Atsiprašome, registracija uždaryta.

Pagaliau bus atskleistos mažai kam žinomos GROŽIO ir ODOS PRIEŽIŪROS paslaptys, kurias kiekviena moteris gali panaudoti, norėdama atrodyti 15 metų jaunesnė nei jos tikrasis amžius!

Jeigu tau kyla klausimas, kodėl kai kurios moterys atrodo jaunos būdamos 50-ies, kai kitos atrodo senos būdamos 35-erių, tai bus kursas, kuris garantuotai duos visus reikiamus atsakymus...

Registracija uždaroma už...

Moterys man dažnai rašo:

-“Aš bandžiau numesti svorio ir niekas neveikia...”

-“Kenčiu nuo spuogų ir išleidžiu daug pinigų įvairioms priemonėms”

-“Vargstu nuo pigmentinių dėmių”

Sprendimas ištikro yra labai arti ir šiandien pasidalinsiu su tavimi paslaptimis, kurios tau padės išspręsti tavo 99% problemų svoriu ar oda.

Visa žurnaluose pateikiama informacija yra labai padrika arba įtakojama reklamos, todėl šių laikų moteriai tinkamai pasirinkti maisto produktus ir grožio priemones yra beveik neįmanoma.

Aš pusę savo gyvenimo domėjausi grožiu, jo puoselėjimu ir išsaugojimu.

Pati esu susidūrusi su daugybe problemų, susijusių su odos būkle ir svoriu. Kai kurias iš jų buvau priversta spręsti gana drastiškais būdais.

Vos sulaukus keturiolikos, mane užpuolė spuogai, sužlugdę pasitikėjimą savimi ir atėmę gyvenimo džiaugsmą; ryte pažvelgusi į veidrodį apsipildavau ašaromis ir net nenorėdavau eiti į mokyklą, o ką jau kalbėti apie pasimatymus.

Kartais spuogai peraugdavo į dar rimtesnes problemas – cistas. Vieną kartą esu savaitę vaikščiojusi su veide įstatytu drenu ir dideliu pleistru. Buvo taip gėda ir apmaudu, kad norėjau mirti. Jaučiausi bejėgė ką nors pakeisti.

Man nuolat atrodė, kad iš manęs juokiasi... tad ryžausi vaistams, kurie dabar yra nelegalūs

Spuogai man trukdė dirbti modeliu, dėl jų buvo sunku gauti darbą, man nuolat atrodė, kad žmonės iš manęs juokiasi arba jaučia užuojautą.

Esu apsilankiusi pas daugybę dermatologų įvairiose Europos šalyse bei Los Andžele. Išbandžiau įvairiausius kremus, hormonus ir antibiotikus. Išleidau krūvą pinigų.

Paskutinė mano viltis buvo Accutaine. Šie baisūs vaistai dabar yra laikomi nelegaliais dėl žalingo sukeliamo poveikio. Turiu pripažinti, kad vaistai man padėjo, tačiau labai laikinai. Nustojus juos vartoti, spuogai pamažu vėl ėmė „puošti“ mano veidą.

Be visų šių problemų, mane kamavo nuolat kintantis svoris.

Dirbdama modeliu beveik kiekvieną dieną būdavau peikiama, kad esu per stora, dažnai marindavau save badu, daug rūkydavau, o tada neišlaikiusi įtampos vėl prisirydavau Mc’Donaldo restorane. Galiausiai po visko jausdavau didelę kaltę.

Aš labai gerai prisimenu savo 25-ąjį gimtadienį. Gulėjau lovoje didžiuliame prabangiame Los Andželo rajone esančiame name. Eilinį kartą buvau persivalgiusi.

Žiūrėjau į veidrodį ir pykau ant savęs, kad prieš mėnesį įsigyti džinsai jau per maži. Jausdavausi taip blogai, kad naktį eidavau į sporto salę, kur, beje, sutikdavau keletą likimo draugių. Ten valandą eidavau ant takelio, mėgindama ištirpdyti nereikalingas kalorijas, ir nusikamavusi grįždavau namo.

