Kaip kurti santykius jei nori jaustis MYLIMA, MATOMĄ, bei IŠGIRSTA? (10 žingsnių)

Dažnai tenka girdėti iš moterų, kad jos santykiuose nori RYŠIO, būti MATOMOS, IŠGIRSTOS ir SUPRASTOS.

Tačiau vyrams būna neaišku, kaip tai padaryti. Jos sėdi prieš savo mylimąjį ir sako: „Man trūksta dėmesio“, „nejaučiu tarp mūsų ryšio“, „mūsų santykiai prasti“, bet kai ateina laikas įvardyti, ko moteris nori iš tikrųjų, tampa visai neaišku.

Vyras nesupranta, ko nori moteris, o moteris nemoka įvardyti, ko trokšta.

Santykiuose ima rastis vis daugiau ir daugiau NEPASITENKINIMO, kuris ilgainiui nuveda ir prie skyrybų.

Štai kodėl sukūrėme kursą, kuriame išsamiai kalbame APIE INTYMAUS IR ARTIMO RYŠIO KŪRIMĄ.

Savo žinias sudėjome į 10 aiškių ir paprastų ŽINGSNIŲ, kuriais vadovaudamasi moteris išmoks kurti artimus santykius su vyru ir pradės jaustis mylima, matoma ir išgirsta!

Mes su vyru kuriame santykius jau septynerius metus. Esame investavę daug laiko ir pinigų. Studijavome pas geriausius specialistus ir mokytojus, mokėmės bendravimo meno, seksualumo ir intymaus ryšio kūrimo paslapčių.

Pačias vertingiausias žinias, kurias lengvai galėsi pritaikyti savo gyvenime, sudėjome į šį kursą, kurį sudaro 10 paprastų žingsnių.

Dažnai mes galvojame, kad žinome, kaip sukurti intymumą ir artumą santykiuose, bet tai netiesa. Dauguma mūsų tenkinasi labai pusėtinais santykiais ir bijo kažką keisti.

Dažai intymumą maišome SU SEKSU, bet tai – toli gražu ne tas pats. Šiais laikais dauguma porų užsiima seksu be jokio intymumo, nejausdami širdies ryšio ir pasitenkinimo.

Paviršinius santykius vyras gali sukurti su bet kuo, tačiau intymų ir artimą ryšį – tik su SAVO išrinktąja.

Jeigu moteris žino, kaip kurti santykius, poroje atsiranda laimė, džiaugsmas ir patikimumas. Tokie santykiai turi nuostabią ateitį.

Moteris vyrui tampa išskirtine, su kuria jis turi specialų slaptą ryšį, kokio niekada nesukurs su jokia kita!

Aptarkime tai, ką sužinosime šiame kurse:

 • Pirmas žingsnis – apie tai, kaip poroje iš tikro susikuria INTYMUS RYŠYS IR ARTUMAS.

Čia kalbėsime apie tai, ką kiekviena pora PRIVALO padaryti, jeigu nori vienas nuo kito neatitolti.

Šis žingsnis bus kritiškai svarbus toms poroms, kurios įsivažiavo į rutiną ir tokį tempą, kuriame visai nebejaučia ir nebemato vienas kito.

 • Antras žingsnis skirtas moterims, kurios NESIJAUČIA MYLIMOS.

Tai yra nepaprastai svarbus žingsnis, be kurio santykiuose dingsta kažkas labai svarbaus... ir moteris pradeda vysti lyg nelaistoma gėlė!

 • Trečiasis žingsnis skirtas moteriai, kuri DAŽNAI JAUČIASI NEIŠGIRSTA.

Šį žingsnį dažna pora užmiršta ir santykiai, tarpusavio supratimas po truputį nyksta iš jų gyvenimo.

 • Ketvirtasis žingsnis skirtas pakviesti savo vyrą KALBĖTI APIE JAUSMUS IR EMOCIJAS.

Aptarsime, kaip paskatinti vyrą kalbėti apie jausmus ir emocijas, be jo gynybinės reakcijos ar išsisukinėjimo.

