ATSIPRAŠOME, IŠPARDUOTA!

Kiekvienai moteriai, kuri nori PAKEISTI savo gyvenimą ir ATRASTI SAVE, tačiau nežino nuo ko pradėti!

Jeigu jauti, kad gyvenimas ne toks, kokio norėtum… galbūt trūksta pasitikėjimo savimi… galbūt atsibodo rutina… galbūt santykiai kelia daug nepasitenkinimo… tokiu atveju tai bus vienas svarbiausių moteriškų įrankių, kokį tik gali turėti!

Šiuo metu visi moteriškumo žurnalai išparduoti, tačiau galite registruotis į laukiančiųjų sąrašą ir informuosime, kai tik bus atnaujintas leidimas!

Registruotis į laukiančiųjų sąrašą...

Ar ir tau kyla panašių jausmų?

Lyg ir viskas gerai, bet viduje vis tiek kirba jausmas, kad gyveni ne taip, kaip iš tikro norėtum. Kažko trūksta, bet nežinai, ko...

-Galbūt dirbi darbą, kuris nėra pats mylimiausias, bet nežinai, ką norėtum veikti...

-Galbūt santykiai su vyru nėra labai geri, tačiau nežinai, kuria kryptimi juos keisti...

-Galbūt jauti nepasitikėjimą savimi, tačiau neaišku, kaip jį pasikelti...


Yra daugybė įrodymų, jog kasdienis žurnalo pildymas padeda GERIAU SUPRASTI savo norus ir troškimus. Daug garsių moterų naudoja kasdienį žurnalo pildymą kaip vieną svarbiausių dienos įrankių geriau suvokti save.

Pavyzdžiui, Dženifer Aniston, garsioji aktorė iš serialo „DRAUGAI“, teigia, jog žurnalą pradėjo pildyti nuo 13 metų. Tai jai padeda išlaikyti aiškesnę gyvenimo kryptį ir net išspręsti santykių problemas.

Arba garsioji Lady Gaga. Yra žinoma, jog ji kasdien pildo savo žurnalą, norėdama geriau susivokti savo mintyse bei tiksluose.

Net ir tokios istorinės ikonos, kaip Leonardas da Vinčis, Markas Tvenas, Tomas Edisonas, Mari Kiuri kasdien pildė savo žurnalus.

Tačiau įprastas žurnalo pildymas gali būti labai SUDĖTINGAS. Neaišku, nuo ko pradėti ir ką rašyti. Būtent todėl buvo sukurti žurnalai su vedimu.

Konkretūs klausimai, afirmacijos, dėkingumo praktikos, vedančios į aiškesnį savęs suvokimą bei pozityvumą.

Būtent todėl mes ir sukūrėme moteriškumo žurnalą, kuris labai greit tapo mūsų bestseleriu. 

Štai kokių naudų gali tikėtis pradėjusi pildyti žurnalą:

✓ Tai yra neįtikėtinas būdas PAŽINTI SAVE bei suprasti, kaip iš tikro jautiesi, KO NORI IŠ GYVENIMO ir kas tau iš tikro svarbu!

✓ Pradėjusi pildyti moteriškumo žurnalą labai greit pradėsi pastebėti POZITYVIUS GYVENIME POKYČIUS. Žurnalas tave ves į naują savęs pažinimą. Atrasi tiek daug nuostabių dalykų apie save, kokių net nežinojai!

✓ Pradėjusi pildyti žurnalą pati sau tapsi ĮDOMI IR VERTINGA. Nebereikės tiek daug pritarimo iš draugių ar vyro.

✓ Galbūt tu jau esi pozityvi ir laiminga moteris, bet kartais susiduri su sunkumais ir nerimu. Šis žurnalas nuolat primins, jog tu pati esi savo gyvenimo kūrėja.

✓ Jeigu šiuo metu eini per sudėtingą gyvenimo etapą, šis žurnalas bus neįtikėtina pagalba įgauti daugiau vidinės STIPRYBĖS ir vėl pastebėti gražius bei POZITYVIUS dalykus per dieną...

✓ Jeigu turi sunkumų SU SAVIVERTE ir daug save kritikuoji, šis žurnalas padės iš naujo atrasti geriausias savo savybes!

