MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI!

Kaip tapti laiminga, moteriška ir savimi pasitikinčia moterimi, kuri yra išskirtinė, vienintelė ir nepamirštama?


ATVIRAS LAIŠKAS NUO:
Rūtos (39), Šokolado

Sielai bendraįkūrėjos.
Mob.: +370610 22388
Pirmadienis, 19:18 val.

Mieloji, perskaityk šiuos žodžius:

 • “Tu esi stora, nevykusi ir nepatraukli, tavo atgrasi oda ir pajuodę paakiai... Jam gėda tave parodyti kitiems”.
 • “Tu pasenai, nėra ko tikėtis, kad kažkas tavimi susidomės.”.
 • “Ta moteris parduotuvėje atrodo kur kas geriau nei tu... jis iškarto tave dėl jos paliktų”.
 • “Celiulitas atrodo bjauriai. O dar pilvas... jeigu mane pamatytų nusirengusią, išsigastų. Tokios neįmanoma mylėti.”
 • “Tikrai tave paliks, aplink pilna jaunesnių ir gražesnių.”
 • “Tavo nukarusi krūtinė ir riebaluotas pilvas atbaidytų kiekvieną. Nesinori net liestis.“
 • “Taip, tu sensti ir daraisi nematoma, esi tinkama tik virtuvėje”
 • “Atrodai pavargusi ir liguista.”

-Ar manote jog, tai yra tik keli sakiniai paimti iš nevykusio internetinio puslapio?

-O gal šiuos žodžius parašė piktas buvęs vyras?

NE, tai yra beveik tipiškas ir kasdieninis moters dialogas su pačia savimi!

Daugumą moterų aplankančios negatyvios ir vertinančios mintys yra trumpalaikės, bet jos yra pastovios ir kartojamos sau nuolat.

Šokiruojanti tiesa apie moters savivertę:
97% moterų yra negailestingos ir neigiamai vertinančios savo kūną ir save.

zurnalasIšskirtinė “GLAMOUR” žurnalo apklausa išanalizavo daugiau nei 300 įvairaus kūno sudėjimo moterų.

Tyrimas parodė, kad kiekvieną moterį aplanko vidutiniškai 13 negatyvių minčių apie save ir savo kūną. Dauguma moterų pripažino, kad smerkia, vertina ir lygina save su kitomis, daugybę kartų per dieną.

Pasirodo netgi moterų kompanijoje kur kas labiau priimtina kritika ir savęs žeminimas, o teigiamas savęs vertinimas laikomas puikybe ir gyrimusi.

Galbūt laikas SUSTABDYTI ŠIĄ BEPROTYBĘ? Juk mes esame vertos kur kas daugiau!

Jeigu nesakytum šių žodžių draugei, kaip gali juos tarti sau?

Mes moterys esame labai sau negailestingos... dažniausiai nepripažįstame savo grožio ir vertingumo. Esame be galo užimtos lyginimuisi su kitomis ir savęs mažinimu.

Ir aš puikiai žinau kaip tu jautiesi...

Ir net kai gyvenimas man davė VISKĄ, apie ką gali svajoti moteris: sėkmingą modelio karjerą, dideles sumas banko sąskaitoje, galimybę neriboti savo išlaidų, gyvenimą prabangiame name Los Andžele ir daug įtakingų draugų... Vis tiek nesijaučiau MOTERIŠKA, LAIMINGA AR UŽSIPILDŽIUSI. Nuolat kažko trūko.

Tada supratau, jog iliuzijų galima vaikytis visą gyvenimą, bet jos IŠSEKINA ir NEUŽPILDO. Aš buvau pasiekusi tokį tašką, kad nebebuvo, kur eiti toliau, tik į savęs pažinimą... Taip gimė „Šokoladas Sielai“, kuriuo šiandien dalinuosi su Tavimi…

Jau nuo 15 metų ėjau podiumu gimtąjame mieste, o vėliau patyriau, ką reiškia būti modeliu Europoje ir Amerikoje.

Tris metus praleidau dirbdama prabangiame kruiziniame laive ir turėjau galimybę pažinti įvairių tautybių žmones, o taip pat kelis kartus apiplaukti pasaulį.

Į Holivudą su keliais šimtais dolerių...

Vėliau gyvenimas man leido patirti, ką reiškia atvykti į Holivudą su keliais šimtais dolerių kišenėje, išsinuomoti kambarį prasčiausiame rajone, kur nuolat slankioja narkotikų prekeiviai bei prostitutes… ir visiškai nusivilti "Amerikietiška” svajone.

Šiaip ne taip gavusi darbą bare, labai sunkiai dirbdavau ir vos sudurdavau galą su galu… Tokia buvo mano pradžia, kuri tęsėsi ilgiau nei metus.

Tačiau… PAŽINAU IR KITĄ PUSĘ:

beveik 10 metų džiaugiausi tuo,
ką gali pasiūlyti pinigai...

 • Turtingas vyras, didžiulis namas ir prabangus automobilis...
 • Nenusakomo grožio vandenynas, filmų žvaigždės ir besaikis apsipirkinėjimas...
 • Nesibaigiantys verslo pietūs, privatūs lėktuvai, limuzinai ir nuolatinis vyrų dėmesys...
 • Ir, atrodytų, visų svajonių išsipildymas…

Los Andžele su Matthew Perry (vienu pagrindinių serialo "DRAUGAI" aktoriumi).

Gyvendama labai prabangų gyvenimą, turėdama beveik neribotus kiekius pinigų, taip pat MOKIAUSI ĮVAIRIOSE KALIFORNIJOS MOTERIŠKUMO, GROŽIO IR SVEIKATOS MOKYKLOSE.

Per tuos metus aš atradau daugybę neįtikėtinų dalykų, kurie man padėjo išlikti jauna, gražia, seksualia ir energinga.

Ir tada vėl pavargau. Viskas buvo nusibodę, buvo nelengva sugalvoti ką dar nusipirkti ar kokiu būdu pažadinti džiaugsmą ir susidomėjimą gyvenimu…

TAČIAU..., kad ir kaip bebūtų keista..., o gal labiau liūdna..., PINIGAI NIEKADA NEATNEŠĖ NEI DŽIAUGSMO, NEI VIDINIO UŽSIPILDYMO, NEI MEILĖS SAU...  NEI DAUGIAU MOTERIŠKUMO!

