Išparduota

MOTERIAI, KURI NORI JAUSTIS LAIMINGESNĖ IR POZITYVESNĖ KIEKVIENĄ DIENĄ... TAČIAU NEŽINO NUO KO PRADĖTI!

PAGALIAU! Šis dienoraštis bus tikra dovana kiekvienai moteriai kurią kartais aplanko bloga nuotaika ar nusivylimas… kuriai trūksta pasitikėjimo ir meilės sau… kuri nori į gyvenimą žiūrėti pozityviau, tačiau ne visada išeina… kuri nežino ko nori iš gyvenimo ir dažnai blaškosi… kuriai atsibodo rutina ir norisi išbandyti kažką naujo!

Taip pat, šis dienoraštis bus tikra dovana moteriai, kuri nori pradėti 2021-uosius SU POZITYVIA ENERGIJA, KURI IŠLIEKA!

Dienoraščio rašymo galia:

Garsiausios pasaulio žvaigždės, aktorės, bei dainininkės (ir net JAV prezidentas!) - viešai giria dienoraščio rašymo galią:

ŠTAI KĄ APIE TAI SAKO...

✓ Garsi televizijos žvaigždė Oprah Winfrey sakė: "Tai pakeis jūsų gyvenimą taip, kaip niekada neįsivaizdavote!"

✓ JAV prezidentas Barak Obama TIMES žurnalui sakė, jog tai padeda įgauti gyvenime aiškumą: „Tai man visada buvo svarbus įrankis išsiaiškinti, kuo aš tikiu, kas man svarbu ir kokios mano giliausios vertybės.“

✓ Dženifer Aniston, garsioji aktorė iš serialo „DRAUGAI“, teigia, jog tai jai padeda išlaikyti aiškesnę gyvenimo kryptį ir net išspręsti santykių problemas.

✓ Garsi dainininkė Lady Gaga. Yra žinoma, jog ji naudojasi šiuo įrankiu, norėdama geriau susivokti savo mintyse bei tiksluose.

✓ Garsi dainininkė ir aktorė Jessica Simpson naudoja tai iškrauti savo emocijoms ir sako „Tai man yra lyg labai labai gera terapija“.

Kaip manai, jeigu tai davė tokius neįtikėtinus rezultatus šiems žmonėms, galbūt tai padėtų nors šiek tiek pakeisti, bei pagerinti ir tavo gyvenimą...?

Kaip rašoma viename labiausiai gerbiamų „The New York Times“: „…kad tai iš esmės yra šiuolaikinio gyvenimo panacėja.“

„Psychology Today“ rašo: „tai padeda pagerinti tavo emocinę sveikatą, atsikratyti streso.“

Guardian rašo "...tai padaro tave laimingesne".

Huffington post rašo, jog taip padeda pakelti pasitikėjimą savimi, pakelti kūrybiškumą ir susitiprinti emocinį intelektą.

Matthew Liebermanas, Kalifornijos universiteto Los Andžele psichologas, rašė, jog „tai padeda harmonizuoti savo emocijas to net nesiekiant.“

Arizonos universiteto tyrėjai atrado, kad po skyrybų tai ne tik padeda žmonėms greičiau susitvarkyti emociškai, bet ir pagerina širdies darbą.

ŠTAI KAIP GARSŪS TYRĖJAI ĮRODĖ NEĮTIKĖTINĄ DIENORAŠČIO RAŠYMO NAUDĄ:

Kalifornijos universiteto psichologai sugebėjo ištirti dienoraščio poveikį, pakviesdami 20 savanorių apsilankyti laboratorijoje, kad būtų atliktas smegenų skenavimas.

Jų buvo paprašyta, bent 20 minučių kasdien, keturias dienas iš eilės iki tyrimo, rašyti dienoraštį.

Pasirodo, jog be drastiškų nuotaikos ir emocinės savijautos pagerėjimo, reguliarus dienoraščio rašymas, išreiškiant savo mintis ir jausmus, tampa itin naudingas net ir fizinei sveikatai!

Taip pat, 2005 m., Teksaso universiteto vadovaujantis tyrėjas Džeimsas Penebeikeris (James W. Pennebaker) atliko garsų tyrimą, kuris aiškiai parodė, kad ekspresyvus rašymas veikia itin raminančiai.

Tyrimas įrodė, kad dalyviai, kurie rašė apie savo gyvenimo traumuojančius, stresinius ar emociškai sunkius periodus, buvo linkę mažiau sirgti ir buvo mažiau veikiami traumos, nei jų kolegos. Jie daug mažiau lankėsi pas gydytojus, jų imuninė sistema pagerėjo.

Pagalvok, jeigu dienoraščio rašymas padeda sustiprinti sveikatą... kokią įtaką tai padarys tavo emocinei ar psichologinei būsenai, bei pasitikėjimui savimi!

 Teksaso universiteto vadovaujantis tyrėjas Džeimsas Penebeikeris (James W. Pennebaker)

Geriausias būdas susitvarkyti su gyvenimo pakilimais ir nuosmukiais – tai atsisukti į dienoraščio rašymą.

Teksaso universiteto vadovaujantis tyrėjas Džeimsas Penebeikeris (James W. Pennebaker)

Tačiau, įprastas dienoraščio pildymas gali būti labai SUDĖTINGAS. Neaišku, nuo ko pradėti ir ką rašyti.

