PAGALIAU! ATNAUJINTI MOTERIŠKUMO
ŽURNALAI ir
JUODASIS PENKTADIENIS!

Moteriai, kuri nori KEISTI savo gyvenimą, tačiau nežino nuo ko pradėti!

Jeigu įgriso nuolatinė rutina... jeigu jautiesi neįvertinta ir nemylima... jeigu nejauti jokio džiaugsmo ir gyvenimas atrodo pilkas... jeigu trūksta pasitikėjimo savimi ir drąsos... moteriškumo žurnalas bus vienas svarbiausių įrankių, kokį tik gali turėti! 

Visą penktadienį ir šeštadienį, kiekviena užsisakiusi mūsų atnaujintą moteriškumo žurnalą „100 MOTERIŠKUMO DIENŲ“, dovanų gaus net du PASIRINKTUS moteriškų praktikų rinkinius DOVANŲ:

 • Rinkinys „MOTERIS, VERTA MILIJONO“ (įprasta kaina 37€)
 • Rinkinys „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI“ (įprasta kaina 37€)
 • Rinkinys „MOTERIS BE RIBŲ“ (įprasta kaina 37€)
 • Rinkinys „TIESIOG NEPAMIRŠTAMA“ (įprasta kaina 37€)

Apie moteriškas praktikas skaitykite puslapio apačioje arba paspaudus čia!

Puikiai tinka dovanoms, tad gali užsisakyti net kelis komplektus! Galėsi pasirinkti NET 2 kokius tik nori moteriškų praktikų CD! Viso PADOVANOSIME tik 100 kompatinių diskų, tad turėsi paskubėti!

Pasinaudok šiuo neįtikėtinu pasiūlymu dabar:

Turime tik 100 22 likusius vienetus...

Užsisakyti dabar!Investicija 129€ vos 47€

Liko laiko...


ŠTAI KĄ MOTERYS KALBA APIE
MOTERIŠKUMO ŽURNALĄ...


Dar vienas nuostabus atsiliepimas baigus pildyti žurnalą...

Instagram'e sulaukėme žaviosios "MŪZOS" žinutės apie moteriškumo žurnalą! Žiūrėkite instagram'e


SPAUSKITE MYGTUKĄ IR PASINAUDOKITE ŠIUO NEĮTIKĖTINU PASIŪLYMU DABAR.

Turime tik 100 22 likusius vienetus...

Užsisakyti dabar!Investicija 129€ vos 47€

Liko laiko...

Atsimenu, kaip prieš maždaug aštuonerius metus sėdėjau vakare prie stalo ir buvau tiesiog išsekusi nuo buities darbų, nuo tų pačių kalbų bei problemų ir smulkių užuominų apie tai, kad aš niekada nenoriu sekso.

Kažkur fone juokėsi dukrytė, televizorius rodė kažkokią nusibodusią laidą, o aš jaučiausi tokia išsekusi ir neįvertinta, kad baisu net prisiminti. Man taip norėjosi išlieti visą nerimą ir nepasitenkinimą, bet bijojau vėl eilinį kartą įsivelti į konfliktą.

Tačiau vis dėlto geriau jau konfliktuoti, nei užsiimti seksu iš pareigos.

Žinai, ko dar bijojau? Kad man visą gyvenimą teks taip rinkti laimės trupinius... Na, bet apie tai šiek tiek vėliau.

Dabar aš stebiu beveik svetimą žmogų, su kuriuo manęs niekas nesieja, jau pusvalandį maigantį telefoną, kurio jis paskutiniu metu nepaleidžia iš rankų.

Jaučiu, kad netrukus pratrūksiu... Įdomu, su kuo jis ten susirašinėja?..

Nepasitikėjimas savimi mane jau seniai verčia įtarinėti jį. Aš tiesiog per ilgai nesulaukiu dėmesio ir komplimentų, jaučiuosi tarsi nuvytusi gėlė arba nuolat niurzganti boba.

Vidinis balsas man sufleruoja, kad jis gyvena su manimi tik iš įpročio, todėl, kad jam taip yra patogiau... Bet aš nenoriu gyventi su juo tik dėl patogumo ir buitinių ar seksualinių paslaugų!

Aš noriu, kad manimi žavėtųsi, trokštu būti mylima ir vertinama!

Užplūsta dar didesnis pyktis ir aš noriu rėkti ant jo arba kur nors pabėgti, kad tik pasijusčiau geriau.

Jaučiuosi apleidusi save ir viskas tik todėl, kad esu priversta „jiems“ tarnauti. Aš pavargau būti stipria moterimi ir vilkti visą atsakomybės naštą.

Labiausiai siutina tai, kad nežinau, ko noriu, bet tiksliai jaučiu, kad toliau taip gyventi negaliu. Mane vis dažniau užplūsta jausmas, kad gyvenu ne savo gyvenimą, o tuomet imu lyginti save su kitomis moterimis ir pasijuntu dar blogiau.

Taigi toliau tyliai sėdžiu prie stalo ir kemšu į save viską, kas papuola po ranka, bet tik todėl, kad pasijaučiau nors šiek tiek geriau.

Paslapčiomis svajoju nuvykti į svajonių miestą, Los Andželą... Jau įsivaizduoju, kad vaikščioju po prabangias parduotuves Beverli Hilse, turiu begalę pinigų ir gyvenu prabangiame name, kur nuo pat ryto iki vakaro galima plaukioti puikiame baseine ir gėrėtis namus supančiais kalnais.