✓ Jeigu gyvenime jautiesi UŽSTRIGUSI ir nežinai, kuria kryptimi judėti, žurnalas suteiks didesnį AIŠKUMĄ.

✓ Kasdienis žurnalo pildymas lengvai pakelia nuotaiką ir praskaidrina pilką dieną.

✓ Jei jauti NERIMĄ ir kartais užklumpa depresyvios mintys, šis žurnalas bus tau labai vertingas tomis dienomis, kai sunku!

✓ Chaotiškoje kasdienybėje įneš daugiau BALANSO, pozityvių minčių ir vidinės ramybės.

Jeigu tau tai atrodo neįtikėtina, štai kokią GARANTIJĄ siūlome šiam žurnalui:

Mes esame tokie garantuoti, kad tu įsimylėsi šį žurnalą, jog drąsiai suteiksime išskirtinę garantiją:

jeigu negausi norimų rezultatų net ir nebaigus pildyti šio žurnalo, atsiųsk jį mums ir mes tau SUGRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS.

Vienintelis dalykas, kurio tavęs paprašysime: išsamiai parašyti, ko trūko, kad šį žurnalą įsimylėtum ir užpildytum iki galo!

Mes prisiimame atsakomybę už tai, kad jis tavęs nesudomino ir nepaskatino pildyti iki galo. Mes nuolatos jį tobuliname ir siekiame sukurti išties įspūdingą įrankį kiekvienai dienai.

GARANTUOJAME, jog šis moteriškumo žurnalas tikrai VEIKIA ir drąsiai už šio pažado stovime. Jeigu bus kitaip - žurnalas tau bus NEMOKAMAS!

Taip pat, kviečiame paskaityti, ką kitos moterys sako apie šį žurnalą:


Kaip yra sudarytas 100
moteriškumo dienų žurnalas?

Registruotis į laukiančiųjų sąrašą...

Kaip pildyti moteriškumo žurnalą?

Žurnalą reikia pildyti kasdien, ryte ir vakare, 100 dienų iš eilės. Užtruksi vos keletą minučių, tačiau pasieksi stulbinamų rezultatų.

Atvertusi pirmąjį puslapį, pamatysi, kad kairėje pusėje tavęs laukia rytinės savęs pažinimo akimirkos, o dešinėje – vakarinės.

Pildymo laikas parinktas neatsitiktinai. Ryte ir vakare tavo pasąmonė yra pati atviriausia, todėl ją kur kas lengviau pasiekti nei tuomet, kai įsisukame į dienos darbus.

Rytinės valandos (vos tik pabundi) yra išties svarbios moteriai, todėl išnaudok jas išmintingai. Žurnalo pildymas, savianalizė ir pozityvus savęs programavimas – tai geriausia, ką gali padovanoti sau, siekdama, kad tavo diena būtų gražesnė ir laimingesnė.

Vakare tavo protas jau būna pavargęs ir vartai į pasąmonę bei gilesnius jos sluoksnius vėl atsiveria. Štai kodėl labai svarbu prieš miegą skirti keletą minučių tik sau ir užpildyti žurnalą.

Verta pakalbėti ir apie skaičių 100, kurį parinkome taip pat neatsitiktinai.

Skaičius 100 simbolizuoja savarankišką, nepriklausomą ir turinčią begalinį potencialą energiją.

Skaičius 100 yra puikus pagalbininkas. Jis padeda ieškant naujų idėjų ir naujų būdų bei požiūrių į esamas idėjas. Pats skaičius spinduliuoja laisvę ir siūlo koncentruotis į save.

Skaičius 1 simbolizuoja savarankiškumą, lyderio savybes ir gebėjimą dirbti atskirai su skaičiumi 100. Skaičius 0 atveria visumą ir begalybę skaičiui 100.

Žurnalas sudarytas iš neįtikėtinai svarbių elementų:

 • ĮKVEPIANTIS TEIGINYS

Ar tu įsivaizduoji, kaip puiku nuo pat pirmų išaušusios dienos akimirkų pajusti pozityvią natą?

