MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI:

kaip tapti laiminga, moteriška ir savimi pasitikinčia
moterimi, kuri yra išskirtinė, vienintelė ir nepamirštama?

PAGALIAU! Kai gyvenimas davė VISKĄ, apie ką gali svajoti moteris: sėkmingą modelio karjerą, dideles sumas banko sąskaitoje, galimybę neriboti savo išlaidų, gyvenimą prabangiame name Los Andžele ar daug įtakingų draugų... Vis tiek nesijaučiau MOTERIŠKA, LAIMINGA AR PATRAUKLI. Nuolat kažko trūko.

Tada supratau, jog iliuzijų galima vaikytis visą gyvenimą, bet jos IŠSEKINA ir NEUŽPILDO. Aš buvau pasiekusi tokį tašką, kad nebebuvo kur eiti toliau tik į savęs pažinimą... Taip gimė “Šokoladas Sielai”, kuriuo  šiandien dalinuosi su Tavimi…

Paskaityk iki kol nesibaigė laikas...

Štai kiek žmonių jau pasidalino šiuo puslapiu...

 

 


NUO: Rūtos (38), Šokolado

Sielai bendraįkūrėjos.
Mob.: +370610 22388
Pirmadienis, 19:18 val.

Tačiau pirmiausia, perskaityk šiuos žodžius:

 • “Tu esi stora, nevykusi ir nepatraukli, tavo atgrasi oda ir pajuodę paakiai... Jam gėda tave parodyti kitiems”.
 • “Tu pasenai, nėra ko tikėtis, kad kažkas tavimi susidomės.”.
 • “Ta moteris parduotuvėje atrodo kur kas geriau nei tu... jis iškarto tave dėl jos paliktų”.
 • “Celiulitas atrodo bjauriai. O dar pilvas... jeigu mane pamatytų nusirengusią, išsigastų. Tokios neįmanoma mylėti.”
 • “Tikrai tave paliks, aplink pilna jaunesnių ir gražesnių.”
 • “Tavo nukarusi krūtinė ir riebaluotas pilvas atbaidytų kiekvieną. Nesinori net liestis.“
 • “Taip, tu sensti ir daraisi nematoma, esi tinkama tik virtuvėje”
 • “Atrodai pavargusi ir liguista.”

-Ar manote jog, tai yra tik keli sakiniai paimti iš nevykusio internetinio puslapio?

-O gal šiuos žodžius parašė piktas buvęs vyras?

NE, tai yra beveik tipiškas ir kasdieninis moters dialogas su pačia savimi!

Daugumą moterų aplankančios negatyvios ir vertinančios mintys yra trumpalaikės, bet jos yra pastovios ir kartojamos sau nuolat.

Šokiruojanti tiesa apie moters savivertę:
97% moterų yra negailestingos ir neigiamai vertinančios savo kūną ir save.

zurnalasIšskirtinė “GLAMOUR” žurnalo apklausa išanalizavo daugiau nei 300 įvairaus kūno sudėjimo moterų.

Tyrimas parodė, kad kiekvieną moterį aplanko vidutiniškai 13 negatyvių minčių apie save ir savo kūną. Dauguma moterų pripažino, kad smerkia, vertina ir lygina save su kitomis, daugybę kartų per dieną.

Pasirodo netgi moterų kompanijoje kur kas labiau priimtina kritika ir savęs žeminimas, o teigiamas savęs vertinimas laikomas puikybe ir gyrimusi.

Galbūt laikas SUSTABDYTI ŠIĄ BEPROTYBĘ? Juk mes esame vertos kur kas daugiau!

Jeigu nesakytum šių žodžių draugei, kaip gali juos tarti sau?

Mes moterys esame labai sau negailestingos... dažniausiai nepripažįstame savo grožio ir vertingumo. Esame be galo užimtos lyginimuisi su kitomis ir savęs mažinimu.

ruta-banionyte-sokoladas-sielaiLaiškas nuo: Rūtos Banionytės, ŠokoladasSielai.lt įkūrėjos. Sekmadienis, 22:21 val.

Ir net kai gyvenimas davė VISKĄ, apie ką gali svajoti moteris: sėkmingą modelio karjerą, dideles sumas banko sąskaitoje, galimybę neriboti savo išlaidų, gyvenimą prabangiame name Los Andžele ar daug įtakingų draugų... Vis tiek nesijaučiau MOTERIŠKA, LAIMINGA AR PATRAUKLI.

Jau nuo 15 metų ėjau podiumu gimtąjame mieste, o vėliau patyriau, ką reiškia būti modeliu Europoje ir Amerikoje.

Tris metus praleidau dirbdama prabangiame kruiziniame laive ir turėjau galimybę pažinti įvairių tautybių žmones, o taip pat kelis kartus apiplaukti pasaulį.

Į Holivudą su keliais šimtais dolerių...

Vėliau gyvenimas man leido patirti, ką reiškia atvykti į Holivudą su keliais šimtais dolerių kišenėje, išsinuomoti kambarį prasčiausiame rajone, kur nuolat slankioja narkotikų prekeiviai bei prostitutes… ir visiškai nusivilti "Amerikietiška” svajone.

Šiaip ne taip gavusi darbą bare, labai sunkiai dirbdavau ir vos sudurdavau galą su galu… Tokia buvo mano pradžia, kuri tęsėsi ilgiau nei metus.

Tačiau… PAŽINAU IR KITĄ PUSĘ:

beveik 10 metų džiaugiausi tuo,
ką gali pasiūlyti pinigai...

 • Turtingas vyras, didžiulis namas ir prabangus automobilis...
 • Nenusakomo grožio vandenynas, filmų žvaigždės ir besaikis apsipirkinėjimas...
 • Nesibaigiantys verslo pietūs, privatūs lėktuvai, limuzinai ir nuolatinis vyrų dėmesys...
 • Ir, atrodytų, visų svajonių išsipildymas…

Gyvendama labai prabangų gyvenimą, turėdama beveik neribotus kiekius pinigų, taip pat MOKIAUSI ĮVAIRIOSE KALIFORNIJOS MOTERIŠKUMO, GROŽIO IR SVEIKATOS MOKYKLOSE.

Per tuos metus aš atradau daugybę neįtikėtinų dalykų, kurie man padėjo išlikti jauna, gražia, seksualia ir energinga.

Ir tada vėl pavargau. Viskas buvo nusibodę, buvo nelengva sugalvoti ką dar nusipirkti ar kokiu būdu pažadinti džiaugsmą ir susidomėjimą gyvenimu…

ruta b - namai JAV

Namai Los Andžele, JAV

TAČIAU..., kad ir kaip bebūtų keista..., o gal labiau liūdna..., PINIGAI NIEKADA NEATNEŠĖ NEI DŽIAUGSMO, NEI VIDINIO UŽSIPILDYMO, NEI MEILĖS SAU...  NEI DAUGIAU MOTERIŠKUMO!

Nesakau, kad buvau nelaiminga, bet aš iš tiesų galvojau, kad toks gyvenimas bus mano svajonė, kurioje aš sužydėsiu. Deja realybė buvo kitokia. Aš nebežinojau kaip man pasijusti geriau.

ruta-banionyte-ferari

Taip pat buvo etapas, kai galvojau, jog tuštumą manyje turėtų užpildyti pagalba skurstantiems Afrikos vaikams.

Ilgainiui, pamačiusi, jog Holivudo gyvenimas manęs neužpildo, beveik pusei metų buvau išvykusi gyventi į Afriką, kur apsistojau primityviose bendruomenėse be jokios civilizacijos.

Tai buvo didžiulis iššūkis, kadangi ten galėjai būti ne tik sudraskyta laukinių žvėrių, bet ir patirti, ką reiškia skorpiono įgėlimas.

Iš tiesų, ten vykau galvodama, kad pagalba skurstantiems Afrikos vaikams mane užpildys kaip moterį… Deja...

Taip pat buvo etapas, kai galvojau, jog mane turėtų užpildyti vyrų dėmesys.

Pusę savo gyvenimo aš praleidau remdamasi aplinka ir vyrais, kad pasijausčiau laiminga, mylima ir moteriška. Jeigu ilgesnį laiką negaudau komplimentų ar patvirtinimo iš aplinkos, jog esu reikalinga ir svarbi, tai ilgainiui, aš nebe suprasdavau kas aš esu.

Taigi mano vidinė būsena priklausė nuo daugybės išorinių faktorių, bet niekada nepriklausė nuo manęs pačios…

Net jei visi aplinkiniai kartodavo kokia aš graži, įdomi ar moteriška, viduje vis tiek save kritikuodavau, bei peikdavau. Pažiūrėjusi į veidrodį visada rasdavau prie ko prikibti ir susigadinti nuotaiką.

Nusprendžiau tapti tos srities eksperte ir net mokiausi viliojimo meno labai garsioje Sheila Kelly įkurtoje “S Factor” mokykloje.

Ilgainiui supratau, kas labiausiai traukia vyrus (ir tai toli gražu nėra seksas), ko jiems reikia ir šalia kokios moters jie trokšta būti… Ir visai nesvarbu, ar tas vyras Bahamų kazino savininkas, ar garsus aktorius.

Aš puikiai pažinau vyrus, tačiau jų dėmesys ilgainiui pradėjo varginti ir net erzinti.

Galvojau, jog būdama geidžiama ir tapusi moterimi - svajone, dėl kurios varžosi vyrai, pajusiu pilnatvę ir būsiu laiminga.

Deja, tuo metu aš buvau tik alkana moteris, bandanti iš vyrų gauti tai, ko nesugebėjau duoti sau pati…

Ir tada gimė mintis, jog mane, kaip moterį, turi užpildyti MOTINYSTĖ...

Tada sugalvojau, jog mane galėtų pradžiuginti motinystė ir taip pagaliau įprasminsiu save.

Būtent dėl to viską palikau ir grįžau į Lietuvą.

Pasirodo tai irgi manęs nepadarė laimingesnės. Viduje aš buvau tuščia, nesubrendusi, neužaugusi ir nesaugi. Niekas nepasikeitė, tik “dekoracijos” aplink. Didžiulis nepasitenkinimas buvo mano viduje ir atkakliai lydėjo mane dar kelis metus.

Tai nėra iš knygose perskaityta eilutė. Tai tikra.

Visa tai pasakoju tik todėl, kad pamatytum, jog aš nesu ta moteris, kuri perskaitė kelias dvasines knygutes ir dabar dalinasi nepatikrintomis žiniomis apie moterišką laimę ir moteriškumą. Viskas, ką aš pasakoju, ateina iš mano asmeninės patirties.

Bet... nuo savęs nepabėgsi

Bėgau pati nuo savęs.

Buvau labai priklausoma nuo kitų nuomonės, nesugebėdavau sukurti gražių santykių, o keliaudama po pačias gražiausias pasaulio vietas, pajusdavau tik labai trumpalaikį džiaugsmą.

Kad ir kur pasaulyje būdavau, vis tiek neatrasdavau vietos, kurioje jausčiau, jog mano viduje ramu.

Pasirodo, nuo savęs tikrai nepabėgsi…

Pavargusi nuo “paviršinio” gyvenimo ir nevykusių laimės paieškų, pradėjau domėtis gilesniais dalykais, kurie ilgainiui atvedė mane į moteriškumo kelią bei kitus dalykus, apie kuriuos čia ir kalbėsime…

Tada atradau knygas, bei mokymus, kurie vedė pažvelgti į savo vidų.

Pradėjau lankytis įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Pradėjau gilintis į Tantros paslaptis. Taip pat klausiau daugybės paskaitų, ėjau į įvairias terapijas, kad galėčiau pagaliau priimti save tokią kokia esu!

Ir dirbant su savo vidumi, vidinė būsena, bei pats gyvenimas iš tiesų pradėjo žydėti...

Tačiau, po kiekvieno seminaro trūkdavo kažkokių konkrečių įrankių, kurie padėtų išlaikyti tą gerą būseną kiekvieną dieną ir tuo pačiu padėtų judėti pirmyn.

Moteriškų praktikų atradimas...

Vieną dieną, kai jaučiausi labai nusivylusi visu gyvenimu, mano draugė pasisiūlė kartu su ja atlikti vieną moterišką praktiką, kuri vadinosi “Aš karalienė”.

Po šios 10 minučių praktikos man iškart pasidarė geriau. Taip supratau, kad yra moteriškos praktikos, kurios vos per kelias minutes gali pagerinti mano prastą būseną!

Norėjau jų daugiau, todėl pradėjau klausinėti ir aiškintis, kur jas rasti.

Taip atradau naują moteriškų praktikų pasaulį...

Šias moteriškas praktikas dariau KIEKVIENĄ DIENĄ... kai kurios iš jų atkeliavo iš vienos, Rusijoje gyvenančios milijonieriaus žmonos, kitos atkeliavo iš kitų seminarų, kurie buvo lankomi Los Angele, Anglijoje, Olandijoje. Taip pat išsiverčiau ir dariau įvairias afirmacijas (teiginių kartojimus), kurie pakeitė savęs matymą.

Taip gimė ŠOKOLADAS SIELAI...

Šios praktikos - tai mano sielos fitnesas; tam kad išlaikyčiau savo kūną gražų ir gyvybingą ar jį treniruoju, maitinu šviežiu ir gyvu maistu, o tam kad pasirūpinčiau savo vidiniu pasauliu, aš kasdien darau šias trumpas praktikas, kurios kartais pavadinu, savo “Sielos Šokoladu”.

