SVARBU kiekvienai moteriai, kurią nuolat kamuoja įvairios intymiosios srities problemos... kuri sekso metu nejaučia beveik jokio malonumo... kuri bijo per greit pasenti ir tapti nebeįdomi nei savo, nei kitiems vyrams...

Pagaliau! Kinija atskleidė prieš 5000 metų atrastą moteriškos sveikatos, grožio ir jaunystės paslaptį.

Jeigu norėtum pasinaudoti senovės Kinijos išmintimi, kuri padėjo tūkstančiams moterų išlaikyti savo moterišką spindesį, jaunystę ir grožį mažiausiai 10 metų ilgiau nei kitos... o taip pat, atsikratyti daugelio moteriškų problemų ir užmiršti kelią pas ginekologą... tai bus vienas svarbiausių laiškų, kokį esi skaičiusi!


NUO: Rūtos (38), Šokolado

Sielai bendraįkūrėjos.
Mob.: +370610 22388
Antradienis, 20:47 val.

ATVIRAS laiškas visoms moterims, kurios susiduria su intymios srities problemomis...

Anksčiau mane kamavo daugybė moteriškų problemų. Sekso nesinorėjo, o menėsinės būdavo tokios gausios ir skausmingos, kad 5-6 dienas vaikščiodavau susilenkus.

Stiprus tempimas pilvo apačioje prasidėdavo maždaug prieš tris dienas iki menstruacijų. Nuotaika suprastėdavo, pasidarydavau labai irzli ir jausdavau norą pasikabinėti prie savo artimųjų.

Mane bent kartą per mėnesį kamuodavo pienligė arba dar koks nors “niežtintis” uždegimas. Savo vaistinėlėje aš turėdavau vaistų nuo skausmo ir žvakučių, kremų arba tablečių nuo įvairių intymios srities negalavimų.

Apsilankymai pas ginekologą buvo dažni ir itin nemalonūs. Aš nuolat girdėdavau tokius terminus kaip: cistos, erozijos, makšties sausumas, nusileidusi gimda ar policistinės kiaušidės ir t.t.

Dažnai jausdavausi pavargusi, o lytiniai santykiai man keldavo skausmą ir diskomfortą.

Apie visas šias problemas dažnai pasikalbėdavom su draugėm. Pasirodo ir jas vargino tie patys dalykai.

Todėl jau buvau pasirengusi nuleisti rankas ir patikėti, kad tai yra tiesiog neišvengiama kiekvienos moters gyvenimo dalis, TAČIAU...

Kaip tik tuo metu buvau pradėjusi domėtis įvairiais savęs pažinimo ir moteriškumo seminarais.

Apsilankiau pas geriausias Europos moteriškumo mokytojas iš kurių labai daug sužinojau apie moterišką energiją, gimdą, tikrąsias moteriškų ligų atsiradimo priežastis, nevaisingumą, negalėjimą susilaukti vaikų ir kitas moteriškas ligas...

Ir pasirodo... kad su intymiosios srities problemomis susiduria toli gražu ne visos moterys, kaip galvojau anksčiau!

Pasirodo tos moterys, kurios turi nepriekaištingai sveiką intymiąją sritį... ŽINO TAM TIKRAS MOTERIŠKAS PASLAPTIS IR TURI BEVEIK STEBUKLINGUS ĮRANKIUS!

3 metus, intensyviai gilinausi į šias paslaptis, viską bandydama praktikoje. Ir įvyko kai kas stebuklingo...

VISOS ligos pamažu išnyko kaip dūmas. Dabar aš jau nebeatsimenu, kada paskutinį kartą iš savo gydytojo esu girdėjusi kokios nors ligos pavadinimą. Mano moteriška sveikata neatsistebi ginekologas (pas kurį nuėjau tik dėl to, kad vyko keletas privalomų patikrinimų).

Nuostabių ir palaikančių pagyrimų gaunu iš mano sveikatą prižiūrinčios Osteopatės, o jeigu apsilankau energetikės konsultacijoje, beveik visada sulaukiu nuoširdaus susižavėjimo ar pagyrimo, dėl savo sveikos, pulsuojančios ir jaunos moteriškos srities.

Man 38 metai ir aš jaučiuosi, kur kas sveikesnė, nei kada nors anksčiau.

Ne tik sveikesnė, bet ir gražesnė bei moteriškesnė. Mano oda išsilygino ir iki šiol kamavę spuogai pasitraukė. Moteriški hormonai susibalansavo, o mėnesinės visai nebevargina.

Mano vaistų dėžutė dabar visiškai tuščia, o aš net neatsimenu kaip vadinasi “žvakutės” nuo uždegimo.

Kai moteris žino šias paslaptis ir turi teisingus įrankius, viskas “stoja į savo vietas”.

Būtent dėl to, noriu pasidalinti savo atradimais...

Moteriai iki 30-ties metų iš gamtos yra natūraliai duodamas didelis energetinis resursas tam, kad ji galėtų susilaukti palikuonių.

Jai yra duodama sveikata, grožis, energija, seksualumas ir noras mylėtis. Tokiu būdu gamta skatina moterį ieškoti partnerio ir susilaukti vaikų.

Būtent dėl to daugumą vyrų taip traukia jaunos moterys. Jie intuityviai jaučia jos gyvybingumą ir skleidžiamą energiją.

Vėliau, pagimdžius vaikus ar sulaukus 30-ties, moters energija po truputi pradeda trauktis.

Lyg gamta jai sakytų: “na, mieloji, tai, kas buvo būtina, jau atlikta, todėl tiek daug energijos tau nebereikia. Dabar jau tik nuo tavęs pačios priklausys, kiek laiko norėsi išlaikyti savo moterišką energiją, seksualumą, grožį, jaunystės žavesį ir sveikatą….

Dauguma, peržengusių 30-dešimt, moterų žino šį gamtos dėsnį ir dėl to puikiai supranta, kad…

Norint  išsaugoti savo moteriškumą, sveikatą ir grožį ilgiau, nei duota gamtos, reikia prisiimti atsakomybę ir tam skirti daugiau dėmesio nei iki šiol.

Mes galime nesunkiai pastebėti, jog sulaukusios 30-ties (o kartais ir anksčiau), moterys pradeda daugiau domėtis sveika mityba, ieškoti vidinės ramybės, bei lankytis įvairiose grožio salonuose, kuriose yra žadamos „anti-aging“ procedūros (kurios dažniausiai arba NEVEIKIA, arba suteikia tik TRUMPALAIKĮ EFEKTĄ).

Jos jaučia, kaip sulig kiekviena diena jų grožis, sveikata ir energija traukiasi, todėl visais įmanomais būdais stengiasi tai pristabdyti ir atsukti laiką atgal.