 • AFIRMACIJŲ (POZITYVIŲ TEIGINIŲ) RAŠYMAS

Apie pozityvių teiginių perrašymą galima parašyti visą knygą. Dauguma išmintingų žmonių juos vadina magiškomis piliulėmis. Ir, žinoma, ne veltui.

Vos tik mes imame kartoti ir rašyti pozityvius teiginius, mūsų pasąmonė gauna signalą, jog mums tai svarbu, ir ima ieškoti būdų, kaip išpildyti mūsų pageidavimą.

 • ATEITIES VIZIJOS

Kartais tau reikės aprašyti vieną iš savo ateities vizijų. Tai bus vienas nuostabiausių dalykų, kuriuos tu gali padaryti dėl savęs. Užpildžiusi keletą puslapių atrasi savo gyvenimo tikslą.

Ar žinojai, kad nieko nėra patrauklesnio ir žavesnio už moterį, žinančią, kur link ji eina, ko siekia ir trokšta gyvenime?

 • DĖKINGUMAS

Šis nuostabus dalykėlis yra sudominęs net mokslininkus bei fizikus. Tai vienas iš Visatos dėsnių, kurio tiesiog negalima ignoruoti.

Vos tik pasijaučiame be galo dėkingos už tai, ką turime, mūsų viduje atsiranda magnetukas, imantis traukti tuos dalykus.

Ar tu įsivaizduoji, kaip pasikeistų tavo gyvenimas, jeigu dėkingumas tiesiog taptų kasdieniu įpročiu?

Nėra ko net kalbėti, tai tikrų tikriausias stebuklas, tu tikriausiai ir pati pastebėjai, kad su žodžiu „ačiū“ keičiasi ne tik žmonių santykiai, bet ir tikros gyvenimiškos situacijos!

 • NAKTINĖS UŽDUOTYS

Ar žinai, kad vyrai – tai šviesa, saulė, o moterys – tai tamsa, naktis? Tai tobulas laikas mūsų moteriškai magijai ir pasąmoninėms užduotims.

Mūsų pasąmonė labai mėgsta mums tarnauti, štai kodėl žurnale pateikiame ir naktines užduotis. Tai padės tau išsiugdyti puikų įprotį ir tu išmoksi išnaudoti savo nakties miegą tam, kad gautum atsakymą į svarbius klausimus, arba tiesiog tam, kad greičiau pasiektum savo troškimų.

 • SPECIALIAI PARUOŠTI KLAUSIMAI

Dauguma Nobelio laureatų įvardina savo „Eureka!“ momentą tada, kai pagaliau atėjo TEISINGAS klausimas. Pavyzdžiui, Einšteinas sukūrė garsiąją reliatyvumo teoriją iš klausimo „Kas nutiktų su Visata, jeigu sėdėtume ant šviesos spindulio ir judėtume šviesos greičiu?“

Kažkada žmogus, vietoj to, kad klaustų, „kaip man atsinešti vandens“, pradėjo klausti „kaip vanduo galėtų ateiti pas mane“ ir sukūrė vandentiekio sistemą.

Kai užduodame teisingus klausimus - pasikeičia mūsų fokusas. Pasikeitus fokusui - keičiame savo sprendimus ir rezultatus. Todėl...

PAKEISK SAVO KLAUSIMUS - PAKEISI GYVENIMĄ!

Vienintelis skirtumas tarp tavęs ir tų moterų, kurios turi nuostabius santykius, gerą finansinę padėtį ir gyvena išties svajonių gyvenimą - tai klausimai, kuriuos sau užduodi.

Leisk paaiškinti:

Teisingi klausimai yra tai - kas NULEMIA tavo gyvenimo kryptį, santykius bei sėkmę.

Jei pakeisi klausimus, kuriuos sau užduodi - pakeisi savo fokusą, bei priimamus sprendimus.

Pavyzdžiui:

Jeigu savęs klausi „kas su manimi negerai, kad jis nekreipia į mane dėmesio?“, iškart daroma prielaida, jog su tavimi kažkas negerai ir tavo protas pradeda duoti galimus atsakymus:

 • nebegraži;
 • per sena;
 • rado kitą;
 • turiu viršsvorio;
 • atsibodau;
 • ir dar daugiau atsakymų, kurie padeda pasijusti nevykusia ir nemylimą...

