MOTERIŠKUMAS, KURIAM
NEĮMANOMA ATSISPIRTI!

PAGALIAU dienos šviesą išvydo 9-ių magiškų praktikų rinkinys moterims, kuris padės iš naujo atrasti savo moteriškumą..., užsidegti gyvenimo džiaugsmu..., labiau priimti savo kūną..., ir tapti tokia moterimi, kurią bet kuris vyras BIJOTŲ PRARASTI!

SPECIALUS pasiūlymas galioja ribotą laiką...

[countdownrocket id="710"]

 

Perskaityk šiuos žodžius:

  • “Tu esi stora, nevykusi ir nepatraukli, tavo atgrasi oda ir pajuodę paakiai... Jam gėda tave parodyti kitiems”.
  • “Tu pasenai, nėra ko tikėtis, kad kažkas tavimi susidomės.”.
  • “Ta moteris parduotuvėje atrodo kur kas geriau nei tu... jis iškarto tave dėl jos paliktų”.
  • “Celiulitas atrodo bjauriai. O dar pilvas... jeigu mane pamatytų nusirengusią, išsigastų. Tokios neįmanoma mylėti.”
  • “Tikrai tave paliks, aplink pilna jaunesnių ir gražesnių.”
  • “Tavo nukarusi krūtinė ir riebaluotas pilvas atbaidytų kiekvieną. Nesinori net liestis.“
  • “Taip, tu sensti ir daraisi nematoma, esi tinkama tik virtuvėje”
  • “Atrodai pavargusi ir liguista.”

-Ar manote jog, tai yra tik keli sakiniai paimti iš nevykusio internetinio puslapio?

-O gal šiuos žodžius parašė piktas buvęs vyras?

NE, tai yra beveik tipiškas ir kasdieninis moters dialogas su pačia savimi!

Daugumą moterų aplankančios negatyvios ir vertinančios mintys yra trumpalaikės, bet jos yra pastovios ir kartojamos sau nuolat.

Šokiruojanti tiesa apie moters savivertę:
97% moterų yra negailestingos ir neigiamai vertinančios savo kūną ir save.

zurnalasIšskirtinė “GLAMOUR” žurnalo apklausa išanalizavo daugiau nei 300 įvairaus kūno sudėjimo moterų.

Tyrimas parodė, kad kiekvieną moterį aplanko vidutiniškai 13 negatyvių minčių apie save ir savo kūną. Dauguma moterų pripažino, kad smerkia, vertina ir lygina save su kitomis, daugybę kartų per dieną.

Pasirodo netgi moterų kompanijoje kur kas labiau priimtina kritika ir savęs žeminimas, o teigiamas savęs vertinimas laikomas puikybe ir gyrimusi.

Galbūt laikas SUSTABDYTI ŠIĄ BEPROTYBĘ? Juk mes esame vertos kur kas daugiau!

Jeigu nesakytum šių žodžių draugei, kaip gali juos tarti sau?

Mes moterys esame labai sau negailestingos... dažniausiai nepripažįstame savo grožio ir vertingumo. Esame be galo užimtos lyginimuisi su kitomis ir savęs mažinimu.

ruta banionyte -vandenynas

Laiškas nuo:
Rūtos Banionytės,

ŠokoladasSielai.lt įkūrėjos.
Sekmadienis, 22:21 val.

Pusę savo gyvenimo aš praleidau remdamasi aplinka ir vyrais, kad pasijausčiau laiminga, mylima ir moteriška. Jeigu ilgesnį laiką negaudau komplimentų ar patvirtinimo iš aplinkos, jog esu reikalinga ir svarbi, tai ilgainiui, aš nebe suprasdavau kas aš esu.

Taigi mano vidinė būsena priklausė nuo daugybės išorinių faktorių, bet niekada nepriklausė nuo manęs pačios…

Net jei visi aplinkiniai kartodavo kokia aš graži, įdomi ar moteriška, viduje vis tiek save kritikuodavau, bei peikdavau. Pažiūrėjusi į veidrodį visada rasdavau prie ko prikibti ir susigadinti nuotaiką.