Turiu krūvą gerbėjų, kurie svaigsta dėl mano grožio ir ferariu vežioja mane greitkeliu, nusidriekusiu palei Atlanto (ar Ramųjį) vandenyną...

Rezgu planus, kaip pabėgti iš šio suknisto gyvenimo ir nors trumpam pagyventi prabangiai. Galėčiau net pasidaryti naują tatuiruotę, kuri simbolizuotų manyje užgimusią laisvą ir nepriklausomą moterį…

Deja, kažkas viduje man kužda, kad kitaip nebus.

Košmaras įsibrovęs į mano vidų, tad kad ir kur aš bėgčiau, savo vidinį turinį ir istorijas nusinešiu su savimi.

Norėtum sužinoti, iš kur tai žinau? Ogi todėl, kad gyvenau tokį gyvenimą... Išbandžiau kiekvieną „saldaus“ ir turtingo gyvenimo momentą, tačiau galiausiai persisotinau juo ir pabėgau.

Nesmagu prisiminti, bet visai neseniai stovėjau prie prabangiame name įrengto baseino. Prisimenu, kad gerdama penktą taurę vyno apsisprendžiau laimės ieškoti šeimoje ir vaikuose... Tą vakarą dramatiškai savo milijonieriui vyrui numečiau banko korteles ir pareiškiau, kad jaučiuosi nelaiminga ir noriu keisti savo gyvenimo būdą.

Po kelių dienų jau sėdėjau lėktuve ir skridau į Lietuvą. Tada dar nežinojau, kad pakeitus gyvenamąją aplinką niekas nepasikeis. Nors...

Kad ir kaip nemalonu pripažinti, bet negaliu to nuo tavęs slėpti...

Tą naujo gyvenimo pradžią aš jau kūriau turbūt dešimtą kartą... Skridau į Bahamų salas, kur mėginau puoselėti nuoširdžius santykius su „Casino“ savininku, tada su mažu krepšeliu keliavau po Afriką.

Dar vėliau įsivėliau į santykius su vyru, kuris mane išdavė su kitomis moterimis ir privertė pasijusti menka bei nevykusia... Daug kartų keičiau profesiją, vaikščiojau pasaulio podiumais ir mėginau ieškoti laimės išoriniuose dalykuose.

Galiausiai, DAUGIAU NEBEŽINOJAU, KUR EITI...

Atrodo, visi gyvenimo variantai arba, kaip aš vadinu, „atvirutės“, turėjusios padaryti mane laimingą, buvo išbandytos.

 • Vyrų dėmesys? – Išbandyta...
 • Apsipirkinėjimai prabangiose parduotuvėse? – Išbandyta...
 • Modelio karjera? – Išbandyta...
 • Kelionės aplink pasaulį? – Išbandyta...
 • Galimybė neriboti savo išlaidų? – Išbandyta...
 • „Ferrari“, „Lamborghini“ automobiliai? – Išbandyta...
 • Gyvenimas dideliame name su baseinu ir palmėmis kieme? – Išbandyta...
 • Modelio karjera? – Išbandyta...
 • Vienuolika metų gyvenimo su vyru? – Išbandyta...
 • Motinystė? – Išbandyta...

Nebežinojau, ko imtis... niekas nepadarė manęs laimingos. NIEKAS!

Tačiau dar buvo likęs VIENAS neatrastas dalykas...

Ir tai VISKĄ TRANSFORMAVO!

Po truputį manyje užgimė savimi, gyvenimu ir mylimais žmonėmis besimėgaujanti moteris.

Rašydama šį tekstą aš džiaugiuosi atradusi mėgstamą veiklą. Taip pat esu laiminga, kad galiu dalytis su moterimis kur kas gražesniais dalykais nei nuolatiniai skundai apie sveikatą ar santykius.

Jau daug metų aš pabundu mylimo vyro glėbyje, su kuriuo mes puoselėjame nuostabius santykius. Jaučiuosi verta geriausių dalykų gyvenime. Turiu gyvenimo tikslą. Esu įdomi ir žavi moteris – tikra dovana vyrui.

Pagaliau nustojau kritikuoti savo atvaizdą veidrodyje ir su meile išmokau priimti savo kūną, tokį, koks jis yra! Jaučiuosi atjaunėjusi ir išgražėjusi!

Ech... galėčiau tau daug ką papasakoti!

Kadangi šiandien rytas išaušo šaltas, kol susiruošiau, mano mylimasis nuėjo į garažą pašildyti automobilio, kad man būtų šilta ir patogu važiuoti. Aš be galo susigraudinau ir už viską, ką turiu, pajutau didžiulį dėkingumą Visatai. Jaučiausi dėkinga sau už tai, kad turėjau drąsos sukurti tokį gyvenimą, kokį turiu dabar!

Norėdama pasidalyti savo kelione, sukūriau „Šokoladą Sielai“ ir su moterimis dalijuosi savo patirtimi.

Taigi, tą vakarą sėdėdama prie stalo supratau, kad bėgti nuo savęs neverta, ir nusprendžiau paieškoti laimės savyje.