Jeigu savęs klausi „kodėl man taip sunku su pinigais“, iškart gauni galimus atsakymus:

 • esu nevykusi;
 • man tiesiog nesiseka;
 • trūksta gabumų;
 • esu be aukštojo;
 • mama visada sakė, kad nieko nepasieksiu;
 • bloga Lietuvos ekonomikal
 • ir dar daugiau atsakymų, kurie priverčia pasijusti dar blogiau...

Užduodama sau tokius klausimus, susikoncentruoji į neigiamus dalykus, kurie dar labiau tave sumažina, atima energiją ir norą kažką keisti.

Todėl, gebėjimas užduoti teisingus klausimus - yra viena svarbiausių savybių, kokią tik gali turėti!

Garsiausi ir sėkmingiausi planetos žmonės teisingų klausimų galią išnaudojo sukurti neįtikėtinus dalykus.

EINŠTEINAS YRA PASAKĘS: „Jeigu aš turėčiau valandą išspręsti problemą, nuo kurios priklausytų mano gyvenimas, aš skirčiau 55 minutes išsiaiškinti tinkamam klausimui, ir kai tik jį žinočiau, galėčiau išspręsti problemą per mažiau kaip penkias minutes“.

Iš teisingų klausimų gali kilti ir pasaulinio lygio verslo proveržiai.

Pavyzdžiui, tikriausiai visos esame girdėjusios kompaniją POLAROID.

1940 metais Edwin Land atostogavo su savo 3 metų dukra. Kai jis ją nufotografavo savo standartiniu fotoaparatu, ji norėjo pamatyti nuotrauką iškart, nesuprasdama, jog negatyvas pirmiausia turi būti nusiųstas apdirbimui.

Ji paklausė „Kodėl mes turime laukti tų nuotraukų?“

Išgirdęs savo dukros klausimą, jis pradėjo galvojoti... o kas jeigu tikrai būtų įmanoma sukurti juostos peržiūrą pačioje kameroje. Jis praleido daug laiko galvodamas, kaip perkelti ryškinimo kambarį į patį fotoaparatą.

Tas vienas klausimas įkvėpė sukurti garsiąsias Polaroid kameras:

Klausimas, dėka kurio kompanija APPLE tapo tokia mylima savo klientų...

„Ar tai yra geriausia ką galite padaryti?“ 

Tai buvo klausimas, kurį Apple įkūrėjas Steve Jobs pastoviai naudojo su savo dizaineriai, ragindamas juos pasitempti ir sukurti dar patrauklesnius produktus.

Daugybė atliktų tyrimų parodė, jog patys kūrybingiausi ir sėkmingiausi žmonės pasaulyje turi tendenciją užduoti gerus klausimus.

Jie įvaldė klausimų meną, užduodami klausimus, apie kokius kiti net nepagalvoja.

Moteriškumo žurnalas padės sau kelti gyvenimą keičiančius klausimus!

KAIP GIMĖ ŠIS ŽURNALAS?

Atsimenu, kaip prieš maždaug aštuonerius metus sėdėjau vakare prie stalo ir buvau tiesiog išsekusi nuo buities darbų, nuo tų pačių kalbų bei problemų ir smulkių užuominų apie tai, kad aš niekada nenoriu sekso.

Kažkur fone juokėsi dukrytė, televizorius rodė kažkokią nusibodusią laidą, o aš jaučiausi tokia išsekusi ir neįvertinta, kad baisu net prisiminti. Man taip norėjosi išlieti visą nerimą ir nepasitenkinimą, bet bijojau vėl eilinį kartą įsivelti į konfliktą.

Tačiau vis dėlto geriau jau konfliktuoti, nei užsiimti seksu iš pareigos.

Žinai, ko dar bijojau? Kad man visą gyvenimą teks taip rinkti laimės trupinius... Na, bet apie tai šiek tiek vėliau.

Dabar aš stebiu beveik svetimą žmogų, su kuriuo manęs niekas nesieja, jau pusvalandį maigantį telefoną, kurio jis paskutiniu metu nepaleidžia iš rankų.

Jaučiu, kad netrukus pratrūksiu... Įdomu, su kuo jis ten susirašinėja?..