Būtent todėl buvo sukurti dienoraščiai su vedimu.

Konkretūs klausimai, afirmacijos, dėkingumo praktikos, vedančios į aiškesnį savęs suvokimą bei pozityvumą.

Štai kodėl sukūrėme šį asmeninio tobulėjimo dienoraštį „NAUJOJI TU: LAIMINGA, POZITYVI IR PASITIKINTI SAVIMI“

Šis nepaprastas, garsenybių išgirtas įrankis skirtas kiekvienai moteriai, kuri nori...

✓ geriau PAŽINTI SAVE bei suprasti, kaip iš tikro jaučiasi, KO NORI IŠ GYVENIMO ir kas jai iš tikro svarbu!

✓ gyvenime pastebėti daugiau POZITYVIŲ DALYKŲ.

✓ pačiai sau tapti ĮDOMESNE IR VERTINGESNE (kai nebereikia tiek daug pritarimo iš draugių ar vyro).

✓ tapti daug laimingesne moterimi. Išmokti džiaugtis mažais kasdieniais dalykais.

✓ nurimti, įgauti didesnę vidinę harmoniją ir gyventi beveik be streso!

✓ pagerinti santykius su vyru, jaustis matoma ir mylima.

✓ pakelti SAVIVERTĘ ir sumažinti vidinį kritiką, kuris neleidžia siekti savo svajonių!

✓ gyvenime įgauti didesnį AIŠKUMĄ ir aiškesnę kryptį.

✓ praskaidrinti kasdieninę rutiną ir į gyvenimą įsinešti kažko NAUJO!

✓ sumažinti NERIMĄ ir depresyvias mintis.

✓ gyvenime jausti DAUGIAU BALANSO!

KAIP GIMĖ ŠIS DIENORAŠTIS?

Daug metų man pačiai atrodė, kad reikia siekti vienokių ar kitokių dalykų, nes tik tada pagaliau būsiu laiminga, labiau pasitikėsiu savimi.

Pradžioje atrodė, kad reikia baigti mokyklą, tada gyvenimas pagerės. Vėliau man pasidarė aišku, kad tikrąją laimę pajusiu, kai atsiras vyras, kuris mane mylės ir manimi rūpinsis.

Laikui bėgant panorau prabangos ir aukštuomenės vakarėlių, o tada akį patraukė brangūs daiktai ir automobiliai.

Būdama labai jauna išvykau į Holivudą ir apsipirkinėdama brangiausiose Beverli Hilso parduotuvėse laukiau, kol pagaliau pajusiu laimę ir pilnatvę.

Trumpiau tariant, aš daug metų ėjau į kažkokį tolumoje esantį horizontą, kuris vis traukėsi nuo manęs. Vienintelis dalykas, kurio gailiuosi nepradėjusi anksčiau – tai asmeninis tobulėjimas ir vidinis darbas su savimi.

Aš buvau žemos savivertės mergina, kuri negalėjo patikėti, jog gali būti mylima ir į gyvenimą žiūrėjo gana negatyviai. Visai nesvarbu į kokias vietas aš „perkeldavau“ savo asmenybę, mano prasta vidinė būsena keliaudavo kartu su manimi ir vidinio pasitenkinimo ar pilnatvės nebuvo.

Anksčiau aš tikėjau, kad yra kažkoks „LEMTINGAS ĮVYKIS“, kuris mane padarys laimingą visam laikui. Deja, tai nebuvo tiesa.

Aš jokiu būdu nesakau, kad mums reikia atsisakyti gražių daiktų, kelionių, vyrų ar kitų trokštamų dalykų. Iš visos širdies noriu pasakyti, kad laimė, džiaugsmas ir nuostabūs santykiai neateis tol, kol mes nesusitvarkysime su savo vidumi.

Vidiniu darbu aš vadinu saviugdos knygų skaitymą, požiūrio plėtimą, apsilankymus geruose seminaruose, darbą su psichologu, įvairias meditacijas ir šio dienoraščio pildymą.

Laimingos bus tik tos moterys, kurios sugebės siekti žemiškų dalykėlių, bet lygiagrečiai tvarkysis savo vidinėje erdvėje.

Kitu atveju, mes tiesiog IŠŠVAISTYSIME GYVENIMĄ, bandydamos pasivyti laimę, kurios išoriniame pasaulyje atrasti neįmanoma.

Būtent iš tokių pamąstymų ir pastebėjimų gimė šis asmeninio tobulėjimo dienoraštis – „NAUJOJI TU: Laiminga, Pozityvi ir Pasitikinti Savimi“.

Tai, kad tu skaitai šiuos žodžius, iš tiesų reiškia labai daug. Tu esi viena iš tų nedaugelio moterų, kuri suvokia, kad be vidinio darbo, laimė ir pasitenkinimas neateis.

Tiesa tokia, jog laimė, pasitikėjimas savimi ar pozityvus požiūris į gyvenimą yra mažų KASDIENIŲ RUTINŲ REZULTATAS.

Jeigu nuspręsi kasdien, bent po 7 minutes skirti SAU, savo asmeniniam tobulėjimui, po keleto metų atsisuksi ir suprasi, jog tai buvo geriausios tavo investuotos 7 minutės per dieną!

Atsisukusi atgal suprasi, jog šios 7 minutės per dieną tau pagaliau davė tai, ko visada norėjai: gražius santykius, mylimą veiklą, pasitikėjimą savimi, gerą savijautą ir galimybę džiaugtis kiekviena diena...

