Logo

Kaip tapti Tokia moterimi, kurią kasdien iš naujo norėtųsi pažinti, suvilioti ir stačia galva įsimylėti?

PAGALIAU, daugybės moterų prašymu dienos šviesą išvys moteriškos seksualinės praktikos "SEKSUALUMO MAGIJA. Graži ir Nepamirštama", kurios sukurtos pagal senovės Kinijos DAO meistrų žinias... ir skirtos tam, kad visa tavo moteriška esmė pagaliau SUSKAMBĖTŲ ŠVELNIA SEKSUALUMO IR MOTERIŠKUMO MELODIJA... kuri hipnotizuoja vyrus, žavi moteris ir suteikia begalinį pasitikėjimą savimi!

Skirta moteriai, kuriai jau virš 30… ir per kasdienius rūpesčius, buitines problemas, bei slegiančią rutiną VISIŠKAI PAMETĖ SAVE, savo grožį, seksualumą ir moterišką spindesį...

Mieloji,

jeigu per kasdieninius rūpesčius, buitines problemas, bei slegiančią rutiną VISIŠKAI PAMETEI SAVE, savo grožį, seksualumą ir moterišką spindesį… , tuomet Tau tai bus viena svarbiausių žinučių kokią tik gali išgirsti!

Galbūt tau jau virš 30, tad pažvelgusi į veidrodį, tu matai vis daugiau naujų, nerimą keliančių raukšlių, augantį svorį, ar net pavargusį, papilkėjusį veidą… Galbūt jau nebesižavi savimi taip, kaip anksčiau, o vis dažniau pastebi  įvairius trūkumus, dėl kurių darosi gėda…

Tikriausiai ir su vyru santykiai nebe tokie šilti ir artimi, kaip buvo santykių pradžioje. Galbūt pradeda kilti mintys, kad esi ne su tuo žmogumi, tačiau ir kiti vyrai nebekrepia tiek daug dėmesio kaip anksčiau.

Mintis, jog „taip gyvena visi“ šiek tiek guodžia, tačiau gyvenimas vis tiek prarado  saldumą, kurį jautei anksčiau...

MIELOJI, VISA TAI GALI PASIKEISTI! Tu gali iš naujo suskambėti moteriškumo ir seksualumo melodija!

Man užtruko daugybę metų suprasti, jog visuomenės piešiamas seksualios moters paveikslas iš tikro ne tik nužudo moteriškumą, bet ir atitolina ją nuo vyrų bei sugriauna pasitikėjimą savimi.

SPECIALUS PASIŪLYMAS ŠIOMS PRAKTIKOMS BAIGSIS UŽ:

[countdownrocket id="3251"]

Praradusios spindesį akys, nuolatinis skubėjimas, savęs vertinimas ir lyginimas su kitomis, bei prasti santykiai su vyru, labai išvargina moterį ir iš jos gyvenimo pasitraukia gyvybingumas, grožis ir kūryba, užleisdamas vietą pilkai kasdienybei ir nepasitenkinimui.

Atviras laiškas nuo Rūtos B. (38),
Šokoladas Sielai įkūrėjos
Sekmadienis, 14:29 val.

Žinote, iš kur aš tai žinau? Nes, aš
ilgus metus, buvau ta MOTERIS....,
kuriai taip nutiko....

Aš tiek daug metų prasiblaškiau po pasaulį ieškodama kažko kas turėjo padaryti mane gražia ir laiminga.

Būdama 25-ių, Los Andžele (JAV) jau dirbau modeliu su garsiausiais prekės ženklais, tokiais kaip CHANEL.

Galėjau džiaugtis viskuo, ką gali nupirkti pinigai. Visa tai neveikė arba sukeldavo momentinį džiaugsmą, kuris išties neužtrukdavo.

Išleisdavau daug pinigų pirkdama senatvę stabdančius kremus, asmeninius trenerius, apetitą mažinančias tabletes ir prabangius rūbus.

Santykiai nedžiugino. Nei ilgalaikiai, nei trumpalaikiai, nei motinystė, nei kelionė po Havajus...

Ateitis gąsdino. Energijos trūko. O praeidama pro veidrodį, mintyse save nulydėdavau ne pačiu gražiausiu komentaru.

Ir tada pamažu į mano gyvenimą
atkeliavo moteriškos praktikos.

Jos atėjo iš draugių, iš seminarų, iš knygų, iš mano mokytojų ir moteriškos širdies skambesio.

Naujausias praktikų rinkinys "SEKSUALUMO MAGIJA. Graži ir Nepamirštama" atsidurs prieš tave už keleto dienų todėl, kad jos VEIKIA.

Veikia MAGIŠKAI ir greitai.

Šių praktikų pagalba iš veidrodžio į mane žiūri besišypsanti moteris, kuri kur kas labiau pasitiki savo jėgomis, kasdien mėgaujasi gyvenimu ir pabunda šalia mylimo ir mylinčio vyro, kuris nesiliauja manęs stebinti...

Eh, kad aš būčiau žinojusi
tai anksčiau...

Norėčiau įvardinti 4 pagrindines priežastis, dėl kurių nusprendėme išleisti būtent seksualinių praktikų rinkinį pavadinimu, - "SEKSUALUMO MAGIJA. Graži ir Nepamirštama".

4 svarbios priežastys (ypač 2-a!), kodėl Tau sukūrėme "SEKSUALUMO MAGIJĄ"!