Ir net kai gyvenimas davė VISKĄ, apie ką gali svajoti moteris: sėkmingą modelio karjerą, dideles sumas banko sąskaitoje, galimybę neriboti savo išlaidų..., gyvenimą prabangiame name Los Andžele (JAV), ar daug įtakingų draugų..., vis tiek nesijaučiau MOTERIŠKA, LAIMINGA IR UŽSIPILDŽIUSI!

k&r 129done✔ Būdama16- kos dirbau su garsiu Lietuvos fotografu R. Rakausku,

✔ 20 – ties, aš toliau dirbau ant Europos podiumų,

✔ 24 metų aš jau buvau du kartus metusi modelio karjerą ir kelis kartus apiplaukus pasaulį dirbdama padavėja kruiziniame laive.

✔ 25 metų modelio karjera tęsėsi Los Andžele, bet aš jau buvau pavargusi nusivylusi pinigais, vyrais ir podiumu.ruta b - drauga

Los Andžele su Matthew Perry (vienu pagrindinių serialo "DRAUGAI" aktoriumi).

✔ 25 metų ištekėjau už garsaus verslininko Los Andžele, kuris atvėrė duris į prabangų verslo ir Holivudo žvaigždžių pasaulį.

Tada beveik 10 metų džiaugiausi tuo,
ką gali pasiūlyti pinigai...

Ir tada vėl pavargau. Viskas buvo nusibodę, buvo nelengva sugalvoti ką dar nusipirkti ar kokiu būdu pažadinti džiaugsmą ir susidomėjimą gyvenimu…

ruta b - namai JAV

Namai Los Andžele, JAV

TAČIAU..., kad ir kaip bebūtų keista..., o gal labiau liūdna..., PINIGAI NIEKADA NEATNEŠĖ NEI DŽIAUGSMO, NEI VIDINIO UŽSIPILDYMO, NEI MEILĖS SAU...  NEI DAUGIAU MOTERIŠKUMO!

Nesakau, kad buvau nelaiminga, bet aš iš tiesų galvojau, kad toks gyvenimas bus mano svajonė, kurioje aš sužydėsiu. Deja realybė buvo kitokia. Aš nebežinojau kaip man pasijusti geriau.

ruta-banionyte-ferari

Ir tada gimė mintis, jog mane, kaip moterį, turi užpildyti MOTINYSTĖ...

Tada sugalvojau, jog mane galėtų pradžiuginti motinystė ir taip pagaliau įprasminsiu save.

Būtent dėl to viską palikau ir grįžau į Lietuvą.

Pasirodo tai irgi manęs nepadarė laimingesnės. Viduje aš buvau tuščia, nesubrendusi, neužaugusi ir nesaugi. Niekas nepasikeitė, tik “dekoracijos” aplink. Didžiulis nepasitenkinimas buvo mano viduje ir atkakliai lydėjo mane dar kelis metus.

Tai nėra iš knygose perskaityta eilutė. Tai tikra.

Aš dažnai klausdavau savęs, kodėl aš negaliu surasti laimės ir santarvės su savimi kol vieną dieną man paaiškėjo, kad aš ieškojau ne TEN...

Tada atradau knygas, bei mokymus, kurie vedė pažvelgti į savo vidų.

Pradėjau lankytis įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Pradėjau gilintis į Tantros paslaptis. Taip pat klausiau daugybės paskaitų, ėjau į įvairias terapijas, kad galėčiau pagaliau priimti save tokią kokia esu!

Ir dirbant su savo vidumi, vidinė būsena, bei pats gyvenimas iš tiesų pradėjo žydėti...

Tačiau, po kiekvieno seminaro trūkdavo kažkokių konkrečių įrankių, kurie padėtų išlaikyti tą gerą būseną kiekvieną dieną ir tuo pačiu padėtų judėti pirmyn.

