Pagaliau! Kinija atskleidė prieš 5000 metų atrastą moteriškos sveikatos, grožio ir jaunystės paslaptį.

Jeigu norėtum pasinaudoti senovės Kinijos išmintimi, kuri padėjo tūkstančiams moterų išlaikyti savo moterišką spindesį, jaunystę ir grožį mažiausiai 10 metų ilgiau nei kitos... o taip pat, atsikratyti daugelio moteriškų problemų ir užmiršti kelią pas ginekologą... tai bus vienas svarbiausių laiškų, kokį esi skaičiusi!


NUO: Rūtos (38), Šokolado

Sielai bendraįkūrėjos.
Mob.: +370610 22388
Antradienis, 20:47 val.

ATVIRAS laiškas visoms moterims, kurios susiduria su intymios srities problemomis...

Anksčiau mane kamavo daugybė moteriškų problemų. Sekso nesinorėjo, o menėsinės būdavo tokios gausios ir skausmingos, kad 5-6 dienas vaikščiodavau susilenkus.

Stiprus tempimas pilvo apačioje prasidėdavo maždaug prieš tris dienas iki menstruacijų. Nuotaika suprastėdavo, pasidarydavau labai irzli ir jausdavau norą pasikabinėti prie savo artimųjų.

Mane bent kartą per mėnesį kamuodavo pienligė arba dar koks nors “niežtintis” uždegimas. Savo vaistinėlėje aš turėdavau vaistų nuo skausmo ir žvakučių, kremų arba tablečių nuo įvairių intymios srities negalavimų.

Apsilankymai pas ginekologą buvo dažni ir itin nemalonūs. Aš nuolat girdėdavau tokius terminus kaip: cistos, erozijos, makšties sausumas, nusileidusi gimda ar policistinės kiaušidės ir t.t.

Dažnai jausdavausi pavargusi, o lytiniai santykiai man keldavo skausmą ir diskomfortą.

Apie visas šias problemas dažnai pasikalbėdavom su draugėm. Pasirodo ir jas vargino tie patys dalykai.

Todėl jau buvau pasirengusi nuleisti rankas ir patikėti, kad tai yra tiesiog neišvengiama kiekvienos moters gyvenimo dalis, TAČIAU...

Kaip tik tuo metu buvau pradėjusi domėtis įvairiais savęs pažinimo ir moteriškumo seminarais.

Apsilankiau pas geriausias Europos moteriškumo mokytojas iš kurių labai daug sužinojau apie moterišką energiją, gimdą, tikrąsias moteriškų ligų atsiradimo priežastis, nevaisingumą, negalėjimą susilaukti vaikų ir kitas moteriškas ligas...

Ir pasirodo... kad su intymiosios srities problemomis susiduria toli gražu ne visos moterys, kaip galvojau anksčiau!

Pasirodo tos moterys, kurios turi nepriekaištingai sveiką intymiąją sritį... ŽINO TAM TIKRAS MOTERIŠKAS PASLAPTIS IR TURI BEVEIK STEBUKLINGUS ĮRANKIUS!

3 metus, intensyviai gilinausi į šias paslaptis, viską bandydama praktikoje. Ir įvyko kai kas stebuklingo...

VISOS ligos pamažu išnyko kaip dūmas. Dabar aš jau nebeatsimenu, kada paskutinį kartą iš savo gydytojo esu girdėjusi kokios nors ligos pavadinimą. Mano moteriška sveikata neatsistebi ginekologas (pas kurį nuėjau tik dėl to, kad vyko keletas privalomų patikrinimų).

Nuostabių ir palaikančių pagyrimų gaunu iš mano sveikatą prižiūrinčios Osteopatės, o jeigu apsilankau energetikės konsultacijoje, beveik visada sulaukiu nuoširdaus susižavėjimo ar pagyrimo, dėl savo sveikos, pulsuojančios ir jaunos moteriškos srities.

Man 38 metai ir aš jaučiuosi, kur kas sveikesnė, nei kada nors anksčiau.

Ne tik sveikesnė, bet ir gražesnė bei moteriškesnė. Mano oda išsilygino ir iki šiol kamavę spuogai pasitraukė. Moteriški hormonai susibalansavo, o mėnesinės visai nebevargina.

Mano vaistų dėžutė dabar visiškai tuščia, o aš net neatsimenu kaip vadinasi “žvakutės” nuo uždegimo.

Kai moteris žino šias paslaptis ir turi teisingus įrankius, viskas “stoja į savo vietas”.

Būtent dėl to, noriu pasidalinti savo atradimais...

Moteriai iki 30-ties metų iš gamtos yra natūraliai duodamas didelis energetinis resursas tam, kad ji galėtų susilaukti palikuonių.

Jai yra duodama sveikata, grožis, energija, seksualumas ir noras mylėtis. Tokiu būdu gamta skatina moterį ieškoti partnerio ir susilaukti vaikų.

