NEFRITO ISTORIJA

(svarbu, saldu ir skanu. Būtinai paskaitykite)

Prieš 5000 metų, Senovės Kinijoje nefrito akmuo, dėl jame slypinčių energetinių galių, buvo laikomas brangesniu už auksą ir dažnai nešiojamas, kaip apsaugantis talismanas.

Nefritas nuo senų laikų buvo vadinamas imperatoriškuoju akmeniu.

Kiek vėliau jis buvo prHarem-6adėtas naudoti intymioms treniruotėms.

Rytų šalių moterys nešiodavo nefrito akmenį todėl, kad pagimdytų sveikus vaikus, kad seksualinis ryšys, kuris yra be galo svarbus vyrui ir moteriai, žydėtų, ir kad moteris ilgai išliktų jauna, sveika bei pasitikinti savimi.

Moterys pastebėjo, kad atliekant intymias praktikas, makšties raumuo sustiprėja, o jos pačios tampa laimingesnės ir seksualesnės.

  • Viena legenda sako, jog nefritas atkeliavo į žemę, kaip dievų dovana teisingai valdančiam imperatoriui sustiprinti ir apsaugoti.
  • Kita versija sako, kad nefritas – tai nemirtingumo akmuo.
  • Turkų šalyse jis buvo laikomas drąsos ir pergalės simboliu.
  • Karališkas turkų antspaudas buvo pagamintas iš nefrito, kuriame puikavosi tigro atvaizdas.
  • Maoriai, vietiniai Naujosios Zelandijos gyventojai, šį akmenį laikė šeimos relikvija. Statulėlės, pagamintos iš nefrito, buvo perduodamos iš kartos į kartą.
  • Senovės majai, tikėjo, kad šis mineralas yra vertingesnis nei auksas, kadangi būtent iš jo dievai sukurdavo dar negimusio kūdikio ateitį.

Nefrito gydomąsias galias atrado senovės kiniečiai. Jau prieš kelis tūkstančius metų nefrito pagalba kinai gydydavo širdies ligas ir išorines žaizdas.

Nefritiniai rutuliukai buvo itin mėgiami to laikmečio masažistų, o besilaukiančios motinos nešiodavo nefrito karolius jų dar negimusio kūdikio apsaugai.

Kinai atskleidė ir dar vieną unikalią nefrito savybę: šis mineralas gali skleisti nuostabų garsą, iš kurio galima sukurti švelnią melodiją.

Metams bėgant žinios apie nefrito galias plito po pasaulį ir iš vienos pagrindinės nefrito kasyklos Birmoje, Indijoje, buvo iškasama, net 250 tonų mineralo.

XVIII amžiaus pabaigoje nefrito poreikis didėjo ir buvo atrasta dar daugiau kasyklų Rusijoje, Vokietijoje, Italijoje, Indijoje, Vidurinėje Azijoje bei Polinezijos salose.

Paskutiniu metu nefritas sulaukia vis daugiau dėmesio ir pasaulyje yra gana plačiai žinomas. Mokslininkai pagaliau pripažino nefrito gydomąsias savybes ir apie tai rašo nemažai Amerikos bei Europos žurnalų. (pvz. Womens health magazine).

Nefrito jauninančias savybes jau daugybę metų naudoja prabangioji kosmetikos industija ”Estee Lauder”, o taip pat ir garsi muilo kompanija “NEPHRIA”.

Daugiau apie Nefritą skaitykite čia!

Kilus klausimams kreipkitės: Rūta tel.+37061022388 arba parašykite laišką adresu info@SokoladasSielai.lt