Kartais moterys ryžtasi ir drastiškesnėms chirurginėms procedūroms, kurios ilguoju etapu vis tiek neduoda norimo rezultato.

Grožio industrija yra viena pelningiausių pasaulyje. Šioje milijardinėje pramonėje kasdien gimsta nauji produktai bei veidą, kūną ir sveikatą gražinančios priemonės.

Dėl to, visoje jūroje įvairių sprendimų, patys efektyviausi, mažiau reklamuojami dalykai tiesiog pasimeta…

Senovės Kinijoje, prieš daugiau nei 5000 metų, buvo atrastas beveik stebuklingas moteriškas įrankis, kuris kiekvienai moteriai gali sugrąžinti grožį, veido spindesį ir  sveikatą… beveik be jokių pastangų!

Tačiau, apie viską iš pradžių…

Norime įspėti, jog šis laiškas kai kurioms moterims gali būti labai nepatogus. Mes pažvelgsime į tą „slaptą" vietą, kurią tėvai ir religija mokė slėpti ir laikė gėdinga... tačiau...

Visais laikais buvo žinoma, jog moters grožio, jaunystės ir sveikatos šaltinis SLYPI JOS INTYMIOJE SRITYJE ir GIMDOJE!

Juk akivaizdu, jog moteris yra apdovanota ypatingomis galiomis ir savo gimdoje turi tiek energijos, kad gali SUKURTI ir IŠNEŠIOTI NAUJĄ GYVYBĘ!

Ar kada nors bandei įsivaizduoti, kokia jėga turi ten slypėti, kad iš jos susiformuotų ir išaugtų kūdikis? Juk tai tiesiog stebuklas...

Todėl kuo daugiau energijos, gyvybės ir sveikatos intymiojoje srityje, tuo labiau švytinti ir spindinti yra ir pati moteris.

Anksčiau moters gimda buvo garbinama. "Šventasis gralis", kaip dauguma žino, taip pat simbolizuoja moters gimdą. Tačiau, visas tas šventumas kažkur buvo pamestas.

Tačiau...

Jei ši sritis apleista, moterį pradeda kamuoti įvairios ginekologinės ligos ir ji pradeda SENTI TIESIOG AKYSE.

Didžiausia problema yra ta, kad mes nesame išmokytos į savo intymiąją sritį kreipti daug dėmesio ar su meile bei švelnumu ja pasirūpinti.

Labai liūdna, tačiau daugumai ši vieta yra nemaloni ar net atgrasi, o apie ją kalbėti galima tik su gydytojais ir tik išimtinais atvejais (kai jau ima kilti problemos).

Tačiau, anot Kinų medicinos, tai yra pati jautriausia ir svarbiausia moters kūno vieta!

Dauguma moteriškų ligų prasideda būtent nuo intymiosios srities. Juk ten visada yra šilta ir drėgna.

Tai puiki terpė veistis įvairioms bakterijoms, kurios ilgainiui atneša nemalonias ligas ir kitus skausmingus dalykus (endometriozė, gimdos miomos, kiaušidžių cistos, mėnesinių ciklo sutrikimai, pastojimo problemos ir. t.t.).

Dauguma moterų savo intymiosios srities problemas slepia ir apie jas viešai nekalba, tačiau tiesa tokia, jog TU NE VIENA. Daugiau nei 97% moterų turi didesnių ar mažesnių problemų, kurios joms kelia nuolatinį nerimą.

Tačiau tai nėra tik apie ligas ar fizinę sveikatą…

Dauguma moterų nė nesusimąsto, jog ten taip pat yra daugybė raumenų, kuriuos ignoruojant jie TIESIOG SUGLEMBA (kaip ir bet kuris kitas kūno raumuo).

Kol moteris labai jauna, jos intymieji raumenys yra tvirti, stangrūs ir gyvybingi.

Moteriai sulaukus 30-ties šie raumenys pradeda vis labiau ir labiau glebti. Na, o pagimdžius vaikus, jie dar labiau atsipalaiduoja ir praranda standumą.

Jeigu intymiosios srities raumenimis nesirūpinama, prasideda kiti labai nemalonūs dalykai, apie kuriuos beveik niekas nekalba viešai:

 • Atsiranda įvairūs uždegimai ar kitos nerimą keliančios ginekologinės problemos.
 • Gali atsirasti šlapimo nelaikymas.
 • Ypač po gimdymo dažnai pasitaiko gimdos ir kitų pilvo organų “nusileidimas”…
 • Intymioji sritis praranda jautrumą, susijaudinti tampa vis sunkiau, todėl nebelieka jokio malonumo sekso metu.

Beje, kalbant apie seksą...

30-40 metų moterims (o dažnai ir vyresnėms), ši problema būna opiausia. Dažnai moteriai, pagimdžiusiai vaikus, lytiniai santykiai nebeteikia malonumo ir yra atliekami tik „iš reikalo“ ar “dėl šventos ramybės”.

Vyrui sekso reikia, o jai - beveik ne. Todėl pradžioje dingsta aistra, intymumas, o tada pora emociškai atitolsta, ko pasekoje padažnėja konfliktų. Tokia pora labiau primena “kambariokus” ar “draugelius “, o gyvavusi meilė, ima trauktis užmarštin.

Gana dažnai galima išgirsti istorijų, kaip pavargęs nuolat “spausti” ar “prašyti“ pasimylėti vyras, neištvėręs susiranda meilužę arba ima „užkišinėti“ savo poreikį alkoholiu bei vis dažnėjančiomis išvykomis su draugais.

Moteris, žinanti visus šiuos svarbius dalykus, gali pasirinkti 2 kelius:

 • nedaryti nieko tol, kol sveikata ar blogėjantys santykiai su vyru privers kažko imtis;
 • sąmoningai ir drąsiai pažiūrėti į savo intymiąją sritį ir pagaliau ja pasirūpinti.

Jeigu nuspręsi pasirinksi antrąjį kelią, atskleidžiame kelis būdus, kaip išlaikyti savo intymiąją sritį sveiką ir gyvą:

1 būdas: Seksas

Seksas tikrai atneša gyvybės į intymiąją sritį, tačiau vyras ir moteris turi žinoti, ką daro!

Vyras turi suprasti, kad moteriai susijaudinti reikia daugiau laiko, neskubėti, būti švelniu ir dėmesingu. Moteris turi žinoti, kaip atsipalaiduoti ir susijaudinti bei palengva kreipti vyrą teisinga linkme.

Visa tai užima daug laiko, o dauguma moterų nežino arba gėdijasi aiškinti vyrui apie savo poreikius. Tačiau seksas “iš reikalo” toli gražu nėra vienintelė išeitis. Atvirkščiai. Jei moteris besimylėdama jaučia pasipriešinimą, jos intymioji sritis neužsipildo energija bei gyvybe, o vyras šioje situacijoje gauna tik labai trumpą pasitenkinimą, labiau panašų į įtampos “nuleidimą”.

Todėl daugumai moterų šis sprendimas nėra priimtinas, arba neduoda jokių rezultatų.

2 būdas: Intymiosios srities treniruokliai.

Tai pakankamai populiarus būdas, ypač po gimdymo. Ir tai tikrai yra geriau negu nieko, tačiau šis būdas TIK sustiprina intymiosios srities raumenis, bet nesuteikia jokios energetinės naudos bei nepadeda atstatyti intymios srities jautrumo.

Didžiausia problema, susijusi su treniruokliais, yra ta, jog norint gauti rezultatą, reikia nuolat tuo užsiimti (lyg eitum į sporto salę)... o daugeliui moterų neužtenka kantrybės ir pasiryžimo, todėl jos greitai atsisako daug laiko užimančių treniruočių.

3 būdas: Pasinaudoti prieš 5000 metų Kinijos moterų atrastu įrankiu, kurio pagalba galima atsikratyti bet kokių ginekologinių ligų, beveik be pastangų sustiprinti intymiuosius raumenis ir sugrąžinti gyvybingumą, bei jausmingumą į savo moterišką sritį!

Jeigu grįžtume į senovės Kiniją prieš 5000 metų, pamatytume, jog tada dar nebuvo tokios grožio industrijos ir galybės priemonių, kokiomis naudojasi šiuolaikinės moterys.

Taip pat moterys tais laikais dar neturėjo tiek daug teisių, kaip dabar. Todėl tam, kad galėtų įtakoti vyrus, išsaugoti savo padėtį, ar gauti tai, ko nori, turėjo kažką daryti, kad išlaikytų vyro dėmesį ir kad jis nesižvalgytų į jaunesnes.

Taigi moteris turėjo surasti kitą būdą, kaip įgauti pranašumą ir pasiekti, kad vyras norėtų būti tik su ja...

IR SURADO!

Tų laikų moterys surado moteriškumo, jaunystės ir grožio paslaptį, kurios pagalba nesusidurdavo su jokiomis intymiosios srities ligomis bei sugebėdavo išlikti moteriškomis ir žavingomis ilgus metus beveik be jokių pastangų.

Jos turėjo slaptą įrankį, kuris neleisdavo jų intymiajai sričiai „užmigti“.

Kokį ypatingą įrankį turėjo šios moterys, apie kurį ilgą laiką nieko nenutuokėme mes?

TAI BUVO NEFRITO KIAUŠINIS. Nefritas - buvo didžiausia Kinijos imperatoriškojo rato moterų moteriškumo, jaunystės ir seksualumo PASLAPTIS.

Nefrito pagalba moteris vėl sužydi, jos kūnu pradeda tekėti stebuklinga seksualinė energija, akys spindi ir aplink ją susikuria ypatingas magnetinis laukas, kuriam vyrai negali atsispirti.

Nefritas unikalus tuo, kad moteris gali jį nešioti savo intymiojoje srityje visą dieną ir net kartu su juo miegoti.

Rytų šalių moterys nešiodavo nefrito akmenį todėl, kad pagimdytų sveikus vaikus, kad seksualinis ryšys, kuris yra be galo svarbus vyrui ir moteriai, žydėtų, ir kad moteris ilgai išliktų jauna, sveika bei pasitikinti savimi.

Moterys pastebėjo, kad atliekant intymias praktikas, makšties raumuo sustiprėja, o jos pačios tampa laimingesnės ir seksualesnės.

Nereikia jo maišyti su įvairiais treniruokliais, kurių galima nusipirkti sekso prekių parduotuvėje.

Tai yra visiškai kitas dalykas. Nefritas yra žemės mineralas, suteikiantis ne tik fizinę, bet ir energetinę naudą.

Aš pati Nefritą atradau tik prieš kokius 2 metus. Iš pradžių, susiradusi internete, nusipirkau patį pigiausią.

Vietoj lauktų teigiamų pokyčių, sulaukiau atvirkštinio rezultato: prasidėjo įvairūs fiziniai nepatogumai IR NET UŽDEGIMAI!

Tik po to supratau, kad mano pirktas kiaušinis buvo labai nekokybiškas, padarytas iš Nefrito dulkių ir ne tik kad neturėjo JOKIO energetinio resurso, bet ir buvo žalingas mano kūnui.

Išsistudijavusi daugybę įvairios informacijos, supratau, kad kokybiškas, bei energetiškai turtingas Nefritas turi būti išgautas iš vientiso akmens ir apdirbtas specialiu būdu, nenaudojant jokių chemikalų.

Dauguma internetinėse parduotuvėse siūlomų Nefritų yra netikri. Po Nefrito pavadinimu slepiasi “akmens dulkių” pakaitalai arba nežinomos cheminės sudėties produktai, kurie netinkami delikačiai moteriškai sričiai.

Man reikėjo nueiti ilgą kelią, kol atradau kur yra išgaunami TIKRI, energetiškai TEISINGI Nefrito kiaušiniai.

O taip pat, kur jie yra kokybiškai apdirbami. Net jei ir kažkas skelbia, jog parduoda tikrai kokybiškus Nefritus, tai dar nieko nereiškia.

Yra ir tokių, kurie teigia, jog parduoda kokybiškus, ar net sertifikuotus Nefritus (kurie gali kainuoti ir po 200$), tačiau kaip vėliau išaiškėja, tai būna netiesa...

Mes dažnai gauname nusivylusių moterų laiškų, kuriuose jos rašo, jog kelis kartus bandė nusipirkti Nefritą internetu ir yra sulaukę abejotinos kokybės produkto.

Moterys atsisiunčia neaiškios kilmės akmenį (dažnai, tiesiog sulipdytą iš akmens dulkių), juo nusivilia ir net ne visada atgauna pinigus. Aš taip pat buvau papuolusi į šiuos spąstus...

Tam, kad taip nenutiktų tau, siūlome paskaityti vienos iš moterų atsiliepimą, kuri įsigijo mūsų siūlomą produktą.

Jeigu paveikslėlis sunkiai įskaitomas, moters laišką pridedu ir čia: (tik šiek tiek sutrumpinau)...

„Pirmą kartą pirkau tris nefrito kiaušinius, bet gavusi siuntinuką, pradėjau abejoti. Nenorėjau nešioti nekokybiško akmenį savyje. Antrą kartą buvau atsargesnė. Parašiau laišką į internetinės parduotuvės pašto dėžutę ir gavau atsakymą, kuriame garantavo 100%, kad tai tikrai tikrų tikriausias vientiso nefrito kiaušinis. Kai gavau - eilinį kartą nusivyliau, nes šitas buvo toks pat kaip pirmieji. Man nereikėjo paprasto treniruoklio, aš ieškojau tikro akmens, norėjau dvasinio ryšio iš nefrito, jo apsaugos, jo gydomųjų savybių."

Kokybiškai apdirbtas ir energetiškai teisingas Nefritas nėra pigus, tačiau nauda kiekvienai moteriai yra tiesiog NEPAMATUOJAMA!

Na, kad ir keletas atsiliepimų iš moterų, kurios pradėjo nešioji Nefrito kiaušinį:

“Mano vyras labai džiaugiasi, nes į mūsų gyvenimą grįžo seksas.” Elena 48m.

“Jeigu tik būčiau atradus šį stebuklą prieš kelis metus... Dabar menopausė
man kelia per pus mažiau problemų.” Violeta 57m.

Kai būnu su nefritu, durys priešais mane atsidaro, vyrai nukelia ir užkelia
sunkius daiktus… Nerealu! Tikrai kažkokia magija...” Rūta 37m.

" Mano vyras po dviejų savaičių nefrito nešiojimo paklausė manęs, ar aš sugalvojau
atsigriebti ir pasimylėti už paskutinius 5-kis mūsų santuokos metus..." Lina 42m.

Taip pat, LABAI ĮDOMI IR VERTINGA ISTORIJA
(net jei ir atrodo ilga, vis tiek paskaityk. Praturtins...)

Kai pagaliau radau sau tikrą ir kokybišką Nefritą, buvau tokia sužavėta, kad nusprendžiau jį pristatyti Lietuvos moterims. Rezultatai pranoko bet kokius lūkesčius.

Taip pat, suradau įvairių mokslinių straipsnių, disertacijų bei kitų, pasaulyje pripažintų autoritetų, pasisakymų apie Nefritą.

Pačią vertingiausią medžiagą išverčiau į lietuvių kalbą ir pateikiau ją taip, kad ji būtų suprantama ir prieinama mums visoms.

FAKTAI iš įvairių mokslinių straipsnių apie Nefritą ir intymiųjų treniruočių naudą...

 • Nefritas yra skirtas, bet kokio amžiaus moteriai, kuri rūpinasi savo intymios srities higiena bei sveikata.
 • Nefritas yra skirtas moteriai, kuri nori ilgus metus džiaugtis savo jausmingumu ir seksualumu.
 • Nefritas skirtas moteriai, kuri nori atstatyti savo seksualinę energiją po ligų ar kitokių įvykių, kurie įtakojo jos pasyvumą ir seksualinę energiją ir sveikatą.
 • Jis taip skirtas moteriai, kuri dar neatrado savo seksualumo ir jausmingumo, nepriklausomai nuo amžiaus, veiklos ar socialinės situacijos.
 • Nefritas skirtas moteriai, kuri nori turėti vaikų, arba tai kuri jau turi vaikų ir nori sustiprinti ir atstatyti savo moterišką sritį.
 • Nefritas skirtas moteriai, kuri nori pasiruošti ir lengvai išgyventi menopauzę, užuot pasidavusi įsitikinimui, jog tai sunku ir neįveikiama be hormonų pagalbos.
 • Nefritas skirtas moteriai, kuri pamišo, kas yra džiaugtis savo seksualumu ir gyvybingumu.
 • ...moteriai, kuri mėgsta seksą.
 • ...moteriai, kuri nekenčia sekso.
 • ...moteriai, kuri nepatiria orgazmo.
 • ...moteriai, kuri patiria orgazmus ir nori patirti jų dar daugiau.

Taip pat, Nefritas labai padeda intymiųjų raumenų tonusui. Ir mes nekalbame apie gerai ištreniruotus, tvirtus makšties raumenis. Mes kalbame apie raumenį, kuris yra jautrus ir panašus į batutą, kuris gali ir įdubti ir sukurti pasipriešinimą.

Štai dėl ko, anot įvairių mokslinių šaltinių, kiekviena moteris turėtų nešioti Nefritą:

 • Intymiosios srities sveikatos.
 • Dėl harmonų balanso ir stabilumo.
 • Intymios zonos higienos ir sveikatos.
 • Dėl to, kad užgytume nuo senų nuoskaudų ir patirčių.
 • Tam, kad pažadintų miegančius malonumo taškus makštyje.
 • Tam, kad greičiau atsistatytumėte po patirtų stresų.
 • Tam, kad greičiau atsistatytumėte po gimdymų ir operacijų.
 • Tam, kad išnyktų makšties sausumas ar sienelių išplonėjimas.
 • Tam, kad išgytume nuo chroniškos pienligės ir kitų infekcijų.
 • Dėl to, kad taptum nesulyginama meiluže.
 • Dėl to, kad susitvarkytume su nevaldomu užkandžiavimu.
 • Dėl to, kad mažiau išleistume apsipirkinėdamos, nes jaučiame tuštumą ir ieškome kaip pasitenkinti.
 • Tam, kad pasikeltum savo moteriškąjį libido.

Žinoma, labai svarbu suprasti...

Nefritas netinka moteriai, kuri ieško greito ir trumpalaikio problemų sprendimo bei tikisi, kad nefritas viską išspręs, be pastangų ir trupučio laiko.

shadow-ornament

Štai ką vienas garsiausių alternatyvios medicinos atstovų Andrew Pacholyk rašo savo išvadose apie nefrito akmenį ir jo savybes:

“Nefritas yra sveikatos ir ilgaamžiškumo akmuo, itin teigiamai veikiantis moters seksualinę energiją. Nefrtitas tai dvilytis akmuo, turintis pastovų pulsą, kuris atitinka gydančios energijos dažnį. Jis labai naudingas mūsų širdžiai, tiek energetiniu, tiek fiziniu aspektu.

Žaliasis nefritas, tai vienas iš dažniausiai sutinkamų nefrito rūšių. Jis ramina mūsų nervų sistema ir padeda nukreipti mūsų aitras, tam tikra, konstruktyvesne linkme.”

shadow-ornament

Kita šios  srities specialistė yra  Rachel Abrams, kuri parašė keletą knygų kartu su Daoistų meistru  Mantak Chia: ”Multi-Orgazminė Moteris”, “Pagalba Jausmingai moteriai”.