Būtent dėl to daugumą vyrų taip traukia jaunos moterys. Jie intuityviai jaučia jos gyvybingumą ir skleidžiamą energiją.

Vėliau, pagimdžius vaikus ar sulaukus 30-ties, moters energija po truputi pradeda trauktis.

Lyg gamta jai sakytų: “na, mieloji, tai, kas buvo būtina, jau atlikta, todėl tiek daug energijos tau nebereikia. Dabar jau tik nuo tavęs pačios priklausys, kiek laiko norėsi išlaikyti savo moterišką energiją, seksualumą, grožį, jaunystės žavesį ir sveikatą….

Dauguma, peržengusių 30-dešimt, moterų žino šį gamtos dėsnį ir dėl to puikiai supranta, kad…

Norint  išsaugoti savo moteriškumą, sveikatą ir grožį ilgiau, nei duota gamtos, reikia prisiimti atsakomybę ir tam skirti daugiau dėmesio nei iki šiol.

Mes galime nesunkiai pastebėti, jog sulaukusios 30-ties (o kartais ir anksčiau), moterys pradeda daugiau domėtis sveika mityba, ieškoti vidinės ramybės, bei lankytis įvairiose grožio salonuose, kuriose yra žadamos „anti-aging“ procedūros (kurios dažniausiai arba NEVEIKIA, arba suteikia tik TRUMPALAIKĮ EFEKTĄ).

Jos jaučia, kaip sulig kiekviena diena jų grožis, sveikata ir energija traukiasi, todėl visais įmanomais būdais stengiasi tai pristabdyti ir atsukti laiką atgal.

Kartais moterys ryžtasi ir drastiškesnėms chirurginėms procedūroms, kurios ilguoju etapu vis tiek neduoda norimo rezultato.

Grožio industrija yra viena pelningiausių pasaulyje. Šioje milijardinėje pramonėje kasdien gimsta nauji produktai bei veidą, kūną ir sveikatą gražinančios priemonės.

Dėl to, visoje jūroje įvairių sprendimų, patys efektyviausi, mažiau reklamuojami dalykai tiesiog pasimeta…

Senovės Kinijoje, prieš daugiau nei 5000 metų, buvo atrastas beveik stebuklingas moteriškas įrankis, kuris kiekvienai moteriai gali sugrąžinti grožį, veido spindesį ir  sveikatą… beveik be jokių pastangų!

Tačiau, apie viską iš pradžių…

Norime įspėti, jog šis laiškas kai kurioms moterims gali būti labai nepatogus. Mes pažvelgsime į tą „slaptą" vietą, kurią tėvai ir religija mokė slėpti ir laikė gėdinga... tačiau...

Visais laikais buvo žinoma, jog moters grožio, jaunystės ir sveikatos šaltinis SLYPI JOS INTYMIOJE SRITYJE ir GIMDOJE!

Juk akivaizdu, jog moteris yra apdovanota ypatingomis galiomis ir savo gimdoje turi tiek energijos, kad gali SUKURTI ir IŠNEŠIOTI NAUJĄ GYVYBĘ!

Ar kada nors bandei įsivaizduoti, kokia jėga turi ten slypėti, kad iš jos susiformuotų ir išaugtų kūdikis? Juk tai tiesiog stebuklas...

Todėl kuo daugiau energijos, gyvybės ir sveikatos intymiojoje srityje, tuo labiau švytinti ir spindinti yra ir pati moteris.

Anksčiau moters gimda buvo garbinama. "Šventasis gralis", kaip dauguma žino, taip pat simbolizuoja moters gimdą. Tačiau, visas tas šventumas kažkur buvo pamestas.

Tačiau...

Jei ši sritis apleista, moterį pradeda kamuoti įvairios ginekologinės ligos ir ji pradeda SENTI TIESIOG AKYSE.

Didžiausia problema yra ta, kad mes nesame išmokytos į savo intymiąją sritį kreipti daug dėmesio ar su meile bei švelnumu ja pasirūpinti.

Labai liūdna, tačiau daugumai ši vieta yra nemaloni ar net atgrasi, o apie ją kalbėti galima tik su gydytojais ir tik išimtinais atvejais (kai jau ima kilti problemos).

Tačiau, anot Kinų medicinos, tai yra pati jautriausia ir svarbiausia moters kūno vieta!

Dauguma moteriškų ligų prasideda būtent nuo intymiosios srities. Juk ten visada yra šilta ir drėgna.

Tai puiki terpė veistis įvairioms bakterijoms, kurios ilgainiui atneša nemalonias ligas ir kitus skausmingus dalykus (endometriozė, gimdos miomos, kiaušidžių cistos, mėnesinių ciklo sutrikimai, pastojimo problemos ir. t.t.).

Dauguma moterų savo intymiosios srities problemas slepia ir apie jas viešai nekalba, tačiau tiesa tokia, jog TU NE VIENA. Daugiau nei 97% moterų turi didesnių ar mažesnių problemų, kurios joms kelia nuolatinį nerimą.

Tačiau tai nėra tik apie ligas ar fizinę sveikatą…

Dauguma moterų nė nesusimąsto, jog ten taip pat yra daugybė raumenų, kuriuos ignoruojant jie TIESIOG SUGLEMBA (kaip ir bet kuris kitas kūno raumuo).

Kol moteris labai jauna, jos intymieji raumenys yra tvirti, stangrūs ir gyvybingi.

Moteriai sulaukus 30-ties šie raumenys pradeda vis labiau ir labiau glebti. Na, o pagimdžius vaikus, jie dar labiau atsipalaiduoja ir praranda standumą.

Jeigu intymiosios srities raumenimis nesirūpinama, prasideda kiti labai nemalonūs dalykai, apie kuriuos beveik niekas nekalba viešai:

 • Atsiranda įvairūs uždegimai ar kitos nerimą keliančios ginekologinės problemos.
 • Gali atsirasti šlapimo nelaikymas.
 • Ypač po gimdymo dažnai pasitaiko gimdos ir kitų pilvo organų “nusileidimas”…
 • Intymioji sritis praranda jautrumą, susijaudinti tampa vis sunkiau, todėl nebelieka jokio malonumo sekso metu.

Beje, kalbant apie seksą...

30-40 metų moterims (o dažnai ir vyresnėms), ši problema būna opiausia. Dažnai moteriai, pagimdžiusiai vaikus, lytiniai santykiai nebeteikia malonumo ir yra atliekami tik „iš reikalo“ ar “dėl šventos ramybės”.

Vyrui sekso reikia, o jai - beveik ne. Todėl pradžioje dingsta aistra, intymumas, o tada pora emociškai atitolsta, ko pasekoje padažnėja konfliktų. Tokia pora labiau primena “kambariokus” ar “draugelius “, o gyvavusi meilė, ima trauktis užmarštin.

Gana dažnai galima išgirsti istorijų, kaip pavargęs nuolat “spausti” ar “prašyti“ pasimylėti vyras, neištvėręs susiranda meilužę arba ima „užkišinėti“ savo poreikį alkoholiu bei vis dažnėjančiomis išvykomis su draugais.

Moteris, žinanti visus šiuos svarbius dalykus, gali pasirinkti 2 kelius:

 • nedaryti nieko tol, kol sveikata ar blogėjantys santykiai su vyru privers kažko imtis;
 • sąmoningai ir drąsiai pažiūrėti į savo intymiąją sritį ir pagaliau ja pasirūpinti.

Jeigu nuspręsi pasirinksi antrąjį kelią, atskleidžiame kelis būdus, kaip išlaikyti savo intymiąją sritį sveiką ir gyvą:

1 būdas: Seksas

Seksas tikrai atneša gyvybės į intymiąją sritį, tačiau vyras ir moteris turi žinoti, ką daro!

Vyras turi suprasti, kad moteriai susijaudinti reikia daugiau laiko, neskubėti, būti švelniu ir dėmesingu. Moteris turi žinoti, kaip atsipalaiduoti ir susijaudinti bei palengva kreipti vyrą teisinga linkme.

Visa tai užima daug laiko, o dauguma moterų nežino arba gėdijasi aiškinti vyrui apie savo poreikius. Tačiau seksas “iš reikalo” toli gražu nėra vienintelė išeitis. Atvirkščiai. Jei moteris besimylėdama jaučia pasipriešinimą, jos intymioji sritis neužsipildo energija bei gyvybe, o vyras šioje situacijoje gauna tik labai trumpą pasitenkinimą, labiau panašų į įtampos “nuleidimą”.

Todėl daugumai moterų šis sprendimas nėra priimtinas, arba neduoda jokių rezultatų.

2 būdas: Intymiosios srities treniruokliai.

Tai pakankamai populiarus būdas, ypač po gimdymo. Ir tai tikrai yra geriau negu nieko, tačiau šis būdas TIK sustiprina intymiosios srities raumenis, bet nesuteikia jokios energetinės naudos bei nepadeda atstatyti intymios srities jautrumo.

Didžiausia problema, susijusi su treniruokliais, yra ta, jog norint gauti rezultatą, reikia nuolat tuo užsiimti (lyg eitum į sporto salę)... o daugeliui moterų neužtenka kantrybės ir pasiryžimo, todėl jos greitai atsisako daug laiko užimančių treniruočių.

3 būdas: Pasinaudoti prieš 5000 metų Kinijos moterų atrastu įrankiu, kurio pagalba galima atsikratyti bet kokių ginekologinių ligų, beveik be pastangų sustiprinti intymiuosius raumenis ir sugrąžinti gyvybingumą, bei jausmingumą į savo moterišką sritį!