Tam, kad tai taptų realybe, tau padės šis asmeninio tobulėjimo dienoraštis „NAUJOJI TU“, kurio pagalba, net 10 savaičių, KASDIEN, PO 7 MINUTES PER DIENĄ, žingsnelis po žingsnelio, tu tapsi laimingesne, pozityvesne ir daug labiau pasitikinčia savimi moterimi!

Taip pat, ŠTAI KĄ LIETUVOS MOTERYS SAKO APIE MŪSŲ ANKSTESNIŲ ŽURNALŲ PILDYMĄ:


Naujasis dienoraštis yra sudarytas iš 3 stiprių elementų: POZITYVIOSIOS PSICHOLOGIJOS, SAVIREFLEKSIJOS ir NAUJŲ ĮPROČIŲ FORMAVIMO.

Visos naudojamos technikos yra pagrįstos ir pripažintos garsiausių pasaulio mokslininkų. Vėliau mes atskirai aptarsime kiekvieną iš technikų ir pagrįsime jas tvirtomis psichologinėmis praktikomis.

 • POZITYVIOJI PSICHOLOGIJA

Pozityvioji psichologija – tai nauja psichologijos mokslo šaka, kuri studijuoja žmogiškąsias savybes ir stiprybes.

Iki šiol psichologijoje buvo studijuojamos tik ligos ir įvairūs psichiniai sutrikimai, kitaip tariant žmonių psichologija, buvo studijuojama iš negatyviosios pusės.

Dauguma su psichologija susijusių tyrimų yra remiama valstybės, o po II-ojo pasaulinio karo dauguma pinigų buvo skiriama psichiniams sutrikimams gydyti.

Gyvenimui gerėjant situacija keitėsi ir pagaliau atsirado pozityvioji psichologija, kuri siekia moksliniais tyrimais atrasti bei puoselėti žmogaus funkcionavimą, o ne tik gydyti protinius susirgimus ir sutrikimus, kuriems didžiąją dalį savo dėmesio skiria tradicinės psichologijos šakos.

Ši nauja psichologijos kryptis ir galimas jos vaidmuo visuomenėje susilaukė labai daug dėmesio Vakaruose.

Ypač daug dėmesio susilaukta po to, kai 2006 m. Harvardo universitete į pozityviosios psichologijos paskaitas užsiregistravo daugiau negu į bet kurias kitas Harvardo paskaitas tais metais. t.y. net 855 studentai.

Pagal studentų skaičių šios paskaitos tapo vienomis populiariausių Harvardo universiteto istorijoje.

 • SAVIREFLEKSIJA

Refleksija psichologijoje reiškia asmens vidinio pasaulio supratimą ir analizę: žinias, emocijas, tikslus, motyvus, veiksmus ir nuostatas. Taip pat ir kitų žmonių požiūrio supratimą bei vertinimą.

Refleksija yra ne tik intelektuali, bet ir sudėtinga dvasinė veikla, susijusi su emocinėmis sferomis.

Ji apima gebėjimą kritikuoti save, todėl kartais veiksmų įvardijimas atveda prie ne pačių maloniausių išvadų. Šis procesas gali būti skausmingas, tačiau refleksija yra būtina normaliam asmenybės vystymuisi.

Paprastai tariant, savirefleksija yra vienas naudingiausių dalykų, kurį mes galime padaryti dėl savęs.

Ji padeda išsiugdyti sąmoningumą ir geresnį savęs supratimą.

Kai moteris įsivardina ir suvokia savo emocijas, stiprybes ir silpnybes, ji ima kur kas labiau pasitikėti savimi ir gali geriau suprasti ko jai reikia, kad pasijustų geriau.

Mokslininkai jau senai įrodė, kad tie žmonės, kurie sugeba įvardinti kaip jaučiasi ir pažįsta savo vidų, su gyvenimo iššūkiais susitvarko kur kas geriau ir paprasčiau nei tie kurie to nesugeba.

Štai kodėl šiame dienoraštyje kiekvieną dieną tave pasitiks klausimas, kurio pagalba tu tyrinėsi savo dieną, reakcijas, pojūčius ir jausmus.

Savaime suprantama, kad tol kol tu nežinai ko nori ir kaip jautiesi, patobulinti savo gyvenimo beveik neįmanoma.

Pildydama naująjį dienoraštį tu geriau suprasi save ir gana greitai išsiaiškinsi, kas tau trukdo įgyvendinti tai ko trokšti.

Dabar tau gali kilti noras paprieštarauti ir pasakyti, kad tu jau žinai, ko tau reikia, kad jaustumeisi laiminga.

Daugumai žmonių reikia to paties: šeimos, pinigų, namo, gero darbo, įtakos ir daugiau atostogų. Bet vis dėlto tai labai abstraktu.

Dienoraštyje mes kalbėsime apie kur kas asmeniškesnius dalykus ir gilinsimės tik į tavo norus. Išsiaiškinsime kokie žmonės ar veiksmai tave džiugina ir įkvepia, o kas atvirkščiai neramina ir atima energiją.

Ilgainiui tu išmoksi atpažinti savo poreikius ir būsenas ir po keleto savaičių natūraliai pradėsi kur kas geriau suprasti save. Mes taip dažnai nukreipiame dėmesį į kitus, o save pamirštame. Ką gi, dabar tu turi šį dienoraštį ir taip nenutiks.