Aš pati šias praktikas dariau keletą metų iš užrašų, knygų arba perrašydavau afirmacijas ant popieriaus. Kartais jomis pasidalindavau su draugėmis iš kurių sulaukdavau pasakojimų apie rezultatus bei teigiamų atsiliepimų.

Visoms moterims patikdavo kasdien atsiversti savo praktikų “meniu” ir išsirinkti kurią būseną norėtųsi susikirti savo viduje.

Šios moteriškos praktikos man davė viską, ko nesugebėjo duoti pinigai ar sėkminga modelio karjera: didesnę meilę savo kūnui..., aukštesnę savivertę..., moteriškumą, seksualumą, bei didesnį vidinį balansą.

Mano draugės labai greit pradėjo klausinėti kaip aš taip pasikeičiau. Nepasidalinti su jomis šiomis praktikomis būdų didžiulė nuodėmė...

Tačiau, joms neužteko tų trumpų ir pavienių praktikėlių, kurias aš joms pravesdavau telefonu arba važiuojant automobilyje, taigi taip gimė pirmi buitiniai įrašai, kuriais mes pradėjome keistis.

Rezultatai buvo stulbinantys! Net mano mama pastebėjo, jog visai kitaip jaučiasi ir viduje susikūrusi nuostabi būsena pamažu ima keisti realaus gyvenimo tikrovę.

Taigi kuo daugiau moterų man pasakojo, kaip džiaugiasi darydamos šias trumpas praktikas, tuo didesnį norą aš jutau, pasidalinti šia dovana su daugiau moterų.

Būtent taip gimė projektas "ŠOKOLADAS SIELAI", kartu su pirmuoju moteriškųjų praktikų rinkiniu "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI: Aš - savo gyvenimo kūrėja" (1 lygis)

PRAKTIKOS PRIEINAMOS ELEKTRONINIU (MP3) FORMATU

Moteriškos praktikos - tai specialiai sukurti audio takeliai, kurie, pasinaudojus psichologinių paslapčių, įvairių vaizdinių ir specialių garsų pagalba, pasiekia tavo pasąmonę ir pažadina tokią būseną, kurios pagalba tu tampi patrauklesnė, seksualesnė, labiau traukianti sėkmę, vyrus ir pinigus.

Juk akivaizdu, jos skirtinga emocinė būsena, į gyvenimą traukia skirtingus įvykius.

Jeigu moteris yra pikta, dažniausiai susidurs su situacijomis ir žmonėmis, kurie ją dar labiau supykdys. Jeigu ji yra džiaugsminga, į gyvenimą pritrauks dar daugiau geras emocijas keliančių situacijų.

Galbūt per muzikos pamoką girdėjai istoriją apie du pianinus esančius viename kambaryje. Jeigu timptelėsime vieno iš jų stygą taip, kad ji suvibruotų, tai būtent ta pati styga, pradės vibruoti ir kitame pianine.

Todėl jeigu nori susikurti tokį gyvenimą, apie kokį svajoji, tau tereikia savo viduje vibruoti teisingą “stygą”.

Yra daugybė įvairių programų ir knygų moterims, kaip gyventi geriau, tačiau problema, KAD VISKĄ TURI DARYTI PATI.

Pavyzdžiui, tu gali išgirsti ar perskaityti, jog privalai mylėti save ir elgtis moteriškiau, tačiau dažnai būna visai neaišku, kaip tą padaryti.

Štai kodėl šios praktikos tokios IŠSKIRTINĖS! Tau reikia atsipalaiduoti, klausyti įrašų ir netruksi pastebėti, kaip gyvenimas aplink tave pradeda keistis (įskaitant santykius su vyru, pakilusį pasitikėjimą savimi, atsigavusį seksualinį gyvenimą, pinigus ir t.t.).

Dėka pasikeitusios vidinės būsenos ir pozityvesnių minčių, tu neišvengiamai pradėsi elgtis kitaip, traukti kitokias gyvenimo situacijas, įdomesnius žmones.

Šiuo projektu ir mano istorija susidomėjo ir LNK žurnalistai...

Šis projektas gimė iš mūsų moteriškų širdžių, iš natūralaus noro mėgautis, būti mylima, būti vienintele.

ŠIŲ YPATINGŲ PRAKTIKŲ NAUDĄ IŠBANDĖ JAU DAUGIAU JEI 1200 MOTERŲ! Atsiliepimus rasite žemiau...