Jeigu grįžtume į senovės Kiniją prieš 5000 metų, pamatytume, jog tada dar nebuvo tokios grožio industrijos ir galybės priemonių, kokiomis naudojasi šiuolaikinės moterys.

Taip pat moterys tais laikais dar neturėjo tiek daug teisių, kaip dabar. Todėl tam, kad galėtų įtakoti vyrus, išsaugoti savo padėtį, ar gauti tai, ko nori, turėjo kažką daryti, kad išlaikytų vyro dėmesį ir kad jis nesižvalgytų į jaunesnes.

Taigi moteris turėjo surasti kitą būdą, kaip įgauti pranašumą ir pasiekti, kad vyras norėtų būti tik su ja...

IR SURADO!

Tų laikų moterys surado moteriškumo, jaunystės ir grožio paslaptį, kurios pagalba nesusidurdavo su jokiomis intymiosios srities ligomis bei sugebėdavo išlikti moteriškomis ir žavingomis ilgus metus beveik be jokių pastangų.

Jos turėjo slaptą įrankį, kuris neleisdavo jų intymiajai sričiai „užmigti“.

Kokį ypatingą įrankį turėjo šios moterys, apie kurį ilgą laiką nieko nenutuokėme mes?

TAI BUVO NEFRITO KIAUŠINIS. Nefritas - buvo didžiausia Kinijos imperatoriškojo rato moterų moteriškumo, jaunystės ir seksualumo PASLAPTIS.

Nefrito pagalba moteris vėl sužydi, jos kūnu pradeda tekėti stebuklinga seksualinė energija, akys spindi ir aplink ją susikuria ypatingas magnetinis laukas, kuriam vyrai negali atsispirti.

Nefritas unikalus tuo, kad moteris gali jį nešioti savo intymiojoje srityje visą dieną ir net kartu su juo miegoti.

Nereikia jo maišyti su įvairiais treniruokliais, kurių galima nusipirkti sekso prekių parduotuvėje.

Tai yra visiškai kitas dalykas. Nefritas yra žemės mineralas, suteikiantis ne tik fizinę, bet ir energetinę naudą.

Aš pati Nefritą atradau tik prieš kokius 2 metus. Iš pradžių, susiradusi internete, nusipirkau patį pigiausią (vos už devynis eurus). Vietoj lauktų teigiamų pokyčių, sulaukiau atvirkštinio rezultato: prasidėjo įvairūs fiziniai nepatogumai ir net uždegimai!

Tik po to supratau, kad mano pirktas kiaušinis buvo labai nekokybiškas, padarytas iš Nefrito dulkių ir ne tik kad neturėjo JOKIO energetinio resurso, bet ir buvo žalingas mano kūnui.

Išsistudijavusi daugybę įvairios informacijos, supratau, kad kokybiškas, bei energetiškai turtingas Nefritas turi būti išgautas iš vientiso akmens ir apdirbtas specialiu būdu, nenaudojant jokių chemikalų.

Man reikėjo nueiti ilgą kelią, kol atradau kur yra išgaunami TIKRI, energetiškai TEISINGI Nefrito kiaušiniai.

O taip pat, kur jie yra kokybiškai apdirbami. Net jei ir kažkas skelbia, jog parduoda tikrai kokybiškus Nefritus, tai dar nieko nereiškia. Viena moteris pasidalino savo nemalonia patirtimi:

Jeigu paveikslėlis sunkiai įskaitomas, moters laišką pridedu ir čia: (tik šiek tiek sutrumpinau)...

„Pirmą kartą pirkau tris nefrito kiaušinius, bet gavusi siuntinuką, pradėjau abejoti. Nenorėjau nešioti nekokybiško akmenį savyje. Antrą kartą buvau atsargesnė. Parašiau laišką į internetinės parduotuvės pašto dėžutę ir gavau atsakymą, kuriame garantavo 100%, kad tai tikrai tikrų tikriausias vientiso nefrito kiaušinis. Kai gavau - eilinį kartą nusivyliau, nes šitas buvo toks pat kaip pirmieji. Man nereikėjo paprasto treniruoklio, aš ieškojau tikro akmens, norėjau dvasinio ryšio iš nefrito, jo apsaugos, jo gydomųjų savybių."

Kokybiškai apdirbtas ir energetiškai teisingas Nefritas nėra pigus, tačiau nauda kiekvienai moteriai yra tiesiog NEPAMATUOJAMA!

Na, kad ir keletas atsiliepimų iš moterų, kurios pradėjo nešioji Nefrito kiaušinį:

“Mano vyras labai džiaugiasi, nes į mūsų gyvenimą grįžo seksas.” Elena 48m.