 • ĮPROČIAI

Anot Djūko universiteto (angl. Duke university) tyrėjų, įpročiai lemia apie 40 procentų mūsų elgesio bet kurią dieną. Supratimas, kaip susikurti naujus įpročius (ir kaip veikia jūsų dabartiniai įpročiai) yra būtinas, norint padaryti pažangą sveikatos, laimės ar bet kurioje kitoje gyvenimo srityje.

Mes labai dažnai atliekame tuos pačius veiksmus, kalbamės apie tuos pačius dalykus, tačiau trokštame pasikeitimų. Tam, kad į mūsų gyvenimus ateitų pasikeitimai, mūsų elgesys ir kasdieniai įpročiai turi pasikeisti.

Šio dienoraščio pagalba mes net 10 savaičių formuosime naujus įpročius.

Keisime vidinį dialogą į kur kas pozityvesnį, stebėsime savo veiksmus ir būsenas, mokysimės pastebėti gerus dalykus ir praktikuosime dėkingumą. Tai sėkmingo ir laimingo žmogaus įpročiai, kurie tau reikalingi tam, kad gyvenimas pagerėtų.

NAUJOJO DIENORAŠČIO PILDYMO PAVYZDYS:


DAR KELETAS MOTERŲ ŽINUČIŲ...


INVESTICIJA Į SAVE VOS 37.95€

ARBA 69.90€ VOS 49.95€ UŽ DU VIENETUS

PASIRINKITE RINKINĮ...

Į auksinį planą įeina net 4 papildomi moteriškų praktikų rinkiniai!

Asmeninio tobulėjimo dienoraštis „NAUJOJI TU: LAIMINGA, POZITYVI IR PASITIKINTI SAVIMI“
Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)
Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI!“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)
Moteriškų praktikų rinkinys „TIESIOG NEPAMIRŠTAMA“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)
Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ!“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)

SIDABRINIS RINKINYS (tik dienoraštis)

VOS 37.95€ (arba 49.95€ už du dienoraščius, 69.95€ už tris)

 • Asmeninio tobulėjimo dienoraštis „NAUJOJI TU: LAIMINGA, POZITYVI IR PASITIKINTI SAVIMI“
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI!“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „TIESIOG NEPAMIRŠTAMA“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ!“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)

AUKSINIS RINKINYS (+4 moteriškų praktikų rinkiniai!)

VOS 89.95€ (arba 99.95€ už du dienoraščius, 109.95€ už tris)

 • Asmeninio tobulėjimo dienoraštis „NAUJOJI TU: LAIMINGA, POZITYVI IR PASITIKINTI SAVIMI“
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI!“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „TIESIOG NEPAMIRŠTAMA“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ!“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)

NAUJOJO DIENORAŠČIO STRUKTŪRA:

 • RYTINĖS AKIMIRKOS SU SAVIMI

Rytas yra pati svarbiausia dienos dalis. Tai mūsų dienos pradžia. Tos kelios akimirkos kurias tu gali skirti sau yra nepakeičiamos. Ryte mūsų pasąmonė yra pati imliausia ir atviriausia, todėl labai svarbu, ką mes darome rytinėmis valandomis.

Dauguma žmonių turi savo rytinius ritualus. Tikriausiai ir tu turi nusistovėjusių veiksmų seką, kurie tau padeda pradėti dieną?

Didelę klaidą daro tie, kurie tik pabudę griebiasi telefono, tikrina socialinius tinklus arba el. paštą ir tokiu būdu žaibiškai neria į greitai besikeičiančio pasaulio paveikslus.

Rytinė rutina yra svarbi, nes ji nustato toną likusiai dienos daliai.

Jei dieną pradėsime mums naudinga rutina, tai tikimybė, kad diena bus gera, yra kur kas didesnė.

Štai kodėl sėkmingi žmonės laikosi jiems naudingos rytinės rutinos.

Štai kodėl per rytines valandas išsiaiškiname, kas mums svarbu, susikoncentruojame į tai, ką galime reguliuoti, nusistatome prioritetus ir tokiu būdu pageriname savo dienos kokybę bei produktyvumą.

Pildydami dienoraštį, iškart po nakties miego, turime puikią prieigą prie savo pasąmonės. Kai ryte užsirašome savo tikslus ant popieriaus, mes kalbame tiesiogiai su savo pasąmone.

 • VAKARINĖS AKIMIRKOS SU SAVIMI

Jeigu iki šiol tau buvo sunku užmigti, vakarais tave trikdė baimės ar kitokios nemalonios mintys, galime pasidžiaugti, nes pildant dienoraštį, tu miegosi kur kas geriau ir jausiesi kur kas ramesnė.

Vakarinėse akimirkose esanti refleksija padės tau ant popieriaus išlieti dėmesio reikalaujančias mintis.

Vakarinis klausimas padės sugrįžti į dabartį ir save, o dėkingumo akimirka pasuks tavo mintis labai gražia ir pozityvia kryptimi. Tu užmigsi lengvai, o pabusi pailsėjusi ir atsipalaidavusi.

APTARKIME KIEKVIENĄ NAUJOJO DIENORAŠČIO DALĮ ATSKIRAI

 • SĄMONINGAS DIENOS KŪRIMAS

Ar kada nors susimąstei kodėl vieni žmonės pasiekia to, ko trokšta ir kuria savo pačių laimę, o kiti yra tiesiog blaškomi įvairių įvykių ir situacijų?