Nesakau, kad buvau nelaiminga, bet aš iš tiesų galvojau, kad toks gyvenimas bus mano svajonė, kurioje aš sužydėsiu. Deja realybė buvo kitokia. Aš nebežinojau kaip man pasijusti geriau.

ruta-banionyte-ferari

Taip pat buvo etapas, kai galvojau, jog tuštumą manyje turėtų užpildyti pagalba skurstantiems Afrikos vaikams.

Ilgainiui, pamačiusi, jog Holivudo gyvenimas manęs neužpildo, beveik pusei metų buvau išvykusi gyventi į Afriką, kur apsistojau primityviose bendruomenėse be jokios civilizacijos.

Tai buvo didžiulis iššūkis, kadangi ten galėjai būti ne tik sudraskyta laukinių žvėrių, bet ir patirti, ką reiškia skorpiono įgėlimas.

Iš tiesų, ten vykau galvodama, kad pagalba skurstantiems Afrikos vaikams mane užpildys kaip moterį… Deja...

Taip pat buvo etapas, kai galvojau, jog mane turėtų užpildyti vyrų dėmesys.

Pusę savo gyvenimo aš praleidau remdamasi aplinka ir vyrais, kad pasijausčiau laiminga, mylima ir moteriška. Jeigu ilgesnį laiką negaudau komplimentų ar patvirtinimo iš aplinkos, jog esu reikalinga ir svarbi, tai ilgainiui, aš nebe suprasdavau kas aš esu.

Taigi mano vidinė būsena priklausė nuo daugybės išorinių faktorių, bet niekada nepriklausė nuo manęs pačios…

Net jei visi aplinkiniai kartodavo kokia aš graži, įdomi ar moteriška, viduje vis tiek save kritikuodavau, bei peikdavau. Pažiūrėjusi į veidrodį visada rasdavau prie ko prikibti ir susigadinti nuotaiką.

Nusprendžiau tapti tos srities eksperte ir net mokiausi viliojimo meno labai garsioje Sheila Kelly įkurtoje “S Factor” mokykloje.

Ilgainiui supratau, kas labiausiai traukia vyrus (ir tai toli gražu nėra seksas), ko jiems reikia ir šalia kokios moters jie trokšta būti… Ir visai nesvarbu, ar tas vyras Bahamų kazino savininkas, ar garsus aktorius.

Aš puikiai pažinau vyrus, tačiau jų dėmesys ilgainiui pradėjo varginti ir net erzinti.

Galvojau, jog būdama geidžiama ir tapusi moterimi - svajone, dėl kurios varžosi vyrai, pajusiu pilnatvę ir būsiu laiminga.

Deja, tuo metu aš buvau tik alkana moteris, bandanti iš vyrų gauti tai, ko nesugebėjau duoti sau pati…

Ir tada gimė mintis, jog mane, kaip moterį, turi užpildyti MOTINYSTĖ...

Tada sugalvojau, jog mane galėtų pradžiuginti motinystė ir taip pagaliau įprasminsiu save.

Būtent dėl to viską palikau ir grįžau į Lietuvą.

Pasirodo tai irgi manęs nepadarė laimingesnės. Viduje aš buvau tuščia, nesubrendusi, neužaugusi ir nesaugi. Niekas nepasikeitė, tik “dekoracijos” aplink. Didžiulis nepasitenkinimas buvo mano viduje ir atkakliai lydėjo mane dar kelis metus.

Tai nėra iš knygose perskaityta eilutė. Tai tikra.

Visa tai pasakoju tik todėl, kad pamatytum, jog aš nesu ta moteris, kuri perskaitė kelias dvasines knygutes ir dabar dalinasi nepatikrintomis žiniomis apie moterišką laimę ir moteriškumą. Viskas, ką aš pasakoju, ateina iš mano asmeninės patirties.

Bet... nuo savęs nepabėgsi

Bėgau pati nuo savęs.

Buvau labai priklausoma nuo kitų nuomonės, nesugebėdavau sukurti gražių santykių, o keliaudama po pačias gražiausias pasaulio vietas, pajusdavau tik labai trumpalaikį džiaugsmą.

Kad ir kur pasaulyje būdavau, vis tiek neatrasdavau vietos, kurioje jausčiau, jog mano viduje ramu.

Pasirodo, nuo savęs tikrai nepabėgsi…

Pavargusi nuo “paviršinio” gyvenimo ir nevykusių laimės paieškų, pradėjau domėtis gilesniais dalykais, kurie ilgainiui atvedė mane į moteriškumo kelią bei kitus dalykus, apie kuriuos čia ir kalbėsime…

Tada atradau knygas, bei mokymus, kurie vedė pažvelgti į savo vidų.

Pradėjau lankytis įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Pradėjau gilintis į Tantros paslaptis. Taip pat klausiau daugybės paskaitų, ėjau į įvairias terapijas, kad galėčiau pagaliau priimti save tokią kokia esu!

Ir dirbant su savo vidumi, vidinė būsena, bei pats gyvenimas iš tiesų pradėjo žydėti...

Tačiau, po kiekvieno seminaro trūkdavo kažkokių konkrečių įrankių, kurie padėtų išlaikyti tą gerą būseną kiekvieną dieną ir tuo pačiu padėtų judėti pirmyn.

Moteriškų praktikų atradimas...

Vieną dieną, kai jaučiausi labai nusivylusi visu gyvenimu, mano draugė pasisiūlė kartu su ja atlikti vieną moterišką praktiką, kuri vadinosi “Aš karalienė”.

Po šios 10 minučių praktikos man iškart pasidarė geriau. Taip supratau, kad yra moteriškos praktikos, kurios vos per kelias minutes gali pagerinti mano prastą būseną!

Norėjau jų daugiau, todėl pradėjau klausinėti ir aiškintis, kur jas rasti.

Taip atradau naują moteriškų praktikų pasaulį...

Šias moteriškas praktikas dariau KIEKVIENĄ DIENĄ... kai kurios iš jų atkeliavo iš vienos, Rusijoje gyvenančios milijonieriaus žmonos, kitos atkeliavo iš kitų seminarų, kurie buvo lankomi Los Angele, Anglijoje, Olandijoje. Taip pat išsiverčiau ir dariau įvairias afirmacijas (teiginių kartojimus), kurie pakeitė savęs matymą.

Taip gimė ŠOKOLADAS SIELAI... (kuriuo susidomėjo ir LNK žurnalistai)

Šios praktikos - tai mano sielos fitnesas; tam kad išlaikyčiau savo kūną gražų ir gyvybingą ar jį treniruoju, maitinu šviežiu ir gyvu maistu, o tam kad pasirūpinčiau savo vidiniu pasauliu, aš kasdien darau šias trumpas praktikas, kurios kartais pavadinu, savo “Sielos Šokoladu”.

Aš pati šias praktikas dariau keletą metų iš užrašų, knygų arba perrašydavau afirmacijas ant popieriaus. Kartais jomis pasidalindavau su draugėmis iš kurių sulaukdavau pasakojimų apie rezultatus bei teigiamų atsiliepimų.

Visoms moterims patikdavo kasdien atsiversti savo praktikų “meniu” ir išsirinkti kurią būseną norėtųsi susikirti savo viduje.

Šios moteriškos praktikos man davė viską, ko nesugebėjo duoti pinigai ar sėkminga modelio karjera: didesnę meilę savo kūnui..., aukštesnę savivertę..., moteriškumą, seksualumą, bei didesnį vidinį balansą.

Mano draugės labai greit pradėjo klausinėti kaip aš taip pasikeičiau. Nepasidalinti su jomis šiomis praktikomis būdų didžiulė nuodėmė...

Tačiau, joms neužteko tų trumpų ir pavienių praktikėlių, kurias aš joms pravesdavau telefonu arba važiuojant automobilyje, taigi taip gimė pirmi "buitiniai" įrašai, kuriais mes pradėjome keistis.

Rezultatai buvo stulbinantys! Net mano mama pastebėjo, jog visai kitaip jaučiasi ir viduje susikūrusi nuostabi būsena pamažu ima keisti realaus gyvenimo tikrovę.

Taigi kuo daugiau moterų man pasakojo, kaip džiaugiasi darydamos šias trumpas praktikas, tuo didesnį norą aš jutau, pasidalinti šia dovana su daugiau moterų.

Taip gimė mūsų pirmasis moteriškų praktikų rinkinys "MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI!"

(Kuris dabar nuostabiai ATNAUJINTAS!)

Moteriškos praktikos - tai specialiai sukurti audio takeliai, kurie, pasinaudojus psichologinių paslapčių, įvairių vaizdinių ir specialių garsų pagalba, pasiekia tavo pasąmonę ir pažadina tokią būseną, kurios pagalba tu tampi patrauklesnė, seksualesnė ir moteriškesnė.

Juk akivaizdu, jos skirtinga emocinė būsena, į gyvenimą traukia skirtingus įvykius.

Jeigu moteris yra pikta, dažniausiai susidurs su situacijomis ir žmonėmis, kurie ją dar labiau supykdys. Jeigu ji yra džiaugsminga, į gyvenimą pritrauks dar daugiau geras emocijas keliančių situacijų.

Galbūt per muzikos pamoką girdėjai istoriją apie du pianinus esančius viename kambaryje. Jeigu timptelėsime vieno iš jų stygą taip, kad ji suvibruotų, tai būtent ta pati styga, pradės vibruoti ir kitame pianine.

Todėl jeigu nori susikurti tokį gyvenimą, apie kokį svajoji, tau tereikia savo viduje vibruoti teisingą “stygą”.

Yra daugybė įvairių programų ir knygų moterims, kaip gyventi geriau, tačiau problema, KAD VISKĄ TURI DARYTI PATI.

Pavyzdžiui, tu gali išgirsti ar perskaityti, jog privalai mylėti save ir elgtis moteriškiau, tačiau dažnai būna visai neaišku, kaip tą padaryti.

Štai kodėl šios praktikos tokios IŠSKIRTINĖS! Tau reikia atsipalaiduoti, klausyti įrašų ir netruksi pastebėti, kaip gyvenimas aplink tave pradeda keistis (įskaitant santykius su vyru, pakilusį pasitikėjimą savimi, atsigavusį seksualinį gyvenimą, pinigus ir t.t.).

Dėka pasikeitusios vidinės būsenos ir pozityvesnių minčių, tu neišvengiamai pradėsi elgtis kitaip, traukti kitokias gyvenimo situacijas, įdomesnius žmones.

Keletas atsiliepimų ir nuostabių moterų...

„Anksčiau netikėjau panašiais dalykais, bet dabar, kai vyras klausia: "Kokia bitė tau įkando, kad mes kaip santykių pradžioje?“, suprantu, jog tai tikrai veikia!


O kartą, geriant rytinę kavą, jis ištarė žodžius iš vienos praktikos: "Aš noriu tavimi rūpintis“. Aš vos nenukritau nuo kėdės.


Šios praktikos ir Nefrito kiaušinis yra nuostabiausia mano moteriška paslaptis..“

- LINA

„...Man tikrai davė rezultatų. Visą gyvenimą troškau būti Karaliene, o dabar tiesiog galiu ja būti. Pastebiu, kaip žiūri žmonės, gaunu daug komplimentų, vyras žavisi manimi, pagerėjo seksualinis gyvenimas...

- KAROLINA

„Galiu pasakyti tik tiek, kad tai viena geriausių investicijų, skirtų tik sau. Praktikos labai patiko, darau kiekvieną dieną, tik pasirenku pagal nuotaiką, kurių tuo metu norėčiau.


Poveikį jau dabar jaučiu tiek savo savijautoje ir savęs vertinime, tiek bendravime su vyru.

- JURGITA

PRISIMINK...

Jeigu šiandien dieną tu pragyvensi lygiai taip pat, kaip vakar, po 5 metų turėsi dar daugiau to, ką turi šiandien (ir kas tave nelabai džiugina).

Tavo šiandieninis gyvenimas yra tavo ankstesnių minčių, sprendimų ir veiksmų pasekmė.

Todėl VISKAS, KĄ TU DARYSI ŠIANDIEN, LEMS TAVO GYVENIMO KOKYBĘ PO 5 METŲ.

Šiandien tu kuri savo ateitį. Garsus psichologas William James yra pasakęs: “Kai žmonės pakeičia savo mąstymą, pasikeičia visas jų gyvenimas.”

Būtent dėl to, nuostabus ir spalvingas gyvenimas nėra atsitiktinumas, kuris nutinka tik išrinktosioms. Kiekviena iš mūsų gali gauti iš gyvenimo viską, ko tik nori.

Tam, kad TRANSFORMUOTUM savo kasdienybę ir ištrūktum iš įsisenėjusių problemų rato, reikia efektyvių moteriškų įrankių ir teisingos krypties...

Kviečiame susipažinti su visomis šio CD praktikomis...

 • “AŠ - NUOSTABI MOTERIS”. Praktika, kurios pagalba tapsi žavi, vertinga ir nepamirštama moterimi!

Mus visą gyvenimą kažkas kritikuoja. Iš pradžių tėvai, po to mokytojai, o vėliau vyrai ir darbdaviai. Didelę gyvenimo dalį mes praleidžiame ieškodamos patvirtinimo, kad esame vertingos ir nuostabios.

Reta kuri gali pasigirti, jog vaikystėje girdėjo daug palaikančių ir pagiriančių žodžių. Metai iš metų girdima kritika apsigyveno mumyse ir tapo mūsų vidinio balso dalimi.

Žiūrėdamos į veidrodį mes turime sau daugiau priekaištų, nei pagyrimų. Mes atliekame darbus ir negalime pasidžiaugti rezultatais. Nuolat sau priekaištaujame, lyginamės su kitomis ir dažnai jaučiame kaltę... todėl nenuostabu, kad kasdienybėje mus lydi nemeilė sau ir pasitikėjimo savimi trūkumas.

Ši praktika padės tau gauti tai, ko ilgisi tavo širdis. Kviečiame tave pamaitinti savo sielą ir įsileisti į ją įkvepiančius žodžius, kurie ilgainiui taps pozityviu tavo vidiniu balsu.

Atlikus praktiką, tu pasijusi vertingesnė, gražesnė ir patrauklesnė. Tu imsi žavėtis savimi ir netrukus pastebėsi, kaip pabudusi meilė sau pritraukia daugiau džiaugsmo ir laimės į Tavo kasdienybę.

Kiekvieną pozityvųjį teiginį pasistenk pakartoti kaip galima nuoširdžiau ir švelniau. Pasimėgauk sau skiriamu laiku. Šią praktiką gali atlikti ir užsiimdama namų ruoša arba vairuodama automobilį.

Pilna praktikos trukmė: 4:15 min.

 • “PRIĖMIMO DŽIAUGSMAS”. Praktika, kur padės išsivaduoti iš nevertumo jausmo ir lengviau priimti visas gyvenimo dovanas.

Mieloji, ar tu tikrai jautiesi verta gražiausių gyvenimo dovanų?

Prisimink, kaip tu jautiesi, kai kas nors netikėtai tau įteikia brangią dovaną ar pasiūlo pagalbą…. Ar tu priimi tai su didžiausiu džiaugsmu ir dėkingumu? O gal pasijunti nepatogiai, nesmagiai ir pradedi kalbėti kažką apie tai, kad… gal nereikėjo...?

Noriu papasakoti vieną įdomią ir labai svarbią istoriją apie vyrą, kuris buvo išsiskyręs su savo žmona. Nepaisant to, kiekvienais metais atėjus Kalėdoms, jis savo buvusiąją pasveikindavo ir visada padovanodavo jai dovaną.

Kartą draugas jo paklausė: "kam tu taip darai? Juk jūs jau seniai išsiskyrę..."

Tas vyras pagalvojo ir atsakė: "važiuokim kartu ir tu pats tai pamatysi".

Taigi jie abu nuvažiavo pas vyro buvusią žmoną. Jis pasveikino ją su šventėmis ir įteikė nuostabiai supakuotą dovaną. Ir ta moteris..., kuri buvo tikra moteris..., labai nuoširdžiai ir emocionaliai sureagavo į jai padovanotą dovaną.

 "AH...!! Visa tai man?" - suriko ji.

"O, Dieve, koks stebuklas! Kaip nuostabu...!", - tęsė moteris.

Ji nieko nelaukdama išpakavo dovaną... tada puolė matuotis... ir be jokios kaltės ar nevertumo jausmo, atsivėrė džiaugsmui.

Šalia stovėjo apstulbęs draugas, kuris tik pasakė: "kitą kartą ir aš norėsiu atvežti jai dovaną...". 

O šis tik atsakė: "per visą savo gyvenimą sutikau daugybę moterų..., dovanojau joms daugybę dovanų..., tačiau tokio džiaugsmo nesulaukdavau nė iš vienos moters... būtent dėl to aš čia ir grįžtu."

Kiekvienas vyras yra be galo laimingas dovanodamas moteriai gėles ir dovanas. Kiekvienas vyras yra be galo laimingas, galėdamas padėti savo moteriai... jei ji moka PRIIMTI ir už tai nuoširdžiai padėkoti.

Ir tai liečia ne tik dovanas. Tai liečia visas gyvenimo sritis.

Mūsų mamas ir močiutes nuolat lydėjo nesibaigiantys darbai, maisto gaminimas ir rūpinimasis vaikais, visiškai užmirštant save ir savo moterišką prigimtį. Tad jos mus išmokė, kaip tapti vyriškai stipriomis moterimis ir viską pasidaryti pačioms, nes jos nežinojo kitų būdų. O būnant tokia savarankiška ir stipria, gebėjimas priimti tarsi nugrimsta užmarštin....

Tačiau, jei moteris nemoka priimti – ji niekada negaus to ko nori. Nei komplimentų, nei dovanų, nei kelionių, nei geresnio gyvenimo, nei pagalbos, nei pagarbos...

Mieloji, jei esi linkusi prisiimti daug vyriškų atsakomybių... jeigu laikai visus keturis namų kampus ir retai iš savo vyro sulauki dėkingumo... jeigu jauti, kad sunku priimti dovanas ir jautiesi jų neverta... ši praktika tau bus viena svarbiausių rinkinyje.