Štai ką seksualinės srities ekspertai rašo savo išvadose: ”Moterys, kurios dirba su Nefrito kiaušiniu lengvai gali susimažinti arba išvis panaikinti PMS ir menopauzės simptomus, taip pat padeda vaisingumui ir vėžio prevencijąi.

Kita Nefrito savybė yra ta, jog jis gali pažadinti daugiau malonumo taškų makštyje ir tai gali lydėti į ilgesnius ir gilesnius orgazmus. Nefritas padeda subalansuoti hormonus ir sugrąžinti grožį bei sveikatą į kiekvienos moters gyvenimą."

shadow-ornament

O taip pat…

1948-metais, ginekologas Arnold Kegel, paskelbė apie tai, jog sustiprinus apatinius pilvo ir makšties raumenis pasiekiami stulbinantys rezultatai moters sveikatai. Pratimai, kuriuos ginekologas Arnoldas Kegelis siūlė savo klientėms, šiandien yra vadinami “kegeliais”. Pasirodo, kad treniruojant makšties raumenis, mes galime ne tik išsigydyti su šlapimo pūsle susijusias  problemas, bet taip pat padėti moteriai pajusti orgazmą.

Kegelio pratimai išties nuostabūs, bet pats konceptas yra atkeliavęs iš kur kas anksčiau.

Oginaliuose Taoistų aprašuose Nefritiniai Kiaušiniai turėjo neįkainuojamą vertę. Tai buvo  kur kas daugiau nei Kegelio pratimai, Nefritas iš tiesų padėjo moteriai pajusti ir pažinti savo intymiąją sritį.

shadow-ornament

Ir štai ką įrodė daugybę mokslininkų ir institutų…

Moters grožis yra tiesiogiai susijęs su hormonų balansu.

Tai įrodė daugybę mokslininkų ir institutų. Hormonai tiesiogine prasme kuria moterį. Nuo Jų priklauso mūsų grožis, savijauta, sveikata, santykiai su vyru ir vaikais.

Hormonai tiesiogiai atsakingi už mūsų ląstelių atsinaujinimą, raukšles, jaunystę ir energiją. Tai vienas svarbiausių dalykų įtakojančių moters gyvenimo kokybę.

Nefritas tiesiog veikia jūsų moteriškuosius taškus ir Jumyse ima gamintis tokie hormonai, kurie yra tobuliausi Jūsų kūnui.

Paskutiniu metu nefritas sulaukia vis daugiau dėmesio ir pasaulyje yra gana plačiai žinomas. Mokslininkai pagaliau pripažino nefrito gydomąsias savybes ir apie tai rašo nemažai Amerikos bei Europos žurnalų. (pvz. Womens health magazine).

Nefrito jauninančias savybes jau daugybę metų naudoja prabangioji kosmetikos industija ”Estee Lauder”, o taip pat ir garsi muilo kompanija “NEPHRIA”.

Niekada negalvojau, kad Nefritas Lietuvoje sulauks tokio populiarumo!

Moterys apie jį kalba su savo draugėmis ir nuolat rekomenduoja viena kitai. Nefritą nešiojančių moterų ratas kasdien plečiasi.

Galime pasidžiaugti, kad atsiranda vis daugiau moterų, kurios nusprendžia susigrąžinti tai, kas joms priklauso ir ima situaciją į savo rankas.

Norint, kad mumyse vėl pabustų seksualumas, kad mes susigrąžintume mums priklausančią brangią energiją, reikia trijų dalykų:

 • Apsisprendimo, jog atėjo laikas, atidžiai pažiūrėti į situaciją, neapgaudinėjant savęs;
 • Kokybiško ir energetiškai teisingo Nefrito kiaušinio;
 • Įsipareigojimo sau, kad nešiosi Nefritą kiekvieną dieną...

YRA 2 NEFRITŲ DYDŽIAI...

BEVEIK visoms moterims rekomenduojama PRADĖTI NUO VIDUTINIO NEFRITO (nebent tau mažiau nei 26 metai, neturėjai vaikų ir neturi pastovių lytinių santykių).

Ir po to, po kelių mėnesių, sustiprėjus vidiniams raumenims, pereiti prie mažojo Nefrito. Praktika rodo, jeigu moteris pradeda nuo mažo Nefrito, jai jį būna sunku išlaikyti viduje, jis krenta ir ilgainiui yra numetamas ant lentynos.

Būtent dėl to, beveik visoms patariame pradėti nuo vidutinio ir tik po to pereiti prie mažesnio. Dėl to, iškart rekomenduojama turėti abu Nefritus!

Beje, daug kas siūlo pirkti 3 Nefrito dydžius, tačiau tai tik TRIUKAS...

Mes žinome, kad kai kurios kompanijos iškart siūlo 3 dydžių Nefrito kiaušinius (ir bando įrodyti, jog visi trys yra labai reikalingi).

TAČIAU, TAI TIK TRIUKAS... per visą savo praktiką, nesusidūriau su situacija, kad moteriai neužtektų vidutinio kiaušinio (net ir atliekant specialiai paruoštus pratimus).

Taip, du, mano manymu, anksčiau ar vėliau, moteriai bus reikalingi (mažas ir vidutinis), tačiau tikrai visų nereikia...

INVESTICIJA Į SAVE, Į SAVO MOTERIŠKUMĄ, BEI MOTERIŠKĄ SVEIKATĄ:

Mažasis Nefritas kol kas tik 125 eur.

Vidutinis Nefritas yra tik 135 eur.

ABU (ilgainiui tikrai reikės abiejų... ypač jei darysite mūsų paruoštas praktikas!) - tik 245 eur.

Paruošimas, pakavimas ir siuntimas Lietuvoje +5 eur.
Paruošimas, pakavimas ir siuntimas į užsienį +15 eur.

Šią savaitę yra gauta NAUJA Nefrito kiaušinių siunta. Visi kiaušiniai visada būna išparduoti. Šių, moteriškumo ir intymios srities, stebuklų laukėme daugiau nei dvi savaites... (ir jau šiai dienai daugiau nei pusė siuntos išparduota).

Lietuvoje Nefritas siunčiamas per greituosius kurjerius, tad po užsakymo Nefrito sulauksi per 1-2 darbo dienas. Į užsienį keliaus šiek tiek ilgiau ir bus siunčiamas per Lietuvos paštą. Beje, vokas KONFIDENCIALUS, ant jo nebus jokių ženklų apie tai, kas viduje...

Norint užsisakyti, spauskite šį mygtuką:

Užsisakyti Nefrito kiaušinį dabar!

Taip, kokybiškas Nefrito kiaušinis nėra pats pigiausias dalykas, tačiau, pažiūrėkime į tikrąją jo kainą...