Taip vyksta todėl, kad dauguma žmonių nežino kur link jie nori eiti ir kas jiems svarbu gyvenime.

Žinoma, aplink mus kasdien vyksta daug dalykų, kurių mes negalime kontroliuoti.

Mes negalime paprašyti, kad išsisklaidytų debesys ir virš mūsų išlįstų saulė, negalime reikalauti, kad laimėtume loteriją ir t.t.

Štai kodėl neverta klausti savęs, kas padarytų mano dieną geresne, svarbiausia yra klausti savęs kaip aš galiu daryti įtaką savo dienai ir pati padaryti ją geresne.

Mes labai dažnai nenorime prisiimti atsakomybės už savo gyvenimą ir daug ką paliekame likimo valiai, bet tai toli gražu nėra geriausias būdas kurti savo gyvenimą.

Nuo šiol pildydama dienoraštį, tu kasdien turėsi galimybę išsiaiškinti ką tau svarbu atlikti šiandien ir kaip gali pagerinti savo kasdienybę, o kartu ir gyvenimą.

Vien klausdama savęs kaip gali šiandieną padaryti geresne, žengi labai svarbų žingsnį ir nukreipi savo protą teisinga linkme. Laikui bėgant tai taps nuostabiu įpročiu, kuris neabejotinai pakeis tavo gyvenimą

ir padės tau kur kas geriau suvokti savo poreikius.

 • DĖKINGUMAS

Ar tu esi dėkinga už tai ką turi? Jeigu taip, tuomet kaip tu tai išreiški?

Tam, kad įrodytume dėkingumo naudą, toli žvalgytis nereikia. Pati pagalvok, jeigu tu ką nors padarai dėl kito žmogaus, o jis įvertina ir už tai nuoširdžiai padėkoja, kaip tu jautiesi?

Tavyje užgimsta noras, dar ką nors padaryti dėl to žmogaus, tiesa?

Lygiai tas pats vyksta ir mūsų santykiuose su Visata. Vos tik mes nuoširdžiai padėkojame už tai ką turime gyvenime, mūsų širdyje užgimsta ypatinga vibracija, kuri traukia į mūsų gyvenimus pačias nuostabiausias dovanas.

Dėkingumo jausmas turi ypatingą dažnį. Kai žmogus ima jausti šią emociją, visos negatyvios mintys pasitraukia.

Tau gali kilti noras paprieštarauti ir pasakyti, jog šiuo metu tau nėra už ką dėkoti, jog tavo gyvenimas yra liūdnas nuobodus. Deja, tai netiesa. Tai tėra tavo šiandieninis požiūris, kuris tau visiškai nenaudingas. Jeigu tu negali rasti už ką savo gyvenime gali būti dėkinga šiandien, tai tikėtis, kad kažkas pasikeis po savaitės ar mėnesio tikrai nėra prasmės.

Šio dienoraščio pagalba mes mokysimės pajusti dėkingumą už kasdieninius dalykus bei patirtis, kurias mums kasdien dovanoja gyvenimas. Būsime dėkingos už tai, ką jau turime. Tokiu būdu mums nereikės laukti tos ypatingos dienos, kai gyvenimas atneš kažką vertingo.

Norėdama jaustis gerai diena iš dienos, tu turi išsiugdyti tam tikrus mąstymo modelius. Dėkingumas yra vienas efektyviausių, mokslininkų patikrintų ir patvirtintų metodų.

Netrukus tu pati pamatysi kaip dėkingumas padaro tave laimingesne. Jis tarsi stebuklinga lazdelė, atverianti visas duris ir širdis.

Ar susimąstei kad visos religijos skiriasi, bet visose yra akcentuojamas dėkingumas. Dėkingumas – tai stipriausias magnetas sujungiantis žmones.

Štai dar keletas motyvuojančių priežasčių, dėl kurių tiesiog „apsimoka“ jausti dėkingumą:

1. Pagerėjęs miegas. Dėkingumas sumažina laiko, reikalingo užmigti, trukmę ir gerina miego kokybę.

2. Dėkingumas daro mus gražesnėmis ir labiau pasitikinčiomis savimi, o tai padeda puoselėti ir stiprinti santykius.

3. Stiprina imuninę sistemą. Įrodyta, kad dėkingi žmonės turi daugiau imunoglobulino A, kuris yra pirmoji organizmo gynybos linija nuo virusų.

4. Gydo ir atpalaiduoja. Parasimpatinė ir atpalaiduojanti nervų sistemos dalis taip pat suaktyvėja dėkingumo dėka.

5. Mažina streso lygį. Dėkingumas suaktyvina parasimpatinę nervų sistemą, todėl sumažėja streso lygis.

6. Dėkingi žmonės yra kas labiau mėgstami kompanijoje. Būti įsimintiniems nėra pats svarbiausias dalykas gyvenime, tačiau dėkingumas neabejotinai padeda sukurti geresnius santykius su draugais, šeima ir partneriais.

7. Lavina kūrybiškumą. Teigiamos emocijos gali praplėsti mūsų mintis, todėl kyla daugiau idėjų.

8. Padeda pasiekti tikslus. Viename tyrime buvo atskleista, kad dėkingumą praktikuojantys tyrimo dalyviai pranešė apie didesnę pažangą siekiant savo tikslų, nei kontrolinės grupės žmonės, kurie nepraktikavo dėkingumo.

