ĮSPĖJIMAS! Net negalvok eiti pas gydytoją ar ginekologą dėl savo intymiosios srities problemų, kol neperskaitei...

Nemokama elektroninė knyga
"VISA TIESA APIE INTYMIAS MOTERS PROBLEMAS" pagaliau prieinama!

ATSISIŲSTI ŠIĄ KNYGĄ DABAR »

To, kas atskleista šioje knygoje, nesužinosi

nė iš vieno savo gydytojo ar ginekologo!

 
Aš esu Rūta Banionytė, moteriškumo namų „Šokoladas sielai“ bendraįkūrėja. Šiandien noriu pasidalinti su Tavimi labai svarbiomis žiniomis, kurios gali pakeisti Tavo požiūrį į moterišką sveikatą. 
 
Anksčiau aš susidurdavau su daugybe intymios srities problemų ir per ilgus paieškų metus radau atsakymus, kaip visa tai susitvarkyti! Dabar, kai visa tai žinau, pagaliau galiu džiaugtis sveika intymiąja sritimi, mėgautis seksu, bei patiriamais orgazmais!
 
✔ Šią knygą parašiau tik dėl to, kad moterys kiekvieną dieną rašė laiškus ir prašė patarimo, kaip išspręsti vienas ar kitas intymias problemas...
 
✔ Šioje knygoje, kurią gali užsisakyti nemokamai, atvirai kalbėsime apie pagrindines priežastis, dėl kurių moterys susiduria su įvairiomis ginekologinės ligomis (endometriozė, gimdos miomos, kiaušidžių cistos, mėnesinių ciklo sutrikimai, pastojimo problemos ir. t.t.) ir aptarsime PASLAPTINGUS BŪDUS, kaip visa tai išspręsti (kai kurie sprendimai ateina net iš senovės Kinijos!)

✔ Taip pat įvardinsime ir 6-ias pagrindines intymiosios srities ligų priežastis, apie kurias niekada neišgirsi iš savo gydytojo ar ginekologo. 
 

Šia knyga aš noriu įkvėpti Tave susipažinti su tikrosiomis ligų atsiradimo priežastimis, o ne aklai paklusti ginekologams ir gydytojams.

Ši nemokama knyga atskleis daugybę MOTERIŠKOS SVEIKATOS PASLAPČIŲ...

Užsisakykite paspaudus šį mygtuką: