Anot statistikos, daugiau nei 70% moterų niekada nepatiria tikro orgazmo... dar blogiau... jos jaučia diskomfortą, skausmą ar net vidinę įtampą... todėl, šiandien savęs klausime...

Kaip į savo seksualinę sritį susigrąžinti sveikatą, aistrą ir malonumą?

Jeigu su metais atsiranda vis daugiau įvairių ginekologinių problemų... jeigu seksas nebeteikia malonumo ir tai darai tik iš reikalo, kad "namie būtų ramu", ar vyras nenueitų pas kitą, tai bus vienas svarbiausių laiškų, kokį tik esi skaičiusi!

Atviras laiškas nuo Rūtos B. (39),
Šokoladas Sielai įkūrėjos
Trečiadienis 11:42 val.

Mieloji, natūralu, kad su metais seksas pasidaro neįdomus, ar net skausmingas ir nemalonus... Net kas penkta moteris turi suvaidinti orgazmą, kad neįskaudintų vyro...

O juk vyrui moters orgazmas – tai jo vyriškumo įrodymas. Jeigu moteris suvaidina, vyras to sąmoningai gali ir nepastebėti, tačiau viduje tikrai tai jaučia ir po truputį emociškai nuo moters tolsta.

Jis nesijaučia vyriškas ir galintis patenkinti savo moterį. O tai veda tik į santykių griūtį...

Todėl nenuostabu, kad vienas iš 3 vyrų yra neištikimas savo išrinktajai – jis eina pas kitą ir bando ten gauti tai, ko negauna iš savo moters.

Be to, moteris negali būti spindinti ir gyventi laimingo gyvenimo, jeigu jaučia pastovų seksualinį nepasitenkinimą.

Koks nuobodus ir pilkas gyvenimas lydi moterį, kuri nesijaučia graži, mylima ir geidžiama...

Realybė yra tokia:

Jeigu moteris lovoje nesugeba atsipalaiduoti, jeigu nėra susidraugavusi su savo intymiąja sritimi, nepažadinusi savo seksualinės energijos, turi daug baimių, jaučia gėda ar kaltę...

...tai net ir geriausius seksualinius sugebėjimus turintis vyras negalės moteriai padovanoti malonumo.

Faktas yra toks: kad ir ką darytų tavo mylimasis, tu pajusi tik tiek, kiek pati sau leisi.

O jeigu tavo moteriška zona nejautri ir įsitempusi, tai tikrai tikėtis nėra ko.

Žinoma, vyrai apie seksą turėtų mokytis tiek pat, kiek ir moterys...

Tačiau...

Jeigu mylėdamasi makštyje beveik nieko nejauti... o tiksliau, jauti įėjusį kažkokį „daiktą“, bet tai neteikia ypatingo malonumo, net ir geriausias pasaulyje meilužis negalės to pakeisti.

Ir tu nekalta, jei tavo intymioji sritis apmirusi.

Už tai atsakinga socialinė aplinka ir žiniasklaida, kuri formuoja iškreiptą požiūrį į moterį ir jos grožį.

Moteris, kuri būdama nuoga, neatitinka kūno kulto standartų, jaučiasi nesaugiai ir nori slėptis. Ji nejaučia meilės savo kūnui, gėdijasi savo seksualumo, yra įsitempusi bei visiškai užsidariusi.

Taip pat, už visa tai turime padėkoti ir pornografijos industrijai, kuri vyrams sukūrė iliuziją, kad moterims nieko daugiau nereikia, tik trankaus ir gyvuliško sekso, kuris realybėje dažniausiai sukelia daugiau skausmo, nei malonumo...

Moterys taip bijo nuvilti vyrus ir jiems pasakyti, kaip jos iš tikro jaučiasi, todėl ryžtasi lovoje geriau nutylėti, iškentėti, meluoti bei apsimetinėti.

Anot statistikos, daugiau nei 70% moterų niekada nepatiria tikro orgazmo. Jos tenkinasi tik kelių sekundžių klitoriniu malonumu ir įsivaizduoja, jog tai yra geriausia, ko galima tikėtis iš sekso.

Įdėjusi šiek tiek pastangų, kiekviena moteris gali susigrąžinti jautrumą į savo intymią sritį ir mylėjimosi metu virpėti nuo vyro prisilietimo.

Po tokių gilių pojūčių, moters gyvenimas nušvinta visai kitomis spalvomis... ji tiesiog švyti, lyg būtų įsimylėjusi... ji sužydi ir tampa daug gražesnė bei moteriškesnė.

Įdėjusi šiek tiek pastangų, kiekviena moteris gali susigrąžinti jautrumą į savo intymią sritį ir mylėjimosi metu virpėti nuo vyro prisilietimo.