9. Gerina psichologinę sveikatą. Remiantis pirmaujančiais tyrimais, dėkingumas padidina laimę ir mažina depresiją.

10. Padeda pajusti atjautą. Rašytojas Robertas Emmonsas savo knygoje „Ačiū!“ sakė: „... žmonės, kurie pildė dėkingumo dienoraščius, pranešė, kad jaučiasi artimesni ir labiau susiję su kitais bei yra labiau linkę padėti kitiems.“

 • SAVĘS PAŽINIMĄ SKATINANTYS KLAUSIMAI

Visi šiais laikais nori atsakymų. Mums kažkodėl atrodo, kad atsakymai padės susikurti gražesnį gyvenimą, bet tai netiesa. Atsakymas gali padėti nukeliauti į laimingą gyvenimą, bet tik tuo atveju jeigu jis yra tavo.

Tokį klaidingą požiūrį mums suformavo mokykla. Teisingas atsakymas buvo vertas pagyrų ir apdovanojimų, o klausimai atrodė beverčiai.

Vis dėlto gyvenimas yra kur kas didesnis nei atsakymai ir rezultatai. Daug išmintingų žmonių mums pasakytų, kad svarbiausia yra ne tikslas, o kelionė link jo. Su visais posūkiais ir atradimais.

Dauguma iš mūsų neužduoda sau teisingų klausimų ir neieško atsakymų viduje. Šiais laikais mes norime išgirsti sukramtytus patarimus ir gauti greitą rezultatą arba apdovanojimą. Deja, tai niekur neveda.

Kai renkame sukramtytus atsakymus mes sukeliame sau nenaudingą situaciją. Imame tikėti, kad tiesa jau atrasta ir toliau ieškoti nėra ko.

Na, o klausimai atvirkščiai, išstumia mus iš komforto zonos ir verčia mąstyti bei atrasti naujus dalykus. Jie veda mus į tobulėjimą ir augimą.

Išmintingi žmonės užduoda pačius įdomiausius klausimus, užuot mėginę padaryti įspūdį pateikdami mums atsakymus.

Taigi, jei tu vertini tobulėjimą ir asmeninį augimą, klausimai, kuriuos tu netrukus skaitysi tau neabejotinai patiks.

Šiame dienoraštyje pateikti klausimai yra sukurti ir suformuoti taip, kad atneštų tau maksimalią naudą, todėl atsakyti banaliai, atmestinai ar patingėti paieškoti savyje teisingo atsakymo būtų didelė klaida.

Tau gali pasirodyti, kad atsakymai priklauso nuo nuotaikos ir atsakiusi šiandien tu negalėsi pasitikėti savo mintimis rytoj, bet tai nėra tiesa.

Klausimai yra pateikti tam, kad tu mokytumeisi įsiklausyti į save, o atsakymai iš tiesų dažnai priklauso nuo mūsų nuotaikų bei kintančių išorinių aplinkybių.

Ne visi dienoraštyje esantys klausimai bus pozityvūs ir sukels tau malonius jausmus. Kartais tau teks pasižiūrėti į paslėptas asmenybės puses, kurios pradžioje gali atrodyti nemalonios...

Dauguma iš mūsų stengiasi išlikti socialiais ir mėgina paslėpti ar užspausti savo jausmus ir norus, bet mokslininkai ir psichologai įsitikino, kad ilguoju etapu tai neduoda naudos. Tai tas pats, kas paimti pripūstą balioną ir pakišti jį po vandeniu. Akivaizdu, kad jam išlaikyti reikės daug energijos ir pastangų, bet vos tik atleisime jis iškils į paviršių. Tie patys dėsniai galioja ir mūsų jausmams.

Šis dienoraštis yra sukurtas taip, kad pagerintų gyvenimą ir padėtų tau pažinti save. Rožiniai akiniai, kasdieninis optimizmas yra kita kraštutinumo pusė, todėl į tai gilintis neverta. Kuo tu greičiau suprasi, kad negali išvengti ir ignoruoti liūdesio, tuo greičiau galėsi pasidžiaugti šviesiais ir pozityviais dalykais.

Jokiu būdu neteisk ir nevertink savęs jeigu tau nepavyks atsakyti klausimų arba atlikti dienos užduočių. Mums nereikia gyventi tobulų gyvenimų ir tapti studentais– pirmūnais. Viskas, ko mes siekiame, tai gero ir laimingo gyvenimo, kuriame iš tiesų yra visko.

Vienintelis dalykas, kuris yra labai svarbus pildant dienoraštį – tai atsidavimas ir atidumas. Kiekvieną klausimą tu gali atsakyti atmestinai ar parašyti „nežinau“, bet tai bus ne kas kita kaip sabotažas.

Kartais mes taip elgiamės, nes bijome pasikeitimų arba nesijaučiame verti laimės ir bet kokiu būdu mėginame sau ir kitiems įrodyti, kad ir ką bedarytume, nieko gero nebus. Taip elgtis šiuo atveju būtų neprotinga ir nenaudinga tau.

 • DIENOS UŽDUOTIS

Versdama šio dienoraščio lapus tu pastebėsi dienos užduotis.

