VISI MOTERIŠKŲ PRAKTIKŲ RINKINIAI VIENOJE VIETOJE!

INVESTICIJA TIK 397€ 77€
vos 2.75€ už 1 moterišką praktiką!

Galite užsisakyti VISUS 3 LYGIUS su pačia didžiausia nuolaida!

1 LYGIS: "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI"

9-ių magiškų praktikų rinkinys moterims, kuris padės iš naujo atrasti savo moteriškumą..., užsidegti gyvenimo džiaugsmu..., labiau priimti savo kūną..., ir tapti tokia moterimi, kurią bet kuris vyras BIJOTŲ PRARASTI!


2 LYGIS: "MENAS BŪTI LAIMINGA MOTERIMI"

Šios praktikos atvers Jums GILIAI SAUGOTAS MOTERIŠKAS PASLAPTIS, kuriomis anksčiau galėjo naudotis, tik privilegijuotos moterys, kurioms buvo leista naudotis energetiniu lobynu.

Energetinių praktikų lobynas leido tapti išskirtinėmis ir vienintelėmis, žaviomis irnesenstančiomis, valdančiomis tokią jėgą, apie kurią žemesnio rango moterims, buvo sunku įsivaizduoti!


3 LYGIS: "SEKSUALUMO MAGIJA. GRAŽI IR NEPAMIRŠTAMA"

Šios praktikos kurios sukurtos pagal senovės Kinijos DAO meistrų žinias... ir skirtos tam, kad visa tavo moteriška esmė pagaliau SUSKAMBĖTŲ ŠVELNIA SEKSUALUMO IR MOTERIŠKUMO MELODIJA... kuri hipnotizuoja vyrus, žavi moteris ir suteikia begalinį pasitikėjimą savimi!


Laiškas nuo:
Rūtos Banionytės (38),

ŠokoladasSielai.lt įkūrėjos.
Sekmadienis, 22:21 val.

Pusę savo gyvenimo aš praleidau remdamasi aplinka ir vyrais, kad pasijausčiau laiminga, mylima ir moteriška. Jeigu ilgesnį laiką negaudau komplimentų ar patvirtinimo iš aplinkos, jog esu reikalinga ir svarbi, tai ilgainiui, aš nebe suprasdavau kas aš esu.

Taigi mano vidinė būsena priklausė nuo daugybės išorinių faktorių, bet niekada nepriklausė nuo manęs pačios…

Net jei visi aplinkiniai kartodavo kokia aš graži, įdomi ar moteriška, viduje vis tiek save kritikuodavau, bei peikdavau. Pažiūrėjusi į veidrodį visada rasdavau prie ko prikibti ir susigadinti nuotaiką.

Ir net kai gyvenimas davė VISKĄ, apie ką gali svajoti moteris: sėkmingą modelio karjerą, dideles sumas banko sąskaitoje, galimybę neriboti savo išlaidų..., gyvenimą prabangiame name Los Andžele (JAV), ar daug įtakingų draugų..., vis tiek nesijaučiau MOTERIŠKA, LAIMINGA IR UŽSIPILDŽIUSI!

k&r 129done✔ Būdama16- kos dirbau su garsiu Lietuvos fotografu R. Rakausku,

✔ 20 – ties, aš toliau dirbau ant Europos podiumų,

✔ 24 metų aš jau buvau du kartus metusi modelio karjerą ir kelis kartus apiplaukus pasaulį dirbdama padavėja kruiziniame laive.

✔ 25 metų modelio karjera tęsėsi Los Andžele, bet aš jau buvau pavargusi nusivylusi pinigais, vyrais ir podiumu.ruta b - drauga

Los Andžele su Matthew Perry (vienu pagrindinių serialo "DRAUGAI" aktoriumi).

✔ 25 metų ištekėjau už garsaus verslininko Los Andžele, kuris atvėrė duris į prabangų verslo ir Holivudo žvaigždžių pasaulį.

Tada beveik 10 metų džiaugiausi tuo,
ką gali pasiūlyti pinigai...