Po tokių gilių pojūčių, moters gyvenimas nušvinta visai kitomis spalvomis... ji tiesiog švyti, lyg būtų įsimylėjusi... ji sužydi ir tampa daug gražesnė bei moteriškesnė.

Mieloji, jeigu nori pajusti malonumą besimylėdama su savo vyru... jeigu nori, kad tavo intymioji sritis būtų sveika ir pulsuojanti gyvybingumu, mes tau paruošėme ypatingą ir labai intymų kompaktinį diską...

INTYMI PASLAPTIS. 

Kaip į savo seksualinę sritį susigrąžinti sveikatą, aistrą ir malonumą?

Pats svarbiausias dalykas, kurį gali dėl savęs padaryti – tai saugioje, malonioje aplinkoje išmokti PASIŽADINTI SAVO INTYMIĄJĄ SRITĮ...

Šios praktikos RADIKALIAI pakeis tavo seksualinį gyvenimą ir atskleis tau nuostabius dalykus.

Tai kelias į pasitikėjimą savo seksualumu, į meilę savo kūnui ir didesnį seksualinį potraukį...

Tai raktas, sugrąžinsiantis džiaugsmą ir aistrą į tavo miegamąjį.

IŠKLAUSYK ŠIO PRAKTIKŲ RINKINIO ĮVADĄ:

Nuostabi moters patirtis po šių praktikų...

Šiame komplekte tavęs laukia dvi neįtikėtinos praktikos:

Pirmiausia - tai intensyvi 15 minučių intymios srities treniruotė, pavadinimu „3S - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“. Tai nuostabi praktika, kuri greit pabudins tavo intymią sritį ir sugrąžins sveikatą bei spindesnį į tavo kūną.

Ši praktika – tai lyg intymaus fitneso treniruotė, todėl jeigu nori greitų rezultatų, šią praktiką pamilsi labai greit!

Kiekvienas kūno raumuo, jeigu jis nėra mankštinamas, suglemba ir praranda elastingumą bei sveiką tonusą. Lygiai taip pat ir su moters intymios srities raumenimis. Įvairūs niežuliai, skausmai, nejautrumas bei kiti nemalonūs dalykai kyla iš to, jog ši sritis yra užmiršta, apleista ir joje nėra gyvybės.

Ši praktika specialiai sukurta taip, kad sustiprintų tavo intymios srities raumenis ir labai greitai sugrąžintų gyvybę į šią apmirusią kūno vietą.

Treniruodama savo intymią sritį, tu daug lengviau susijaudinsi sekso metu, sumažinsi bet kokius skausmus bei pašalinsi kamuojančias intymias problemas.

Šios praktikos dėka, tu tapsi sveika, seksuali ir išties spindinti moteris!

Tačiau, tai tik pradžia. Tai bus tik pasiruošimas dar intensyviam darbui ir pagrindinei, seksualinę sritį žadinančiai praktiktai “INTYMI PASLAPTIS”.

Atlikdama šią praktiką, tu išmoksi seksualinės moteriškos magijos, bei susipažinsi su savo "G" tašku. Šis kontraversiškas pratimas išmokys tave pažadinti savo kūną ir atverti jį didesniam malonumui.

Štai kokios naudos tavęs laukia, nuolat dirbant su šiomis praktikomis:

 • Pradės spręstis beveik visos, su intymia sritimi susijusios sveikatos problemos (pienligė, endometriozė, šlapimo nelaikymas ir t.t.).
 • Tu tapsi daug patrauklesnė ir seksualesnė moteris, TURINTI SAVYJE KAŽKĄ YPATINGO, ko neįmanoma pamatyti, tačiau bus stipriai jaučiama. Tokia moteris lengvai traukia vyrų žvilgsnius ir neturi konkurencijos su kitomis moterimis.
 • Moteris, kuri yra pažadinusi savo seksualinę energiją, yra labai patraukli aplinkiniams ir spinduliuoja tokiu dažniu, kuriam negali atsispirti nė vienas vyras. Taigi, mieloji, todėl iš karto pasiruošk didesniam vyrų dėmesiui, o kartais ir pavydžiai nulydintiems moterų žvilgsniams..
 • TU ILGAM IŠSAUGOSI SAVO JAUNYSTĘ, SVEIKATĄ GROŽĮ IR SEKSUALUMĄ. Tavo oda atsigaus ir taps jaunesnė, skaistesnė bei elastingesnė. Intymių pratimų metu, į tavo kraują išskiriamas estrogenas, kuris, anot mokslininkų, yra tiesiogiai atsakingas už kalogeno ir elastino formavimą. Daugybė tyrimų įrodė, jog nuo šių dviejų elementų priklauso odos stangrumas ir jaunatviškumas.
 • Tu iš naujo atrasi svaiginantį malonumą seksualiniuose santykiuose, o vyras, su kuriuo tu myliesi, pasijus devintame danguje! Jam – tu tapsi VIENINTELE IR NEPAKARTOJAMA. Tu išbrisi iš rutinos ir įsineši naujovių į ilgamečius santykius.
 • PAJUSI MALONUMĄ MYLINTIS ir pažadinsi savo seksualinę aistrą. Jeigu dabar seksas yra skausmingas ir “tik iš reikalo”, visa tai pasikeis! Tu daug greičiau susijaudinsi ir netrukus nustebsi, koks seksas gali būti malonus.
 • MENOPAUZĖ BUS DAUG LENGVESNĖ ir sumažins nemalonias pasekmes. Kai moteris ateina į menoapauzės etapą, jos hormonai dramatiškai išsibalansuoja. Po menopauzės, dauguma moterų, JEI NIEKO NESIIMA, tampa akivaidžiai susęnusios ir nelaimingos. Dirbama su mūsų praktikomis, šį procesą pereisi daug lengviau ir be didelių pasekmių!