Pirmiausia turėjau stoti akis į akį su pačia savimi ir suvokti, kad atėjo metas baigti žaidimus. Aš privalėjau išlydėti „stiprią“ tarybinę moterį pro praeities duris ir atskleisti savyje moteriškumą, sustiprinti pasitikėjimą savimi, pasirūpinti savo grožiu bei sveikata ir pažadinti savo seksualumą.

Neatsimenu, kokia knyga padarė pradžią mano saviugdai, bet maždaug nuo tada viskas ėmė keistis. Aš susidomėjau savimi ir ėmiau po truputį suvokti, kaip sugebėjau patirti tiek daug mane skaudinančių situacijų...

Supratau, jog moteris, pametusi savo moteriškumą, niekada nebus laiminga.

MOTERIS NIEKADA NEBUS LAIMINGA, JEIGU NESEKS SAVO MOTERIŠKA PRIGIMTIMI.

Kai tik pradėjau sekti savo moteriška prigimtimi, gyvenimas pradėjo sparčiai keistis.

Daug kas mane laiko moteriška moterimi, tačiau leisk tau atskleisti vieną paslaptį: NESKAITANT PASKUTINIŲ KELERIŲ METŲ, AŠ NIEKADA GYVENIME NEBUVAU MOTERIŠKA MOTERIS… ir net nežinojau, kokia iš tiesų yra moteriška moteris… o juo labiau, kaip tokia tapti.

Siekdama save transformuoti, išleidau dešimtis tūkstančių eurų geriausiems pasaulio mokytojams, psichologams ir psichoterapeutams. Važinėjau po visą Europą ir Ameriką. Nuolat kūriau save iš naujo.

Po kruopelytę rinkau įvairiausius deimantukus bei efektyvius įrankius, juos taikiau praktiškai ir tikrinau, kas veikia, o kas ne.

Taip pat sukūriau nuostabius įrankius – moteriškas praktikas, kurios moterims padeda susijungti su savo moteriška prigimtimi.

Tačiau visada jaučiau, kad trūksta aiškesnės sistemos. Aiškesnio kelio, kuriuo moterys galėtų sekti.

Taip pat labai dažnai sulaukiu klausimo: NUO KO PRADĖTI SAVO KELIONĘ Į MOTERIŠKUMĄ?

Dauguma mokytojų tik pasako, kad „turi mylėti save“, „vyrams patinka moteriškos moterys“, „žiūrėdama į veidrodį turi savęs nekritikuoti“, „turi atrasti savo pašaukimą“ ir pan. Taip, žinoma, tačiau pagrindinė problema – KAIP TAI PADARYTI PRAKTIŠKAI?

Būtent todėl ir sukūriau šį 100 dienų moteriškumo žurnalą!

Tai yra nuostabi 100 dienų kelionė, kuri žingsnelis po žingsnelio, kiekvieną dieną, ves tave į daug spalvingesnį ir laimingesnį gyvenimą!

Jeigu kiekvieną dieną žengsi bent po mažą žingsnelį, po 100 dienų tave bus sunku atpažinti.

Paprastai moteris savo energiją per dieną išdalija kitiems (vaikams, tėvams, vyrui, draugių skundams ir pan.), o sau NEPALIEKA NIEKO...

Todėl pats metas skirti bent po keletą minučių SAU… savo poreikiams ir vizijoms. Šis žurnalas – tai tavo gidas tapti MOTERIMI, KURIAI NEĮMANOMA ATSISPIRTI.

Dieną, kai paėmei į rankas šį žurnalą, po pusmečio prisiminsi kaip savo naujo gyvenimo pradžią!

Šiame žurnale rasi visus perliukus, man padėjusius atskleisti tas savybes, kurių man tiek daug metų trūko, kad pasijausčiau laiminga!

Daugybę metų iš įvairių mokytojų mokiausi geriausių ir efektyviausių jų paslapčių, kuriomis remdamasi ir sukūriau šį moteriškumo žurnalą.

Viską, kas pateikta šiame žurnale, esu išbandžiusi pati. Visa informacija, kuria ketinu su tavimi pasidalyti, yra kruopščiai atrinkta ir suformuota taip, kad padėtų mums, Lietuvos moterimis, išsiugdyti tam tikras savybes, nuo kurių priklauso mūsų laimė.

Turiu pripažinti, kad keliaudama pažinimo keliu sužinojau daug nereikalingų dalykų ir iššvaisčiau nemažai laiko bei pinigų tokiems mokymams, kurie yra per daug sudėtingi mūsų šalies moterimis arba praktiškai sunkiai pritaikomi.

Tu, kaip ir aš, tikriausiai žinai, kad jeigu mes nesimokysime atskleisti ir pažinti savęs, tai nugyvensime labai ribotą, nelaimingą gyvenimą.

Tėvai mus išmokė, kaip išgyventi, bet, deja, jie neturėjo galimybės mus išmokyti, kaip atsiskleisti, užmegzti nuoširdžius santykius su vyru ir mėgautis gyvenimu.

Jie dėl to nekalti, kadangi gyveno tokiu laikmečiu, kai reikėjo kovoti už būvį, rūpintis, kad vaikai būtų pavalgę, taupyti pinigus ir gyventi su žmogumi, su kuriuo tavęs nesieja gražūs ir gilūs ryšiai…

Žurnale pateikiamų dalykų turėtų būti mokoma mokykloje, kadangi atlikusi šias svarbias užduotis tu atskleisi savyje nuostabias savybes, pamilsi save, savo grožį, imsi pasitikėti savimi, išsiugdysi puikius bendravimo įgūdžius, tapsi svaiginamai seksuali, moteriška ir pan.