Ir tau nereikia suprasti, kaip veikia praktikos! Tai tas pats, kaip vairuoti automobilį: neturi suprasti, kaip veikia jo variklis… tu tiesiog sėdi ir vairuoji.

arrow

Klausykite šių praktikų įvado:

Išleisti šį rinkinį mane paskatino noras pasidalinti su Jumis žinia, jog mes galime duoti tiek daug pačios sau ir tapti “svajonių” moterimis.

Mums nereikia vyro, kad patvirtintų, jog esame nuostabios. Tokia moteris jau gyvena kiekvienoje iš mūsų, bet ji yra pasislėpusi po daugybe klaidingų įsitikinimų įdiegtų vaikystėje, praeities žaizdų ir patirčių.

Pasaulis ir nesibaigiančios situacijos mus taip išsekina, kad nuovargis ir nepasitenkinimas gyvenimu prasibrauna į mūsų kasdienybę.

Dar galima paminėti vidinius konfliktus, emocines moters audras, koncentraciją į negatyvius dalykus ir spindesys iš moters veido dingsta, o ji tampa pilka ir nepastebima. Ratas sukasi nepasitenkinimas auga, santykiai su aplinkiniais darosi įtempti ir erzinantys, tuomet tu turi sukaupti visas jėgas ir pati padėti sau “išsikrapštyti” iš slegiančios būsenos.

Tavęs laukia net 9 moteriškos praktikos

(išsamiai apie visas praktikas skaitykite žemiau...)

 • Meilės sau afirmacijos: “AŠ ESU NUOSTABI MOTERIS”.
 • Priėmimo afirmacijos: “Aš gebanti PRIIMTI moteris”.
 • Pasakiška vizualizacija: “Svajonių santykiai ir rojaus sala”.
 • Seksualumo afirmacijos: “Aš esu seksuali moteris”.
 • Didinga praktika/vizualizacija – “Aš karalienė”. Karūnacija.
 • Įkvepianti meditacija “ Moteriškumo rožė”.
 • Mistinė praktika “Padėka mylimam kūnui ir aukštesnėms jėgoms”.
 • Nuostabi afirmacija “Aš turtinga ir prabangi moteris“. Pozityvūs teiginiai pritraukti sėkmei ir pinigams.
 • Ypatinga praktika: “Meilužė, Mergaitė, Šeimininkė, Karalienė. Kaip harmoningai apjungti visas moteriškos prigimties išraiškas.”
arrow

Visas šias praktikas jau dabar galima užsisakyti MP3 formatu!

Per visus savo vidinio tobulėjimo metus išleidau daugiau nei 20.000 eurų įvairiems mokymams, terapijoms, seminarams, video paskaitoms ir t.t.

Visos šios praktikos ir ŠokoladasSielai.lt yra viso mano darbo su savimi rezultatas.

Užsienyje, anglų arba rusų kalba panašios praktikos kainuotų po 100€ - 200€.

Šį, pirmąjį moteriškų praktikų komplektą norėjau sukurti ir padaryti prieinamą VISOMS LIETUVOS MOTERIMS, tad investicija siekia vos 100€ 33€!

Tai yra vos 3,67€ investicija už vieną praktiką!

arrow

YPATINGAS pasiūlymas visoms moterims, kurios nuspręs investuoti į save ir savo moteriškumą šiandien...

Pasiūlymas galioja ribotą laiką...

Tik šiandien, visas šias moteriškas praktikas galima įsigyti SU DIDŽIULE NUOLAIDA!

INVESTICIJA: 100€ 33€
belieka tik 19,80

Tai yra pati minimaliausia, vos 2.2€ investicija už vieną praktiką!

Už 2.2€ šiais laikais nusipirksi VIENĄ PUODELĮ KAVOS...

Paklausk savęs, KAS TAU SVARBIAU...

 • tavo žydintis moteriškumas, ar vienas kavos puodelis kavinėje...
 • tavo pasitikėjimas savimi, ar vienas kavos puodelis kavinėje...
 • tapimas išskirtine moterimi, ar vienas kavos puodelis kavinėje...
 • vyrų dėmesys, ar vienas kavos puodelis kavinėje...

Pasirinkimas visada tavo. Yra daugybė dalykų, kuriems tu išleidi 2.2€ ir kurie tavo gyvenime visiškai nieko nekeičia.

Šios praktikos yra tai, kas transformavo ne vienos moters gyvenimą. Atsiliepimus rasi žemiau.

Kviečiame išbandyti šias praktikas jau dabar. Spausk žemiau esantį mygtuką ir užsisakyk šį ypatingą moteriškų praktikų rinkinį...