Taip pat, mes tau paruošėme dar kai ką ypatingo...

Tam, kad rezultatus gautum daug greičiau nei galvoji, mes tau paruošėme specialių PRAKTINIŲ UŽDUOČIŲ, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutę...

Čia rasi neįkainojamos informacijos, kuri padės tau pakeisti seksualinį gyvenimą, susigrąžinti sveikatą ir grožį bei tapti nepakeičiama ir nepamirštama MYLIMĄJA. Tai negali įvykti per vieną dieną, bet tai gali tapti tavo gyvenimo kryptimi.

Perskaičiusi visa tai, ką tau paruošėme, tu tapsi moterimi, kuri žino savo kryptį, o išbandžiusi ir integravusi šiuos dalykus į savo gyvenimą, tapsi STEBUKLINGA, VIENINTELE IR NEPAMIRŠTAMA bei pagaliau pajusi malonumą gyventi ir mylėtis.

Visos šios praktikos, pagaliau ir kompaktiniame diske!

Tokių praktikų neradau NIEKUR KITUR PASAULYJE! Jos gali transformuoti kiekvienos moters gyvenimą. Jos yra neįkainuojamas įrankis.

Savo paieškoms, per visus savo vidinio tobulėjimo metus išleidau daugiau nei 20.000 eurų (įvairiems mokymams, terapijoms, seminarams, video paskaitoms, moteriškumo mokykloms JAV ir t.t.)

Visos šios praktikos ir ŠokoladasSielai.lt yra viso mano darbo su savimi rezultatas.

Jos labai laisvai galėtų kainuoti net ir 150€... ir GARANTUOJU, JOG BŪTŲ VERTOS KIEKVIENO SUMOKĖTI EURO!

Šios seksualinės moteriškos praktikos yra EKSKLIUZYVINĖS, skirtos tik ypatingų moterų ratui, kurios sparčiai žengia moteriškumo keliu!

Investicija į šį, PIRMĄ KARTĄ LIETUVOJE išleistą moteriškų seksualinių praktikų rinkinį, yra tik 150€ 57€!

Pasirink savo planą...

Seksualinę sritį žadinanti praktika „INTYMI PASLAPTIS. Kaip į savo seksualinę sritį susigrąžinti sveikatą, aistrą ir malonumą?“
Intensyvi 15 minučių intymios srities treniruotė, pavadinimu „3S MAXI - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“.
Į komplektą įeina specialių PRAKTINIŲ UŽDUOČIŲ, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutė, kuri padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (Vertė: 17€)
Praktinių užduočių, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutė ir PDF formatu.
TIK PREMIUM: „INTYMI PASLAPTIS“. (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
TIK PREMIUM: „3S MINI - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“. Trumpa, tačiau trumpą, bet labai efektyvi intymios srities treniruotė, kurią galėsi atlikti net vairuodama!
Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)
TIK SUPER PREMIUM: naujas kompaktinis diskas „SEKSUALUMO MAGIJA. GRAŽI IR NEPAMIRŠTAMA“ su šiomis praktikomis:
#1 praktika: „LAIMINGOS ATEITIES KŪRIMAS“.
#2 praktika: „TIKROJI MOTERS MAGIJOS PASLAPTIS“.
#3 praktika: „SEKSUALUMO UGNIS MANYJE“.
#4 praktika: „DŽIAUGSMAS BŪTI MOTERIMI“.
#5 praktika: „JOKIOS GĖDOS DĖL SAVO KŪNO!“.
TIK SUPER PREMIUM: „ŽYDINTI IR SVEIKA INTYMIOJI ZONA“ – tai keturių fizinių pratimų ciklas darbui su Nefrito kiaušiniu, kuris labai greitai sugrąžins gyvybę, jautrumą ir sveikatą į Tavo moterišką sritį!