Mano žarnynas veikė prastai, aš nerimavau dėl savo organizmo sveikatos ir vos sulaukus 23-ejų teko ryžtis kolonoskopijai... baisiai procedūrai, reikalavusiai narkozės.

Na, manau, nesunku įsivaizduoti jauną moterį, kurios veidas nusėtas dėmelėmis ir randeliais nuo spuogų, kuri kovoja su svorio problemomis ir turi begalę kompleksų,...

Mano oda daug metų buvo padengta mažyčiais spuogeliais, paakiai buvo pajuodę ir paburkę, o aplink akis buvo daug raukšlelių.

Mane, kaip ir daugelį moterų, kamavo senatvės baimė. Oda buvo pradėjusi raukšlėtis anksčiau laiko ir niekaip nesupratau, ką darau ne taip.

Dabar noriu užbėgti pasakojimui už akių ir pasakyti, kad šiandien man yra 40-imt, mano veido oda lygi ir švari, aš turiu daug energijos ir mano svoris per paskutinius penkiolika metų beveik nepasikeitė!

Aš išsigydžiau spuogus ir jų paliktus randelius bei dėmes, atsikračiau paburkusių paakių ir ratilų po akimis ir dabar turiu kur kas mažiau raukšlių, nei turėjau būdama 20-ties.
Man kol kas neteko ryžtis operacijoms ar leistis injekcijų, nes atradau kur kas geresnių ir patikimesnių būdų išsaugoti grožį bei jaunystę.

Dar gyvendama Los Andžele supratau, kad ėjau ne tuo keliu.

Kad ir kaip būtų keista, bet lankydamasi pas geriausius specialistus nė karto neišgirdau, jog man reikėtų susirūpinti mityba ar odos priežiūra.

Tradicinė medicina visai nesidomėjo, ką aš dedu į burną. Pamenu, vieną kartą be visų antibiotikų receptų gavau pasiūlymą pagerti ląstelienos papildų, bet tai buvo viskas, ką išgirdau per dešimt metų...

Kai visiškai pavargau nuo nuolatinių vizitų pas gydytojus ir dermatologus, nusprendžiau pati sau tapti geriausia patarėja ir kosmetologe.

Įstojau į Los Andželo grožio mokyklą, kur keletą metų mokiausi kosmetologės profesijos. Vėliau dar mokiausi mitybos paslapčių – studijavau Nacionalinėje sporto akademijoje (National Academy of Sports Medicine)

Ne vienus metus lankiausi įvairiuose odos priežiūros seminaruose ir kaupiau žinias, kurios mane motyvavo eiti pirmyn ir nuo pat pradžių davė neįtikėtinų rezultatų.

Visą savo sukauptą patirtį sudėjau į internetinį 21 dienos kursą „NEPAVALDI LAIKUI“...

Pačią didžiausią įtaką man padarė mano mokytoja – 75–80 metų tailandietė.

Jos dėka aš suvokiau savo kūną kaip visumą. Per keletą metų ji mums perdavė viską, ką žinojo apie odą ir jos struktūrą. Moteris atskleidė daug iš Rytų atkeliavusių odos priežiūros paslapčių. Rytuose moterys savo oda pradeda rūpintis labai anksti ir visą gyvenimą užsiima prevencija.

Tačiau buvo ir kita medalio pusė.

Kadangi daug metų gyvenau Los Andžele, kuriame visi tiesiog apsėsti grožio ir jaunystės liaupsinimu, turėjau daug progų susipažinti su įvairiausiomis naujovėmis, technologijomis, plastinių operacijų bei infekcijų pasekmėmis ir kitais įdomiais dalykais.

Kartais juokauju, kad esu sukaupusi dviejų pasaulių žinias: Rytų, kur taip aukštinama prevencija, ir drastiško Los Andželo, kur moterys visko nori čia ir dabar, o per pietų pertraukas bėga susileisti botokso.