Pradžioje jos gali pasirodyti keistos ar sudėtingos, bet ilgainiui tu suprasi, jog būtent ši dienoraščio dalis padeda tau pakeisti elgesio modelius, kurie labai stipriai veikia tavo savijautą ir gyvenimo kokybę.

Dienos užduočių pagalba tu suprasi kaip stipriai tavo gyvenimą keičia intencijos, vidinės nuostatos ir kiti tavo vidinėje erdvėje vykstantys dalykai.

Dauguma iš mūsų turime nusistovėjusius elgesio modelius, kurių nesinori keisti. Keista, tiesa? Mes žinome, kad vienoks ar kitoks elgesys mums neduoda trokštamo rezultato, bet keisti situacijos taip pat kažkodėl nesinori.

Tam, kad suprastume kaip veikia mūsų mąstymo sistema, turime trumpam atsigręžti į žmonijos istoriją. Gamta žmogui įdiegė keletą sistemų, kurios jam padėjo išlikti. Viena iš jų yra energijos tausojimas. Todėl vos tik mes atrandame elgesio modelį, kuris veikia, protas nė už ką nenori jo pakeisti. Mokymuisi ir naujiems iššūkiams reikia skirti papildomo dėmesio bei energijos, o juk lengviausia yra važiuoti tuo pačiu pažįstamu keliu ir ekonominiu režimu.

Protas nuolat mėgina išlaikyti mus ten kur viskas sena ir pažįstama. Jis yra įsitikinęs, kad tik tokioje nusistovėjusioje zonoje išgyventi bus lengva ir paprasta.

Tai, kad tu laikai šį dienoraštį savo rankose, reiškia, jog esi atvira naujiems dalykams. Atviresnė nei dauguma mūsų šalyje gyvenančių žmonių. Jeigu tu atliksi dienos užduotis, pamatysi, kaip įdomu gyventi keliant sau nedidelius iššūkius ir kokie nuostabūs gali būti nauji atradimai.

Komforto zona yra patogi, bet joje niekas neauga. Gyvenime vyksta tas pats kas ir sporto salėje. Sunkiausia susitarti su savimi ir pradėti sportuoti, bet jeigu taip nepadarysime mūsų kūnas nesustiprės ir liks toks koks buvo. Mes galime metų metus kalbėti apie sportą, bet tol kol nesiimsime veiksmų, rezultatų nebus.

Lygiai tokios pačios taisyklės galioja ir tavo tobulėjimo bei augimo procese. Kad ir kokių pasiekimų tu siektum gyvenime, svarbiausia yra įpročiai. Šis dienoraštis tau padės suformuoti naujus įpročius, kurie iš tiesų pakeis tavo gyvenimą.

Šio dienoraščio lapuose, mes daug kalbėsime apie pozityvumą, sveikesnę mitybą ir mėginsime suprasti, ką darydama tu jautiesi geriausiai. Ieškosime būdų, kaip pagerinti tavo gyvenimą ir mokysimės naujų elgesio modelių.

 • SANTYKIAI SU KITAIS ŽMONĖMIS

Pildydama šį dienoraštį tu pastebėsi, kad jame beveik kasdien bus klausimas ar užduotis susijusi su kitais žmonėmis ar santykių kūrimu.

Santykiai yra vienas svarbiausių dalykų žmogaus gyvenime. Žinoma, svarbiausi yra santykiai su pačia savimi, bet santykiai su kitais yra ne ką mažiau reikšmingi.

Žmonės yra labai socialios būtybės ir bendravimas yra nepaprastai svarbus mūsų gyvenimo kokybei.

Štai kodėl šiame dienoraštyje mes kreipsime ypatingą dėmesį į santykių kūrimą. Dr. Seligman ir Dr. Diener atliko keletą studijų, mėgindami išsiaiškinti, kas padaro žmones ypatingai laimingus. Vienas svarbiausių atradimų buvo tas, kad šie žmonės atsakė, jog didžiausią malonumą jie patiria per santykius su šeima, draugais ir mylimaisiais.

Santykiai mums padeda suvokti kaip mes norime būti mylimi ir kaip galime mylėti kitus. Per santykius mes galime suvokti kas esame ir kuo norėtume tapti.

O sukūrę tikrus, pasitikėjimo vertus santykius mes galime atsiskleisti, būti savimi. Dauguma iš mūsų trokšta sukurti artimus ir gražius santykius su aplinkiniais, bet dažnai nežino nuo ko pradėti.

Dabar nerimauti nėra ko. Šiame dienoraštyje yra gausu įvairių praktinių užduočių ir teisingai suformuluotų klausimų, kurie tau pradės pražydinti santykius su aplinkiniais.

 • AFIRMACIJOS

Afirmacijos ir pozityvūs teiginiai jau daug metų psichologijoje vadinami stebuklingomis lazdelėmis.

Prisiminkime, kaip stipriai pozityvių teiginių galia tikėjo Muhamend Ali ar Jim Carrey. „Maždaug 1990 m., Džimas Carrey buvo ambicingas jaunas kanadiečių komikas, bandantis prasiskirti sau kelią Los Andžele. Jis vairavo seną Toyotą.

Sėdėdamas kalnuose ir žvelgdamas į žemiau esantį miestą, svajojo apie savo ateitį ir išsirašė 10 milijonų čekį, pridėdamas užrašą „už suteiktas vaidybos paslaugas“. Nuo tos dienos jis šį čekį nešiojosi savo piniginėje.