1 SVARBI PRIEŽASTIS

Man buvo labai liūdna, kad dauguma nuostabių, gražių ir patrauklių Lietuvos moterų, nežino apie seksualinę energiją slypinčią jose.

Seksualumas yra siejamas su geidulingu seksu, aptemptais rūbais ir jaunyste. Tai tokia netiesa....

Seksualinė energija, kurią tu pažadinsi praktikų pagalba, yra tobula moteriška esencija, kuri padės tau suspindėti iš vidaus ir prisipildyti saldžiausiu moterišku nektaru. Čia nėra jokio amžiaus cenzo. Tai sveikata ir gyvybė.

Tai tikroji Moters Magija, kurią pažadinus atsiranda noras šokti, kurti, grąžintis. Tai moteris, kuri pulsuoja moteriškumu ir jausmingumu.

Vyrai ir seksas, yra tik vienas mažas elementas, kuris jokiu būdu nėra pagrindinė praktikų esmė. Todėl kviečiu tave atsiverti šiam patyrimui, NES TU TO VERTA!

2 SVARBI PRIEŽASTIS

Man patiko eiti savęs pažinimo keliu ir aš ištyrinėjau daugybę įvairių mokymų ir sistemų. Dauguma iš jų man padėjo suprasti visatos dėsnius, pažinti psichologines problemas ir baimes, gyvenančias manyje, meditacija išmokė mane stebėti save, mantros atvėrė širdį, bet vis tiek kažko trūko.

Daugumoje moteriškumo mokyklų yra daug kalbama apie moterį ir jos mistines galias, bet seksualumo tema lieka tamsoje.

Moteris yra šlovinama kaip deivė, o vyras lieka toks paprastas, žemiškas ir sunkiai “įsiliejantis” į naujųjų deivių mintis bei miegamąjį.

Todėl moteris ir vyras ima tolti vienas nuo kito ir mes vis dažniau klausiame savęs ar tikrai gyvename su TUO vyru ir kodėl jis kasdien mums kelia tokį susierzinimą?

Man labai norėjosi perduoti moteriai, kad ir kokiu keliu bepasuktume, mes vis tiek “šokame” savo gyvenimo šokį su vyrais, tai kodėl gi nepatobulėjus šioje srityje?

3 SVARBI PRIEŽASTIS

Dar viena priežastis yra GROŽIS.

Aš lankiau daug sveikatos, mitybos, sporto ir grožio mokyklų, o taip turėjau nemažai draugių, gyvenančių Holivude ir Beverly Hilse, kurios galėdavo išleisti stulbinančias sumas pinigų, tam kad numestų svorio arba atrodytų jaunesnės.

Tame tarpe nebuvo nei vienos, kuri buvo patenkinta rezultatais. Tame tarpe buvau ir aš. Svarstyklės ryte – vakare, apimčių matavimas ir salotos, į kurias negalėdavau žiūrėti.

Papilkėjęs nuo įtampos veidas ir nuovargis, atsispindėjo visų mūsų veiduose...

Kai jau buvau nusivylusi, jog niekas neveikia, į mano gyvenimą atėjo Tantra, seksualinės praktikos ir žmonės pradėjo klausinėti ar aš nesu įsimylėjusi, bei tyrinėti mano gerą genetiką.

Mieloji...praktikos ir intymiosios treniruotes VEIKIA.... atvaizdas veidrodyje, pasikeičia per 15 minučių. Gali pažiūrėti į veidrodį prieš praktiką ir po jos...SKIRTUMAS bus akivaizdus.

4 SVARBI PRIEŽASTIS

Na, ir dar viena iš didžiųjų priežasčių, buvo ta, kad man labai nepatiko visi populiarieji sakiniai, kad metams bėgant seksas pasidaro nuobodus, monotoniškas, o vyrai žvalgosi į kitas... Meilė ir susidomėjimas viens kitu praeina....

Aš atsisakiau tuo patikėti ir norėjau tapti vienintele, nepamirštama ir nepakartojama.

Tai buvo mano mažas moteriškas principas, kuris vėliau mane nuvedė, į labai intymius, užpildančius ir gydančius patyrimus, kurie mane ir toliau stebima, ir padovanoja man tokių akimirkų apie kurias aš nebuvau skaičiusi, nei viename romane....

shadow-ornament

Taigi Mieloji....leisk sau išbandyti, nes Tu to VERTA...:)

Nusimesk socialinio padorumo, draudimų ir įsitikimų šarvus... Atsiverk ir leisk į laisvę išsprūsti gražiai, jausmingai ir beprotiškai patraukliai MOTERIAI...

ŠTAI KAS NUTINKA SU MOTERIMI, KURI KASDIENA ATLIEKA MOTERIŠKAS SEKSUALINES PRAKTIKAS...