Vieną dieną, kai jaučiausi labai nusivylusi visu gyvenimu, mano draugė pasisiūlė kartu su ja atlikti vieną moterišką praktiką, kuri vadinosi “Aš karalienė”.

Po šios 10 minučių praktikos man iškart pasidarė geriau. Taip supratau, kad yra moteriškos praktikos, kurios vos per kelias minutes gali pagerinti mano prastą būseną!

Norėjau jų daugiau, todėl pradėjau klausinėti ir aiškintis, kur jas rasti.

Taip atradau naują moteriškų praktikų pasaulį...

Šias moteriškas praktikas dariau KIEKVIENĄ DIENĄ... kai kurios iš jų atkeliavo iš vienos, Rusijoje gyvenančios milijonieriaus žmonos, kitos atkeliavo iš kitų seminarų, kurie buvo lankomi Los Angele, Anglijoje, Olandijoje. Taip pat išsiverčiau ir dariau įvairias afirmacijas (teiginių kartojimus), kurie pakeitė savęs matymą.

ŠOKOLADAS SIELAI...

Šios praktikos - tai mano sielos fitnesas; tam kad išlaikyčiau savo kūną gražų ir gyvybingą ar jį treniruoju, maitinu šviežiu ir gyvu maistu, o tam kad pasirūpinčiau savo vidiniu pasauliu, aš kasdien darau šias trumpas praktikas, kurios kartais pavadinu, savo “Sielos Šokoladu”.

Aš pati šias praktikas dariau keletą metų iš užrašų, knygų arba perrašydavau afirmacijas ant popieriaus. Kartais jomis pasidalindavau su draugėmis iš kurių sulaukdavau pasakojimų apie rezultatus bei teigiamų atsiliepimų.

Visoms moterims patikdavo kasdien atsiversti savo praktikų “meniu” ir išsirinkti kurią būseną norėtųsi susikirti savo viduje.

Šios moteriškos praktikos man davė viską, ko nesugebėjo duoti pinigai ar sėkminga modelio karjera: didesnę meilę savo kūnui..., aukštesnę savivertę..., moteriškumą, seksualumą, bei didesnį vidinį balansą.

Mano draugės labai greit pradėjo klausinėti kaip aš taip pasikeičiau. Nepasidalinti su jomis šiomis praktikomis būdų didžiulė nuodėmė...

Tačiau, joms neužteko tų trumpų ir pavienių praktikėlių, kurias aš joms pravesdavau telefonu arba važiuojant automobilyje, taigi taip gimė pirmi buitiniai įrašai, kuriais mes pradėjome keistis.

Rezultatai buvo stulbinantys! Net mano mama pastebėjo, jog visai kitaip jaučiasi ir viduje susikūrusi nuostabi būsena pamažu ima keisti realaus gyvenimo tikrovę.

Taigi kuo daugiau moterų man pasakojo, kaip džiaugiasi darydamos šias trumpas praktikas, tuo didesnį norą aš jutau, pasidalinti šia dovana su daugiau moterų.

Būtent taip gimė projektas "ŠOKOLADAS SIELAI", kartu su pirmuoju moteriškųjų praktikų rinkiniu "Aš - savo gyvenimo kūrėja" (1 lygis)

PRAKTIKOS PRIEINAMOS ELEKTRONINIU (MP3) FORMATU

Šis projektas gimė iš mūsų moteriškų širdžių, iš natūralaus noro mėgautis, būti mylima, būti vienintele.

ŠIŲ YPATINGŲ PRAKTIKŲ NAUDĄ IŠBANDĖ JAU DAUGIAU JEI 1000 MOTERŲ! Atsiliepimus rasite žemiau...

Klausykite šių praktikų įvado:

arrow

Išleisti šį rinkinį mane paskatino noras pasidalinti su Jumis žinia, jog mes galime duoti tiek daug pačios sau ir tapti “svajonių” moterimis.