Tai yra tikras, iš žemės atkeliavęs akmuo, kurį perki tikrai ILGAMMAŽIAUSIAI 10-ČIAI METŲ!

10 metų, tai lygiai 120 mėnesių… arba 3650 dienų… 

Padalink abiejų Nefritų kainą iš 120 mėnesių ir pamatysi, jog tai yra VOS 1,95€ PER MĖNESĮ…. arba VOS 7 CENTAI PER DIENĄ…

Ar tikrai negali sau leisti 1,95€ PER MĖNESĮ… 7 centų per dieną?

7 euro cents

Kiek per mėnesį išleidi  už internetą… televiziją... telefoną… žurnalą (tikriausiai net mėgiamam žurnalui išleidi daug daugiau nei 1,95€ per mėnesį (7 ct per dieną!)

Turi sau aiškiai atsakyti, kas svarbiau...

Sutaupyti 1,95€ per mėnesį, ar susigrąžinti moteriškumą ir džiaugtis visomis Nefrito teikiamomis naudomis, apie kurias skaitei šiame laiške…

...naudas, kurias įrodė moksliniai tyrimai, mokslinės disertacijos, bei senovės Kinijos moterų išmintis…

...naudas, kurias gavo šimtai Lietuvos moterų, bei šimtai tūkstančių visame pasaulyje...

7 priežastys, dėl ko verta užsisakyti Nefrito kiaušinį tik iš mūsų!

Kartais sulaukiame moterų laiškų, kuriuose jos rašo, kad rado panašų Nefrito kiaušinį kitur. Ir net pigiau.

Jeigu kaina yra vienintelis faktorius, kuris nulemia moters sprendimą, visada raginame užsisakyti iš kitur, kadangi mes niekada nesiorientavome į pigumą ir mažiausią kainą. Mūsų svarbiausias tikslas visada buvo ir yra AUKŠTA PRODUKTO KOKYBĖ ir PUIKUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS.

Štai ką iš tikro gauna moterys, užsisakiusios Nefrito kiaušinį iš mūsų:

 • KOKYBIŠKAS PRODUKTAS.

Mūsų moterys gauna aukštos kokybės Nefrito akmenį, kuris yra iškastas Kanadoje, apdirbtas be jokių cheminių medžiagų ir atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus.

Nefrito sertifikatą galima rasti šio puslapio šone (norint padidinti, spauskite ant paveikslėlio).

Aš pati, kol radau kokybišką Nefritą, turėjau gerokai pavargti ir nusivilti. Ypač tuomet, kai gaudavau ne tai, kas buvo žadama.

Ir tikrai nesakau, kad visi internete esantys Nefritai yra nekokybiški. Galbūt tau pasiseks. Man paieškos kainavo labai daug nervų ir energijos.

 • NEMOKAMOS KONSULTACIJOS PRIEŠ ĮSIGYJANT.

Mes visada pasirengusios pagelbėti savo moterims. Kitur tikrai neturėsi su kuo pasikalbėti ar pasitarti.

Mūsų moterys mums gali paskambinti, papasakoti savo problemas, pasitarti dėl dydžio, paklausti apie tai, kas kelia nerimą ar pasikalbėti apie turimus lūkesčius.

Jeigu moteris pasirenka netinkamą dydį, Nefrito nešiojimas jai gali kelti diskomfortą ir tuomet kiaušinis yra ilgam paliekamas dūlėti lentynoje, o investicija į save – prarasta.

Jeigu norėtum PASIKONSULTUOTI dėl Nefrito kiaušinio, paskambink man asmeniškai telefonu 861022388

Aš suprantu, jog ši sritis nėra ta, apie kurią visos drąsiai galime kalbėti. Daugelis moterų nedrįsta paskambinti, net jei jaučia, kad joms Nefritas ir gali padėti.

Labai noriu tave padrąsinti ir pasakyti, jog dėl Nefrito mums skambina daugybė moterų, tad tai tikrai nebus tas pokalbis, kuris galėtų priversti jaustis nesmagiai.

Tavo skambutis yra labai laukiamasMes nekalbėsime apie intymius dalykus, jeigu pati to nenorėsi. Aš tavęs tiesiog paklausiu, kodėl norėtum užsisakyti Nefritą ir padėsiu išsirinkti dydį, bei atsakysiu į visus iškilusius tavo klausimus, neramumus ar neaiškumus.

Jeigu vis tik nedrąsu paskambinti, gali parašyti mums laišką adresu info@sokoladassielai.lt. Tam, kad iškart žinotume jog rašai apie Nefritą ir kuo greičiau atrašyume, laiško temą rašyk "Dėl Nefrito".

 • GALIMYBĖ PASKAMBINTI IR NEMOKAMAI PASIKONSULTUOTI JAU TURINT MŪSŲ NEFRITĄ.

Mūsų moterys mums dažnai skambina ne tik norėdamos padėkoti bei pasidžiaugti seksualinės energijos pabudinimu ar išspręstomis sveikatos problemomis, bet ir turėdamos įvairių klausimų.

NIEKUR KITUR NEMAČIAU, KAD BŪTŲ GALIMA PASKAMBINTI IR NEMOKAMAI PASIKONSULTUOTI.

Pradžioje, net ir atradusi kokybišką Nefrito kiaušinį, likau viena, neturėdama su kuo pasikonsultuoti. Internete informacijos esama daug ir neaišku, kuri teisinga.

Atrodytų turiu Nefritą, BET KAS TOLIAU? Ką su juo daryti? Kaip nešioti? Kiek nešioti? Kokius pratimus daryti? O jeigu pajaučiu skausmą? Jeigu paaštrėja ligos? O jeigu prasidėjo tempimas? O gal nešioju per ilgai? O jei nieko nevyksta? O ką išvis galima su juo daryti? O kas turi vykti? O jei jis įskilo? O jei pakeitė spalvą? Ar jis geros spalvos? Ir dar daugiau...

Kol kas neradau net jokių užuominų, kur būtų galima gauti pagalbą, jei iškyla vienokios ar kitokios problemos nešiojant Nefritą.

Savo moterims mes suteikiame PILNĄ SAUGUMĄ – jos visada turi kur kreiptis ir gali gauti visus atsakymus į savo klausimus ar išspręsti iškilusius neaiškumus.

Beje, o jeigu mes pačios neturėsime atsakymo, kreipsimės į intymios srities žinovus bei ekspertus (pas kuriuos nuolat konsultuojamės ir tobulinamės Nefrito panaudojimo srityse.)

Savo moterims mes siekiame surasti tiksliausius atsakymus, todėl joms pačioms nebereikia svarstyti, ar teisingą informaciją surado interneto platybėse.