 • Moters, kuri daro praktikas, VEIDAS IR KŪNAS VISADA ATRODO JAUNIAU IR GRAŽIAU, nei daugumos jos bendraamžių. Klasės ar giminės susitikime žmonės stebisi ir net šiek tiek pavydžiai, slapta kelia klausimus “kaip jai pavyksta”...
 • Tokios moters SVEIKATA gerėja, o irzlumas ir nepasitenkinimas mažėja. Senovės Kinijos DAO meistrai jau senai pastebėjo, kad moters seksualinė energija yra gydanti energija. Be seksualinės energijos tiek moters intymioji sritis, tiek visas kūnas pradeda labai greit vysti ir sirgti, todėl moteriai, kuri rūpinasi savo sveikata, yra TIESIOG PRIVALOMA daryti šias praktikas.
 • Tokios moters oda tampa švelnesnė, balsas malonesnis, judesiai minkštesni, bei mažėja kūno plaukuotumas. Moterims, kurios atlieka seksualines moteriškas praktikas išsiskiria daugiau moteriškų hormonų, kurie jos kūną ilgainiui padaro daug moteriškesniu.
 • Vyras pradeda LABIAU VERTINTI ir dažniau pastebėti. Šalia tokios moters vyras pradeda neišvengiamai keistis ir labiau ją vertinti. Tokia moterys yra vibruoja tokiu dažniu, kuriam sunku atsispirti. Vyras pradeda iš naujo suprasti, jog šalia jo - tikras deimantas.
 • Ji gerina ir harmonizuoja bendrą šeimos klimatą. Paskutiniais psichologų surinktais duomenimis, yra įrodyta, jog už bendrą šeimos klimatą yra atsakinga moteris. Nuo jos nuotaikos priklauso ir visos šeimos nuotaika. Jeigu moteris nelaiminga ir nuvargusi, šeimoje harmonijos nėra. Prisimink, kaip žydėjai ir džiaugeisi gyvenimu. Juk tada ir vyras ir vaikai, žydėjo ir džiaugėsi kartu su tavimi…
 • Ji daug LENGVIAU SUSITAIKO SU SAVO AMŽIUMI ir besikeičiančiu kūnu. Ji tai priima kaip natūralų procesą, kuriuo galima pasidžiaugti. Ji lengviau pereina hormonų svyravimo laikotarpius neprarasdama gyvenimo džiaugsmo (PMS, nėštumas, pogimdyvinis periodas, menopauzė).
 • ĮSPĖJIMAS vienišoms moterims: aplink moterį, kuri daro seksualines praktikas, labai greit atsiranda tiek vyrų, kad jai gali būti sunku išsirinkti tinkamą. O taip pat, tikėtina, jog vėl į akiratį sugrįš buvę vyrai (ypač tie, kurie išėjo pas kitas), tad turi būti atsargi! Tu tapsi ne ta moterimi, kuriai reikia vyro, o ta - kurios reikia vyrui!
 • Pradeda jausti MAŽESNĘ GĖDĄ DĖL SAVO KŪNO ir lengviau susitaiko su įvairiais “trūkumais”. Pažvelgus į veidrodį, atsiranda didesnis dėkingumas ir savęs priėmimas.
 • Ji ĮGAUNA VIS DAUGIAU PASITIKĖJIMO SAVIMI, kuris padeda kiekviename gyvenimo žingsnyje: tiek darbe, imantis naujų dalykų, tiek bendravime su kitais žmonėmis.
 • RYŠYS IR ARTUMAS SU VYRU sužydi naujomis spalvomis. Moteris, daranti praktikas yra atviresnė savo vyrui, todėl gali pakviesti į daug intymesnį susitikimą. Tai sukuria tokį ryši, kuris yra “TIK JŪSŲ”.
 • Seksualinis gyvenimas suskamba NAUJOMIS MELODIJOMIS (net jeigu seksas ir dingęs iš tavo gyvenimo). Tokia moteris tampa labiau geidžiama. Ją norisi glostyti ir mylėti. Seksas nebebūna “greitas” ir skausmingas. Tokia moteris daug lengviau ir greičiau susijaudina ir patiria didesnį malonumą.
 • Jaučia didesnį stabilumą ir nebėra taip stipriai “taškoma” įvairių emocijų. Tokia moteris tvirtai stovi ant žemės ir jaučiasi užsipildžiusi savimi. Ji nėra taip stipriai įtakojama aplinkinių ar artimųjų.
 • Ji IŠLAIKO vyro susidomėjimą ilgus metus. Atskleisiu paslaptį: vyras visada nueina pas tą moterį, kuri turi daugiau energijos. Jeigu užsisukai įkyrioje rutinoje, kur nebėra džiaugsmo, o seksualinė energija - mirusi, vyrui nebėra iš kur pasisemti jėgų, todėl jis pradeda žvalgytis į kitas…
 • Seksualinė energija, kurią tu pažadinsi praktikų pagalba, yra tobula moteriška esencija, kuri padės tau suspindėti iš vidaus ir prisipildyti saldžiausiu moterišku nektaru. Tavyje pabus tikrasis seksualumas, kurio neįmanoma nuslėpti.
 • Tokia moteris įgauna vis daugiau jėgų pakeisti nemėgstamą darbą, o prabudusi vidinė intuicija padeda suprasti kokia veikla ją džiugintų. Moteris, susijungusi su savo seksualumu ir moteriškumu pasitiki gyvenimu ir puikiai jaučia, kas jai geriausia ir kas ją labiausiai džiugina. Ji nebesijaučia kaip DARBINIS ARKLYS ir atsipalaiduoja...
 • Įgalina savo vyrą DAUGIAU UŽDIRBTI. Vyro finansinis “plotis” tiesiogiai priklauso nuo moters. Ji maitina jį savo moteriška seksualine energija, kurią jis po to naudoja savirealizacijai, bei moters globai.

Keletas (tikrai - vos keletas!) atsiliepimų apie mūsų moteriškų praktikų galią...

Dalia -atsiliepimas

Atsiliepimas-el

Visas šias praktikas jau dabar galima užsisakyti MP3 formatu!