Net neabejok, visas šias savybes tu turi, kadangi esi stebuklinga moteris, tik kai kurios iš šių savybių dabar tiesiog miega tavyje.

Įsivaizduok, kad tavyje gyvena nuostabi gėlė, tačiau dabar ji yra susiskleidusi.

Ji neskleidžia jokio kvapo, kol kas neaišku, kokios ji spalvos. Bet štai ji gauna dėmesio bei reikiamų medžiagų ir po truputį pradeda skleistis…

Taigi, Mieloji, kviečiame tave pražydinti savo vidinę gėlę, kuri padės tau tapti išskirtine ir ypatinga moterimi!

 • Kiekviena moteris savo gyvenime gali turėti viską ko tik nori… jeigu sistemingai, kiekvieną dieną žengia bet po mažytį žingsnelį link savo tikslo. Šis moteriškumo žurnalas bus lyg tavo veldys šioje kelionėje.
 • Dauguma moterų klausimą, NUO KO MAN PRADĖTI? Pradėk nuo kelių minučių per dieną… pildyk žurnalą.
 • Savo energiją moteris visą dieną dalina kitiems (vaikams, tėvams, vyrui…). Laikas skirti bent po keletą minučių SAU… savo poreikiams ir vizijoms.
 • Pradėk pildyti šį moteriškumo žurnalą. Jis padės išsiaiškinti KO NORI GYVENIME... padės nustoti būti „darbiniu arkliu“... pakels pasitikėjimą savimi, bei meilę sau!
 • Šis moteriškumo žurnalas padės IŠLIPTI IŠ NUOBODŽIOS RUTINOS... ir tapti įdomesne moterimi ne tik vyrui, bet ir sau pačiai!
 • Šio žurnalo dėka, tu PAIMSI SAVO GYVENIMĄ Į RANKAS... išgryninsi, ko iš tikro nori ir kaip gali pradžiuginti save kiekvieną dieną.
 • Pradėsi formuoti NAUJUS MOTERIŠKUS ĮPROČIUS, kurie ilgainiui duos neįtikėtinus rezultatus kiekvienoje gyvenimo srityje!

SPAUSKITE MYGTUKĄ IR PASINAUDOKITE ŠIUO NEĮTIKĖTINU PASIŪLYMU DABAR.

Turime tik 100 22 likusius vienetus...

Užsisakyti dabar!Investicija 129€ vos 47€

Liko laiko...

Kaip yra sudarytas 100
moteriškumo dienų žurnalas?

Žurnalą reikia pildyti kasdien, ryte ir vakare, 100 dienų iš eilės. Užtruksi vos keletą minučių, tačiau pasieksi stulbinamų rezultatų.

Atvertusi pirmąjį puslapį, pamatysi, kad kairėje pusėje tavęs laukia rytinės savęs pažinimo akimirkos, o dešinėje – vakarinės.

Pildymo laikas parinktas neatsitiktinai. Ryte ir vakare tavo pasąmonė yra pati atviriausia, todėl ją kur kas lengviau pasiekti nei tuomet, kai įsisukame į dienos darbus.

Rytinės valandos (vos tik pabundi) yra išties svarbios moteriai, todėl išnaudok jas išmintingai. Žurnalo pildymas, savianalizė ir pozityvus savęs programavimas – tai geriausia, ką gali padovanoti sau, siekdama, kad tavo diena būtų gražesnė ir laimingesnė.

Vakare tavo protas jau būna pavargęs ir vartai į pasąmonę bei gilesnius jos sluoksnius vėl atsiveria. Štai kodėl labai svarbu prieš miegą skirti keletą minučių tik sau ir užpildyti žurnalą.

100 moteriškumo žurnalo dienų sudaro 65 bazinės ir 35 teminės dienos.

ĮDOMU. Skaičius 65 turi svarbią reikšmę. Tokiu skaičiumi yra pažymėtas keistis padedantis angelas. Tau belieka pasitikėti ir leisti viskam tekėti savo vaga...

Na, o skaičius 35 numerologijoje atsakingas už nuolatinį veiksmą ir kitimą. O išdaliję šį skaičių į 3 ir 5, sužinome, kad tai iš tiesų judantys ir vibruojantys skaičiai, palaikantys protinę ir psichinę veiklą.

Verta pakalbėti ir apie skaičių 100, kurį parinkome taip pat neatsitiktinai.

Skaičius 100 simbolizuoja savarankišką, nepriklausomą ir turinčią begalinį potencialą energiją.

Skaičius 100 yra puikus pagalbininkas. Jis padeda ieškant naujų idėjų ir naujų būdų bei požiūrių į esamas idėjas. Pats skaičius spinduliuoja laisvę ir siūlo koncentruotis į save.

Skaičius 1 simbolizuoja savarankiškumą, lyderio savybes ir gebėjimą dirbti atskirai su skaičiumi 100. Skaičius 0 atveria visumą ir begalybę skaičiui 100.

Bazinės dienos visos skirtingos... su specialiai paruoštais klausimais, bei nerealiais pratimais!