Moterims, kurios nusprendė pataupyti ir įsigijo neaiškios kilmės Nefritą, konsultacijų teikti negalime, kadangi nesame tikri dėl akmens kokybės, o tai gali sukelti įvairių alergijų ar kitų intymios srities problemų. Galime būti garantuoti tik dėl savo produkto.

 • AIŠKI NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJA.

Iš mūsų, kartu su Nefrito kiaušiniu, moterys gauna ir instrukciją, kuri padeda suprasti, KĄ DARYTI ĮSIGIJUS NEFRITĄ. Taip pat jos gauna palaikymo laiškus, kurie padeda ne tik „susidraugauti“ su Nefritu, bet ir išplėsti jo panaudojimo galimybes bei pagreitinti rezultatus.

Pirmąją praktiką mes dovanojame nemokamai, tam, kad patirtis su Nefritu būtų gilesnė ir atneštų ne tik fizinę naudą, bet ir pažadintų meilę kūnui, o taip pat suteiktų psichologinį komfortą.

 • MOTERIŠKAS IR NUOSTABUS RANKŲ DARBO ŠILKINIS MAIŠELIS NEFRITUI SAUGOTI!

Maišeliai, kurie sukurti saugoti Nefritą tuo metu, kai jo nenešioji, yra rankų darbo ir gaminami iš aukščiausios kokybės šilko, kuris atkeliauja iš Italijos.

Visi „Šokolado Sielai“ produktai yra sukurti taip, kad nuo pat pirmo prisilietimo budintų Jūsų moteriškumą ir jausmingumą.

Mūsų specialiai sukurtą maišelį labai malonu liesti. Tokį moterišką daiktą gali pasidėti ant spintelės ir skleisti savo vyrui žinią, jog namie yra moteriška moteris, turinti gundančių daiktų. Net jei sąmoningai vyras to ir neįvertins, jo pasąmonė tai užfiksuos.

 • TAU NEBEREIKĖS RŪPINTIS ATSISIUNTIMU IŠ UŽSIENIO, SLEGIANČIAIS MUITO MOKESČIAIS IR ĮVAIRIŲ DEKLARACIJŲ PILDYMU.

Jeigu esi moteris, kuri vertina savo laiką, tau tai bus didžiulis dalykas.

Jeigu ką nors esi užsisakinėjusi iš užsienio, beveik visada siuntą sustabdo muitinė ir reikalauja susimokėti muito mokesčius bei užpildyti krūvas popierių.

Taip pat atsiranda įvairūs muitinės tarpininkai, kurie nuo to pasiima savo dalį.

Net ir suradus Nefritą pigiau, susumavus visas siuntimo išlaidas, muito mokesčius bei sugaištą laiką, pamatytum, jog suma PADVIGUBĖJA.

 • GARANTIJA, JEI GAUTUM ĮSKILUSĮ AKMENĮ...

Kartais būna, kad moteris gauna įskilusį akmenį arba jis įskyla per pirmąsias dienas. Natūralu, tai yra žemės mineralas, dėl to visko gali atsitikti.

Jeigu taip nutinka mūsų moterims, jos gali kreiptis į mus ir mes nemokamai jį pakeičiame kitu! (Ir netgi savo lėšomis atsiunčiame kurjerį, kuriam galima perduoti nekokybišką prekę ir pasiimti naują. Mūsų moterims net nereikia eiti iki pašto ir stovėti eilėje, kad kažką išsiųstų...)

Klientų aptarnavimo srityje mes keliame sau aukštus reikalavimus, todėl rinkdamasi „Šokolado sielai“ produktus, tu renkiesi kokybę ir garantiją.

TOKIOS GARANTIJOS NERASI NIEKUR KITUR!

Daugiau niekur internete nerasi, kad kas nors įsipareigotų pakeisti suskilusį Nefritą, kadangi tai brangiai kainuoja (pačiai teko su tuo susidurti, kai pardavėjas parašė „tai nėra mūsų problema, atsiprašome”)

Žinoma, noriu iškart pasakyti, jog ši garantija galioja tik pirmąją savaitę, kadangi po to, jeigu per neatsargumą pati kiaušinį numesi ir įskelsi, tai bus tavo atsakomybė.

Kalbant apie garantiją, noriu pasakyti svarbų dalyką:

SVARBU: Tai yra VIENINTELIS „Šokolado sielai“ produktas, kuriam NĖRA taikoma pinigų grąžinimo garantija. 

Nefrito kiaušiniui ji netaikoma, kadangi jį turi pirkti TIK tos moterys, kurios yra RIMTAI APSISPRENDUSIOS tvarkytis su savo intymiąja sritimi ir seksualumu!

Nenorime nieko įžeisti, tačiau nenorime, kad Nefritą turėtų bet kas. 

Jeigu jį nusipirks moterys, kurios nebus nusiteikusios rimtai su savimi dirbti, su požiūriu „ai, gal pabandysiu“, tai NEBUS JOKIOS NAUDOS.

Kadangi prekių skaičius ribotas, mes siekiame, kad jis pasiektų tik tas moteris, kurioms to labiausiai reikia.

Žinoma, kaip ir buvo rašyta, jeigu kiaušinį gausi pažeistą ar įskilusį, mes mielai jį pakeisime nauju...

Jeigu kyla klausimų bei dvejonių, ar Nefritas tikrai tau, gali paskambinti mums, telefonu 8610 22388 (Rūta), ar 8680 71303 (Saulė) ir atsakysime į visus iškilusius klausimus.


Per mėnesį pas mus atkeliauja tik 40-50 Nefritų, todėl užsakymų skaičius yra ribotas.

Mūsų Nefritas keliauja iš Kanados kasyklų į Kaliforniją, kur pagal specialią technologiją yra apdirbamas ir paruošiamas!

Mes išsirinkome patį geriausią produktą, kuris yra pagamintas iš vientiso akmens ir turi visas anitbakterines ir energetines savybes.

Kanadoje iškasto luito pavyzdys yra siunčiamas į patikimiausią GIA institutą ir  tenai yra atliekamas Nefrito sertifikavimas.

Tada iš luito, rankų darbu ir laikantis Kinijos Dao meistrų energetinių bei fizinių rekomendacijų, yra paruošiama reikiama kiaušinio forma. Tik tada nefritas keliauja į Lietuvą.

Na, o mes, taip pat rankų darbu, paruošiame Jums “moterišką” maišelį, kuriame Nefritas iškeliauja pas Jus….

Užsisakyti Nefrito kiaušinį dabar!

Jeigu vis dar DVEJOJI, atlik ŠĮ SVARBŲ TESTĄ, kurio pagalba geriau suprasi savo poreikius...