Nepasitikėjimas savimi mane jau seniai verčia įtarinėti jį. Aš tiesiog per ilgai nesulaukiu dėmesio ir komplimentų, jaučiuosi tarsi nuvytusi gėlė arba nuolat niurzganti boba.

Vidinis balsas man sufleruoja, kad jis gyvena su manimi tik iš įpročio, todėl, kad jam taip yra patogiau... Bet aš nenoriu gyventi su juo tik dėl patogumo ir buitinių ar seksualinių paslaugų!

Aš noriu, kad manimi žavėtųsi, trokštu būti mylima ir vertinama!

Užplūsta dar didesnis pyktis ir aš noriu rėkti ant jo arba kur nors pabėgti, kad tik pasijusčiau geriau.

Jaučiuosi apleidusi save ir viskas tik todėl, kad esu priversta „jiems“ tarnauti. Aš pavargau būti stipria moterimi ir vilkti visą atsakomybės naštą.

Labiausiai siutina tai, kad nežinau, ko noriu, bet tiksliai jaučiu, kad toliau taip gyventi negaliu. Mane vis dažniau užplūsta jausmas, kad gyvenu ne savo gyvenimą, o tuomet imu lyginti save su kitomis moterimis ir pasijuntu dar blogiau.

Taigi toliau tyliai sėdžiu prie stalo ir kemšu į save viską, kas papuola po ranka, bet tik todėl, kad pasijaučiau nors šiek tiek geriau.

Paslapčiomis svajoju nuvykti į svajonių miestą, Los Andželą... Jau įsivaizduoju, kad vaikščioju po prabangias parduotuves Beverli Hilse, turiu begalę pinigų ir gyvenu prabangiame name, kur nuo pat ryto iki vakaro galima plaukioti puikiame baseine ir gėrėtis namus supančiais kalnais.

Turiu krūvą gerbėjų, kurie svaigsta dėl mano grožio ir ferariu vežioja mane greitkeliu, nusidriekusiu palei Atlanto (ar Ramųjį) vandenyną...

Rezgu planus, kaip pabėgti iš šio suknisto gyvenimo ir nors trumpam pagyventi prabangiai. Galėčiau net pasidaryti naują tatuiruotę, kuri simbolizuotų manyje užgimusią laisvą ir nepriklausomą moterį…

Deja, kažkas viduje man kužda, kad kitaip nebus.

Košmaras įsibrovęs į mano vidų, tad kad ir kur aš bėgčiau, savo vidinį turinį ir istorijas nusinešiu su savimi.

Norėtum sužinoti, iš kur tai žinau? Ogi todėl, kad gyvenau tokį gyvenimą... Išbandžiau kiekvieną „saldaus“ ir turtingo gyvenimo momentą, tačiau galiausiai persisotinau juo ir pabėgau.

Nesmagu prisiminti, bet visai neseniai stovėjau prie prabangiame name įrengto baseino. Prisimenu, kad gerdama penktą taurę vyno apsisprendžiau laimės ieškoti šeimoje ir vaikuose... Tą vakarą dramatiškai savo milijonieriui vyrui numečiau banko korteles ir pareiškiau, kad jaučiuosi nelaiminga ir noriu keisti savo gyvenimo būdą.

Po kelių dienų jau sėdėjau lėktuve ir skridau į Lietuvą. Tada dar nežinojau, kad pakeitus gyvenamąją aplinką niekas nepasikeis. Nors...

Kad ir kaip nemalonu pripažinti, bet negaliu to nuo tavęs slėpti...

Tą naujo gyvenimo pradžią aš jau kūriau turbūt dešimtą kartą... Skridau į Bahamų salas, kur mėginau puoselėti nuoširdžius santykius su „Casino“ savininku, tada su mažu krepšeliu keliavau po Afriką.

Dar vėliau įsivėliau į santykius su vyru, kuris mane išdavė su kitomis moterimis ir privertė pasijusti menka bei nevykusia... Daug kartų keičiau profesiją, vaikščiojau pasaulio podiumais ir mėginau ieškoti laimės išoriniuose dalykuose.

Galiausiai, DAUGIAU NEBEŽINOJAU, KUR EITI...