Tokių praktikų neradau NIEKUR KITUR PASAULYJE! Jos gali transformuoti kiekvienos moters gyvenimą. Jos yra neįkainuojamas įrankis.

Kažkur jau buvau rašiusi, jog šioms paieškoms, per visus savo vidinio tobulėjimo metus išleidau daugiau nei 20.000 eurų (įvairiems mokymams, terapijoms, seminarams, video paskaitoms, moteriškumo mokykloms JAV ir t.t.)

Visos šios praktikos ir ŠokoladasSielai.lt yra viso mano darbo su savimi rezultatas.

Jos labai laisvai galėtų kainuoti net ir 300€... ir GARANTUOJU, JOG BŪTŲ VERTOS KIEKVIENO SUMOKĖTI EURO!

Šios seksualinės moteriškos praktikos yra EKSKLIUZYVINĖS, skirtos tik ypatingų moterų ratui, kurios sparčiai žengia moteriškumo keliu! Investicija į šį, PIRMĄ KARTĄ LIETUVOJE išleistą moteriškų seksualinių praktikų rinkinį, yra tik 300€ 57€!

Įveskite savo el. pašto adresą ir pradėkite užsakymo procesą...

SVARBU: tai nėra fizinis CD, kuris bus atsiųstas į namus. Visas praktikas gausite IŠKART po apmokėjimo el. paštu elektroninių variantu (MP3) ir galėsite įsirašyti į savo telefoną, ar klausyti kompiuteryje!

arrow

YPATINGAS pasiūlymas visoms moterims, kurios paskubės...

LIKO LAIKO:

[countdownrocket id="3251"]

Dar šiandien, visas šias moteriškas praktikas galima įsigyti pigiau...

INVESTICIJA: 300€ 57€ TIK 37€!

Tai yra pati minimaliausia, vos 3.70€ investicija už vieną praktiką!

Norint užsisakyti, spauskite šį mygtuką:

arrow
shadow-ornament

Štai kokios neįtikėtinos
praktikos Tavęs laukia...

1.

"LAIMINGOS ATEITIES KŪRIMAS”. Seksualumą ir kūrybą žadinanti praktika, kuri padės LENGVIAU išsipildyti tavo norams ir troškimams, bei atneš daugiau moteriško skambesio į tavo gyvenimą...

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Dauguma iš mūsų jau žino, kas yra vizualizacijos, praktikos ar traukos dėsnis.

Dauguma knygose aprašytų metodų, susijusių su norų išsipildymu, yra geri, tačiau jiems trūksta vienos paslaptingos dalies.

Pristatome NAUJĄ, moterišką būdą pasinaudoti traukos dėsniu ir DAUG GREIČIAU gauti tai, ko nori.

Jeigu nuolat darysi šią praktiką, pradėsi gyventi ypatingame moteriškame magijos pasaulyje, kuriame greitai materializuojasi slapčiausios tavo mintys.

IR NESVARBU KAS TAI BŪTŲ:

 • ar artimesnis ryšys su savo vyru...
 • ar nauji santykiai...
 • ar trokštama batų pora...
 • ar ypatinga kelionė į išsvajotą šalį…
 • ar didesnis pasitikėjimas savimi ir drąsa imtis naujų dalykų…
 • ar mylima veikla…
 • ar tiesiog trokštama išvaizda ir idealus svoris.

Tu priprasi naudotis traukos dėsniu ir labai greitai pamatysi, kaip magiškai transformuojasi tavo gyvenimas.

Atlikdama šią praktiką, tu pabudinsi ir integruosi moteriškos magijos galias, kurios įkraus tavo susikurtą vaizdinį ir padės jam daug lengviau ir su didesne jėga ateiti į tavo gyvenimą.

TAI YRA RAKTAS, kuris atrakins duris į viską, ko trokšta tavo moteriška širdis.

Kai pradėjau kurti “Šokoladą Sielai”, man kilo daug nesaugumų ir baimių. Tačiau ši praktika vis įkvėpdavo judėti toliau. Įsivaizduodavau tūkstančius moterų, o taip pat ir tave, mieloji, besimėgaujančią Šokoladu Sielai. Atlikdavau ją vieną kartą per savaitę.

Šią akimirką tu liudiji mano vizualizacijų rezultatą. Dešimtys tūkstančių moterų jau džiaugiasi “Šokoladu Sielai”, paruoštomis praktikomis ir dalinasi stulbinančiais jų rezultatais.

Tu būsi nustebinta šios praktikos efektyvumu ir jau po pirmų bandymų sulauksi rezultatų.

Garantuoju, jog ši praktika pranoks visus tavo lūkesčius, tad kviečiu išbandyti dabar!

Tapk moterimi, kuri pati rašo savo asmeninę istoriją... Tavo gyvenimo rašiklis tavo rankose...

Šią praktiką galima atlikti su Magiškuoju Nefritu arba be jo.

Šios praktikos trukmė: 12:48 min.

arrow

2.

"TIKROJI MOTERS MAGIJOS PASLAPTIS". Praktika, kuri padės tau susijungti su savo moteriška esme ir užsipildyti gyvybine bei seksualine energija, kurios taip trokšta vyrai.

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Atskleisiu tau svarbią paslaptį: vyras visada labiau domisi ta moterimi, kuri turi daugiau moteriškos energijos.

Galbūt ir tu savo gyvenime esi sutikusi moterų, kurios nepasižymėjo įspūdingomis išorinėmis savybėmis, tačiau aplink jas nuolat sukosi daugybę vyrų.

Paslaptis yra jos viduje… Tokia moteris spindi gyvenimo džiaugsmu ir skamba švelnia seksualumo bei moteriškumo melodija.

Ši saldi energija kaupiasi kiekvienos moters gimdoje. Tai tarsi trykštantis šaltinis, kuriam neįmanoma atsispirti.

Kol moteris jauna, gamta natūraliai jai dovanoja daug energijos. Tai vyksta todėl, kad ji susirastų partnerį ir garantuotų giminės pratęsimą.

Tačiau vaikai, menstruacijų ciklas ir bėgantys metai pamažu išsekina moterį ir jos energetinis indas  ištuštėja.

Tokią moterį mes vadiname pavargusia, irzlia ir nepatenkinta gyvenimu. Ji labai greitai sensta ir nebespindi gyvenimo džiaugsmu. Ji nebegauna komplimentų ir darosi nepastebima.

Dauguma moterų su tuo susitaiko ir vadina tai natūralia gyvenimo tėkme.

Tačiau gera žinia Tau, mieloji!

Dabar tu gali pasinaudoti senovės Kinijos DAO meistrų išmintimi ir savo moterišką indą užpildyti ypatinga jėga, kuri sugrąžins veido spindesį, vyrų dėmesį ir gyvenimo džiaugsmą.

Paslaptį, kaip kaupti energiją gimdoje, DAO meistrai perduodavo tik imperatoriškojo rato moterims.

Jos puikiai žinojo, kad gimdos užpildymas energija yra geriausia pasaulyje kosmetika, padedanti išlaikyti gožį, sveikatą ir seksualinį aktyvumą.

Linkiu tau kuo greičiau pradėti pildyti savo energetinį rezervuarą ir stebėti, kaip atgyja tavo veidas, pagerėja sveikata, o seksualiniame gyvenime ima skambėti naujos melodijos.

Šią praktiką rekomenduojame atlikti su Magiškuoju Nefritu, kuris padės sukaupti dar daugiau energijos, o taip pat išsaugoti ją savyje.

Linkiu tau prisipildyti meile ir moteriška energija, kuri hipnotizuotų vyrus, žavėtų moteris ir suteiktų begalinį pasitikėjimą savimi.

Šios praktikos trukmė: 14:52 min.

arrow

3.

„SEKSUALUMO UGNIS MANYJE“. Praktika, kuri padės sugrąžinti artumą su vyru, intymumą ir įžiebs prigesusią seksualinę aistrą.

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Mieloji, ar tavo intymus pasaulis irgi atrodo maždaug taip:

 • Seksualinis gyvenimas jau seniai neteikia džiaugsmo, todėl mylitės retai. Sueitis būna trumpa, nemaloni ar net skausminga.
 • Dažniausiai tu stengiesi išvengti intymumo, nes vyras labai skuba ir nesulaukia, kol būsi susijaudinusi bei pasirengusi jį priimti. Galų gale, juk tau reikia ne sekso, o pasijusti mylimai, svarbiai ir artimai.
 • Artumas ir intymumas jau seniai dingę, todėl trūkumą bandai kompensuoti maistu, ko pasekoje, didėjantis svoris ir nepasitenkinimą keliantis kūnas dar labiau viską apsunkina.

Tikriausiai tu su nostalgija prisimeni, kaip buvo puiku santykių pradžioje, kai tarp jūsų užsiliepsnodavo aistros ugnis.

Mieloji, tu tikriausiai kartais susimąstai, jog reikėtų kažką daryti, kad tai sugrįžtų, tačiau užvaldęs nuovargis ir rutina labai greitai nustumia šią mintį į šalį.

Tu kaskart guodi save sakydama, jog "taip gyvena visi" arba „tai etapas, kuris praeis“.

Taip, jūs pamažu tolstate vienas nuo kito ir tampate vis labiau panašūs į kambariokus, o ne į mylimuosius.

Labai gaila, tačiau dauguma porų, kurios kartu gyvena ilgiau nei penkerius metus, susiduria su mažėjančiu artumu, malonumo neteikiančiu seksu ir vis dažnėjančiais konfliktais.

Būdama suaugusi moteris, tu tikriausiai žinai, jog savaime visa tai nepraeis. Tam, kad vyktų pokyčiai, turi imtis veiksmų.

Būtent dėl to tau paruošėme šią ypatingą praktiką, kuri bus stipri pagalba, norint susigrąžinti artumą ir intymumą.

Ši praktika pabudins ir sušildys tavo miegančią intymiąją sritį. O tuomet tu įgysi jėgų įkvėpti savo vyrą būti švelnesniu ir atidesniu.

Praktikoje bus naudojama simbolika, moteriški ugnies  ritualai ir stiprios vizualizacinės technikos.

 • Atliekant šią praktiką, pamažu stiprės ryšis su vyru.
 • Pradėsi labiau jo geisti ir daug greičiau susijaudinsi.
 • Atsiverti intymumui bus kur kas lengviau.
 • Tavo akyse ir kūne įsižiebs ugnies liepsna, kuri pažadins tavyje tikrąjį jausmingos ir seksualios moters skambesį.

Mes jokiu būdu nežadame, jog tu tapsi sekso mašina. Tačiau garantuojame, jog pakilusi seksualinė energija ne tik įneš naujų spalvų į tavo gyvenimą, bet ir padės susikurti nuostabių bei intymių akimirkų su vyru.