Mums nereikia vyro, kad patvirtintų, jog esame nuostabios. Tokia moteris jau gyvena kiekvienoje iš mūsų, bet ji yra pasislėpusi po daugybe klaidingų įsitikinimų įdiegtų vaikystėje, praeities žaizdų ir patirčių.

Pasaulis ir nesibaigiančios situacijos mus taip išsekina, kad nuovargis ir nepasitenkinimas gyvenimu prasibrauna į mūsų kasdienybę.

Dar galima paminėti vidinius konfliktus, emocines moters audras, koncentraciją į negatyvius dalykus ir spindesys iš moters veido dingsta, o ji tampa pilka ir nepastebima. Ratas sukasi nepasitenkinimas auga, santykiai su aplinkiniais darosi įtempti ir erzinantys, tuomet tu turi sukaupti visas jėgas ir pati padėti sau “išsikrapštyti” iš slegiančios būsenos.

arrow

Štai kokios neįtikėtinos praktikos kiekvienai dienai Tavęs laukia...

1.

Meilės sau afirmacijos: “AŠ ESU NUOSTABI MOTERIS”.

KLAUSYKITE ŠIŲ AFIRMACIJŲ ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Ši afirmacija padės Tau pajusti, jog tu esi didžiulė dovana pasauliui ir visiems, kas Tave supa.

Mes dažnai pamirštame, jog pirmiausia turime mylėti save. O kartais nežinome, kaip tai padaryti. Ši afirmacija padės Tau prisiminti, kad Tu esi pati svarbiausia ir unikaliausia. O kai pati save pamatysi, kaip nuostabią, vertingą moterį, tada ir pasaulis aplink Tave pasikeis.

Vis dėlto pats svarbiausias šioje žemėje žmogus esi Tu pati. Ir taip svarbu nuolat “rinktis” save, sakant sau “taip”, net jei kitiems tenka pasakyti “ne”. Su šia afirmacija kviečiu Tave atsisukti į save ir pajusti, jog Tu iš tiesų esi dovana pasauliui.

Šių afirmacijų trukmė: 6:52 min.

arrow

2.

Priėmimo afirmacijos: “Aš gebanti PRIIMTI moteris”.

KLAUSYKITE ŠIŲ AFIRMACIJŲ ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Ši praktika, kurią Tu dabar atliksi, yra labai svarbi, kadangi viena iš pagrindinių moters užduočių šiame gyvenime yra gebėjimas priimti visa, kas jai duodama, su meile ir dėkingumu.

Nuo pat vaikystės mes esame išmokytos viską daryti pačios. Tokiu būdu mes atimame iš savęs galimybę būti silpnomis ir moteriškomis. O tai užkerta kelią vyro stiprybei ir realizacijai.

Moteris dovanoja pasauliui, priimdama visa, kas į ją ateina, su meile ir dėkingumu. Kuo nuoširdžiau mes sugebame priimti visatos ar vyrų dovanas, tuo daugiau pasaulis mums duoda ir rūpinasi mumis. Ypač vyrų pasaulis.

Kartok šias frazes kaip galima dažniau ir labai greitai pati pamatysi, kaip neįtikėtinai greitai gali pasikeisti Tavo gyvenimas.

Šių afirmacijų trukmė: 4:21 min.

arrow

3.

Pasakiška vizualizacija: “Svajonių santykiai ir rojaus sala”.

KLAUSYKITE ŠIOS VIZUALIZACIJOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Ši unikali vizualizacija padės Tau susikurti nuostabų jausmą širdyje. Tavo santykiai su priešinga lytimi pradės gerėti.

Moteris, sugebanti mintyse nors akimirkai tapti karaliene ir nusilenkti savo karaliui, pažadina savyje pagarbą ir dėkingumą vyriškajai giminei. O to mūsų kasdienybėje iš tiesų dažnai trūksta.