“Jeigu tik būčiau atradus šį stebuklą prieš kelis metus... Dabar menopausė
man kelia per pus mažiau problemų.” Violeta 57m.

Kai būnu su nefritu, durys priešais mane atsidaro, vyrai nukelia ir užkelia
sunkius daiktus… Nerealu! Tikrai kažkokia magija...” Rūta 37m.

" Mano vyras po dviejų savaičių nefrito nešiojimo paklausė manęs, ar aš sugalvojau
atsigriebti ir pasimylėti už paskutinius 5-kis mūsų santuokos metus..." Lina 42m.

Taip pat, LABAI ĮDOMI IR VERTINGA ISTORIJA
(net jei ir atrodo ilga, vis tiek paskaityk. Praturtins...)

Kai pagaliau radau sau tikrą ir kokybišką Nefritą, buvau tokia sužavėta, kad nusprendžiau jį pristatyti Lietuvos moterims. Rezultatai pranoko bet kokius lūkesčius.

Suradau įvairių mokslinių straipsnių, disertacijų bei kitų, pasaulyje pripažintų autoritetų, pasisakymų apie Nefritą. Pačią vertingiausią medžiagą išverčiau į lietuvių kalbą ir pateikiau ją taip, kad ji būtų suprantama ir prieinama mums visoms.

FAKTAI, BEI MOKSLINIAI STRAIPSNIAI APIE NEFRITĄ IR INTYMIŲJŲ TRENIRUOČIŲ NAUDĄ!

Taigi, čia surinkome faktus apie nefritą mokslo pasaulyje.

Jeigu norėtum dar labiau pamilti nefritą ir labiau pasigilinti į faktus, siūlome Jums, kelis labai patikimus ir Nefrito pasaulyje lyderiaujančius specialistus, kurie skyrė savo gyvenimą tam, kad įrodytų, jog mums priklauso, kur kas daugiau nei mes patikėjome.

Šie žmonės taip pat įrodė, kad gydytojai ir ginekologai klysta gydydami tik fizinę kūno dalį ir ilgainiui, mes linkime, kad mokslininkai ir ginekologai apsijungtų su žmogaus psichine sveikata bei energetine sveikata.

Nuotraukoje Saida Dislet, disertacijos apie Nefritą autorė.

Moteris, atlikusi išsamiausią mokslinę analizę apie Nefritą ir intymiosios zonos treniruotes yra Saida Dislet. Ji nuosekliai ir giliai ištyrė moters seksualumą ir jėgą, slypinčią mumyse.

Saida parašė vieną rimčiausių mokslinių disertacijų, kurioje įrodė, kad moters seksualinė energija yra stebuklas, o nefritas nėra “mažas seksualinis žaisliukas”, o rimtas transformuojantis moters gyvenimą įrankis.

Ji ieškojo įrodymų, kad moteris, bet kuriuo gyvenimo tarpsniu gali susigrąžinti tai kas jai ir taip priklauso: malonumas, grožis, džiaugsmas ir seksualumas.

Nefritą ji aprašė, kaip įrankį, kuris padeda apjungti moters fizinę ir energetinę sveikatą. Kai Saida sužinojo apie Nefrito kiaušinį, kuris buvo naudojamas jau tūkstančius metų, jos tikslu tapo išsiaiškinti ir suprasti, kaip tai gali padėti šių laikų moteriai jos kasdieniniame gyvenime.

Skaitantiems angliškai Saidos Dislet disertaciją, galite perskaityti čia.

Taigi, Saidos disertacinis darbas yra paremtas praktika, tūkstančiais šių dienų moterų atsiliepimais ir patyrimu.

Ji pati asmeniškai daug metų nešiojo ir dirbo su nefritu akmeniu, o vėliau išbandė gyventi be jo. Tokiu būdu Saida Dislet priėjo prie asmeninės išvados, kuri skamba štai taip:

”Be nefrito aš tapau uždara, sausa, nesultinga, o taip pat lengvai stabilumą prarandanti moteris” -Saida Dislet

Būtent dėl to ji paskyrė didžiąją savo gyvenimo dalį nefrito tyrimams ir moterų švietimui.

Kitas Dislet pagalbininkas buvo Mantak Chia – tai energetinio pasaulio karalius, parašęs  virš 50 knygų apie seksualinės energijos panaudojimą.

Jo nuomonė apie partimus su Nefritu paspaudus čia!

Dislet taip pat artimai dirbo kartu su Christiane Northrup, kuri parašė kelias garsias knygas pavadinimais “Malonios menopauzės paslaptis” (The secret pleasures of Menopause) bei “Moters kūnas” ir jo paslaptys (Women’s Bodies, Women’s Wisdom).