VISUS ŠIŲ PRAKTIKŲ ĮVADUS RASI ŽEMIAU...

SVARBU: tai nėra fizinis CD, kuris bus atsiųstas į namus. Visas praktikas gausite IŠKART po apmokėjimo el. paštu elektroninių variantu (MP3) ir galėsite įsirašyti į savo telefoną, ar klausyti kompiuteryje!

arrow

Išbandyk šias praktikas... blogiausia kas gali nutikti, tai kad tau jos nepatiks... bet tada galėsi pasinaudoti 100% besąlygine pinigų grąžinimo garantija!

Turėsi NET 90 DIENŲ patikrinti šių praktikų galią! 

Bet kuriuo momentu galėsi mums parašyti, kad praktikos neveikė taip kaip tikėjaisi ir per keletą darbo dienų visi sumokėti pinigai bus sugrąžinti į tavo sąskaitą.

Jeigu nieko nedarysi - tavo gyvenimas liks toks pat, kaip ir dabar. ČIA TURI GALIMYBĘ PRADĖTI KAŽKĄ KITAIP... pasirinkimas tavo!

Kviečiame užsisakyti šias praktikas jau dabar:

Keletas atsiliepimų apie šių moteriškų praktikų galią...

Dalia -atsiliepimas

Atsiliepimas-el

Štai kokios neįtikėtinos
praktikos Tavęs laukia...

1.

Meilės sau afirmacijos: “AŠ ESU NUOSTABI MOTERIS”.

KLAUSYKITE ŠIŲ AFIRMACIJŲ ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Ši afirmacija padės Tau pajusti, jog tu esi didžiulė dovana pasauliui ir visiems, kas Tave supa.

Mes dažnai pamirštame, jog pirmiausia turime mylėti save. O kartais nežinome, kaip tai padaryti. Ši afirmacija padės Tau prisiminti, kad Tu esi pati svarbiausia ir unikaliausia. O kai pati save pamatysi, kaip nuostabią, vertingą moterį, tada ir pasaulis aplink Tave pasikeis.

Vis dėlto pats svarbiausias šioje žemėje žmogus esi Tu pati. Ir taip svarbu nuolat “rinktis” save, sakant sau “taip”, net jei kitiems tenka pasakyti “ne”. Su šia afirmacija kviečiu Tave atsisukti į save ir pajusti, jog Tu iš tiesų esi dovana pasauliui.

Šių afirmacijų trukmė: 6:52 min.

arrow

2.

Priėmimo afirmacijos: “Aš gebanti PRIIMTI moteris”.

KLAUSYKITE ŠIŲ AFIRMACIJŲ ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Ši praktika, kurią Tu dabar atliksi, yra labai svarbi, kadangi viena iš pagrindinių moters užduočių šiame gyvenime yra gebėjimas priimti visa, kas jai duodama, su meile ir dėkingumu.

Nuo pat vaikystės mes esame išmokytos viską daryti pačios. Tokiu būdu mes atimame iš savęs galimybę būti silpnomis ir moteriškomis. O tai užkerta kelią vyro stiprybei ir realizacijai.

Moteris dovanoja pasauliui, priimdama visa, kas į ją ateina, su meile ir dėkingumu. Kuo nuoširdžiau mes sugebame priimti visatos ar vyrų dovanas, tuo daugiau pasaulis mums duoda ir rūpinasi mumis. Ypač vyrų pasaulis.

Kartok šias frazes kaip galima dažniau ir labai greitai pati pamatysi, kaip neįtikėtinai greitai gali pasikeisti Tavo gyvenimas.

Šių afirmacijų trukmė: 4:21 min.

arrow

3.

Pasakiška vizualizacija: “Svajonių santykiai ir rojaus sala”.

KLAUSYKITE ŠIOS VIZUALIZACIJOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Ši unikali vizualizacija padės Tau susikurti nuostabų jausmą širdyje. Tavo santykiai su priešinga lytimi pradės gerėti.

Moteris, sugebanti mintyse nors akimirkai tapti karaliene ir nusilenkti savo karaliui, pažadina savyje pagarbą ir dėkingumą vyriškajai giminei. O to mūsų kasdienybėje iš tiesų dažnai trūksta.

Atlik šią vizualizaciją bent kartą per savaitę. Stebėk save. Galbūt pradžioje bus sunku ištarti kai kuriuos sakinius, kadangi Tu jų niekada nesakei sau ar negirdėjai savo tėvų, tariančių šiuos žodžius. Tačiau po kurio laiko tai taps Tavo dalimi. Ateis diena, kai galėsi žiūrėti į savo vyrą jausdama, jog jis yra Tavo karalius.