Tam, kad tavo protas nesipriešintų, pateiksime jam išsamius paaiškinimus, kokią naudą teikia bazinėse žurnalo dienose pateiktas turinys.

 • ĮKVEPIANTIS TEIGINYS

Ar tu įsivaizduoji, kaip puiku nuo pat pirmų išaušusios dienos akimirkų pajusti pozityvią natą?

 • AFIRMACIJŲ (POZITYVIŲ TEIGINIŲ) RAŠYMAS

Apie pozityvių teiginių perrašymą galima parašyti visą knygą. Dauguma išmintingų žmonių juos vadina magiškomis piliulėmis. Ir, žinoma, ne veltui.

Vos tik mes imame kartoti ir rašyti pozityvius teiginius, mūsų pasąmonė gauna signalą, jog mums tai svarbu, ir ima ieškoti būdų, kaip išpildyti mūsų pageidavimą.

 • SPECIALIAI PARUOŠTI KLAUSIMAI

Beveik kasdien susidursi su klausimu, kuris nukreips tavo dėmesį į save ir paskatins protą surasti patį geriausią atsakymą. Įsivaizduoji, kaip tai puiku?

Tavo protas yra pažadinamas ne teiginiais, o klausimais, štai kodėl žurnale tu rasi pačių netikėčiausių klausimų. Tikriausiai pastebėjai, kad klausimai pažadina tam tikrą smegenų dalį, o tada mes jaučiame emocijas, turinčias didelės įtakos mūsų veiksmams.

Taigi, kuo drąsesnius ir įvairesnius klausimus sau užduosi, tuo spalvingesnis ir įdomesnis bus tavo gyvenimas.

Pastaba: nežaisk su savimi negražių žaidimų. Klausimai gali ne tik atverti vartus į gražesnį gyvenimą, bet ir nukelti tave į skausmingus momentus bei įkalinti praeityje. Niekada neužduok sau tokių klausimų kaip: kodėl aš esu tokia nelaiminga, kodėl man taip nesiseka ir pan. Geriau jau klausk savęs, kaip aš patekau į tokią situaciją ir kaip man ateityje jos išvengti.

 • ATEITIES VIZIJOS

Kartais tau reikės aprašyti vieną iš savo ateities vizijų. Tai bus vienas nuostabiausių dalykų, kuriuos tu gali padaryti dėl savęs. Užpildžiusi keletą puslapių atrasi savo gyvenimo tikslą.

Ar žinojai, kad nieko nėra patrauklesnio ir žavesnio už moterį, žinančią, kur link ji eina, ko siekia ir trokšta gyvenime?

 • KĖGELIO PRATIMAI

Nustebai? Taip, mieloji, mes rūpinamės tavo intymiąja sritimi ir norime, kad ji būtų sveika bei pulsuotų gyvybe.

Štai kodėl tau teks atlikti intymios srities sutraukimus. Tai reiškia, kad, vos tik išvysi užrašą „Kėgelio pratimai“, dėk rašiklį į šalį ir kaip galima stipriau įtempk intymios zonos raumenis.

 • DĖKINGUMAS

Šis nuostabus dalykėlis yra sudominęs net mokslininkus bei fizikus. Tai vienas iš Visatos dėsnių, kurio tiesiog negalima ignoruoti.

Vos tik pasijaučiame be galo dėkingos už tai, ką turime, mūsų viduje atsiranda magnetukas, imantis traukti tuos dalykus.

Ar tu įsivaizduoji, kaip pasikeistų tavo gyvenimas, jeigu dėkingumas tiesiog taptų kasdieniu įpročiu?

Nėra ko net kalbėti, tai tikrų tikriausias stebuklas, tu tikriausiai ir pati pastebėjai, kad su žodžiu „ačiū“ keičiasi ne tik žmonių santykiai, bet ir tikros gyvenimiškos situacijos!

 • NAKTINĖS UŽDUOTYS

Ar žinai, kad vyrai – tai šviesa, saulė, o moterys – tai tamsa, naktis? Tai tobulas laikas mūsų moteriškai magijai ir pasąmoninėms užduotims.

Mūsų pasąmonė labai mėgsta mums tarnauti, štai kodėl žurnale pateikiame ir naktines užduotis. Tai padės tau išsiugdyti puikų įprotį ir tu išmoksi išnaudoti savo nakties miegą tam, kad gautum atsakymą į svarbius klausimus, arba tiesiog tam, kad greičiau pasiektum savo troškimų.

SPAUSKITE MYGTUKĄ IR PASINAUDOKITE ŠIUO NEĮTIKĖTINU PASIŪLYMU DABAR.

Turime tik 100 22 likusius vienetus...

Užsisakyti dabar!Investicija 129€ vos 47€

Liko laiko...

Taip pat, moteriškumo žurnale tavęs lauks ir „TEMINĖS“ DIENOS...

Taigi pirma tema, kuri pasitiks tave keturioliktą moteriškumo žurnalo pildymo dieną, – MOTERIŠKUMAS.

Net septynias dienas, pasitelkę įvairias užduotis, mes budinsime arba stiprinsime tavąjį moteriškumą.

Vėliau tu galėsi šiek tiek pailsėti, vėl pildydama bazinę žurnalo dalį.

Po trylikos dienų tave pasitiks dar viena nepaprastai svarbi moteriai tema –SEKSUALUMAS.