Ir tada vėl pavargau. Viskas buvo nusibodę, buvo nelengva sugalvoti ką dar nusipirkti ar kokiu būdu pažadinti džiaugsmą ir susidomėjimą gyvenimu…

ruta b - namai JAV

Namai Los Andžele, JAV

TAČIAU..., kad ir kaip bebūtų keista..., o gal labiau liūdna..., PINIGAI NIEKADA NEATNEŠĖ NEI DŽIAUGSMO, NEI VIDINIO UŽSIPILDYMO, NEI MEILĖS SAU...  NEI DAUGIAU MOTERIŠKUMO!

Nesakau, kad buvau nelaiminga, bet aš iš tiesų galvojau, kad toks gyvenimas bus mano svajonė, kurioje aš sužydėsiu. Deja realybė buvo kitokia. Aš nebežinojau kaip man pasijusti geriau.

ruta-banionyte-ferari

Net ir prabangiausi pasaulio automobiliai
nedavė to, ko iš tiesų ieškojau...

Ir tada gimė mintis, jog mane, kaip moterį, turi užpildyti MOTINYSTĖ...

Tada sugalvojau, jog mane galėtų pradžiuginti motinystė ir taip pagaliau įprasminsiu save.

Būtent dėl to viską palikau ir grįžau į Lietuvą.

Pasirodo tai irgi manęs nepadarė laimingesnės. Viduje aš buvau tuščia, nesubrendusi, neužaugusi ir nesaugi. Niekas nepasikeitė, tik “dekoracijos” aplink. Didžiulis nepasitenkinimas buvo mano viduje ir atkakliai lydėjo mane dar kelis metus.

Tai nėra iš knygose perskaityta eilutė. Tai tikra.

Aš dažnai klausdavau savęs, kodėl aš negaliu surasti laimės ir santarvės su savimi kol vieną dieną man paaiškėjo, kad aš ieškojau ne TEN...

Tada atradau knygas, bei mokymus, kurie vedė pažvelgti į savo vidų.

Pradėjau lankytis įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Pradėjau gilintis į Tantros paslaptis. Taip pat klausiau daugybės paskaitų, ėjau į įvairias terapijas, kad galėčiau pagaliau priimti save tokią kokia esu!

Ir dirbant su savo vidumi, vidinė būsena, bei pats gyvenimas iš tiesų pradėjo žydėti...

Tačiau, po kiekvieno seminaro trūkdavo kažkokių konkrečių įrankių, kurie padėtų išlaikyti tą gerą būseną kiekvieną dieną ir tuo pačiu padėtų judėti pirmyn.

Vieną dieną, kai jaučiausi labai nusivylusi visu gyvenimu, mano draugė pasisiūlė kartu su ja atlikti vieną moterišką praktiką, kuri vadinosi “Aš karalienė”.

Po šios 10 minučių praktikos man iškart pasidarė geriau. Taip supratau, kad yra moteriškos praktikos, kurios vos per kelias minutes gali pagerinti mano prastą būseną!

Norėjau jų daugiau, todėl pradėjau klausinėti ir aiškintis, kur jas rasti.

Moteriškų praktikų atradimas...

Vieną dieną, kai jaučiausi labai nusivylusi visu gyvenimu, mano draugė pasisiūlė kartu su ja atlikti vieną moterišką praktiką, kuri vadinosi “Aš karalienė”.

Po šios 10 minučių praktikos man iškart pasidarė geriau. Taip supratau, kad yra moteriškos praktikos, kurios vos per kelias minutes gali pagerinti mano prastą būseną!

Norėjau jų daugiau, todėl pradėjau klausinėti ir aiškintis, kur jas rasti.

Taip atradau naują moteriškų praktikų pasaulį...

Šias moteriškas praktikas dariau KIEKVIENĄ DIENĄ... kai kurios iš jų atkeliavo iš vienos, Rusijoje gyvenančios milijonieriaus žmonos, kitos atkeliavo iš kitų seminarų, kurie buvo lankomi Los Angele, Anglijoje, Olandijoje. Taip pat išsiverčiau ir dariau įvairias afirmacijas (teiginių kartojimus), kurie pakeitė savęs matymą.

ŠOKOLADAS SIELAI...