Štai apie ką Saida Dislet rašo savo mokslinėje disertacijoje…

 • Nefritas yra skirtas, bet kokio amžiaus moteriai, kuri rūpinasi savo intymios srities higiena bei sveikata.
 • Nefritas yra skirtas moteriai, kuri nori ilgus metus džiaugtis savo jausmingumu ir seksualumu.
 • Nefritas skirtas moteriai, kuri nori atstatyti savo seksualinę energiją po ligų ar kitokių įvykių, kurie įtakojo jos pasyvumą ir seksualinę energiją ir sveikatą.
 • Jis taip skirtas moteriai, kuri dar neatrado savo seksualumo ir jausmingumo, nepriklausomai nuo amžiaus, veiklos ar socialinės situacijos.
 • Nefritas skirtas moteriai, kuri nori turėti vaikų, arba tai kuri jau turi vaikų ir nori sustiprinti ir atstatyti savo moterišką sritį.
 • Nefritas skirtas moteriai, kuri nori pasiruošti ir lengvai išgyventi menopauzę, užuot pasidavusi įsitikinimui, jog tai sunku ir neįveikiama be hormonų pagalbos.
 • Nefritas skirtas moteriai, kuri pamišo, kas yra džiaugtis savo seksualumu ir gyvybingumu.
 • ...moteriai, kuri mėgsta seksą.
 • ...moteriai, kuri nekenčia sekso.
 • ...moteriai, kuri nepatiria orgazmo.
 • ...moteriai, kuri patiria orgazmus ir nori patirti jų dar daugiau.

"DEJA, nefritas netinka moteriai, kuri ieško greito ir trumpalaikio problemų sprendimo bei tikisi, kad nefritas viską išspręs, be pastangų ir trupučio laiko."

Kodėl Jums reikėtų nešioti nefrito kiaušinį?

(Trumpos ištraukos iš Dislet disertacijos)

 • Intymiosios srities sveikatos.
 • Dėl harmonų balanso ir stabilumo.
 • Intymios zonos higienos ir sveikatos.
 • Dėl to, kad užgytume nuo senų nuoskaudų ir patirčių.
 • Tam, kad pažadintų miegančius malonumo taškus makštyje.
 • Tam, kad greičiau atsistatytumėte po patirtų stresų.
 • Tam, kad greičiau atsistatytumėte po gimdymų ir operacijų.
 • Tam, kad išnyktų makšties sausumas ar sienelių išplonėjimas.
 • Tam, kad išgytume nuo chroniškos pienligės ir kitų infekcijų.
 • Dėl to, kad taptum nesulyginama meiluže.
 • Dėl to, kad susitvarkytume su nevaldomu užkandžiavimu.
 • Dėl to, kad mažiau išleistume apsipirkinėdamos, nes jaučiame tuštumą ir ieškome kaip pasitenkinti.
 • Tam, kad pasikeltum savo moteriškąjį libido.

Nefritas labai padeda intymiųjų raumenų tonusui. Ir mes nekalbame apie gerai ištreniruotus, tvirtus makšties raumenis. Mes kalbame apie raumenį, kuris yra jautrus ir panašus į batutą, kuris gali ir įdubti ir sukurti pasipriešinimą.

Vėlesniuose etapuose Saida Dislet pasakoja, kaip darant praktikas ir turint stiprią motyvaciją nefrito pagalba galima nukreipti seksualinę energiją, į bet kurią kūno dalį, patiems pasigydyti ją ir aktyvuoti.

shadow-ornament

Štai ką vienas garsiausių alternatyvios medicinos atstovų Andrew Pacholyk rašo savo išvadose apie nefrito akmenį ir jo savybes:

“Nefritas yra sveikatos ir ilgaamžiškumo akmuo, itin teigiamai veikiantis moters seksualinę energiją. Nefrtitas tai dvilytis akmuo, turintis pastovų pulsą, kuris atitinka gydančios energijos dažnį. Jis labai naudingas mūsų širdžiai, tiek energetiniu, tiek fiziniu aspektu.

Žaliasis nefritas, tai vienas iš dažniausiai sutinkamų nefrito rūšių. Jis ramina mūsų nervų sistema ir padeda nukreipti mūsų aitras, tam tikra, konstruktyvesne linkme.”

shadow-ornament

Kita šios  srities specialistė yra  Rachel Abrams, kuri parašė keletą knygų kartu su Daoistų meistru  Mantak Chia: ”Multi-Orgazminė Moteris”, “Pagalba Jausmingai moteriai”.

Štai ką seksualinės srities ekspertai rašo savo išvadose: ”Moterys, kurios dirba su Nefrito kiaušiniu lengvai gali susimažinti arba išvis panaikinti PMS ir menopauzės simptomus, taip pat padeda vaisingumui ir vėžio prevencijąi.