Kiekviena, kuri išbandys šį žingsnį, sulauks neįtikėtinų rezultatų, pvz., savo vyrui išsakiusi nepasitenkinimą ar priekaištą, sulauks ne pykčio, o apkabinimo ir supratimo!

 • Šis žingsnis skirtas tam, kad tavo vyras jaustųsi SUPRASTAS ir IŠGIRSTAS.

Dauguma moterų nemoka sukurti šio jausmo savo vyrui, todėl jis pradeda to ieškoti kitose!

Kiekvienam vyrui tai yra be galo svarbu, tad jeigu į jo akiratį ateina moteris, kuri žino šį žingsnį, vyras natūraliai pradeda krypti į jos pusę.

Būtent todėl tai yra neįtikėtinas įrankis kiekvienai moteriai, kuri siekia savo vyrui būti išskirtine ir tarpusavyje turėti slaptą ryšį, kurio jis neras su jokia kita moterimi.

 • Šeštasis žingsnis bus didžiulė pagalba moteriai, kuri nori GERIAU PAŽINTI SAVO VYRĄ

Vyrams tai yra neįtikėtinai sunku kalbėti apie jausmus ir savo vidinį pasaulį (dėl visų vaikystėje „vyrai neverkia“ pasakymų).

Šis žingsnis padės atverti savo vyro vidinį pasaulį (ko jis tikriausiai nebus padaręs nė vienai moteriai).

 • Tai yra tavo SLAPTAS RAKTAS į intymų ryšį ir artumą.

Pasinaudodama šiuo žingsniu, galėsi atrakinti beveik bet kurio žmogaus širdį!

Jeigu pažįsti nors vieną žmogų, šalia kurio pabuvus aplanko malonūs ir šilti jausmai, gali būti, kad jis naudojasi būtent šia paslaptimi, kurią netrukus galėsi sužinoti ir tu.

 • Kalbėsime, kaip išvengti PAVIRŠUTINIŲ SANTYKIŲ, kai visai nesuprantate vienas kito...

Šiame žingsnyje kalbėsime apie tai, kokią didžiulę klaidą daro daugybė porų ir po to kenčia dėl paviršutinių santykių, nepatenkintų poreikių ir ryšio nebuvimo.

Dažnai mes įsivaizduojame, ko reikia mūsų partneriui, tačiau, žengus šį žingsnį, labai tikėtina, kad tiek vyrui, tiek tau bus tikra naujiena, kas kiekvienam iš jūsų yra svarbu.

 • Devintas žingsnis būtinas kiekvienai porai, kitaip ateis į tokį tašką, kai jis pasakys „pati rūpinkis savimi ir savo poreikiais.“

Šis žingsnis yra neįtikėtinai svarbus kiekvienos poros gyvenime.

Jeigu to nedarome, vyras vis mažiau ir mažiau nori ką nors dėl mūsų daryti, kol prieinamas toks taškas, kai jis pasako: „Pati rūpinkis savimi ir savo poreikiais.“

Kad taip nenutiktų, privalome atkreipti didžiulį dėmesį į šį žingsnį. Nesmagu sakyti, bet vyrams šis žingsnis toks svarbus, kad jeigu moteris jį užmiršta, vyrai yra linkę labai greitai to ieškoti pas kitą!

 • Kalbėsime apie seksualines paslaptis ir tikrąjį intymumą!

Čia kalbėsime apie tai, kodėl moterys, kai pasimyli su savo vyru, vis tiek nejaučia ryšio ar intymumo. Šiame žingsnyje kalbėsime apie kūniško ryšio kūrimą.

Kursas yra labai lengvas, aiškus ir suprantamas. Visa trukmė - šiek tiek daugiau nei 1 valanda!

Šiame kurse perduoti tik pačios svarbiausios paslaptys, kaip kurti artimą ryšį ir intymumą, kad jaustumeisi mylima, matoma ir išgirsta.

Užtruksi vos 1 valandą ir gausi neįtikėtinus įrankius visam gyvenimui!

Užsisakyti kursą dabarIr gausi „GERŲ SANTYKIŲ PASLAPTIS“ dovanų!