Atlik šią vizualizaciją bent kartą per savaitę. Stebėk save. Galbūt pradžioje bus sunku ištarti kai kuriuos sakinius, kadangi Tu jų niekada nesakei sau ar negirdėjai savo tėvų, tariančių šiuos žodžius. Tačiau po kurio laiko tai taps Tavo dalimi. Ateis diena, kai galėsi žiūrėti į savo vyrą jausdama, jog jis yra Tavo karalius.

Jeigu bendraudama su savo partneriu neslepi susierzinimo, priešiškumo, nepasitenkinimo, o susitikusi su draugėmis dar ir dar kartą išreiški nusivylimą vyru ir santykiais, tai galima sakyti, jog pati kuri dvasines skyrybas.

Tavo dėmesys nukreiptas ne ten kur reikia. Vaizduotėje sukurk savo vyro paveikslą, kuris mielas Tavo širdžiai, tuomet ir realybėje pradėsi pastebėti jo teigiamas savybes ir jas užauginsi kartu.

Na, o jei šiuo metu neturi partnerio, tuomet, pasikeitus Tavo vidinei būsenai ir požiūriui, Tu lengvai į savo gyvenimą pritrauksi Tavęs vertą vyrą. Mintyse susikurkite trokštamo vyro portretą ir įsidėkite giliai į širdį. Nesukite galvos kur susitiksite su išrinktuoju, tiesiog aklai pasitikėkite išmintingąja savo pasąmone, ji sugebės įvykdyti šią misiją.

Vyras niekada nepasitrauks nuo moters, šalia kurios jis gali jaustis karaliumi. Mielos moterys ir merginos, pradėkime nuo savęs! Tapkime karalienėmis tam, kad galėtume būti vertos karalių. Kurkime pasitikėjimą savo vidine jėga…

Vizualizacijos trukmė: 7:26 min.

arrow

4.

Seksualumo afirmacijos: “Aš esu seksuali moteris”.

KLAUSYKITE ŠIŲ AFIRMACIJŲ ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Sekančioje afirmacijoje dirbsime su seksualumu ir jausmingumu.

Seksualinė energija tai kūrybinė energija ir mums labai svarbu ją pažadinti, o taip pat palaikyti gyvybingą ir cirkuliuojančią mumyse. Daugumoje iš mūsų yra apsigyvenusi mintis, jog būti seksualia yra kažkas negražaus ir nepadoraus.

Dažnai seksualumas yra tapatinamas su išore ir pornografija, bet iš tiesų tikrasis seksualumas tai jausmingumas, gebėjimas atsiverti ir priimti.

Seksualinė energija yra tiesiogiai susijusi su mūsų jaunatviškumu, sveikata, jėgomis, o taip pat ir galimybe pritraukti pinigus bei gausą į mūsų gyvenimus. Taip yra todėl, kad ši energija yra tiesiogiai susijusi su gausa ir vaisingumu.

Senovės daoistai tą i žinojo labai senai ir mokėjo pažadinti bei nukreipti seksualinę energiją į kūrybą, santykių kūrimą, norų išsipildymą, sveikatą ir gyvybingumą.

Šių afirmacijų trukmė: 5:35 min.

arrow

5.

Didinga praktika/vizualizacija – “Aš karalienė”. Karūnacija.

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Kartais mes taip pasineriame į rutiną, jog nejučia tampame skubančios ir irzlios.

Ši meditacija yra skirta tam, kad Tu pabudintum savyje karalienę. Karalienė plaukia per gyvenimą aukštai iškėlusi galvą, pasitikinti savimi, ori, protinga, laisva ir nevaržoma, bet tuo pačiu ir labai moteriška.

Ši vizualizacija tai pirmas vaistas “pavargusiai” moteriai. Ji ypač tinkama tuomet, kai laukia svarbus susitikimas su vaikinu, vyru ar darbdaviu. Karalienė aiškiai mato kryptį, kuria eina, jaučia savo svarbą ir žodžio svorį. Ji apdovanota vidine jėga. Suaugusios moters pojūtis leidžia jai pasijusti galinga ir nepasiekiama, finansiškai laisva ir apsisprendusia.