Atrodo, visi gyvenimo variantai arba, kaip aš vadinu, „atvirutės“, turėjusios padaryti mane laimingą, buvo išbandytos.

 • Vyrų dėmesys? – Išbandyta...
 • Apsipirkinėjimai prabangiose parduotuvėse? – Išbandyta...
 • Modelio karjera? – Išbandyta...
 • Kelionės aplink pasaulį? – Išbandyta...
 • Galimybė neriboti savo išlaidų? – Išbandyta...
 • „Ferrari“, „Lamborghini“ automobiliai? – Išbandyta...
 • Gyvenimas dideliame name su baseinu ir palmėmis kieme? – Išbandyta...
 • Modelio karjera? – Išbandyta...
 • Vienuolika metų gyvenimo su vyru? – Išbandyta...
 • Motinystė? – Išbandyta...

Nebežinojau, ko imtis... niekas nepadarė manęs laimingos. NIEKAS!

Tačiau dar buvo likęs VIENAS neatrastas dalykas...

Ir tai VISKĄ TRANSFORMAVO!

Po truputį manyje užgimė savimi, gyvenimu ir mylimais žmonėmis besimėgaujanti moteris.

Rašydama šį tekstą aš džiaugiuosi atradusi mėgstamą veiklą. Taip pat esu laiminga, kad galiu dalytis su moterimis kur kas gražesniais dalykais nei nuolatiniai skundai apie sveikatą ar santykius.

Jau daug metų aš pabundu mylimo vyro glėbyje, su kuriuo mes puoselėjame nuostabius santykius. Jaučiuosi verta geriausių dalykų gyvenime. Turiu gyvenimo tikslą. Esu įdomi ir žavi moteris – tikra dovana vyrui.

Pagaliau nustojau kritikuoti savo atvaizdą veidrodyje ir su meile išmokau priimti savo kūną, tokį, koks jis yra! Jaučiuosi atjaunėjusi ir išgražėjusi!

Ech... galėčiau tau daug ką papasakoti!

Kadangi šiandien rytas išaušo šaltas, kol susiruošiau, mano mylimasis nuėjo į garažą pašildyti automobilio, kad man būtų šilta ir patogu važiuoti. Aš be galo susigraudinau ir už viską, ką turiu, pajutau didžiulį dėkingumą Visatai. Jaučiausi dėkinga sau už tai, kad turėjau drąsos sukurti tokį gyvenimą, kokį turiu dabar!

Norėdama pasidalyti savo kelione, sukūriau „Šokoladą Sielai“ ir su moterimis dalijuosi savo patirtimi.

Taigi, tą vakarą sėdėdama prie stalo supratau, kad bėgti nuo savęs neverta, ir nusprendžiau paieškoti laimės savyje.

Pirmiausia turėjau stoti akis į akį su pačia savimi ir suvokti, kad atėjo metas baigti žaidimus. Aš privalėjau išlydėti „stiprią“ tarybinę moterį pro praeities duris ir atskleisti savyje moteriškumą, sustiprinti pasitikėjimą savimi, pasirūpinti savo grožiu bei sveikata ir pažadinti savo seksualumą.

Neatsimenu, kokia knyga padarė pradžią mano saviugdai, bet maždaug nuo tada viskas ėmė keistis. Aš susidomėjau savimi ir ėmiau po truputį suvokti, kaip sugebėjau patirti tiek daug mane skaudinančių situacijų...

Supratau, jog moteris, pametusi savo moteriškumą, niekada nebus laiminga.

MOTERIS NIEKADA NEBUS LAIMINGA, JEIGU NESEKS SAVO MOTERIŠKA PRIGIMTIMI.

Kai tik pradėjau sekti savo moteriška prigimtimi, gyvenimas pradėjo sparčiai keistis.

Daug kas mane laiko moteriška moterimi, tačiau leisk tau atskleisti vieną paslaptį: NESKAITANT PASKUTINIŲ KELERIŲ METŲ, AŠ NIEKADA GYVENIME NEBUVAU MOTERIŠKA MOTERIS… ir net nežinojau, kokia iš tiesų yra moteriška moteris… o juo labiau, kaip tokia tapti.