Taigi drąsiai galiu teigti, kad žinių semtis buvo iš ko. Viską, ką pateikiu šiame kurse, esu daug kartų išbandžiusi pati, taip pat yra išbandžiusios mano draugės ir šeimos nariai, todėl pateikiamos žinios yra ne sausa teorija, o tikra patirtimi paremta informacija.

Anksčiau manyta, kad mūsų išvaizdą nulemia genetika, tačiau mokslininkai įrodė, jog iš tiesų didžiausią įtaką mūsų išvaizdai daro mūsų kasdieniai įpročiai.

Aš esu įsitikinusi, kad kiekvieną dieną mes galime pasirinkti: norime senti ar jaunėti. Kiekvieną rytą mes renkamės, ką valgysime, ką gersime, kuo tepsime savo odą ir kur eisime. Būtent nuo šių smulkių įpročių priklauso, ar mes eisime aukštyn ar žemyn.

Šiais laikais jau turime priėjimas prie svarbių grožio ir jaunystės žinių, tad sėdėti rankas sudėjus, pasyviai senti ir būti nepatenkintai savo svoriu ar oda iš tiesų nėra prasmės! Žinoma, pagrindinė problema ta, jog sunku atsirinkti, kas yra tikra ir veiksminga, o kas tėra tik reklamos triukai.

Būtent todėl ir sukūriau 21 dienos kursą „NEPAVALDI LAIKUI“. Čia rasi pačias svarbiausias ir efektyviausias grožio, mitybos bei jaunystės paslaptis.

Šiame kurse tu sužinosi...

 • Kaip išlikti jaunai ir gražiai daug metų?
 • Kaip susigrąžinti odos spindesį?
 • Kaip atsikratyti kamuojančių kilogramų ir daugiau niekada nepriaugti svorio?
 • Kaip visam laikui atsikratyti spuogų ir sumažinti raukšlių?
 • Kaip žinoti, kokie produktai veikia, o kurie tėra tik reklaminiai pažadai?
 • Kaip žinoti, kokie produktai tinka būtent tavo odai?
 • Kaip pačiai sau tapti geriausia dietologe ir kosmetologe?
 • Ką daryti, kad paakiai nebūtų paburkę ir po jais nebūtų tamsių ratilų?
 • Ką kiekviena moteris turėtų žinoti apie mitybą? (Būtinieji mitybos pagrindai!)
 • Kaip išlaikyti grožį, jaunystę ir gyvybingumą?
 • Ką valgyti, kad būtum jauna ir graži?

Šis kursas skirtas tam, kad tu žinotum, kaip tapti gražesnei, laimingesnei ir mažiau priklausomai nuo specialistų, rinkodaros triukų ar kitų panašių dalykų.

Tai tūkstantį kartų geriau, nei išlošti loterijoje. Šis kursas – tai galimybė paimti sveikatą bei grožį į savo rankas.

Man tikrai labai liūdna žiūrėti į moteris, kurios visą gyvenimą jaudinasi dėl savo svorio ar odos būklės, išleidžia daug pinigų ir negauna norimo rezultato. Aš išbandžiau beveik viską, ką tuo metu siūlė grožio industrija... nepadėjo niekas...

Vėliau įsitikinau, kad daug problemų gana lengva išspręsti, tik reikia, kad mus kas nors UŽVESTŲ ANT TEISINGO KELIO.

Dauguma dalykų iš tiesų yra labai išpūsti. Mes esame įtikintos, kad mityba ir tinkama veido priežiūra yra labai sudėtingas dalykas. Kad čia reikia gydytojų, dermatologų ar kitų specialistų, bet tai netiesa.

Mano manymu, mes galime pasirūpinti savimi kur kas geriau negu dauguma specialistų, kuriems mokame pinigus.

Mano tikslas yra suteikti tau PAČIUS SVARBIAUSIUS PAGRINDUS, o tai reiškia, kad aš iš visų jėgų stengsiuosi tau perduoti savo žinias, kitaip tariant, lengvai ir žaismingai įduoti tau į rankas bilietą į sveiką odą, gražų kūną ir laimingą bei kupiną energijos gyvenimą.