SPECIALI DOVANA UŽSISAKIUS KURSĄ ŠIANDIEN: 95€ VERTĖS SANTYKIŲ KURSAS „GERŲ SANTYKIŲ PASLAPTYS!“

Ši dovana galioja labai trumpą laiką...

Šį kursą paruošiau remdamasi ne tik savo patirtimi, bet ir garsių psichologų, santykių ekspertų bei tantros mokytojų išmintimi. Šis kursas – bene vienintelis toks išsamus ir atviras visoje Lietuvoje.

Tai yra santykių su vyru PAGRINDAS, kurį turėtų žinoti kiekviena moteris.

 • Kursą pradėsime nuo 3 pačių didžiausių moterų daromų klaidų.

Jos yra tokios populiarios, kad, mano manymu, beveik 100 % moterų jas daro kiekvieną dieną! Jeigu darai bent vieną – tai jau yra didžiulė žala santykiams. Dauguma moterų daro VISAS tris!

Aš pati jas dariau. Žlugdžiau santykius to net nežinodama...

 • Kurso metu kalbėsime apie 4 STULPUS, kurie yra būtini kuriant santykius.

Šie stulpai yra visa ko pagrindas. Jeigu bent vieno stulpo nebus, santykių pilis anksčiau ar vėliau SUGRIUS. Būtent todėl tiek daug porų ir išsiskiria. Būtent todėl tiek daug porų gyvena nuolatinėje įtampoje ir konfliktuodamos.

Žinodama šiuos 4 santykių stulpus, turėsi stiprius pagrindus, ant kurių galėsi kurti naujus arba esamus santykius. Tai yra kryptis, kuri tarpusavio meilę ir pagarbą AUGINS, o ne žlugdys.

Jeigu nori išspręsti savo santykių problemas, visus atsakymus rasi šiame kurse! Jį skiriu visoms moterims, kurios mums rašo laiškus ir nori geriau suprasti, ką daro ne taip.

Daug kalbėsime apie VYRŲ PSICHOLOGIJĄ, tad jeigu nesupranti savo partnerio, čia rasi tai, ko visą laiką trūko…

Šis kursas toks vertingas, kad jį norėsiu padovanoti ir savo dukrai, kai ji paaugs (dabar jai 10).

Tai yra visa ko PAGRINDAS. Tai yra tos žinios, kurių man trūko visą gyvenimą. Tai yra tos žinios, kurios leis suprasti, kas yra „egzistavimas“, o kas yra meilė.

Moterys dažnai rašo, jog baiminasi, kad jas paliks. Jeigu žinosi šias santykių paslaptis, galiu garantuoti, kad vyras NET NETURĖS TOKIŲ MINČIŲ. Labai mažai moterų tai žino, tad tu tampi išties išskirtine ir vienintele. Kiekvienai moteriai tai suteikia daug SAUGUMO ir pasitikėjimo savo vyru.

Taip pat dar keletas neįtikėtinų dalykų, kuriuos sužinosi:

 • Tikroji priežastis, kodėl mes įsimylime kitą žmogų.
 • Visa tiesa, kaip mes pasirenkame savo partnerį ir kodėl iš pradžių jis mums atrodo lyg nusileidęs iš dangaus. (Beje, tai nėra atsitiktinumas.)
 • Ko mes IŠ TIKRŲJŲ norime iš santykių? (Tai padės geriau suprasti save ir savo partnerį.)
 • Kaip mes prisirišame prie vyro?
 • Kaip spręsti iškilusius KONFLIKTUS, kad jie santykius kurtų, o ne griautų? Vienas mokytojas buvo pasakęs, kad skyrybos ateina tada, kai būna vienu ar dviem konfliktais per daug. (Prisimink, kad kitas tavo konfliktas gali būti ir paskutinis.)
 • Penki dalykai, kurių NEGALIMA DARYTI konfliktuojant, nes jie žudo tarpusavio meilę ir ryšį (tačiau juos tikrai kiekviena darome).
 • Gerų santykių PAGRINDAS, be kurio konfliktai aštrės, dažnės, o nepasitenkinimas vienas kitu tik augs.
 • Kodėl seksualinis poros gyvenimas greitai atvėsta ir kaip jį išsaugoti?
 • Kaip negatyvios emocijos užnuodija santykius ir ką su jomis daryti?
 • Viena santykių paslaptis, kuri per 10 min. padės sustiprinti ryšį ir išspręs pusę konfliktų.