Jeigu bendraudama su savo partneriu neslepi susierzinimo, priešiškumo, nepasitenkinimo, o susitikusi su draugėmis dar ir dar kartą išreiški nusivylimą vyru ir santykiais, tai galima sakyti, jog pati kuri dvasines skyrybas.

Tavo dėmesys nukreiptas ne ten kur reikia. Vaizduotėje sukurk savo vyro paveikslą, kuris mielas Tavo širdžiai, tuomet ir realybėje pradėsi pastebėti jo teigiamas savybes ir jas užauginsi kartu.

Na, o jei šiuo metu neturi partnerio, tuomet, pasikeitus Tavo vidinei būsenai ir požiūriui, Tu lengvai į savo gyvenimą pritrauksi Tavęs vertą vyrą. Mintyse susikurkite trokštamo vyro portretą ir įsidėkite giliai į širdį. Nesukite galvos kur susitiksite su išrinktuoju, tiesiog aklai pasitikėkite išmintingąja savo pasąmone, ji sugebės įvykdyti šią misiją.

Vyras niekada nepasitrauks nuo moters, šalia kurios jis gali jaustis karaliumi. Mielos moterys ir merginos, pradėkime nuo savęs! Tapkime karalienėmis tam, kad galėtume būti vertos karalių. Kurkime pasitikėjimą savo vidine jėga…

Vizualizacijos trukmė: 7:26 min.

arrow

4.

Seksualumo afirmacijos: “Aš esu seksuali moteris”.

KLAUSYKITE ŠIŲ AFIRMACIJŲ ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Sekančioje afirmacijoje dirbsime su seksualumu ir jausmingumu.

Seksualinė energija tai kūrybinė energija ir mums labai svarbu ją pažadinti, o taip pat palaikyti gyvybingą ir cirkuliuojančią mumyse. Daugumoje iš mūsų yra apsigyvenusi mintis, jog būti seksualia yra kažkas negražaus ir nepadoraus.

Dažnai seksualumas yra tapatinamas su išore ir pornografija, bet iš tiesų tikrasis seksualumas tai jausmingumas, gebėjimas atsiverti ir priimti.

Seksualinė energija yra tiesiogiai susijusi su mūsų jaunatviškumu, sveikata, jėgomis, o taip pat ir galimybe pritraukti pinigus bei gausą į mūsų gyvenimus. Taip yra todėl, kad ši energija yra tiesiogiai susijusi su gausa ir vaisingumu.

Senovės daoistai tą i žinojo labai senai ir mokėjo pažadinti bei nukreipti seksualinę energiją į kūrybą, santykių kūrimą, norų išsipildymą, sveikatą ir gyvybingumą.

Šių afirmacijų trukmė: 5:35 min.

arrow

5.

Didinga praktika/vizualizacija – “Aš karalienė”. Karūnacija.

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Kartais mes taip pasineriame į rutiną, jog nejučia tampame skubančios ir irzlios.

Ši meditacija yra skirta tam, kad Tu pabudintum savyje karalienę. Karalienė plaukia per gyvenimą aukštai iškėlusi galvą, pasitikinti savimi, ori, protinga, laisva ir nevaržoma, bet tuo pačiu ir labai moteriška.

Ši vizualizacija tai pirmas vaistas “pavargusiai” moteriai. Ji ypač tinkama tuomet, kai laukia svarbus susitikimas su vaikinu, vyru ar darbdaviu. Karalienė aiškiai mato kryptį, kuria eina, jaučia savo svarbą ir žodžio svorį. Ji apdovanota vidine jėga. Suaugusios moters pojūtis leidžia jai pasijusti galinga ir nepasiekiama, finansiškai laisva ir apsisprendusia.

Atliekant šią praktiką, Tu pasijusi karaliene ir kiekvienas žodis, gestas, poelgis kurį atliksi po praktikos, bus atliekamas iš kitos erdvės ir būsenos, į kurią mes paprastai neįvedame savęs. Pastebėk, kaip elgiasi su Tavimi vyrai ir aplinkiniai, kai Tu savo vidumi tampi karaliene. Karalystė, į kurią kviečiame, yra Tavo vidinio pasaulio atspindys.

Šių praktikų trukmė: 6:50 min.

arrow

6.

Įkvepianti meditacija “ Moteriškumo rožė”.

KLAUSYKITE ŠIOS MEDITACIJOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Tam, kad galėtum pasiruošti šiai praktikai, reikės nusipirkti rožę. Tai ir bus pirmasis žingsnis į save.