Šį kursą sudaro 21-a diena.

Tai reiškia, kad kiekvieną rytą, 21-ą dieną iš eilė, gausi po vieną 10–20 min. trukmės labai svarbų vaizdo įrašą, kuris tave ves nuostabiu pažinimo keliu.

Šis kursas suteiks tau pagrindus, kaip turi elgtis, kad būtum graži ir energinga moteris!

 • PIRMOJI ŠIO KURSO SAVAITĖ SKIRTA IŠSIAIŠKINTI VISOMS MITYBOS IR IDEALAUS SVORIO PASLAPTIMS

Ši kurso dalis yra skirta mitybai, kadangi aš esu įsitikinusi, kad viskas kas yra matosi mūsų išorėje ateina iš mūsų vidaus.

Mūsų svorį, nuotaiką, odos būklę, energijos ir net laimės kiekį labai stipriai lemia tai, ką mes dedame į burną, tad pirmąją savaitę didžiausią dėmesį skirsime mitybai, kurį tave gražina ir jaunina.

Ir tikrai nesiūlysiu jokių dietų. Esu jų išbandžiusi nemažai, tad žinau, kad jos neveikia arba veikia labai trumpai.

Pasinaudojusi šia informacija, galėsi priimti teisingiausią sprendimą, kai reikės pasirinkti, ką šiandien valgyti.

Kai viską suvoksi, bus lengva pasirinkti tokį maistą, kuris gražina tavo ląsteles ir skaistina odą... Tu sužinosi, kas ištikro reguliuoja tavo hormonus ir odos kokybę... Tau bus daug lengviau atsisakyti nereikalingų maisto produktų, nes išklausiusi šią kurso dalį ne tik sužinosi, o iš tiesų suvoksi, kaip tai veikia tavo kūną.

Maistas yra kur kas daugiau nei gyvenimą palaikantis dalykas. Tai vienas stipriausių sveikatos ir jaunystės šaltinių. Visi pasirinkimai, kuriuos mes darome kiekvieną valandą ir minutę tiesdami ranką dėl maisto, turi lemiamą įtaką mūsų gyvenimo kokybei.

Noriu pabrėžti, kad aš nesu kategoriška ir mėgaujuosi visais mėgstamais (ir ne pačiais sveikiausiais) patiekalais, tad pirmos savaitės pabaigoje papasakosiu tau, kaip tą padaryti...

Beje, štai apie ką kalbėsime kurse, pirmąją kurso savaitę:

 • Didžiausios mano klaidos, kurias dariau su mityba ir svorio reguliavimu… (kurios nedavė jokių apčiuopiamų rezultatų ir tik sukėlė daug streso)
 • Kaip lengvai atsisakyti nenaudingų savo kūnui produktų.
 • Maisto produktai, kurie NUŽUDO tavo grožį ir jaunystę (kuriuos labai dažnai naudojame).
 • Koks maistas greičiausiai “nusėda” ant tavo šlaunų ir pilvo?
 • Maisto produktai, kurie labiausiai skatina spuogų, bei raukšlių atsiradimą!
 • ATVIRAI apie vegetarizmą...
 • Ką kiekviena turėtų žinoti apie pieno produktus, cukrų, bei gliuteną.
 • Maistas, kuris gražina tavo odą ir padaro ją skaistesnę.
 • Didžiausios KLAIDOS, kurias padarome su savo maistu, to net nežinodamos...
 • Svarbi maisto kategorija, kurią dažnai užmirštame ir dėl to kenčiame nuo hormonų disbalanso, energijos trūkumo ir prastos odos, bei lūžtančių plaukų...
 • MAISTO PSICHOLOGIJA. Kodėl mes valgom taip kaip valgom?
 • JUODI ŽAIDIMAI, kuriuos su mumis žaidžia maisto pramonė...
 • KODĖL DIETOS NEVEIKIA ir koks geriausias būdas sureguliuoti savo mitybą be jokio streso?
 • Kodėl grikių dietą, ar kitos vieno produkto dietos neveikia?
 • Lengvas SVORIO REGULIAVIMAS be jokio streso, ar mėgstamų produktų atsisakymo!
 • 11 AUKSINIŲ mitybos taisyklių, norint nesenti, turėti gražią odą ir puikiai jaustis! (Nustebsi, kaip tai paprasta!)
 • ANTROJI ŠIO KURSO SAVAITĖ SKIRTA IŠSPRĘSTI TAVO ODOS PROBLEMOMS