Atliekant šią praktiką, Tu pasijusi karaliene ir kiekvienas žodis, gestas, poelgis kurį atliksi po praktikos, bus atliekamas iš kitos erdvės ir būsenos, į kurią mes paprastai neįvedame savęs. Pastebėk, kaip elgiasi su Tavimi vyrai ir aplinkiniai, kai Tu savo vidumi tampi karaliene. Karalystė, į kurią kviečiame, yra Tavo vidinio pasaulio atspindys.

Šių praktikų trukmė: 6:50 min.

arrow

6.

Įkvepianti meditacija “ Moteriškumo rožė”.

KLAUSYKITE ŠIOS MEDITACIJOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Tam, kad galėtum pasiruošti šiai praktikai, reikės nusipirkti rožę. Tai ir bus pirmasis žingsnis į save.

Išsirink pačią gražiausią rožę: kvepiančią, prasiskleidusią, viliojančią. Dovanok ją sau iš visos širdies. Rožė – tai moteriškumo simbolis. Mes dažnai laukiame, kad mus pradžiugintų aplinkiniai ir pamirštame, jog pirmiausia turime parodyti pasauliui, kaip mes pačios mylime save.

Šios meditacijos trukmė: 4:28 min.

arrow

7.

Mistinė praktika “Padėka mylimam kūnui ir aukštesnėms jėgoms”.

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Baigus praktikas labai svarbu padėkoti savo kūnui ir aukštesniosioms jėgoms už palaikymą. Tikra moteris žino, jog ji turi ryšį su dangiškais pagalbininkais ir kasdien dėkoja jiems už tai, kad jie padeda jai skleistis ir kurti kasdienybę.

Atlik šią praktiką kaip galėdama nuoširdžiau ir padėkok visatai už tai, kad davė Tau šį kūną, o kartu ir galimybę gimti moterimi, kurti kasdien grąžina ir kuria savo gyvenimą.

Dėkinga širdis yra verta visatos turtų.

Šios praktikos trukmė: 4:43 min.


8.

Nuostabi afirmacija “Aš turtinga ir prabangi moteris“. Pozityvūs teiginiai pritraukti sėkmei ir pinigams.

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Jeigu turite finansinių sunkumų, tai reiškia jog neįtikinote savo pasąmonės, jog esate visko pertekę ir Jums nieko netrūksta.

Mums yra įdiegti klaidingi įsitikinimai apie pinigus ir giliai viduje mes jaučiamės nevertos prabangaus ir gausaus gyvenimo. Iki pat šių dienų mes kartojame savo tėvų žodžius, kuriuos jie atsinešė iš “tarybino laikmečio”.

Mums yra perduota gili žinia, kad pinigai yra purvini, jų negalima mylėti ar jais nuoširdžiai džiaugtis. Taip mūsų pasąmonėje pasisėjo mintis, kad neturtas yra dorybė, meilė pinigams sėja blogį.

Mes nuolat kartojame sau, jog gyventi sunku, pinigus uždirbti taip pat nelengva ir savo minties galia sukuriame skurdų ir sunkų materialinį pasaulį. O juk pinigai yra ne kas kita, kaip energija, kuri keliauja ten, kur yra laukiama.

Šios afirmacijos pagalba, mes pakviesime gausą ir pingus į savo gyvenimą. Apsispręskite pralobti lengviausiu keliu, pasinaudodami patikima pasąmonės pagalba. Tikrasis gausybės ragas susideda iš Jūsų minčių.

Jums gali šauti idėja verta milijono. Kai tik patikėsite mintimi, jog esate verta prabangos, iš karto imsite pastebėsite galimybės, kurios iki šiol buvo nematomos.

Šios praktikos trukmė: 7:00 min.


9.

Ypatinga praktika: “Meilužė, Mergaitė, Šeimininkė, Karalienė. Kaip harmoningai apjungti visas moteriškos prigimties išraiškas.