Mieloji, ar ne pats laikas pradėti mėgautis maloniais kūniškais ir energetiniais pojūčiais, o taip pat pasinerti į skanų ir sultingą pasimylėjimą?

Ši praktika - tai nuostabus procesas, kuris atvers vartus į meilę, padės pajausti bendrumą su vyru ir leis vėl patirti saugumo būseną.

Kviečiu atlikti šią praktiką jau dabar…

Vizualizacijos trukmė: 7:51 min.

arrow

4.

„JOKIOS GĖDOS DĖL SAVO KŪNO!“ Praktika, padedanti susitaikyti su savo kūno trūkumais ir atsikratyti kompleksų.

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

97% moterų, pažiūrėjusios į savo nuogą kūną, pajaučia nusivylimą ir emociškai nukrenta žemyn. Be meilės savo kūnui moteris negali jausti pasitikėjimo savimi ar džiaugtis seksualiniu gyvenimu.

Mieloji, ar ir tu, kaip dauguma mūsų, gėdijiesi savo kūno?

Ar ir tu negali su meile jo priimti, nes matai papildomus kilogramus ant pilvo, celiulitą ant šlaunų, mažą arba suglebusią krūtinę, strijas po gimdymo, pavargusį veidą, ar papilkėjusią odą?

Deja, mūsų niekas nemokino, kaip mylėti savo besikeičiantį kūną. Mes buvome išmokytos jį slėpti po rūbų sluoksniais ir tyliai gėdytis.

 • Spindintys žurnalų viršeliai kasdien formuoja klaidingą vaizdą, kaip turi atrodyti seksuali ir geidžiama moteris. Tai sukelia dar gilesnį nusivylimą, nes atrodo, kad vyras būtent tokios moters ir nori.
 • O įvairios istorijos, kaip vyras iškeitė savo žmoną dėl jaunesnės ir gražesnės, verčia tave jaustis nesaugia ir užprogramuoja gėdytis savo kūno dar labiau.
 • Iš nemeilės savo kūnui gimsta didžiulis nepasitikėjimas savimi ir lyginimasis su kitomis, kurios atrodo geresnės, gražesnės, protingesnės.
 • Iš nemeilės savo kūnui atsiranda ir baimė pasenti, kuri neleidžia pasidžiaugti skirtingais moters amžiaus tarpsniais.

Tačiau neverta nusiminti. Visos mes jaučiamės taip pat.

Daugelį metų dirbau su aukščiausio lygio modeliais. Ir žinai ką? Dauguma jų jaučiasi taip pat ar net blogiau. Dažnai būna, kad kuo gražesnė moteris, tuo labiau ji yra nepatenkinta savo išvaizda.

Man užtruko daugybę metų suprasti, kad grožėjimasis savimi yra ne kas kita, kaip vidinė būsena, kurią gali pradėti savyje kurti jau dabar.

Ši praktika bus viena svarbiausių, kokią tik gali turėti savo moteriškų praktikų skrynelėje.

 • Dirbant su šia praktika, tu išmoksi ne tik mylėti ir priimti savo kūną, bet ir išgirsti jo poreikius. Daugumai moterų tai padės numesti svorio, kadangi jos nebegalės į save kišti kas papuola po ranka.
 • Laikui bėgant, vis mažiau ir mažiau lyginsi save su kitomis moterimis. Pradėsi jausti, kad esi unikali ir pakankama.
 • Pagerės tavo seksualinis gyvenimas, kadangi kūnas, kuris yra mylimas, trokšta būti liečiamas ir matomas.
 • Moters, kuri yra susijungusi su savo kūnu, judesiai yra plastiškesni, o laikysena - grakštesnė.

Šią praktiką rekomenduojame atlikti su Nefritu arba be jo.

Mieloji, nuoširdžiai linkiu, kad praktikos pagalba tavo kūnas pražystų bei sudainuotų meilės ir dėkingumo daina.

Šios praktikos trukmė: 13:17 min.

arrow

5.

Praktika, padedanti atsikratyti slegiančio gėdos jausmo dėl savo intymiosios srities: „DŽIAUGSMAS BŪTI MOTERIMI"

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

 • kas, jeigu mama man būtų pasakiusi, jog mano intymioji sritis yra tarsi gėlė, kurią reikia mylėti, užuot išmokiusi jos gėdytis ir slėpti ją?
 • kodėl mėnesinės buvo ne kažkas gražaus ir moteriško, o tai, kas yra atgrasu ir privalo būti slepiama?
 • kodėl mano seksualumas vietoj to, kad būtų švenčiamas, buvo gėdinamas nuo pat mažens?
 • kas būtų, jeigu būčiau galėjusi save laisvai tyrinėti, užuot sulaukusi sugėdinančio draudimo ar pažeminimo?
 • koks būtų mano gyvenimas, jei aš su pasididžiavimu būčiau galėjusi priimti savo intymiąją sritį ir suvokti, jog tai yra šventa vieta, kurioje gali užgimti gyvybė?
 • kas būtų, jei mane nuo mažumės būtų išmokę kreiptis į savo intymiąją sritį pačiais švelniausiais ir skambiausiais žodžiais?

Patyrinėjus statistiką, išaiškėja liūdni faktai: devynios iš dešimties moterų jaučia, jog jų intymioji sritis YRA GĖDINGA.

