Pagaliau bus atskleistos Los Andželo grožio mokyklos paslaptys, padedančios atrodyti ir jaustis mažiausiai 10 metų jaunesne... atsikratyti pajuodusių paakių, papilkėjimo ir pristabdyti veido raukšlių atsiradimą!

Visa tai - NEMOKAMOJE knygutėje
"ATRODYK JAUNIAU DABAR"!

Šiandien aš tau iš tiesų atskleisiu keletą neįtikėtinų gražios veido odos paslapčių, kurių dar niekam taip detaliai nepasakojau!

Grožio paslaptimis susidomėjau prieš penkiolika metų, gyvendama Los Andžele ir pradėjusi lankytis grožio mokykloje. Kai mūsų mokytoja, aštuoniasdešimtmetė tailandietė, pasakė, kiek jai metų, vos nenukritau nuo kėdės.

Ji atrodė 20 metų jaunesnė, o jos oda buvo neįtikėtinai lygi.

Iš pradžių pagalvojau, jog kalti puikūs genai, bet išgirdusi, kiek ji daug žino veido odos priežiūros paslapčių, supratau, jog to gali pasiekti kiekviena!

Beje, per gyvenimą sutikau daug gražių moterų ir nė viena neatrodė gerai vien atsitiktinimo dėka. Kiekviena iš tų moterų naudojasi tam tikromis paslaptimis, kurios ištrina jų senatvės požymius.

Pagaliau ir tu gali pradėti naudoti tas pačias paslaptis, kad atrodytum ir jaustumeisi daug gražesnė ir jaunesnė.

Taigi, ši geniali grožio specialistė mus mokė, kaip rinktis produktus, kaip skaityti etiketes ir kodėl dauguma populiariausių veido priežiūros produktų yra absoliučiai ŽALINGI tavo jaunystei ir grožiui.

Įgijusi tų žinių, išmokau, kaip reikia atsirinkti tokius veido priežiūros produktus, kurie odą drėkina, neleidžia atsirasti juodiems paakiams ir pašalina veido pilkumą.

Žiniasklaida ir grožio industrija mus labai supainiojo…

Pasiūla beprotiškai didelė, atsirinkti, kas tikra, o kas ne, yra labai sunku. Esminių pagrindų apie tai, ko reikia mūsų odai, mes neturime, todėl mumis lengva manipuliuoti ir parduoti netikrus pažadus.

Juk dauguma iš mūsų su didele viltimi eina vis pas naujas kosmetologes, išleidžia daug pinigų naujiems produktams, bet džiuginančių rezultatų nesulaukia.

Štai tada moterys nusivilia ir nuleidžia rankas.

Aš pati daug metų sukausi šiame užburtame rate. Su didele viltimi įsigydavau kokį nors veido priežiūros produktą, tačiau galiausiai labai nusivildavau. Pykdavau, jausdavausi apgauta ir ilgainiui nustojau tikėti etikečių bei reklamų pažadais. Tačiau odą prižiūrėti juk vis tiek reikėjo.

Vienintelis geras dalykas buvo tas, kad nenustojau ieškoti. Supratau, kad sau padėti galėsiu tik tada, kai įgysiu reikiamų žinių.

Tad galiausiai įstojau į puikią Los Andželo grožio mokyklą.

Didžiausia PROBLEMA ta, kad dabar priemonių tiek daug, jog sunku išsirinkti, kas išties padeda, o kas yra tik apgaulė.

Tiesa tokia, kad dauguma šių dienų veido priežiūros priemonių VERTOS KELIAUTI Į ŠIUKŠLIŲ DĖŽĘ. Didžioji dalis veido priežiūros produktų NIEKO NEDARO arba priešingai – ATIMA TAVO GROŽĮ.

Jie yra sukurti tik tam, kad nepaisant rezultatų korporacijoms atneštų didžiulius pinigus.

Yra tik keletas mano pačios atrastų kompanijų, kurios sukūrė beveik stebuklingas veido valymo, maitinimo ir šveitimo priemones.

Esu išbandžiusi daugybę įvairiausių produktų. Kai kuriuos panaudojusi atrodydavau dar blogiau nei prieš tai.

Anksčiau nebuvo tokios didelės senėjimo procesą galinčių sustabdyti kosmetikos produktų pasiūlos. Neturint pinigų ar gerų genų, išlaikyti jaunystę ir grožį buvo beveik neįmanoma.

Tačiau dabar, įgijusi reikiamų žinių ir ėmusi naudoti tinkamus produktus, kiekviena moteris gali puikuotis spindinčia oda ir kur kas ilgiau išsaugoti savo grožį bei jaunystę.

Per penkiolika pastarųjų metų atsirinkau GERIAUSIUS IŠ GERIAUSIŲ veido priežiūros produktus, kuriais su tavimi ketinu pasidalinti visiškai nemokamai!