Kita Nefirito savybė yra ta, jog jis gali pažadinti daugiau malonumo taškų makštyje ir tai gali lydėti į ilgesnius ir gilesnius orgazmus. Nefritas padeda subalansuoti hormonus ir sugrąžinti grožį bei sveikatą į kiekvienos moters gyvenimą."

shadow-ornament

O taip pat…

1948-metais, ginekologas Arnold Kegel, paskelbė apie tai, jog sustiprinus apatinius pilvo ir makšties raumenis pasiekiami stulbinantys rezultatai moters sveikatai. Pratimai, kuriuos ginekologas Arnoldas Kegelis siūlė savo klientėms, šiandien yra vadinami “kegeliais”. Pasirodo, kad treniruojant makšties raumenis, mes galime ne tik išsigydyti su šlapimo pūsle susijusias  problemas, bet taip pat padėti moteriai pajusti orgazmą.

Kegelio pratimai išties nuostabūs, bet pats konceptas yra atkeliavęs iš kur kas anksčiau.

Oginaliuose Taoistų aprašuose Nefritiniai Kiaušiniai turėjo neįkainuojamą vertę. Tai buvo  kur kas daugiau nei Kegelio pratimai, Nefritas iš tiesų padėjo moteriai pajusti ir pažinti savo intymiąją sritį.

shadow-ornament

Ir štai ką įrodė daugybę mokslininkų ir institutų…

Moters grožis yra tiesiogiai susijęs su hormonų balansu.

Tai įrodė daugybę mokslininkų ir institutų. Hormonai tiesiogine prasme kuria moterį. Nuo Jų priklauso mūsų grožis, savijauta, sveikata, santykiai su vyru ir vaikais.

Hormonai tiesiogiai atsakingi už mūsų ląstelių atsinaujinimą, raukšles, jaunystę ir energiją. Tai vienas svarbiausių dalykų įtakojančių moters gyvenimo kokybę.

Nefritas tiesiog veikia jūsų moteriškuosius taškus ir Jumyse ima gamintis tokie hormonai, kurie yra tobuliausi Jūsų kūnui.

Paskutiniu metu nefritas sulaukia vis daugiau dėmesio ir pasaulyje yra gana plačiai žinomas. Mokslininkai pagaliau pripažino nefrito gydomąsias savybes ir apie tai rašo nemažai Amerikos bei Europos žurnalų. (pvz. Womens health magazine).

Nefrito jauninančias savybes jau daugybę metų naudoja prabangioji kosmetikos industija ”Estee Lauder”, o taip pat ir garsi muilo kompanija “NEPHRIA”.

Niekada negalvojau, kad Nefritas Lietuvoje sulauks tokio populiarumo!

Moterys apie jį kalba su savo draugėmis ir nuolat rekomenduoja viena kitai. Nefritą nešiojančių moterų ratas kasdien plečiasi.

Galime pasidžiaugti, kad atsiranda vis daugiau moterų, kurios nusprendžia susigrąžinti tai, kas joms priklauso ir ima situaciją į savo rankas.

Norint, kad mumyse vėl pabustų seksualumas, kad mes susigrąžintume mums priklausančią brangią energiją, reikia trijų dalykų:

 • Apsisprendimo, jog atėjo laikas, atidžiai pažiūrėti į situaciją, neapgaudinėjant savęs;
 • Kokybiško ir energetiškai teisingo Nefrito kiaušinio;
 • Įsipareigojimo sau, kad nešiosi Nefritą kiekvieną dieną...

Jeigu norėtum PASIKONSULTUOTI dėl Nefrito kiaušinio, paskambink man asmeniškai telefonu 861022388

Aš suprantu, jog ši sritis nėra ta, apie kurią visos drąsiai galime kalbėti. Daugelis moterų nedrįsta paskambinti, net jei jaučia, kad joms Nefritas ir gali padėti.

Labai noriu tave padrąsinti ir pasakyti, jog dėl Nefrito mums skambina daugybė moterų, tad tai tikrai nebus tas pokalbis, kuris galėtų priversti jaustis nesmagiai.

Tavo skambutis yra labai laukiamasMes nekalbėsime apie intymius dalykus, jeigu pati to nenorėsi. Aš tavęs tiesiog paklausiu, kodėl norėtum užsisakyti Nefritą ir padėsiu išsirinkti dydį, bei atsakysiu į visus iškilusius tavo klausimus, neramumus ar neaiškumus.

Jeigu vis tik nedrąsu paskambinti, gali parašyti mums laišką adresu info@sokoladassielai.lt. Tam, kad iškart žinotume jog rašai apie Nefritą ir kuo greičiau atrašyume, laiško temą rašyk "Dėl Nefrito".

Dar apie dydį...

YRA 2 NEFRITŲ DYDŽIAI...

BEVEIK visoms moterims rekomenduojama PRADĖTI NUO VIDUTINIO NEFRITO (nebent tau mažiau nei 26 metai, neturėjai vaikų ir neturi pastovių lytinių santykių).