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Tai keturios moteriškos energijos išraiškos.

Kiekvienoje iš mūsų gyvena meilužė, mergaitė, šeimininkė ir karalienė. Kartais mes užmirštame apie šį svarbų balansą ir susikoncentruojame tik į vieną iš galimų vaidmenų.

Tokiu atveju moteris tampa nelaminga, nes negali atsiskleisti kiti jos archetipai. Ši meditacija padės Tau harmonizuoti keturias moteriškumo išraiškas savyje.

Šios praktikos trukmė: 8:19 min.

Keletas atsiliepimų apie šių moteriškų praktikų galią...

Dalia -atsiliepimas

Atsiliepimas-el

Visas šias praktikas jau dabar galima užsisakyti MP3 formatu!

Per visus savo vidinio tobulėjimo metus išleidau daugiau nei 20.000 eurų įvairiems mokymams, terapijoms, seminarams, video paskaitoms ir t.t.

Visos šios praktikos ir ŠokoladasSielai.lt yra viso mano darbo su savimi rezultatas.

Užsienyje, anglų arba rusų kalba panašios praktikos kainuotų po 100€ - 200€.

Šį, pirmąjį moteriškų praktikų komplektą norėjau sukurti ir padaryti prieinamą VISOMS LIETUVOS MOTERIMS, tad investicija siekia vos 100€ 27€!

Tai yra vos 3€ investicija už vieną praktiką!

SVARBU: tai nėra fizinis CD, kuris bus atsiųstas į namus. Visas praktikas gausite IŠKART po apmokėjimo el. paštu elektroninių variantu (MP3) ir galėsite įsirašyti į savo telefoną, ar klausyti kompiuteryje!

arrow

YPATINGAS pasiūlymas visoms moterims, kurios nuspręs investuoti į save ir savo moteriškumą šiandien...

[countdownrocket id="710"]

Tik šiandien, visas šias moteriškas praktikas galima įsigyti NET SU 40% NUOLAIDA!

INVESTICIJA: 100€ 27€
belieka tik 16,20

Tai yra pati minimaliausia, vos 1.8€ investicija už vieną praktiką!

Norint užsisakyti, spauskite šį mygtuką:

SVARBU: tai nėra fizinis CD, kuris bus atsiųstas į namus. Visas praktikas gausite IŠKART po apmokėjimo el. paštu elektroninių variantu (MP3) ir galėsite įsirašyti į savo telefoną, ar klausyti kompiuteryje!

arrow

Dar keletas atsiliepimų apie šių moteriškų praktikų galią...

100% GARANTUOJU, kad Tu liksi patenkinta šiomis meditacijomis..., arba grąžinsiu visus sumokėtus pinigus!

Turėsi NET 30 DIENŲ patikrinti šių praktikų galią! Jeigu po to jausi, kad negavai naudos, kurios tikėjaisi, parašyk laišką adresu info@sokoladassielai.lt, arba info@gyvenimoguru.lt ir visus sumokėtus pinigus grąžinsime vos per kelias dienas!

Rūta Banionytė,
ŠokoladasSielai.lt įkūrėja.
info@sokoladassielai.lt

p.s. 9-ių magiškų praktikų rinkinys moterims:“AŠ - SAVO GYVENIMO KŪRĖJA” jau dabar gali būti Tavo. Galbūt jau pats laikas tapti karaliene, kurią bet kuris vyras BIJOTŲ PRARASTI? Paskubėk užsisakyti šias magiškas praktikas net su 40% nuolaida!

GALIU GARANTUOTI, kad jos tau padės tapti tikra moterimi, kaip padėjo šimtams kitų moterų! Norint užsisakyti, spausk šį mygtuką:

ŠOKOLADAS SIELAI ir GYVENIMO GURU

Iškilus klausimams ar neaiškumams:

8687 72897 (Paulius)
8610 22388 (Rūta)