Siekdama save transformuoti, išleidau dešimtis tūkstančių eurų geriausiems pasaulio mokytojams, psichologams ir psichoterapeutams. Važinėjau po visą Europą ir Ameriką. Nuolat kūriau save iš naujo.

Po kruopelytę rinkau įvairiausius deimantukus bei efektyvius įrankius, juos taikiau praktiškai ir tikrinau, kas veikia, o kas ne.

Taip pat sukūriau nuostabius įrankius – moteriškas praktikas, kurios moterims padeda susijungti su savo moteriška prigimtimi.

Tačiau visada jaučiau, kad trūksta aiškesnės sistemos. Aiškesnio kelio, kuriuo moterys galėtų sekti.

Taip pat labai dažnai sulaukiu klausimo: NUO KO PRADĖTI SAVO KELIONĘ Į MOTERIŠKUMĄ?

Dauguma mokytojų tik pasako, kad „turi mylėti save“, „vyrams patinka moteriškos moterys“, „žiūrėdama į veidrodį turi savęs nekritikuoti“, „turi atrasti savo pašaukimą“ ir pan. Taip, žinoma, tačiau pagrindinė problema – KAIP TAI PADARYTI PRAKTIŠKAI?

Būtent todėl ir sukūriau šį žurnalą!

Šiame žurnale rasi visus perliukus, man padėjusius atskleisti tas savybes, kurių man tiek daug metų trūko, kad pasijausčiau laiminga!

Daugybę metų iš įvairių mokytojų mokiausi geriausių ir efektyviausių jų paslapčių, kuriomis remdamasi ir sukūriau šį moteriškumo žurnalą.

Viską, kas pateikta šiame žurnale, esu išbandžiusi pati. Visa informacija, kuria ketinu su tavimi pasidalyti, yra kruopščiai atrinkta ir suformuota taip, kad padėtų mums, Lietuvos moterimis, išsiugdyti tam tikras savybes, nuo kurių priklauso mūsų laimė.

Turiu pripažinti, kad keliaudama pažinimo keliu sužinojau daug nereikalingų dalykų ir iššvaisčiau nemažai laiko bei pinigų tokiems mokymams, kurie yra per daug sudėtingi mūsų šalies moterimis arba praktiškai sunkiai pritaikomi.

Tu, kaip ir aš, tikriausiai žinai, kad jeigu mes nesimokysime atskleisti ir pažinti savęs, tai nugyvensime labai ribotą, nelaimingą gyvenimą.

Tėvai mus išmokė, kaip išgyventi, bet, deja, jie neturėjo galimybės mus išmokyti, kaip atsiskleisti, užmegzti nuoširdžius santykius su vyru ir mėgautis gyvenimu.

Jie dėl to nekalti, kadangi gyveno tokiu laikmečiu, kai reikėjo kovoti už būvį, rūpintis, kad vaikai būtų pavalgę, taupyti pinigus ir gyventi su žmogumi, su kuriuo tavęs nesieja gražūs ir gilūs ryšiai…

Žurnale pateikiamų dalykų turėtų būti mokoma mokykloje, kadangi atlikusi šias svarbias užduotis tu atskleisi savyje nuostabias savybes, pamilsi save, savo grožį, imsi pasitikėti savimi, išsiugdysi puikius bendravimo įgūdžius, tapsi svaiginamai seksuali, moteriška ir pan.

Net neabejok, visas šias savybes tu turi, kadangi esi stebuklinga moteris, tik kai kurios iš šių savybių dabar tiesiog miega tavyje.

Įsivaizduok, kad tavyje gyvena nuostabi gėlė, tačiau dabar ji yra susiskleidusi.

Ji neskleidžia jokio kvapo, kol kas neaišku, kokios ji spalvos. Bet štai ji gauna dėmesio bei reikiamų medžiagų ir po truputį pradeda skleistis…

Taigi, Mieloji, kviečiame tave pražydinti savo vidinę gėlę, kuri padės tau tapti išskirtine ir ypatinga moterimi!

Registruotis į laukiančiųjų sąrašą...

sokoladas-logo-v2

JEI KYLA KLAUSIMŲ DĖL UŽSAKYMŲ, skambinkite bendąja Šokolado sielai linija

+37044440789

arba el. paštas info@sokoladassielai.lt