Nesunku nuspėti kad Džimo Carrey afirmacijos išsipildė ir jis tapo vienu geriausiai apmokamu komiku pasaulyje.

Jei tikime fraze „jog esame tai, apie ką galvojame“, tuomet suvokiame, kad gyvenimas iš tikrųjų susikuria iš mūsų pačių minčių.

Pasikliauti vien mintimis neverta. Turime pradėti veikti. Pradžioje mintis paversti žodžiais ir galiausiai - veiksmais.

Afirmacijos yra patvirtintas savęs tobulinimo būdas dėl jų sugebėjimo perprogramuoti mūsų smegenis. Panašiai kaip mankšta, jos pakelia laimės ir geros savijautos hormonų lygį ir verčia mūsų smegenis formuoti naujas „pozityvios minties“ neuronų grupes.

Minties-kalbėjimo-veiksmo sekos teiginiai vaidina neatsiejamą vaidmenį, nes jie nutraukia neigiamų minčių, neigiamos kalbos ir, savo ruožtu, neigiamų veiksmų modelius.

Pozityvūs teiginiai iš tiesų turi labai didelę galią. Tu pati tai gali lengvai patikrinti.

Išsirink pozityvią mintį ir perrašyk ją ant popieriaus bent keletą kartų per dieną. Kuo tu dažniau perrašysi ar garsiai ištarsi užrašytą mintį, tuo greičiau pradėsi ja tikėti.

Čia puikiai tinka prisiminti patarlę, lašas po lašo ir akmenį pratašo.

Pakartojimo dėka, tu lengvai gali perprogramuoti savo pasąmonę, pakylėti savivertę ir sustiprinti pasitikėjimą savimi.

Kartais pildant šį dienoraštį tau teks išsirinkti pozityvų teiginį arba jį tiesiog sugalvoti.

Kai užrašysi, perskaityk dar kartą ir pasitikrink, ką jauti skaitydama savo pačios užrašytus žodžius.

Jeigu jauti, jog kyla pasipriešinimas, reiškia, kad tavo protas griežtai atsisako tuo tikėti. Gali būti, kad afirmacija yra šiek tiek per toli nuo realybės. Nieko tokio, tu visada gali sušvelninti ar pataisyti taip, kad ji būtų šiek tiek artimesnė tavo širdžiai.

Jeigu parašiusi tu jauti lengvą graudulį ar tylų pasididžiavimą savimi – puiku, reiškia su užrašytu teiginiu sutinka tavo protas. Toks ir yra afirmacijos tikslas – įkvėpti, pakylėti ir laikui bėgant tapti tavo natūraliu vidiniu balsu.

Jeigu parašiusi jautiesi neutraliai, reiškia esi užrašiusi tokį pozityvų sakinį, kuris ir taip yra tavo realybė ir norint mesti sau iššūkį reikėtų pasistengti šiek tiek labiau.

Sėkmės rašant afirmacijas! Tikėtina, kad pozityvių teiginių perrašymas taps mėgstamiausia šio dienoraščio pildymo dalimi.

Asmeninio tobulėjimo dienoraštis „NAUJOJI TU: LAIMINGA, POZITYVI IR PASITIKINTI SAVIMI“
Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)
Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI!“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)
Moteriškų praktikų rinkinys „TIESIOG NEPAMIRŠTAMA“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)
Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ!“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)

SIDABRINIS RINKINYS (tik dienoraštis)

VOS 37.95€ (arba 49.95€ už du dienoraščius, 69.95€ už tris)

 • Asmeninio tobulėjimo dienoraštis „NAUJOJI TU: LAIMINGA, POZITYVI IR PASITIKINTI SAVIMI“
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI!“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „TIESIOG NEPAMIRŠTAMA“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ!“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)

AUKSINIS RINKINYS (+4 moteriškų praktikų rinkiniai!)

VOS 89.95€ (arba 99.95€ už du dienoraščius, 109.95€ už tris)

 • Asmeninio tobulėjimo dienoraštis „NAUJOJI TU: LAIMINGA, POZITYVI IR PASITIKINTI SAVIMI“
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI!“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „TIESIOG NEPAMIRŠTAMA“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)
 • Moteriškų praktikų rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ!“ elektroniniu formatu (39.95€ vertės!)

Jeigu dar kyla abejonių, jog tai yra geriausias įrankis kokį tik gali turėti, štai kokią GARANTIJĄ siūlome šiam dienoraščiui:

Mes esame tokie garantuoti, kad tu įsimylėsi šį dienoraštį, jog drąsiai suteiksime išskirtinę 365 DIENŲ garantiją:

jeigu negausi norimų rezultatų net ir nebaigus pildyti šio žurnalo, atsiųsk jį mums ir mes tau SUGRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS.

Vienintelis dalykas, kurio tavęs paprašysime: išsamiai parašyti, ko trūko, kad šį dienoraštį įsimylėtum ir užpildytum iki galo!

Mes prisiimame atsakomybę už tai, kad jis tavęs nesudomino ir nepaskatino pildyti iki galo. Mes nuolatos jį tobuliname ir siekiame sukurti išties įspūdingą įrankį kiekvienai dienai.

GARANTUOJAME, jog šis dienoraštis tikrai VEIKIA ir drąsiai už šio pažado stovime.

Jeigu bus kitaip - žurnalas tau bus NEMOKAMAS!

sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendrąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas [email protected]