SUPER PREMIUM (viskas, plius vienas cd!)

162€ 77€ PLIUS 6€ pakavimas ir siuntimas

 • Seksualinę sritį žadinanti praktika „INTYMI PASLAPTIS. Kaip į savo seksualinę sritį susigrąžinti sveikatą, aistrą ir malonumą?“
 • Intensyvi 15 minučių intymios srities treniruotė, pavadinimu „3S MAXI - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“.
 • Į komplektą įeina specialių PRAKTINIŲ UŽDUOČIŲ, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutė, kuri padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (Vertė: 17€)
 • Praktinių užduočių, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutė ir PDF formatu.
 • TIK PREMIUM: „INTYMI PASLAPTIS“. (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
 • TIK PREMIUM: „3S MINI - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“. Trumpa, tačiau trumpą, bet labai efektyvi intymios srities treniruotė, kurią galėsi atlikti net vairuodama!
 • Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
 • Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)
 • TIK SUPER PREMIUM: naujas kompaktinis diskas „SEKSUALUMO MAGIJA. GRAŽI IR NEPAMIRŠTAMA“ su šiomis praktikomis:
 • #1 praktika: „LAIMINGOS ATEITIES KŪRIMAS“.
 • #2 praktika: „TIKROJI MOTERS MAGIJOS PASLAPTIS“.
 • #3 praktika: „SEKSUALUMO UGNIS MANYJE“.
 • #4 praktika: „DŽIAUGSMAS BŪTI MOTERIMI“.
 • #5 praktika: „JOKIOS GĖDOS DĖL SAVO KŪNO!“.
 • TIK SUPER PREMIUM: „ŽYDINTI IR SVEIKA INTYMIOJI ZONA“ – tai keturių fizinių pratimų ciklas darbui su Nefrito kiaušiniu, kuris labai greitai sugrąžins gyvybę, jautrumą ir sveikatą į Tavo moterišką sritį!

PAPRASTAS PLANAS (CD + Dovanos)

57€ 37€ PLIUS 6€ pakavimas ir siuntimas

 • Seksualinę sritį žadinanti praktika „INTYMI PASLAPTIS. Kaip į savo seksualinę sritį susigrąžinti sveikatą, aistrą ir malonumą?“
 • Intensyvi 15 minučių intymios srities treniruotė, pavadinimu „3S MAXI - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“.
 • Į komplektą įeina specialių PRAKTINIŲ UŽDUOČIŲ, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutė, kuri padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (Vertė: 17€)
 • Praktinių užduočių, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutė ir PDF formatu.
 • TIK PREMIUM: „INTYMI PASLAPTIS“. (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
 • TIK PREMIUM: „3S MINI - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“. Trumpa, tačiau trumpą, bet labai efektyvi intymios srities treniruotė, kurią galėsi atlikti net vairuodama!
 • Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
 • Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)
 • TIK SUPER PREMIUM: naujas kompaktinis diskas „SEKSUALUMO MAGIJA. GRAŽI IR NEPAMIRŠTAMA“ su šiomis praktikomis:
 • #1 praktika: „LAIMINGOS ATEITIES KŪRIMAS“.
 • #2 praktika: „TIKROJI MOTERS MAGIJOS PASLAPTIS“.
 • #3 praktika: „SEKSUALUMO UGNIS MANYJE“.
 • #4 praktika: „DŽIAUGSMAS BŪTI MOTERIMI“.
 • #5 praktika: „JOKIOS GĖDOS DĖL SAVO KŪNO!“.
 • TIK SUPER PREMIUM: „ŽYDINTI IR SVEIKA INTYMIOJI ZONA“ – tai keturių fizinių pratimų ciklas darbui su Nefrito kiaušiniu, kuris labai greitai sugrąžins gyvybę, jautrumą ir sveikatą į Tavo moterišką sritį!

TIK SUPER PREMIUM PLANUI...

NAUJA!

SEKSUALUMO MAGIJA. Kaip tapti seksualia ir geidžiama moterimi, kurią kasdien iš naujo norėtųsi pažinti, suvilioti ir stačia galva įsimylėti?

Tai yra praktikų rinkinys, skirtas IŠSKIRTINAI DARBUI SU SEKSUALINE SRITIMI!

Šis praktikų rinkinys sukurtas taip, kad Tavo seksualinė sritis būtų aktyvi, susibalansuotų hormonai ir galėtume apgauti gamtą, išlaikydami savo grožį, sveikatą bei moteriškumą papildomus 10 ar daugiau metų!

VISAS ŠIS RINKINYS ORIENTUOTAS Į SEKSUALINĖS SRITIES AKTYVINIMĄ IR ŽADINIMĄ.