Visą informaciją rasi nuostabioje elektroninėje knygutėje „ATRODYK JAUNIAU DABAR!“

Pirmą kartą taip ATVIRAI dalinuosi savo veido odos priežiūros atradimais.

Šioje NEMOKAMOJE knygutėje rasi informaciją apie mano mėgstamiausius per pastaruosius penkiolika metų atrastus VEIDO ODOS PRIEŽIŪROS PRODUKTUS (su tiksliais pavadinimais, nuotraukomis ir kainomis).

Beje, dauguma tų produktų kainuoja vos keliolika eurų!

Aš nereklamuoju nė vieno produkto, todėl pateikta informacija yra tikrai nuoširdi. Būtinai pasinaudok tuo, ką sužinosi, kadangi tai padės tau nežaloti savo veido ir neprarasti jaunystės anksčiau laiko…

Jeigu laikui bėgant nusivilsiu vienu ar kitu produktu, atnaujinsiu informaciją ir pasiūlysiu tau dar ką nors geresnio bei naudingesnio.

Dažnai moterys manęs klausia, kokias veido priežiūros priemones naudoju, kad sulaukusi 40-ties atrodau 10-čia metų jaunesnė. Visi atsakymai čia!

Taigi, visas per penkiolika metų įgytas žinias publikuoju NEMOKAMOJE elektroninėje knygutėje „ATRODYK JAUNIAU DABAR!"

Netrukus atskleisiu, kaip gali šią knygutę gauti nemokamai, tačiau pirmiausia noriu atskleisti tai, ką joje rasi:

 • Jei vakare nenuvalai makiažo arba naudoji netinkamas priemones, oda negali kvėpuoti ir atsinaujinti, o tuomet daug greičiau atsiranda nuovargio ženklų, dėl kurių oda negražiai papilkėja (ir veidas atrodo senesnis). Štai kodėl šioje knygutėje aptariu tris savo mėgstamiausias makiažo valymo priemones, kurios nesausina odos, saugo tavo jaunystę ir puikiai pašalina makiažą...
 • Gyvendama Los Andžele iš išmintingų moterų sužinojau apie GERIAUSIĄ makiažo nuvalymo produktą, kuris Lietuvoje kainuoja vos 2–3 Eur. Šio produkto nuotrauką rasi 3 lape. Beje, kitos kosmetikos firmos taip pat siūlo tokį patį produktą, tačiau jis kainuoja apie 20 Eur (o sudėtis tokia pati). Taigi, tai žinodama niekada nepermokėsi!
 • Puikiai pamaitinantis odą ir jos nesendinantis kreminis veido odos valiklis, kurio nuotrauką rasi 5 lape. Taip pat, ten rasi, kokioje parduotuvėje jį galima rasti ir kiek jis kainuoja.
 • Ši, nedžiovinanti odos ir puikiai pašalinanti makiažą, priemonė yra aprašyta 5 lape. Ją galima įsigyti visose vaistinėse. Beje, šis produktas, anot VOGUE, yra vienas iš dešimties grožio produktų, kurį savo kosmetikos spintelėje turi garsiausi modeliai! Kainuoja 7–17 Eur.
 • Mano SLAPTA priemonė veidui valyti. Kadaise šis produktas buvo ypač saugoma grožio paslaptis, tačiau dabar jis yra labai lengvai prieinamas. Vis dėlto labai mažai moterų apie jį žino. Tai yra vienas geriausių man žinomų drėkinamųjų preparatų. Jį rasi 4 lape ir tikrai nustebsi, kaip lengva jį gauti
 • Jeigu jaučiu, kad oda išsausėja, atsiranda nešvarumų, griebiuosi šių stebuklingų priemonių, kurios aprašytos 6 lape. Jos puikiai pašalina raginį sluoksnį, oda išsivalo, vėl ima kvėpuoti ir kur kas geriau įsisavina kremus ar serumą. Šie produktai ne tik atkuria veido drėgmę ir jį išlygina, bet ir pasiekia mažyčius, beveik nematomus odos sluoksnius, kurie priešingu atveju užkimštų tavo poras ir pašalintų visą veido spindesį.
 • Kodėl nenaudoju populiariųjų veido odos PRAUSIKLIŲ? (Ir nerekomenduoju naudoti tau.)
 • Veido šveitiklis vos už 2 Eur, kurį galima įsigyti kosmetikos parduotuvėje „Eurokos“. Tikslus pavadinimas 7 lape. Jį naudojant veido oda būna GLOTNI ir ŠVELNI! (Privalai jį turėti savo vonios kambaryje jau šiandien!)
 • 8 lape įdėjau nuotrauką, kuo GAIVINTI savo veido odą, jei dirbi namie ar biure? (Kad nereikėtų naudoti jokių sendinančių kremų…)
 • SERUMAI yra ypač svarbūs, jei nori, kad veido oda nesiraukšlėtų ir gautų pakankamai drėgmės. 8 lape atskleisiu mėgstamą korėjiečių firma, kurią atradau dar gyvendama ir dirbdama modeliu Los Andžele (šie produktai manęs niekada nepavedė, kaina puikiai atitinka kokybę ir visiškai patenkina mano aukštus reikalavimus kosmetikai).
 • Taip pat, jeigu gali skirti pakankamai lėšų veido priežiūros priemonėms, atskleisiu ypatingą veido odos priežiūros linijos serumą, kuriuo pati mėgaujuosi tik kartą per metus (dėl jo aukštos kainos). Šis produktas ir visa jų linija su mano oda padaro STEBUKLUS (jei kaina pasirodys per didelė, siūlau vieną pigesnę alternatyvą, kurią taip pat bandausi).
 • Ką naudoju PAAKIAMS, kad jie nebūtų pajuodę? Man tai tobulas kremukas, kuriuo esu labai patenkinta. Kol kas neatradau jokio kito, kuris nors bent kiek prilygtų šiam. Būtinai išbandyk ir tu (nuotrauką ir pavadinimą rasi 9 lape).
 • Visų laikų mėgstamiausias veido odos kremas, daugumos modelių vadinamas GRAŽIOS ODOS PASLAPTIMI! (Jį rasi 10 lape). Tai yra laiko patikrintas, natūralus ir puikiai išsprendžiantis daugybę odos problemų. Lietuvoje kainuoja apie 25 Eur. Neapsigauk dėl jo žemos kainos. Jis išties daro stebuklus. Ši priemonė tapo daugelio žvaigždžių gražios odos paslaptimi (jį naudoja Kim Kardashian, Gwyneth Paltrow, Scarlett Johansson, Demi Moore…). Naudojant šį puikų kremą, oda tampa minkšta, glotni ir švytinti, tarsi satininė.
 • Veido kremas, be kurio neišeinu iš namų. Jis puikiai užmaskuoja odos nelygumus, turi švytinčių dalelių, suteikia sveiko spindesio ir apsaugo nuo saulės. Taip pat, nekemša porų, gražina ir tausoja odą. (Tai mano TOP produktas, be kurio aš neįsivaizduoju nė vienos savo gyvenimo dienos. Nuotrauką rasi 11 lape.)
 • Neįtikėtina veido kaukė, pasaulio rinkoje susilaukusi didelio pripažinimo ir pamėgta žvaigždžių. Kartais atrodau papilkėjusi ir pavargusi, bet tuomet užsitepu šią kaukę ir oda iškart tampa skaisti, atrodo lygi ir gaivi. Nuotrauką rasi 12 lape.
 • MUILIUKŲ pasirinkimo paslaptis (svarbiausia, kad nebūtų vieno bjauraus ingrediento, kurio, beje, yra visuose populiariuosiuose muiluose „Dove“, „Nivea“, „Safeguard“ ir kt.)
 • ĮSPĖJIMAS! Net negalvok pirkti kosmetikos, kol jų NEPATIKRINAI šiuose dviejuose patikimuose portaluose, kuriuos rasi 12 lape Yra daugybė interneto portalų, reklamuojančių tam tikrus kosmetikos produktus vien dėl pinigų. Tokiu atveju pateikiama informacija būna nenuoširdi. Šie du interneto portalai manęs nenuvilia jau daugybę metų. Netrukus juos žinosi ir tu! (Įvedusi norimo produkto pavadinimą, vos per minutę sužinosi TIKRĄ informaciją ir TIKRUS atsiliepimus, kurie padės neapsigauti ir nepridaryti savo veido odai žalos!)
 • Kaip garsenybės apsaugo savo odą ir plaukus naktį?

Visa tai bus atskleista NEMOKAMOJE elektroninėje knygutėje „ATRODYK JAUNIAU DABAR!“, kurią paruošti man prireikė penkiolikos metų!

Šia knygutę nemokamai gaus kiekviena moteris kartu su naująja knyga „ŠOKOLADAS SIELAI“, kurią galima įsigyti visuose įprastuose ir elektroniniuose knygynuose.

Šią knygutę NEMOKAMAI gaus KIEKVIENA knygos pirkėja!

Įsigijus knygą, atsiųsk jos foto, ar persiųsk gautą patvirtinimo laišką adresu grozis@SokoladasSielai.lt ir nemokamai gauk knygutę „MANO ODOS PRIEŽIŪROS PASLAPTYS IR LAIKO PATIKRINTI GROŽIO PRODUKTAI!“

Užsisakyti knygą!

ATSILIEPIMAI...

KNYGOJE BUS ATSKLEISTA DAR DAUGIAU GROŽIO IR JAUNYSTĖS PASLAPČIŲ!