Ketvirtadalis jų pripažino, jog niekada nebandė apsižiūrėti, kas yra ten apačioje.

Ši vieta yra ignoruojama daugumos moterų ir apie ją kalbama tik tuomet, kai atsiranda įvairių medicininiu problemų.

Jeigu Tu esi tokia pat moteris, kaip ir aš, kuriai tėvai sakė, jog “ten” yra nešvaru ir reikia "slėpti”, ši praktika padės Tau išsilaisvinti nuo vaikystėje uždėtos etiketės ir klaidingai suformuotos nuostatos.

Šios praktikos pagalba tu gali pradėti SAVO VIDINĘ TRANSFORMACIJĄ.

Tai procesas, kurio metu tu išlaisvinsi save iš slegiančio gėdos jausmo. Tu išmoksi priimti savo intymiąją sritį, kuri yra vartai į tavo tikrąjį moteriškumą ir seksualumą.

Mieloji, tu negalėsi tapti tikra ir savimi pasitikinčia moterimi tol, kol bijosi patyrinėti ar prisiliesti prie savo intymios srities.

O būtent šios praktikos pagalba, tu pradėsi žiūrėti į savo meilės centrą, kaip į nuostabų gėlės žiedą, kuris nusipelno grožėjimosi ir švelnumo.

Tu pamatysi kaip pasikeis tavo seksualinis gyvenimas ir vyro požiūris į tavo kūną, kai tu išmoksi mylėti ir priimti savo intymiąją sritį.

Vienaip mylisi moteris, kuri per įtampą įsileidžia į save vyrą... ir visai kitaip ta, kuri kviečia jį į šventą moters gelmę.

Šiai praktikai reikės turėti veidrodėlį. Mes kartu patyrinėsime ir galbūt pirmą kartą iš tikrųjų pažvelgsime į ilgai ignoruotą kūno dalį.

Tam, kad geriau suprastum, apie ką bus kalbama, noriu supažindinti tave su keletu terminų. Lietuvių kalboje nėra gražaus ir skambaus intymiosios srities pavadinimo, todėl šioje praktikoje mes naudosime Tantrinį vardą, kuris mums padės pasinerti į šventumą ir grožį. Taigi tavo intymiąją sritį praktikoje vadinsime “joni” ir kreipsimės į ją, kaip į tobulą kūno dalį, kuri yra unikali ir vienintelė.

Mieloji, kviečiu atsiverti tam, kas iki šiol buvo tabu ir pradėti naują gyvenimo etapą santarvėje su savimi…

Vizualizacijos trukmė: 13:17 min.

arrow

6.

IMPERATORIŠKASIS NEFRITO RITUALAS, kuris padės susijungti su Nefritu, sveikatos ir moteriškumo akmeniu.

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus žemiau...

Ši išskirtinė praktika yra dovana moterims, kurios jau prisijungė prie ypatingo moteriško rato ir mėgaujasi Nefrito teikiama nauda.

Nefritas - tai didžioji moteriškumo, jaunystės ir seksualumo PASLAPTIS, kuri senovėje buvo perduodama tik uždaram Kinijos karališkųjų rūmų moterų ratui.

Pirmą mėnesį rekomenduojame praktikas atlikti be Nefrito, kad pajustum savo pačios energetiką. O po mėnesio, prijungus Nefritą, galėsi stebėti jo įnešamus pokyčius.

Jeigu Nefrito dar neturi, beveik visas šias seksualines moteriškas praktikas gali sėkmingai atlikti ir be jo.

Tačiau Nefritas yra tas moteriškas akmuo, kuris labai sustiprina šių seksualinių praktikų efektyvumą. Jis masažuoja Tavo vidinius raumenis, į kuriuos plūsta kraujas bei deguonis.

 • Nefrito pagalba tu greičiau surasi kelią į moteriškumą ir seksualumą, o taip pat užmegsi gilesnį ryšį su savo kūnu.
 • Anksčiau Nefrito paslaptis žinančios moterys galėdavo ilgai išlikti gražios ir sveikos, o taip pat energetiškai palaikyti didžiulią galią turinčius vyrus.
 • Šios ypatingos moterys žinojo, kur slypi visa jų moteriška galia ir sėkmingai ja naudojosi, todėl neturėdavo jokių moteriškų ligų bei ilgai išlikdavo jaunos ir seksualios!
 • Nefrito pagalba moteris vėl sužydi, jos kūnu pradeda tekėti stebuklinga seksualinė energija. Tokios moters akys spindi, aplink ją susikuria ypatingas magnetinis laukas, kuriam vyrai negali atsispirti.
 • Nefritas labai padeda intymiųjų raumenų tonusui. Ir mes nekalbame apie gerai ištreniruotus, jautrumą praradusius, tvirtus makšties raumenis, kuriuos žada įvairūs moteriškos srities treniruokliai.
 • Didžiulis Nefrito išskirtinumas yra tame, jog jis net tik mankština raumenis, bet taip pat žadina juose jautrumą ir gyvybingumą.
 • Nefritas tiesiogiai veikia moteriškuosius taškus, ko pasekoje, natūraliai ima gamintis hormonai, kurie yra tobuliausi Tavo kūnui.

Ši praktika padės tau susijungti ir išlaikyti magišką ryšį su Nefritu. Gali ją atlikti kaip įvadinę į kitas energetines praktikas arba kai pajusi poreikį užmegsti gilesnį ryšį su savo Nefritu.