Antrąją savaitę bus metas suvokti, kad tu gali tepti odą pačiais geriausiais kremais, vaikščioti pas brangias kosmetologes, tačiau jeigu nežinosi šių svarbių paslapčių, norimo rezultato nepasieksi.

Spuogai ant veido, raukšlės... Visa tai yra nežinojimo pasekmės, tačiau antrąją kurso savaitę viskas pasikeis!

Dažnai tenka išgirsti, kad oda metams bėgant sensta, raukšlėjasi ir nieko čia nepadarysi.

Tai yra tik iš dalies tiesa. Laiko sustabdyti mes negalime, bet stipriai jį pristabdyti yra visai nesunku. Šiandien mes turime labai stiprius ir efektyvius įrankius, kurie padeda mūsų odai išlikti jaunai ir elastingai.

Pasinaudojusi šiame kurse pateikiamomis paslaptimis, galėsi atrodyti 10 ar 15 metų jaunesnė, o tai reiškia, kad visus senėjimo procesus pajusi kur kas lėčiau.

Štai kas bus atskleista antrąją kurso savaitę:

 • Ką kiekviena turėtų žinoti apie veido odą ir priežiūrą!
 • Kodėl ant kaktos atsiranda išskirtinai daug raukšlių?
 • Kokias klaidas darome, jog SENSTAME GREIČIAU negu turėtume?
 • Kokie 4 hormonai, turi didžiausią įtakoja mūsų grožiui ir jaunystei?
 • Ką daryti, jei HORMONAI IŠSIBALANSAVĘ?
 • Kodėl veido oda PRARANDA SPINDESĮ ir kaip to išvengti?
 • Kodėl paakių oda susiraukšlėja greičiausiai?
 • Kaip SUSIFORMUOJA SPUOGAI ir kaip jų atsikratyti visam laikui?
 • Didžiausios KLAIDOS, kurios paskatina dar didesnių veido spuogų atsiradimą!
 • Kaip teisingai išsispausti spuogą, kad nereikėtų draskyti odos ir neliktų randelių?
 • Ką kiekviena turėtų žinoti apie RAUKŠLES: 5 raukšlių susidarymo priežastys.
 • Kodėl atsiranda PIGMENTINĖS DĖMĖS ir kaip jų atsikratyti?
 • Kodėl ODA PAPILKĖJA ir praranda skaistumą?
 • Kas labiausiai įtakoja mūsų KALOGENO GAMYBĄ ir kaip jį paskatinti?
 • 3 pagrindiniai dalykai, kurie padeda ATSIKRATYTI RAUKŠLIŲ.
 • Ką kiekviena turėtų žinoti apie VEIDO VALYMĄ? (Po šios dalies galėsi sau pasidaryti procedūras, kurias daro kosmetologės…)
 • Didžiausios veido valymo KLAIDOS, kurios sendina.
 • Kaip išsirinkti TINKAMAS PRIEMONES savo veido valymo rutinai?
 • Kodėl kosmetologai priemones tepa šia viena kryptimi?
 • TREČIOJI ŠIO KURSO SAVAITĖ SKIRTA GROŽIO PRIEMONĖMS, BEI KITOMS SVARBIOMS GROŽIO PASLAPTIMS...

Trečiąją savaitę, turėdamos stiprius mitybos ir odos priežiūros pagrindus, pereisime prie konkrečių veiksmų ir konkrečių grožio procedūrų, kurios laikui bėgant padarys didžiulę įtaką tavo grožiui ir jaunystei!