Seksualinė energija – tai stebuklinga moters jėga, kurią pasitelkusi gali ne tik išlaikyti savo grožį, jaunystę ir sveikatą, bet ir susikurti tokį gyvenimą, kokio trokšti! Iš įvairių tantros mokymų yra žinoma, kad seksualinė energija – tai kartu ir kūrybinė jėga, kurią tinkamai pakreipus gyvenimas gali tapti nuostabus!

KLAUSYKITE ŠIŲ PRAKTIKŲ ĮVADO:

TAIP PAT NEĮTIKĖTINA DOVANA!

 • „ŽYDINTI IR SVEIKA INTYMIOJI ZONA“ – tai keturių fizinių pratimų ciklas darbui su Nefrito kiaušiniu, kuris labai greitai sugrąžins gyvybę, jautrumą ir sveikatą į Tavo moterišką sritį!

Užsisakyk šią praktiką kartu su
SUPER PREMIUM PLANU!

Pasirink savo planą...

Seksualinę sritį žadinanti praktika „INTYMI PASLAPTIS. Kaip į savo seksualinę sritį susigrąžinti sveikatą, aistrą ir malonumą?“
Intensyvi 15 minučių intymios srities treniruotė, pavadinimu „3S MAXI - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“.
Į komplektą įeina specialių PRAKTINIŲ UŽDUOČIŲ, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutė, kuri padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (Vertė: 17€)
Praktinių užduočių, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutė ir PDF formatu.
TIK PREMIUM: „INTYMI PASLAPTIS“. (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
TIK PREMIUM: „3S MINI - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“. Trumpa, tačiau trumpą, bet labai efektyvi intymios srities treniruotė, kurią galėsi atlikti net vairuodama!
Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)
TIK SUPER PREMIUM: naujas kompaktinis diskas „SEKSUALUMO MAGIJA. GRAŽI IR NEPAMIRŠTAMA“ su šiomis praktikomis:
#1 praktika: „LAIMINGOS ATEITIES KŪRIMAS“.
#2 praktika: „TIKROJI MOTERS MAGIJOS PASLAPTIS“.
#3 praktika: „SEKSUALUMO UGNIS MANYJE“.
#4 praktika: „DŽIAUGSMAS BŪTI MOTERIMI“.
#5 praktika: „JOKIOS GĖDOS DĖL SAVO KŪNO!“.
TIK SUPER PREMIUM: „ŽYDINTI IR SVEIKA INTYMIOJI ZONA“ – tai keturių fizinių pratimų ciklas darbui su Nefrito kiaušiniu, kuris labai greitai sugrąžins gyvybę, jautrumą ir sveikatą į Tavo moterišką sritį!

SUPER PREMIUM (viskas, plius vienas cd!)

162€ 77€ PLIUS 6€ pakavimas ir siuntimas

 • Seksualinę sritį žadinanti praktika „INTYMI PASLAPTIS. Kaip į savo seksualinę sritį susigrąžinti sveikatą, aistrą ir malonumą?“
 • Intensyvi 15 minučių intymios srities treniruotė, pavadinimu „3S MAXI - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“.
 • Į komplektą įeina specialių PRAKTINIŲ UŽDUOČIŲ, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutė, kuri padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (Vertė: 17€)
 • Praktinių užduočių, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutė ir PDF formatu.
 • TIK PREMIUM: „INTYMI PASLAPTIS“. (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
 • TIK PREMIUM: „3S MINI - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“. Trumpa, tačiau trumpą, bet labai efektyvi intymios srities treniruotė, kurią galėsi atlikti net vairuodama!
 • Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
 • Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)
 • TIK SUPER PREMIUM: naujas kompaktinis diskas „SEKSUALUMO MAGIJA. GRAŽI IR NEPAMIRŠTAMA“ su šiomis praktikomis:
 • #1 praktika: „LAIMINGOS ATEITIES KŪRIMAS“.
 • #2 praktika: „TIKROJI MOTERS MAGIJOS PASLAPTIS“.
 • #3 praktika: „SEKSUALUMO UGNIS MANYJE“.
 • #4 praktika: „DŽIAUGSMAS BŪTI MOTERIMI“.
 • #5 praktika: „JOKIOS GĖDOS DĖL SAVO KŪNO!“.
 • TIK SUPER PREMIUM: „ŽYDINTI IR SVEIKA INTYMIOJI ZONA“ – tai keturių fizinių pratimų ciklas darbui su Nefrito kiaušiniu, kuris labai greitai sugrąžins gyvybę, jautrumą ir sveikatą į Tavo moterišką sritį!