Jeigu dar nežinai ar tau iš tikrųjų reikalingas Nefritas, siūlome atlikite šį testą. Jeigu bent 5 atsakymai yra “TAIP”, siūloma įsigyti šį magišką akmenį, apie kurį moterys žinojo prieš 5000 metų...

 • Ar dažnai jauti priešmenstruacinį periodą? (nuotaikų kaita, pervargimas, irzlumas)
 • Ar būna, kad Tave vargina mėnesinės?
 • Ar Tavo intymioji zona kelia bent mažiausią susirūpinimą?
 • Ar nori jausti daugiau malonumo ir gyvybės savo intymioje sferoje?
 • Ar nori nustoti jaustis pavargusi ir išsekusi, “kaip darbinis arklys”?
 • Ar trūksta pasitikėjimo savimi?
 • Ar būna, kad kartais jautiesi negraži ir neseksuali?
 • Ar svajoji, kad pražystų Tavo moteriškumas?
 • Ar nori pajusti moteriškos jėgos galią?
 • Ar nori sužinoti, kaip užkariauti vyrą vienu žvilgsniu?
 • Ar tau atrodo, kad esi neįvertinta ir nesuprasta vyro?
 • Ar dažnai būna tokių dienų, kai esi labai pavargusi ir nenori sekso?
 • Ar norėtum turėti daugiau energijos?
 • Ar Tau kelia susirūpinimą Tavo oda?
 • Ar dažnai jautiesi nematoma ir nepastebima?
 • Ar jauti, jog beveik viskas į gyvenimą ateina tik su didelėmis pastangomis?
 • Ar apsilankymai pas ginekologą yra nemalonūs ir varginantys?
 • Ar Tave vargina menopauzė?
 • Ar Tau sunku pastoti?
 • Ar Tu norėtum nors šiek tiek sustiprinti savo intymosios zonos raumenis?

Jeigu kyla papildomų klausimų, arba nori užsisakyti savo Nefritą, paskambink arba parašyk ir būtinai padėsime...

Rūta tel.+37061022388
Saulė tel. +37068071303
Arba parašykite laišką el. paštu
info@SokoladasSielai.lt

ARBA, perskaityk...

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI...

 • q-iconKokią išorinę naudą duoda nefritas?

  Pažiūrėkite, kaip pražįsta moteris, kai ji įsimyli. Tarsi kažkas būtų pajauninęs ją 10-čia metų. Jos oda spindi ir ji traukia į save žvilgsnius bei susižavėjimą. Tokios moters balsas pasikeičia, ji trykšta sveikata, išsisprendžia daugybę ją kamavusių problemų. Štai kokia Tu gali tapti nefrito pagalba.

 • q-iconKodėl rinktis nefritą, o ne makšties rutuliukus arba vaginalinį treniruoklį?

  Šiais laikais yra sukurta daugybė vaginalinių treniruoklių, kurie taip pat duoda gerus rezultatus. Deja, treniruokliai dirba tik su raumenimis, o nefritas – tai ne tik fizinis treniruoklis, jis taip pat gydo ir balansuoja Jūsų energetinę sistemą.

  Nefritas – tai gyvas akmuo, pripildytas Žemės energija, kurios taip reikia kiekvienai moteriai.

 • q-iconKokie nepatogumai iškyla nešiojant nefritą?

  Pirmiausia reikia prisiminti, kad pradėjus nešioti nefritą, keičiasi Jūsų energetika ir kūnas ima reaguoti į nefritą. Kol kas buvo pranešta apie lengvą tempimą gimdos srityje, apie ženkliai sutrumpėjusį menstruacijų ciklą, atsiradusį ar sukilusį jausmingumą ir padidėjusį seksualinį potraukį.

  Kai, kurios moterys sako, jog pradžioje nefritas krenta iš makšties, bet tai tiesiog neatsiejama proceso dalis, tokiu būdu Jūsų intymi zona reaguoja ir gydosi, į ją plūsta kraujas ir tvirtėja raumuo. Dauguma moterų pravaikšto su  nefritu visą dieną ir dažniausiai apie jį pamiršta, nes jis nekelia nepatogumų ar skausmo.

 • q-iconKuo nefritas skiriasi nuo kitų intymiosios zonos treniruoklių?

  Šiuo metu galima įsigyti įvarių treniruoklių, kurie yra nuostabūs ir dauguma jų yra efektyvūs ir veiksmingi. Deja, jie palyginus su nefritu turi keletą trūkumų. Treniruokliui reikia skirti laiko ir atsidėti nuolatinėm praktikoms. Su nefritu galima tiesiog miegoti ir Jūs jau gaunate didelę naudą.

  Treniruokliai, tame tarpe ir rutuliukai yra pagaminti iš sintetinių medžiagų ir neturi nei antibakterinių, nei kitų aukštos kokybės mineralams būdingų savybių.

  Nefritas dovanoja moteriai spindesį ir keičia jos energetiką, padeda susijungti su kūnu ir žeme, to negali padaryti nei vienas mechaninis, sintetinis ar guminis treniruoklis.

 • q-iconKokią virvelę rinktis savo Nefritui?

   

  Kadangi virvelę kartas nuo karto higienos sumetimais reikia keisti, rekomenduojame paprastus siuvinėjimo ar kitus natūralaus/sintetinio pluošto siūlus. Kas kelios dienos siūlą nukerpame ir įsiveriame kitą. Intuityviai rinkitės savo mėgstamos spalvos, storio ir stebėkite savo savijautą.

 • q-iconPer kiek laiko praeina moteriškos ligos, tokios kaip pienligė ir pan.?

  Tai priklauso individualiai nuo moters, nešiojančios nefritą. Vienoms problemos išsisprendžia per kelias dienas ar savaites, o kitoms užtrunka iki mėnesio ar ilgiau.

 • q-iconAr galima nešioti nefritą neštumo laikotarpiu?

  Jeigu nešiojote nefritą iki neštumo tai ir neštumo laikotarpiu rekomenduojama nešioti toliau, praėjus pirmoms 12 savaičių nuo neštumo pradžios. Rekomenduojama nustoti nešioti nefritą likus 12 savaičių iki gimdymo. Ir vėl pradėti praėjus maždaug 1.5 mėn. po gimdymo.

Užsisakyti Nefrito kiaušinį dabar!

Taip pat, LNK laidos su mano istorija...

Užsisakyti Nefrito kiaušinį dabar!

logo-new-png

Kilus klausimams kreipkitės:

Rūta tel.+37061022388
Saulė tel. +37068071303
Arba parašykite laišką el paštu info@SokoladasSielai.lt