Šioje kurso dalyje kalbėsime apie tai, kas grožio industrijoje iš tikrųjų veikia, o kas yra tik reklamos burbulas. Tu tapsi tikra grožio eksperte!

Štai kas bus atskleista trečiąją kurso savaitę:

 • Kaip teisingai pasirinkti grožio produktus, kurių dabar yra tūkstančiai? (kitaip tariant, kaip žinoti ar priemonė tikrai veikia, ar tai tik išpūstas reklamos burbulas)
 • 3 puslapiai, kuriais GALIMA PASITIKĖTI prieš perkant bet kokį grožio produktą.
 • Ką kiekviena turėtų žinoti APIE SERUMUS. Kaip išsirinkti gerą serumą?
 • Kodėl dienos metu nerekomenduojama tepti serumo?
 • Kuo skiriasi serumai nuo kremų ir ką tepti pirma?
 • Visa tiesa, kodėl NEVERTA INVESTUOTI į veido kremą?
 • Vienintelis veido kremas, kurį naudoju jau paskutinius 10 metų.
 • Keletas svarbiausių grožio brand’ų, kuriais galima pasitikėti (už prieinamą kainą!)
 • Ką kiekviena turėtų žinoti apie VEIDO KAUKES?
 • Kokios natūralios kaukės geriausios tavo odai?
 • Mano laiko patikrinti, beveik magiški GROŽIO ĮRANKIAI, kurių nekeisčiau į nieką! (Tai yra tos grožio priemonės, kurios visada veikė ir veiks, nepriklausomai nuo dabartinių "trend'ų)
 • Ką būtina žinoti apie ODOS PRAUSIMĄ? Tai sužinojau iš vieno išmintingo žmogaus, kuris transformavo mano požiūrį į odą visam gyvenimui! Dauguma to nežino, tad išsausina ar kitaip sugadina savo kūno odą ir po to labai nuo to kenčia.)
 • Kokią ŽALĄ mums gali padaryti ANTI-BAKTERINIAI MUILAI?
 • Kokių priemonių JOKIU BŪDU negalima tepti ant savo kūno (nors tai daro didžioji dalis moterų!)
 • Kodėl po kūno procedūros NEPATARTINA eiti į lauką?
 • Ką kiekviena turėtų žinoti APIE MAISTO PAPILDUS?
 • VISA TIESA APIE ŽUVŲ TAUKUS…
 • PROBIOTIKAI ir jų svarba mūsų kūnui (jei daugiau moterų apie tai žinotų, išspręstų daugybę savo sveikatos problemų!)
 • Patarimas moterims, kurios kenčia nuo PILVO PŪTIMO ir blogo kvapo…
 • Kodėl sportas nepadeda numesti svorio ir ką geriausia daryti, kad svoris kristų beveik be pastangų?
 • Kaip moteris PATI SAVE SUSENDINA, pati to net nežinodama? (5 svarbiausios sritys, apie kurias beveik niekas nekalba!)

Po šio kurso tu tapsi tikra grožio eksperte, kad kviečiu prisijungti dabar!

LOS ANDŽELE TOKIO TIPO KURSAI KAINUODAVO IR PO 3000$!

Atrodo daug, tačiau jeigu paskaičiuotum, tai sudarytų VOS 142$ PER DIENĄ!

Paskaičiuok, kiek per metus išleidi grožio procedūroms ir kosmetikos priemonėms, kurios ištikro nieko nepadaro...

Kiek išleidi produktams, norėdama susitvarkyti su odos problemomis, tokiomis kaip spuogai ar raukšlės... kai kurios moterys į tai investuoja dešimtis tūkstančių eurų per metus!

Įsivaizduok, jeigu tiksliai žinotum, kas grožio industrijoje veikia, o kas yra tik reklamos išpūstas burbulas... įsivaizduok jeigu nebereikėtų investuoti į netikusius grožio produktus...

Kiek sutaupytum?

Galbūt tai būtų 10.000€ per metus?

Galbūt 5000€?

Galbūt 3000€?

Būtent todėl, tokio tipo kursai, mano manymu, yra pati geriausia ilgalaikė investicija, kokią tik gali padaryti!