Išsirink pačią gražiausią rožę: kvepiančią, prasiskleidusią, viliojančią. Dovanok ją sau iš visos širdies. Rožė – tai moteriškumo simbolis. Mes dažnai laukiame, kad mus pradžiugintų aplinkiniai ir pamirštame, jog pirmiausia turime parodyti pasauliui, kaip mes pačios mylime save.

Šios meditacijos trukmė: 4:28 min.

arrow

7.

Mistinė praktika “Padėka mylimam kūnui ir aukštesnėms jėgoms”.

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Baigus praktikas labai svarbu padėkoti savo kūnui ir aukštesniosioms jėgoms už palaikymą. Tikra moteris žino, jog ji turi ryšį su dangiškais pagalbininkais ir kasdien dėkoja jiems už tai, kad jie padeda jai skleistis ir kurti kasdienybę.

Atlik šią praktiką kaip galėdama nuoširdžiau ir padėkok visatai už tai, kad davė Tau šį kūną, o kartu ir galimybę gimti moterimi, kurti kasdien grąžina ir kuria savo gyvenimą.

Dėkinga širdis yra verta visatos turtų.

Šios praktikos trukmė: 4:43 min.


8.

Nuostabi afirmacija “Aš turtinga ir prabangi moteris“. Pozityvūs teiginiai pritraukti sėkmei ir pinigams.

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Jeigu turite finansinių sunkumų, tai reiškia jog neįtikinote savo pasąmonės, jog esate visko pertekę ir Jums nieko netrūksta.

Mums yra įdiegti klaidingi įsitikinimai apie pinigus ir giliai viduje mes jaučiamės nevertos prabangaus ir gausaus gyvenimo. Iki pat šių dienų mes kartojame savo tėvų žodžius, kuriuos jie atsinešė iš “tarybino laikmečio”.

Mums yra perduota gili žinia, kad pinigai yra purvini, jų negalima mylėti ar jais nuoširdžiai džiaugtis. Taip mūsų pasąmonėje pasisėjo mintis, kad neturtas yra dorybė, meilė pinigams sėja blogį.

Mes nuolat kartojame sau, jog gyventi sunku, pinigus uždirbti taip pat nelengva ir savo minties galia sukuriame skurdų ir sunkų materialinį pasaulį. O juk pinigai yra ne kas kita, kaip energija, kuri keliauja ten, kur yra laukiama.

Šios afirmacijos pagalba, mes pakviesime gausą ir pingus į savo gyvenimą. Apsispręskite pralobti lengviausiu keliu, pasinaudodami patikima pasąmonės pagalba. Tikrasis gausybės ragas susideda iš Jūsų minčių.

Jums gali šauti idėja verta milijono. Kai tik patikėsite mintimi, jog esate verta prabangos, iš karto imsite pastebėsite galimybės, kurios iki šiol buvo nematomos.

Šios praktikos trukmė: 7:00 min.


9.

Ypatinga praktika: “Meilužė, Mergaitė, Šeimininkė, Karalienė. Kaip harmoningai apjungti visas moteriškos prigimties išraiškas.

KLAUSYKITE ŠIOS PRAKTIKOS ĮVADO
paspaudus apvalų oranžinį mygtuką...

Tai keturios moteriškos energijos išraiškos.

Kiekvienoje iš mūsų gyvena meilužė, mergaitė, šeimininkė ir karalienė. Kartais mes užmirštame apie šį svarbų balansą ir susikoncentruojame tik į vieną iš galimų vaidmenų.

Tokiu atveju moteris tampa nelaminga, nes negali atsiskleisti kiti jos archetipai. Ši meditacija padės Tau harmonizuoti keturias moteriškumo išraiškas savyje.

Šios praktikos trukmė: 8:19 min.

Tik šiandien, visas šias moteriškas praktikas galima įsigyti SU DIDŽIULE NUOLAIDA!

Tai yra 1 LYGIO moteriškų praktikų rinkinys.

Jau dabar galite užsisakyti VISUS 3 LYGIUS su didžiausia nuolaida ir dovanomis:

1 lygis: "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI"
2 lygis: "MENAS BŪTI LAIMINGA MOTERIMI"
3 lygis: "SEKSUALUMO MAGIJA. GRAŽI IR NEPAMIRŠTAMA"

Dar keletas atsiliepimų apie šių moteriškų praktikų galią...

sokoladas-logo-v2

Rūta Banionytė, 8610 22388
Mindaugas Šebelskis 8606 40055

El. paštas info@sokoladassielai.lt