Net septynias dienas turėsi progą susitikti su savo seksualiąja dalimi. Žurnalo užduotys paruoštos taip, kad „neištrūktų“ net labiausiai užsisklendusios ir malonumo nejaučiančios moterys.

Pabudinti savo seksualumą labai lengva. Viskas, ką tau reikia padaryti, – tai tik nuoširdžiai atlikti užduotis.

Tema MOTERS GROŽIS padės tau suspindėti išoriškai.

Septynias dienas tu mėgausiesi savimi ir mokysiesi naujų meilės savo kūnui ritualų bei paslapčių.

Taip pat išmoksi formuoti užduotis už grožį atsakingai pasąmonės daliai ir netrukus galėsi mėgautis komplimentais, susijusiais su tavo vidiniu ir išoriniu spindesiu, kurio bus neįmanoma nepastebėti.

Dar po trylikos bazinių dienų ateis laikas PASTIPRINTI PASITIKĖJIMĄ SAVIMI.

Tu nustebsi sužinojusi, kad pasitikėjimas savimi tėra savybė, kurią kiekviena iš mūsų gali atskleisti ir pastiprinti. Šioje žurnalo dalyje tavęs lauks itin efektyvios užduotys, kurias pasitelkusi greitai pastebėsi teigiamus pasikeitimus.

Ir galiausiai tavęs lauks dar viena labai rimta tema – SAVIREALIZACIJA.

Paskutinis tavo kelionės etapas, jau ne žingsneliais, o dideliais šuoliais vesiantis tave į naujus ir jaudinančius pasikeitimus, susijęs su savirealizacija ir širdį džiuginančios veiklos paieškomis.

Pasitelkusi efektyvias užduotis tu ne tik atsipalaiduosi, bet ir atrasi sau labai svarbias įžvalgas, susijusias su šia svarbia sritimi.

Labai tikėtina, kad pagaliau išdrįsi užsiimti mėgstama veikla ir įgysi drąsos.

Taigi, Mieloji, dabar atėjo metas keliauti pirmyn ir pasinerti į šią jaudinančią kelionę…  Prabėgus šiek tiek laiko, tu prisiminsi šią dieną kaip savo naujo gyvenimo pradžią!


SPAUSKITE MYGTUKĄ IR PASINAUDOKITE ŠIUO NEĮTIKĖTINU PASIŪLYMU DABAR.

Turime tik 100 22 likusius vienetus...

Užsisakyti dabar!Investicija 129€ vos 47€

Liko laiko...

Štai kokių atsiliepimų sulaukiame kiekvieną dieną...

Moteriškumo žurnalas yra neatsiejamas nuo mūsų moteriškų praktikų...

Mūsų moteriškos praktikos yra sukurtos taip, kad psichologinių paslapčių, specialių vaizdinių ir garsų pagalba, pasiekia tavo pasąmonę ir pažadina tokią būseną, kurios pagalba tu automatiškai tampi patrauklesnė, seksualesnė, labiau pasitikinti savimi ir lengviau trauki sėkmę, tikrus vyrus ar pinigus...

MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI: kaip tapti laiminga, moteriška ir savimi pasitikinčia moterimi, kuri yra išskirtinė, vienintelė ir nepamirštama?

Moteriškos praktikos - tai specialiai sukurti audio takeliai, kurie, pasinaudojus psichologinių paslapčių, įvairių vaizdinių ir specialių garsų pagalba, pasiekia tavo pasąmonę ir pažadina tokią būseną, kurios pagalba tu tampi patrauklesnė, seksualesnė ir moteriškesnė.

Jeigu nori pasikeitimų savo gyvenime, seniai visiems sakai, kad keisi gyvenimo būdą, bet nežinai, nuo ko pradėti, šis rinkinys tau.

Tai puiki pradžia kiekvienai moteriai. Šiame rinkinyje yra įvairių moteriškų praktikų ir afirmacijų. Tai puiki proga susipažinti su moteriškomis praktikomis ir įsitikinti, kas geriausiai veikia būtent tau.

Čia tu rasi praktikų pačiomis aktualiausiomis temomis.

Iš pradžių moterims būna neaišku, ar joms labiau patinka dirbti su savimi pasitelkus pozityvius teiginius, t. y. afirmacijas, ar geresnių rezultatų jos sulaukia pasitelkusios vizualizaciją. Čia nėra jokios ezoterikos. Viskas paprasta, efektyvu ir moksliškai pagrįsta.

Jeigu trokšti, kad vyras greičiau pastebėtų tavo pasikeitimus, rinkis „Moteriškumą, kuriam neįmanoma atsispirti“ ir rezultatai bus garantuoti.

Tai puikus rinkinys moterims, kurioms šiuo gyvenimo etapu yra labai aktualus vyro dėmesys.

Keletas atsiliepimų ir nuostabių moterų...

„Anksčiau netikėjau panašiais dalykais, bet dabar, kai vyras klausia: "Kokia bitė tau įkando, kad mes kaip santykių pradžioje?“, suprantu, jog tai tikrai veikia! O kartą, geriant rytinę kavą, jis ištarė žodžius iš vienos praktikos: "Aš noriu tavimi rūpintis“. Aš vos nenukritau nuo kėdės. Šios praktikos ir Nefrito kiaušinis yra nuostabiausia mano moteriška paslaptis..“

- LINA

„...Man tikrai davė rezultatų. Visą gyvenimą troškau būti Karaliene, o dabar tiesiog galiu ja būti. Pastebiu, kaip žiūri žmonės, gaunu daug komplimentų, vyras žavisi manimi, pagerėjo seksualinis gyvenimas...