PAPRASTAS PLANAS (CD + Dovanos)

57€ 37€ PLIUS 6€ pakavimas ir siuntimas

 • Seksualinę sritį žadinanti praktika „INTYMI PASLAPTIS. Kaip į savo seksualinę sritį susigrąžinti sveikatą, aistrą ir malonumą?“
 • Intensyvi 15 minučių intymios srities treniruotė, pavadinimu „3S MAXI - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“.
 • Į komplektą įeina specialių PRAKTINIŲ UŽDUOČIŲ, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutė, kuri padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (Vertė: 17€)
 • Praktinių užduočių, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutė ir PDF formatu.
 • TIK PREMIUM: „INTYMI PASLAPTIS“. (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
 • TIK PREMIUM: „3S MINI - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“. Trumpa, tačiau trumpą, bet labai efektyvi intymios srities treniruotė, kurią galėsi atlikti net vairuodama!
 • Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
 • Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)
 • TIK SUPER PREMIUM: naujas kompaktinis diskas „SEKSUALUMO MAGIJA. GRAŽI IR NEPAMIRŠTAMA“ su šiomis praktikomis:
 • #1 praktika: „LAIMINGOS ATEITIES KŪRIMAS“.
 • #2 praktika: „TIKROJI MOTERS MAGIJOS PASLAPTIS“.
 • #3 praktika: „SEKSUALUMO UGNIS MANYJE“.
 • #4 praktika: „DŽIAUGSMAS BŪTI MOTERIMI“.
 • #5 praktika: „JOKIOS GĖDOS DĖL SAVO KŪNO!“.
 • TIK SUPER PREMIUM: „ŽYDINTI IR SVEIKA INTYMIOJI ZONA“ – tai keturių fizinių pratimų ciklas darbui su Nefrito kiaušiniu, kuris labai greitai sugrąžins gyvybę, jautrumą ir sveikatą į Tavo moterišką sritį!

ŠTAI KOKIA NAUDA LAUKIA MOTERS, KURI PRADĖS DIRBTI SU ŠIOMIS PRAKTIKOMIS IR SAVO SEKSUALINE SRITIMI:

 • Moters, kuri daro praktikas, VEIDAS IR KŪNAS VISADA ATRODO JAUNIAU IR GRAŽIAU nei daugumos jos bendraamžių. Klasės ar giminės susitikime žmonės stebisi ir net šiek tiek pavydžiai slapta klausia savęs, kaip jai pavyksta...
 • Tokios moters SVEIKATA gerėja, o irzlumas ir nepasitenkinimas mažėja. Senovės Kinijos dao meistrai jau seniai pastebėjo, kad moters seksualinė energija yra gydanti energija. Be seksualinės energijos tiek moters intymioji sritis, tiek visas kūnas pradeda labai greitai vysti ir sirgti, todėl moteriai, kuri rūpinasi savo sveikata, yra TIESIOG PRIVALOMA daryti šias praktikas.
 • Tokios moters oda tampa švelnesnė, balsas malonesnis, judesiai minkštesni, mažėja kūno plaukuotumas. Moteriai, atliekančiai seksualines moteriškas praktikas, išsiskiria daugiau moteriškų hormonų, dėl kurių jos kūnas ilgainiui tampa daug moteriškesnis.
 • Šalia tokios moters vyras pradeda neišvengiamai keistis ir LABIAU JĄ VERTINTI. Tokia moteris vibruoja tokiu dažniu, kuriam sunku atsispirti. Vyras pradeda iš naujo suprasti, kad šalia jo – tikras
 • Moteris gerina ir harmonizuoja bendrą šeimos klimatą. Paskutiniais psichologų surinktais duomenimis, įrodyta, kad už bendrą šeimos klimatą yra atsakinga moteris. Nuo jos nuotaikos priklauso ir visos šeimos nuotaika. Jeigu moteris nelaiminga ir pavargusi, šeimoje harmonijos nėra. Prisimink, kaip žydėjai ir džiaugeisi gyvenimu. Juk tada ir vyras, ir vaikai žydėjo ir džiaugėsi kartu su tavimi…
 • Moteris daug LENGVIAU SUSITAIKO SU SAVO AMŽIUMI ir besikeičiančiu kūnu. Ji tai priima kaip natūralų procesą, kuriuo galima pasidžiaugti. Ji lengviau ištveria hormonų svyravimo laikotarpius neprarasdama gyvenimo džiaugsmo (PMS, nėštumas, periodas po gimdymo, menopauzė).
 • ĮSPĖJIMAS vienišoms moterims: moterį, kuri daro seksualines praktikas, labai greitai ima supti tiek vyrų, kad jai gali būti sunku išsirinkti tinkamą. Taip pat tikėtina, kad vėl į akiratį sugrįš buvę vyrai (ypač tie, kurie išėjo pas kitas), tad turi būti atsargi! Tu tapsi ne ta moterimi, kuriai reikia vyro, o ta, kurios reikia vyrui!
 • Moteris pradeda MAŽIAU GĖDYTIS SAVO KŪNO ir lengviau susitaiko su įvairiais „trūkumais“. Pažvelgus į veidrodį, atsiranda didesnis dėkingumas ir savęs priėmimas.
 • Moteris ĮGAUNA VIS DAUGIAU PASITIKĖJIMO SAVIMI, kuris padeda kiekviename gyvenimo žingsnyje: tiek darbe, tiek bendraujant su kitais žmonėmis.
 • RYŠYS IR ARTUMAS SU VYRU sužydi naujomis spalvomis. Moteris, daranti praktikas, yra atviresnė savo vyrui, todėl gali pakviesti jį į daug intymesnį susitikimą. Tai sukuria tokį ryšį, kuris yra TIK JŪSŲ.
 • Seksualinis gyvenimas suskamba NAUJOMIS MELODIJOMIS... net jeigu seksas ir dingęs iš Tavo gyvenimo. Tokia moteris tampa geidžiamesnė. Ją norisi glostyti ir mylėti. Seksas nebebūna greitas ir skausmingas. Tokia moteris daug lengviau ir greičiau susijaudina ir patiria didesnį malonumą.
 • Moteris jaučia didesnį stabilumą ir nebėra taip stipriai veikiama įvairių emocijų. Ji tvirtai stovi ant žemės ir nėra taip stipriai veikiama aplinkinių ar artimųjų.
 • Moteris IŠLAIKO vyro susidomėjimą ilgus metus. Atskleisiu paslaptį: vyras visada nueina pas tą moterį, kuri turi daugiau energijos. Jeigu užsisukai įkyrioje rutinoje, kur nebėra džiaugsmo, o seksualinė energija mirusi, vyrui nebėra iš kur pasisemti jėgų, todėl jis pradeda žvalgytis į kitas…
 • Seksualinė energija, kurią Tu pažadinsi pasitelkusi praktikas, yra tobula moteriška esencija, kuri padės Tau suspindėti iš vidaus ir prisipildyti saldžiausio moteriško nektaro. Tavyje pabus tikrasis seksualumas, kurio neįmanoma nuslėpti.
 • Tokia moteris įgauna vis daugiau jėgų pakeisti nemėgstamą darbą, o prabudusi vidinė intuicija padeda suprasti, kokia veikla ją džiugintų. Moteris, susijungusi su savo seksualumu ir moteriškumu, pasitiki gyvenimu ir puikiai jaučia, kas jai geriausia ir kas ją labiausiai džiugina. Ji nebesijaučia kaip DARBINIS ARKLYS ir atsipalaiduoja...
 • Moteris įgalina savo vyrą DAUGIAU UŽDIRBTI. Vyro finansinė padėtis tiesiogiai priklauso nuo moters. Ji maitina jį savo moteriška seksualine energija, kurią jis po to naudoja savirealizacijai ir moters globai.

Tam, kad visas šias naudas paverstume realybe, štai kokios praktikos laukia Tavęs rinkinyje...

shadow-ornament

Taigi Mieloji....leisk sau išbandyti, nes Tu to VERTA...:)

Nusimesk socialinio padorumo, draudimų ir įsitikimų šarvus... Atsiverk ir leisk į laisvę išsprūsti gražiai, jausmingai ir beprotiškai patraukliai MOTERIAI...

Tu gali drąsiai išbandyti visas šias praktikas net 60 dienų su MŪSŲ RIZIKA!

Turėsi NET 60 DIENŲ patikrinti šių praktikų galią!

Jeigu po to jausi, kad negavai naudos, kurios tikėjaisi, parašyk laišką adresu info@sokoladassielai.lt ir visus sumokėtus pinigus grąžinsime vos per kelias dienas!

Pasirink savo planą...

Seksualinę sritį žadinanti praktika „INTYMI PASLAPTIS. Kaip į savo seksualinę sritį susigrąžinti sveikatą, aistrą ir malonumą?“
Intensyvi 15 minučių intymios srities treniruotė, pavadinimu „3S MAXI - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“.
Į komplektą įeina specialių PRAKTINIŲ UŽDUOČIŲ, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutė, kuri padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (Vertė: 17€)
Praktinių užduočių, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutė ir PDF formatu.
TIK PREMIUM: „INTYMI PASLAPTIS“. (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
TIK PREMIUM: „3S MINI - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“. Trumpa, tačiau trumpą, bet labai efektyvi intymios srities treniruotė, kurią galėsi atlikti net vairuodama!
Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)
TIK SUPER PREMIUM: naujas kompaktinis diskas „SEKSUALUMO MAGIJA. GRAŽI IR NEPAMIRŠTAMA“ su šiomis praktikomis:
#1 praktika: „LAIMINGOS ATEITIES KŪRIMAS“.
#2 praktika: „TIKROJI MOTERS MAGIJOS PASLAPTIS“.
#3 praktika: „SEKSUALUMO UGNIS MANYJE“.
#4 praktika: „DŽIAUGSMAS BŪTI MOTERIMI“.
#5 praktika: „JOKIOS GĖDOS DĖL SAVO KŪNO!“.
TIK SUPER PREMIUM: „ŽYDINTI IR SVEIKA INTYMIOJI ZONA“ – tai keturių fizinių pratimų ciklas darbui su Nefrito kiaušiniu, kuris labai greitai sugrąžins gyvybę, jautrumą ir sveikatą į Tavo moterišką sritį!