Žinoma, 21 dienos kursas „NEPAVALDI LAIKUI“ nekainuoja 5000€ ar 3000€...

Investiciją į šį unikalų video kursą padarėme prieinamą kiekvienai Lietuvos moteriai!

Ji yra net mažesnė už 997€... (o tai būtų kurso vertę atitinkanti investicija).

Investicija nesiekia nė 500€...

Ir netgi yra MAŽESNĖ UŽ 300€!

Tačiau, dar prieš kalbant apie investiciją į šį kursą, kviečiu perskaityti ką apie šį kursą rašo moterys, kurios perėjo 21 dienos kelionę:SPECIALI DOVANA (tik 5 dalyvėms!)

Nepakeičiamas „Timeless“ serumas su Vitaminu C ir garsusis Šokolado sielai Nefritinis veido volelis NEMOKAMAI!

Kosmetikos pasaulyje yra labai nedaug produktų, kurie TIKRAI VEIKIA. Didžioji dauguma jų – tik išpūstas rinkodaros dalykas.

Jeigu padarytum rimtą analizę, tu įsitikintum, kad yra keli dalykai, kurie tikrai veikia. Vienas jų – ANTIOKSIDANTAI.

Odos grožiui ir jaunystei svarbiausi antioksidantai yra vitaminai A, C, E.

Kalbėdami apie antioksidantus, turime kalbėti ir apie didžiausius jų priešus – laisvuosius radikalus, kurie žaloja mūsų organizmą ir greitina senėjimo procesą. Jie susikuria mūsų kūne nuo taršos, prasto maisto, saulės ir pan.

Antioksidantai skirti neutralizuoti laisvuosius radikalus (skatinančius senėjimo procesus). Būtent todėl visas pasaulis dėl jų tiesiog pamišęs.

Štai kodėl šis „Timeless“ serumas yra tokia galinga grožio priemonė (sudėtyje turinti vitaminų C ir E), kuri prasiskverbia pro tavo poras ir skatina kolageno gamybą. O kolagenas, kaip žinia, atsakingas už odos elastingumą, neleidžiantį formuotis raukšlėms.

Būtent todėl, pradėjus naudoti vitamino C serumą, oda labai greitai tampa skaistesnė, pradeda spindėti, pasidaro lygesnė ir išsisprendžia problema dėl pigmentinių dėmių.

Įdomu tai, kad gyvendama Los Andžele panašios sudėties serumą buvau radusi už 166 dolerius! Jis buvo neįtikėtinai geras, tačiau per brangus naudoti kiekvieną dieną.

Labai apsidžiaugiau, kai „Timeless“ išleido serumą SU IDENTIŠKA SUDĖTIMI.

Šį serumą pati naudoju ilgą laiką, tad drąsiai galiu pristatyti ir Lietuvos moterims! Nuolatos gaunu klausimų dėl savo odos priežiūros. Įsivaizduoju, kad tinkamus produktus labai sunku atsirinkti.

Aš pati esu baigusi grožio mokyklą Los Andžele, bet šių dienų pasiūla dažnai susuka galvą. Nuolatos domiuosi naujienomis, bendrauju su specialistais Lietuvoje ir Amerikoje, ieškau būdų, kaip prižiūrėti odą, kad ji kiek galima ilgiau išliktų skaisti ir graži.

Turiu prisipažinti, kad nemėgstu vaikščioti į procedūras. Manau, kad dauguma jų yra laiko ir pinigų švaistymas. Didžiąją dalį įvairių procedūrų dauguma iš mūsų galime lengvai pasidaryti savo namuose.

Juk svarbiausia – ne procedūros, o kaip mes rūpinamės savo oda diena iš dienos.

Svarbiausia žinoti, ką ir kada naudoti.

Kad ir kiek nuostabių produktų būtų rinkoje, tenka pripažinti, kad iš tiesų efektyvių ir veiksmingų yra nedaug.

Aš naudoju įvairias rūgšteles, serumus ir darau savimasažą nefritiniu voleliu.

