš nusivylusios namų šeimininkės tapti moterimi, kurią vyrai brangina ir saugo kaip didžiausią pasaulyje turtą?

SVARBU MOTERIAI, kuri dažnai jaučiasi neįvertinta, nepastebima, nepasitikinti savimi ar net vieniša… ir nori visa tai pakeisti!

Bet kuri moteris gali lengvai pritraukti ir išlaikyti nevykėlį… bet kuri moteris gali gyventi vidutinį ir niekam neįdomų gyvenimą... tačiau, jei ji nori jaustis tikra moterimi... kuri turi išskirtinius santykius... gerą finansinę padėtį... bei nuostabius žmones aplink... JAI REIKIA KAI KO DAUGIAU...

Šis rinkinys tau puikiai tiks, jeigu vis dažniau pajunti, kad teisi, vertini ir kritikuoji save. Jeigu jautiesi priklausoma nuo aplinkinių komentarų, nuolat ieškai pritarimo ir nepasitiki savimi, įsigyk rinkinį „Moteris, verta milijono“. Paklausiusi kelių praktikų tu išeisi iš namų iškelta galva ir kur kas labiau pasitikėsi savimi nei iki šiol.

Jeigu „strigai“ kiekvienai iš mūsų pažįstamoje situacijoje, kai stengiesi dėl visų aplinkui, bet lieki neįvertinta, nesulauki nei padėkos, nei pritarimo, vadinasi, metas pačiai pasirūpinti savimi ir pasikelti savivertę.

Tam, kad kiti pradėtų mus vertinti, turime pačios pradėti vertinti save. Rinkinys „Moteris, verta milijono“ yra tiesiog privalomas, jeigu šiuo gyvenimo etapu žema savivertė tau vis pakiša koją ir trukdo pasijusti laimingai.

Puikiai tinka dovanoti nuotakoms, moterims, kurios ieško darbo, išgyvena varginantį skyrybų procesą arba jaučia, kad yra užsisėdėjusios namuose...

Į šį rinkinį įeina 8 praktikos ir 2 dovanos:


MOTERIS BE RIBŲ! Kaip išplėsti savo VIDINES RIBAS ir lengvai iš gyvenimo gauti viską ko trokšti: meilę, sėkmę, pinigus ar net gerus santykius!

Šis rinkinys, skirtas moteriai, kuri nori pagerinti savo gyvenimo kokybę, bet šiuo metu yra labai užimta ir jai sunku surasti 10 minučių tylos ir ramybės.

Čia tu rasi visko, ko trūksta mūsų moteriškoms širdims. Savitaiga yra nuostabus dalykas. Šis rinkinys unikalus tuo, kad jį galima klausyti vairuojant, tvarkant namus ar tiesiog ilsintis paplūdimyje. Jis yra išskirtinis todėl, kad jame yra sudėtos ne tik praktikos mums aktualiomis ir moteriškomis temomis (grožis, sveikata, pinigai ir geri santykiai), bet ir unikali streso mažinimo praktika (ji labai naudinga, kai viduje viskas taip verda, kad nesinori jokių pozityvių frazių, nes gyvenimas tiesiog „užkniso“).

Taigi, jeigu anksčiau tu tikrai galėjai išsisukinėti sakydama, jog esi labai užimta ir negali skirti laiko sau, sukūrę rinkinį "MOTERIS BE RIBŲ" mes pašalinome šią problemą.

Šis rinkinys taip pat yra puiki dovana, nes jis tinka visiems – juo vadovautis lengva, bet efektyvu.

Į šį rinkinį įeina 8 praktikos ir 2 dovanos:


Pasirinkite savo planą:

Internetinis video kursas "Kaip PAMILTI SAVE ir nustoti griauti sau gyvenimą", kartu su ŠIOMIS PRAKTIKOMIS:
✔ EMOCIŠKAI LAISVA. Kaip užgydyti emocines žaizdas, kurios griauna tavo santykius ir gyvenimą.
✔ IŠ PAVARGUSIOS Į SPINDINČIĄ. Kaip nusimesti visas neigiamas emocijas ir per dieną sukauptas nuoskaudas.
✔ NETOBULUMO DOVANA SAU. Kaip nustoti keisti save ir priimk tokią, kokia esi.
✔ TAVO ŠLOVĖS AKIMIRKA. Kaip tapti nesustabdoma visose gyvenimo srityse.
✔ KRITIKAI ATSPARI MOTERIS: Kaip nustoti pergyventi dėl kitų nuomonės ir pradėti gyventi savo gyvenimą!
✔ PASITIKĖJIMO SAVIMI KODAS. Kaip užprogramuoti save pasitikėjimui savimi ir drąsiai judėti pirmyn
✔ LAIMINGA ČIA IR DABAR. Kaip nustoti nerimauti ir pradėti mėgautis gyvenimu čia ir dabar.
✔ MAGIŠKA MOTERIS. Kaip išgirsti savo vidinį balsą ir įgauti vidinę ramybę?
✔ GRAŽIOS ODOS PASLAPTIS. Kaip išlaikyti jauną ir gražią veido odą ilgiau.
✔ KLEOPATRA. Kaip tapti moterimi, kuriai lenkiasi karaliai.
VIDEO DOVANA 50 min. video kursas „KĄ KIEKVIENA TURĖTŲ ŽINOTI APIE PASITIKĖJIMĄ SAVIMI...“. (Vertė: 47€)
Nuostabusis moteriškumo žurnalas "100 MOTERIŠKUMO DIENŲ. Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti?". (55€ vertė!)
Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI“ (kompaktinis diskas). (37€ vertė)
Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI“ (mp3 versija). (37€ vertė)
Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ (kompaktinis diskas). (37€ vertė)
Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ (mp3 versija). (37€ vertė)
Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ“ (kompaktinis diskas). (37€ vertė)
Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ“ (mp3 versija). (37€ vertė)

AUKSINIS PLANAS

95€ 45€ Kursą gausite iškart po apmokėjimo!