- KAROLINA

„Galiu pasakyti tik tiek, kad tai viena geriausių investicijų, skirtų tik sau. Praktikos labai patiko, darau kiekvieną dieną, tik pasirenku pagal nuotaiką, kurių tuo metu norėčiau. Poveikį jau dabar jaučiu tiek savo savijautoje ir savęs vertinime, tiek bendravime su vyru.

- JURGITA

Į šį rinkinį įeina 8 praktikos ir 1 dovana:


MOTERIS, VERTA MILIJONO: kaip iš nusivylusios namų šeimininkės tapti moterimi, kurią vyrai brangina ir saugo kaip didžiausią pasaulyje turtą?

SVARBU MOTERIAI, kuri dažnai jaučiasi neįvertinta, nepastebima, nepasitikinti savimi ar net vieniša… ir nori visa tai pakeisti!

Bet kuri moteris gali lengvai pritraukti ir išlaikyti nevykėlį… bet kuri moteris gali gyventi vidutinį ir niekam neįdomų gyvenimą... tačiau, jei ji nori jaustis tikra moterimi... kuri turi išskirtinius santykius... gerą finansinę padėtį... bei nuostabius žmones aplink... JAI REIKIA KAI KO DAUGIAU...

Šis rinkinys tau puikiai tiks, jeigu vis dažniau pajunti, kad teisi, vertini ir kritikuoji save. Jeigu jautiesi priklausoma nuo aplinkinių komentarų, nuolat ieškai pritarimo ir nepasitiki savimi, įsigyk rinkinį „Moteris, verta milijono“. Paklausiusi kelių praktikų tu išeisi iš namų iškelta galva ir kur kas labiau pasitikėsi savimi nei iki šiol.

Jeigu „strigai“ kiekvienai iš mūsų pažįstamoje situacijoje, kai stengiesi dėl visų aplinkui, bet lieki neįvertinta, nesulauki nei padėkos, nei pritarimo, vadinasi, metas pačiai pasirūpinti savimi ir pasikelti savivertę.

Tam, kad kiti pradėtų mus vertinti, turime pačios pradėti vertinti save. Rinkinys „Moteris, verta milijono“ yra tiesiog privalomas, jeigu šiuo gyvenimo etapu žema savivertė tau vis pakiša koją ir trukdo pasijusti laimingai.

Puikiai tinka dovanoti nuotakoms, moterims, kurios ieško darbo, išgyvena varginantį skyrybų procesą arba jaučia, kad yra užsisėdėjusios namuose...

Į šį rinkinį įeina 8 praktikos ir 2 dovanos:


MOTERIS BE RIBŲ! Kaip išplėsti savo VIDINES RIBAS ir lengvai iš gyvenimo gauti viską ko trokšti: meilę, sėkmę, pinigus ar net gerus santykius!

Šis rinkinys, skirtas moteriai, kuri nori pagerinti savo gyvenimo kokybę, bet šiuo metu yra labai užimta ir jai sunku surasti 10 minučių tylos ir ramybės.

Čia tu rasi visko, ko trūksta mūsų moteriškoms širdims. Savitaiga yra nuostabus dalykas. Šis rinkinys unikalus tuo, kad jį galima klausyti vairuojant, tvarkant namus ar tiesiog ilsintis paplūdimyje. Jis yra išskirtinis todėl, kad jame yra sudėtos ne tik praktikos mums aktualiomis ir moteriškomis temomis (grožis, sveikata, pinigai ir geri santykiai), bet ir unikali streso mažinimo praktika (ji labai naudinga, kai viduje viskas taip verda, kad nesinori jokių pozityvių frazių, nes gyvenimas tiesiog „užkniso“).

Taigi, jeigu anksčiau tu tikrai galėjai išsisukinėti sakydama, jog esi labai užimta ir negali skirti laiko sau, sukūrę rinkinį "MOTERIS BE RIBŲ" mes pašalinome šią problemą.

Šis rinkinys taip pat yra puiki dovana, nes jis tinka visiems – juo vadovautis lengva, bet efektyvu.

Į šį rinkinį įeina 8 praktikos ir 2 dovanos:


TIESIOG NEPAMIRŠTAMA: Kaip ĮVALDYTI slaptus moteriškus įrankius, padedančius sužavėti vyrą, ilgam išlaikyti jo susidomėjimą bei sukurti nuostabius santykius, kokių tu esi verta?

Šis rinkinys skirtas moteriai, kuri dar nesutiko tinkamo vyro arba žino, kad greitai paliks dabartinį, ir nori šiek tiek „persitvarkyti“ savo vidų prieš pradėdama naujus santykius.

Tai labai išmintinga, nes jeigu nieko su savimi nedarome, o tik pakeičiame vyrą, tai pasirenkame tokį, su kuriuo mus vargins tos pačios problemos. Tai puikus rinkinys moteriai, kuri jaučiasi užsisėdėjusi namuose ir yra pavargusi nuo nevykusių pasimatymų. Rinkinys suteiks reikiamą postūmį bei padės tau vėl mėgautis savimi ir atsiverti naujoms pažintims.