Šios praktikos pagalba, pradėsi jaustis verta geriausio, ką gyvenimas gali tau duoti... ir taip į jį pritrauksi dar daugiau gausos, laimės bei džiaugsmo.

Išklausyk teiginį, o tuomet pakartok jį kuo nuoširdžiau bent tai minutei visiškai patikėdama tuo, ką sakai. Šią praktiką gali atlikti užsiimdama namų ruoša arba vairuodama automobilį.

Pilna praktikos trukmė: 3:16 min.

 • “GERŲ SANTYKIŲ ELIKSYRAS”. Neįtikėtina praktika santykių darnai ir harmonijai.

Mieloji, jeigu dabartiniai Tavo santykiai su vyru yra įtempti, pilni konfliktų, pykčių ar priekaištų, ši praktika bus svarbus įrankis, padėsiantis atkurti šilumą ir harmoniją... net jei esate yra ant skyrybų slenksčio....

O jeigu esi vieniša ir nori pritraukti savęs vertą vyrą, su kuriuo galėtum dalintis kiekviena savo gyvenimo akimirka..., atlik šią praktiką bent kartą per savaitę ir nustebsi, jog į gyvenimą pradedi traukti visai kitokius vyrus.

Kaip veikia ši praktika? Tikriausiai esi girdėjusi apie pasąmonės galią. Kokius vaizdinius ir jausmus sukuri savo viduje, tokie jie ilgainiui susikuria ir tavo gyvenime.

Jeigu bendraudama su savo partneriu, nuolat patiri ir parodai susierzinimą, priešiškumą, nepasitenkinimą, o susitikusi su draugėmis dar ir dar kartą išsipasakoji apie savo nusivylimus... gali neabejoti, jog problemų tik daugės!

Juk jeigu pastoviai visoms savo draugėms pasakoji, kad tikrų vyrų nėra, kad visi jie – kiaulės, tai nenustebk, kad būtent tokius ir pritrauki. Mūsų viduje, pasąmonėje susikurtas vaizdas persikelia į realybę, todėl siūlome atkreipti į tai dėmesį ir pradėti kurti tokius vaizdinius bei jausmus, kokius nori matyti savo gyvenime.

Ši praktika sukurta specialiai tam, kad žodžių ir vaizdinių pagalba pažadintų tam tikrus jausmus ir taip užprogramuotų tave geresniems santykiams.

Tačiau, norime įspėti, kad iš pradžių gali būti sunku ištarti kai kuriuos sakinius. Turi tai žinoti ir vis tiek tęsti. Po kurio laiko šie žodžiai taps Tavo dalimi ir liksi nustebinta, kaip greitai santykiai pradeda keistis...

Taigi, mieloji, jeigu santykiai yra viena iš tų sričių, kurią nori susitvarkyti, ši praktika kaip tik tau.

Pilna praktikos trukmė: 10:14 min.

 • Seksualumu trykštanti praktika „PAŠĖLUSIAI AISTRINGA“.

Ši praktika yra tikra dovana moteriai, kuri yra nepatenkinta savo seksualiniu gyvenimu... turi daug kompleksų, susijusiu su kūnu..., o sekso ar intymumo momentais negali pilnai atsipalaiduoti.

Deja, apie savo seksualines problemas moterys beveik nekalba.

Daugumai yra suformuota, kad seksas yra nešvarus, gėdingas, o seksualumas – tai tik mini sijonai, geidulingi vyrų žvilgsniai ir pornografija. Televizijos ir filmų dėka, sukurtas seksualios, tobulų formų moters vaizdas neleidžia pasidžiaugti savo netobulu kūnu... atsipalaiduoti... pasimėgauti... ir pajusti orgazmą.

Sekso metu moters galvoje sukasi daugybę nesustabdomų minčių, todėl ilgainiui seksas tampa daugiau pareiga, nei malonumu.

Žinoma, dauguma vyrų nepažįsta moters kūno, labai skuba ir nesulaukia, kol moteris atsivers. Tačiau kiekviena moteris, kuri yra susidraugavusi su savo kūnu ir seksualumu, savo vyrą lengvai gali pakreipti norima linkme.

Rytų kultūroje seksualinė energija yra siejama su kūryba, jaunatviškumu, sveikata, energingumu, gyvenimo džiaugsmu, o taip pat ir su gebėjimu pritraukti pinigus bei gausą. Todėl kuo daugiau moteris turi seksualinės energijos, tuo ji yra gražesnė, sveikesnė ir turtingesnė.

Mieloji, jeigu tau pažįstamos problemos, susijusios su seksualumu, kviečiame atlikti šią praktiką bent kartą per savaitę, ar net dažniau.

Patogiai atsisėsk ir kiekvieną išgirstą sakinį pakartok kaip galėdama nuoširdžiau. Įsijausk į kartojamus žodžius. Leisk sau nors akimirkai įsileisti į save praktikoje kuriamą būseną ir pažadinti jausmingumo ir seksualumo šaltinį savo viduje.

Pilna praktikos trukmė: 3:43 min.

 • “MENAS BŪTI KARALIENE”. Didinga praktika moteriai, kuri nori daugiau pasitikėjimo savimi ir pagarbos.

Moteriai, kuri yra pasinėrusi į rutiną, skubanti ir dažnai pavargusi, ši praktika bus tikra atgaiva sielai. Jos pagalba tu pabudinsi savyje tikrą Karalienę!.....

Karalienė plaukia per gyvenimą aukštai iškėlusi galvą, pasitikinti savimi, ori, protinga, laisva ir nevaržoma, bet tuo pačiu ir labai moteriška.

Moteris, kuri atlieka šią praktiką, netrukus pradeda džiaugtis savo pasikeitusia eisena, laikysena.... Pasikeičia jos balsas.... Pasikeičia kitų elgesys su ja.... Ji pradeda labiau pasitikėti savimi ir jaustis didesne dovana pasauliui.... Tokia moteris net indus plauna kitaip...!