Tai puikiai veikia ir iš jūsų aš kasdien gaunu daug komplimentų apie tai, kaip gražiai ir jaunai atrodo mano oda. Turiu pripažinti, kad taip buvo ne visada. Daug metų aš gyvenau labai audringai, nekreipiau dėmesio į mitybą, rūkiau, vartojau alkoholį ir mėgavausi saulės voniomis.

Vis dėlto su džiaugsmu galiu pripažinti, kad atsirinkus tinkamus produktus oda sparčiai taisosi ir gražėja. Aš ne visada esu patenkinta savo odos būkle, bet drąsiai galiu teigti, kad ji atrodo kur kas geriau nei prieš 20 metų, kai kentėjau nuo spuogų, jų paliktų randelių, ankstyvų raukšlių ir pigmentinių dėmių.

Nefritinį veido volelį „Šokolade sielai“ mes turime gana seniai. Jis man labai padeda kasdien prižiūrint savo odą (atsikratyti rytinio paburkimo, raukšlių ir puikiai pasitarnauja vakaro rutinoje: padeda įsigerti serumams bei kitoms odos priežiūros priemonėms, be jo neįsivaizduoju savo gyvenimo).

Kitas mano atradimas yra „Timeless“ serumai

Anksčiau gaudavau labai daug žinučių iš moterų apie serumus. Siųsdavau joms įvairias nuorodas, kaip ir kur jų įsigyti.

Vėliau supratau, kad vis dėlto labai svarbu, kad serumai būtų švieži ir ką tik išpilstyti. Todėl šiais metais mes susisiekėme su gamintoju. Prieš porą savaičių į Lietuvą gavome „Vitamin C“ serumo siuntą – tiesiai iš gamintojo JAV.

Ir jį tau norime padovanoti!

Šiuos du neįtikėtinus grožio produktus NEMOKAMAI išsiųsime visoms, kurios paskubės užsiregistruoti į 21 dienos grožio kursą „NEPAVALDI LAIKUI“!

Kurso pradžia jau Spalio 4 d.
(kurso įrašai lieka, tad galėsite
laisvai peržiūrėti bet kuriuo metu!)

Tai yra išties neįtikėtinas kursas, prie kurio kviečiame prisijungti ir tave!

Investicija vos 297€ 147€!

Įsivaizduok, tai yra vos 7€ už vieną kurso dieną!

Kiekviena iš mūsų po 7€ išleidžia kiekvieną dieną įvairiems dalykams, kurie mūsų negražina ir nejaunina. Tai yra ta investicija, kuri duos didžiulę naudą daug metų po to!

Pagalvok, juk 7€ mes išleidžiame kavai ir pyragėliui... 7€ mes išleidžiame vienai kelionei su taksi... 7€ mes išleidžiame kitiems nereikšmingiems dalykėliams!

O dabar...

Vos už 7€ per dieną tu gali gauti žinias, kurias surinkti man prireikė 15 metų...

Vos už 7€ per dieną tu gali gauti žinias, kurios man pačiai kainavo dešimtis tūkstančių...

Vos už 7€ per dieną tu gali gauti tokias paslaptis, kurios tarnaus visą likusį gyvenimą!

Įsivaizduok save po 10 metų... kai atrodai ir jautiesi nuostabiai... kai aplinkinės moteris vis klausinėja, kaip tau pavyksta nepasenti... ir būtent šis kursas bus tai, kas parodė tau teisingą kryptį ir suteikė teisingus įrankius!

Paskubėk prisijungti prie šio kurso dabar:

REGISTRUOTIS Į KURSĄ

Šiai prekei galioja „LAIMINGO KLIENTO POLITIKA“:

Jeigu turėsite bet kokių problemų ar nusiskundimų dėl įsigytos „Šokolado sielai“ prekės, per 365 DIENAS parašykite mums ir mes ją PAKEISIME nauja arba GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS be jokių klausimų!

Išsamiau apie šią politiką galite rasti paspaudus čia!sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas info@sokoladassielai.lt