SUPER PREMIUM (viskas, plius vienas cd!)

162€ 77€ PLIUS 6€ pakavimas ir siuntimas

 • Seksualinę sritį žadinanti praktika „INTYMI PASLAPTIS. Kaip į savo seksualinę sritį susigrąžinti sveikatą, aistrą ir malonumą?“
 • Intensyvi 15 minučių intymios srities treniruotė, pavadinimu „3S MAXI - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“.
 • Į komplektą įeina specialių PRAKTINIŲ UŽDUOČIŲ, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutė, kuri padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (Vertė: 17€)
 • Praktinių užduočių, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutė ir PDF formatu.
 • TIK PREMIUM: „INTYMI PASLAPTIS“. (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
 • TIK PREMIUM: „3S MINI - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“. Trumpa, tačiau trumpą, bet labai efektyvi intymios srities treniruotė, kurią galėsi atlikti net vairuodama!
 • Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
 • Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)
 • TIK SUPER PREMIUM: naujas kompaktinis diskas „SEKSUALUMO MAGIJA. GRAŽI IR NEPAMIRŠTAMA“ su šiomis praktikomis:
 • #1 praktika: „LAIMINGOS ATEITIES KŪRIMAS“.
 • #2 praktika: „TIKROJI MOTERS MAGIJOS PASLAPTIS“.
 • #3 praktika: „SEKSUALUMO UGNIS MANYJE“.
 • #4 praktika: „DŽIAUGSMAS BŪTI MOTERIMI“.
 • #5 praktika: „JOKIOS GĖDOS DĖL SAVO KŪNO!“.
 • TIK SUPER PREMIUM: „ŽYDINTI IR SVEIKA INTYMIOJI ZONA“ – tai keturių fizinių pratimų ciklas darbui su Nefrito kiaušiniu, kuris labai greitai sugrąžins gyvybę, jautrumą ir sveikatą į Tavo moterišką sritį!

PAPRASTAS PLANAS (CD + Dovanos)

57€ 37€ PLIUS 6€ pakavimas ir siuntimas

 • Seksualinę sritį žadinanti praktika „INTYMI PASLAPTIS. Kaip į savo seksualinę sritį susigrąžinti sveikatą, aistrą ir malonumą?“
 • Intensyvi 15 minučių intymios srities treniruotė, pavadinimu „3S MAXI - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“.
 • Į komplektą įeina specialių PRAKTINIŲ UŽDUOČIŲ, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutė, kuri padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (Vertė: 17€)
 • Praktinių užduočių, bei SLAPTŲ PATARIMŲ knygutė ir PDF formatu.
 • TIK PREMIUM: „INTYMI PASLAPTIS“. (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
 • TIK PREMIUM: „3S MINI - SVEIKA, SEKSUALI, SPINDINTI“. Trumpa, tačiau trumpą, bet labai efektyvi intymios srities treniruotė, kurią galėsi atlikti net vairuodama!
 • Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
 • Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)
 • TIK SUPER PREMIUM: naujas kompaktinis diskas „SEKSUALUMO MAGIJA. GRAŽI IR NEPAMIRŠTAMA“ su šiomis praktikomis:
 • #1 praktika: „LAIMINGOS ATEITIES KŪRIMAS“.
 • #2 praktika: „TIKROJI MOTERS MAGIJOS PASLAPTIS“.
 • #3 praktika: „SEKSUALUMO UGNIS MANYJE“.
 • #4 praktika: „DŽIAUGSMAS BŪTI MOTERIMI“.
 • #5 praktika: „JOKIOS GĖDOS DĖL SAVO KŪNO!“.
 • TIK SUPER PREMIUM: „ŽYDINTI IR SVEIKA INTYMIOJI ZONA“ – tai keturių fizinių pratimų ciklas darbui su Nefrito kiaušiniu, kuris labai greitai sugrąžins gyvybę, jautrumą ir sveikatą į Tavo moterišką sritį!

sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas info@sokoladassielai.lt