Tik šį kartą bus viskas kitaip, nes pasitelkusi mūsų paruoštą rinkinį tu pažadinsi savyje visai naujas būsenas, o jos į tavo gyvenimą pritrauks dar „neragautų“ dalykėlių.

Taigi, tai yra rinkinys moteriai, kuri nori atverti naują gyvenimo lapą ir yra pavargusi nuo nesėkmių bei nevykėlių. 

Šios moteriškos praktikos...

 • Pašalins vidinius pasąmoninius blokus, kurie trukdo surasti, sudominti ir išlaikyti patikusį vyrą.
 • Padės lengviau priimti vyrišką jėgą ir palengva tapti tokia moterimi, apie kurią slapta svajoja kiekvienas vyras!
 • Pažadins tavyje slypinčią seksualinę energiją, kurios pagalba tampi viliojanti ir geidžiama beveik be pastangų!
 • Išgydys sužeistą širdį ir padės išsivaduoti iš praeities nuoskaudų, atveriant duris naujiems, kitokiems santykiams!
 • Padės tau atsikratyti giliai įspausto nepasitenkinimo ir nuoskaudų šešėlio, slopinančio tavo spindesį ir trukdančio susirasti tavęs vertą vyrą!
 • Sugrąžins tavo moterišką energiją, kurios pagalba į tave dėmesį atkreips „daug geresnės kokybės“ vyrai nei iki šiol!
 • Pažadins tavo tikruosius moteriškus kerus, kurie privers buvusį vyrą gailėtis, kad tave prarado ir nepadarė visko, jog liktum su juo!
 • Padės tapti tokia moterimi, kuriai nėra konkurencijos (įskaitant visuomenės „grožio standartus” atitinkančias mote- ris su chirurgo patobulinimais ar peroksido nubalintais plau- kais! Tokios moterys gali tik trumpam sudominti vyrą, tačiau duoti jam tai, ko iš tikro reikia ir išlaikyti jį ilgam, gali TIK IŠSKIRTINĖS moterys. Tokia kviečiame tapti ir tave).
 • Išmokys beveik niekam nežinomų, labai efektyvių vyrų viliojimo paslapčių, kurios bus neįtikėtina pagalba per pirmąjį pasimatymą (tačiau, įspėjame, kad šias paslaptis reikia naudoti labai atsakingai, kadangi vyrai šiems kerams tiesiog negali atsispirti. Jeigu mūsų siūlomus pratimus bandysi su tais, kurie tau nelabai įdomūs, gali priversti vyrą tave persekioti).
 • Padės užmegzti energetinius ryšius su savo būsimu vyru (ir tik laiko klausimas, kada jis pasirodys tavo akiratyje).
 • Padės susikurti SVAJONIŲ VYRO PAVEIKSLĄ, kad tai taptų realybe daug greičiau nei galvoji!
 • Aplink tave sukurs ypatingą, nesuvokiamai patrauklų lauką. Vyrai negalės suprasti, kodėl šalia tavęs taip norisi būti ir kodėl jie jaučiasi tokie priklausomi nuo tavęs!

Į šį rinkinį įeina 8 praktikos ir 2 dovanos:

SPAUSKITE MYGTUKĄ IR PASINAUDOKITE ŠIUO NEĮTIKĖTINU PASIŪLYMU DABAR.

Turime tik 100 22 likusius vienetus...

Užsisakyti dabar!Investicija 129€ vos 47€

Liko laiko...


Per 100 dienų, nuoširdžiai pildydama šį žurnalą, tu neabejotinai tapsi MOTERIMI, KURIAI NEĮMANOMA ATSISPIRTI... arba grąžinsime visus sumokėtus pinigus!

Mieloji, jeigu po 100 dienų žurnalo pildymo negausi tokių rezultatų kokių tikėjaisi, tiesiog supakuok ir atsiųsk jį mums atgal... ir mes sugrąžinsime visus pinigus, kuriuos sumokėjai!

Už šio neįtikėtino produkto kokybę mes PRISIIMAME PILNĄ ATSAKOMYBĘ, tad tu visiškai niekuo nerizikuoji. Pradėk pokyčius nuo šiandienos!

Pagalvokime… KAS BLOGIAUSIO GALĖTŲ NUTIKTI, UŽSISAKIUS MOTERIŠKUMO ŽURNALĄ? Na, galbūt sutiksi, jog blogiausia kas gali nutikti, kad tai visiškai nepateisins tavo lūkesčių ir nepatiks.

Nejau neverta bent pabandyti? VISADA GALĖSI GRĮŽTI TEN KUR BUVAI… ir visiškai nieko neprarasti!

Prisimink, jog VISKAS, KĄ TU DARAI ŠIANDIEN, LEMIA KOKIA BUS TAVO GYVENIMO KOKYBĘ PO 5 METŲ...

Kviečiame prisijungti prie daugybės moterų, kurios pagaliau nusprendė gyventi kitaip!

SPAUSKITE MYGTUKĄ IR PASINAUDOKITE ŠIUO NEĮTIKĖTINU PASIŪLYMU DABAR.

Turime tik 100 22 likusius vienetus...

Užsisakyti dabar!Investicija 129€ vos 47€

Liko laiko...

sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas info@sokoladassielai.lt