Ir po to, po kelių mėnesių, sustiprėjus vidiniams raumenims, pereiti prie mažojo Nefrito. Praktika rodo, jeigu moteris pradeda nuo mažo Nefrito, jai jį būna sunku išlaikyti viduje, jis krenta ir ilgainiui yra numetamas ant lentynos.

Būtent dėl to, beveik visoms patariame pradėti nuo vidutinio ir tik po to pereiti prie mažesnio. Dėl to, iškart rekomenduojama turėti abu Nefritus!

INVESTICIJA Į SAVE, Į SAVO MOTERIŠKUMĄ, BEI MOTERIŠKĄ SVEIKATĄ:

Mažasis Nefritas kol kas tik 125 eur.

Vidutinis Nefritas yra tik 135 eur.

ABU (ilgainiui tikrai reikės abiejų... ypač jei darysite mūsų paruoštas praktikas!) - tik 245 eur.

Paruošimas, pakavimas ir siuntimas Lietuvoje +5 eur.
Paruošimas, pakavimas ir siuntimas Lietuvoje +15 eur.

Norint užsisakyti, spauskite šį mygtuką:

Užsisakyti Nefrito kiaušinį dabar!

Jeigu kyla papildomų klausimų, arba nori užsisakyti savo Nefritą, paskambink  arba prašašyk ir būtinai padėsime...

Rūta tel.+37061022388
Saulė tel. +37068071303
Arba parašykite laišką e-mailu
info@SokoladasSielai.lt

SVARBU: užsakius Nefritą, GAUSI INSTUKCIJĄ, SPECIALIĄ PRAKTIKĄ IR NUOLATINĮ PALAIKYMĄ...

Kartais moterims kyla neaiškumų, ar jos žinos ką su Nefritu daryti...

Kartu su Nefritu gausi dovanų vieną audio įrašą (moterišką praktiką), kuris padės susijungti su savimi ir kiaušiniu, o kartu - ir instrukcijas, kaip paruošti Nefritą naudojimui.

Įsigijus Nefritą tu gausi aiškius nurodymus ką su juo daryti, kaip nešioti ir kokius pratimus atlikti.

Taip pat, bet kada GALĖSI PASKAMBINTI mums, jei turėsi klausimų ar neaiškumų.

Mes rūpinamės, kad moterims įsigijusioms mūsų produktus, būt teikiama visapusiška pagalba ir palaikymas. Nefritus iš mūsų yra įsigyję daugiau kaip 500 moterų, kurios džiaugiasi, bei dalinasi nuostabiais rezultatais.

Taip pat, esame paruošę ir papildomą seksualinių praktikų rinkinį "SEKSUALUMO MAGIJA. Graži ir Nepamirštama", kurį rekomenduojama atlikti su Nefrito kiaušiniu...

Per mėnesį pas mus atkeliauja tik 40-50 Nefritų, todėl užsakymų skaičius yra ribotas.

Mūsų Nefritas keliauja iš Kanados kasyklų į Kaliforniją, kur yra apdirbamas ir paruošiamas!

Dauguma  nefritų yra užsakyti ir laukiami moterų, bet yra keletas papildomų, kuriuos dar galima užsakyti.

Mes išsirinkome patį geriausią produktą, kuris yra pagamintas iš vientiso akmens ir turi visas anitbakterines ir energetines savybes.

Tave pasieks aukščiausios kokybės Nefritas!

Mūsų siūlomas Nefritas yra certifikuojamas Amerikoje, GIA Institute (Gemological Institute of America).

Kanadoje iškasto luito pavyzdys yra siunčiamas į patikimiausią GIA institutą ir  tenai yra atliekamas Nefrito certifikavimas. Tada iš luito, rankų darbu ir laikantis Dao meistrų energetinių bei fizinių rekomendacijų, yra paruošiama reikiama kiaušinio forma. Tik tada nefritas keliauja į Lietuvą.

Na, o mes, taip pat rankų darbu, paruošiame Jums “moterišką” maišelį, kuriame Nefritas iškeliauja pas Jus….

Daugiau apie sertifikavimą, bei kodėl verta rinktis mūsų Nefritą, paspaudus čia!

Užsisakyti Nefrito kiaušinį dabar!

Rūta.

p.s. plačiau apie mane ir Šokoladą Sielai skaitykite paspaudus čia!

p.p.s. taip pat, dažnai moterims būna labai įdomu susipažinti su Nefrito istorija!

p.p.p.s. jeigu vis dar DVEJOJI, atlik ŠĮ SVARBŲ TESTĄ, kurio pagalba geriau suprasi savo poreikius...

logo-new-png

Kilus klausimams kreipkitės:

Rūta tel.+37061022388
Saulė tel. +37068071303
Arba parašykite laišką el paštu info@SokoladasSielai.lt