Šis kursas elektroniniu formatu prieinamas JAU DABAR, tad ten esančiomis žiniomis gali pradėti naudotis JAU ŠIANDIEN.

Bendra trukmė – 2 val. 40 min. tad viską peržiūrėsi per vieną vakarą! Jį gausi NEMOKAMAI, užsakius kursą apie ryšį ir intymumą!

Vaizdo medžiagoje pateikiama koncentruota, be jokių pagražinimų tiesa apie vyro ir moters santykius. Lietuvoje iki šiol dar nebuvo nieko panašaus.

Kiekvienais metas mes kartu su vyru vykstame į porų seminarus, kurie mus sustiprina ir suteikia daugybę vertingų žinių.

Paskutinis Šveicarijoje vykęs seminaras mums kainavo daugiau nei 5000 Eur, tačiau buvo vertas kiekvieno sumokėti cento!

Kiti seminarai kainuodavo po 2000–3000 Eur. Jeigu suskaičiuotume, tikėtina, kad šioms paslaptims surinkti per paskutinius penkerius metus išleidome daugiau nei 30 tūkst. Eur.

Mums santykiai yra didžiulis prioritetas. Geri santykiai yra mūsų gražaus gyvenimo PAGRINDAS. Jeigu užmirštame išmoktas pamokas ir paliekame santykius autopilotui (pvz., per daug pasineriame į darbus), labai greitai viskas pradeda važiuoti žemyn.

Daugėja konfliktų ir prasideda trintis.

Kai suprantame, kokius principus užmiršome, santykiai vėl tampa harmoningi, mes vėl pradedame mylėti.

Turėdami šiuos įrankius, galime išlipti iš bet kokios santykių duobės. Tai suteikia daug saugumo ir pasitikėjimo vienas kitu.

Taip pat, tavęs lauks DAR 3 NEĮTIKĖTINOS DOVANO!

 • DOVANA

„SANTYKIAI, KOKIŲ VISADA NORĖJAI!“. Praktika, kuri atgaivins net ir pačius šalčiausius tarpusavio santykius bei sugrąžins meilę ir tarpusavio supratimą.

Jeigu santykiuose su vyru, šiuo metu yra daugiau konfliktų, nei meilės… daugiau nuoskaudų, nei gražių prisiminimų, ši praktika bus didžiulė dovana tau ir santykiams.

Kiekviena moteris žino, kad ilgalaikiai santykiai nėra vien tik džiaugsmas, laimė ir meilė.

Šalia džiaugsmo, yra ir skausmas... šalia meilės, yra ir pykčiai… šalia tarpusavio supratimo yra ir nepasitenkinimas ar priekaištai…

Kai santykiai pakilimo etape - viskas atrodo vyksta savaime, tereikia gyventi ir mėgautis. Tačiau, ką daryti tuo metu, kai santykiai atšąla, intymumas išblėsta, o tu jautiesi įskaudinta, nesuprasta ir nematoma?

Būtent tais etapais, ši praktika bus didžiulė dovana, kadangi ji ne tik nuramins tavo sužeistą širdį, bet ir sugrąžins santykiuose prigesusią meilę.


 • DOVANA

„VILIOJANTI IR GEIDŽIAMA BE PASTANGŲ”. Ši praktika pažadins tavyje slypinčią seksualinę energiją, kurios pagalba jis su tavimi norės likti amžinai!

Mieloji, jeigu kada nors svajojai būti geidžiamiausia moterimi kambaryje ir žinoti tikrojo seksualumo paslaptis, ši praktika bus tau viena svarbiausių visame rinkinyje.

Dauguma nuostabių, gražių ir patrauklių Lietuvos moterų nežino apie seksualinę energiją slypinčią jose.