Šios praktikos - tai mano sielos fitnesas; tam kad išlaikyčiau savo kūną gražų ir gyvybingą ar jį treniruoju, maitinu šviežiu ir gyvu maistu, o tam kad pasirūpinčiau savo vidiniu pasauliu, aš kasdien darau šias trumpas praktikas, kurios kartais pavadinu, savo “Sielos Šokoladu”.

Aš pati šias praktikas dariau keletą metų iš užrašų, knygų arba perrašydavau afirmacijas ant popieriaus. Kartais jomis pasidalindavau su draugėmis iš kurių sulaukdavau pasakojimų apie rezultatus bei teigiamų atsiliepimų.

Visoms moterims patikdavo kasdien atsiversti savo praktikų “meniu” ir išsirinkti kurią būseną norėtųsi susikirti savo viduje.

Šios moteriškos praktikos man davė viską, ko nesugebėjo duoti pinigai ar sėkminga modelio karjera: didesnę meilę savo kūnui..., aukštesnę savivertę..., moteriškumą, seksualumą, bei didesnį vidinį balansą.

Mano draugės labai greit pradėjo klausinėti kaip aš taip pasikeičiau. Nepasidalinti su jomis šiomis praktikomis būdų didžiulė nuodėmė...

Tačiau, joms neužteko tų trumpų ir pavienių praktikėlių, kurias aš joms pravesdavau telefonu arba važiuojant automobilyje, taigi taip gimė pirmi buitiniai įrašai, kuriais mes pradėjome keistis.

Rezultatai buvo stulbinantys! Net mano mama pastebėjo, jog visai kitaip jaučiasi ir viduje susikūrusi nuostabi būsena pamažu ima keisti realaus gyvenimo tikrovę.

Taigi kuo daugiau moterų man pasakojo, kaip džiaugiasi darydamos šias trumpas praktikas, tuo didesnį norą aš jutau, pasidalinti šia dovana su daugiau moterų.

Būtent taip gimė projektas "ŠOKOLADAS SIELAI", kartu su įspūdingais moteriškais įrankiais...

Tūkstančiai moterų skaito mūsų straipsnius, jais dalinasi su savo draugėmis ir apipila mums nuostabiais atsiliepimais.

Vos per 5 mėnesius nuo projekto starto, į mus kreipėsi LNK žurnalistė Gintarė Gurevičiūtė, norėdama sukurti atskirą laidą.

Dalinamės ir su tavimi, Mieloji:

O toliau, mūsų nuostabiausi, moterų mylimi kūriniai - moteriškos praktikos!

INVESTICIJA TIK 397€ 77€
vos 2.75€ už 1 moterišką praktiką!

ŠIŲ YPATINGŲ PRAKTIKŲ NAUDĄ IŠBANDĖ JAU DAUGIAU JEI 1000 MOTERŲ! Atsiliepimus rasite žemiau...

Šis projektas gimė iš mūsų moteriškų širdžių, iš natūralaus noro mėgautis, būti mylima, būti vienintele.

Keletas atsiliepimų apie šių moteriškų praktikų galią...

Dalia -atsiliepimas

Atsiliepimas-el

Visas šias praktikas jau dabar galima užsisakyti MP3 formatu!

Per visus savo vidinio tobulėjimo metus išleidau daugiau nei 20.000 eurų įvairiems mokymams, terapijoms, seminarams, video paskaitoms ir t.t.

Visos šios praktikos ir ŠokoladasSielai.lt yra viso mano darbo su savimi rezultatas.

INVESTICIJA TIK 397€ 77€
vos 2.75€ už 1 moterišką praktiką!

Dar keletas atsiliepimų apie šių moteriškų praktikų galią...

100% GARANTUOJU, kad Tu liksi patenkinta šiomis meditacijomis..., arba grąžinsiu visus sumokėtus pinigus!

Turėsi NET 30 DIENŲ patikrinti šių praktikų galią! Jeigu po to jausi, kad negavai naudos, kurios tikėjaisi, parašyk laišką adresu info@sokoladassielai.lt, arba info@gyvenimoguru.lt ir visus sumokėtus pinigus grąžinsime vos per kelias dienas!

Rūta, ŠokoladasSielai.lt įkūrėja.
info@sokoladassielai.lt