 • Internetinis video kursas "Kaip PAMILTI SAVE ir nustoti griauti sau gyvenimą", kartu su ŠIOMIS PRAKTIKOMIS:
 • ✔ EMOCIŠKAI LAISVA. Kaip užgydyti emocines žaizdas, kurios griauna tavo santykius ir gyvenimą.
 • ✔ IŠ PAVARGUSIOS Į SPINDINČIĄ. Kaip nusimesti visas neigiamas emocijas ir per dieną sukauptas nuoskaudas.
 • ✔ NETOBULUMO DOVANA SAU. Kaip nustoti keisti save ir priimk tokią, kokia esi.
 • ✔ TAVO ŠLOVĖS AKIMIRKA. Kaip tapti nesustabdoma visose gyvenimo srityse.
 • ✔ KRITIKAI ATSPARI MOTERIS: Kaip nustoti pergyventi dėl kitų nuomonės ir pradėti gyventi savo gyvenimą!
 • ✔ PASITIKĖJIMO SAVIMI KODAS. Kaip užprogramuoti save pasitikėjimui savimi ir drąsiai judėti pirmyn
 • ✔ LAIMINGA ČIA IR DABAR. Kaip nustoti nerimauti ir pradėti mėgautis gyvenimu čia ir dabar.
 • ✔ MAGIŠKA MOTERIS. Kaip išgirsti savo vidinį balsą ir įgauti vidinę ramybę?
 • ✔ GRAŽIOS ODOS PASLAPTIS. Kaip išlaikyti jauną ir gražią veido odą ilgiau.
 • ✔ KLEOPATRA. Kaip tapti moterimi, kuriai lenkiasi karaliai.
 • VIDEO DOVANA 50 min. video kursas „KĄ KIEKVIENA TURĖTŲ ŽINOTI APIE PASITIKĖJIMĄ SAVIMI...“. (Vertė: 47€)
 • Nuostabusis moteriškumo žurnalas "100 MOTERIŠKUMO DIENŲ. Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti?". (55€ vertė!)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI“ (kompaktinis diskas). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI“ (mp3 versija). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ (kompaktinis diskas). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ (mp3 versija). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ“ (kompaktinis diskas). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ“ (mp3 versija). (37€ vertė)

SUPER PREMIUM (vertingiausias)

TIK 125€ PLIUS 6€ paruošimas, pakavimas ir siuntimas

 • Internetinis video kursas "Kaip PAMILTI SAVE ir nustoti griauti sau gyvenimą", kartu su ŠIOMIS PRAKTIKOMIS:
 • ✔ EMOCIŠKAI LAISVA. Kaip užgydyti emocines žaizdas, kurios griauna tavo santykius ir gyvenimą.
 • ✔ IŠ PAVARGUSIOS Į SPINDINČIĄ. Kaip nusimesti visas neigiamas emocijas ir per dieną sukauptas nuoskaudas.
 • ✔ NETOBULUMO DOVANA SAU. Kaip nustoti keisti save ir priimk tokią, kokia esi.
 • ✔ TAVO ŠLOVĖS AKIMIRKA. Kaip tapti nesustabdoma visose gyvenimo srityse.
 • ✔ KRITIKAI ATSPARI MOTERIS: Kaip nustoti pergyventi dėl kitų nuomonės ir pradėti gyventi savo gyvenimą!
 • ✔ PASITIKĖJIMO SAVIMI KODAS. Kaip užprogramuoti save pasitikėjimui savimi ir drąsiai judėti pirmyn
 • ✔ LAIMINGA ČIA IR DABAR. Kaip nustoti nerimauti ir pradėti mėgautis gyvenimu čia ir dabar.
 • ✔ MAGIŠKA MOTERIS. Kaip išgirsti savo vidinį balsą ir įgauti vidinę ramybę?
 • ✔ GRAŽIOS ODOS PASLAPTIS. Kaip išlaikyti jauną ir gražią veido odą ilgiau.
 • ✔ KLEOPATRA. Kaip tapti moterimi, kuriai lenkiasi karaliai.
 • VIDEO DOVANA 50 min. video kursas „KĄ KIEKVIENA TURĖTŲ ŽINOTI APIE PASITIKĖJIMĄ SAVIMI...“. (Vertė: 47€)
 • Nuostabusis moteriškumo žurnalas "100 MOTERIŠKUMO DIENŲ. Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti?". (55€ vertė!)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI“ (kompaktinis diskas). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSIPIRTI“ (mp3 versija). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ (kompaktinis diskas). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ (mp3 versija). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ“ (kompaktinis diskas). (37€ vertė)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ“ (mp3 versija). (37€ vertė)

IŠBANDYK vieną praktiką NEMOKAMAI!

Dovanojame tau nuostabią praktiką "KRITIKAI ATSPARI MOTERIS: Kaip nustoti pergyventi dėl kitų nuomonės ir pradėti gyventi savo gyvenimą!"

Spausk ant video ir išklausyk vieną kurso dalį ir atlik ypatingai stiprią praktiką, kuri padės sumažinti bet kokius kritikus...


sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas info@sokoladassielai.lt