Seksualumas visuomenėje yra siejamas su geidulingu seksu, aptemptais rūbais ir jaunyste. O tai tokia netiesa....! Moters seksualumas – tai jos grožio, gyvybingumo ir sultingumo šaltinis. Moteris, kuri turi seksualinės energijos, ne tik veda iš proto vyrus, bet ir jaučiasi labiau pasitikinti savimi bei moteriška. Tokia moteris yra paslaptinga, patraukli ir svaiginanti.

Senovės išmintis teigia, jog moters gimda – tai ypatingas moteriškos energijos centras. Jeigu šis centras yra gyvas ir jautrus, moteris sugeba užpildyti vyrą ypatinga energija.

Tu gali dėti absoliučiai visas pastangas, kad jį suviliotum savo išoriniu grožiu, tačiau, jeigu vyras nejaus, jog tu turi moteriškos energijos, santykiai ilgai netruks ir tavo širdis bus sužeista.

Mieloji, pasinaudojusi rytų pasaulio paslaptimis bei mūsų siūlomu įrankiu, tu tapsi tokia moterimi, kuri galės užpildyti vyrą neįkainojama moteriška energiją... ir jis norės pasilikti su tavimi amžinai. Į jaunas merginas vyrai dažnai atkreipia dėmesį dėl to, kad jos turi daugiau šios ypatingos seksualinės energijos. Joms tai tiesiog duota gamtos tam, kad pritrauktų vyrą ir pagimdytų vaiką.

Jeigu esi vyresnė nei 30 metų, šios energijos pas tave natūraliai pradeda mažėti.

Tačiau, jeigu pradėsi atlikinėti šią nepaprastą praktiką, tavyje pabus seksualinė energija, nesvarbu kokio amžiaus tu bebūtum. Mieloji, atlikusi praktiką vos keletą kartų, tu pastebėsi, kaip tavo veidas atsipalaidavo, akys pradėjo spindėti, o vyrai, jausdami tavo vidinį švytėjimą, ėmė kitaip į tave reaguoti...


 • DOVANA

“MENAS BŪTI KARALIENE”. Didinga praktika moteriai, kuri nori daugiau pasitikėjimo savimi ir pagarbos.

Didinga praktika moteriai, kuri nori daugiau pasitikėjimo savimi ir pagarbos. Moteriai, kuri yra pavargusi nuo kasdieninės rutinos, ši praktika bus tikra atgaiva. Jos pagalba, tu pabudinsi savyje tikrą karalienę.

Nesitikėk, kad santykiai bus geri ir gražūs SAVAIME... 

Santykiai turi būti kuriami kiekvieną dieną. Tam reikia tik tinkamų žinių ir krypties. O visa tai gausi šiuose kursuose.

Tu gali tapti pavyzdine pora, kuria žavisi aplinkiniai. Net jeigu dabar esate duobėje ir negalite vienas į kitą žiūrėti, šiame kurse rasi visus atsakymus, kodėl taip nutiko ir ką daryti, kad galėtumėte viską pradėti iš naujo.

Net jeigu santykiai vis dar labai gražūs ir aistringi, tačiau po truputi pradeda lįsti trūkumai... po truputį kai kas pradeda erzinti, šis kursas tau yra tiesiog BŪTINAS!

Būtinas tam, kad žinotum, kaip tvarkytis su tais dalykais ir be problemų pereiti į kitą santykių lygmenį.

Šių abiejų kursų vertė yra MAŽIAUSIAI 590 Eur.

Norėjau šią medžiagą padaryti prieinamą visoms, tad ją jau dabar gali gauti už mažą dalelę to, ką mums teko sumokėti, kad visa tai tau sukurtume.

Tačiau, šių  kurso kaina tikrai nesiekia 590 Eur...

Nė pusės tos sumos, tad yra mažesnė nei 295 Eur...

Šio kurso kaina šiandien – 195 Eur VOS 29 Eur

Investavusi į savo santykius, tu pagaliau turėsi aiškią kryptį ir efektyvius įrankius, kurie padės išspręsti bet kokį konfliktą.

Užsisakyti kursą dabarIr gausi „GERŲ SANTYKIŲ PASLAPTIS“ dovanų!

Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja arba GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS be jokių klausimų!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas info@sokoladassielai.lt