Taip pat, šią praktiką ypač vertinga atlikti tada, kai laukia svarbus susitikimas su vaikinu, vyru ar darbdaviu. Praktikos pagalba susikursi visiškai kitokią vidinę būseną ir aplinkiniai tai būtinai pastebės. Galbūt sąmoningai to ir neįvardins, bet jaus, jog tu spinduliuoji kažką, kas yra labai patrauklu, moteriška ir nepamirštama.

Mieloji, išbandyk... ir liksi sužavėta, kaip ši praktika keičia Tavo gyvenimą!

Pilna praktikos trukmė: 10:07 min.

 • Moteriškumą atverianti praktika “SUSIJUNGIMAS SU SAVO ŠIRDIMI IR MAGIŠKA MOTERIŠKA ENERGIJA”.

Mieloji, šioje praktikoje tu atrasi tris nuostabius moteriškos prigimties elementus.

Iš pradžių tu susijungsi su savo širdimi, atversi šį nepaprastai svarbų centrą ir pabudinsi meilę savyje.

Tuomet pereisi prie gimdos ir atversi joje dar vieną moteriškumo žiedą. Visais laikais buvo žinoma, jog moters grožio, jaunystės ir sveikatos šaltinis SLYPI moters GIMDOJE.

Na, o rožė, lydinti tave praktikoje, taip pat yra labai prasminga, kadangi tai vienas stipriausių moteriškumo simbolių.

Ši ypatinga praktika sujungia rožę, moters gimdą ir jos širdies centrą.

Apjungus šiuos tris elementus, moteris pražysta ir pažadina savyje slypinčią tikrąją moterišką galią, kuri jai padeda transformuoti savo gyvenimą.

Pati gražiausia moteris yra ta, kuri susijungusi su savo gimda ir širdimi. Jos akys spindi gyvenimo džiaugsmu. Šalia tokios moters tiesiog norisi būti. Ji yra magiška, moteriška ir pasitikinti savimi...

Pilna praktikos trukmė: 7:28 min.

 • Moteriškos intuicijos atvėrimo praktika “MAGIŠKA INTUICIJA IR SUGEBĖJIMAS JAUSTI”.

Kiekviena moteris jau gimė turėdama stiprią intuiciją, tačiau dėl mus supančių išorinių aplinkybių, mes nustojome ja pasitikėti. Šių laikų moteris yra PRARADUSI savo vidinį balsą, kuris padeda priimti teisingus sprendimus, o taip pat įspėja prieš sudėtingas gyvenimo situacijas.

Moters intuicija atgyja, kai ji susijungia su savo kūnu ir aukštesniosiomis jėgomis. Tikra moteris žino, jog ji turi ryšį su dangiškais pagalbininkais ir kasdien dėkoja jiems už tai, kad jie padeda jai skleistis ir kurti kasdienybę.

Todėl, jei moteris nemyli ir nejaučia savo kūno... jeigu ji neturi ryšio su aukštesnėmis jėgomis, JI NIEKADA NEIŠGIRS IR SAVO Vidinio balso.

Mieloji, ši praktika padės susigražinti tai, kas tau natūraliai priklauso. Tu susijungsi su savo kūnu, pajusi jam begalinį dėkingumą ir pasikviesi į pagalbą aukštesniąsias jėgas... Visa tai padės pažadinti tavo snaudžiančią intuiciją ir atvers gilaus vidinio žinojimo lobius….

Atlik šią praktiką kaip galėdama nuoširdžiau ir padėkok visatai už tai, kad davė Tau šį kūną, o kartu ir galimybę gimti moterimi, kuri kasdien gražina ir kuria savo gyvenimą. Dėkinga širdis yra verta visatos turtų.

Pilna praktikos trukmė: 7:18 min.

 • “MEILUŽĖ, MERGAITĖ, ŠEIMININKĖ, KARALIENĖ”. Praktika, kuri padės harmoningai apjungti visas moteriškos prigimties savybes ir įvaldyti viliojimo meną...

Kiekvienoje iš mūsų gyvena meilužė, mergaitė, šeimininkė ir karalienė. Kartais mes užmirštame apie šį svarbų balansą ir susikoncentruojame tik į vieną iš galimų vaidmenų. Tokiu atveju moteris tampa nuobodi ir nelaiminga. Ji jaučiasi nematoma, pavargusi, dingsta seksualumo jausmas ir apleidžia jėgos.

Ši praktika – tai unikalus įrankis, kuris padės Tau subalansuoti visas keturias moteriškas savybes.

Šios praktikos pagalba, tu tapsi moterimi, kuri yra be galo turtinga savo vidumi. Dėl tokių moterų vyrai eina iš proto. Dėl tokių moterų jie gali nuversti kalnus. Apie tokias moteris yra rašomos dainos...

Taigi...

 • Jeigu tau trūksta seksualumo, pabudusi “meilužė” padės tau vėl pajusti aistrą...
 • Jeigu pamiršai, kaip džiaugtis ir priimti pagalbą iš aplinkinių, tai padaryti tau padės pabudinta “mergaitė”...
 • Na, o jei vyras nenori kurti su tavimi rimtų santykių, ”suaktyvinta” šeiminikės energija, padės jam pamatyti tave kaip moterį, kuri gali sukurti jaukumą ir namų šilumą.
 • Jeigu laikai visus keturis namų kampus ir pamiršti pasirūpinti savimi, apie orumą ir meilę sau primins “karalienės” būsena, kuri ilgainiui tavyje pažadins vertingą ir pasitikinčią savmi moterį.

Taip pat atskleisime mažytę paslaptį: visos moterys, kurios yra įvaldžiusios viliojimo meną, pasižymi tuo, jog yra susijungusios su šiomis 4 moteriškomis savybėmis.

Viliojimas – tai neatsiejama kiekvienos moters gyvenimo dalis. Todėl, jeigu nori išmokti suvilioti beveik bet kurį vyrą žemėje, naudokis šia praktika ir susidraugauk su meiluže, mergaite, šeimininke ir karaliene!

Pilna praktikos trukmė: 10:49 min.

Taip pat, tavęs laukia 2 nuostabios dovanos!

 • DOVANA: “MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS”. Praktika kuri atvers didesnį pinigų kanalą ir pritrauks sėkmę...