Anksčiau maniau, kad norint GRAŽIAI ATRODYTI reikia daug pinigų, bet laikui bėgant supratau, kad klydau.

 • Mačiau daugybę Holivudo žvaigždžių, kurios turėjo visus pasaulio pinigus ir kosmetologus, bet jų kūnas, veidas, sveikata pakluso bėgančiam laikui ir žemės traukai.
 • Mačiau ir gražių, nesenstančių moterų, aplink kurias man labai patiko sukinėtis: visuomet domino sveikos ir gyvybingos, norėjau išsiaiškinti, kaip jos pasiekia tokių puikių rezultatų.

Ką gi, belieka padėkoti gyvenimui, leidusiam pamatyti tiek įdomių dalykų ir įsitikinti, kad jokių superpaslapčių nėra.

Tos moterys daro tai, ką ir tu netrukus galėsi daryti, ir jokių perdėtų pinigų ar laiko sąnaudų!

Dar jaunystėje apsisprendžiau, kad su metais tik gražėsiu. Radau daug būdų to siekti. Kai kurie buvo prasmingi, kiti tik pinigų ir laiko švaistymas. Dabar manau, kad man puikiai sekasi, todėl noriu pasidalyti šiomis žiniomis su tavimi.

Viską perskaičiusi neabejotinai žinosi, kaip tapti nepavaldžiai laikui.

Dabar 40 metų moteriai tėra smulkmena, tai tarsi seniau 30... Net ir 50 vienas niekis, jeigu moteris žino, kaip savimi rūpintis.

Nors tikrasis amžius svarbus, pastebėkite, kiek moterų pasensta 25–30. O yra tokių, kurios būdamos 50 atrodo kaip 35. Jos atradusios, kaip išsaugoti grožį ir jaunystę: sportuoja, prisižiūri mitybą, įsiklauso į savo kūno ženklus, žino, ką daryti su simptomais, stebi hormonus ir naudojasi įrankiais, padedančiais juos reguliuoti.

Kalbėsimės apie 4 pagrindines GROŽIO IR JAUNYSTĖS sritis.

 • Mityba. Pasidalysiu 8 taisyklėmis, kurios man padeda nepasenti ir išlaikyti idealų svorį (jų laikausi jau daugiau nei 10 metų, rezultatai neįtikėtini). Sužinojusi apie 9 supermaistus grožiui ir jaunystei, gailėsiesi, kad šiandien jų suvalgei taip mažai!
 • Sportas. Viena labai paprasta ir veiksminga taisyklė, kaip pasirinkti sporto šaką. Kodėl mano grožio mokytoja uždraudė bėgimo takelį? Ką rinktis, jei sportuojant ima skaudėti sąnarius ar nugarą?
 • Veido ir kūno priežiūra. Atskleisiu net 14 taisyklių, kurios neabejotinai veikia ir kurių laikausi jau 15 metų. Jos man padeda atrodyti taip, kaip atrodau šiandien. Tai tikrų tikriausi grožio perlai, kuriuos rinkau visą gyvenimą!
 • Apranga. Svarbiausia suprasti, kad rūbai atspindi mūsų santykį su savimi. Pažiūrėjusi į moterį iš karto galiu pasakyti, kas vyksta jos gyvenimo kelyje, kaip ji save vertina, koks seksualinis jos gyvenimas, kokį vaidmenį šiuo metu ji išgyvena stipriausiai. Rūbai gali išduoti mūsų baimes, nesaugumą ir daug kitų dalykų.

Užsisakykite šią ŠOKOLADAS SIELAI knygą dabar:

TAIP! Noriu užsisakyti knygą...

Įsigijus knygą, atsiųsk jos foto, ar persiųsk gautą patvirtinimo laišką adresu grozis@SokoladasSielai.lt ir nemokamai gauk knygutę „MANO ODOS PRIEŽIŪROS PASLAPTYS IR LAIKO PATIKRINTI GROŽIO PRODUKTAI!“

Šioje knygoje bus atskleista daugybė gyvenimo paslapčių: apie vyrus, moteriškumą, seksualumą, pasitikėjimą savimi, savirealizaciją, pinigus, grožį, jaunystę ir meilę sau. Čia nerasi sausų ir nepatikrintų teorinių žinių. Tai mano gyvenimo istorija, kuria nusprendžiau pasidalyti su tavimi.

Garantuoju, jog perskaičiusi šią knygą, tu gausi visus reikalingus įrankius, kurie padės tapti tokia moterimi, KURIAI NEĮMANOMA ATSISPIRTI!


Užsisakykite šią ŠOKOLADAS SIELAI knygą dabar:

TAIP! Noriu užsisakyti knygą...

shadow-ornament

Turi klausimų? Parašyk mums adresu info@sokoladassielai.lt