Šios praktikos trukmė: 8:41 min.

arrow

7-10.

“ŽYDINTI IR SVEIKA INTYMIOJI ZONA” – tai keturių fizinių pratimų ciklas, kuris labai greitai sugrąžins gyvybę, jautrumą ir sveikatą į tavo moterišką sritį!

KLAUSYKITE ŠIŲ PRAKTIKŲ ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Bėgant metams bei pagimdžius keletą vaikų, labai susilpnėja moters intymiosios zonos raumenys. Jie suglemba ir to pasekoje dingsta jautrumas: mylėdamasi su vyru, jo beveik nebejauti.

Dažnai jūsų susitikimas būna sausas ir skausmingas, o atsipalaiduoti bei susijaudinti darosi vis sunkiau.

Ilgainiui, apleidus šią sritį, atsiranda smulkios, nuolat kamuojančios moteriškos ligos.

Moters intymioji zona tarsi neprižiūrima gėlė, palaipsniui vysta...

Mieloji, turiu tave nuliūdinti, bet privalau pasakyti, jog nejausdama šios srities, niekada negalėsi pilnai susijungti su savo seksualumu ir suskambėti žavia moteriška melodija...

Kviečiu į nepaprastą kelionę, kurios metu tave lydės žaismingi pratimai, padedantys sugrąžinti intymiųjų raumenų tonusą ir gyvybę.

Darydama šiuo pratimus, su laiku taip ištreniruosi savo raumenis, kad galėsi padovanoti savo vyrui tokius pojūčius, kokių negalės duoti jokia kita moterisTu neabejotinai jam tapsi išskirtinė ir vienintelė.

Tavęs laukia net keturi efektyvūs fiziniai pratimai, kurie padės pasirūpinti tavo intymiąja sritimi ir sustiprinti raumenis.

Šie pratimai yra be galo svarbūs kiekvienos moters gyvenime.

Jeigu ji jų nedaro, seksualinis gyvenimas tampa monotoniškas ir neteikiantis malonumo, o lankymasis ginekologo kabinete tampa dažnesnis ir nemalonus.

Su vyru nebelieka jokio artumo ir jūs tampate panašesni į draugus, o ne į mylimuosius.

Šiuos pratimus rekomenduojama atlikti su Magiškuoju Nefritu, kadangi jis turi ne tik teigiamą energetinį poveikį, bet ir yra labai galingas įrankis moteriškumui ir seksualumui puoselėti.

Šie pratimai yra parinkti iš daugybės kitų. Jie yra patys efektyviausi ir duoda geriausius rezultatus šiuolaikinei moteriai.

Tai lyg keturi lygiai: nuo lengviausio iki šiek tiek sudėtingesnio. Tuo įsitikinsi pati. Pirmus du galėsi atlikti bet kur, net ir vairuodama automobilį.

Mieloji, jeigu tau kilo mintis, jog tai gali būti ilga, nuobodi ir varginanti treniruotė, norėčiau tave nuraminti. Šios treniruotės bus tarsi šokoladas tavo intymiajai zonai.

Tai bus išties įdomūs pratimai, kuriuose tave lydės įkvepianti muzika ir aksominis balsas. Visi 4 pratimai netruks nė dešimties  minučių, tačiau duos labai nuostabius rezultatus.

Atlikdama juos, tu įsitikinsi, kokia sultinga ir žaisminga moteris gyvena tavyje.

Štai kokie pratimai Tavęs laukia:

7. „SALDUSIS BUČINYS“ - tai pirmas žingsnis, pažadinantis tavo intymiuosius raumenis. Šis pratimas padės tau sukoncentruoti dėmesį į savo intymiąją zoną, o suplūdęs kraujas atneš daugiau gyvybės. (3:45 min)

8. Antrasis pratimas: “AISTRINGAS PASIVAŽINĖJIMAS LIFTU”, kuris stipriai aktyvina intymiąją sritį ir pamažu moko tave stebuklingo judesio, kuris netolimoje ateityje suteiks itin malonių akimirkų ne tik tau, bet ir tavo vyrui. (4:41 min.)

9. Trečiasis pratimas: “TANGO SU NEFRITU”, kuris įtrauks į nekaltą romaną su pačia savimi. (5:49 min.)

10. „FATALIŠKA MOTERIS“ - tai ketvirtasis pratimas, skirtas iššūkį mėgstančioms moterims, kurios nori itin greitų rezultatų. (2:30 min.)

arrow

arrow

YPATINGAS pasiūlymas visoms moterims, kurios paskubės...

LIKO LAIKO:

[countdownrocket id="3251"]

Dar šiandien, visas šias moteriškas praktikas galima įsigyti pigiau...

INVESTICIJA: 300€ 57€ TIK 37€!

Tai yra pati minimaliausia, vos 3.70€ investicija už vieną praktiką!

Norint užsisakyti, spauskite šį mygtuką:

arrow

100% GARANTUOJU, kad Tu liksi patenkinta šiomis meditacijomis..., arba grąžinsiu visus sumokėtus pinigus!

Turėsi NET 90 DIENŲ patikrinti šių praktikų galią! Jeigu po to jausi, kad negavai naudos, kurios tikėjaisi, parašyk laišką adresu info@sokoladassielai.lt ir visus sumokėtus pinigus grąžinsime vos per kelias dienas!

Rūta, ŠokoladasSielai.lt įkūrėja