Mieloji, jeigu jauti pinigų trūkumą... jeigu nori gyventi daug prabangiau nei dabar... jeigu turi įvairių finansinių sunkumų, ši praktika gali būti viena svarbiausių visame rinkinyje!

Apie pinigus mums yra įdiegta daugybę klaidingų įsitikinimų, todėl giliai viduje mes jaučiamės nevertos prabangaus gyvenimo ar didesnės gausos. Iki pat šių dienų mes kartojame savo tėvų žodžius, kuriuos jie atsinešė iš “tarybino laikmečio”.

Mums yra perduota gili žinia, kad pinigai yra purvini, jų negalima mylėti ar jais nuoširdžiai džiaugtis. Taip mūsų pasąmonėje yra pasėta mintis, kad neturtas yra dorybė, o meilė pinigams – didžiulis blogis.

Mes nuolat kartojame sau, jog gyvenimas sunkus, o pinigus uždirbti nelengva. Tokiu būdu, savo minčių galia aplink save sukuriame skurdų ir sunkų pasaulį. O juk pinigai yra ne kas kita, kaip energija, kuri keliauja ten, kur yra laukiama.

Šios praktikos pagalba, mes drąsiai pakviesime gausą ir pinigus į savo gyvenimą. Kai tik patikėsi, jog esi verta prabangos ir pinigų, labai greitai imsi pastebėsi galimybes, kurios iki šiol buvo nematomos. Tavo pasąmonė – tai galingas įrankis. Pasakyk sau, kad leidi pinigams pas tave ateiti lengviausiu būdu ir pasąmonė tai sukurs.

Taigi, negaišdama laiko sugriauk vidinę užtvarą, kuri iki šiol tau trukdė, ir susidraugauk su pinigais. Kartok visus šiuos teiginius kuo nuoširdžiau, kad jie įsirašytų į tavo pasąmonę.

 • Taip pat, specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys, kurios padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (PDF formatu)

Mūsų žiniomis, tokio lygio, tokių kokybiškų ir efektyvių praktikų nėra niekur pasaulyje!

Jos gali transformuoti kiekvienos moters gyvenimą. Jos yra neįkainuojamas įrankis.

Per visus savo vidinio tobulėjimo metus išleidau daugiau nei 20.000 eurų įvairiems mokymams, terapijoms, seminarams, video paskaitoms ir t.t.

Visos šios praktikos ir Šokoladas Sielai yra viso spalvingo gyvenimo ir darbo su savimi rezultatas (mano visą kelionę bei LNK reportažą galėjai rasti žemiau).

Užsienyje šios praktikos labai laisvai galėtų kainuoti net ir 150€... ir GARANTUOJU, JOG BŪTŲ VERTOS KIEKVIENO SUMOKĖTI EURO!

Tačiau, Lietuvos moterims tai kainuoja daug mažiau...

Investicija tikrai nesiekia 150€...!

Ji net neviršyja 100€...!

Ir net mažiau už 50€...!

PASIRINK SAVO PLANĄ UŽ GERIAUSIĄ KAINĄ...

8-ių praktikų rinkinys (kompatinis diskas) „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI“ su šiomis praktikomis:
#1 praktika: „AŠ - NUOSTABI MOTERIS“. Praktika, kurios pagalba tapsi žavi, vertinga ir nepamirštama moterimi!
#2 praktika: „PRIĖMIMO DŽIAUGSMAS“. Praktika, kur padės išsivaduoti iš nevertumo jausmo ir lengviau priimti visas gyvenimo dovanas.
#3 praktika: „GERŲ SANTYKIŲ ELIKSYRAS“. Neįtikėtina praktika santykių darnai ir harmonijai.
#4 praktika: Seksualumu trykštanti praktika „PAŠĖLUSIAI AISTRINGA“.
#5 praktika: „MENAS BŪTI KARALIENE“. Didinga praktika moteriai, kuri nori daugiau pasitikėjimo savimi ir pagarbos.
#6 praktika: Moteriškumą atverianti praktika „SUSIJUNGIMAS SU SAVO ŠIRDIMI IR MAGIŠKA MOTERIŠKA ENERGIJA“.
#7 praktika: Moteriškos intuicijos atvėrimo praktika „MAGIŠKA INTUICIJA IR SUGEBĖJIMAS JAUSTI“.
#8 praktika: „MEILUŽĖ, MERGAITĖ, ŠEIMININKĖ, KARALIENĖ“. Praktika, kuri padės harmoningai apjungti visas moteriškos prigimties savybes ir įvaldyti viliojimo meną...
Dovana #1: praktika „MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS”! Praktika kuri atvers didesnį pinigų kanalą ir pritrauks sėkmę...
Dovana #2: Taip pat, specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys, kurios padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (PDF formatu)
TIK PREMIUM: „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI” (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)

PAPRASTAS PLANAS

50€ 37€ PLIUS 6€ pakavimas ir siuntimas

 • 8-ių praktikų rinkinys (kompatinis diskas) „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI“ su šiomis praktikomis:
 • #1 praktika: „AŠ - NUOSTABI MOTERIS“. Praktika, kurios pagalba tapsi žavi, vertinga ir nepamirštama moterimi!
 • #2 praktika: „PRIĖMIMO DŽIAUGSMAS“. Praktika, kur padės išsivaduoti iš nevertumo jausmo ir lengviau priimti visas gyvenimo dovanas.
 • #3 praktika: „GERŲ SANTYKIŲ ELIKSYRAS“. Neįtikėtina praktika santykių darnai ir harmonijai.
 • #4 praktika: Seksualumu trykštanti praktika „PAŠĖLUSIAI AISTRINGA“.
 • #5 praktika: „MENAS BŪTI KARALIENE“. Didinga praktika moteriai, kuri nori daugiau pasitikėjimo savimi ir pagarbos.
 • #6 praktika: Moteriškumą atverianti praktika „SUSIJUNGIMAS SU SAVO ŠIRDIMI IR MAGIŠKA MOTERIŠKA ENERGIJA“.
 • #7 praktika: Moteriškos intuicijos atvėrimo praktika „MAGIŠKA INTUICIJA IR SUGEBĖJIMAS JAUSTI“.
 • #8 praktika: „MEILUŽĖ, MERGAITĖ, ŠEIMININKĖ, KARALIENĖ“. Praktika, kuri padės harmoningai apjungti visas moteriškos prigimties savybes ir įvaldyti viliojimo meną...
 • Dovana #1: praktika „MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS”! Praktika kuri atvers didesnį pinigų kanalą ir pritrauks sėkmę...
 • Dovana #2: Taip pat, specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys, kurios padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (PDF formatu)
 • TIK PREMIUM: „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI” (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
 • Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
 • Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)

Užsisakyk šias praktikas... blogiausia kas gali nutikti, tai kad tau jos nepatiks... bet tada galėsi pasinaudoti 100% besąlygine pinigų grąžinimo garantija!

Turėsi NET 60 DIENŲ patikrinti šių praktikų galią! 

Bet kuriuo momentu galėsi mums parašyti, kad praktikos neveikė taip kaip tikėjaisi ir per keletą darbo dienų visi sumokėti pinigai bus sugrąžinti į tavo sąskaitą.

Jeigu nieko nedarysi - tavo gyvenimas liks toks pat, kaip ir dabar. ČIA TURI GALIMYBĘ PRADĖTI KAŽKĄ KITAIP... pasirinkimas tavo!

Jeigu vis dar dvejoji, ar šios praktikos tikrai tau padės... būtinai paskaityk...

Dalia -atsiliepimas

Atsiliepimas-el

PASIRINK SAVO PLANĄ UŽ GERIAUSIĄ KAINĄ...

8-ių praktikų rinkinys (kompatinis diskas) „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI“ su šiomis praktikomis:
#1 praktika: „AŠ - NUOSTABI MOTERIS“. Praktika, kurios pagalba tapsi žavi, vertinga ir nepamirštama moterimi!
#2 praktika: „PRIĖMIMO DŽIAUGSMAS“. Praktika, kur padės išsivaduoti iš nevertumo jausmo ir lengviau priimti visas gyvenimo dovanas.
#3 praktika: „GERŲ SANTYKIŲ ELIKSYRAS“. Neįtikėtina praktika santykių darnai ir harmonijai.
#4 praktika: Seksualumu trykštanti praktika „PAŠĖLUSIAI AISTRINGA“.
#5 praktika: „MENAS BŪTI KARALIENE“. Didinga praktika moteriai, kuri nori daugiau pasitikėjimo savimi ir pagarbos.
#6 praktika: Moteriškumą atverianti praktika „SUSIJUNGIMAS SU SAVO ŠIRDIMI IR MAGIŠKA MOTERIŠKA ENERGIJA“.
#7 praktika: Moteriškos intuicijos atvėrimo praktika „MAGIŠKA INTUICIJA IR SUGEBĖJIMAS JAUSTI“.
#8 praktika: „MEILUŽĖ, MERGAITĖ, ŠEIMININKĖ, KARALIENĖ“. Praktika, kuri padės harmoningai apjungti visas moteriškos prigimties savybes ir įvaldyti viliojimo meną...
Dovana #1: praktika „MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS”! Praktika kuri atvers didesnį pinigų kanalą ir pritrauks sėkmę...
Dovana #2: Taip pat, specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys, kurios padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (PDF formatu)
TIK PREMIUM: „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI” (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)

PAPRASTAS PLANAS

50€ 37€ PLIUS 6€ pakavimas ir siuntimas

 • 8-ių praktikų rinkinys (kompatinis diskas) „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI“ su šiomis praktikomis:
 • #1 praktika: „AŠ - NUOSTABI MOTERIS“. Praktika, kurios pagalba tapsi žavi, vertinga ir nepamirštama moterimi!
 • #2 praktika: „PRIĖMIMO DŽIAUGSMAS“. Praktika, kur padės išsivaduoti iš nevertumo jausmo ir lengviau priimti visas gyvenimo dovanas.
 • #3 praktika: „GERŲ SANTYKIŲ ELIKSYRAS“. Neįtikėtina praktika santykių darnai ir harmonijai.
 • #4 praktika: Seksualumu trykštanti praktika „PAŠĖLUSIAI AISTRINGA“.
 • #5 praktika: „MENAS BŪTI KARALIENE“. Didinga praktika moteriai, kuri nori daugiau pasitikėjimo savimi ir pagarbos.
 • #6 praktika: Moteriškumą atverianti praktika „SUSIJUNGIMAS SU SAVO ŠIRDIMI IR MAGIŠKA MOTERIŠKA ENERGIJA“.
 • #7 praktika: Moteriškos intuicijos atvėrimo praktika „MAGIŠKA INTUICIJA IR SUGEBĖJIMAS JAUSTI“.
 • #8 praktika: „MEILUŽĖ, MERGAITĖ, ŠEIMININKĖ, KARALIENĖ“. Praktika, kuri padės harmoningai apjungti visas moteriškos prigimties savybes ir įvaldyti viliojimo meną...
 • Dovana #1: praktika „MOTERIŠKAS BŪDAS PRITRAUKTI PINIGUS”! Praktika kuri atvers didesnį pinigų kanalą ir pritrauks sėkmę...
 • Dovana #2: Taip pat, specialiai šiam praktikų rinkiniui paruoštos užduotys, kurios padės norimus rezultatus pasiekti daug greičiau ir lengviau! (PDF formatu)
 • TIK PREMIUM: „MOTERIŠKUMAS, KURIAM NEĮMANOMA ATSISPIRTI” (šio CD) įrašai MP3 FORMATU (Vertė: 37€). Instrukciją, kaip atsisiųsti įrašus, gausite kartu su CD.
 • Dovana (TIK PREMIUM): Gili vizualizacinė praktika „NAUJOJI AŠ. TRANSFORMACIJA” mp3 formatu. (Vertė: 14€)
 • Dovana (TIK PREMIUM): Dar vienas nuostabus 8 moteriškų praktikų rinkinys „MENAS BŪTI LAIMINGA” mp3 formatu. (Vertė: 34€)

sokoladas-logo-v2

Rūta Banionytė, 8610 22388
Mindaugas Šebelskis 8606 40055

El. paštas info@sokoladassielai.lt